NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
ItaloDisco4Ever !
A magam részéről ezt a cinikus megjegyzésedet ,miszerint Ádám,lossless rakja ki ide a lemezt nem tudom hova rakni,nem kéne gúnyolódni,értelmetlen!
Engem speciál nem zavar ha a haveri körödböl,még néhányan home képen megmutatják ,van egy példányuk e lemezből,én beérem a borítóval mert egyetlen dal sem tetszik a lemezről,ennek ellenére az ajánlóim közt aktuálisan szerepelt a VINYL !
Figyelembe véve azt hogy Clay magyar,egy olyan stílusban próbálkozik ami hozzám nagyon közel áll,eddig elegánsan kikerültem a véleménynyilvánítást,most is csak annyit szeretnék mondani, 80s évek disco zenei alapok,dallamok helyett szerencsésebb lenne 2015-ös egyedi hangzást találni a zenéihez, ez többé-kevésbé egyszer már sikerült,e dalában,ezen az úton kéne véleményem szerint tovább haladnia,ha legalább hasonló szintű dalt sikerül újra alkotnia,elsők közt leszek aki gratulál!
Az pedig hogy a dal a videó premier és a lemezmegjelenés előtt már kikerült YT-os kontárok kezébe ,amatör ,óriási hiba,pedig egy profi nevét látom a stábban ,Haluska Imre.
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2015.03.12. 14:25:31
Engem speciál nem zavar ha a haveri körödböl,még néhányan home képen megmutatják ,van egy példányuk e lemezből,én beérem a borítóval mert egyetlen dal sem tetszik a lemezről,ennek ellenére az ajánlóim közt aktuálisan szerepelt a VINYL !
Figyelembe véve azt hogy Clay magyar,egy olyan stílusban próbálkozik ami hozzám nagyon közel áll,eddig elegánsan kikerültem a véleménynyilvánítást,most is csak annyit szeretnék mondani, 80s évek disco zenei alapok,dallamok helyett szerencsésebb lenne 2015-ös egyedi hangzást találni a zenéihez, ez többé-kevésbé egyszer már sikerült,e dalában,ezen az úton kéne véleményem szerint tovább haladnia,ha legalább hasonló szintű dalt sikerül újra alkotnia,elsők közt leszek aki gratulál!
Az pedig hogy a dal a videó premier és a lemezmegjelenés előtt már kikerült YT-os kontárok kezébe ,amatör ,óriási hiba,pedig egy profi nevét látom a stábban ,Haluska Imre.
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2015.03.12. 14:25:31
ItaloDisco4Ever !
#22009
Hi friends,enjoy great music;
Estimado - Stars Tonight (Vocal Version) (320kbps)
http://www68.zippyshare.com/v/SwN82xpN/file.html
Estimado - Stars Tonight (Vocal Version) (320kbps)
http://www68.zippyshare.com/v/SwN82xpN/file.html
"jelenleg el sem tudom képzelni ezt magyar szöveggel"
Valószínűleg az érthetőbb lesz, mint az angol. Jók a Clay zenék, de az angolra nagyon rá kéne gyúrni, ezt már akkor is írtam, mikor Kaposi császárkodott itt, amit aztán azonnal törölt is a kiskirály csaucseszku...Clay-ről itt csak jót, vagy semmit lehetett írni! <#mf1>#mf1>
Valószínűleg az érthetőbb lesz, mint az angol. Jók a Clay zenék, de az angolra nagyon rá kéne gyúrni, ezt már akkor is írtam, mikor Kaposi császárkodott itt, amit aztán azonnal törölt is a kiskirály csaucseszku...Clay-ről itt csak jót, vagy semmit lehetett írni! <#mf1>#mf1>
Épp akartam javasolni, hogy minden képet és videót, vagy linkben, vagy spoilerbe kellene tenni mindenkinek, mert ennyi szemét videó és kép betöltése pl egy telefonon annyira lassú, hogy nincs kedvem megvárni se. <#boxer>#boxer>
Gyurika!
