NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

amaximus
#22732
én csak általánosságban írtam, de ha magadra ismertél,az talán nem lehet az én hibám vagy a véletlen műve és a fonetikus írásmódon sem változtat, te nagy nyelvész! <#nyes> bár ez utóbbiból is inkább csak a nyelved van meg!<#hehe> most nagy fogást találtál,ugye? <#nevetes1>

dobj inkább egy linket valami értelmes zenével,az néha még neked is jól szokott sikerülni,és addig sem kell megerőltetni magad, hogy felesleges dolgokat közölj itt. gondolom meg van a ILDD sorozat is, meg a több tucat hasonló is eredetiben, de köszönjük,nem szükséges, hogy felrakd egyesével a cd-borító-tok fotókombinációkat is! elhisszük! <#hehe>
reynaud
#22731
Akkor én most hülye vagyok , ráadásul 'j' betűvel,ohhh szegény én!

Folytasd úgy élvezem......

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#22730
nem vagyok feszült, csak nem bírom a jéket! <#hehe>
A törlés miatt ne izgulj, ha megfelel annak,amit kértem, hogy máshol oszd,akkor majd lazábban nyomom meg,mint egyéb esetben, és amire rajtad kívül mostanában senki más nem pályázott, de te provokálod!
amaximus
#22729
kár,hogy csak instrumentál

Jesper Samuelson - Night Heat



és már régi, de úgy látom, itt nem volt
reynaud
#22728
Feszült vagy,lazíts!

Vigyázz a törléssel ,ígértem valamit!

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#22727
oksa,akkor keménykedjél kemény csávó!
én meg csak tájékoztatlak, ha ideraksz mégegy oldtimer lemezedről egy öncélú fotót, akkor simán kitörlöm. igen,ezt most a figyelmeztetés, hogy ne mond, nem is tudtál róla! a fórum nem a 80-as italo lemezek fotóalbuma, aki ilyet keres, százféle céloldalt talál rá,
akár itt az SG-én belül is szeretettel várják, sőt könyörögnek a fotóidért,
vagy akár olyat is találsz emellett,ahová kiposztolgathatod az összes hasonló fotódat! szerinted mennyire lenne értelmes, ha pl. akár én,avagy sokan elkezdenénék telerakni ilyen albumfotókkal az egész oldalt? úgy gondolod, csak te vagy olyan menő, hogy van neked??? a hasznossága és értelme is minimum megkérdőjelezhető, neked meg csak a mellényedet bővíti ez az önkényszeres megosztogatósdi! főleg úgy, hogy már eladtad,amit akartál,akkor a többi már nem kell ide!
amíg a fórum címével egyező zenéket és konkrét infókat hozol,az a témába vágó, a többit beszélgesd meg más helyen, legfőképp a saját gyűjteményed fotóit! ha mindenképpen szenvedsz a kényszertől és hajlamtól, hogy egyesével ide rakd, akkor majd segítek rendezgetni közte!

Alá szolgája szakmesterbácsi!

Utoljára szerkesztette: amaximus, 2015.07.10. 19:56:54
reynaud
#22726
Köszönöm a segítőszándékod de már nem aktuális,amit elakartam adni az már elkelt!
Az elmúlt napokban fotóimon mutatott CD lemezek nem eladók!

Már megint túlzásba estél,miért zavar ennyire egy-egy fotó?
A topic az sg.hu tulajdona,nekem te ne akard meg mondani mit posztoljak,pláne hogy hónapok óta én hozom az aktualitásokat,te meg csak kötekedsz és lököd a hülyeséget.
Na akadj már le rólam! Köszi. <#wave>

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22725
Modern Talking - You're My Heart, You're My Soul sikertörténetéről vadonatúj infókkal lettem gazdagabb! <#nevetes1> ,köszi!

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#22724
ne dobjuk fel a teljes gyűjteményed inkább egy weboldalra fotókkal, és lényegtelen discogs linkekkel együtt, minthogy az oldal felét ezzel töltögessük ki?
örülnék, ha nem lemez fotókat kéne nézegetni és megtudni, hogy neked ez is,meg az is megvan, illetve eladó!
nem lehetne inkább összeírni egy listába, hogy mi eladó, mennyiért, és együtt kezelni az egész cuccot?marhára tudnék neki örülni,ha nem kéne még 120 hsz-t ezzel kitölteni!
NAGYON SZÍVESEN KIRAKOM AZ OLDAL FELSŐ RÉSZÉRE AZ EGÉSZ GYŰJTEMÉNYED ÉS KLIKKELJEN RÁ, AKIT ÉRDEKEL!
amaximus
#22723
hát igen, lehet, hogy ötletesebb, 90-es évek közeli és azutáni fülel hallgatva dance-sebb, csak cirka 30 évet késtek vele!<#nevetes1>
és ez bizony nem mindegy!de biztos az sem véletlen, hogy pont ezt vették elő egy újabb 178. remake-re, és nem a Pa-Dö-Dö egyik dalát.
a klipp pedig a halálfejes és ökör robot csajos figurákkal idétlen!

