NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

amaximus
#23521
B side 😊
Project A - A Dream In A Dream (2016 Another Mix By Marc Eliow)


amaximus
#23520
egész jó kis remix lett

Cinemascape - Night Vision (Synthesizer Fox Mix)
amaximus
#23519
Robert Parker - Brooklyn Bridge

régebbi, de kellemes

amaximus
#23518
Giuseppe Alicata - Memories

amaximus
#23517
Ruined Conflict - In Open Arms
amaximus
#23516
FM-84 feat. Ollie Wride - Running In The Night


Miles Prower - Constants & Variables


The Midnight - Vampires



amaximus
#23515
tényleg jó lett, az EP-én is ez a legjobb verzió.
#23514
Hát skacok ez a Digimax gyerek megint bizonyított nálam,a Split Mirrors - The Right Time című 1987 es muzsikáját dolgozta fel mai new italo hangzásba!!!! Szerintem ez most mindent visz!!<#finom>INNEN:Split Mirrors - The Right Time DIGIMAX Remix 2016<#integet2>
#23513
ENJOY
amaximus
#23512
ez a sweeps azért annyiban másabb, hogy alapvetően sikerült nem simán lemásolni, hanem hangulatában is teljesen át- és újragondolni az egészet.
amaximus
#23511
so 80's
szerintem remek,

Peter Zimmermann & The Partimers - Destiny

#23510
#23509
#23508
#23507
Ebben a Turbo Killerben van melo. Nem keves! <#taps>
A WES vagy Sweeps szamrol meg az jutott eszembe, hogy ha ezt az enekdallamsort szeretnem hallgatni, akkor nekem meg mindig jobb valasztasnak tunik Chester - Hold the Line-ja.
amaximus
#23506
egy nagyon profi synthwave klipp
Carpenter Brut - TURBO KILLER




WES (Sweeps) - Don't Look At All (CEBIT italo disco remix)



MikeGyver feat. Nusja - Turquoise

#23505
TAM HARROW GO TO MEXICO
amaximus
#23504
😊 igény esetén, angol szöveggel talán szalonképesebb lenne, THD srácok azért hozzárakták,amit kell.

Margo - Воспоминание о лете (Remembering for a summer) (Driver Disco Version)


amaximus
#23503
kicsit visszaugrok

a cicc-cicc-cicc kicsit túl van tolva hangsúlyban, de alapveően egész jó lett ez a zene Birizdotól,
bár a refrén vokál még mindig nem az a tónus,amit sokáig hallgatni tudnék

BIRIZDO I AM - Keep The 80s Alive



#23502
new work from ALEX DAAL
wepapa
#23501

Szép estét. Egy kis frissítés !

rain70
#23500
Na! Ez bekarmolt rendesen! Nagyon össze van rakva!
amaximus
#23499
na!!

Mflex Sounds - White Wings
amaximus
#23496
#23495
Koszi
amaximus
#23494
kellemes <#eljen>
#23493
Dallamos eurobeat. (125bpm)

#23492
ENJOY ; Lorena Michelon-Sogno D'Amore (Vola Da Me)
rain70
#23491
Mflex-ék újra kidobták tegnap face-re a White Wings nevezetű brutális beharangozót ehónapra, vagyis májusra kivetítve.
Remélem most tartják is, mert levadászom őket! <#eplus2><#nevetes1>

Itt
Utoljára szerkesztette: rain70, 2016.05.03. 08:22:31
rain70
#23490
Egész jó alkotás lett ez a zene a mostanában való nagy ürességek közepette.


MAKiNA GiRGiR - Далее Далее
#23489
THE NEW OF DIGITAL FREQUENCE FROM MEXICO CITY 😉
#23488
#23487
<#eljen>
#23486
CONRAD KANESHIRO:
#23485
#23484
#23483
<#eljen> nekem tetszik!
#23482



http://www.mediafire.com/?36bh197bzrozc5k
#23481
Piszkos jó zene ez!!!<#taps><#eljen> Elfogadnám jóban is,,ne fogd vissza magad<#vigyor>
amaximus
#23480
mg=még kelelems=kellemes, még korán van és hűvös is <#vigyor>
amaximus
#23479
nekem ezek is tetszenek, sőt van mg 1-2 jó zene az albumon meg úgy hébe-hóba mástól is belefutottam kelelems zenékbe

Mirko Hirsch - Let's Dance




Mirko Hirsch - Way To Your Heart (Extended Version)


amaximus
#23478
az semmi. nem ez. <#vigyor>



rain70
#23477
rain70
#23476
Ez nem lenne rossz, sőt de a felétől kikapcs.
Azért nem hozok rakok semmit, mert nincs mit. Gyér a felhozatal italo fronton.
rain70
#23475
Hangok elég jók, a zene brutál szar.
amaximus
#23474
szűkebb körben bő 1 hete elérhető jóban

italo disco
Ian Coleen - This Love Is Forever












#23473
ENJOY NEW
#23472
Köszönjük a tájékoztatást. Valószínűleg akkor azért nem hallottam még és volt nekem friss ez a feldolgozásotok, mert nem igazán hallgatom a maxidisco rádiót ahol műsoron volt/van ez a dalotok. A Youtube fájlmegosztóról nagyon egyszerűen lehet töröltetni a dalt, jelezitek az üzemeltetőnek, hogy sérti a szerzői jogotokat és máris törlik. Vagy esetleg az I Venti D'azzuro is érdekelt lehet ebben a kérdésben, és akkor az ő engedélyükre van szükség a videómegosztón való publikálásához, így a törlési igény is az ő feladatuk, már amennyiben érdekli ez őket. Addig is én örülök, hogy hallhattuk ezt a feldolgozásotokat és mégegyszer köszönet a pontos információkért.

The real DJ play vinyl!