Miattam biztos nem kell kirakni,nekem meg van (és még pár embernek is biztos) vm-ben, csak gondoltam a farokmutogatáson kívül valami hasznosabbat is be lehet rakni egy fotó mellé, nem csak azt, hogy "hé figyu haverok, nekem már ez is megvan", hisz azoknak,akiknek szintén megvan, ez vagy maguk a zenék vm-ben , nincs semmi izgató vagy bónuszérték sem. Ez meg egy zenei fórum, nem fotóalbum. Csak erre próbáltam picit rávilágítani szerintem nagyon tapintatosan, de úgy látom kevés a fény az éterben.
Egyébként tényleg úgy néz ki, hogy az össze van firkálva,nem pedig szignózva, szerintem kűggyed vissza cserére!<#nyes>#nyes>
A Baby Goodbye magyar verziót kíváncsian várom, jelenleg el sem tudom képzelni ezt magyar szöveggel, de majd nemsokára meghallhatjuk.<#worship>#worship>
Miattam biztos nem kell kirakni,nekem meg van (és még pár embernek is biztos) vm-ben, csak gondoltam a farokmutogatáson kívül valami hasznosabbat is be lehet rakni egy fotó mellé, nem csak azt, hogy "hé figyu haverok, nekem már ez is megvan", hisz azoknak,akiknek szintén megvan, ez vagy maguk a zenék vm-ben , nincs semmi izgató vagy bónuszérték sem. Ez meg egy zenei fórum, nem fotóalbum. Csak erre próbáltam picit rávilágítani szerintem nagyon tapintatosan, de úgy látom kevés a fény az éterben.
Egyébként tényleg úgy néz ki, hogy az össze van firkálva,nem pedig szignózva, szerintem kűggyed vissza cserére!<#nyes>#nyes>
A Baby Goodbye magyar verziót kíváncsian várom, jelenleg el sem tudom képzelni ezt magyar szöveggel, de majd nemsokára meghallhatjuk.<#worship>#worship>
Szia Ádám! Légyszíves rippeld már be azt a lemezt és tedd ki ide lossless-be had legyen valami haszna is a borítónak! <#kacsint>#kacsint> Én tegnap bontottam ki mérges is vagyok mert valaki összefirkálta!!!! <#fejvakaras>#fejvakaras>
Csak hogy ne maradjunk infó nélkül most hétvégén Clay - Baby Goodbye Preimer....(Hungarian Version)
Csak hogy ne maradjunk infó nélkül most hétvégén Clay - Baby Goodbye Preimer....(Hungarian Version)
Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))
<#nevetes1>#nevetes1>
mindegyik zene volt már itt, de most már van boritónk is!<#vigyor0>#vigyor0>
mindegyik zene volt már itt, de most már van boritónk is!<#vigyor0>#vigyor0>
Köszönöm.
Infónak biztos jó lesz, rá lehet keresni a rajta lévő zenékre.
Energy Voice új zenéje szerintem elég jól sikerült.
Utoljára szerkesztette: DFresh, 2015.03.11. 19:04:44
Infónak biztos jó lesz, rá lehet keresni a rajta lévő zenékre.
Energy Voice új zenéje szerintem elég jól sikerült.
Utoljára szerkesztette: DFresh, 2015.03.11. 19:04:44
ez elég megosztó lesz,az tuti! <#hehe>#hehe> de hát jön a tavasz, 'melegszik' az idő! <#nyes>#nyes>
Thunderfuck! <#hehe>#hehe>
Candy Apple Blue - Let's Get Something Started (ft. Alaska Thunderfuck)
Thunderfuck! <#hehe>#hehe>
Candy Apple Blue - Let's Get Something Started (ft. Alaska Thunderfuck)
és egy "érdekes" koprodukció, úgy 30 éve hallottam hasonlót <#vigyor0>#vigyor0>
Candy Apple Blue ft. Nick Bramlett - Detonator (Magic Dance / The Flight Away Remix)
Candy Apple Blue ft. Nick Bramlett - Detonator (Magic Dance / The Flight Away Remix)
egy újabb válogatás néhány remek felvétellel (és néhány felejthetővel, mindenesetre) ajánlott átnyálazni!
