NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Jó néhány hónapja várok én is Ismael-től egy korongot,legutóbb s annak már jó ideje,arról volt szó egy vele történt levélváltásomban hogy dolgoznak rajta és a FlashBack records-nál fog megjeleni.
Azóta semmi csak a Silent Emotions a bandcamp oldalán! 😞
Szerintem reménytelen a dolog,pedig a legjobb hangú férfi énekes manapság new-italo stílusban!
Ez van!
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2015.03.21. 17:54:28
Azóta semmi csak a Silent Emotions a bandcamp oldalán! 😞
Szerintem reménytelen a dolog,pedig a legjobb hangú férfi énekes manapság new-italo stílusban!
Ez van!
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2015.03.21. 17:54:28
ItaloDisco4Ever !
Egyenesen az "alelnök úr" prezentálásában? <#hehe>#hehe>
imo :) science fiction is science fact
Nem akartam elkérni csak érdeklődni, hogy lesz e belőle fizikális anyag. Választ azonban egyenlőre nem kaptam. Nem szoktam tölteni semmiféle zenét sehonnan csak fizikálisan gyüjtök zenét. Csak hallomásból van az infó hogy az onnan letölthető zenék 90%-a mp3.
Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))
jah, egy picit erőteljesebb, lendületesebb éneket bőven elbírna ez a száma is, de ez van.<#kacsint>#kacsint>
Ez egy tök baró zene lehetne,ha a vokált nem a dupla nullás énekhanggal büszkélkedő Ken Martina nyöszörögné így szolidan,hanem mondjuk egy másik Ken!
BCR
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2015.03.21. 14:33:27
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
BCR
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2015.03.21. 14:33:27
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
Nyugi Gyuri,ha nem kapod meg a barátodtól, valószínű majd megvásárolhatod 2€-ért MS D.J. bandcamp oldalán,ha mégsem akkor egy értéktelen ,kiadatlan vacak marad! 😊))
Én is felízgultam a hír hallatán ,miszerint Ismael új dalát ismerhetjük ma meg!

Én is felízgultam a hír hallatán ,miszerint Ismael új dalát ismerhetjük ma meg!

ItaloDisco4Ever !
Válaszolnál a privát üzenetemre vagy még arra sem méltatol...Egyébként meg imádom az előadó dalait és még most is önkivületi állapodban vagyok.
Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))
#22099
Nem vagyok én istencsászár, csak azért horkantam fel hogy úgy gondolod hogy valaha is youtube alol leszedett zenét hallgassak.<#nevetes1>#nevetes1>
Most éppen Ismael nótája volt az aktuális , amit nem onnan hallgatok.
Ez csak véletlen egybeesés.
Most éppen Ismael nótája volt az aktuális , amit nem onnan hallgatok.
Ez csak véletlen egybeesés.
Tehát Te most azzal csapattál itt nagyívű gondolatokat,amitől György máris önkívületi állapotba került (de remélem még vissza tud térni majd onnan), hogy néhány nappal a premier youtube megjelenés előtt kaptál egy lossless zenét?? Whoááááááá <#kacsint>#kacsint> Ez már döfi! <#nyes>#nyes>
istencsászár vagy! <#worship>#worship><#vigyor>#vigyor>
istencsászár vagy! <#worship>#worship><#vigyor>#vigyor>
Várd ki a végét, hogy kinek lesz kuss.<#law>#law>
A lényeget meg pont le írtad, alig 1 év kellett hozzá. <#nevetes1>#nevetes1>
Most egy darabig nem leszek, a családdal elutazunk, de visszatérek, nem fogtok elveszíteni. <#integet2>#integet2>
A lényeget meg pont le írtad, alig 1 év kellett hozzá. <#nevetes1>#nevetes1>
Most egy darabig nem leszek, a családdal elutazunk, de visszatérek, nem fogtok elveszíteni. <#integet2>#integet2>
#22096
Alig egy éve vagy a köztudatban, úgy hogy neked kuss. <#nyes>#nyes>
Mire vered itt magad alreg műcsöcs, vagy mi a neved? <#idiota>#idiota>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Gumiszoba---dühöngő..egy szülinapi és egy szép üzenet a volt tagoknak.
