NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

reynaud
#22887
reynaud
#22886

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22885

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#22884
nem ismertem, a video meg nagyon rövidke volt, ezért mondtam, hogy nem tudom, hogy alakul majd, nagyon nem gondoltam sehogy sem, de ezek szerint már rég kialakult! <#vigyor0> köszi az infót,bár való igaz, én is rákereshettem volna, ma tied a pöttyös labda!
válogass nyugodtan!


#22883
Mert úgy gondolod hogy ez most alakul? <#wow1> <#nyes>
Az a Cliff Wedge remix verzió a 2009-es Yazzmin CD-n ugyan így magtalálható már.
Amúgy ez valóban baromi jó kis nóta.
😉

reynaud
#22882
Több mint ígéretes!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22881
Nem egy "Come Back" szintű dal,de ha a német nyelv helyett Thomas haverom az angolt választotta volna akkor az összkép sokkal jobb lenne!
A zenei alap Tom Garrow szintű azaz kiváló!

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#22880
nem tudom, mi lesz még ebből, de jól alakul

Disco Fantasy Cliff Wedge remix



amaximus
#22879
egy kis Pizzéria reklám <#nevetes1>
ami nem is rossz! <#vigyor0>

Tom Garrow & The Calzonis - Pizzeria Giovanni

amaximus
#22878
nem rossz, megvannak a stílusjegyek, de sok eredeti nincs benne, kicsit sablonosnak tűnik, és ilyen hülye dalszöveget, hogy "astronomers in China" <#hehe>
amaximus
#22877
kíváncsi leszek,mit fognak alkotni? a legutolsó lemezük éppenhogy tartalmazott 1 max. 2 jó zenét és annyi.
amaximus
#22876
hetekkel ezelőtt direkt nem raktam ki egy 30 (harminc) éves -egyébként remek- zene 327. újrakiadását, csak azért,mert most épp rózsaszín bugyiban lesz majd.
amaximus
#22875
a leglényegesebb rész, a mikor? lemarardt! <#vigyor0>
reynaud
#22874
Siberian Heat / Elen Cora - Brilliants Best Of Us (Vinyl Promo SP Records 2015)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22873
Kristine - The Rhythm Of Love

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22872
Az új ItaLove maxi - "We Don't Care" sokan várjuk világszerte a megjelenését,ígéretek szerint egy nagyszerű videó klipet is forgattak a dalhoz

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22871
Vanello & Steven Kimber - King Of The Summer



Első közös produkciójuk jól sikerült dal,rövidesen megjelenik az új!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22870
Modern Boots - You're My Love,You're My Life , hamarosan.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22869
Készül a Laserdance új albuma : " Force Or Order "



ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22868
reynaud
#22867
reynaud
#22866
reynaud
#22864
Marcel De Van - Just the way you are ( Discotheque ( 80`s) Edit )



Marcel De Van - Just The Way You Are

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#22863
ahogy látom a hszeket, egy orosz hallgató (vélhetően Prodidzsí rajongó <#nevetes1>) nem tudja hová rakni ezt a zenei megközelítést és értékelni a benne lévő tényleg baromi jó dance értékeket, nyilván végig sem hallgatta.


Spoiler (katt a megjelenítéshez)
egyébként ezeketől a srácoktól is imádom, jobban ,mint eredetiben, rengeteg jó feldolgozást csináltak már

Utoljára szerkesztette: amaximus, 2015.07.26. 17:51:09
amaximus
#22862
hát a "nem jó" kifejezés egy nagyon gyenge, költői megfogalmazása a hullaszarnak <#vigyor>, de gyorsan átléptem,mielőtt fülvérzést kapok a hallatán.<#vigyor0> a lényeg, 83-85-ig is és persze azután is még nagyon sokáig az italo disco stílus meghatározó hangzása voltak ezek a zenék (nem mintha ez nem lenne köztudott <#worship>) , szerintem a linkelt albumon 1,2,4,5,7 szám tökéletes,nem is akarnék választani közülük! ahogy sokan mások is anno, én is mindegy miről, de rongyosra hallgattam és a mai napig imádom ezeket a zenéket.


Utoljára szerkesztette: amaximus, 2015.07.26. 17:41:11
reynaud
#22861
Bitang jó ! Nekem is nagyon tetszik !

