NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#22939
The Flashback Band - Celebration (Party Mix)
http://www13.zippyshare.com/v/tgUnmBbk/file.html

Brian Ice - Inside My Lonely Night (Extended Version)
http://www89.zippyshare.com/v/44tpXLft/file.html

Albert One - Face 2 Face (Dandeej Sunsetbreeze Mix)
http://www68.zippyshare.com/v/zKrQs8b7/file.html

BG The Prince Of Rap The - Colour Of My Dreams (DJ Pantelis Remix)
http://www89.zippyshare.com/v/oSHFTjZq/file.html

Chito - Julia (Super Vox Mix)
http://www67.zippyshare.com/v/9J9UUZjQ/file.html

Frankie Goes To Hollywood . Relax (The Mega Story Mix)
http://www77.zippyshare.com/v/cuoY6p9s/file.html

Lian Ross - Say You_ll Never (Di & FuzzDead Reboot)
http://www9.zippyshare.com/v/9Xk9OdYe/file.html

#22938
Tobias Bernstrup - Neon Love (Extended Version)
http://www29.zippyshare.com/v/L0zVAsli/file.html
#22937
Peter Arcade - Italo Disco (Vocal Version)
http://www78.zippyshare.com/v/KlvO9tla/file.html
#22936
Ken Scott - The Cat (Italoconnection Re-Edit)
http://www61.zippyshare.com/v/sKaCbcEi/file.html
#22935
Zion & Nation In Blue - Look around (Extended Edit. Dj. Manuel Rios)
http://www94.zippyshare.com/v/iFKQ52nu/file.html
#22934
Vanello & Steven Kimber - King Of The Summer
http://www12.zippyshare.com/v/DJU1J1Pc/file.html
rain70
#22932
Pofán, méghozzá erűbő!!!!
A feleségem van bent Mflex face fórumán, de a sok között találtam egy ilyet, találó!

"Had anybody ever said that Mflex would stop?"

Ez a picfront megint eltűnt? <#boxer>
Akkor máshová teszem.



Utoljára szerkesztette: rain70, 2015.08.16. 19:13:52
reynaud
#22931
Ez megint kiüt és pofán vág mindenkit aki italo disco stílusban próbálkozik !

Ezt a new-italo hangzást csak egy valaki tudja produkálni, ΜFLΞΧ !

ItaloDisco4Ever !

rain70
#22930
kép

Mi a NAN?

Nem Akarok Nunát? <#hehe>
rain70
#22929
Akkor ott a válasz feletted.
Azért is jöttem, hogy posztoljam, mert a face-n szinte őrület van, folyton csipog a telefon, de Amacsávesz beelőzött. <#falbav>
Pedig csak 1 perc, de nagyon várós!!!!!!!!!!!!!!!!! sszzzzzezbrutális gyerekek!!!!!!!!!!!

22928

Ebben is van igazság, de akkor is leült a banda nagyrésze, kivéve Mflex, de hát csávesz másik galaxisban lakik. <#hehe>
Vagy nem tudom, de már régóta így látom az egészet. A mostani vb nyert ekkora előnnyel Katie Ledecky a nyilak mutatják ki hol tart...





Utoljára szerkesztette: rain70, 2015.08.16. 18:17:42
amaximus
#22928
ez az év nem pont a tömkelegnyi jó újdonságról szól, de azért össze lehet kaparni néhány tucat remek felvételt, az én adagom ezzel meg is van az időszakra, nekem ettől többre nem igazán van szükségem. az tény, hogy ennek arányában sokkal többnek tűnik a színvonalat éppen megütő vagy el nem érő zenék, de szerintem ezek minden évben voltak jócskán, tehát sok gondot nem látok a kiadásokkal. talán a várt nevek és nagyobb kiadók kicsit most inaktívak, de ez is nyilván összefügg a vásárló erővel,amit a vinyl szektor néhány gyűjtője nem tud gazdaságosan fenntartani. Totál egyedi előadókból azért eddig sem volt sok, a többségét már Reynaud is felsorolta, ehhez jönnek még az 1-1 zenés előadóktól kijövő kiadások,de azzal is kevés marad. Nekem nincs ezzel nagy gondom, ha 3 tucatnyi minőségi zene összejön egy évben én már azzal is boldog vagyok. <#vigyor> és össze fog jönni.

off - zpityutól mit vársz? <#nevetes1> 1x1 szint és színvonal,mindig a sok hűhó a semmiért.Sexpír! <#nevetes1>
amaximus
#22927
nagyon úgy néz ki, hogy az Mflex Sounds háza táján valami bazijó készülődik, már csak a mikor a kérdés,amit nem tudok.