#22094
Bizony Gyorgy74 jól gondolod, holnap lesz a premierje a youtube-n.
Ott majd mindenki meghallgathatja elejétől a végéig ezt a remek újdonságot.
Gyanítom izzani is fognak a youtube letöltések.<#nevetes1>#nevetes1><#nevetes1>#nevetes1>
Hogy honnan van meg lossless?
Lehet jó kapcsolatot ápolok az előadóval? <#awink>#awink>
Ott majd mindenki meghallgathatja elejétől a végéig ezt a remek újdonságot.
Gyanítom izzani is fognak a youtube letöltések.<#nevetes1>#nevetes1><#nevetes1>#nevetes1>
Hogy honnan van meg lossless?
Lehet jó kapcsolatot ápolok az előadóval? <#awink>#awink>
Kedves Mucsacso! Honét a jó faxból van ez meg neked <#kerdes>#kerdes> <#ijedt>#ijedt> Csak azért kérdezem mert ez bizony, ha nem tévedek alias...Ismael Blanco Ramos a Magic System DJ legújabb alkotása. Ugye jó gondolom <#kerdes>#kerdes> Ezt a számot még hírből sem halottam nem hogy veszteségmentesen van meg neked!!! Küldtem privát üzenetet!!!!!<#email>#email>
Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))
már már le vagyok kötelezve, hogy ezt meghallgathattuk. <#kacsint>#kacsint> szerintem így is túl hosszú! <#nevetes1>#nevetes1>
nem tudom, hogy ez mit bizonyít,azon kívül, hogy van és azon kívül, hogy többnyire arról nincs ripp,ami nem jelenik meg valamilyen fizikai korongon, tehát ennyi erővel van még 5 millió olyan zeneszám,ami eredetileg is csak a gyári digitális változatában lát napvilágot, amíg egy fan rá nem fabrikálja vinyl-re vagy cd-re , hogy aztán onnan berippelhesse! <#vigyor>#vigyor> olyan zeném, demóm vagy egyedi kuriózumom még nálam is befért a polcra, ami csak nekem vagy 1-2-3 havernak van meg 150 millió fényéven belül, de ezzel sosem kérkednék, de komolyan üdvözlöm azt, ha adsz a minőségre!<#eljen>#eljen> bár erről eddig itt még nem nagyon tettél tanúbizonyságot, <#kacsint>#kacsint> de legalább már ezt is tudjuk.<#vigyor>#vigyor>
nem tudom, hogy ez mit bizonyít,azon kívül, hogy van és azon kívül, hogy többnyire arról nincs ripp,ami nem jelenik meg valamilyen fizikai korongon, tehát ennyi erővel van még 5 millió olyan zeneszám,ami eredetileg is csak a gyári digitális változatában lát napvilágot, amíg egy fan rá nem fabrikálja vinyl-re vagy cd-re , hogy aztán onnan berippelhesse! <#vigyor>#vigyor> olyan zeném, demóm vagy egyedi kuriózumom még nálam is befért a polcra, ami csak nekem vagy 1-2-3 havernak van meg 150 millió fényéven belül, de ezzel sosem kérkednék, de komolyan üdvözlöm azt, ha adsz a minőségre!<#eljen>#eljen> bár erről eddig itt még nem nagyon tettél tanúbizonyságot, <#kacsint>#kacsint> de legalább már ezt is tudjuk.<#vigyor>#vigyor>
#22091
Nem az én napom , bár nem én vagyok a hibás benne.