Producers Mexico Vol. 14 DOWNLOAD!
01.Light my Fire (Gerson Tellez Sun Splash Mix) - Maria Short
02.On Fire (Charlie D.J.Version) - Mahatma feat Sherry
03.Come on (High NRG Gamer) - Roldan Law Ft Stephey
04.Estela (Original Mix) HNG PM - Alexander Glez
05.I Want You Back - Alex Daal ft. Dieter Meier
06.Fade This Feeling - Dreamline ft Lori
07.Estilos Desenfrenados - Dj Denon
08.Monday´s energy - Jaime Reyes
09.Cosmic Dust - Kashell Nantell
10.Memories (Gerson Tellez Nrg mix) - Cindy Cooper
11.Minimal (Alex Daal Nrg Rmx) - Pet Shop Boys
12.Hey You! (Original Mix) - Alexander Glez
13.Last Christmas (Vocal Cover) - Roldan Law - Wham!
14.Maxima Energía Re-edit - Jaime Reyes
15.No Ligas en la Discotheque - Alex Daal ft. Postura 69
16.Italospacial - Dj Pollito Ivigom
17.Replay - Scrazy Dj ft Zendaya
18.Megamix - Producers Mexico Vol. XIV - Jaime Reyes
Producers Mexico Vol. 14 DOWNLOAD!
01.Light my Fire (Gerson Tellez Sun Splash Mix) - Maria Short
02.On Fire (Charlie D.J.Version) - Mahatma feat Sherry
03.Come on (High NRG Gamer) - Roldan Law Ft Stephey
04.Estela (Original Mix) HNG PM - Alexander Glez
05.I Want You Back - Alex Daal ft. Dieter Meier
06.Fade This Feeling - Dreamline ft Lori
07.Estilos Desenfrenados - Dj Denon
08.Monday´s energy - Jaime Reyes
09.Cosmic Dust - Kashell Nantell
10.Memories (Gerson Tellez Nrg mix) - Cindy Cooper
11.Minimal (Alex Daal Nrg Rmx) - Pet Shop Boys
12.Hey You! (Original Mix) - Alexander Glez
13.Last Christmas (Vocal Cover) - Roldan Law - Wham!
14.Maxima Energía Re-edit - Jaime Reyes
15.No Ligas en la Discotheque - Alex Daal ft. Postura 69
16.Italospacial - Dj Pollito Ivigom
17.Replay - Scrazy Dj ft Zendaya
18.Megamix - Producers Mexico Vol. XIV - Jaime Reyes
nem túlzottan titkolt Sandra -szerű replika, nem Sandra vokállal.<#vigyor0>#vigyor0>
Estimado - Stars Tonight
Estimado - Stars Tonight
Lehet szükségtelen viszont igaz és jogos. De dönts belátásod szerint, ha ez Neked megfelel, akkor legyen így. <#eljen>#eljen>
Szükségtelennek érzem a részedről, és bárki más részéről is, hogy emlékeztessetek a saját gondolataimra! <#email>#email><#nezze>#nezze>
Úgy gondolom elég egyértelműen leírtam, így ha jó a szöveg értelmezésed,akkor a 21985. hsz-ből kiderül, hogy mi, mikor és hogyan kerül törlésre!
Úgy gondolom elég egyértelműen leírtam, így ha jó a szöveg értelmezésed,akkor a 21985. hsz-ből kiderül, hogy mi, mikor és hogyan kerül törlésre!
