NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
igen lehet tudni,
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
ha végigkattingatsz az alapsztorin,akkor eljutsz hozzá, de nem a fórum témájába tartozik, ezért nem is akartam ezt a részt feszegetni, egy angol, nagyon beteg kislány megsegítésére ajánlották fel a bevételeket a résztvevők.a gyűjtés már megy enélkül is, igazából a csapat hozzácsapódott egy meglévő jótékony célhoz.
Ki ez a Maya? Lehet többet tudni? <#miaz>#miaz>
Szép kezdeményezés az album is! <#worship>#worship>
Szép kezdeményezés az album is! <#worship>#worship>
#23058
Hallottam róla hogy jössz,így több mint valószínű hogy nem kerülöd el velem a személyes "ütközést".<#law>#law>
no meg ez is persze zsinórban, de legalább jó.
BCR
Captain Apollo - Love In The Stars (Vintage Mix)
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2015.09.05. 19:38:33
BCR
Captain Apollo - Love In The Stars (Vintage Mix)
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2015.09.05. 19:38:33
végre megjelent a 79. név is <#nyes>#nyes> a BCR jóvoltából, ezt most hagyjuk is, a lényeg, lett egy újabb tipikusan BCR-es nóta, tehát semmi újdonság, de egész normális valami a majdan megjelenő Italo Holiday Vol. 4 válogatás egyik előfutáraként.
Rynar Glow - Deep In Love
Rynar Glow - Deep In Love
Jó zenének hallatszik, bár ahogy Amacsávesz mondta, BO az egész, de jó!
Viszont hagyjuk már ezt a foggal-körömmel dumát.
Bent a stúdióban ez úgy működik, meg általában minden profinál, hogy addig senkinek nem mutatom meg, amíg nincs hivatalos megjelenés. És ha nem mutatom meg, csak annak akiben megbízom, akkor nincs mit védeni!!<#nevetes2>#nevetes2>
Utána szoktak menni haknizni. Profiknál. Nem előtte ellőni a puskaport. <#wilting>#wilting>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2015.09.05. 19:37:16
Viszont hagyjuk már ezt a foggal-körömmel dumát.
Bent a stúdióban ez úgy működik, meg általában minden profinál, hogy addig senkinek nem mutatom meg, amíg nincs hivatalos megjelenés. És ha nem mutatom meg, csak annak akiben megbízom, akkor nincs mit védeni!!<#nevetes2>#nevetes2>
Utána szoktak menni haknizni. Profiknál. Nem előtte ellőni a puskaport. <#wilting>#wilting>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2015.09.05. 19:37:16
egy kb. 6-7 perces zenénél általában másfél két perc a felvezető, az miért hosszú? na,mindegy, köszi az infókat,akkor lehet, meg kell majd várnom az első rip-et,mert pörgettyűt én biztos nem veszek.<#vigyor>#vigyor>
#23052
Hát kicsit én is hosszúnak találom a felvezető részt,de azért lelkileg fel tudom dolgozni<#nevetes1>#nevetes1> .
A dal kiadásáról most folynak a tárgyalások tudtommal,és egy önálló, maxi vinyl lemezben gondolkodik a maestro..<#eljen>#eljen>
A dal kiadásáról most folynak a tárgyalások tudtommal,és egy önálló, maxi vinyl lemezben gondolkodik a maestro..<#eljen>#eljen>
nyilván addig védi,ameddig akarja, gondolom majd némi bevételt is szeretne, ha már dolgozik vele, nem csak a sok ingyen letöltőgetőt. bíztató a dal, bár elég erős az "O" vonulat benne zeneileg, sőt szinte csak az. nekem mondjuk ez nem baj,mert én szeretem, de ezek szerint a régi jól bevált receptre támaszkodik. megjelenési idő? formátum?
jót röhögtem,amikor a közönség soraiból egy agybajnok bekiabált a nyilván felvezető részben, hogy 'énekelj már!' <#nyes>#nyes>
a türelmetlen vidéki! <#hehe>#hehe>
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2015.09.05. 16:18:47
jót röhögtem,amikor a közönség soraiból egy agybajnok bekiabált a nyilván felvezető részben, hogy 'énekelj már!' <#nyes>#nyes>
a türelmetlen vidéki! <#hehe>#hehe>
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2015.09.05. 16:18:47
#23050
Energy Voice - The Radio Star (Mexican Club mix)
Mivel Clay úgy döntött, hogy ameddig tudja, foggal-körömmel védi a dalt,addig egyelőre ez a legjobb felvétel a zenéről..
