NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#23473
ENJOY NEW
#23472
Köszönjük a tájékoztatást. Valószínűleg akkor azért nem hallottam még és volt nekem friss ez a feldolgozásotok, mert nem igazán hallgatom a maxidisco rádiót ahol műsoron volt/van ez a dalotok. A Youtube fájlmegosztóról nagyon egyszerűen lehet töröltetni a dalt, jelezitek az üzemeltetőnek, hogy sérti a szerzői jogotokat és máris törlik. Vagy esetleg az I Venti D'azzuro is érdekelt lehet ebben a kérdésben, és akkor az ő engedélyükre van szükség a videómegosztón való publikálásához, így a törlési igény is az ő feladatuk, már amennyiben érdekli ez őket. Addig is én örülök, hogy hallhattuk ezt a feldolgozásotokat és mégegyszer köszönet a pontos információkért.

The real DJ play vinyl!

#23470

D. White Feat. K. Lelyukhin - Generous Love (Extended Version)
Nekem általában bejönnek a D.White zenék,,,ez pl nagyon<#eljen>
AeroCool
#23469
Sziasztok!
Nem tom honnan vetted ezt Dj adrián hogy ez új dal 2011-ben készült Clay-el közösen készitettük saját halgatásra.Hogy hogyan került ki a netre azt nem tudom,de állitólag Lali a Maxi Disco rádióban játszotta egy párszor és talán onnan rögzitette valaki és igy került ki a netre.Remélem hamarosan törlik a netről, ugyanis nem adtunk engedélyt nyilvánossá tételére a youtube file megosztón.
Utoljára szerkesztette: AeroCool, 2016.03.28. 14:03:04

New Italo Vinyl

#23468
És ennek is itt a helye, bár ez még nem a hivatalos videó. A mexikói rajongók már nagyon kedvelik ezt a feldolgozást állítólag. Azt hogy mennyire jó vagy nem jó azt döntse el ki-ki magában, de, hogy friss és hazai az tény.https://m.youtube.com/watch?v=7aJXMRJ5Ybk

The real DJ play vinyl!

rain70
#23467
A múltkor elmaradt a beharangozott italo zene és pipa is voltam rá, a Darkside zenéje számomra azóta is egy hulladék kategória, de ezzel lekenyerezett a csávesz. Brutálisan összerakott zene megint, gyönyörű és besorolhatatlan stílus. Valaki hallja egyáltalán, hogy emögött micsoda meló lehetett? Hogy lehet italo disco és a többi mellett is ilyeneket megcsinálni, mert az italo előadók 99 százalékban semmi mást nem tudnak.
Még csak hasonló hangokat sem hallani nemhogy ilyen zenéket mástól. Ez bizony ***** újra!

Meg ennek is itt a helye, de nem értem az egészet. Kölyök voltam még mikor ment a DE-Go Go Yellow Screen, de ez mi ez most?
Ugyanaz, csak tilitoli ide egy kicsit, meg oda egy kicsit akkordokkal ugyan avval a hangokkal és kész a mű? A videó meg annyira amatőr, hogy erre ki sem írtam volna, hogy hivatalos. A női hang viszont tetszik.

DIGITAL EMOTION - FULL CONTROL (Official Clip) 2016


#23466

Mflex Sounds - The Endless Nothing
Itt a helye..
#23465

Juan Martinezzel én elfogult vagyok kicsit,,,,így azt mondom, ez sem rossz próbálkozás<#taps>
[stylove - Lady In The Night (New Euro Disco)
Utoljára szerkesztette: wmallas, 2016.03.27. 21:25:24
amaximus
#23464
synthpop

DeVision - Dress Me When I Bleed (Day By Day Mix)



