NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ez jó kiegészítés, a ZYX-nél csak annyit lehet elmondani, felkerültem rá! A kérdés csak annyi: Minek? <#vigyor5>#vigyor5>
Nem lenne ez rossz, sőt baromi jó és meghatározó hangok vannak benne, csak amit én várok, hogy jöjjön, oda egy teljesen más valami jön, mintha nem is illene oda. De egy ájembirizdonál fényévekkel jobb. <#alien2>#alien2>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2015.11.01. 17:33:39
Utoljára szerkesztette: rain70, 2015.11.01. 17:33:39
ha végre elfelejtené a Sonik a vocodert,
egyébként egész jó
In Soniko feat. Joltask & Donnie Ozone - Forever
egyébként egész jó
In Soniko feat. Joltask & Donnie Ozone - Forever
eddig hülyét csinált Den Harrow-ból, aztán később magából is,egy darabig ez jó poén volt, most meg úgy általában a stílusból akar hülyét csinálni. kár. Alapvetően a zenével még semmi gond sem lenne, ha értelmesebb szöveg lenne alárakva, de szerintem kínjában már nem tudja, hogy most végülis mit kéne csinálja ebben a zenei szegmensben.
délelőtt jól le volt halva az egész sg, lőttem 2 nyitólapot. azt írták , hogy por, de szerintem inkább szikla esett a rendszerbe. a hibaszám alapján volt néhány millió üres oldallekérés. <#hehe>#hehe>

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

ezt én is akartam írni, de mondom, inkább csendben maradok, <#kacsint>#kacsint>
viszont szerencsére nagyátlagban talán kezd javulni a zenei felhozatal a ZYX-nél, bár nyilván a korongra már elsősorban nem azok kerülnek fel,akik szakítani akarnak bármiből is, hanem azok,akik publicitást szeretnének, cserébe meg minden bevétel x%-a helyett megkapják azt, hogy felkerülhet a nevük a borítóra. <#vigyor>#vigyor> persze erről gondolom jobban Birizdo is tudna mesélni.
viszont szerencsére nagyátlagban talán kezd javulni a zenei felhozatal a ZYX-nél, bár nyilván a korongra már elsősorban nem azok kerülnek fel,akik szakítani akarnak bármiből is, hanem azok,akik publicitást szeretnének, cserébe meg minden bevétel x%-a helyett megkapják azt, hogy felkerülhet a nevük a borítóra. <#vigyor>#vigyor> persze erről gondolom jobban Birizdo is tudna mesélni.
Ide még annyit, hogy látom nem érted, hogy megy ez.
A ZYX-re bárki felkerülhet, aki egy kicsit is konyít a műfajhoz, csakhogy megtudják tölteni végre a korongot, vagyis a ZYX-nél a mennyiség a mérvadó, nem a minőség.
Utoljára szerkesztette: rain70, 2015.11.01. 15:45:31
A ZYX-re bárki felkerülhet, aki egy kicsit is konyít a műfajhoz, csakhogy megtudják tölteni végre a korongot, vagyis a ZYX-nél a mennyiség a mérvadó, nem a minőség.
Utoljára szerkesztette: rain70, 2015.11.01. 15:45:31
Hooker is kezd egyre jobban irritálni, szerintem inkább nem poénos és most a zene sem lett valami jó, pedig a múltkor nagyon durvát alkotott.
Felénél le is kapcsoltam.
Utoljára szerkesztette: rain70, 2015.11.01. 15:41:18
Felénél le is kapcsoltam.
Utoljára szerkesztette: rain70, 2015.11.01. 15:41:18
Nehogy már megszabd nekem, hogy egy ilyen buzis hangú, másra irigy és italo disco??? zenét egyáltalán nem képes parikajánost kedveljek.