De akkor ez tettekben is nyilvánuljon meg és töröld a kultúrát nélkülöző írásokat... <#worship>#worship>
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
oké,
Rain, beszélj normálisabb hangnemben, még akkor is, ha rajtad kívül más is tudja azt, hogy egy régi ismerős alreggel beszélsz,aki most csak emiatt jelentkezett be ide!
Szolgálati közlemény mindenkinek!
Innentől megint regtől, névtől és gyülekezettől függetlenül a kirohanásokat, túlkapásokat további értesítés nélkül törlöm, és akkor is, ha azt látom, egy parttalan vagy direkt gerjesztett vita kezdődne vagy folytatódna bárki részéről NEM A KORÁBBAN LEÍRT ÉS ELVÁRT hangnemben, történjen az akár szó-, jelzés, illusztráció, példa, ikon, vagy bármilyen egyéb segédeszköz használattal.
A téma a zene! A ketrecharcra később és nálam lehet jelentkezni.
oké,
Rain, beszélj normálisabb hangnemben, még akkor is, ha rajtad kívül más is tudja azt, hogy egy régi ismerős alreggel beszélsz,aki most csak emiatt jelentkezett be ide!
Szolgálati közlemény mindenkinek!
Innentől megint regtől, névtől és gyülekezettől függetlenül a kirohanásokat, túlkapásokat további értesítés nélkül törlöm, és akkor is, ha azt látom, egy parttalan vagy direkt gerjesztett vita kezdődne vagy folytatódna bárki részéről NEM A KORÁBBAN LEÍRT ÉS ELVÁRT hangnemben, történjen az akár szó-, jelzés, illusztráció, példa, ikon, vagy bármilyen egyéb segédeszköz használattal.
A téma a zene! A ketrecharcra később és nálam lehet jelentkezni.
Mivel kiemelted ezt a részt, az ember azt hinné, hogy érted is, de úgy látszik nem igazán. De megnyilvánulok, hogy K1-ről és SM (nem szadomazó)-ről volt szó. Ez kettő felőlem fel is fordulhat, azt meg nehogy már te döntsd el, hogy nekem ezekről mi a véleményem! Egyáltalán ki vagy te, hogy ezt meghatározd ? Alreg! <#kocsog>#kocsog>
A többi embert nem ismerem, de nyilvánvalóan nagyon rendes tagok lehetnek, nem is volt róluk szó. Szövegértelmezés megy? Legközelebb rajzban rakom ki a gyk-k kedvéért, hogy mit miért írok és kiről! <#hehe>#hehe> Azt te csak hiszed, hogy nekem mennyi közöm van maga a zenéhez, neked az életben nem lesz annyi, amit én tanultam.
Jól figyeltem, ezért hoztam fel! Nem kell megmagyarázni, ha cd-t kapott, akkor azt kellett volna a kezében tartani, úgy lett volna okés, vagy ahogy írtam, a vinyl sokkal minőségibb és találó lett volna. Ülj le. Egyes!
Utoljára szerkesztette: rain70, 2015.03.10. 15:51:31
A többi embert nem ismerem, de nyilvánvalóan nagyon rendes tagok lehetnek, nem is volt róluk szó. Szövegértelmezés megy? Legközelebb rajzban rakom ki a gyk-k kedvéért, hogy mit miért írok és kiről! <#hehe>#hehe> Azt te csak hiszed, hogy nekem mennyi közöm van maga a zenéhez, neked az életben nem lesz annyi, amit én tanultam.
Jól figyeltem, ezért hoztam fel! Nem kell megmagyarázni, ha cd-t kapott, akkor azt kellett volna a kezében tartani, úgy lett volna okés, vagy ahogy írtam, a vinyl sokkal minőségibb és találó lett volna. Ülj le. Egyes!
Utoljára szerkesztette: rain70, 2015.03.10. 15:51:31
Alábbi zenék megtalálhatók itt!
