NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
néhány éve zenélget az argentínából L.A.-be áttelepült zenész,aki azóta maga mellé csábított egy jól kinéző "énekesnőt" is, aki több,mint az, de csak mostanában kezdenek igazán aktívak lenni, néhány zenéjükből szemezgetek
EINSEND
Einsend-Por Amor (Colder Than Ice Mix)
Einsend-Algo de Ese Amor
Einsend-Desconéctame (Perpetual Mix)
Einsend-El Mar Atado A Tus Pies (Dance Floor Mix)
Einsend-Olvidar (Cerulean Vocal Mix)
EINSEND
Einsend-Por Amor (Colder Than Ice Mix)
Einsend-Algo de Ese Amor
Einsend-Desconéctame (Perpetual Mix)
Einsend-El Mar Atado A Tus Pies (Dance Floor Mix)
Einsend-Olvidar (Cerulean Vocal Mix)
mostanában ereszd el a hajam italo kiadványok nagyon nincsenek, legalábbis olyanok, amik megütnék az ingerküszöbömet, nyáltengerért meg az épp "legjobb" hangú, szépségű, listájú valamikért a szomszédba is át lehet nézni 😊 , ezért picit visszanyúlok korábbra, amik nem jártak errefelé, pl. ezekért, igen, a magam szórakoztatására. <#hehe>#hehe> mert most ilyen kedvem van és vagyok olyan elfajult, hogy szeretem a hasonló vonalakat is.
Taylor Hoodlum Stevenson - Daeva
Kanadából
picit darkwave-es synthpop, de van benne egy adag italo vonal is az energikusabb bassline fajtából
Taylor Hoodlum Stevenson - Daeva
és további 2 hasonló stílusú alkotás
Astrodynamics - Baby Come Back
Tesla Coils - Parasite
Taylor Hoodlum Stevenson - Daeva
Kanadából
picit darkwave-es synthpop, de van benne egy adag italo vonal is az energikusabb bassline fajtából
Taylor Hoodlum Stevenson - Daeva
és további 2 hasonló stílusú alkotás
Astrodynamics - Baby Come Back
Tesla Coils - Parasite
az egy hónapja megjelent Hungarian Synthwave Allstars album itt is szerepelt, legfőképp a jótékony célja miatt, ezért eddig direkt nem is szemezgettem róla, az album elég veyges, de a legkiválóbb számait Neon Droid nevéhez kötöm.
The Neon Droid - Sonny's Justice
The Neon Droid - Suburban Motel Nights
The Neon Droid - Sonny's Justice
The Neon Droid - Suburban Motel Nights
Ahogy mondod bratyó! <#eljen>#eljen>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Bár, ha minimálköltséges retrobarát produkcióból jobbat ki tudsz hozni,akkor ne fogd vissza magad,még be is futhatsz valahová, de amíg egy félhomályos félszobában tudsz csak egy gagyi webkamera előtt szánalmasan gyenge és ökörködésnek is csak erőltetett Showműsort lenyomni (ha rád jön az 5perc hírnév kényszer) a 2-3 ártatlanul szerencsétlen "néződnek", addig ez nyugodtan maradhat jópofa és hangulatos is!
Persze csak szerintem, hisz én mindig csak a magam nevében beszélhetek. <#vigyor>#vigyor>
Persze csak szerintem, hisz én mindig csak a magam nevében beszélhetek. <#vigyor>#vigyor>
#23108
Jópofa?Hát ez minden csak nem hangulatos és jópofa de izlések és pofonok <#csodalk>#csodalk>
LA srácok
Story of the Running Wolf (synthpop,synthwave)
abszolút hangulatos és jópofa retro klippel,ami ugyan már régebbi, de kapcsolódik az új albumhoz is
Story of the Running Wolf - Stratospheric (new radio edit)
Story of the Running Wolf - The Game
Story of the Running Wolf - Stratospheric (original)
Story of the Running Wolf - Keep On Running
Story of the Running Wolf (synthpop,synthwave)
abszolút hangulatos és jópofa retro klippel,ami ugyan már régebbi, de kapcsolódik az új albumhoz is
Story of the Running Wolf - Stratospheric (new radio edit)
Story of the Running Wolf - The Game
Story of the Running Wolf - Stratospheric (original)
Story of the Running Wolf - Keep On Running
ez elég meglepetés volt,
huhhh, ahogy Rain mondaná mega fáking amazing! <#eljen>#eljen> <#nyes>#nyes>
huhhh, ahogy Rain mondaná mega fáking amazing! <#eljen>#eljen> <#nyes>#nyes>
#23103
Dead Or Alive - You Spin Me Round (Like A Record) (Buzzing Bees Mix)
https://yadi.sk/d/bq1Zqe2NjTVNF
https://yadi.sk/d/bq1Zqe2NjTVNF
#23102
DJ Rocca & Fred Ventura – Looking For Love .
http://www38.zippyshare.com/v/jTuvVPiP/file.html
http://www38.zippyshare.com/v/jTuvVPiP/file.html
#23101
Nekem nagyon bejott!