http://www12.zippyshare.com/v/WF8wvX32/file.html
http://www12.zippyshare.com/v/WF8wvX32/file.html
#22089
..."akik eddig is eléldegéltek a youtube rippek minőségén (mint pl. te is)"
Ez volt idáig a hónap legjobb beszólása.<#nevetes1>#nevetes1><#taps>#taps><#taps>#taps><#taps>#taps>
Azért figyelmedbe ajánlanák egy icipici részlete mondjuk EBBŐL
Valószinü hogy se a youtube-n se máshol a világegyetemben nem fogsz róla találni rippet bár a hang azértmég neked is ismerős lehet.<#awink>#awink>
Javaslom tedd be egy analizáló programba is hogy megnézd milyen szar minőség. <#nyes>#nyes>
Életemben nem szedtem le semmit a youtube-rol az nem az én műfajom. <#wave>#wave>
Ez volt idáig a hónap legjobb beszólása.<#nevetes1>#nevetes1><#taps>#taps><#taps>#taps><#taps>#taps>
Azért figyelmedbe ajánlanák egy icipici részlete mondjuk EBBŐL
Valószinü hogy se a youtube-n se máshol a világegyetemben nem fogsz róla találni rippet bár a hang azértmég neked is ismerős lehet.<#awink>#awink>
Javaslom tedd be egy analizáló programba is hogy megnézd milyen szar minőség. <#nyes>#nyes>
Életemben nem szedtem le semmit a youtube-rol az nem az én műfajom. <#wave>#wave>
akik imádják,azoknak szerintem már rég megvan, valószínű jobb minőségben is. ez most a bandcampos 128-as mp3 192-esre feltupírozva,oh yeah, azoknak való, akik eddig is eléldegéltek a youtube rippek minőségén (mint pl. te is), bár az igaz, még egyikhez sem volt ilyen méretaránytalan kép. <#kacsint>#kacsint>
#22087
Ha már annyira imádjátok.
Mflex - Hear My Heartbeat (vol.2) 2015
http://junocloud.me/3ire5qsqv6vl/Mflex_-_Hear_My_Heartbeat__vol___.___2__2015.rar.html
Pass: fancy2202
Mflex - Hear My Heartbeat (vol.2) 2015
http://junocloud.me/3ire5qsqv6vl/Mflex_-_Hear_My_Heartbeat__vol___.___2__2015.rar.html
Pass: fancy2202
ItaloDisco4Ever !
Jó zene,jó lemez, 100% new-italo,én is ajánlottam korábban!
Apropó vinyl:
ItaLove – Too Late To Cry (Vinyl, 12"😉
Apropó vinyl:
ItaLove – Too Late To Cry (Vinyl, 12"😉
ItaloDisco4Ever !
Elöljáróban,félreértés elkerülése végett ...sem Rain,sem Amaximus,sem senki nem a barátom,haverom,nem is barátkozni járok ide!
Sokadszor célzól arra meglehetősen álszent módon hogy a 'HG'-nak ezt és azt a hsz-t törölni kéne!
Én sem kértem az ex-házigazdát anno hogy törölje a hozzászólásaid,pedig talán lett volna rá okom,okunk!
Emlékeztetőleg néhány hsz-ed.:
Pityu 1
Pityu 2
Pityu 3
Nem szimplán csak az előadót mocskoltad,akiről tulajdonképpen semmit nem tudsz,de azokat a személyeket is súlyosan megsértetted akik lemerték írni,hogy tetszik nekik a legfőbb ellenséged alkotása,dalai!
Nem gondolod itt volna az ideje hogy túl lépj ezen a dolgon és a sértödötségeden?
Gyakorlatilag akkor léptél be és érezted szükségét hogy hsz-t írj,és falkában néhány ex-balfék taggal gyalázkodjatok amikor megjelent itt egy Mflex videó!
Ezek után én azt javaslom,ne kérj te senkin semmit számon,ne tegyél célzásokat hsz törlésre,előbb tarts egy alapos önvizsgálatot!
