NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#23573
Nem is tudtam,hogy van új felvétele az Italo Disco egyik nagy egyéniségének.Nem is rossz ez a mix <#eljen>
Savage
amaximus
#23571
ez jól összekutyulta Сергей! <#nevetes1>
és nem is lett rossz.
Estimado - Believe In Me

Utoljára szerkesztette: amaximus, 2016.07.28. 09:06:43
amaximus
#23570
remek felvétel!<#eljen>
rain70
#23569
<#eljen>
rain70
#23568
Háááát ha a nyigenyugen lóvéra van szükség, ami nem hinném, hogy millás sztárgázsi inkább filléres dolgok és hogy emiatt TQ táncolgasson a háttérben és fel legyen véve 27 kamaraállásból, hogy elsétál, akkor hajrá. Mert az eddigiek alapján a hangjával inkább elrentette a nagyobb közönséget. <#zavart1>

De lehet, hogy ennyi szünet után már egy Christina Aguilera-t is simán lenyom, akinek egy nukleáris bomba van a torkában? <#rolleyes>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2016.07.23. 13:19:02
amaximus
#23567
nem is rossz! <#nyes> tetszik! lehet megtartom tartalék névnek! <#vigyor>
#23566
Elnézést Amaximus, a mobilom önkényesen át írta a neved Amazonas-ra és nem vettem észre elküldés előtt. :-)

The beauty is in the eyes of the beholder.

#23565
Mike új zenéjére tényleg nincs értelmes szó. Én azt gondolom, hogy Rain nagyon jól látja, hasonló alkotások még csak a közelében sincsenek. Ezért egyáltalán nem furcsa Amazonas részéről a mestermű hasonlat.

Vannak jó zenék, de olyan, mint Mflex Sounds, nos olyan nem volt és nem is létezik. Ezt csak ők tudják. :-)

The beauty is in the eyes of the beholder.

#23564
amaximus
#23563
a csáveszka? <#nevetes1>
hát igen, összességében pazar lett, elég kevesen dobnak ki mostanában olyat, ami ekkora érdeklődést vagy nézettséget mozgat meg mostanság,
zeneileg, kidolgozottságában pedig már-már mestermű <#wow2>, még akkor is, ha ez erős túlzás lehet egyeseknek, de ha azt nézzük, mit tudnánk mellérakni egálba a mai darabokból (1-2-3-at?), akkor már egyáltalán nem, ez egyedi,mint eddig szinte minden Mflex dal.
amaximus
#23562
hogy miért kell hozzá, az valószínű kiderül. <#nevetes1><#nevetes1>
mondjuk mert a producere ezt tartotta jó ötletnek, és beleölt némi ösztönző pénzt Italove-nak is.
rain70
#23561
miért kell ehhez TQ? miért nem megy Italove-ként simán? Az előző scifi daluk is baromi jó volt.
rain70
#23560
Azt hiszem ha valaki én jogosult vagyok véleményezni ha az esőről szól. <#zavart1>
A csáveszkám magasan tojik unottan mindenki fejére. Utolérhetetlen! Még nem mostam fel magam a padlóról akkora zenét hajított ide megint. <#ijedt>
amaximus
#23559
derült égből

Mflex Sounds - Love in the Rain

amaximus
#23558
aham, eddig az, csak TQ el ne rontsa. <#nevetes1>
amaximus
#23557
nagy köszi én is!
elég olcsón adod alapból is, de kíváncsi lennék, hogy csak az SG tábor,az most hirtelen milyen nagy lett? <#hehe>
rain70
#23556
<#worship>
rain70
#23555
Ha valaki hiányolta volna, jön TQ újra. végreeeeeeee <#nevetes1>
Jónak hangzik eddig.


Utoljára szerkesztette: rain70, 2016.07.21. 19:43:45
#23554
Grat es koszi a kodot!
Blasta
#23553
Megjelent az uj EP-m Uraim!

Itt pedig pár ingyenes dowload kód csak az SG-s tábornak. Aki kapja marja 😉
(A kódot ezen a linken tudjátok beírni és megkapjátok az ingyen letoltést)

1. ht9h-xjjj
2. 4uys-ey8y
3. qwkp-33uf
4. 9syg-w4mm
5. 34uz-cpyg

In Synth We Wave! <#wave>

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

amaximus
#23552
Cristina Manzano - Paradise

amaximus
#23551
épp terveztem írni Rain-nek,hogy ne nekem gratuláljon,mert nekem könnyű volt belinkelni,és amúgyis lehet, hogy előkerülsz,mert mintha korábban is láttalak volna itt 1-2 fórumban, erre tessék. <#nyes> nekem nyilván tetszik, különben nem is ajánlottam volna itt, és ahogy látom,másoknak sincs ellenére egy jó synthwave.<#nevetes1> akkor ha már lehet direktben, gratulálok! soha rosszabbat! <#taps> a szöveg is jó,érdekes, bár nem teljesen egyértelmű, hogy miről is akar szólni. <#vigyor0> de ez igazából nem is fontos, az érzés és lendület meg van.
Blasta
#23550
A vocoderem megint bezsongott 😊
Koszonom szépen a megosztást és orulok nagyon, hogy tetszik 😉
IN SYNTH WE WAVE! <#wave>