#23100
Gyönyörűséges Italo dal! :-)
The beauty is in the eyes of the beholder.
én is csak a véleményem írtam le <#nevetes1>#nevetes1> arra reagálva, hogy " minek megy bele ilyen hülye témába!!! "
az új Birizdo remix nem tudom miért most jött elő,mikor ez a 43 perces Casandra remix album már 2 hónapja kint van.mindegy, a 1p18mp-nél megszólaló szintihangtól én is menekülni szoktam, ha ezt bele sem tette volna sehová sem,azaz más használt volna, sokat nyerhetett volna az összkép (sajnos nem kérdezett meg erről sem <#vigyor>#vigyor>) , hisz a kapott Casandra vokál alapvetően tökéletes, nekem a DJ Garry & DJ Armand Van Henegouwen Mix jön be legjobban. az más kérdés, hogy ez sehogysem áll össze 80's italo mixnek, de ez már tényleg lényegtelen részletkérdés. szarnak nem nevezném túlzással sem, valóban nem tökéletes, de hát én sem vagyok az, megbocsátható. <#vigyor>#vigyor>
az új Birizdo remix nem tudom miért most jött elő,mikor ez a 43 perces Casandra remix album már 2 hónapja kint van.mindegy, a 1p18mp-nél megszólaló szintihangtól én is menekülni szoktam, ha ezt bele sem tette volna sehová sem,azaz más használt volna, sokat nyerhetett volna az összkép (sajnos nem kérdezett meg erről sem <#vigyor>#vigyor>) , hisz a kapott Casandra vokál alapvetően tökéletes, nekem a DJ Garry & DJ Armand Van Henegouwen Mix jön be legjobban. az más kérdés, hogy ez sehogysem áll össze 80's italo mixnek, de ez már tényleg lényegtelen részletkérdés. szarnak nem nevezném túlzással sem, valóban nem tökéletes, de hát én sem vagyok az, megbocsátható. <#vigyor>#vigyor>
Végülis a szerző dolga, hogy milyen címet ad a szerzeményének én csak a véleményem írtam le, ami semmit nem ér gondolom.
Zeneileg viszont elképesztő, nincs párja. Nem is lesz szerintem mostanában.
Viszont jött a mail hogy egy új dalt töltött fel BL, vagy átkeverte, de ekkora fost rég hallottam,mert ez tényleg az. Birizdo lala új mesterműje egy rakás gané.
Mulatós zene, ócska szinti ???hangok, és ha jól hallom<#miaz>#miaz>, vagy talán ilyen a kicsengése a hangnak, de kissé és néha hamisnak is tűnik. A csaj hangja kiváló.
valami remix
Utoljára szerkesztette: rain70, 2015.09.20. 19:13:34
Zeneileg viszont elképesztő, nincs párja. Nem is lesz szerintem mostanában.
Viszont jött a mail hogy egy új dalt töltött fel BL, vagy átkeverte, de ekkora fost rég hallottam,mert ez tényleg az. Birizdo lala új mesterműje egy rakás gané.
Mulatós zene, ócska szinti ???hangok, és ha jól hallom<#miaz>#miaz>, vagy talán ilyen a kicsengése a hangnak, de kissé és néha hamisnak is tűnik. A csaj hangja kiváló.
valami remix
Utoljára szerkesztette: rain70, 2015.09.20. 19:13:34
mi jöhet még? <#vigyor>#vigyor> szerintem ezt meg ezrek várják kíváncsian. majd elválik. <#eljen>#eljen>
nekem nem a főtéma,inkább csak a címválasztás tűnik picit elnagyoltnak, vagy nem igazán passzolónak, a szöveg tartalma ehhez inkább csak költői, duplaátvitt értelemben. <#vigyor0>#vigyor0> egy egyszerűbb,lazább cím talán jobban passzolt volna. zeneileg pedig újat mondani nem tudok, csak azt, hogy tessék parancsolni, lehet utánacsinálni ezt a zenei összetettséget.
