NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

rain70
#23169
Ez jó kiegészítés, a ZYX-nél csak annyit lehet elmondani, felkerültem rá! A kérdés csak annyi: Minek? <#vigyor5>
rain70
#23168
Nem lenne ez rossz, sőt baromi jó és meghatározó hangok vannak benne, csak amit én várok, hogy jöjjön, oda egy teljesen más valami jön, mintha nem is illene oda. De egy ájembirizdonál fényévekkel jobb. <#alien2>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2015.11.01. 17:33:39
amaximus
#23167

The Sweeps - Don't Look At All

amaximus
#23166
ha végre elfelejtené a Sonik a vocodert,
egyébként egész jó

In Soniko feat. Joltask & Donnie Ozone - Forever

amaximus
#23165
eddig hülyét csinált Den Harrow-ból, aztán később magából is,egy darabig ez jó poén volt, most meg úgy általában a stílusból akar hülyét csinálni. kár. Alapvetően a zenével még semmi gond sem lenne, ha értelmesebb szöveg lenne alárakva, de szerintem kínjában már nem tudja, hogy most végülis mit kéne csinálja ebben a zenei szegmensben.
amaximus
#23164
délelőtt jól le volt halva az egész sg, lőttem 2 nyitólapot. azt írták , hogy por, de szerintem inkább szikla esett a rendszerbe. a hibaszám alapján volt néhány millió üres oldallekérés. <#hehe>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

amaximus
#23163
nemrég olvastam.<#nevetes1> ezt a dumát! <#vigyor>
amaximus
#23162
ezt én is akartam írni, de mondom, inkább csendben maradok, <#kacsint>
viszont szerencsére nagyátlagban talán kezd javulni a zenei felhozatal a ZYX-nél, bár nyilván a korongra már elsősorban nem azok kerülnek fel,akik szakítani akarnak bármiből is, hanem azok,akik publicitást szeretnének, cserébe meg minden bevétel x%-a helyett megkapják azt, hogy felkerülhet a nevük a borítóra. <#vigyor> persze erről gondolom jobban Birizdo is tudna mesélni.
rain70
#23161
Ide még annyit, hogy látom nem érted, hogy megy ez.
A ZYX-re bárki felkerülhet, aki egy kicsit is konyít a műfajhoz, csakhogy megtudják tölteni végre a korongot, vagyis a ZYX-nél a mennyiség a mérvadó, nem a minőség.
Utoljára szerkesztette: rain70, 2015.11.01. 15:45:31
rain70
#23160
Hooker is kezd egyre jobban irritálni, szerintem inkább nem poénos és most a zene sem lett valami jó, pedig a múltkor nagyon durvát alkotott.
Felénél le is kapcsoltam.

Utoljára szerkesztette: rain70, 2015.11.01. 15:41:18
rain70
#23159
Ez is kurva jó lett, ez most betalált rendesen! <#eljen> Több ilyet!!!!
rain70
#23158
Erre meg írtam a videó alá, ide már felesleges.
rain70
#23157
Nehogy már megszabd nekem, hogy egy ilyen buzis hangú, másra irigy és italo disco??? zenét egyáltalán nem képes parikajánost kedveljek.

amaximus
#23156
talán NRW-féleség
még hallgatom

Mflex feat. Hollywood Principle - Seeing What's Next

#23155
Még egy kis Birizdo LALI<#vigyor2>
#23154
Tam Harrow - Vodka Kaboom (Italodisco)

<#vigyor><#circling>
#23153
Jók a meglátásaid, de ez a fórum akárcsak a többi , olyan igazi 'Magyaros'.Ez van.Szeretjük egymás vérét szívni.......Én is bírom mind a 2 előadót(Clay,Birizdo)sőt Mflex nótáit is figyelemmel kísérem,azokból is sok tetszik.Én amivel tudom segítem őket.....más véleményével meg nem igen foglalkozok..
amaximus
#23152
micsoda együttállás. én is rég írtam, de te is csak pár hét után jártál erre?! <#nyes>
nincs mit! <#worship>

amaximus
#23151

Nagyvonalakban egyetértek a véleményeddel, de ez csak egy fórum, nem ítélőbíróság, ami végérvényesen befolyásolja az elítéltetett jövőjét vagy megítélését. Tetszések, nemtetszések, vélemények és gondolatok ütköztetése folyik és folyhat bármiről, bármiben, és olyan hallgatói összhang ritkán áll fent, hogy minden tetszik mindenkinek.
Magam részéről úgy gondolom, hogy Birizdo is megy a maga útján, azon, amit kinézett magának és úgy megy, ahogy akar, ezt nem mi fogjuk befolyásolni, de mi (is) hallgatjuk, így kialakul egy összkép,mindenkiben más.
Én értékelem az Ő munkásságát is, pontosabban van mit értékelni belőle, nyilván nem mindenhez mosolygok, ehhez a Melindáshoz én is inkább vicsorgok csak, de ez általában nem zavarja egyik előadót sem, akinek nem rajongok a daláért.