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

rain70
#23549
Ma viszont lesz egy nyugis napon talán. Melózni nem kell és a család anyóséknál egész nap. Hirtelen nem is tudom mit kezdjek magammal, talán bekéne záratni egy-két topikot! <#nevetes1>

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nem kell komolyan venni, de talán mégis vagy mégsem, de mégis vagy inkább nemis! <#banplz>

Utoljára szerkesztette: rain70, 2016.07.17. 08:56:36
rain70
#23548
Az, hogy valami nem pont olyan, mint az eredetiben nem von le belőle semmit, hogy a csórás onnét van, különben első hallásra miért pont ez ugrott volna be? Ettől függetlenül jó az rész, nekem a vágások tömkelege és talán ötlettelensége, ami lerontotta a végén az egészet.
Ki mit és hogyan hall meg külön téma! <#hawaii>

Neon Droid, vagy Blasta új zenéje meg tényleg odabasz! Grat!<#eljen>
amaximus
#23547
a magyar Neon Droid egy újabb remek (és nem a tucatszintű) SYNTHWAVE-vel jelentkezett.


amaximus
#23546
<#nevetes1> na neeemááááá, oké, hogy hasonló, ha fejjel lefelé és vissszafelé pillantva tükörből hallgatom, de csak annyira,mint egy tyúk vagy kígyó tojás, azért mégse ugyanaz lesz belőle, vagy kb. ennyire....azt nézek bele,amit épp akarok,ettől még pont 2 teljesen különböző dolog is ott van.




rain70
#23545
Ölég jó zenék de tényleg van abban valami ami Ama írt. Fél évente nem tűnne fel a hasonlóság.
De tetszenek.
rain70
#23544
3:10-nél? Itt meg az elején. Csak azért figyeltem fel rá rögtön, mert a fiatal csáveszként én is buzultam rájuk. <#nevetes1><#zavart2>

amaximus
#23542
A tervet értem, külön mindegyik jó, bár így egymás után nekem picit sok az áthallás, ami nyilván azért van,mint amit te is írsz. Ettől függetlenül a Barbazza projekt szerintem jó irány,majd kiforrja magát,merre érdemes tologatni néhány dolgot.
Ide most egy rossz példa, de a hasonló koncepciók közül Evanton zenéi jutottak eszembe, akinek a 8. zenéje után már tök mindegy melyiket hallgatod a legyártott 333-ból, mert totálisan egybefolyik mind,igaz, ő szinte 2 beállítással operál minden zenéjénél,ami uncsi. Nálad azért messze nincs ilyen hasonlóság, de hosszabb távon lehet, érdemes résen maradni! <#vigyor><#kacsint>
#23541
Egysikunak erzed?
Azert futnak egy eloado neven, mert hasonlo a stilus es a hangszereles. Bar az elso korai italo, ez utobbi mar inkabb euro a nyolcvanas evek kozeperol simmons dobok hasznalataval, megis probalom ugy alakitani, hogy ha valaki megszereti valamelyiket, akkor lehetoleg a tobbi is hasonlo hatast valtson ki belole. Barbazza ilyen, de nem tudni meddig huzza meg... 😊
amaximus
#23540
<#eljen> nagyon 80-as, kellemes zene lett, <#kacsint>
jó ötlet a márkaépítés is, de ezek a 'Barbazza' zenék (scintilla,tropicale,miss discoteca) nem épülnek túlzottan is egymásba, egymásra?!

#23539
amaximus
#23538
amaximus
#23537
egy remek német átdolgozás a 3 évvel korábbi eredetiből, majd Birizdo a boldogtalan vásárlásról mesél új albumának promóciójában

Chris Vlad - Bangkok (Ian's italo remix)

Birizdo I Am - Cannot Buy Happiness


amaximus
#23536
ez szívmelengető, de valahogy mégsem tudlak irigyelni! <#nevetes1> és mi lesz még később? bele sem gondolok.
amaximus
#23535
BO-t nem titkoltan szereti és sokszor meg is jeleníti dalaiban Italobox, ennek én mondjuk pont hogy örülök, és itt szerintem ezt jól ötvözte, nem lett unalmas,van benne annyi változatosság, hogy kitartson a lendület a végéig, a sok vágással nekem szintén nincs gondom, de az is lehet, hogy ő tudta,mit és hogy akar, csak neked nem megy át. Az avantgárd művészetek is ilyenek,vannak akik elélveznek tőle, vannak akik meg elhányják magukat. <#nevetes1> A Joy az hol van? <#kacsint>
rain70
#23534
Jól indul! Aztán felétől ez is az lett (bohóckodás), átment BO-ba majd vissza MT-ba, utána egy kis JOY csórás, aztán összsevissza megvágva a szöveg, egy kis melody majd vágás majd ismét pedig ezzel nem kellett volna ezeket csinálni vagy nem ennyit, mert így olyan érzésem lett mintha nem tudta volna végül, hogy mit akar.