Mivel Clay úgy döntött, hogy ameddig tudja, foggal-körömmel védi a dalt,addig egyelőre ez a legjobb felvétel a zenéről..
<#eljen>#eljen><#smile>#smile>
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
gratulálok, jó kis válogatás lett, nem is tudtam néhány név mögött, hogy hazai, <#vigyor0>#vigyor0> különösen jó lett ezen mindkét számod! bár az album fele ide túl erős már stílusban, viszont a jótékony cél miatt legyen egy picit nagyobb a "hír".
Buy and help for Maya (beneficence)
Buy and help for Maya (beneficence)
Megjelentunk! Csekkoljátok, OSSZÁTOK, vegyétek-vigyétek, hogy segíthessunk!!!!
<#help>#help><#smile>#smile>
<#help>#help><#smile>#smile>
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
és ha már Miss Plug Inn, akkor javaslok egy jobb (nem favágó) mixet jó zenékkel a témából
High Martell - The MixOne (Hi NRG Italo Disco 2014)
01 Miss Plug Inn - You & I
02 Zara Taylor & Dj Skarley - Try To be Love
03 Franky & Dj Skarley - Mi Razón
04 Better Run Away - Peter Wilson
05 Medina - Junkie (Digimax Remix)
06 Vanello - Mira Mira
07 Keplero - Tainted Love (Digimax 80s Remix)
08 Keneida - In This World (Digimax Euro NRG Extended Intro Mix)
09 Lina Hansson - Unglamorous (Digimax 80s Dance Mix)
10 Mike Danger - Crazy (DG Max Full Power Mix)
High Martell - The MixOne (Hi NRG Italo Disco 2014)
01 Miss Plug Inn - You & I
02 Zara Taylor & Dj Skarley - Try To be Love
03 Franky & Dj Skarley - Mi Razón
04 Better Run Away - Peter Wilson
05 Medina - Junkie (Digimax Remix)
06 Vanello - Mira Mira
07 Keplero - Tainted Love (Digimax 80s Remix)
08 Keneida - In This World (Digimax Euro NRG Extended Intro Mix)
09 Lina Hansson - Unglamorous (Digimax 80s Dance Mix)
10 Mike Danger - Crazy (DG Max Full Power Mix)
múlt évben volt már YT link, azóta a Yt-én sem lett túllihegve, csak kásás minőségben, most - ha a losslesst, érthető okokból nem is osztom meg - de itt van hallgathatóban 2 verzió, bár a remix változatok is remekül el lettek találva.
Miss Plug Inn - You & I (extended)
Miss Plug Inn - You & I (radio edit)
Miss Plug Inn - You & I (extended)
Miss Plug Inn - You & I (radio edit)
<#vigyor5>#vigyor5> Koszi fonok! 😉
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
hagyd döntsem már el,mi az awesomeness, oké? <#hehe>#hehe>
eldöntöttem, na ez tényleg AZ! <#vigyor>#vigyor><#eljen>#eljen> Gratula, remek lett, a vidi is jó lett ehhez az igen-igen színvonalas zenei alkotáshoz!!
a 4.30as váltás hááát ott van rendesen! <#worship>#worship>
szuper lett! <#taps>#taps>
eldöntöttem, na ez tényleg AZ! <#vigyor>#vigyor><#eljen>#eljen> Gratula, remek lett, a vidi is jó lett ehhez az igen-igen színvonalas zenei alkotáshoz!!
a 4.30as váltás hááát ott van rendesen! <#worship>#worship>
szuper lett! <#taps>#taps>
És ime, már nézheto és hallgatható az elso szám a Hungarian Synthwave Allstars válogatásrol, ami a jovo héten debutál.
New Retro Wave awesomeness, Miami Vice és satobbi 😊
New Retro Wave awesomeness, Miami Vice és satobbi 😊
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
kezdésnek egy újabb hülye című dalt ajánlanék, majd pár synthwave-szerű után a végére egy liverpooli duó újraértelmezett feldolgozásait is.
