NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Na erre lehet azt mondani, hogy ITALO DISCO! Gyönyörű demó, egyedi hangzás és felhergelt rendesen! Ebből is látszik a csávesznek vannak bőven muzsikák a batyujában. <#dumcsi>#dumcsi><#ijedt>#ijedt><#eljen>#eljen>
Épp most akartam linkelni, nagyon durva zene! <#eljen>#eljen>
https://soundcloud.com/killstarr/ocean-club
https://soundcloud.com/killstarr/ocean-club
ItaloDisco4Ever !
Az egyik aktuális favorit nálam,többször posztoltam már infókat FM-84-ről!
Volt már a VIDEO is,de elfér mégegyszer!
FM-84 on soundcloud
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2015.03.15. 17:52:23
Volt már a VIDEO is,de elfér mégegyszer!
FM-84 on soundcloud
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2015.03.15. 17:52:23
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
#22052
Nem egy napi szinten bejelentkező látogató az biztos,de most kedvet kapott úgy látszik<#circling>#circling> Talán sokat lett most emlegetve és megérezte
Mflex Sounds Italo demo (album explicit?)
igényes
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2015.03.15. 10:53:29
igényes
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2015.03.15. 10:53:29
#22049
Ez nem rokonság,be szokott nézni ide is a művész úr<#wink>#wink>
#22045
Üdv mindenkinek... a Nagypapi megérkezett 😄 az unokáimat nem láttátok? .... Hol a szemüvegem.... !?
az ízlésem? hát azt nem, de a tippet köszi! <#vigyor0>#vigyor0> a 2 dalból valószínű 10:1-hez voksolnék Cora javára és ezen dalára! <#hamm>#hamm> persze ez döntőbizottságon kívüli voks lenne csak. <#nevetes1>#nevetes1>
#22042
Clay - Baby Goodbye (Official music video)
ez nem bohóckodás, ez zenetörténelem! ha nincs humorérzéked, akkor ne nézz vígjátékot,és ne hallgass vicceket sem, mert úgysem értenéd! 😊 szerintem teljesen rossz oldaláról közelíted meg ezt a dolgot, de ha pont ettől lesz komolytalan ez a fórum,akkor meg lennék lepődve.
bár azt sem értem, hogy ennek a témakörnek miért is kéne véresen komolynak lennie??? <#fejvakaras>#fejvakaras>
persze nem ígérek semmit a jövőre nézve, de ha el akarsz köszönni,akkor csak azt mondhatom,mint a többieknek,akik önként zarándokoltak el innen: Viszlát! Te vagy a leggyengébb láncszem!<#nyes>#nyes> <#falbav>#falbav>
bár azt sem értem, hogy ennek a témakörnek miért is kéne véresen komolynak lennie??? <#fejvakaras>#fejvakaras>
persze nem ígérek semmit a jövőre nézve, de ha el akarsz köszönni,akkor csak azt mondhatom,mint a többieknek,akik önként zarándokoltak el innen: Viszlát! Te vagy a leggyengébb láncszem!<#nyes>#nyes> <#falbav>#falbav>
hát a Synthgo - Bella Bella-hoz képest ez az ajánlat szerintem mérföldkövekkel jobb,még így oroszul is. és igen, jól emlékszel, én szeretem az orosz (és több szláv) nyelvet és az orosz nyelvű dalokat is. <#vigyor0>#vigyor0>
Nem kéne bohóckodni,komolytalaná teszed a topicot,még egy ilyen húzásod van,és én elköszönök innen,nyítok egy saját topicot!
ItaloDisco4Ever !
<#hehe>#hehe>
Mi ez a fejvakarás? ez egy tök jó zene,egyszerű de nagyszerű!
Nem izzadtságszagú, 80s évek dalaiból másolt!
De ha nem tetszik akkor hallgass ilyen zenéket,neked emlékszem a HQ topikból bejövös az orosz! 😊
Tessék csak neked!
Mi ez a fejvakarás? ez egy tök jó zene,egyszerű de nagyszerű!
Nem izzadtságszagú, 80s évek dalaiból másolt!
De ha nem tetszik akkor hallgass ilyen zenéket,neked emlékszem a HQ topikból bejövös az orosz! 😊
Tessék csak neked!
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
ItaloDisco4Ever !
ez most egy picit kitérő lesz, bocsi érte, de gondolom sokaknak kimaradt anno 1989-ből, amikor a finnek épp H. Törpikék hangszíneset játszottak italo alapokon. <#nyes>#nyes> ez a zene, az alapok és dallamvonal is egy rendes vokállal szerintem elég jó kis zene lehetett volna akár pár országgal lejjebb is.
audióban persze fent van jobb minőségben is pl. itt, de a klipp képanyaga alább viszonylag jó.
Bat & Ryyd - Ehtaa tavaraa
audióban persze fent van jobb minőségben is pl. itt, de a klipp képanyaga alább viszonylag jó.
Bat & Ryyd - Ehtaa tavaraa
Jól van na.....kiváncsi voltam érted e a szöveget,ezek szerint igen ,persze hogy a 'him" a helyes a 'her" nőnem-re utalás! <#vigyor2>#vigyor2>
ItaloDisco4Ever !