Mflex Sounds "NAN" demo
reynaud
#22926
Ritka hogy egyetértek veled valamiben,de most igazad van !

A new-italo stílusban elérkeztünk egy olyan pontra hogy elsősorban orosz előadók Modern Talking kottából másolt dalaival kell ,kellene beérnünk,vagy a spanyol Tony Costa egy kaptafára legyártott zenéivel!

A stílusban tevékenykedő lemezkiadók,producerek sem állnak a helyzet magaslatán,ezekkel a 2-4 trackes horror áron értékesíteni próbált vinyl kiadványokkal,amikre nem tudom mekkora a kereslet,de gyanítom nem túl nagy,többször leírtam már zenehallgatásra a mai modern világunkban a vinyl alkalmatlan,aktív DJ-nek való,már amennyire egy mai DJ, new-italo zenét játszik a klubjában,ez a fehér holló esete!

Itt van egy példa tele pakolták home képekkel az italo zene témájú Face oldalakat ezzel a CD lemezzel : Star 80 New Generation Vol.1
Erre van kereslet mert CD megfizethető áron és nem 2 trackkel kiadott 50€-os vinyl.

Én jót mosolyogtam már 2 évvel ezelőtt is az ex-tagok vinyl imádatán,több vele a probléma mint amennyi zenei élményt nyújt!
Gyanítom azok akik annyira reklámozták itt is ezt a formátumot ,valami üzleti érdekeltségük volt benne,más magyarázat nincs.

Tehát a kiadók is felelősek azért hogy egyre inkább elszáll újra az italodisco népszerűsége!

Vannak persze az előadók közt kivételek akik egyedi hangzást produkálnak,vagy valami másért kiemelkedik a sok tucat 80s másolat közül.
Mflex , Magic System D.J. ,ItaLove és megemlíteném Mirko Hirsch zenéit,aki felvállalja hogy 80s dallamokat idéz a zenéiben de azt legalább profi szinten....de hol van az új album 2013 volt az első ígéret,aztán láttunk már tracklistát is,de a lemez még mindig sehol.

ItaloDisco4Ever !

#22925
ENJOY



http://www.mediafire.com/download/r87alc00zsih1z1/DJMIX+COLLECTOR+VOLUME+3.rar
rain70
#22924
Visszaolvasva a dolgokat, ugyanazt tapasztalom itt is amit én is észrevettem szabi alatt.
Az egyre kevesebb new italo dalok többsége igénytelen fos és rettentően elcsépelt másolások, unalmasak.

Talán a pár éves fellángolás és több kitűnő zene után most megint eltűnik?
Spacesynth fronton még szarabb a helyzet, egy normális nem mástól lopkodott és jól összerakott zene szinte nem is jelent meg.
Még a Synthwave, ami úgy ahogy tartja magát.

22921

Egy másik oldal reklámozása genyóság és itt kitiltással jár, de benézve oda hol maradt az UHD-ben és 12.3-as, vagy 24.6-os? DTS HD hanggal közvetített fergeteges nagy ünnepélyes megnyitó? <#eplus2>

22923

Az első tetszik nagyon.
amaximus
#22923
a ma megjelent Duett albumról 2 nagyon kellemes vokálos synthwave-et ajánlok



Download

Duett feat. Stewart Lockwood - Julienne

Duett feat. Stewart Lockwood - Running Scared



Utoljára szerkesztette: amaximus, 2015.08.14. 20:53:04
amaximus
#22922
ilyen indul minden hónapban valahol. <#vigyor>
az indexen van már egy ősrégi italo fórum, ez a csökevényes, ötlettelen kezdeményezés hamar halott véget fog érni, de persze sok sikert és kitartást odaát! <#hehe>
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2015.08.14. 20:52:13
#22921
Figyelem!Figyelem!
Vadi új New Italo Fórum indul!

Figyelem figyelem!Szenzáció ma este 20h kor hivatalos ünnepélyes topic megnyitó!!!!

