NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

amaximus
#22785
amaximus
#22784
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
100ezerig nincs jó tanács, a mobilklímának az egy előnye mellett végülis csak hátrányai vannak,vedd azt,amelyikre ráfogják az adatai alapján, hogy a legcsendesebb, és válaszd a legmárkásáabbanak tűnőt. (Whirlpool,Midea,DeLonghi stb.....)
Figyelj arra, hogy az olyan mobil klíma, aminek nem mobil a kültérije (tehát a választék 99%-a) 1db max. 35-40 m2 megfelelő klimatizálására alkalmas, és a teljesítménynél 10 m2-enként 1 kW-al számolj. Ha ezt nem veszed figyelembe,akkor vagy túl drágán fog működik, vagy nem lesz elég hatékony. és a garancia és a kivezető cső hosszára, is figyelj.


rain70
#22783
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A rohadt meleget a feleségem és én még elviselnénk, de a két kisebbik pici lányom csak sírdogálnak, mert nem tudnak aludni, ezért ma veszek oda egy mobil klímát és beállítom egy nyugodt 24-25 fokra nekik. Azért megfázatni sem akarom őket. Délig be kell ugranom a melóhelyre, megy ezerrel a klíma szerencsére, de utána irány az MM, vagy valamelyik nagyobb áruház. Ha van tapasztalatotok, hogy milyet érdemes venni, ami aránylag jó is, akkor írjátok le. Figyelem majd a fórumot. nyilván szétfúrni nincs idő és nem is akarom a split miatt, ezért most egy megbízható mobil kell. A keret max 100 ezer! <#worship>


Csáveszkám, ez brutál kicseszett nagy zene, egy 80-as b kategóriás filmben is tarolt volna buldózer módjára!

22776

Nem akarom ragozni, bármit írnék csak elcsépelt és nagyon sokszor leírt közhely lenne. A nyomába nem érhet senki!
Milyen hangok OMG! <#wow2>


Utoljára szerkesztette: rain70, 2015.07.18. 05:55:41
amaximus
#22782
Vince Riviera - Twilight Drive

amaximus
#22781
20SIX Hundred - Player One

0:00 First Person
4:27 Career Mode
8:37 Open world
12:13 Hack N' Slash
16:56 Level Up
20:44 Vehicular Combat
25:52 Quest
31:00 Fatality
36:11 God Mode
42:44 Simulator
47:31 Beat 'Em Up
52:43 Random Encounter
58:16 Survival Horror
1:05:54 Game Over




amaximus
#22780
Daniel Deluxe - Star Eater

amaximus
#22779
Waveshaper - Crystal Protocol (Official Video)

amaximus
#22778
1. Stoned Presidents - Alpha 00:00
2. Waveshaper - Crystal Protocol 03:13
3. Daniel Deluxe - Star Eater 07:04
4. Tonebox - Refractor 11:37
5. Zombie Hyperdrive - Gigawatt 15:58
6. Let Em Riot - Traces 19:54
7. MK Ultra - Coast To Coast (feat. VidComm) 24:38
8. Miami Beach Force - Hard To Catch 29:00
9. Dance With The Dead - Skeletons In The Attic 32:19
10. Tokyo Rose - The Wraith 36:59
11. Turboslash - Transphere 40:03
12. Kick Puncher - Resolution 45:03
14. ORAX - Missing 48:07
14. Botnit - Unleashed (Bonus) 55:18

amaximus
#22777
ez hatalmas lett!
reynaud
#22776


ΜFLΞΧ - DANCE WITH THE TWILIGHT



Mflex Sounds official
Mflex Sounds on BandCamp
Mflex Sounds on SoundCloud
Mflex Sounds on YT
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2015.07.17. 20:04:39

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22775

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22774
Champagne - Rock 'n Roll Star (Matt Pop Mix)



Azt a betyárját,ez nagyon jó lett!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22772
Ryan Paris - Hacia La Luz

Angol vagy olasz nyelven jobb lenne!

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#22771
free download in lossless!

ajánlom, hogy szedd le,remek kis zenék

SID64 - Future Nostalgia ALBUM
amaximus
#22770
amaximus
#22769
jó zene!!

"A kis kopasz spanyolból nem néztem volna ki..... "

Reméljük, ezt a kis kopasz spanyol nem olvassa! <#nevetes1>
reynaud
#22768


Mode One - I Wanna Feel You



A kis kopasz spanyolból nem néztem volna ki hogy ilyen zenére képes!