Albert One - Turbo Diesel
P.S. : Készül az új dala : "Face to Face" ( I Venti D'Azzuro Records ) remélem hiteles az infóm!
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2015.03.12. 20:13:50
ItaloDisco4Ever !
Keep calm Rain!
Why are you so nervous?
He is an impartial kind man,do not hurt her!
Thanks.
Why are you so nervous?
He is an impartial kind man,do not hurt her!
Thanks.
ItaloDisco4Ever !
ha jól emlékszem és fentre klikkelve az interjúban meg is kereshető valahol, utalt rá, hogy elég kreatív korszakban van vagy volt, és vannak bőven úgymond zenei tartalékok, ebből adódóan nem nehéz elképzelni, hogy van ott a háttérben már bőven egy újabb albumnyi zene, de több részletet én sem tudok,a zon kívül,amit most bemásoltam, ettől én sem kaptam pontosabb infókat,ami gondolom nem véletlen. <#vigyor0>#vigyor0>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Gondolom mennyire... <#hehe>#hehe> Csak úgy, mint viszont.
imo :) science fiction is science fact
Most számoltam, kap 15 db! zenét és amiatt fanyalog valaki, hogy régebbi is van rajta? Gondolom csak is valami tirpák magyar lehetett aki ezt felhozta!
<#integet2>#integet2>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Dehogynem tetszik, pont ez a lényeg, mindenki azt mondja többet nem jövök, aztán mégis mindenki visszajön, te annyiból vagy más, hogy felvállalod az eredeti neved, de most miért kell bazmegozni? Én szeretlek! <#law>#law><#hehe>#hehe>
<#zavart2>#zavart2>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
"csipöböl": tényleg, mintha írtam volna ilyet valaha... hazudtam b'meg! Nem tetszik?
imo :) science fiction is science fact
Felröppent, mondjuk úgy szárnyra kapott néhány kérdés az Mflex Vol. 1 és Vol. 2 kiadásokkal kapcsolatban, hogy tartalmaz régebbi számokat is. Azon kívül,amit én is tudtam, és egyértelmű, még kicsit utánajártam.
A hivatalos válasz:
"Igen, tartalmaz. Nyilván, akik követték a megjelenéseket, azoknak ez nem új infó, hogy látnak benne régebbi zenéket is. Olyan zenéket, melyek album szinten és lossless-ben sem, csak videókban jelentek meg (hivatalosan). A Volume kiadás 2 része elsősorban az elmúlt időszakok megjelenéséig bezárólag korábban lemezre nem került felvételekből kerültek válogatásra lossless csokorban és legfőképp azoknak, akik nem a videó rippekből gyűjtögetnek. Már megvan a teljesen új album zenei összeállítása is, tehát egy csokornyi új zene, melyek eddig még sehol nem kerültek kijátszásra, de publikálásának sorsa, módja és ideje még nem dőlt el."
A hivatalos válasz:
"Igen, tartalmaz. Nyilván, akik követték a megjelenéseket, azoknak ez nem új infó, hogy látnak benne régebbi zenéket is. Olyan zenéket, melyek album szinten és lossless-ben sem, csak videókban jelentek meg (hivatalosan). A Volume kiadás 2 része elsősorban az elmúlt időszakok megjelenéséig bezárólag korábban lemezre nem került felvételekből kerültek válogatásra lossless csokorban és legfőképp azoknak, akik nem a videó rippekből gyűjtögetnek. Már megvan a teljesen új album zenei összeállítása is, tehát egy csokornyi új zene, melyek eddig még sehol nem kerültek kijátszásra, de publikálásának sorsa, módja és ideje még nem dőlt el."
Véleményem szerint, ha ennek az együttesnek nem lenne egy ilyen csodálatos hangú énekesnője, aki csipöböl bármit képes gyönyörűen kiénekelni, ezek sehol nem lennének. A kisasszony a hátán cipeli az egész bagázst röhögve.
Utoljára szerkesztette: rain70, 2015.03.12. 15:27:50
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
'Mindig van egy olyan, akiről ugyanez elmondható, nem?'
Nem tudom, most nincs idiótákkal teli diktatúra a topikban és törlés hegyek, ami nem tetszik, de mást engedünk fikázni, mert én vagyok a fasza csávó, én vagyok a HG, AZT CSINÁLOK AMIT AKAROK, és minden admin benyalhat csontig szituációk. Most nincs ilyen. Késztetést éreztél arra, hogy megkérdezd? Egyszer már olvastam olyat, hogy többet ide nem jövök, tőled is!
Gyere adj egy csókot! <#love11>#love11>
Nem tudom, most nincs idiótákkal teli diktatúra a topikban és törlés hegyek, ami nem tetszik, de mást engedünk fikázni, mert én vagyok a fasza csávó, én vagyok a HG, AZT CSINÁLOK AMIT AKAROK, és minden admin benyalhat csontig szituációk. Most nincs ilyen. Késztetést éreztél arra, hogy megkérdezd? Egyszer már olvastam olyat, hogy többet ide nem jövök, tőled is!
Gyere adj egy csókot! <#love11>#love11>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2015.03.12. 15:27:50
ItaloDisco4Ever !