NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#6668
Sziasztok! Egy jó kis átdolgozás, 2011 January!
Flirts, The - Helpless, You Took My Love (Amure '11 Radio Mix)
Wind 67
#6667
kaposi1
#6666
És egy másik keresés ami ennél is nehezebb dió szerintem.

Pár követ megmozgattam már hogy ezt a fantasztikus felvételt megtaláljam lossless, vagy hogy meg tudjam vásárolni a lemezt, de sajnos nincs belõle eladó példány sehol.<#nemtudom>
Amúgy tartok tõle ha lenne is horror árban mérnék.<#szomoru1>

Ritka jó zene szerintem.<#szeret><#szeret><#szeret>

ALBERTO COLUCCI - HO DIFESO IL MIO AMORE ( extended version).6:26



INFO

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#6665
Sziasztok!

Igaz nem mai Italo.
Egész pontosan 1998-as de mivel méh mindig nincs meg jó minõségben ezért ha valaki látja eladásra EZT az albumot , kérem szóljon nekem.

Tobias Bernstrup Images of love

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#6664
Addig is 1 kis instrumental
moduldream_-_Give_me_hope_{drum_no_hats}320kb
(10.33 M😎 http://www.multiupload.com/UBHITNK66L

#6663
SZia Laci!
Nem tudom mit szarakodik Maxhim oldala,de szinte minden nap van ilyen hogy nem érhetõ el<#confused>

kaposi1
#6662
Vajon mi lehet Maxhim fórumával?<#fejvakaras><#nemtudom>
Várok onnan egy fontos privit,erre pont most nem elérhetõ.<#rinya>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#6661
Szia Cimbi!

Szerintem már a 2010, "év lemeze" is lehetett volna.<#szomoru1>
De ha még a 2011 év során se kerül kiadásra , már nem is tudom mit mondok.<#sir><#falbav>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#6660
Sziasztok!Remélem ez már a lemezhez készül..
http://www.youtube.com/watch?v=MQgYjZtb38E&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=eFwnWGCNI-Q&NR=1

kaposi1
#6659
Hm....
Erdekes hogy az egesz Marciust Tobias Bernstrup munkassaganak gyumolcse.

Koszi szepen.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#6658
Itt a márciusi...
Hands Magic - Marzo 2011 (Tobias Mix)



Download: http://www.megaupload.com/?d=VRTC6M4W
#6657
Sziasztok!

Most érkezett Russiából 😊

VEN UTO - NOE WILLER '' Midnight Girl '' 1986 (Vinyl 12'')

01. Ven-Uto - Midnight Girl
02. Noe Willer - Midnight Girl
03. Noe Willer - Toi Femme Publique (Remix Version) Bonus

Jók a Ruszkik

És akkor az album is

Ven Uto
"Midnight Girl"
2010
Italo-Disco
mp3 320 Kbps
Размер: 103 mb


01 Midnight Girl (Maxi Disco Mix)
02 Arcade (Single Version)
03 I'm Loosing You
04 Galaxy (Single Version)
05 When The Music Is Good
06 Midnight Girl (Long Version)
07 Arcade (Long Version)
08 Galaxy (Long Version)
09 Midnight Girl (Remix)
10 Midnight Girl (Instrumental)

Tesóktól az Italo Tesóknak

lervi
#6656
köszönöm cimbora!
sajnos fejbõl nem tudom van e vagy nincs így leszedem!<#eljen>

#6655
Sziasztok!

Szia!
Én elvittem.Köszi!
#6654
Magic Studio - Explorer (single 2011)

Country: Russia
Format: Digital single
Style: Italo-Disco, Russian Synth-Disco, 80th Style
Digital quality: MP3, 320 kbps 44Hz, stereo
Total time: 10:40
Track-listing:
1. Explorer (5:52)http://www.multiupload.com/M8DHM8CID2
2. Light Of This World (4:48)http://www.multiupload.com/VTDZFKHATZ

#6653
Ezt pedig fogadd szeretettel ha még nincs meg
Project A - Unpublished Themes 2011
1.Hot Global_2011 04:22
2.The Faer My Heart_2011 06:01
3.My Ritm_2011 04:57
4.The Travel_2011 04:40
5.Hold The Light Divine_2011 05:00
6.Crazzy World_2011 06:00
7.Distance Love_2011 04:57
8.Without You (No Name)_2011 04:45
9.Dawn_2011 03:40
10.My Summer_2011 03:57

http://www.4shared.com/file/KwrDCtbV/2011_Project_A_-_Unpublished_T.html

#6652
Hát cimbi van mit pótolnom ebben teljesen igazad van<#szomoru1>
Közben rájöttem hogy láttam én ezt már több helyen is,na de nem ilyen minõségben!!De hogy igazi mai italo is legyen...
Diamond Rain - Day by day (maxi version).wav (47.28 M😎 http://www.multiupload.com/QDC989HVA0

kaposi1
#6651
Viszont ebben a formában, errõl a lemezrõl, 2010-es kiadásban, bizony hogy napjaink ITALO zenéje!
INFO

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

lervi
#6650
cimbora ez nagy fokú tudatlanságra vall!!!<#nevetes1>
bár az is igaz hogy nem napjaink italo muzsikája!<#eljen>

kaposi1
#6649
6147<#wink><#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

littlebigmen
#6648
http://www.mirkohirsch.com/index2.html

Így egyben nem láttam itt jelölni...