Marsheaux - See You
Marsheaux - Leave In Silence
Utoljára szerkesztette: pityu0718, 2015.03.10. 14:33:59
#21979
"A körülötte lévő pár izét, embert vagy micsodát, inkább nem is kommentálom"...
Nem kellene olyan emberekről így megnyilvánulnod akik Clay első hívó szavára akár több száz km-t utaztak pénzt és időt nem sajnálva hogy segítsenek ezt a klippet megvalósítani.
Valószinü hogy kicsit több közük van ehhez az irányzathoz mint neked valaha is lesz mind tudásban , mind gyüjteményben.
Ha csak egy kicsit jobban figyelted volna a videó-t talán neked is lejött volna az ami nyilvánvaló hogy Clay-töl kapta Gyuri a CD-t a videóban amin a Baby Goodbye van és csak a CD-n található volt akkor még. . Az hogy Kiss Gyuri egy kis példányszámú Vinyl-t tart a kezében ami más zenéket tartalmaz a Energy Voice-től az vallóban egy kissé megtévesztő lehet.
Nem kellene olyan emberekről így megnyilvánulnod akik Clay első hívó szavára akár több száz km-t utaztak pénzt és időt nem sajnálva hogy segítsenek ezt a klippet megvalósítani.
Valószinü hogy kicsit több közük van ehhez az irányzathoz mint neked valaha is lesz mind tudásban , mind gyüjteményben.
Ha csak egy kicsit jobban figyelted volna a videó-t talán neked is lejött volna az ami nyilvánvaló hogy Clay-töl kapta Gyuri a CD-t a videóban amin a Baby Goodbye van és csak a CD-n található volt akkor még. . Az hogy Kiss Gyuri egy kis példányszámú Vinyl-t tart a kezében ami más zenéket tartalmaz a Energy Voice-től az vallóban egy kissé megtévesztő lehet.
Eszméletlen na! Kb ez az a zene, amit nem lehet megunni. A csávesz már synthwave-be is belenyúl, de úgy és olyan szinten, hogy bizsergek ettől a zenétől! A nő hangja is megér egy misét!
Szeretném már egyszer kifacsarni őt, de képtelenség!
Neki is nagy gratula! <#eljen>#eljen>
Szeretném már egyszer kifacsarni őt, de képtelenség!
Neki is nagy gratula! <#eljen>#eljen>
Világszínvonal!
Mflex - Hear My Heartbeat vol.2
Mflex Sounds Official
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2015.03.09. 19:58:44
ItaloDisco4Ever !
Ja. De az Mflex-szel együttműködő Dióka alias DMC... is benne volt ebben. Micsoda kavalkád, nem?
imo :) science fiction is science fact
Jó zene! Gratulálok Clay-nek. <#eljen>#eljen>
A körülötte lévő pár izét, embert vagy micsodát, inkább nem is kommentálom. <#falbav>#falbav> Biztosan tudják, hogy ki(k)ről van szó. <#hehe>#hehe>
De ha már készült egy ilyen videó, akkor én biztosan figyeltem volna olyan apró részletekre is, hogy "Gyuri kaptunk egy CD-t", erre a válasz igen, erről beszél mindenki, és a kezében egy vinyl, pedig sokkal jobban hangzott volna, ha vinyl-t mond hisz egyrészt, ha jól tudom akkor limitált volt. másrészt, minőségileg is másképp hangzik és "retrósabb" is lett volna.
Clay, ha esetleg betévedsz ide, árul már el, hogy annál a 2:13-as beforgásnál meg is tudtál állni? Hasonlót csináltam én is nem olyan rég az egyik viva buliban, de azt sem tudtam hol vagyok<#nevetes2>#nevetes2>, ez nálad is hasonló lehetett, ahogy látom, kár a vágásért, <#nevetes1>#nevetes1> bár én megittam már fél üveg whiskit. <#buck>#buck> mentségemre.