#23155
Még egy kis Birizdo LALI<#vigyor2>#vigyor2>
#23154
Tam Harrow - Vodka Kaboom (Italodisco)
<#vigyor>#vigyor><#circling>#circling>
<#vigyor>#vigyor><#circling>#circling>
#23153
Jók a meglátásaid, de ez a fórum akárcsak a többi , olyan igazi 'Magyaros'.Ez van.Szeretjük egymás vérét szívni.......Én is bírom mind a 2 előadót(Clay,Birizdo)sőt Mflex nótáit is figyelemmel kísérem,azokból is sok tetszik.Én amivel tudom segítem őket.....más véleményével meg nem igen foglalkozok..
micsoda együttállás. én is rég írtam, de te is csak pár hét után jártál erre?! <#nyes>#nyes>
nincs mit! <#worship>#worship>
nincs mit! <#worship>#worship>
Nagyvonalakban egyetértek a véleményeddel, de ez csak egy fórum, nem ítélőbíróság, ami végérvényesen befolyásolja az elítéltetett jövőjét vagy megítélését. Tetszések, nemtetszések, vélemények és gondolatok ütköztetése folyik és folyhat bármiről, bármiben, és olyan hallgatói összhang ritkán áll fent, hogy minden tetszik mindenkinek.
Magam részéről úgy gondolom, hogy Birizdo is megy a maga útján, azon, amit kinézett magának és úgy megy, ahogy akar, ezt nem mi fogjuk befolyásolni, de mi (is) hallgatjuk, így kialakul egy összkép,mindenkiben más.
Én értékelem az Ő munkásságát is, pontosabban van mit értékelni belőle, nyilván nem mindenhez mosolygok, ehhez a Melindáshoz én is inkább vicsorgok csak, de ez általában nem zavarja egyik előadót sem, akinek nem rajongok a daláért.
Normál kritikáknak pedig -ahogy Muszacsi is mondta- inkább építő jelleggel, javító szándékkal kéne lecsapódnia az előadó felé.
Jelenleg nem ismerek hibátlan előadót, csak több tehetségeset,akik néha nem azt vagy nem úgy adják,amire számítunk tőlük, de örülök, hogy vannak és adnak! Sajnos én a zeneszerzés téren egy fűszálat sem tudok keresztbe tenni, ezért is bízom rájuk <#vigyor0>#vigyor0>, de attól még van fülem, hallásom és ízlésem is, amivel itt egyáltalán nem vagyok egyedül. <#nevetes1>#nevetes1>
Wow, nagyon koszonom a posztolast es orulok, hogy tetszenek! Megtisztelsz Uram!
Udv,
ND
Udv,
ND
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
Mindenkinek meg van a maga dolga, van aki csinálja, van aki rajong érte és van, aki kritizálja... Mi káosz lenne, ha mindenki "meg akarná mutatni"? Rajta...
Amúgy meg a kritika adott esetben javíthatja a minőséget, akit bánt, azzal valami nincs rendben...
Amúgy meg a kritika adott esetben javíthatja a minőséget, akit bánt, azzal valami nincs rendben...
imo :) science fiction is science fact
#23148
Sziasztok!
Én csak csendes olvasója vagyok a háttérben ennek a fórumnak. Régebben volt pár bejegyzésem, hozzászólásom.
Nem vagyok az a nagy hozzászóló, fórumba írogató típus. Szeretem ezt a fórumot, mert tényleg jó a társaság, jó, hogy vagyunk még italosok, tetszik, hogy sok hasznos információhoz lehet itt hozzájutni.
De! És gondolom ez után kapok majd hideget, meleget, de akkor is ez most kikívánkozik belőlem. Miért szapuljátok ennyire szegény Birizdo-t? Ő legalább tesz valamit, hogy ez a stílus továbbra is fennmaradjon. ZYX-es kiadványokra felteszik a műveit. Azért ez jelent valamit, nem? Ott van Clay is. Őt is tisztelem becsülöm mint Birizdo-t. Tényleg jó zenét csinál, kicsit talán keményebbet mint Birizdo, de ha jól meghallgatjátok mint szakértők, hát a hangján van még mit csiszolni, az angoljáról meg nem is beszélve. Az valami borzasztó. De én így is kedvelem. Örülnünk kéne, hogy kis hazánkban vannak képviselői ennek a stílusnak és sorra érnek el szép eredményeket. Támogatni kéne őket nem szapulni. Egyébként pedig szabad a pálya, meg lehet mutatni, hogy kell jó zenét csinálni. Rajta!
