NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

amaximus
#23221
amaximus
#23220
egy jó remix

M@rgO Feat. Kristian Conde - Disco Come Back (TDHDriver Mix)

amaximus
#23219
két régebbi, de remek synthwave

Lazerhawk - So Close


Miami Nights 1984 - Reflex Training

Blasta
#23218
Koszi szépen srácok! 😉

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

amaximus
#23217
odabaX! <#eljen><#taps> vidi nélkül is nagyon baró zene, de így együtt tökéletes! ötletes! spóroltál egy csomó statisztát és gyártási költséget! <#nevetes1>
rain70
#23216
Nekem bejött! tetszik!
Egy fasza akciófilm alá tudnám igazán elképzelni, ahol épp valami üldözéses jelenet zajlik, vagy hasonló! <#eljen>
Blasta
#23215
Szevasztok! Megjelent az uj EP-m és rajta egy uj track a Gangwars (kicsit kemény new retro wave track), amihez kulon videot is forgattam a GTA 5-ben. Enjoy 😉

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

amaximus
#23214
végre a franciáktól is tudok hozni valami idevalót

The Astral Brothers Limited - High On The Level

amaximus
#23213
Heaven42 - Just Tonight



Heaven42 - Just Tonight (Amateon Remix)

amaximus
#23211
én direkt nem is kezdtem el semmit sem írni miután párszor meghallgattam, de az szerintem is tény, hogy zeneileg, hangokban és megoldásokban ez egy teljesen más dimenzió,mint a konkurencia bármelyik más alkotása.
sajnos nem tudok konkrétumot, csak annyit,amit más is, hogy hamarosan, azaz egyszer majd csak <#nevetes1>, de nyilván remélem, hogy ebbe az évbe még bele fog férni egy másik dal is. igazából nem fogadnék rá, mert volt,van egy másik ígéret is, ami hónapokkal ezelőtt a NAN demókénrt volt beharangozva, de azóta sem jelent meg, most meg ebben az új videóban is beígértek egy dupla-cd-ét (hmmm), de időpont szintén nincs, szóval várok,várunk. ha kapok biztos infót vagy fülest, jelzem.<#vigyor0>
amaximus
#23210
ez pech, nekem gyorsan tölt, de te meg olyan ritkán jössz, hogy addig meg bírd ki ezt a kellemetlenséget. <#nyes>
rain70
#23209
Linkbe akartam az officia-t kitenni, de most már mindegy. Nekem továbbra is nagyon lassú az oldal betöltése táblagépen.
A videók képek miatt. <#falbav>
rain70
#23208
Konkrétan ez az új Mflex Italo disco zene egy (gy)alázás mindenki másnak, a csávesz a kisujjából olyan dolgokat ráz ki, mint amit másnál elvétve se hallani és amit kurva jó hallgatni!!! Igazi 80-as hangok, abból is a legjobbak.
Felőlem aztán bárki írhatja rólam, hogy oda vagyok a csáveszért, de addig míg ilyeneket tol a pofámba nem tudok mást írni, csak jó, de azokat is évek óta ismételgeti mindenki. Közhely és ennyi.

Van szar zenéje is, ami nekem kicseszettül nem jött be, ezeket is leírtam, de amit csak ebben az évben produkált az brutális. Italo, synthpop, syntwave stílusokban nagyon magas szinten hozta a dalait.
Bár tudtam tegnap este, hogy valami történt, mert a feleségem meglett jelölve a facebook-on ezzel a dallal és a telefon megőrült megint.
A videó is baromi profi és akkor alatta az a Lisa promo már most pofánkúrt. <#eplus2>

Még az is ebben az évben lesz, tudsz valamit Amaximus?



Utoljára szerkesztette: rain70, 2015.12.05. 05:08:12
amaximus
#23207
Mflex Sounds - Stay Together (italo disco)

amaximus
#23206
valami lesz,
már ideje lenne
Mflex Sounds Lisa demoka
amaximus
#23205
synthwave csoportból bemutatkozik egy nagyszerű berlini duó is, a Level-1,akik sok 8bites zene és gyatra kezdés után rájöttek, hogy elég húzós NRW/Synthwave-eket is tudnak csinálni.