Normál kritikáknak pedig -ahogy Muszacsi is mondta- inkább építő jelleggel, javító szándékkal kéne lecsapódnia az előadó felé.

Jelenleg nem ismerek hibátlan előadót, csak több tehetségeset,akik néha nem azt vagy nem úgy adják,amire számítunk tőlük, de örülök, hogy vannak és adnak! Sajnos én a zeneszerzés téren egy fűszálat sem tudok keresztbe tenni, ezért is bízom rájuk <#vigyor0>, de attól még van fülem, hallásom és ízlésem is, amivel itt egyáltalán nem vagyok egyedül. <#nevetes1>
Blasta
#23150
Wow, nagyon koszonom a posztolast es orulok, hogy tetszenek! Megtisztelsz Uram!
Udv,
ND

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Musachy
#23149
Mindenkinek meg van a maga dolga, van aki csinálja, van aki rajong érte és van, aki kritizálja... Mi káosz lenne, ha mindenki "meg akarná mutatni"? Rajta...
Amúgy meg a kritika adott esetben javíthatja a minőséget, akit bánt, azzal valami nincs rendben...

imo :) science fiction is science fact

#23148
Sziasztok!
Én csak csendes olvasója vagyok a háttérben ennek a fórumnak. Régebben volt pár bejegyzésem, hozzászólásom.
Nem vagyok az a nagy hozzászóló, fórumba írogató típus. Szeretem ezt a fórumot, mert tényleg jó a társaság, jó, hogy vagyunk még italosok, tetszik, hogy sok hasznos információhoz lehet itt hozzájutni.
De! És gondolom ez után kapok majd hideget, meleget, de akkor is ez most kikívánkozik belőlem. Miért szapuljátok ennyire szegény Birizdo-t? Ő legalább tesz valamit, hogy ez a stílus továbbra is fennmaradjon. ZYX-es kiadványokra felteszik a műveit. Azért ez jelent valamit, nem? Ott van Clay is. Őt is tisztelem becsülöm mint Birizdo-t. Tényleg jó zenét csinál, kicsit talán keményebbet mint Birizdo, de ha jól meghallgatjátok mint szakértők, hát a hangján van még mit csiszolni, az angoljáról meg nem is beszélve. Az valami borzasztó. De én így is kedvelem. Örülnünk kéne, hogy kis hazánkban vannak képviselői ennek a stílusnak és sorra érnek el szép eredményeket. Támogatni kéne őket nem szapulni. Egyébként pedig szabad a pálya, meg lehet mutatni, hogy kell jó zenét csinálni. Rajta!
#23147
Akkor még egy illúzió romboló zene,,,bár én nem úgy érzem hogy az lenne<#eljen>
BIRIZDO I AM - Mademoiselle (Analogue Dance Mix)
Musachy
#23146
Ezzel most nagyjából egyet kell értsek. Kiráz a hideg ettől a faszitól és a nótáitól! <#vomit>

imo :) science fiction is science fact

rain70
#23145
Tényleg, és vajon miért nem engedi, hogy pontozni lehessen, talán nem tudná elviselni a lelke, hogy sok lenne a dislike?
Melindáááá, beszarok!
A modern taknyom nyálam egybefolyik, ehhez képest hard metál volt!!!<#falbav><#nevetes1><#wow3><#zavart1><#zavart2><#banplz>
rain70
#23144
Ezzel egyelőre egyedül vagy, a csávesz képtelen normális zenét csinálni, mindegyiknek "mulatós" hangzása van, ráadásul buzis is, ehhez képest az általa nagyon utált Clay-nek, magasan minőségibb zenéi vannak, mint ennek paprikajancsinak!
#23143
BIRIZDO I AM - Melinda (Ext. Version)

Jó kis zene lett ez szerintem<#eljen>.
#23142
Látom a poént sem érted olyan vagy mint a vesekő begyulladva a sziv gyógyszered be vedd ám nehogy véresen komolyan vegyél mindent.
amaximus
#23139



több,mint remek téma és hangzás!

Edge Kingsland - Glory Part2 (Chris Howland Re-Work)
#23135
Neked elhiszem Zolikám!!<#eljen>Ha megjön az új pörgetőm, remélem lesz mód rá hogy ki próbálhassam rajt...<#integet2>
tgolyo
#23134
Szia! nagyszerű korong hidd el, ráadásul szépen is szól.