Én csak csendes olvasója vagyok a háttérben ennek a fórumnak. Régebben volt pár bejegyzésem, hozzászólásom.
Nem vagyok az a nagy hozzászóló, fórumba írogató típus. Szeretem ezt a fórumot, mert tényleg jó a társaság, jó, hogy vagyunk még italosok, tetszik, hogy sok hasznos információhoz lehet itt hozzájutni.
De! És gondolom ez után kapok majd hideget, meleget, de akkor is ez most kikívánkozik belőlem. Miért szapuljátok ennyire szegény Birizdo-t? Ő legalább tesz valamit, hogy ez a stílus továbbra is fennmaradjon. ZYX-es kiadványokra felteszik a műveit. Azért ez jelent valamit, nem? Ott van Clay is. Őt is tisztelem becsülöm mint Birizdo-t. Tényleg jó zenét csinál, kicsit talán keményebbet mint Birizdo, de ha jól meghallgatjátok mint szakértők, hát a hangján van még mit csiszolni, az angoljáról meg nem is beszélve. Az valami borzasztó. De én így is kedvelem. Örülnünk kéne, hogy kis hazánkban vannak képviselői ennek a stílusnak és sorra érnek el szép eredményeket. Támogatni kéne őket nem szapulni. Egyébként pedig szabad a pálya, meg lehet mutatni, hogy kell jó zenét csinálni. Rajta!
#23147
Akkor még egy illúzió romboló zene,,,bár én nem úgy érzem hogy az lenne<#eljen>#eljen>
BIRIZDO I AM - Mademoiselle (Analogue Dance Mix)
BIRIZDO I AM - Mademoiselle (Analogue Dance Mix)
Ezzel most nagyjából egyet kell értsek. Kiráz a hideg ettől a faszitól és a nótáitól! <#vomit>#vomit>
imo :) science fiction is science fact
Tényleg, és vajon miért nem engedi, hogy pontozni lehessen, talán nem tudná elviselni a lelke, hogy sok lenne a dislike?
Melindáááá, beszarok!
A modern taknyom nyálam egybefolyik, ehhez képest hard metál volt!!!<#falbav>#falbav><#nevetes1>#nevetes1><#wow3>#wow3><#zavart1>#zavart1><#zavart2>#zavart2><#banplz>#banplz>
Melindáááá, beszarok!
A modern taknyom nyálam egybefolyik, ehhez képest hard metál volt!!!<#falbav>#falbav><#nevetes1>#nevetes1><#wow3>#wow3><#zavart1>#zavart1><#zavart2>#zavart2><#banplz>#banplz>
Ezzel egyelőre egyedül vagy, a csávesz képtelen normális zenét csinálni, mindegyiknek "mulatós" hangzása van, ráadásul buzis is, ehhez képest az általa nagyon utált Clay-nek, magasan minőségibb zenéi vannak, mint ennek paprikajancsinak!
#23143
BIRIZDO I AM - Melinda (Ext. Version)
Jó kis zene lett ez szerintem<#eljen>#eljen>.
Jó kis zene lett ez szerintem<#eljen>#eljen>.
#23142
Látom a poént sem érted olyan vagy mint a vesekő begyulladva a sziv gyógyszered be vedd ám nehogy véresen komolyan vegyél mindent.