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22860
Baby's Gang ‎– Challenger CD, Album örök favorit!
Ezért minden infót ami kapcsolatos figyelek,ez a feldolgozás való igaz nem jó,de ezért kárpótlásként linkeltem a videó alatt,a talán legjobb zenéjüket,bár a Jamin és My Little Japanese Boy közt én nem akarok dönteni ,mind2 dal mestermunka!

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#22858
Az italoconnection remix szuper!
amaximus
#22857
vááááá, ez nagyon nagy!!! <#eljen><#worship>
magáért az eredetiért sosem rajongtam különösebben, de ez a verzió bejön, jó kis megoldások vannak benne.
amaximus
#22856
ez a MUTÁNS verzió személyes bosszú ellenem?!<#fejvakaras><#idiota><#zavart2> más okot nem tudok,amiért ezt idehoztad!<#nemtudom><#nevetes1>
egy ilyet én nem mertem volna kirakni.

az eredeti viszont tényleg egy örök életű fantasztikus mestermű!!!

reynaud
#22855
Paul Parker - Time After Time (Hi-NRG dancemax remix)



ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22853
Mutanski vs. Baby's Gang - Challenger



Italodisco mestermű : Baby's Gang - Jamin
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2015.07.26. 16:25:05

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#22852
retro wave
a millenium után készült és eredetileg fiktív 80-as évekbeli (kórházi horror televíziós sorozat) paródiának készült brit tv sorozat egyik epizódjának része volt ez a zene (később pedig népszerűvé vált), csak azért rakom be, mert egyébként poénos is ez a rész

One Track Lover - Garth Marenghi's Dark Place



DL
Street Justice - One Track Lover (remix)
amaximus
#22851
ez a Sonik Project is szépen fejlődik!

jó téma!

Lantern X - Hot Summer

amaximus
#22850
mármint az ének is tuti, csak ki énekli? <#vigyor0>
amaximus
#22849
ez ütős lett, de szerintem Vlad még nem találta mi,milyen zenei előadó néven fusson!van ,ami Dixon,vanami meg a semmi....még filózik rajta.
a zenei alapok jók, hála az FL stúdiós szakértelmének, de a vokál forrásra azért kíváncsi lennék, jó lenne tudni azt is.
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2015.07.25. 21:00:29
reynaud
#22848

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22847
Tear Council - My Car



ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22846
Dixon ? - Go To Distance

ItaloDisco4Ever !

#22845
Köszönöm a választ.Azért ez sem elvetendő..ahogy szétnézegettem.... 😊
amaximus
#22844
Elméletileg nem tévedtél el, igen, azaz mintha igen, ez az a fórum, illetve annak az utódja,megváltozott, kiszélesített profillal, amibe a jelek szerint 7-8 hónapja nem néztél be?? akkor gyakorlatilag lehet, hogy eltévedtél. A régiek többsége más székhelyen öregszik, szerintem őket is megtalálod, csak keresni kell.....ott van KÁEL is.
#22843
Helló mindenkiNET!
Most igazából nemtom'hogy nem tévedtem-e el vagy de.
Régóta nem jártam itt(?)de akkor még new italo fórum volt és a felület is másképp vót--az hova lett?Most nézem:mintha a "házigazda"is más lenne--azon Kaposi Laci volt úgy emléxem.
amaximus
#22842
ez a pazar vokállal rendelkező szám valamiért inkább space körökben volt népszerű, pedig bőven belefér még néhány stílusba

POSITION HIGH - Turn to Hate

ez a remek remix pedig régebben volt itt egy bootlegben
SPREADING POINT - Emotional Ice Age (People Theatre's Vintage Mix)

amaximus
#22841
nem rossz ez, sőt, ha nem ismernénk az eredetit, ez simán jó is lenne.
amaximus
#22840
fogalmam sincs, mit akart igazából remixelni a fickó, de ezt a sok idézőjelbe tett remixét (1-1 tilitolival jobbra és balra) még én is utánacsinálom ebből




Utoljára szerkesztette: amaximus, 2015.07.25. 16:17:10
reynaud
#22839
Bobby Orlando

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22838
Kalax - Acceleration



Zseniális ! <#taps>

Kalax - Acceleration (Free DL)

ItaloDisco4Ever !