Ez egy promo megamix az album zenéibõl:

http://orion2012.dobd.hu/audio/mirko-hirsch-obsession-album-megamix-promo-2vfmsuulTQm

#6647
Félvállról sem tudok, nemhogy márciusról Lacikám.😊

kaposi1
#6646
Persze, természetesen csak ugye mivel ez febrero, ezért már Február óta megvan nekem.<#wink>
Márciusról dobhatnál egy linket esetleg.<#ravasz1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#6645
Eltaláltam, hogy vannak rajta kedvenceid?

kaposi1
#6644
Szia Cimbi!

Köszönöm szépen neked is a köszöntést.

Feleslegesen ne fáradj a track listával.
Jó lesz errõl a képrõl is azonosítani az elõadókat.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#6643
Title: Only For Love
Mixed: Charlie Hands Magic

http://www.megaupload.com/?d=KERC4D4O

Találtam. Ha érdekel valakit, akkor majd gyártok tracklistát is. Nem rossz a címek alapján (Dyva, Roby & Claudia, Discobonus, ...)

#6642
Boldog Szülinapot Lacikám!<#taps><#taps>

#6641
http://www.discogs.com/Ven-Uto-Midnight-Girl/release/2541320
Errõl a lemezrõl 1 szám.bevallom én nem sokat tudok róluk de ez nagyon tetszik!
Ven-Uto-Midnight Girl (Maxi Disco Mix).ape (28.5 M😎 http://www.multiupload.com/U9ESYK6B8H

#6640
Jó estét!
Supaled & P. Lion - Happy Children (2010)
Bitrate : 320 kbit/cek
72mb
Happy Children (Full Vocal Radio Edit)
Happy Children (West 850 Radio Edit)
Happy Children (Youla Radio Edit)
Happy Children (Full Vocal Extended Mix)
Happy Children (West 850 Extended Mix)
Happy Children (Youla Extended Mix)
Don'T Have You (Original Mix)

http://ul.to/icuba4sm
http://www.megaupload.com/?d=7DGLFNE7

Codigoro
#6639
Amíg Ti Skypeoztok, meg szilvásgombóc tortát csumiztok sok sok tejszínhabbal, addig Codi lement a garázsba, kicsomagolni a drágaságot és felvételt készített, meg csinált egy másfajta tortát is. Ehhez összeszedte az utcában lakó csajokat pózolni. Nyomtam egy fotót errõl és betettem a gomócok mellé eme zenélménybe:

Kaposy feat Codigoro - Obsession (Birthday mix) 320<#puszis><#puszis>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

tgolyo
#6638
repülök oda

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

kaposi1
#6637
Szia Zolikám!

Örülök a köszöntésednek, de még jobban örülnék ha végre tudnánk már beszélni a Skype-n is!<#worship><#integet2>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

tgolyo
#6636

a házigazdának!

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

kaposi1
#6635
Köszönöm srácok!<#eljen>

Igazán jól esik hogy gondoltatok rám.<#oooo>

Codinak külön köszi a a virtuális tortát, bár lehet hogy a délutáni
Szilvás gombóc torta jobban fog ízleni.<#crazya><#taps>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#6634
Szia Laci!
Boldog Születésnapot Kívánok Neked!
Még vagy 100 boldog esztendõt!<#law><#wave>
Codigoro
#6633
Laci!
Az öreg Obamával együtt Kívánok Neked Boldog Szülinapot egy virtuális tortával!!

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

#6632
Sziasztok!

Szia Laci!Sok boldog szülinapot kívánok neked!
gyorgy74
#6631
Köszönöm szépen Laci már meg is tetem!!!<#worship>!

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

#6630
Sziasztok jó reggelt!
Laci!Kívánok Nagyon Boldog Szülinapot Neked!!<#wave>

kaposi1
#6629
Neked is köszi Gyurikám!<#wave>

Te is szedd le a zenét, mert ez neked sincs meg!!<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#6628
Szia Musichunter!

Bevallom õszintén , de ezt láttátok is, hogy az elmúlt napokban nem igazán tudtam foglalkozni a topikkal más irányú elfoglaltságaim miatt.