DOWNLOAD 320HQ
Casandra - Take Me Away (B - Lectro Club Mix)
Casandra - Take Me Away (Beatbreaker Club Mix)
Casandra - Take Me Away (Birizdo 80's Italo Mix)
Casandra - Take Me Away (Birizdo 80's Italo Radiomix)
Casandra - Take Me Away (Club Mix Edit)
Casandra - Take Me Away (Club Mix)
Casandra - Take Me Away (DJ Garry And DJ Armand Van Henegouwen Mix)
Casandra - Take Me Away (Turn And Tide Remix Edit)
Casandra - Take Me Away (Turn And Tide Remix)
Casandra - Take Me Away (Willmsi's Piano Mix)
ALLIN1ZIP
Casandra-Take Me Away 2k15 album
Casandra - Take Me Away (B - Lectro Club Mix)
Casandra - Take Me Away (Beatbreaker Club Mix)
Casandra - Take Me Away (Birizdo 80's Italo Mix)
Casandra - Take Me Away (Birizdo 80's Italo Radiomix)
Casandra - Take Me Away (Club Mix Edit)
Casandra - Take Me Away (Club Mix)
Casandra - Take Me Away (DJ Garry And DJ Armand Van Henegouwen Mix)
Casandra - Take Me Away (Turn And Tide Remix Edit)
Casandra - Take Me Away (Turn And Tide Remix)
Casandra - Take Me Away (Willmsi's Piano Mix)
ALLIN1ZIP
Casandra-Take Me Away 2k15 album
#23135
Neked elhiszem Zolikám!!<#eljen>#eljen>Ha megjön az új pörgetőm, remélem lesz mód rá hogy ki próbálhassam rajt...<#integet2>#integet2>
Szia! nagyszerű korong hidd el, ráadásul szépen is szól.
forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!
Valóban, az "operatt" a legközelebbi, bár alapvetően jobban húz ez a Fresh zene eredeti stílusához Mflex hangokkal való zseniális átiratokkal, pontosan nehéz besorolni, de inkább az eurohouse, europop és ha lenne benne egy rap betét is, még az eurodance is szóba jöhetne, de az italodiszkó nálam Nem EZ (és alapvetően te sem találsz ilyen italo disco-t, legalábbis a stílus hagyományos értelmében nem, még az újban sem), de nincs vele bajom, ha Te ezt annak hallod, aminek akarod.
Ha gondolod, rágódhatunk még ezen 169 hsz.-en át, vagy inkább meghallgathatjuk még ugyanennyiszer.
<#nevetes1>#nevetes1>
Ha gondolod, rágódhatunk még ezen 169 hsz.-en át, vagy inkább meghallgathatjuk még ugyanennyiszer.
<#nevetes1>#nevetes1>
Rájöttem! Ez egy operett, vagy inkább opera, de az is lehet, hogy ez bizony már a kettő ötvözete, egy kőkemény operatt és az operatt már tényleg off. Az első kettő még simán befér ide! 
Utoljára szerkesztette: rain70, 2015.10.20. 14:44:07

Utoljára szerkesztette: rain70, 2015.10.20. 14:44:07
Mégis akkor ez milyen stílus? Mflex disco, azt még el is menne, mert baromi egyedi a csávesz, de ebben elég meghatározó italo alapok vannak.
Nagyon remélem, hogy nálad ez nem dance kategória, mert az teljesen más.<#zavart2>#zavart2>
Nagyon remélem, hogy nálad ez nem dance kategória, mert az teljesen más.<#zavart2>#zavart2>
a diszkó még stimmel, de ez sosem volt "italo disco", ezt mondjuk lehet hallani, az a szösszenet a végén, gondolom csak reklámfogás.
