NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

reynaud
#22837
Szigorúan Modern Talking stílus rajongóknak !

COSMIC BLUE - Shades Of Blue
COSMIC BLUE - Princess Of My Dreams

COSMIC BLUE - One Night In Love ( Ez olyan rossz hogy attól jó!)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22836




A nem kevés mai, 80s évek italo disco hangzását gyenge színvonalon másoló produkciók helyett,egy örök favorit!

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#22835
akiknek se ideje, se kedve nincs a fórumon belül sok oldalt átnyálazni, de belehallgatnának pár zenébe, azoknak itt van az elmúlt 3 hét (esetenként nagyobb időszak) nem reprezentatív, futtában készült, de még működő letöltési linkjei egyben (87db)

The last 3 weeks download links in one file (pdf) included 87 pcs DL link




amaximus
#22833
olyan modernizált "Kék Fény" hangulat meg a széria 60-as évekből származó főcímzenéje fogott el, hogy rögtön csináltam hozzá pár képkockát is. <#nevetes1>



DL Synthwave

Steamboy - Venice Beach Outrun

amaximus
#22832

retrowave + italo + electronic + outrun

egy francia CSAJTÓL!

SANDY H - Midnight Run
SANDY H - Emergency



reynaud
#22831
reynaud
#22830
reynaud
#22829
Hi-NRG Dance Classics (Megjelenés dátuma : 2015-08-14)

Alan Barry - Innocent (extended version) ha jól tudom először CD-n!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22827
BIRIZDO I AM - Just Tonight




Utoljára szerkesztette: reynaud, 2015.07.24. 14:44:07

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22826
reynaud
#22825
reynaud
#22824

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22822
amaximus
#22821
amaximus
#22820
kellemes hangulatú, kevert (szinti-pop,new wave,italo disco) stílusokat tartalmazó szösszenet Ausztráliából

DL
ABELARD-DANCE IN SPACE
amaximus
#22818
Occams Laser-Judgment Day


Utoljára szerkesztette: amaximus, 2015.07.23. 08:15:44
amaximus
#22817
LOSSLESS DOWNLOAD

remek synthwave instrumental / italo disco jegyekkel kombinálva

Renz Wilde - Bot Revolt (ft. Stilz)



amaximus
#22816
ilyen, amikor a néhány évtizedes régi kazettás demó alapjai megelevenednek
jól szól! <#vigyor>

LOSSLESS DOWNLOAD

Etienne Dalo - Pédalo Disco
Etienne Dalo - Pédalo Disco (David Hasselof Remix)

#22815
#22814
#22813
amaximus
#22812
az előadó több hasonló produkciója után ismét csinált egy hasonlót <#vigyor>
DL
Palermo Disco Squad - Galactica
amaximus
#22811
lehet vívódni rajta,de itt a helye

IRREGULAR DISCO WORKERS FEAT. HARD TON - DIMMI DI SI


amaximus
#22810
ezt mellérakom, hogy később a keresésénél is legyen konkrét találat

"The Best Of Italo Disco New Generation Playlist" video music
1. Aldo Lesina - Leave My Mind (Extended Mix)
2. M@rgO Feat Mode One - My Love In Your Heart & Disco Version
3. Aldo Lesina - Together ( Extended Version )
4. Boris Zhivago - For The Love In Your Eyes 2015

#22809
The Best Of Italo Disco New Generation

amaximus
#22808
amaximus
#22807
a Chicago-i csapat egyik abszolút kötelező alapműve az NRW korai szakaszából némi VH szinti beütéssel.

Ghosthouse - Flat Line



amaximus
#22806
The Foreign - The Getaway



j0nNyKa
#22805
stílusból elég lesz, ne kezdjük újra a múltkorit

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

amaximus
#22804
készült a lossless-ből NEM NEKED! <#nyes>
csak egy kis ízelítő a görög hölgy hangjával fémjelzett új albumról teljes hosszban.
aki akarja letölti, aki nem, az csak meghallgatja! a lossless verzió fényévekkel jobb minőség (persze),ezt direkt jobban butítottam,mint egyébként 128-ban akár normálisabb is lehetne.

drágán fizetett tanácsadóim szerint ez annyira egyszerű probléma (meghallgatni? letölteni? átlépni? vagy mind?), hogy még talán neked is menne, Reynaud bácsi! <#hehe>