JanRevolution - Man Without Return

amaximus
#23463
VINCENZO SALVIA feat. Ene - My Only Lover

amaximus
#23462
amaximus
#23461
várjuk a többit.szeretnék, de sajnos a legutolsó 2 apróságban nem tudok segíteni, ha mégis, azzal biztos többet vesztenél,mint amennyi hallgatót hozna. <#vigyor>
#23460
Koszi!
Az eddigiek instrumentalja is sajat volt, hiszen csak a vokal volt riszajkling. Idoben, picit regebbre nyultam vissza ezzel a dallal. Ez sokkal inkabb italo, mint eurobeat. Remelem sokaknak tetszik majd ez a stilus, mert realis esely van a folytatasra. (Persze egy enekes vagy lemezkiado bejelentkezese sokat lenditene a dolgon <#nyes>)
Utoljára szerkesztette: nájlony, 2016.03.20. 12:05:44
amaximus
#23458
nagyon jó ez a téma, betalált!
és ha jól látom,ez saját projekt,nem is feldolgozás?
#23457
#23456
#23455
#23454
#23453
#23452
#23451
#23450
#23449
#23448
amaximus
#23447
MarcelDeVan - Universum Of Love



Jordan F feat. Quails - Feel My Love




MarcelDeVan - Land Of Fantasy



MarcelDeVan - Fantasy In Space



Morgan Willis - Last ticket


rain70
#23446
amaximus
#23445
rajtam nem múlik a sikere, de én pl. most ettől mászok falra <#vigyor> nem is a zenétől, de ez a vokál
meg lehet venni, de annyi biztos, ezekből nem lesz milliomos.

rajongóknak

BIRIZDO I AM - Dove Vai


BIRIZDO I AM - Diamond of My Heart


amaximus
#23444
kicsit engem is boszantott, és az sem vigasztal (szerintem mást sem!) ilyenkor, hogy a műsorváltozás jogát fenntartják.
akkor nem kell dátumot írni és kész! na, mindegy.

más:
közben könnycseppeket morzsolgatva olvastam 1-2 másik sztár fórumon, hogy nem túl aktív, és hogy nem úgy pörög,ahogy azt a virtuális vezetés elvárta a tagoktól. <#vigyor> az átköltözős brigádnak nem jött be nagyon a freeforum, mert onnan is sokan átmentek Maxhim fórumára, de ott is csak a beltenyészet lézeng. Alapvetően nem csak itt-ott, de általános tendencia, hogy az évekkel ezelőtti nagynak nézett vagy mondott fórumok is inkább döglődnek,mint pörögnek, elég csak itt az SG zenei fórumait megcsodálni,mindegyik lézeng.
Bár az is lehet, hogy annyi helyről lehet már hozzájutni legális vagy illegális módon is új zenékhez, hogy ezek a dumcsizgatós fórumok már
annyira nem érdekesek vagy nagyon keveseknek van rá ideje. <#kacsint>

rain70
#23443
Én pipa voltam, mert nagyon vártam, először fordult elő, hogy valami miatt gép előtt legyek, mert eddig a beőrült Facebook mobilcsipogásból tudtam, hogy Mflex kirakott valamit, de nem emlékszem olyanra, hogy ez megint lenne. Idáig mindig kiadták, amit beígértek.
Azt látom, hogy a hivatalos youtube oldalon nem is elérhető már az a részlet, de azt is olvastam ott, hogy mindenféle bejelentés nélkül fenntartjak a változtatás jogát. Innentől meg nincs miről beszélni, mert ezzel le is védték magukat.
amaximus
#23442
<#vigyor>
#23441
Jó reggelt.....
amaximus
#23440
amaximus
#23439
most nem igazán voltm időm mazsolázni, de akkor talán ez még nem volt itt, igaz nem tegnapi, de egy jó újragondolása az eredeti M. Cretu dalnak.

Strange Shadows -The Time of Our Lives

és ez már pár napos újdonság, egész kellemes zene lett

Tom Garrow & Tina Jones - Fly Away



és ez Mirko Hirsch dal pedig nem tudom miért porosodott sokáig a fiókjában, ha ezt normálisan kikeverte volna, nagyon ütős kis italo nóta lehetett volna.

Rick De Moore - Downtown (Mirko Hirsch)


és a majd egy hónapos EP-ről a másik szám
Rick De Moore - She's my Lady
amaximus
#23438
nem tegnap kellett volna megjelenni Mflex Sounds új zenének??? én nem látok semmit. megint mézesmadzag volt.
#23437
ENJOY
#23436
Szia! Köszönöm szépen!
#23435
És az utolsó felvétel az albumról egy TDHDriver Mixben :
The Cross Lines - Tired Of Waiting.wav
#23434
#23433
Egy jó kis Remix az albumról :
The Cross Lines - Endless Circle (Remix).wav
amaximus
#23432
és egy kis hétvége csemege