az a nyálas förmedvény (84 levégén) 85-ben az egyik legnagyobb és legnépszerűbb európai diszkó sikerek egyike volt, németben abszolút No.1 (6 héten át), és további 25 héten át a top-on volt, több európai országban is top6, top10-en belül volt további hetekig.

ja és egy apróság, több,mint 8millió eladott példánnyal büszkélkedett az albummal együtt minden idők (szerinted) egyik legnagyobb förmedvénye,amit persze rongyosra is játszott minimum minden populáris zenét játszó európai rádióadó és az, ahol akár csak 1 italodiszkó számot is lejátszottak valaha. ez biztos, csak a véletlen műve lehetett,szerencsére nem rajtad múlt!

még a 98-as remake-je is több országban a top6-on belül volt, csak mert akkora förmedvény volt.
bár kétségtelen, hogy az idő elcsépelte ezt a zenét, és sokaknak visszatetszést okoz bármi miatt, de mindenképpen egy igen jelentős zenetörténelmi mérföldkő volt az eurodiszkó történetében. hangulatában pedig a mai napig hozza azt, amiért anno siker tudott lenni és amiért örökre emlékezni fog rá, az is,aki nem akar! <#vigyor>
reynaud
#22722



The Flirts - The Best Of The Flirts - ( Released: 1991 )

Lemezgyűjteményem egyik leghallgatottabb darabja.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22721
reynaud
#22720
reynaud
#22719
reynaud
#22717
Lian Ross feat. Big Daddi - You're My Heart, You're My Soul



Nem new-italo ,de annál a nyáltengernél amit a Modern Talking anno bemutatott ez ötletesebb!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22716


ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22715
reynaud
#22714
reynaud
#22713

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22712


Mirko Hirsch - Take Me





Mirko Hirsch Official website
Mirko Hirsch on myspace
Mirko Hirsch on discogs

Mirko Hirsch - Obsession
Mirko Hirsch (F😎

Interview with Mirko Hirsch
Mirko Hirsch

Tudomásom szerint "Take Me" csak mp3 minőségben érhető el (04.32 min) ,Mirko a második soralbumára ígérte az extended verziót ,elég régen,a várt új stúdió albumának megjelenési dátumáról még mindig semmi konkrét infó!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22708

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22707
amaximus
#22705
Ugyan nem a legutolsó zenéje, mely persze itt is volt már korábban, de mivel már nagyon nem tud szerepelni (ny.b.), így Felli emlékére egy kicsit megemlékezek vele.

Felli - Musica Maestro

amaximus
#22704
Heaven42 - Angels Of The Night (Dance Version)



Romantic Avenue feat. Heaven42 - Against the Odds



Heaven42 - Saturday Night

amaximus
#22703
sok milyen albumot?
THD-Sanyi kolléga is hasonló hangszerekkel dolgozik,mint az orosz zenész csapattársak, LD szett vsti, néhány LD által is használt analóg szinti, ezek alapból önmagukban is jól szólnak, de korszakalkotónak vagy ezt megközelíthetetlennek, főleg etalonnak azért nem nevezném. Ezek mind steril szinti hangok.
Jó zenék, jó album, tisztességes hangzás, szumma jó pont.
Sok hangot viszont Ernesto korábbi zenéiben is visszahallottam már.
#22702
Ennél jobb albumot idén nem fogsz hallani az idén.
Brutálisan jó zenék és a minősége is aláz mindenkit. <#wow1>
Nem tudom mivel dolgozik a srác de példaértékü a felvételek minősége.<#worship>
Közelbe sincs senki hozzá.
Digitálisan kapható zenék között etalon az már biztos.<#taps>

reynaud
#22701
Ismael kezében az a CD válogatás olyan kelendő volt,hogy a megrendelések nagy száma miatt lesz egy második kiadás is!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22700





ΜFLΞΧ feat. Rosette - Fire (Italo Fire remix)



ΜFLΞΧ feat. Rosette - Fire (SoundCloud)
ΜFLΞΧ SΟUΝDS on BandCamp

Mától visszatekintés az elmúlt évek legjobb new-italo dalai közt válogatva!
Indulásnak itt van egy kiválóan sikerült Mflex remix 2013-ból,nálam top favorit!

Utoljára szerkesztette: reynaud, 2015.07.06. 17:05:37

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22699
Radiators ( J.Mauro , R.Fiume ) - Shadows of Memories

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22698
Silent Circle - Touch In The Night (Irondj Sergio 2015)



Jellemző Silent Circle népszerűségére ,hogy egy ilyen nem túl acélos, D.J. kolléga által készített mix-től is lázba jönnek rajongók,olvasd a kommenteket!

Kötelező album a stílus gyűjtőinek,nálam top 10-es 80s album!