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#22767
"Divine lemezei érthető módon a melegdiszkókban voltak különösen sikeresek"

ezek olyan diszkók,ahol nem volt még légkondi?? <#nyes><#nevetes1>
amaximus
#22766
#22759 jó kis téma!!!
#22759 szo-szo
#22761 egész jó, végre belefektettek némi energiát! nagyra értékelem! sajnos kevés ilyen van mostanság ehhez a stílushoz.

ma jó napod volt, jókat hoztál! <#vigyor> <#eljen>

amaximus
#22765
az egyik kedvenc szám az albumról, ami egész jó lett, szo-szo.
amaximus
#22764
ez jó MT-ra sikerdett, de jó lett!
#22763
Mark Ashley új száma szerintem sem annyira penge..... Novemberben jön az új albuma és a jó öreg Dieter Bohlen a producer.Reméljük jó kis zenék lesznek majd rajt.
reynaud
#22762
Anno 1999-ben egy Budapesti D.J. barátom mutatott tőle egy dalt ,ez volt az :Mark Ashley - Mareen
Meg kellett kapaszkodnom a székben mert a döbbenetöl majdnem lefordultam,hasonló jó dalok ebből a korszakából ( On A Sunday,Love Is Like The Sea),de nagyjából ennyi ami említésre méltó,remek rajtot követően erős visszaesés,az új dala sem tetszik!

De ha már a nőies férfiaknál tartunk
A 80s évek legjobbja disco stílusban : Divine
Diszkósztár bekezdésnél olvashatok arról Bobby Orlando nem éppen úriember módján viselkedett vele!

A linkelt dal a favorit zeném tőle,ezen a lemezemen brutális verzióban!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22761
voyAger feat. Liliana Grasso - Italo Disco



<#taps>

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22760
CHITO - One More Chance

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22759
Italo Disco Sequencial Frequencies (italo disco 2015)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22758
Timecop1983 feat. Back In The Future - Tonight


Utoljára szerkesztette: reynaud, 2015.07.13. 17:05:56

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22757

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#22756
nem tipp mix ez! sajnos nem! <#worship><#nevetes1>
meghallgatni,megszámolni!<#email>

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
a rutinosabb lustábbak pedig hiteles dalszöveget keresnek és abban számolják meg. <#vigyor>
amaximus
#22755
jómagam nem nagyon szeretem a hasonlókat, de itt egy valószínű házi készítésű alternatíva

eMinus feat. Mr. Neko - Yes Or No


#22754
64x szerintem<#fejvakaras>

amaximus
#22753
Sajnos NEM!!! A válasz helytelen. Látszik, hogy nem hallgattad végig! <#nevetes1>
#22752
Mark Ashley - Baby Blue
#22751
24 x van a dalban...
amaximus
#22750
mexikóban már már futószalagon italo disco-sítják a legkülönbozőbb populáris zenéket, végülis egész jól.

Dido - End of night (italo disco edit)



és az eredeti,ami szintén nem rossz, aki megszámolja, hányszor hangzik el benne a "the end of night" az kap egy pöttyös labdát is! <#nevetes1>

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

amaximus
#22749
A lengyel háttérrel, több néven is futtatott space projektek közül az X-Plosion név alatt egy ideje elég sok felvétel került már ki,
a legutolsó jobb darabok közül szemezgettem:

Koto hangmintákkal egy igen kellemes spacesynth
DOWNLOAD

X-Plosion - Atlantyda

és Bobby O. egyik korai zenéjének kifejezetten jól sikerült space (no vocal) verziója

X-Plosion - Who Is Your Boyfriend
amaximus
#22748
erről beszéltem én is, ha csak nézelődsz, nézelődj, senki nem kérte, hogy ne tedd, de felesleges beleszólnod egy oylan témába,ami nem is veled kapcsolatos. ha meg csak engem látsz-hallsz,ahogy írod, akkor ezek szerint kíváncsi vagy rám!?<#hehe> mert ha nem,akkor tudod, hogy nézelődhetsz máshol is. nem kell ezt túlvariálni szerintem.
#22747
Igen nem tettem ide semmit tény csak figyelem mit is érdemes megvenni mert több szem többet lát csak azért vagyok itt . de sajna csak téged hallak látlak itt .Oda megyek ahová én akarok én sem szabom meg neked merre nézelődj ha még házigizda is vagy

amaximus
#22746
Waveshaper - Crystal Protocol (synthwave)

amaximus
#22745
D.Notive - Red Light Syndrome (synthwave)

amaximus
#22743
TURBO jó kis synthwave

DOWNLOAD - Gheist - Turbo Thunder
amaximus
#22742
a svédek mindig meg tudnak lepni valamivel,most épp egy synthwave projektben futtatott zenével,amiben tökéletesen keveredik a 80as italo disco és synthpop jellegzetességei.

