NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Wind 67
#21963
LENROY - GIVE ME A NIGHT 2015

Csak a WAV peregjen

amaximus
#21962
kicsit furcsa szerzet, ez a múlt év közepe felé megjelent albumról, ami még lehetett volna jó is (mármint az album), de nem lett az. 😊

Hypercan - Sky Lasers


amaximus
#21961
miért zavartál volna? ez egy zenei fórum és a zenei stílusod,ami többnyire inkább a spacesynthbe hajlik, nem éppen idegen itt senkitől sem.
köszi a néhány szavas bemutatkozást, így sokkal jobb az első belépésed, a zenei megítélést majd eldöntik a hallgatók, én belehallgattam a zenéidbe,vannak köztük kellemesek.
Wind 67
#21960
A Zene az 1998 -as de a régi után ebben az újra gondolt változatban is tetszik (forever Bernstrup) !
W

Csak a WAV peregjen

#21959
Amator mukedvelo vagyok, semmi tobb. Ha tettszik a mu orulok, ha nem jon be, akkor bizom benne, hogy talan a kovetkezo vagy az azt koveto valamelyik. Elsodleges cel a fejlodes, de ez csak ugy lehetseges, hogy ha van -epitojellegu- visszajelzes. Ezert is batorkodtam itt megosztani a feltoltesemet. Minel tobb a pozitiv, annal inkabb erzem, hogy jo iranyba haladok. Kesobbiek folyaman majd szeretnek vokalos produkciokban is reszt venni, ha lehetosegem adodik ra.
Kedvelem az italo disco, hi-nrg, spacesynth es eurobeat mufajokat. Ezekbol probalok motivumokat atultetni a sajat zeneimbe. Remelem nem zavartam.

Udv.: enolion/nájlony
Musachy
#21958
Enolion, Noilone vagy nájlony... mindegy: nekem tetszik ez a kis instru muzsika.

imo :) science fiction is science fact

amaximus
#21957
a múlt évben néhányszor megemlített Maxthor albumról egy másik zenét is ajánlok

Maxthor - Black Fire

amaximus
#21956
nekem nem jön be, de rajtam ne múljon, teszek róla említést.

Marcel De Van - Land of Fantasy
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2015.03.07. 13:45:22
amaximus
#21955
Vince Riviera - Twilight Drive


amaximus
#21954
Mit lehet tudni Enolionról (aka nájlony?), azon kívül, hogy magyar(nak látszódik) ?
#21953
reynaud
#21952

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#21951
hát pedig már elég régi és nagy zene ahhoz, hogy felétlen ismerd! <#vigyor> úgy 31 éves. <#vigyor0>
reynaud
#21950
Kristian Conde and Yas RM - Don't Give It Up



ItaloDisco4Ever !

reynaud
#21949
Talán nem kell keresnem,valaki vágja,mi a zene a mix-ben 37.35-től.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#21948
Nekem is tetszik!

ItaloDisco4Ever !

#21947
Egy viszonylag friss zene Tobias Bernstruptól... (nekem tetszik)

The real DJ play vinyl!

reynaud
#21946
Peet Need & Dennis Vd Berg - Baldeejays Vol. 5

Super! Tracklista jó lenne,minden zenét nem ismerek!

Bordello A Parigi

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#21945


Exciting Valence - The Sky Is Never Blue



EXCITING VALENCE Official Website

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#21944
Trans-X - Your Eyes

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#21943

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#21942
Digitalo zenéjében egyetlen eredeti,egyedi hang,dallam sincs,összeollózta korábbi new-italo és 80s disco zenékből,a vokál ráadásul tré.
Ezért kapta tőlem a bóvli besorolást.

Trans-X témában leírtakkal egyetértek,annyi korigálással az 1983-as hangzás lebutítását élvezhetjük új dalaikban!
Különben 3 nagy slágerük volt,ezeket az extended verziókban kiadtak egy nagyon értékes maxi cd-n (Living On Video,3-D Dance,Message On The Radio) sehol nem találom a nyomát a neten,pedig ha jól emlékszem 1995-ben egy hazai lemezboltban vásároltam a lemezt!

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#21941
nekem egyikkel sincs semmi bajom, sőt végülis tetszenek! <#vigyor0> úgy látszik szélesebb a bóvlifaktorom. <#nevetes1>
egyedül a Trans-X-nél érzem azt, hogy már igazán elrugaszkodhatna a 84-es hangzás lebutított változatától.

reynaud
#21940
reynaud
#21939
Ettől a daltól még az Északi-sark jege is tovább olvad! <#nevetes1>

D.White


ItaloDisco4Ever !

reynaud
#21938
A zene nálam bóvli kategória,viszont a videó .... 😊)))).

DIGITALO

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#21937

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#21936

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#21935
BCR

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#21934
Én nem díjazom az ilyen maszek kontárkodásokat,ez a zene original úgy jó ahogy van,nincs szükség arra hogy egy balfék belevagdosson!

ItaloDisco4Ever !