De gratulálok és sok sikert!
Utoljára szerkesztette: rain70, 2015.03.09. 16:22:57
A körülötte lévő pár izét, embert vagy micsodát, inkább nem is kommentálom. <#falbav>#falbav> Biztosan tudják, hogy ki(k)ről van szó. <#hehe>#hehe>
De ha már készült egy ilyen videó, akkor én biztosan figyeltem volna olyan apró részletekre is, hogy "Gyuri kaptunk egy CD-t", erre a válasz igen, erről beszél mindenki, és a kezében egy vinyl, pedig sokkal jobban hangzott volna, ha vinyl-t mond hisz egyrészt, ha jól tudom akkor limitált volt. másrészt, minőségileg is másképp hangzik és "retrósabb" is lett volna.
Clay, ha esetleg betévedsz ide, árul már el, hogy annál a 2:13-as beforgásnál meg is tudtál állni? Hasonlót csináltam én is nem olyan rég az egyik viva buliban, de azt sem tudtam hol vagyok<#nevetes2>#nevetes2>, ez nálad is hasonló lehetett, ahogy látom, kár a vágásért, <#nevetes1>#nevetes1> bár én megittam már fél üveg whiskit. <#buck>#buck> mentségemre.
De gratulálok és sok sikert!
Utoljára szerkesztette: rain70, 2015.03.09. 16:22:57
Jó zene,de lesz ebből valaha fizikális korong?
Én ennyit tudok ITT megvásárolható lossless minőségben,a többi Tony Costa produkcióval egyetemben!
Én ennyit tudok ITT megvásárolható lossless minőségben,a többi Tony Costa produkcióval egyetemben!
ItaloDisco4Ever !
Hogy te miket tudsz,és milyen részleteket megfigyelsz!
Én még azt sem tudtam hogy a "paródiás" Máté Sándor,az Energy Voice egyik fele!
Én még azt sem tudtam hogy a "paródiás" Máté Sándor,az Energy Voice egyik fele!
ItaloDisco4Ever !
#21968
Jó a szemed,tényleg ott voltunk mindannyian,no meg Okiland is,,,,talán neked ez a név is mondd valamit...<#wink>#wink>
Nem idevágó,de mondanám neked hogy megrendeltem egy AT 120E hangszedőt, ha megérkezik, készítek mintákat,és számitanák rád.<#worship>#worship>
Nem idevágó,de mondanám neked hogy megrendeltem egy AT 120E hangszedőt, ha megérkezik, készítek mintákat,és számitanák rád.<#worship>#worship>
#21967
Friss voltál kolléga<#integet2>#integet2> Jó kis zene ez szerintem, még így angolul is<#crazya>#crazya> Mondjuk nekem a magyar version a kedvencem ha már lehet válogatni<#taps>#taps>
Így kell visszahozni a régi tagokat ide! <#nyes>#nyes> Tgolyó a DJ, de ott van Sanyó is és talán Kaposi Laci sziluettje is feltűnik...
imo :) science fiction is science fact
Szerintem leírhatjuk a nevét a "srácnak, hogy legközelebb is megtaláljuk, tehát a srác már inkább férfi,talán lassan nagypapa is! <#kacsint>#kacsint>
Clay alias most épp Energy Voice. Picit korábban jó lett volna ez a klipp,ami tök jó egyébként, sajnos időközben a sok tré zs-verzió terjedt el mindenfelé, de reméljük, hogy ez is szépen felfut majd!
Energy Voice - Baby Goodbye (video premier)
Clay alias most épp Energy Voice. Picit korábban jó lett volna ez a klipp,ami tök jó egyébként, sajnos időközben a sok tré zs-verzió terjedt el mindenfelé, de reméljük, hogy ez is szépen felfut majd!
Energy Voice - Baby Goodbye (video premier)
#21964
Magyar srác, italo disco 2015, ez igennnnnnnnnn