Várunk mindenkit!!!!! Aki lemarad az kimarad!!!!



http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9222846&la=135963035
reynaud
#22920
Sharon K. - Time To Fly (Gerson Tellez Nrg )




Utoljára szerkesztette: reynaud, 2015.08.11. 17:46:11

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22919
Adrian Enescu & Vanello - Crosswords (Funky Synthesizer ) 2015

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22918


CD 1

D. WHITE - ONE WISH (ZYX Extended Version)
SOULYA ID - VAMPIRELLA‘S SONG
AVENUE - STORY OF LOVE (Extended Version)
NEA! - PUPPY LOVE (DO YOU REMEMBER) (Extended Version)
AMAYA - TRAPPED (Flashback Remix)
LENROY - GIVE ME A NIGHT
HEAVEN42 - ANGELS OF THE NIGHT (Slow Version)
ALBERT ONE - FACE TO FACE
ITALOVE - TOO LATE TO CRY (Flashback Ri-mix)
MAX LASER - SPACE JOURNEY (ZYX Extended Version)
ZION & KRISTIAN CONDE - 80S COME BACK TO US (Extended Version)
SYNERGIC SILENCE FEAT. FRED VE - LOVE IS MY ANSWER (New Silvi‘s Remix)

CD 2

TALKING EYES - IN THE SUN (Extended Version)
EMY CARE - DREAM OF FANTASY (Disco Mix)
LINDA JO RIZZO - UNDER FIRE (Extended Version)
BIRIZDO I AM - I LOVE ITALO DISCO (Extended Version)
VARIETY - WITHOUT YOU (Extended Version)
DIMENSION ONE - ANGEL (Extended Version)
MARCE - I WANT YOU (Tony Costa Remix 2015)
CYBER SPACE - DISCO (DON‘T STOP) (Long Version)
ROMANTIC AVENUE FEAT. HEAVEN42 - AGAINST THE ODDS
RYAN PARIS - TOGETHER AGAIN (Extended Version)
DIGITALO - SAY YES (ZYX Extended Version)
NATION IN BLUE - HAVE YOU GOT WHAT IT TAKES


Valamikor szeptemberben a megjelenés,telepakolták Tony Costa project zenékkel,meg orosz italodisco-val.
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2015.08.11. 17:40:31

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22917
Említettem korábban,most már borító is van,és pár nap múlva kapható.

Hi-NRG Dance Classics



Utoljára szerkesztette: reynaud, 2015.08.11. 17:29:34

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#22915
2 napja jelent meg az EP, remek kis muzsika



TDHDriver feat. Vito Ruzzini - East Fly (radio edit)
amaximus
#22914
valóban semmi italo, de alapvetően nem fura ez,csak megpróbálta edm kategóriába átvinni,ami csak nekünk rettentő 'fura', de aki nem italo disco-s,annak még tetszhet is.<#vigyor>
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2015.08.09. 15:19:16
amaximus
#22913
a leginkább trance, goa, psytrance-ben nyomuló Elxis néhány éve még aktívan játszogatott a 80-as szinti és italo hangokkal is, rengeteg demo-t csinált, de nagyon nem egyikből sem lett komolyabb végtermék.
Ennek emlékére 😊 itt egy érdekesség, a Scotch Picture c. zenéjének ismert ének jegyei italo house-os környezetbe helyezve

Elxis - Pictures (Remix)

a kanadai R&B előadó sikerszámából készült egy remek már-már synthwave-szerű remix

Jock Box - The Weeknd - I Can't Feel My Face (Jock Box New Retro Wave Remix)

és még egy az eredetihez képest kifejezetten remek feldolgozás szintipop felé húzó kategóriában
Chris Yarber - Mansion World

meg a saját kezdeményezése
Chris-Yarber-Spellbound
reynaud
#22912
SpaceQuake - A special day

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22911
Albert One - Face 2 Face (Dandeej Sunsetbreeze Mix)



Fura egy remix,az italo stílushoz zéró köze,de ha tetszik megvehetted : Face 2 Face (Dandeej Sunset Breeze Mix)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22910


Joy Peters - The Passion Of Love





Joy Peters

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22909
Daybehavior - Cambiare

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22908
Soha nem voltam egy nagy spacesynth rajongó,de Kenji zenéi tetszenek!

AMATERAS - Synth Dream



A műfajban nálam a NR1 : Laser Dance - Cosmo Tron

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22907
Köszi az infókat.

Reméljük a 2 maxi hamarosan kézzel fogható lesz !