Silent Circle ‎– Best Of Volume II


Utoljára szerkesztette: reynaud, 2015.07.06. 16:37:33

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22697
Timecop1983 feat. Trevor Something



Timecop1983 - Reflections

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22696

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22695
Korongon érdekelt volna !

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#22694
régóta bírom a csapatot! jó zene!<#eljen>
rain70
#22693
Daybehavior Change
Egész jó zene még jobb videóval.


Utoljára szerkesztette: rain70, 2015.07.05. 20:37:13
amaximus
#22692
Sanyika <#vigyor> játszogat! Nem is rosszul!
Ezt jól összehozta, ilyet még hallottam,13 jellemző LD dallamrészt 10 percben.

RetroSynther - A Tribute To Laserdance

rain70
#22691
Megvan az összes FLAC-ben meg egy Cd vol 5.
rain70
#22690
Nagy ötletek, elképesztő zene!
reynaud
#22689
Rain!

Ezzel a szériával hogy állsz?
Nem teljes a gyűjtemény nálam, vol.2 ,vol.4 érdekelne!
The Best Of Italo-Disco

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22688

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#22687
nekem is az jön be, pontosan ez a 2 a kedvenc
Coagulator
Serum
amaximus
#22686
szeretem
amaximus
#22685
te meg a humor szerintem annyira szokott egymásra találni,mint egy vékony száraz faágon ücsörgő kenguru!
neked megalomániás, önérzetes és nagyon hiú érzékenységi rohamaid vannak, ezt felesleges lenne valami hyperintelligens áldumával palástolni,mert nem megy.
igen, én vagyok az a nagyonhüje,aki mindenből poént csinál, legalábbis azon eszméletlen hegymenetnek felfelé ívelő mondandó szinten,amiket te adsz itt elő közkívánatra, (pedig ittenaztán kurvárakőkeményen-halálkomolyan kellvenni a dolgokat...ezt az összetett szót most találtam ki, de nagy vagyok bszdki<#hehe>)
és igen,minden bizonnyal az is én vagyok,aki hetek óta, éjt nappallá téve csak arra edz, hogy szarráfeszüljek a sértegetésedben! <#nyes> mondom, van valami bajod, ma is nagy meleg lesz, remélem a lehűléssel,nálad és elmúlik a jelenség.
az, hogy nem szűrted le Rain árnyalt,burkolt mondandójából,amit én is sugallok a magam módján,azt csak azt jelenti, te egy régi, jámbor,jóvágású, de kicsit önérzetes és hiperérzékeny vagy bizonyos dolgokra.Lazzíccsá, ízi Rájder!
Ajánlom figyelmedbe, hogy egy érdekes tanulmány megállapította, hogy a 65 év alatti frontotemporális demenciában szenvedők nem érzékelik, ha valaki szarkasztikus. Remélem, Te nem ilyen vagy!
ááá, biztos, hogy nem,csak mondom rákérdezek,mert ahogy te is, én is a biztosat szeretem,így remélem ez már nem baj Neked sem, hisz felnézek Rád,mint példakép!
Igaz, intő példakép, de minden éremnek 2 oldala van, plusz a karimája. <#vigyor0>
(ezt sem fogod érteni, nem baj, más biztos jól szórakozik majd....)
reynaud
#22684
Trevor Something - Parasite

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22683
Rain! Ez így OK,szerencsés vásárlás volt,én több mint duplájáért vettem ezt a lemezt!
Írtam ,nem az számít mennyiért vetted,ez a CD nagyjából 50 € áron eladható,de a cd tok cserére szorul 😊 !

Itt megnézheted az orosz kalóz verziót : Joy
Kattints a bal felső sarokban a képre,s láthatód a lemez színe teljesen eltérő az eredetitől,azaz nem írtam orbitális baromságot,létezik kalóz verzió is!

Ha már úgy is belemásztál a gyűjteményed közé, két tisztába tevés közt,írhatnál egy listát,vagy fotózgathatnál még,egy néhány lemez nekem is hiányzik a gyűjteményemből,van egy wanted listám,lehet nálad éppen ott lapul és nincs is rá szükséged!

Érdekes hogy az írásaim alapján azt gondolod hogy én mindent komolyan veszek,és velem nem lehet viccelődni,akik ismernek személyesen azok erre rácáfolnának,18 éves koromtól hosszú éveken át a munkám egyben szórakozás is volt,bizonyos dolgokban nem tűröm a viccelődést,és utálom az olyan hülye embereket akik mindenből poént csinálnak. ( ezt nem rád célzom!)
Ha úgy gondolom hogy valaki baromságot ír és nekem más a véleményem miért ne írhatnám le,ez egy fórum arra való!
Olvashatod Amaximus befeszülve sérteget,de leszarom,jót mulatok rajta,a galamb és a sakktábla esete jut eszembe!

Na egy utolsó elötti fotó még,a kedvenc lemezem,ezt anno egy osztrák lemezboltban találtam!

ItaloDisco4Ever !