Sokadszor célzól arra meglehetősen álszent módon hogy a 'HG'-nak ezt és azt a hsz-t törölni kéne!
Én sem kértem az ex-házigazdát anno hogy törölje a hozzászólásaid,pedig talán lett volna rá okom,okunk!
Emlékeztetőleg néhány hsz-ed.:
Pityu 1
Pityu 2
Pityu 3
Nem szimplán csak az előadót mocskoltad,akiről tulajdonképpen semmit nem tudsz,de azokat a személyeket is súlyosan megsértetted akik lemerték írni,hogy tetszik nekik a legfőbb ellenséged alkotása,dalai!
Nem gondolod itt volna az ideje hogy túl lépj ezen a dolgon és a sértödötségeden?
Gyakorlatilag akkor léptél be és érezted szükségét hogy hsz-t írj,és falkában néhány ex-balfék taggal gyalázkodjatok amikor megjelent itt egy Mflex videó!
Ezek után én azt javaslom,ne kérj te senkin semmit számon,ne tegyél célzásokat hsz törlésre,előbb tarts egy alapos önvizsgálatot!
ItaloDisco4Ever !
#22081
Ez megint egy gyönyörű dal lett, de azt hiszem nekem bőven elég lesz majd egy jó minőségű mp3-ban is.
Nem vagyok sajnos olyan vájtfülü, mint Ti, van egy kis sony minitornyom, ami szerintem elég jól szól és nekem elég is. :-) <#integet2>#integet2>
Nem vagyok sajnos olyan vájtfülü, mint Ti, van egy kis sony minitornyom, ami szerintem elég jól szól és nekem elég is. :-) <#integet2>#integet2>
The beauty is in the eyes of the beholder.
#22080
Ez a zenét viszont nagyon lagymatagnak érzem. Nincs benne az az erő, mint amit a 80-as években produkáltak. :-)
The beauty is in the eyes of the beholder.
#22079
Gratulálok! Nagyon jó zene, de angolul nekem sokkal jobban tetszik! :-)
The beauty is in the eyes of the beholder.
#22078
Mindig is nagy kedvenc volt! :-)
The beauty is in the eyes of the beholder.
#22077
Most olvasgatok vissza, sajnos a férjem egy hosszabb kórházi kezelésen van túl, ezért nem voltam mostanában és kedvem sem volt semmihez, de végre megint minden egyenes kerékvágásba zökkent. :-)
Én is megírom majd a véleményem ide, ez egyszerűen csodálatos lett. Valószinűleg sosem tudtam volna, hogy létezik egy D W N T W N együttes, ha nem készül egy ilyen zene.
Mike-ot addig zaklattam, míg végre megkaptam tőle egy igen jó 320-as minőségben. Csodálatos a zene és a hölgy hangja is így együtt, mint ahogy írják ott is és a facebook-on is, rengetegen. :-)
Én is megírom majd a véleményem ide, ez egyszerűen csodálatos lett. Valószinűleg sosem tudtam volna, hogy létezik egy D W N T W N együttes, ha nem készül egy ilyen zene.
Mike-ot addig zaklattam, míg végre megkaptam tőle egy igen jó 320-as minőségben. Csodálatos a zene és a hölgy hangja is így együtt, mint ahogy írják ott is és a facebook-on is, rengetegen. :-)
The beauty is in the eyes of the beholder.
#22076
Sikerült! :-)
The beauty is in the eyes of the beholder.
#22075
Sziasztok! :-)
Az előbb botlottam bele a Facebook-on, úgy látszik, Mike zenéi sok embert "megmozgatnak", mert már a sokadik ilyet látom.
Nyilván az eredeti nagyságrendekkel jobb! Remélem, nem szúrom el a beillesztést. :-)
Az előbb botlottam bele a Facebook-on, úgy látszik, Mike zenéi sok embert "megmozgatnak", mert már a sokadik ilyet látom.