ItaloDisco4Ever !

#22906
Teljesen mindegy mit írsz Kimo-nak úgy is megy a saját feje után.
A múltkori felvetésedre annyit írnék hogy Ismael elkészítette az I'm Feeling Alone teljesen új verzióját.
De valami malőr történt a stúdióban ( nem nála) és a felvétel egyetlen példánya megsemmisült sajnos. <#szomoru1>
Késöbb nekirugaszkodik hogy újra elkészítse, de addig még "bérmunkái" vannak rendesen előtte.
Felajánlottam neki hogy elküldöm az I'm Feeling Alone master copy-ját amit még tőle kaptam <#nevetes1>,de mint írja
nem ezt akarja majd a vinyl-re hanem az új verziót az meg még nincs.
Egyébbként a Flashback Records megjelenés mellett készül egy másik maxi is a másik nagy kiadónál. <#taps>
Remélem rájönnek végre hogy Ismael a legnagyobb kincs jelenleg a New Italo világában.

reynaud
#22905
ZYX Italo Disco SpaceSynth Collection 2 - Available from 21. August 2015

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22904
Harmatosnál is gyengébb!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22903
Erről dumálok,és akik velem egyetemben értékelik Ismael zenéit és van FB fiókjuk,írjanak véleményt,jelen van ott Kimmo Salo ,tehát olvashatja az igényeket!

Magic System D.J. (new vinyl,FlashBack records,soon....

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#22902
jó lett! én nem érzem, hogy kilógna, ezt már emlékeim szerint korábban is megbeszéltük.
amíg nem lendülsz bele 150-160bpm-ek felé,addig biztos nem lesz gond. <#nevetes1>
#22901
Udv mindenkinek!

Linkelnem legujabb projektemet, hatha valakit erdekel. Annyit eloljaroban, hogy ez a legeurobeatebb ( 😊 de jol hangzik) mind kozul, bar ez is "csak" 138BPM, mint az ezt megelozo.

Ha esetleg ugy erzitek, hogy stilus alapjan nagyon kilog a forumbol, akkor nyugodtan moderaljatok ki. Igazan nem akarok ideronditani. 😄

reynaud
#22900
reynaud
#22899
Vanello & Steven Kimber - The King Of Summer

Itt megvásárolhatod.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22898
reynaud
#22897
reynaud
#22895
Ha lehetne kívánságműsor én " I'm Feeling Alone " zenéjét kérném vinylre elsősorban,s ha a kiadónak volna némi üzleti érzéke és akarná látni az igényeket ,akkor nem vitás hogy ennek a dalnak helye lenne egy Magic System D.J. korongon!

Én is és olvasva kommenteket sokan vagyunk akik igényelnének akár egy teljes CD albumot,LP-t vagy legalább egy EP-t Ismael zenéivel!

Ismael ,italodisco stílusban a legjobb énekes,ismert,népszerű, és azt gondolom ha Ő a 80s években e stílus aranykorszakában tevékenykedett volna,a maga műfajában ezzel az énektudással és tehetséggel olyan szintű világsztár lett volna mint mondjuk Gazebo!

Italo lemezkiadók,producerek szégyene,hozzá nem értése,az hogy Magic System D.J neve alatt 2 Vinyl,Maxi-Single található!
Miközben olyan előadók kapnak lemezszerződést akiknek a zenéje két lyukas fillért sem ér,és többnyire ócska 80s másolatok!

ItaloDisco4Ever !

#22894
Köszi a pöttyőst,de már "Tibi Bácsitól" is elhárítottam anno. <#vigyor>

#22893
Nem rossz az új dal ami vinyl-re kerül, de lehetett volna sokkal jobbat is rátenni. <#szomoru1>
Van miből.
Hiába na , Kimmo Salo-nak nagy a befolyása sajnos.
Még a szám címéről is kussolni kell egyelőre. <#kuss>

reynaud
#22892
reynaud
#22891
Dixon feat. Al I Bo - Walls Of Tears

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#22889
Ismael Blanco Ramos

"MAGIC SYSTEM DJ never gives up, It's coming again with new super vinyl.
MAGIC SYSTEM DJ nunca se rinde, vuelve al ataque!!!! con nuevo disco.




Remélem értitek Ismael bejelentését,ez egy jó hír a rajongóinak és lemezgyűjtőknek!

ItaloDisco4Ever !