Izé...Italo disco, akkor meg nem off, de valóban, én aztán főleg leszarom, ha ilyen zenék látnak itt napvilágot. <#law>#law>
ja, valóban ötletes dolgokkal dobta fel, húz végigi a zene! azért írtam off-nak,mert ez a zene stílus itt nem fórum profil,bár jelen helyzetben "ki n.sz. le"?! <#vigyor>#vigyor>
A beszélgetéshez alap esetben legalább 2 fél kell, ha csak egy van, akkor azt blogolásnak (vagy monológnak, önálló előadásnak stb.) hívják csúnyán. Ezekből az infókból próbáld meg összerakni, hogy mikor minek nevezd, amit itt látsz, hogy legközelebb meg se kelljen mukkanod, csak kinézni a szép és okos fejedből. <#vigyor>#vigyor> A többit Rain összefoglalta! Szerintem ha azt egész nap olvasgatod, egyszer csak le fog esni, talán megérted (bár én tudom, hogy nem)! <#hehe>#hehe>
A háttérben linkeknként ~20-70 letöltőknek szoktam kedvem szerint írni kísérő szövegeket 1-1 témához, van,aki elolvassa, van,akit semmi nem érdekel, csak a klikk lehetőség bármire, de a Te addiktív megnyilvánulásaidra egészen biztosan nagyívben tesznek zorro-pityuka. <#email>#email>
A háttérben linkeknként ~20-70 letöltőknek szoktam kedvem szerint írni kísérő szövegeket 1-1 témához, van,aki elolvassa, van,akit semmi nem érdekel, csak a klikk lehetőség bármire, de a Te addiktív megnyilvánulásaidra egészen biztosan nagyívben tesznek zorro-pityuka. <#email>#email>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Csak egy kérdés zoránputyin, te mi a kicseszett f...ért <#idiota>#idiota>nyáladzol itt még mindig, ha nagy világmegváltó már megszámolhatatlan italo fórumotok szerte a világban ünnepel, nem is..........üzemelt akartam írni! Még mindig egy lepusztult sg-re, ahogyan ti nevezitek, jártok vissza. Ahogyan kápzsiágyin is folyamtosan, szerintem már ő se tudja hányadik alregként jár vissza bőgni! <#mf1>#mf1>Nehéz benyelni, hogy nem tudod a seggét nyalni, akiket lapátra tettek innét, ugye!? <#law>#law>Nem baj, ez a sorsotok a galaxisban.....már készülünk a star wars-ra <#nevetes2>#nevetes2>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2015.10.20. 05:20:55
Ezt csak most hallottam, döbbenet ez a csávesz, micsoda hangokat pakolt alá!
De miért lenne ez off?
De miért lenne ez off?
#23123
Ebben a változatban biztos nem volt még ez a remek zene.....
#23122
Csak egy kérdés de tényleg..... te most magaddal beszélgetsz? nem gáz csak kérdem....
na ez az,ami off itt, de én most on-ba rakom!
Mflex Sounds feat. Fresh - Én is imádlak (energy reloaded)
Mflex Sounds feat. Fresh - Én is imádlak (energy reloaded)
COMPILATED
NEW ITALO + NRW + SYNTHPOP PACK
Giorgio Moroder - 4 U With Love
Nation In Blue - Have You Got What It Takes
Machinista - Picture Frame Eternity
Disco Digitale - From Mir To You
Machinista - Brandbergen, Stockholm Via Kalmar Till Malmö
Albert One - Face To Face
a-ha - Shadow Endeavors
Bad Boys Blue - Never Never
a-ha - Mythomania
Desireless & OOTS - Abhaya (par Solar Fake)
a-ha - Start The Simulator (Stereophonic Mix)
Desireless & OOTS - Ma plume d'or (par Dekad)
Disco Digitale - What We Leave Behind
Giorgio Moroder - I Do This For You (feat. Marlene)
Glass Apple Bonzai - I Can't Feel
Giorgio Moroder - La Disco
Glass Apple Bonzai - Blue Satellite
Ken Martina - A Simple Story (Extended Love Mix)
Glass Apple Bonzai - Dancing On The Moon
Glass Apple Bonzai - Night Maze
Lenroy - Give Me A Night
Nea - Puppy Love (Do you remember) (Extended Version)