Midway Future - Nicotine Dreams
80 Strange Robot - Prince Of Eternia
Unitra - Adrenaline
White Tiger - The Sun Always Shines On TV
White Tiger - Cry Little Sister
Midway Future - Nicotine Dreams
80 Strange Robot - Prince Of Eternia
Unitra - Adrenaline
White Tiger - The Sun Always Shines On TV
White Tiger - Cry Little Sister
#23033
the new remix by GERSON TELLEZ, enjoy
#23031
ALEX DAAL - I FEEL YOU
a felhasználó saját hszei kérésére törölve: memoár
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2015.08.28. 19:30:41
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2015.08.28. 19:30:41
dupla poszt? <#nevetes1>#nevetes1>
ez egy fórum (nem tudom, látszódik-e), itt a hszek száma nem lényeg, főleg, ha nem tükörmásolata egy másik hsznek.
ez egy fórum (nem tudom, látszódik-e), itt a hszek száma nem lényeg, főleg, ha nem tükörmásolata egy másik hsznek.
Jajj elnezest a dupla posztert, errol majdnem elfelejtkeztem.
Szoval hamarosan (velhetoen jovo heten) megjelentetjuk az elso kizarolagos Magyar synthwave valogatas albumot "Hungarian Synthwave Allstars" cimmel. Kozremukodo eloadok: Lazerpunk!, Quixotic, 80 Strange Robots, Gridscape es masok.
Legyetek resen, infokat majd linkelek amint megjelent! Addig is egy kis teaser:
Hungarian Synthwave Allstars teaser
Szoval hamarosan (velhetoen jovo heten) megjelentetjuk az elso kizarolagos Magyar synthwave valogatas albumot "Hungarian Synthwave Allstars" cimmel. Kozremukodo eloadok: Lazerpunk!, Quixotic, 80 Strange Robots, Gridscape es masok.
Legyetek resen, infokat majd linkelek amint megjelent! Addig is egy kis teaser:
Hungarian Synthwave Allstars teaser
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
Hali!
Nem tudom volt-e mar, az egyik friss szamom - az elso remixem de inkabb cover-nek hivnam, mert az eredeti dalbol kb. csak a vokalokat hagytam meg. Enjoy
Dead of the Class - The Neon Droid remix
Nem tudom volt-e mar, az egyik friss szamom - az elso remixem de inkabb cover-nek hivnam, mert az eredeti dalbol kb. csak a vokalokat hagytam meg. Enjoy
Dead of the Class - The Neon Droid remix
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
nálam inkább a hasonlók közt szereplő dalok értelmezhetők a nu-disco, new retro wave vonalon
a dél-ausztrál 'Lükemilliomos' Rain szavaival élve "fucking amazing"
DL
Lukemillion feat. Jesse Davidson - Fear The Night
Fabian Del Priore - Cassiopeia (spacesynth)
Gary Glitter - Rock N Roll Part 2 (Luke Million Remake) (az örök klasszikus egy remek átdolgozásban)
Scarlet Fantastic - No Memory '14 (Luke Million Remix)
Varcity - Changes (Luke Million Mix)
a dél-ausztrál 'Lükemilliomos' Rain szavaival élve "fucking amazing"
DL
Lukemillion feat. Jesse Davidson - Fear The Night
Fabian Del Priore - Cassiopeia (spacesynth)
Gary Glitter - Rock N Roll Part 2 (Luke Million Remake) (az örök klasszikus egy remek átdolgozásban)
Scarlet Fantastic - No Memory '14 (Luke Million Remix)
Varcity - Changes (Luke Million Mix)
VHS Dreams - Desire (Free DL)
VHS Dreams - Desire (YT videó)
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2015.08.27. 16:17:00
VHS Dreams - Desire (YT videó)
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2015.08.27. 16:17:00
ItaloDisco4Ever !
Nouvelle Phénomène - Cruel Game (Vanzetti & Sacco Remix)
Ez sem volt így még,nálam jelenleg ez a NR1.
Ez sem volt így még,nálam jelenleg ez a NR1.
ItaloDisco4Ever !
Magic System D.J. - Angels
Így még nem volt,a szóra érdemes new-italo kategória!