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

amaximus
#23133
Valóban, az "operatt" a legközelebbi, bár alapvetően jobban húz ez a Fresh zene eredeti stílusához Mflex hangokkal való zseniális átiratokkal, pontosan nehéz besorolni, de inkább az eurohouse, europop és ha lenne benne egy rap betét is, még az eurodance is szóba jöhetne, de az italodiszkó nálam Nem EZ (és alapvetően te sem találsz ilyen italo disco-t, legalábbis a stílus hagyományos értelmében nem, még az újban sem), de nincs vele bajom, ha Te ezt annak hallod, aminek akarod.
Ha gondolod, rágódhatunk még ezen 169 hsz.-en át, vagy inkább meghallgathatjuk még ugyanennyiszer.
<#nevetes1>
rain70
#23132
Rájöttem! Ez egy operett, vagy inkább opera, de az is lehet, hogy ez bizony már a kettő ötvözete, egy kőkemény operatt és az operatt már tényleg off. Az első kettő még simán befér ide!
Utoljára szerkesztette: rain70, 2015.10.20. 14:44:07
rain70
#23131
Mégis akkor ez milyen stílus? Mflex disco, azt még el is menne, mert baromi egyedi a csávesz, de ebben elég meghatározó italo alapok vannak.
Nagyon remélem, hogy nálad ez nem dance kategória, mert az teljesen más.<#zavart2>
amaximus
#23130
a diszkó még stimmel, de ez sosem volt "italo disco", ezt mondjuk lehet hallani, az a szösszenet a végén, gondolom csak reklámfogás.
rain70
#23129
Izé...Italo disco, akkor meg nem off, de valóban, én aztán főleg leszarom, ha ilyen zenék látnak itt napvilágot. <#law>
amaximus
#23128
ja, valóban ötletes dolgokkal dobta fel, húz végigi a zene! azért írtam off-nak,mert ez a zene stílus itt nem fórum profil,bár jelen helyzetben "ki n.sz. le"?! <#vigyor>
amaximus
#23127
A beszélgetéshez alap esetben legalább 2 fél kell, ha csak egy van, akkor azt blogolásnak (vagy monológnak, önálló előadásnak stb.) hívják csúnyán. Ezekből az infókból próbáld meg összerakni, hogy mikor minek nevezd, amit itt látsz, hogy legközelebb meg se kelljen mukkanod, csak kinézni a szép és okos fejedből. <#vigyor> A többit Rain összefoglalta! Szerintem ha azt egész nap olvasgatod, egyszer csak le fog esni, talán megérted (bár én tudom, hogy nem)! <#hehe>
A háttérben linkeknként ~20-70 letöltőknek szoktam kedvem szerint írni kísérő szövegeket 1-1 témához, van,aki elolvassa, van,akit semmi nem érdekel, csak a klikk lehetőség bármire, de a Te addiktív megnyilvánulásaidra egészen biztosan nagyívben tesznek zorro-pityuka. <#email>
amaximus
#23126
<#eljen><#nevetes1>
rain70
#23125
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Csak egy kérdés zoránputyin, te mi a kicseszett f...ért <#idiota>nyáladzol itt még mindig, ha nagy világmegváltó már megszámolhatatlan italo fórumotok szerte a világban ünnepel, nem is..........üzemelt akartam írni! Még mindig egy lepusztult sg-re, ahogyan ti nevezitek, jártok vissza. Ahogyan kápzsiágyin is folyamtosan, szerintem már ő se tudja hányadik alregként jár vissza bőgni! <#mf1>Nehéz benyelni, hogy nem tudod a seggét nyalni, akiket lapátra tettek innét, ugye!? <#law>Nem baj, ez a sorsotok a galaxisban.....már készülünk a star wars-ra <#nevetes2>

Utoljára szerkesztette: rain70, 2015.10.20. 05:20:55
rain70
#23124
Ezt csak most hallottam, döbbenet ez a csávesz, micsoda hangokat pakolt alá!
De miért lenne ez off?
#23123

Ebben a változatban biztos nem volt még ez a remek zene.....
#23122
Csak egy kérdés de tényleg..... te most magaddal beszélgetsz? nem gáz csak kérdem....
amaximus
#23121
na ez az,ami off itt, de én most on-ba rakom!

Mflex Sounds feat. Fresh - Én is imádlak (energy reloaded)

amaximus
#23118
amaximus
#23117
az ember észre sem veszi, hogy meg tud változni női túlerőben!<#nyes>
én és más sem tud mindettől függetlenül olyan zenéket hozni, ami mindig tetszik mindenkinek, szóval nekem elég csak ránézni arra, hogy mikor mit hányan töltöttek le az itteni anyagokból,abból látom,mi az ami másokat, a háttérben úszókat is érdekel(het).és ez elég. <#vigyor0>


rain70
#23116
Gondolod, hogy a csajok az okai ennek? <#schmoll2>
Nem hagynak aludni ez tény, de ettől még nem lettem nyálgép. <#zavart1><#zavart2><#nevetes2>