Kristine - Burning Fever

Kristine - Everybody

Kristine - Last Left Standing

Kristine - Modern Love

Kristine - Radio

Kristine - Sleepless Nights

Kristine - Summer Long Gone

Kristine - The City

Kristine - The Danger

Kristine - The Deepest Blue

Kristine - The Rhythm Of Love

Kristine - Wild Heart




Utoljára szerkesztette: amaximus, 2015.07.18. 20:30:08
amaximus
#22803
azon is filóztam, hogy nem kéne csak simán a létező összes, és stílusba belepasszírozott előadó hivatalos oldalát egyszer és véglegesen belinkelni és kész, hisz ott megvan minden mindenkinek és akkor végre nem kéne sem új linket ide raknod, sem pedig valamivel akadékoskodnod. hát nem maga lenne a gyönyör? <#hehe><#falbav> OMG
amaximus
#22802
tucatnyi kérdésen merengek, de az lenne a legjobb, ha csak simán lehuppannál rólam és keresnél egy másik játszópajtit a címzetes ökörségeidhez.
azt nem értem, hogy mi a fenéért nem osztogatod a hatalmasan jó zenéidet máshol mások boldogsáságra?
ha magadon kívül itt mindennel elégedetlen vagy,akkor nem értem,minek jársz ide? elégedetlenkedni?
b+ és ezt remélem már úgy érted,ahogy gondolom, a te általad idehányt zenei korcsok és kornyikációk, néha az alkalmadtán nekem is bejövő zenék szerinted nincsenek meg az ún. előadók hivatalos oldalán vagy akárhol máshol még egymillió másik helyen??? akkor te minek rakod ide? a magad kedvéért? vagy mert azt csak te tudod belinkelni és felfedezni,mert másnak lassú a nete hozzá? vagy miért??? talán te vagy direktben mindegyik általad hozott link kizárólagos kiadója és promótőre? ezt hiszed magadról? te most komolyan ennyire huppant vagy, vagy csak a kedvemért játszod el ezt totál hitelesen?
egy 128as mp3 az warez ízű? ezt a téma melyik oldaláról sikerült így megközelítended? egyedül ment vagy segített valaki?
tudom, hogy ezt viccnek szántad,mert épelméjű ember ilyet már le se merne írni és rajtad érzem, hogy százas vagy, igaz csak egészen pici százalékban, ezt már bizonyítottad.
az általad említett valamennyi hiperszuper oldalon a zenék 99%-ban 128-as mp3-ban vagy annak megfelelő minőségben vannak előhallgatásra!ez már évek óta sztenderd! nem warez és nem warez ízű! jó reggelt Reynaud papi, 2015-ben járunk már!
tudom, hogy ezt nem vagy képes agyilag feldolgozni, de kérlek, ne engem fárassz a rendkívül erőltetet és szerencsétlenül esetlen gondolataiddal.

a többire nem reagálok már én sem, hisz nehéz beszélgetésbe elegyedni a saját kis zárt világában élő és gondolkodó hiperérzékeny emberkével.
pont ezért lenne jó, ha elkezdenél mással beszélgetni, ha tudsz, és közben hozz valami olyat is,ami nem kell hátradőlve röhögnöm fél órát. mostanában elég sokszor megnevetettél. <#falbav><#nyes>
semmivel sem csinálok másabbat,mint te, csak én másként! ezen már ne is kezdj el gondolkodni,mert egy hétre le fogja foglalni a teljes kapacitásodat a szövegtartalom megértése.a megfejtésedre meg igazából tényleg nem vagyok kíváncsi!
reynaud
#22801
Mit nem értettél?

Egyszerűen érthetően fogalmaztam,ha bemutatás szándékkal töltögetted fel ezeket a kommersz egyforma dallamú NRW zenéket azzal éppen te bonyolítod túl ,hiszen ezek a dalok az előadók hivatalos oldalain megtalálhatók,2 mp alatt lerendezhető hogy a hsz-ed része legyen!
Amit csinálsz az nekem olyan ócska warez ízű dolog!

A többi megjegyzésedre inkább nem reagálnék,valószínű te erre izgulsz fel ,amikor másokat sértegethetsz!

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#22800
ZS-ZS-ZS-X-Y-Z Category NRW = 1 Reynaud Unit
<#nevetes1>

*****
Waveshaper - Fight Against Time


Utoljára szerkesztette: amaximus, 2015.07.18. 16:51:43
amaximus
#22799
jó hűsölést vele! <#law>
rain70
#22798
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Kösz az infót, végül egy ilyet vettünk. Többen mondták rá, hogy elég jó gép és valóban csendes és jól is hűt. Igaz drágább is, mint szerettem volna.
http://www.arukereso.hu/mobil-klima-c4178/whirlpool/amd-092-p42917213/#

Utoljára szerkesztette: rain70, 2015.07.18. 16:44:15
amaximus
#22797
Nem teljesen értelek, de nyilván ez az én szerény felfogóképességem hibája,nem a te zsenialitásodé.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Amiket te hozol, tök mindegy, hogy miben és hogyan linkelgetve, azok szerény agykutató véleményed szerint nem találhatók meg bárhol máshol is, sőt ugyanazon helyeken,amiket nekem is összefoglaltál?? hmmm? Akkor meg mi a fenének rakod ide is a linkjét?elég lenne ennyi erővel egy darab link mindegyik főoldalára és akkor "menjél öcsém, aztán keresgéljél magadnak" címszó is. Nem?