Eros Ramazzotti - Terra Promessa (Italonudisto Electro Remix)
igen erős ramazuri 84-es Ígéret földje című felvétele picit megspékelve, és jól áll neki.

aztán itt van egy már-már verseket megszégyenítő tartalmú dalszöveggel felvértezett <#hehe>, de szerencsére annál sokkal kellemesebb hangulatú melódia.
Mile Jakelic - Air Team
amaximus
#23431
na,1-2 áttétellel csak sikerült megszerezni az egész albumot eredeti digitalban. így már minden tökéletes. 😊 és nem kell szenvednem a vinyl dolgokkal.
amaximus
#23430
"mert rájöttek hogy nem megy ez még nekik"

<#taps>hát ha nem ment Szergejnek a vinyl vágás, jobb is, hogy másnál gyártatnak.

Földhurok téma, pedig nem egy nagy költség a földhurok leválasztó, de a végeredményen nagyon sokat lendít.
Bízunk benne, hogy mfn-t ez a DL siker egyre jobban ösztönözni fogja, hogy ezt megoldja.<#vigyor><#eljen>

Utoljára szerkesztette: amaximus, 2016.02.27. 19:32:20
#23429
A Zippy letőltés időpontokat nézve azt kell hogy mondjam,hogy rendkívűl sikeres a lemez!!!Töltik a fiúk ezerrel!!!
Forogjon is a következő felvétel az albumról :
The Cross Lines - Saturday Night.wav

#23428
..."de én megvárom, míg valaki észbe kap az sp recods-nál és kidobja megvásárolhatóban (nem csak a haveroknak) a vegytiszta digitális kópiát,met ez nagyon jól szóló felvétel eredetiben."

A lemez bár az Sp kiadványa de már nem az oroszoknál készült mert rájöttek hogy nem megy ez még nekik. <#nevetes1>
Ez a vinyl a mostani egyik legjobb dinamikával rendelkezik.

mfn felvételével az a gond hogy a rendszerében van egy csúnya földhurok
Amíg ez ki nem lesz iktatva addig ez bizony ilyen lesz.

Musachy
#23427
<#nyes>

imo :) science fiction is science fact

#23426
Viccnek szantam, nem am megsertodni! <#awink> A zajrol nekem ez jutott eszembe. Ketkazettas, gyorsmasolos.... <#circling>
A kedvencem az volt, mikor a Komjathy-fele kivansagmusorbol vettem fel valamit, muterom biztos akkor kapcsolta fel a konyhaban a fenycso vilagitast, az meg "belerecsegett" a legjobb szamokba. <#nyes>
amaximus
#23425
az élet tényleg zajos, azzal nincs is gond, én sem vagyok ellene az "analógos jellegű természetes" hangzásnak, csak az én zenei (audió) értékrendemben a búgás, gerjedés (vagy erős sistergés) kevesbé fokozza az életszerűséget, nekem nem attól lesz analógos, de pl. 1-1 vagy néhány vinyl pattogást, és néhol picit karcos hangot is simán elviselek, ez egyáltalán nem rontja a zenei élvezhetőséget, csak retrósabbá teszi.

visszatérve egy gondolatra a kiinduló felvételhez, nincs vele semmi bajom! van nekem is hasonlókkal bíró (nem általam készült) felvételem és igen, ettől többnyire csak sokkal rosszabbakba lehet itt-ott belefutni.
icipici halk megjegyzés, kiegészítés akart csak lenni, csak megint hangosan gondolkodtam. hiába, egy fórum sokszor ilyen. <#nevetes1>

a hipózott digitális hangzás önmagában és ideális esetben tényleg steril, de gyakorlatilag szinte semmi akadálya annak (lásd pl.akár a digitálizált felvételt), hogy bármikor akár hagyományos analógos jellemzőkkel (környezeti vagy egyéb zajokkal, analóg hangszerekkel, egyéb felharmónikusokkal) kerüljön tárolásra a zene, aztán olyan legyen mintha.....<#vigyor> és máris nem lesz steril.
Musachy
#23424
Az agyonmásolt kazik zaja megint más téma. Ezen nekem is röhögnöm kell... más okból.

imo :) science fiction is science fact

amaximus
#23423
<#nevetes1> ezen most tényleg jót röhögtem!