a spojleres részhez: nyilván ennek háromnegyedét csak kevesen értik, de <#nyes>#nyes><#hehe>#hehe><#taps>#taps><#nevetes1>#nevetes1>
a spojleres részhez: nyilván ennek háromnegyedét csak kevesen értik, de <#nyes>#nyes><#hehe>#hehe><#taps>#taps><#nevetes1>#nevetes1>
#23094
Embertelen nagy zene lett az új Mflex nóta!!!!Egy fikarcnyi kétségem sincs affelöl, hogy jelenleg ő csinálja a legkorszerűbb italo disco zenét.Csak így tovább i love it!!!<#eljen>#eljen>
Sajnos elég kevés időm van a család mellett, de csak............................
...................most olvastam csak, hogy italocsöcshetvennél, hogy betalált az a kisfilm, amit (és ezt most is hangsúlyozom névtelenül kaptam ám <#nyes>#nyes>) 1 hónapja látni lehetett
Mindenhova panaszt akar írni, talán már Brüsszelt is kilátásba helyezte, mert még orbánviki is leszarja italocsöcst, vagyis aki nem tudná, kápzsiegggyett, a volt házigazdát, aki azt is megengedte magának, hogy moderátorokat küldjön el a kurva anyjukba, mert akkora királynak tekintette magát a volt szarkupacán. Gondolom csak ő hitte el magáról azzal a rengeteg általános iskolai eszével hogyha álnéven, álreggel írogat ide, akkor nem derül ki semmi.
A moderátor részben olvasható a már-már égő firkálmánya, Gyuri pincsi kutya oldalán. Nem megy ez nektek! Leszerepeltél kaposi, azóta már egyre többen kiismertek, hogy egy KK vagy. Hogy mi a KK? Tudod az interjút, ahogy kezded: Én már a KK vótam <#love11>#love11> Amaximus korrektül és legfőképpen HOVATARTOZÁS nélkül, semlegesen vezeti a fórumot, vagy topikot.
Zongoranputyin, te is áruld már, hogy minek vered itt a habos veszett nyálad, ha megnyitották már legalább ötödik, a világ nagy italo és synthpop embereket összefogó, vezető és hatalmas fórumókat, milliárdokat felemésztő ünnepélyes megnyitókkal, mely fórumoknak amiknek az értéke több, mint amit a google és a facebook együtt ér? Minek jársz ide akkor? <#nevetes1>#nevetes1>
A választ mindenki tudja, mert nem fogjátok kiheverni soha, hogy innen kirúgtak sok mindenkit, mert azt hitte néhány hogy övé az SG, főleg káppzsiágyin new italo generálisszimusz istencsászár nem tudja, és ez yoooo! <#eplus2>#eplus2>
Az új Italove dal ebben a retroremixben szerintem elqurták, az eredeti 100xor jobb.
Mflex, az új zenéje megint brutális, qrva jó hangokat termel ki a csávesz, viszont nem értem minek megy bele ilyen hülye témába!!! A földet megmenteni már nem lehet, túl sok a hülye birka és ezzel szemben a hatalomra vágyó benne, vagyis, mint zene aljas módom pofánvág újra mindenkit a szépségével, rengeteg munka lehet mögötte ez biztos, de nekem a főtéma nem tetszik, inkább lett volna valami vidám. De lehet, hogy én nem értem az üzenetét.
"Jordan F új csajos fúziója"
Na ez csávesz viszont nagyon oda tette magát újra!
Utoljára szerkesztette: rain70, 2015.09.20. 08:30:43
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
...................most olvastam csak, hogy italocsöcshetvennél, hogy betalált az a kisfilm, amit (és ezt most is hangsúlyozom névtelenül kaptam ám <#nyes>#nyes>) 1 hónapja látni lehetett
Mindenhova panaszt akar írni, talán már Brüsszelt is kilátásba helyezte, mert még orbánviki is leszarja italocsöcst, vagyis aki nem tudná, kápzsiegggyett, a volt házigazdát, aki azt is megengedte magának, hogy moderátorokat küldjön el a kurva anyjukba, mert akkora királynak tekintette magát a volt szarkupacán. Gondolom csak ő hitte el magáról azzal a rengeteg általános iskolai eszével hogyha álnéven, álreggel írogat ide, akkor nem derül ki semmi.