DOWNLOAD Damokles - Star Gazer
amaximus
#22741
Örülök, hogy régi nagy dirrel-durral elhúzó tagok azért nap,mint nap pontosan nyomon követik az itteni információkat és eseményeket. Jó érzés tudni, hogy azért FIGYELNEK! <#hehe> ámbár azért megjegyzem, Reynaud szerint ő viszi a fórumot, és mi lenne, ha nem tenné, te pedig az ő munkásságának, de itt más hszelő érdemleges hszének az egy ezrelékét sem tetted le az asztalra ebben az évben, tehát jó lenne, ha a net túlfelén lévő kis homokozótokban lapátolnál továbbra is.
Eddig is akkor szóltam,amikor elment a témavonal, és beva02 neked is elmondom szívesen,meg az összes gyengébbek kedvéért, hogy ez a fórum továbbra sem a 80-as évek zenéiről, és nem a 80-as évek zenéit tartalmazó albumfotókról szól.
Amennyiben mégis ilyen igény merül fel és legalább 20 ember azt akarja, hogy legyen,akkor semmi gond, nekem is van kb. 2-2500 fotóm, CD-ém ebből a korszakból, boldogan fogom felrakosgatni egyesével, hogy mindenki lássa! Sőt, igazából fotóalbummá is varázsolhatom az egész fórumot, nekem az is öröm,csak épp nem ez a fórum célja.És jaj de sok youtube videó is van ebből a korszakból,majd azok is lesznek ezrével.
#22739
Szerintem neked akkor kellene szólnod ha nagyon muszáj valami olyan történik amiért helyre kell tenni a tagokat. Ez olyan villongás tőled

amaximus
#22737
Synthwave DOWNLOAD

Guy Tallo - Van Hammer
amaximus
#22736
kicsit le lett porolva, de jó lett
DOWNLOAD
Happen DJ - Don't Waste Your Time (Italo Brutalo Rework)

amaximus
#22735
El vagy tévedve, de nagyon! Az a bajod, mint itt néhány emberkének is korábban, hogy azt hiszik, sőt meg vannak róla győződve, hogy nélkülük megáll az élet és összeomlik a fórum! És az általuk hozott infókat soha senki más nem látja vagy találhatja meg a neten. Ami itt folyik,az önkéntes és önszórakoztató módon folyik, mindenki annyit rak bele,amennyihez kedve van. Tehát engem marhára nem zavar, ha épp senki sem rak ide semmit, ebben biztos lehetsz! <#hehe>

-mi lenne, ha nem lennél jelen?
SEMMI!
-mi lenne nélkülem?
SZINTÉN SEMMI!

Én nem azért vagyok, hogy teleírjam a fórumot mindennel, hanem azért, hogy a jelenlétemmel segítsem a fórum témáját mederben tartani, és a nem odavalókat vagy odavaló tartalmat kiszűrjem.

De van egy tuti jó hírem is <#eljen>, ami után kiskirály lehetsz <#vigyor>, pár nap és kiderül, még most van elbírálási szakaszban.

Utoljára szerkesztette: amaximus, 2015.07.11. 06:12:43
reynaud
#22734
Mi lenne ha már én sem volnék jelen a topicban?
Talán saját magadba is belekötnél,simán képesnek tartalak rá!

A továbbiakban beszélgess önmagaddal, feltehetnéd azt a kérdést miért maradsz ebben a topicban egyedül,ha nem találod a választ esetleg egyszer majd segítek!

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#22733
mára ezzel a pazar, remek felvétellel, egy mostani remix versenyre készült számtalan verzió egyikével búcsúzom

DOWNLOAD!! We Are Leo - Diamonds in the Dark (Split Mirrors Remix)