Nyilván az eredeti nagyságrendekkel jobb! Remélem, nem szúrom el a beillesztést. :-)
The beauty is in the eyes of the beholder.
Amit nekem címeztél,azt nem tudom értelmezni a korábbi írásom alapján, mivel én is azt írtam, hogy nem sértettél meg semmit sem!Tehát akkor most mit is akartál nekem mondani?? Mire kéne regálnom??? <#nevetes1>#nevetes1><#nemtudom>#nemtudom>
Dehogynem értem, éppen te vagy az, aki terelsz. De azt állandóan, ha kellene valamit mutatni haver! Ehelyett, szinte minden hozzászólásod egy rejtett fricska és egy becsomagolt szar, mindenki tudja, hogy kinek.
A stílus meg éppen olyan, hogy éppen kinek mi jár, ha nem bírod, lépj le és ott "verd ki" a balhét, ahol erre nyílt egy fórum és a többiekkel karöltve megértitek egymást...ergo hangnem.
Amaximus!
Most akkor döntsük már el végre, hogy ez kislányok érzékeny gyülekezete, vagy egy kicseszett fórum? Senkit nem küldtem el a kurva anyjába, nem volt személyeskedés, átolvasva a szabályzatot pedig nem leltem olyan irományra, de még eldugott apró betűs részre sem, ahol tiltanák, hogy valaki, vagy valakik zeneileg abszolút hozzá nem értése végett nem kérem a véleményét, főleg irányomba, mert az egész ember maga egy dedó, irigy és ostobaságok tömkelegének a vicckategóriája! <#hehe>#hehe>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2015.03.18. 08:24:45
A stílus meg éppen olyan, hogy éppen kinek mi jár, ha nem bírod, lépj le és ott "verd ki" a balhét, ahol erre nyílt egy fórum és a többiekkel karöltve megértitek egymást...ergo hangnem.
Amaximus!
Most akkor döntsük már el végre, hogy ez kislányok érzékeny gyülekezete, vagy egy kicseszett fórum? Senkit nem küldtem el a kurva anyjába, nem volt személyeskedés, átolvasva a szabályzatot pedig nem leltem olyan irományra, de még eldugott apró betűs részre sem, ahol tiltanák, hogy valaki, vagy valakik zeneileg abszolút hozzá nem értése végett nem kérem a véleményét, főleg irányomba, mert az egész ember maga egy dedó, irigy és ostobaságok tömkelegének a vicckategóriája! <#hehe>#hehe>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2015.03.18. 08:24:45
Sziasztok még a ZYX-es CD-é megjelenése előtt egy gyönyörű hölgy és annak lenyűgöző hangja halható ezen a videón ami nem is régen látott napvilágot Extended verzióban. Ha valaki kedvet kap a lemezhez megvásárolhatja Flashback Records-nál vagy megvárja az agyonkompreszált ZYX-es válogatást. Hogy legyen erről egy hiteles kép is íme....
Amaya - Car Crash ( Extended Version ) 5:30
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Amaya - Car Crash ( Extended Version ) 5:30
Vinyl lemez örök... Mindörökké pörög :-))))
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
PityU!
A stíluson és kultúrán lehet vitatkozni, viszont Rain70 jelenleg semmi olyat nem írt, mely miatt nekem a korábban már többször vázolt feltételek alapján beavatkoznom vagy törölnöm kell. Kérlek, ha csak nem érzed feltétlen kényszerét,akkor (SE) ne utalgass arra, hogy milyen szinten és mikor kell beavatkoznom bármibe. Amint ez szükséges, észre fogják venni az érintettek.
Egyébként én sem érzem, hogy Rain a legmegfelelőbb hangnemben fejezte ki (megint) <#vigyor0>#vigyor0> magát, ámbár veled sem értek egyet, hogy pont az a demo nem az italo disco stílus,hanem más jegyeit hordozza, de nem éreztem szükségesnek ezt elmondani.