A moderátor részben olvasható a már-már égő firkálmánya, Gyuri pincsi kutya oldalán. Nem megy ez nektek! Leszerepeltél kaposi, azóta már egyre többen kiismertek, hogy egy KK vagy. Hogy mi a KK? Tudod az interjút, ahogy kezded: Én már a KK vótam <#love11>#love11> Amaximus korrektül és legfőképpen HOVATARTOZÁS nélkül, semlegesen vezeti a fórumot, vagy topikot.
Zongoranputyin, te is áruld már, hogy minek vered itt a habos veszett nyálad, ha megnyitották már legalább ötödik, a világ nagy italo és synthpop embereket összefogó, vezető és hatalmas fórumókat, milliárdokat felemésztő ünnepélyes megnyitókkal, mely fórumoknak amiknek az értéke több, mint amit a google és a facebook együtt ér? Minek jársz ide akkor? <#nevetes1>#nevetes1>
A választ mindenki tudja, mert nem fogjátok kiheverni soha, hogy innen kirúgtak sok mindenkit, mert azt hitte néhány hogy övé az SG, főleg káppzsiágyin new italo generálisszimusz istencsászár nem tudja, és ez yoooo! <#eplus2>#eplus2>
Az új Italove dal ebben a retroremixben szerintem elqurták, az eredeti 100xor jobb.
Mflex, az új zenéje megint brutális, qrva jó hangokat termel ki a csávesz, viszont nem értem minek megy bele ilyen hülye témába!!! A földet megmenteni már nem lehet, túl sok a hülye birka és ezzel szemben a hatalomra vágyó benne, vagyis, mint zene aljas módom pofánvág újra mindenkit a szépségével, rengeteg munka lehet mögötte ez biztos, de nekem a főtéma nem tetszik, inkább lett volna valami vidám. De lehet, hogy én nem értem az üzenetét.
"Jordan F új csajos fúziója"
Na ez csávesz viszont nagyon oda tette magát újra!
Utoljára szerkesztette: rain70, 2015.09.20. 08:30:43
na ez már talán éppenhogy súrolja azt, hogy ez a hszed 'nem reklám', csak burkoltan.<#vigyor0>#vigyor0>
ennyi elég lesz, másik 47 helyen már eldobáltad a részleteket,aki akar,meg fog találni.
ennyi elég lesz, másik 47 helyen már eldobáltad a részleteket,aki akar,meg fog találni.
#23091
Ez nem reklám de azért köszi tőled!!
Szeretettel várunk téged is ma este 20h tol ha egy kis minőségre vágysz!!!!
http://ustre.am/1dR84
Szeretettel várunk téged is ma este 20h tol ha egy kis minőségre vágysz!!!!
http://ustre.am/1dR84
A pistanak:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Te, Pista!
Nem tudom, még hány hivatalos, ünnepélyes, sorsolásos, betelefonálós fórum nyitásod lesz <#nyes>#nyes>, ebben az évben már volt néhány, de az ezzel kapcsolatos reklámokat ne ide hozd,mert egyből törlöm. A "Star"-okhoz <#nevetes2>#nevetes2><#nevetes1>#nevetes1> és a "Star" (ami magyarul emlékeim szerint = sztár szóval) fórumodhoz is sok sikert, ahogyan azt már kívántam párszor, megerősítem most is. Ide konkrét témába vágó zenéket hozz, öncélú reklámjogod nincs, a hsz-ed emiatt törölve. Megértésed köszönve, bár ezt szerintem megint elkiabáltam.<#hehe>#hehe>
Nem tudom, még hány hivatalos, ünnepélyes, sorsolásos, betelefonálós fórum nyitásod lesz <#nyes>#nyes>, ebben az évben már volt néhány, de az ezzel kapcsolatos reklámokat ne ide hozd,mert egyből törlöm. A "Star"-okhoz <#nevetes2>#nevetes2><#nevetes1>#nevetes1> és a "Star" (ami magyarul emlékeim szerint = sztár szóval) fórumodhoz is sok sikert, ahogyan azt már kívántam párszor, megerősítem most is. Ide konkrét témába vágó zenéket hozz, öncélú reklámjogod nincs, a hsz-ed emiatt törölve. Megértésed köszönve, bár ezt szerintem megint elkiabáltam.<#hehe>#hehe>
jah, duzzogi papa csak a szomszédba rakta dafke! <#nyes>#nyes>de legalább jó zene. <#vigyor0>#vigyor0>
#23086
NEON GAME - Take Care Of Your Life - 2015
Nem láttam még erre ezt a zenét
Nem láttam még erre ezt a zenét
#23085
Azért ez a zene se rossz szerintem.....<#taps>#taps>
elfogadom!<#vigyor0>#vigyor0> ezért van sokféle zene, lehet választani. <#vigyor0>#vigyor0>
vagy hozz olyat,ami neked tetszik.
vagy hozz olyat,ami neked tetszik.