Machinista - Dark Hart Of Me
Oblivion - Dancing With The Morning Sun
Machinista - Ghost
Ryan Paris - Together Again (Extended Version)
Machinista - We Are Rockets
Oblivion - Exclusion Area (Radioactivity Theme)
Retronic Voice - Deciding The End
ALL IN 1 ZIP PACK
NEW ITALO + NRW + SYNTHPOP PACK
Giorgio Moroder - 4 U With Love
Nation In Blue - Have You Got What It Takes
Machinista - Picture Frame Eternity
Disco Digitale - From Mir To You
Machinista - Brandbergen, Stockholm Via Kalmar Till Malmö
Albert One - Face To Face
a-ha - Shadow Endeavors
Bad Boys Blue - Never Never
a-ha - Mythomania
Desireless & OOTS - Abhaya (par Solar Fake)
a-ha - Start The Simulator (Stereophonic Mix)
Desireless & OOTS - Ma plume d'or (par Dekad)
Disco Digitale - What We Leave Behind
Giorgio Moroder - I Do This For You (feat. Marlene)
Glass Apple Bonzai - I Can't Feel
Giorgio Moroder - La Disco
Glass Apple Bonzai - Blue Satellite
Ken Martina - A Simple Story (Extended Love Mix)
Glass Apple Bonzai - Dancing On The Moon
Glass Apple Bonzai - Night Maze
Lenroy - Give Me A Night
Nea - Puppy Love (Do you remember) (Extended Version)
Machinista - Dark Hart Of Me
Oblivion - Dancing With The Morning Sun
Machinista - Ghost
Ryan Paris - Together Again (Extended Version)
Machinista - We Are Rockets
Oblivion - Exclusion Area (Radioactivity Theme)
Retronic Voice - Deciding The End
ALL IN 1 ZIP PACK
COMPILATED NRW + SYNTHWAVE PACK
Stilz - Pursuit
Magic Dance - Kiss Scene
Meteor - Manhattan 2019
Azure Crime - Countach
Kavinsky feat. Lovefoxxx - Nightcall
King Fantastic - Why Where What (The Encounter Instrumental Mix)
Labtracks - Breakout (Original Mix)
Paella - Crying
Magic Dance - One Step Away (Is This For Real)
Meteor - Night Riders
NightStop - Harrison Ford
Video Video - Love Beat
Pulse 80 - Cosmic Beach
Quasars - Queens of aerobics
Rain Sword - Shadow in the Dark
Red MarKer - Orbital Resonance
Renz Wilde feat. Stilz - Bot Revolt
Video Video - Not Gonna Die
Roburai - High Nike Socks
Sandy H - Pole Position
Sirivs - Hardbody
VHS Dreams - Bodywork
Video Video - Forever Tomorrow
Stilz - Pursuit
Magic Dance - Kiss Scene
Meteor - Manhattan 2019
Azure Crime - Countach
Kavinsky feat. Lovefoxxx - Nightcall
King Fantastic - Why Where What (The Encounter Instrumental Mix)
Labtracks - Breakout (Original Mix)
Paella - Crying
Magic Dance - One Step Away (Is This For Real)
Meteor - Night Riders
NightStop - Harrison Ford
Video Video - Love Beat
Pulse 80 - Cosmic Beach
Quasars - Queens of aerobics
Rain Sword - Shadow in the Dark
Red MarKer - Orbital Resonance
Renz Wilde feat. Stilz - Bot Revolt
Video Video - Not Gonna Die
Roburai - High Nike Socks
Sandy H - Pole Position
Sirivs - Hardbody
VHS Dreams - Bodywork
Video Video - Forever Tomorrow
az ember észre sem veszi, hogy meg tud változni női túlerőben!<#nyes>#nyes>
én és más sem tud mindettől függetlenül olyan zenéket hozni, ami mindig tetszik mindenkinek, szóval nekem elég csak ránézni arra, hogy mikor mit hányan töltöttek le az itteni anyagokból,abból látom,mi az ami másokat, a háttérben úszókat is érdekel(het).és ez elég. <#vigyor0>#vigyor0>
én és más sem tud mindettől függetlenül olyan zenéket hozni, ami mindig tetszik mindenkinek, szóval nekem elég csak ránézni arra, hogy mikor mit hányan töltöttek le az itteni anyagokból,abból látom,mi az ami másokat, a háttérben úszókat is érdekel(het).és ez elég. <#vigyor0>#vigyor0>