Elnézést, hogy nem nyálazom át a világ összes zenei megosztó oldalát, a felsoroltakon kívül még 2 tucatnyit is, hogy a nálam már rég lossless-ben meglévő zenék után felkutassam, hogy vajon az épp melyikhivatalos zenei oldal vagy warez megosztó melyik részén található meg szintúgy. Nekem ezek kéznél vannak, míg te meg bújod az általad is felsorolt oldalakat és onnan linkelgetsz. Ez a Te egyéni bajod.
Aki böngészgeti azokat az oldalakat,azok rátalálnak szerény személyed nélkül is!
Én meg azért rakom ide ki, mert így nekem mindössze 2,azaz kettő db. klikkembe telik és nem kell 876 oldalt belinkelnem ugyanezekért.

Amit iderakok én,amit ideraksz te, az mind azért van, hogy bemutassunk, ajánljunk dolgokat. Gondoltam én, de megint tévedtem....Próbálj meg már nem megfeszülni azért, hogy rajtad kívül bárki más is iderak a fórum témájába vágó dolgot, és a zene az belevágó, nem úgy,mint a sajtófotók és (sokszor még csak megjelenésre váró) lemezborítók garmadája,amikkel sokszor elárasztod a fórumot értelmetlenül.

Ami neked kommersz,az még másnak lehet ugye érdekes? Megengeded?
Ha nem megy, akkor ajánlottam már régebben is, blogolj magadnak! Tudok ajánlani oldalakat is,ahol elkezdheted, és a kutya sem szól bele,miket és hogyan osztogatsz, dobálhatod tonnaszámra a borítókat, és csak a te kedvenceidet, ha szerencséd van, még lesznek hű követőid is,akik majd csak azt szeretik,amiket te osztasz meg, más zenét sosem hallgatnának meg.

Ha mindenképpen téged akartalak volna parodizálni,akkor ezt a sok borítóképet egyesével és min. 8 megapixeles méretben rakosgatom fel hozzázólásonként egyet, de voltam olyan rendes, hogy mások kedvéért ettől eltekintettem, ja és hogy nincs rajta az összes általad is "hitelesített" név?
Elnézést, ez nem egy reprezentatv ajánló, és ez csak egy fél nap termése volt (nem a mai napé, csak ma épp ezekről mazsoláztam 5 perc alatt),összerakhattam volna egy teljesen másik 30 lemezes ajánlatot is, mára ezt dobta ki a gép, felesleges rugóznod rajta, nem szándékoztam berakni az elmúlt 3-5 éve összes borítóját és előadóját sem (többszázas, vagy többezres nagyságrendben) csak azért, hogy észrevegyél benne még néhány olyan előadót is,akik épp benne vannak a Te egyedi kedvenceidben, mert egyáltalán hallottál róluk valaha is.
Az NRW synthwave témakörben többszáz eladó tolja a zenéket,napi min. 1-2 új megjelenéssel, (nyilván nincs időm és kedvem sem folyamatosan közvetíteni ide), csak azért mert te nem ismered vagy nem szereted, még másnak sok jó zene lát napvilágot,ezt fogadd el akkor is, ha belebetegszel ennek tudatába. <#hehe>


Utoljára szerkesztette: amaximus, 2015.07.18. 15:16:19
reynaud
#22796
Ha bemutatni akarsz egy zenét,arra van több lehetőséged, Bandcamp,Soundclod,YT-on megtalálhatók ezek a dalok (de ezt te is és mindenki tudja),tehát felesleges 128kbps feltöltened,nincs értelme,de felőlem csináld a te dolgod!