Így még nem volt,a szóra érdemes new-italo kategória!
ItaloDisco4Ever !
ugyan nincs benne semmi szex, de ez mit sem ront rajta <#vigyor>#vigyor>
synthwave
NightStop - Porn After Midnight
synthwave
NightStop - Porn After Midnight
ez valamiért tetszik! <#vigyor0>#vigyor0> szerencsére nem hosszabb,mert többször már nem tudtam volna meghallgatni azt hogy: Your Eyes Don't Lie <#nevetes1>#nevetes1>
ez a zene 100% hogy volt, de gondolom megint nem volt rendesen címezve,ennek apropójából
DL 320H
Magic System DJ - If You Really Love Me
DL 320H
Magic System DJ - If You Really Love Me
Ember! Pista bácsi!
Te itt egy szalmaszálat sem raktál nagyon még le, értelmeset pedig egyáltalán nem, de ahhoz volt eszed,meg arcod is, hogy ide gyere és bedobj egy linket a reklámozásodra,majd én nem hogy egy rosszindulatú, hanem kifejezetten tényszerű véleményezés után teljesen jóindulattal bent is hagytam ebben a fórumban az egyáltalán nem idevaló linkedet!
Ezek után a sokadik álregeddel te beszélsz tiszteletről, részemről meg annak hiányáról? Te biztos egy vicces kisfiú vagy, <#hehe>#hehe>
A szenzációs new italo fórumod kb. annyira new italo,és szenzáció mintha Bangladesben indítanál egy texasi marhapásztoroknak szóló német nyelvű harci helikopter szerelő rajongói fórumot.
Mivel már van új fórumod, ami szenzációs, népszerű és új is, így szerintem töltsed ott nyugodtan mindazon sok áldozattal és erőfeszítéssel járó idődet is ahelyett, hogy bármilyen ide szánt hozzászólással gazdagítanád ezt a fórumot.
Szavaiddal élve, hallod, figyelj már, leírom még egyszer CSAK NEKED: SOK SIKERT ÉS SOK-SOK LÁTOGATÓT A FÓRUMODHOZ!
Ránéztem, azóta gyomorpanaszaim lettek a röhögőgörcseimtől.
Te itt egy szalmaszálat sem raktál nagyon még le, értelmeset pedig egyáltalán nem, de ahhoz volt eszed,meg arcod is, hogy ide gyere és bedobj egy linket a reklámozásodra,majd én nem hogy egy rosszindulatú, hanem kifejezetten tényszerű véleményezés után teljesen jóindulattal bent is hagytam ebben a fórumban az egyáltalán nem idevaló linkedet!
Ezek után a sokadik álregeddel te beszélsz tiszteletről, részemről meg annak hiányáról? Te biztos egy vicces kisfiú vagy, <#hehe>#hehe>
A szenzációs new italo fórumod kb. annyira new italo,és szenzáció mintha Bangladesben indítanál egy texasi marhapásztoroknak szóló német nyelvű harci helikopter szerelő rajongói fórumot.
Mivel már van új fórumod, ami szenzációs, népszerű és új is, így szerintem töltsed ott nyugodtan mindazon sok áldozattal és erőfeszítéssel járó idődet is ahelyett, hogy bármilyen ide szánt hozzászólással gazdagítanád ezt a fórumot.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ez a fórum annyira aktív, hogy sok régi tag is visszajár, ha másért nem,akkor leskelődni <#hehe>#hehe>, vagy néha beszólogatni, a normáisabbak pedig még értelmes zenei hsz-t is tudnak kreálni, ha akarnak, de nem kell hozzászólni sokaknak feltétlen ahhoz, hogy valami népszerű legyen, sok a letöltés is,az is mutatja, mennyien aktívak, kíváncsiak, érdeklődőek a háttérben és sem nekem, sem a néhány hsz-előnek nem célja, hogy megváltsa a világot vagy a világ első számű akármilye legyen.
Szavaiddal élve, hallod, figyelj már, leírom még egyszer CSAK NEKED: SOK SIKERT ÉS SOK-SOK LÁTOGATÓT A FÓRUMODHOZ!
Ránéztem, azóta gyomorpanaszaim lettek a röhögőgörcseimtől.