#23083
Bocsi de nekem nem igazán jön be<#ejnye1>#ejnye1>
hát van benne minden, amitől döglik a légy <#vigyor0>#vigyor0>, én is gratula, bár itt ez valószínű nem számít. tényleg baromi jó lett, legalábbis nekem is bejön.<#vigyor>#vigyor>
#23081
Ez most olyan, amilyennek mindig is lennie kell egy Mflex nótának,remekbe szabott muzsika,csak gratulálni tudok hozzá <#taps>#taps><#eljen>#eljen>
holnap este 8kor érkezik,hogy mi azt még nem tudni, de biztos lesz visszhangja.
Mflex Sounds - Save The Earth

Mflex Sounds - Save The Earth

nos, csak magamnak vagy a háttérben nézelődök miatt nem fogok zenéket ide rakni, tehát ezt még ajánlom, aztán ettől még nekem ugyanúgy meglesznek a zenéim ezután is, csak legfeljebb nem ajánlok semmit sem. <#hehe>#hehe> ezt majd eldönti az aktivitás.
ma kicsit kalandozunk, ha valaki unja már a sok nyáldömpinget, amit sokszor italo disco stílusként elénk raknak, akkor azokhoz képest most jöjjenek igazi klub különlegességek, csemegék, kedvenc albumaim néhány zenéjéből szemezgettem, melyből azt hiszem talán egy járt ezen fórum környékén, de ettől még mindegyikben ott van az alapvető "italo" érzés.
szinte mindegyik remix, de olyanok, hogy lazán körberöhögik az eredetit.
"kapzsi K1" emlékére és örömére is (hisz követi a fórumot) <#vigyor>#vigyor>
az ütős kombinációk: ITALO DISCO + NRW + NU DISCO + INDIE DANCE + HOUSE
DL prelisten
Dr. Beat from San Sebastian - Leo's Shake (Ilya Santana Italo Version)
Foreign Boy - Dance Like a Light
Vitodito - When Italy Was Younger (Extended)
Foreign Boy - Dance Like a Light (SunnySunday Remix)
Kasper Bjorke feat. Tobias Buch - Rush (Brynjolfur Heygum Remix)
Telesketch - Lanarocka (A Copycat & Martin Brodin remix)
Vitodito - When Italy Was Younger (Michael Elliot Remix)
Foreign Boy - Dance Like a Light (Boysinadisco Remix)
Michoacan - Disco Sucks So Good (Dubka Remix)
Moullinex - Time and Tide (Original Mix)
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2015.09.12. 17:40:20
ma kicsit kalandozunk, ha valaki unja már a sok nyáldömpinget, amit sokszor italo disco stílusként elénk raknak, akkor azokhoz képest most jöjjenek igazi klub különlegességek, csemegék, kedvenc albumaim néhány zenéjéből szemezgettem, melyből azt hiszem talán egy járt ezen fórum környékén, de ettől még mindegyikben ott van az alapvető "italo" érzés.
szinte mindegyik remix, de olyanok, hogy lazán körberöhögik az eredetit.
"kapzsi K1" emlékére és örömére is (hisz követi a fórumot) <#vigyor>#vigyor>
az ütős kombinációk: ITALO DISCO + NRW + NU DISCO + INDIE DANCE + HOUSE
DL prelisten
Dr. Beat from San Sebastian - Leo's Shake (Ilya Santana Italo Version)
Foreign Boy - Dance Like a Light
Vitodito - When Italy Was Younger (Extended)
Foreign Boy - Dance Like a Light (SunnySunday Remix)
Kasper Bjorke feat. Tobias Buch - Rush (Brynjolfur Heygum Remix)
Telesketch - Lanarocka (A Copycat & Martin Brodin remix)
Vitodito - When Italy Was Younger (Michael Elliot Remix)
Foreign Boy - Dance Like a Light (Boysinadisco Remix)
Michoacan - Disco Sucks So Good (Dubka Remix)
Moullinex - Time and Tide (Original Mix)
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2015.09.12. 17:40:20
egy már-már érdektelen (nem túl izgalmas) album zenéi közé volt elrejtve egy erős kakukktojás, már épp ki akartam dobni az egészet, de véletlenül rákerült egy pazar felvétel, ezt mg is tartom és ajánlom figyelmetekbe
Hey Saturday Sun feat. MS - VHS Heroes
Hey Saturday Sun feat. MS - VHS Heroes
#23072
ROLDAN LAW......BY SCRAZYDJ
ha már hozzám került a maxi, akkor ajánlom ezt, nem kifejezetten italo, az eredeti zene sokadik, de talán az egyik legjobb remix verziója,mely minden bizonnyal akaratlanul is hordoz némi italo disco-s energiát.