Remélem normál mederbe kerül a kommunikációtok, akkor is, ha nem egyezik a vélemény, hisz a véleménykülönbség sem tiltott, tehát lehet, Rain, ezt meg TE (is) fogadd el!! <#wow3>#wow3>
Megjegyzem azért, hogy önmagában csak a nézeteltérés (eltérő nézetek) vitatása teljesen normális dolog, semmilyen szinten nem büntetendő vagy korlátozandó! Most is csak arra kérem a hasonló adok-kapokban részt vevőket, hogy a lehető legkulturáltabb módon fejezzék ki álláspontjaikat!
A stíluson és kultúrán lehet vitatkozni, viszont Rain70 jelenleg semmi olyat nem írt, mely miatt nekem a korábban már többször vázolt feltételek alapján beavatkoznom vagy törölnöm kell. Kérlek, ha csak nem érzed feltétlen kényszerét,akkor (SE) ne utalgass arra, hogy milyen szinten és mikor kell beavatkoznom bármibe. Amint ez szükséges, észre fogják venni az érintettek.
Egyébként én sem érzem, hogy Rain a legmegfelelőbb hangnemben fejezte ki (megint) <#vigyor0>#vigyor0> magát, ámbár veled sem értek egyet, hogy pont az a demo nem az italo disco stílus,hanem más jegyeit hordozza, de nem éreztem szükségesnek ezt elmondani.
Remélem normál mederbe kerül a kommunikációtok, akkor is, ha nem egyezik a vélemény, hisz a véleménykülönbség sem tiltott, tehát lehet, Rain, ezt meg TE (is) fogadd el!! <#wow3>#wow3>
Megjegyzem azért, hogy önmagában csak a nézeteltérés (eltérő nézetek) vitatása teljesen normális dolog, semmilyen szinten nem büntetendő vagy korlátozandó! Most is csak arra kérem a hasonló adok-kapokban részt vevőket, hogy a lehető legkulturáltabb módon fejezzék ki álláspontjaikat!
A stílus maga az ember.. <#awink>#awink> Bár gondolom ezt sem érted... Remélem ezt az írásod is eltűri a házigazda, lehet tényleg igény van az efféle kultúrára is.. <#wave>#wave>
Valahogy, haver nem tud érdekelni a véleményed, se az, hogy nem tetszik, se az, hogy tetszik.
Közöd nincs az egészhez, az egyik kislányom többet konyít a zenéhez, pedig az csak 8 éves és 2 éve tanulja, mint amit te itt leröfögsz néha. <#nevetes2>#nevetes2>
Írtam már, dobj ide valamit, amit te csináltál, és utána a lábaid elé borulok, ha ugyanazt érzem, mint pár hasonló zenétől, ami néha, vagy gyakran itt megfordul. Addig meg semmit ne kritizálj, vagy "pozitívozz" itt, legalábbis nekem ne. <#integet2>#integet2>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2015.03.16. 11:33:09
Közöd nincs az egészhez, az egyik kislányom többet konyít a zenéhez, pedig az csak 8 éves és 2 éve tanulja, mint amit te itt leröfögsz néha. <#nevetes2>#nevetes2>
Írtam már, dobj ide valamit, amit te csináltál, és utána a lábaid elé borulok, ha ugyanazt érzem, mint pár hasonló zenétől, ami néha, vagy gyakran itt megfordul. Addig meg semmit ne kritizálj, vagy "pozitívozz" itt, legalábbis nekem ne. <#integet2>#integet2>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2015.03.16. 11:33:09
Óriási zene!! Mondjuk egyáltalán semmi köze az Italo műfajhoz, sokkal inkább synthwave vagy retro wave de ettől függetlenül hatalmas zene.
Ami jó az jó, sok más harmatgyenge zenétől eltérően ez kiemelkedő alkotás.
Ami jó az jó, sok más harmatgyenge zenétől eltérően ez kiemelkedő alkotás.