Wind 67
#21933
CHRIS MOON - My Magic Carillon (Magic Vocal Mix)

Csak a WAV peregjen

amaximus
#21932
na , lemaradtam az új MS dal kezdetéről, nem italo, de nem rossz!
akkor, hamár....legyen egy tipp!
nemrég kaptam egy 'premier előtti' infómorzsát, persze sajnos csak a képet <#vigyor0>, elvileg pár napon belül várható ez a lossless válogatás, részletek és pontosabb infóm még nincs, de úgyis megtudjuk. <#kacsint>

rain70
#21931
OGRE - The Bench

rain70
#21930
Találtam egy ilyet, nekem ez a változat jobban tetszik, mert többet szól alatta a nagyszerű hangszerelés, bár hallani, hogy eléggé amatőr munka ez a remix és az eredetiből vagdosta a hülyéje.

https://www.youtube.com/watch?v=d01HkFk9CYs#t=18
Utoljára szerkesztette: rain70, 2015.02.28. 09:59:36
rain70
#21929
A csáveszt lehet szidni, imádni, utálni, de hogy nagyon tudja hogyan kell a lelkekbe gázolni és ott letarolni mindent a többségnél, az biztos!
Megjelölt engem is a fb-on, csak azt vettem észre, hogy folyton csipog a telefon a folyamatos hozzászólásoktól.
A pofám leszakad, semmihez sem hasonlítható, gyönyörű!

Többet nem is írok róla. Ez PERFORMANCE! De ki lehet az a Ghost girl? <#miaz>
reynaud
#21928





MFLEX - ANGEL



Mflex on bandcamp
Mflex Sounds Official
Mflex on soundcloud
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2015.02.27. 20:01:30

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#21927
reynaud
#21925
Amaya - Car Crash

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#21924

Lian Ross - Say You'll Never






Patty Ryan - I Don't Wanna Lose You Tonight


Utoljára szerkesztette: reynaud, 2015.02.26. 17:08:54

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#21923
Retronic Voice - Feel The Night

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#21922

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#21921
Marc - Call Me A Star (Neon Game demo)



ItaloDisco4Ever !

rain70
#21920
Elég negatívan állsz hozzá a new-italo zenékhez,ezért kiváncsi volnék mondjuk 2009-től a stílusban kiadott zenék általad legjobbnak tartott legalább tízes rangsorolására,ha van kedved és idöd rá!

Nincs se időm, se kedvem ehhez.100 as listám lenne, vagy több ezért bele se fogok!

A lószart meg ugord át, vagy helyettesítsd be, mondjuk kutyafülére! Azért egy lószar szócskáról van szó.

Mflex meg megint jól felhúzta népet, persze nemcsak a youtube-on. Face őrület van, de komolyan! Az előbb olvastam Mflex oldalát emiatt, mert nem láttam még ezt a kis beharangozót... Fel vagyok iratkozva, de minek, ha nem küld értesítőt? Kis részlet, de nagyon baró, ez nem italo lesz szerintem.
reynaud
#21919
Hamarosan...



ItaloDisco4Ever !

reynaud
#21918
Vitathatatlan az original 1987s jobb mint az új verzió,de nekem ez is bejövös!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#21917
Általánosságban ha csak az italo-disco stílust vesszük alapul ,mindegyik sikeres előadónak,formációnak van jó és kevésbé jól sikerült zenéje!
Ismael korábban kiadott valamennyi zenéje ide sorolva közös dalát Victor Ark-al,nagyon igényes new-italo!

Ez a dal tényleg a leggyengébb láncszem a produkciói közt,de ettől én nem csalódtam benne,tartom a véleményem,a legjobb énekes a new-italo fronton!
Ami a hangszerelést illeti ,egyezik a véleményünk, más zenei alappal ebből a dalból is lényegesen többet ki lehetne hozni!

Más!
Elég negatívan állsz hozzá a new-italo zenékhez,ezért kiváncsi volnék mondjuk 2009-től a stílusban kiadott zenék általad legjobbnak tartott legalább tízes rangsorolására,ha van kedved és idöd rá!

Végül!
Olyan érzésem van mintha a lábújjamat taposnád amikor egy zenét úgy kritizálsz meg,hogy hasonlatként olyan jelzőt használsz mint a lósz.r!
Megkérlek hagyd el a hsz-eidből ezeket a trágár ide egy zenei topicba nem való szavakat,a véleményeddel nincs probléma ,de a negatív kritikát más szalonképesebb szavakkal is le tudod írni!
Köszönöm ha ez teljesíthető kérés!

ItaloDisco4Ever !

rain70
#21916
Szerintem is, a régi nagy slágert dobálták meg ezzel egy jó adag sárral.
rain70
#21915
Tisztában vagyok vele, hogy a srác nagyon jó italo disco zenéket tud csinálni, de ne legyünk már elfogultak, lehet, hogy neked bejön ez a mostani nyálas szemét, de mindenben alulmúlta magát a srác ezzel a dallal.

A vokál e dalában is nagyon jó színvonalú,a zenei alapok való igaz nem érik el korábbi dalainak szintjét!

Pont a hangszerelés az, amitől ez egy nagy büdös lószart nem ér, őszintén szólva én, mint nagy rajongója cseszettül nagyot csalódtam benne, hogy egy ilyenre rátudott bólintani, figyelembe véve a már megemlített nagy slágerei mellett!

Utoljára szerkesztette: rain70, 2015.02.22. 10:03:03
Wind 67
#21914
Szerintem kár volt hozzányúlni az eredetihez...
W

Csak a WAV peregjen