Tom & Hills feat.Jutty Ranx - Digital Love (Lifelike Remix)
aztán egy nu-disco erős slow house jegyekkel, kellemes
Ben Macklin - The First (The Second)
és Jordan F új csajos fúziója
Jordan F feat. Dana Jean Phoenix - Mesmerised
Tom & Hills feat.Jutty Ranx - Digital Love (Lifelike Remix)
aztán egy nu-disco erős slow house jegyekkel, kellemes
Ben Macklin - The First (The Second)
és Jordan F új csajos fúziója
Jordan F feat. Dana Jean Phoenix - Mesmerised
hasonlóan vagyok, bár nem annyira a műfaj vagy annak sajátosságai miatt, inkább csak ez a dallamsor nem jön be nekem, pontosabban nekem furcsa, szokatlan. hangzásilag semmi bajom, sőt, a felétől meg szépen is van megoldva, de vezérdallamnak kicsit "erősebbet" jobban elfogadnék, jobbat szoktam meg Ernesto-tól. hát kábé ennyi. 😊
#23068
Nos, nem rossz, de... Ernestotol mashoz vagyok szokva. Spacesynthben nagyon jo, de ez a space disco... Talan a mufaj nem fekszik nekem. Szenzacios hangok, varazslatos hangzas, szoval a mar megszokott minosegi munka, de megis oly uresnek tunik. Erre a dalra nagyon kellene egy vokal sav (esetleg tobb hangszer?). Probatrack benyomasat kelti, de ezt tudjuk be annak, hogy valoszinuleg maga a space disco, mint mufaj allhat tavol tolem. Osszessegeben azert kellemes, ami koszonheto a jol megvalasztott hangoknak.
egy szuper , csodálatos szintikkel vegyített tipikus keen k dal
KEEN K - From the Outside
és egy újabb nu disco a műfaj egyik mesterétől
Aux The Masterfader - Dark Side Of Disco (Severino Remix)
KEEN K - From the Outside
és egy újabb nu disco a műfaj egyik mesterétől
Aux The Masterfader - Dark Side Of Disco (Severino Remix)
nekem szokatlan picit, ez senkit se zavarjon <#hawaii>#hawaii>, de olyan 2 perc után kezd összeállni
Ernesto - Legacy
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2015.09.06. 17:11:13
Ernesto - Legacy
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2015.09.06. 17:11:13
hogyne, ha jól emlékszem még itt is volt. de most persze nem találom, ha meg nem innen, akkor a linkelt csatornáról hallottam én is, de jó kis zene! <#vigyor0>#vigyor0><#eljen>#eljen>
Keen K - When The Moon Falls Down
Keen K - When The Moon Falls Down
egy nem új, de kellemes, bő 7 perces nu disco a hangzást kedvelőknek
Ichisan - Jugoton
egy nem is rossz, de nem tudom még mi lesz belőle italo disco és italo dance között lavírozó valami demója
DJ Paulo Maia - Mad World (demo)
Ichisan - Jugoton
egy nem is rossz, de nem tudom még mi lesz belőle italo disco és italo dance között lavírozó valami demója
DJ Paulo Maia - Mad World (demo)
egy pici nu disco, future space disco, minimal disco
Orsun - Always Tomorrow
Auxiliary Tha Masterfader - Disco Machine (Nude Disco & Broken DJ's Mix)
Auxiliary Tha Masterfader - Disco Machine (Rimini Rimmers Remix)
Orsun - Always Tomorrow
Auxiliary Tha Masterfader - Disco Machine (Nude Disco & Broken DJ's Mix)
Auxiliary Tha Masterfader - Disco Machine (Rimini Rimmers Remix)
igen lehet tudni,
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
ha végigkattingatsz az alapsztorin,akkor eljutsz hozzá, de nem a fórum témájába tartozik, ezért nem is akartam ezt a részt feszegetni, egy angol, nagyon beteg kislány megsegítésére ajánlották fel a bevételeket a résztvevők.a gyűjtés már megy enélkül is, igazából a csapat hozzácsapódott egy meglévő jótékony célhoz.