Level-1 - Attacking The Headquarters
Level-1 - Gang Riots
Omega Danzer - Play the Future
Level-1 - Street Brawl
Strudius - Cruise Control

#23204
Italo4ever pres. Baby_s Gang - America (Robotic version).mp3
http://www82.zippyshare.com/v/HWIqwf0m/file.html
#23203
MS Project feat. Kristian Conde - Voyage Voyage (Maxi Version)
http://www82.zippyshare.com/v/brEMpApN/file.html
#23202
Pöcsömöccse <#mf2> <#kocsog> Nem baj, csak agyaljál.!! 😄
Utoljára szerkesztette: Rain70birka, 2015.11.27. 16:43:09
amaximus
#23201
szabadkőműves???!!!<#nemtudom><#nyes>
túl sok összeesküvéselméletes filmet nézel mostanában??
nekem ezek csak geometriák! sok fotón és vidiben is láttam már hasonlót, az ötlet talán a wellhello (hullaegyszerű vizuál effekt) 'klippek' alapján tetszett meg nekem, de alapvetően sok synthwave albumnál is használnak hasonló "ábrákat",vagy motívumokat és alapvetően nem a kőműves brigádra hajaznak vele, hanem a 80-as évek retro computer animációira! szerintem! <#nevetes1>
amúgy meg ez nem is borító, csak egy szösszenet, hogy ne kelljen egy CD felvevő tetején lévő cd lemezeket fotóznóm (by rejnód) <#hehe> és azokat ide rakni hszenként egyesével négymillió gigapixeles felbontásban
ha nem tetszik,akkor ne nézz rá, és hallgasd a zenéket!<#nyes><#law>
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2015.11.27. 10:40:47
rain70
#23200
Mintha Mflex egyik videójában láttam volna már ezeket a számítógép által létrehozott, vagy annak tűnő hegyes síkságokat?
A másik aza háromszög, ami sok videójában feltűnik, remélem nem valami szabadkőműves tudatalatti baromságokat sugallnak ők is, mert akármennyire hihetetlen nagyon is működik!!! <#hehe>

Erre átveszed te is?? <#wow3> nekem nem tetszik ez a borító! <#law>

Rainbirka70 kilépett... tetszik ez a név <#hehe>

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A 70 meg a szerencseszámom, 10 éve egy közös lottózáskor nyertünk 70 milliót, amit 4 felé kellett osztani, de jó volt <#nevetes2>, manapság meg egy kettes se jön össze <#buck>
rain70
#23199
A sok szaros pelenka cserélgetés is sokkal üdítőbb nálatok, mint a buta hozzászólásaitok! <#integet2>
Rain kilépett.................egyelőre.
rain70
#23198
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ezért imádom a sok hülye faszt itt <#nevetes1>, mikor már nem tudnak mit és eredeti nick alatt írni, akkor képes regisztrálni miattam!<#eplus2> Imádlak <#love11>
A zene akkor is buzis, nyilván ez verte ki a biztosítékot, hogy kiraktad a köcsögöt magadról, csak azok szeretik az ilyet.

Talán tutyibrunyi 4.26 is regel valami más néven, ahol tudja osztani a nem létező eszét és ehhez fogható eszmei írásait.
Tényleg micsoda pancserok vagytok, ti K1 seggnyalók... Még mindig nem esett le, hogy rólam bármi lepereg és bármikor kiosztok bárkit, amire nem lesz normális válaszotok?
Csak az baj, hogy ritkán érek rá ilyen marharépákra. <#nevetes2>
#23197
Éppen Neked való <#kocsog>
rain70
#23196
Ez tetszett<#law>

#23187

Nyálas buzis zene <#hehe>

amaximus
#23194
hopsz, majd lemaradtam róla, eddig még nem is hallottam az előadóról, ez mondjuk meg szokott esni máskor is, de az előzőbe akár ezt a kellemes, moszkvai zenei produkciót is berakhattam volna.

Sparky4 - Chains

#23192
ENJOY:

#23191
Systems In Blue - Go Systems Go (Radio Version)

amaximus
#23189
nocsak? képes vagy csak simán egy 'normális' és témába vágó hsz-re is? megleptél! <#nevetes1>
így tovább! <#worship><#vigyor0>
amaximus
#23188

Isaac Junkie feat. Andy Bell (Erasure) - Breathing Love




Isaac Junkie - Walking Away
#23187

<#worship>
amaximus
#23186
hivatalosan holnap jelenik meg a titkos előadók titkos (marketingesen: misztikus és hókuszpókusz) <#nevetes1> zenéiből válogatott EP, melynek első 2 száma értelmezhető az én ízlésem szerint, ebből az első zene talán az italo groove kategória, kellemes szösszenet

Go Electronic Vol. 1 EP - Memory Pressure
amaximus
#23185
Omega Danzer - Galaxia Danze
spacesynth






amaximus
#23184
és egy picit másféle, de remek, robosztus nrw / nu-disco instrumental

Cabaret Nocturne - Blind Trust




amaximus
#23183
2006-ban alakult, az alapvetően dance-pop stílusra szakosodott orosz trió csaj formáció,az angolizált nevén SEREBRO, 2007-ben eurovison-en is voltak, de az igazi áttörés 2012-től volt érezhető. blabla, nem írok biográfiát.
az egyik slágerüket remixelték már páran, de modern italo disco-sított remix még nem volt, idáig.
akik nem bírják az oroszt, azok el se kezdjék hallgatni, akiknek nincs ilyen idegenségük,azoknak viszont tetszetni fog! <#kacsint>
felraktam az eredetit is,ami alapvetően szintén jó kis zene.