Nagyon köszönöm a köszöntést, igazán jól esett így kora reggel.<#worship>

Ez most az az eset amikor az "ünnepelt" ad ajándékot.<#wink>
<#taps>
Codi barátunk egy újabb remek alkotását adnám mindenkinek.<#taps>

Kaposy feat Codigoro - Calling Your Number (Extended Dream mix).wav

Pass: codigoro2011 <#integet2>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

gyorgy74
#6627
SZÜLETÉSNAPI KÖSZÖNTÕ

Születésnapod alkalmából köszöntelek Téged, sok örömet és boldogságot kívánok most néked!Boldog szülinapot Laci barátom!!!!<#wave>


Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

#6626
Tisztelt Házigazda!
Nagyon boldog születésnapot kívánok neked!
Amikor még kicsik voltunk, együtt játszottunk a levélbe borult nyári fák alatt; pitypangot szedtünk a mezõn, hogy hazavigyük; egész nap rúgtuk a port az árnyas ösvényeken, dagasztottuk a sarat, élvezettel szórtuk egymásra az õszi leveleket. A kor nem aggasztott bennünket. Az évszakok rendre elhozták ajándékaikat, és nem éreztették velünk, hogy az idõ nem múlik nyomtalanul felettünk. Ám a fák közben kidõltek, a mezõk és a poros ösvények nyomtalanul eltûntek. És mi lassan elérkeztünk életünk deléhez. Sétálj velem egyet és beszélgessünk el az elveszett idõkrõl, melyek oly élénken élnek emlékeinkben, melyeket szívünk mélyén õrzünk! Az élet most is szép, csak immár más világban élünk, és felismerjük egymás szemében a még mindig bennünk lakozó gyermeket, és elmosolyodunk, mert tudjuk, hogy semmi fontosat nem veszítettünk el útjaink során.

További jó zenéket kívánok neked és a topiknak is!
<#eljen>

Codigoro
#6625
<#wave>
Így e rövidke hétvégén dobnék Nektek egy kis Cseh kultúrát..

Damichi - The Best Of - I Grandi Successi Italiani(2007)




Innen vihetõ

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

#6624
Alex Cundari & Brian Ice - Walkin'... (Zumbae)
Instrumental Version.ape (122.03 M😎 http://www.multiupload.com/CXG8C43HJX
hogy 1 kis zene is legyen

#6623
Sziasztok!
Title - ItaloDisco Forever Mix vol 12
Mixed - DJ Raul
Year - 2011
Genre - 80s Style, ItaloDisco, Megamix
Time - 64:54
Format - MP3
Bitrate - 224 Kbps CBR
Size - 106 Mb (3% Recovery record included)
Uploaded - FileSonic.com, FileServe.com

Mixed Tracklist:

<01> Marc Fruttero - Disco Silvia
<02> Mention - No Changes
<03> Elen Cora - Sleeping In Your Hands
<04> Galaxy Hunter & Tiziana Rivale - Don't Be Alone
<05> Marius M.21 - Space Woman
<06> Marius M.21 - Crazy Night
<07> Roby & Claudia - I Love You
<08> Super Vox - Angel Heart
<09> Closed - Crazy Love
<10> Marc Fruttero & Joey Mauro - Deep Inside Of Your Heart
<11> Marc Fruttero & Joey Mauro - Fairyland
<12> Roby & Claudia - Stay
<13> System Mirage - Play Me The Bolero (Extended)
<14> Vision Talk - Slice Me Nice (Computer Game)
<15> Albert One - Stay (Flashback 80'S Mix)
<16> Alan Cook - Don't Give Up
<17> Ken Laszlo - Dancing Together
<18> Alan Cook - Around My Dream
http://www.fileserve.com/file/fzQg6Bj
http://www.filesonic.com/file/274892321

Codigoro
#6622
Valami szörnyûségbõl jött össze ez a tömörítmény:

Codi version

És hogy legyen vetíítési alap - ez pedig az eredeti..
Az utóbbinál felhívom a szíves figyelmeteket, hogy csak erõs idegzetûeknek való.. <#nyes>

Ember küzdj, és bízva bízzál... Hallgass zenét, hogy el ne hízzál!

#6621
Sziasztok!

Meghallgattam ezt a DJ. Savage-t...

De ezzel a számmal is úgy vagyok, mint sok mással (pl. a Sylvester, vagy a Lime számaival). A zene nagyon tetszik, de amikor elkezdenek benne énekelni, onnét kedzve inkább kitörlöm.

Nektek tetszik? Van sokkal jobb száma is ennek az elõadónak.

Viszont leszedtem egy Sarah albumot. Az egész jó... Ha érdekel, megosztom, de hát gondolom meg van mindenkinek, akit érdekel...

gyorgy74
#6620

Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))

Tyia
#6619
Az összesített látógatások száma, na az súlyos.

Ha jól figyeltem te késõbb tetted fel mint ahova én tetettem.
Van különgség...minden szempontból.

New Wave 2.0 / Oldies Music 1.0