Robert Rodriguez nagy vágó is meg rendező, író meg minden más, de hát ő egy szuperképességű fazon! <#eplus2><#nevetes1>

Utoljára szerkesztette: rain70, 2016.07.11. 15:21:47
rain70
#23533
Az a három, pontosan négy az asszonnyal együtt, csak a legkisebb még nem beszél, hanem ha olyanja van, akkor sír, de ahogy igazán kell, ilyenkor fel kell venni és babusgatni, vagy pelenkázni, vagy etetni, vagy épp énekelünk! <#zavart2> <#nevetes1>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2016.07.11. 15:13:29
amaximus
#23532
már bő 2tucat feletti mix születetett, örülök, hogy Italobox (bocsánat most épp Energy Voice színekben) is jót alkotott,bőven olyat, ami túlmutat sokak bohóckodásán.

Thomas Anders - Lunatic (Energy Voice M.D.R. mix)


#23531
Hali Italo nemzet!!!Ez az új Italove muzsika egész jó lett!!Ennek örömére itt az extended mix Italove - Heading For The Sun (Extended)<#integet2>
amaximus
#23529
omg 😊 esküszöm, hogy ez hirtelen fel sem tűnt,mert ezt a thd-ét gyorsan átléptem, pont a yomaha alapjai miatt (=nem sok ötlet kellett hozzá) de tényleg, ez haláli gagyi így!
a vicc az, hogy a vokál hangszíntartásos tempováltoztatását még én is 1 kattal megcsinálom, ezek meg nem az első zenéjüket csinálják.nagyon amatőr hiba.

Utoljára szerkesztette: amaximus, 2016.07.02. 18:51:11
amaximus
#23528
azt hiszem, el tudom képzelni milyen (agyzsibbasztó) lehet nonstop 3 nővel, azaz nem, mégsem. 😊 legalábbis nálatok akkor ritka alkalom a csend.
azóta több újabb remix is kijött és meghallgatva kétségtelen, hogy ez az mflex féle toronymagasan van, és még talán 2-3-at mernék egyáltalán remixnek nevezni, a többi abszolút garázs verzió, kíváncsi leszek miket fognak ezekeből kiválogatni a remix EP-re, még az is lehet, hogy olyanokat,amik fent sincsenek a youtube-on, vagy maga a kiadó csináltatta, és ez az egész csak valami felhajtás a dalnak.
amaximus
#23527
Italove - Heading for the Sun

#23526
PRODUCERS MEXICO 17


http://www.mediafire.com/download/2sda4sl35859cbo/PRODUCERS+MEXICO+17.rar
rain70
#23525
Thd nem rossz ezzel a jommahartjommaszó feldolgozással, de van fülem és ilyeneket mi is szoktunk csinálni a stúdióban, vagyis avval hogy lelassította az ütemet jommahart szintűre, ezáltal ugye Anders hangja is nagyon mély lesz, sőt ennyi ütemlassítás után már darth vader is egy visítós kisgyereknek tűnhetett mellette. Ezt a hangsávot utána sok másik pótméter tekergetésével az eredetivel megegyező szintre kell hozni miközben az ütem megmarad és itt van elbaltázva ugyanis túltolta és már már inkább túl kislányos lett Anders hangja.

Ez elég amatőr hiba, mert közben kell hallgatni az eredeti hangszínt is, de a komolyabb cuccok 99%-ban szinte be is állítják a normális hangszínt 1 másodperc alatt, na most ez neki enyhén szólva nem sikerült.


Utoljára szerkesztette: rain70, 2016.06.28. 05:12:17
rain70
#23524
Tegnap hallottam már este, most indulás előtt is és ez egy igazi állon rúgás a szó nagyom jó értelmében!
A felsoroltakba belehallgattam, azok sem rosszak, de Mflex hangszerelése után a többi csak amatőr próbálkozásoknak tűnnek nekem. <#ijedt>

Ritkán vagyok mostanában, mert a család nullára szívja a már nullán lévő erőmet. A kiscsajok mindig kérdeznek, amire válaszolni kell, ha pár óra után az egyik befejezi, jön a másik körforgásban, Mire vége, addigra jön az asszony és azt veszem észre, hogy már reggel van és inulni kell a sok szaros pelenkák közepette. <#zavart2><#nevetes1>