Ahhhhh ,milyen szép borítóképek, Timecop1983 , FM-84,Kristine kiemelkedően jó kiadványok,a többi kommersz egy kaptafára készült NRW!
Nem látom a minőséget : Jordan F ,FM Attack ,Trevor Something.
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2015.07.18. 13:30:49

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#22795
Semmi bajom a Lajos úrral, valóban fejlődik, ez a normális menet sok olyan előadónál is,akik nem profiként robbantak bele a zenevilágba, csak itt most épp egy kis stílusmeghatározós eltérés volt, erre ajánlottam amit, de mivel nem élsz vele, így tud maradni a Split Mirror is. <#vigyor0>

A banner és környékén is sok minden volt,ami most épp nem látható, ennek technikai okai vannak, várok egy magán infóra, és amint megkapom,annak függvénye a visszakerülés lehetősége. Türelmet.
reynaud
#22794
Birizdo Lajos az elmúlt majd két évben egészen jó eurodisco ill. new-italo disco zenéket dobott ki,töretlen fejlődést látok nála!
Ezért neki amíg én itt leszek helye van a topicban,ezt a szerzeményét éppen a stílusa miatt csak 'url' linkeltem!

Split Mirror zenével azt kezdesz amit akarsz, de talán szerencsés volna eltávolítani,nagyon nem idevaló!

Kösz a törlést!
A banner ?

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#22793
A kért YT hsz-t töröltem.

A Split Mirror #22788-at tudd be a Lajos féle #22790 hsz. max. szintipopnak hívható zenédért cserébe.

Lehetne elmélkedni, hogy a Split Mirror zenéje épp melyik stílusok keveréke, szerintem csak téged zavar, dafke alapon, de komolyan, viszont nagyon szívesen letörlöm (CSAK A KEDVEDÉRT!!!), amennyiben a Birizdo féle valamit is eltávolítjuk együttesen.
Szeretnéd, Kedves Reynaud?

és megnyugtatásodul közlöm, hogy sokakat érdekelnek a zenék, persze ha te is kutyául érzed magad,akkor a hozzád hasonlókat nem, de hát nem mindenki vau-vau.
gondolom azt sem gondolod komolyan, hogy most számoljam össze, hogy ebben az évben hány YT videót szúrtál be ide????<#nezze>
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2015.07.18. 12:52:06
amaximus
#22792
synthwave pack DOWNLOAD

Kifejezetten Reynaud kedvéért szemezgettem!!! <#hehe>
hogy azokat akiket nem érdekel az általa hozott , és "csak az ő kutyáit érdeklő" zenék, azoknak legyen más szórakozási lehetősége.<#nevetes2> Mindvégig abban a hitben és tudatban voltam, hogy ez a fórum szólhat másról is,nem csak Reynaud által kedvelt zenékről, megint tévedtem. <#hehe>
igen, a minőség csak bemutató jelleggű, annyira nem vagyok hülye, hogy ide a sok "kutyának" (Reynaud után szabadon...) ezt és az összes albumot (azt a napi 10-et,ami átmegy rajtam) mind felrakjam lossless-ben! <#falbav>
és arra ne legyen Reynaud sem büszke, hogy meg tud találni néhány FREE leszedhető lossless cuccot. Aki benne van ebben a körforgásban az napi 2-4 ilyet megkap automatikusan.



Aysyne - Nite Life
Dreamtime - Magic Beat
Dreamtime - Phantasm
Exemia - Highspeed Chase
Level -1 - Street Braw
Lost Years - Phoenix Rising
Lost Years - West Side Lane
Mitch Murder - Kung Fury
Mitch Murder - Power Move
Mitch Murder - The Final Stretch
Noizz Factor - Seaside Disco
Noizz Factor - Sleeping On The Sand
Robert Parker - Greed is Good
Robert Parker - Money Talks
September 87 - Exile
Slasher Dave - Stranger
Sunglasses Kid - Last Days of Sun
VHS Glitch - Into The Space
Waveshaper - Our Time (feat. Blooded The Brave)
Zone Tripper - Cyber Dream
Zone Tripper - First Contact

reynaud
#22791
Akit lázba hozz ,már elérheti,megvásárolható!

ZYX Italo Disco New Generation Boot Mix 3

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22790
reynaud
#22789
Kristian hivatalos YT videója volt,törölte majd feltöltötte újra!
Felesleges ez a hsz,töröld ha kérhetem!

További szolgálati közlemények:
Split Mirrors - More In Glass : Nem new-italo és jóindulattal sem sorolható "NRW" stílusba sem,miért iderakod,a másik topicodba elférne!

Ezek a harmatgyenge,két dallamos NRW zenék amikkel tele bombáztad a topicot a kutyát sem érdeklik,de ha már .... akkor használtad volna az "url" beszúrás lehetőségét,nem kéne pláne ilyen zenékkel nem!!! YT csatornát csinálni a topicból!

Az OK. ha egy hivatalos kiadvány free (name your price) - (lossless) letöltését linkeled,de szerinted 128kbps minőségben ezek a zenék érdekelnek valakit,felesleges köröket futsz!

Hova tűnt a banner,az nekem nagyon tetszett?!

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#22788
Split Mirrors - More In Glass (80s Mix)