Playing Space - Malo Tebya

Serebro - Мало Тебя (original)

és a csajok <#finom>






Utoljára szerkesztette: amaximus, 2015.11.14. 10:30:37
#23182
Egészen jól hangzik, küldtem Neked privit ......

www.magnokazetta.hu

amaximus
#23181
szuper jó ötlet és remek kezdeményezés! <#eljen>
Wind 67
#23180
Tisztelt lemezt gyűjtő sporttársak, honfitársak. Szeretném minden itt olvasgatónak tudtára adni, hogy Kimmo Salo (Flashback Records http://flashbackrecords.org/) megbízott egy magyarországi distribucióval (Flashback Hungary)!! Ezáltal az új megjelenésekről tájékoztatást fogok tudok adni, megrendelést tudok felvenni, a megjelenés napján már nálam lévő megrendeléseket HAZAI posta tarifával vagy személyes szállítással (átadás / átvétellel) tudom biztosítani. A régebben megjelent lemezek szintén elérhetőek lesznek.
Akiben lángol a gyűjtő szenvedély, szeretne bármely példányból a kollekciójában látni 1-2 példányt, keressen bátran.


Csak a WAV peregjen

Wind 67
#23179

Csak a WAV peregjen

Wind 67
#23178
Ez így igaz ! Imádom !!!!

Csak a WAV peregjen

amaximus
#23177
úgy néz ki, hogy Vlad marad a Dixon előadói névnél, korábbi jó kezdése mellé csinált még néhány hallgatható darabot, azaz néhány remixet

Dixon feat. Al l Bo - Walls of Tears



Dixon feat Chromeo - Call My Up (nu disco 2 italo disco)
de szerintem inkább call me up akart ez lenni, lévén annak van értelme és az eredeti is ezt a címet viseli. <#vigyor0>


amaximus
#23176
az albumról egy remek zene, Ira Vain hangja pedig nagyon jól áll ehhez <#vigyor0>

Etolie Vipe - Better Than You (remix!)




Utoljára szerkesztette: amaximus, 2015.11.06. 17:02:52
#23174
Kedves Rain!
Sajnálom, hogy félre értettél, én egy szóval sem mondtam, hogy Neked muszáj Birizdot hallgatnod. Mindenkinek joga van azt hallgatni amit szeret. Csak a véleményemet írtam le, hogy azért becsüljük meg mások italo felé tendáló munkásságát, mert a mai X faktoros generációtól nekem is feláll a szőr a hátamon.
Amaximus-nak pedig köszönöm a korrekt válaszát bejegyzésemhez.
Ezzel én le is zártam ezt az eszmefuttatást. Birizdo, Clay Mflex vannak, és reméljük még sokáig fognak bennünket ellátni jó zenékkel.
rain70
#23173
Reynaud vérét már nem lehet szívni. Valami, vagy valaki(k) kiszívták belőle, ezért lett durcikamókus! Már nem írok neki, de látod valami durvábbat várt tőlem. <#hehe> Héj Reynaud, ne haragudj rám, felejtsd el, ami írtam. Jól csinálod meg minden! Csak így tovább! <#love11>

Nem tudom mit várok, de mást, ezek szerint Mflex agyában másképp folynak le a kották. <#eplus2>
rain70
#23172
A kérdés csak plátói volt. <#buck>
amaximus
#23171
nekem nagyon nincs ilyen érzetem, mármint, hogy teljesen mást várnék, de Te tudom mit vársz, azt, hogy minden ütem után Mflex jöjjön! <#nevetes1>

egyébként ne szívd már rejnód vérét! így is annyira bedurcizott, azaz inkább bedurciztatta önmagát, hogy képes napi 20 hszt lenyomni totál offban a szomszédban, csak hogy nehogy ide rakja,ami témájában itt érdekes, ott meg a kutyát sem érdekli. <#nevetes1> mondjuk a 3/4-ét nem is hiányolom vagy bánom, rakja ahová akarja, majd később átneveződik az a fórum is mondjuk rejnód blog kedvenceire és el van intézve. <#hehe>
itt meg majd két témaszünet közt átmegyünk rockba is. <#vigyor0>
amaximus
#23170
pl. azért, hogy a ZYX-nek jó legyen! <#nevetes1> és legyen pár példány eladás.