NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#23573
Nem is tudtam,hogy van új felvétele az Italo Disco egyik nagy egyéniségének.Nem is rossz ez a mix <#eljen>#eljen>
Savage
Savage
ez jól összekutyulta Сергей! <#nevetes1>#nevetes1>
és nem is lett rossz.
Estimado - Believe In Me
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2016.07.28. 09:06:43
és nem is lett rossz.
Estimado - Believe In Me
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2016.07.28. 09:06:43
Háááát ha a nyigenyugen lóvéra van szükség, ami nem hinném, hogy millás sztárgázsi inkább filléres dolgok és hogy emiatt TQ táncolgasson a háttérben és fel legyen véve 27 kamaraállásból, hogy elsétál, akkor hajrá. Mert az eddigiek alapján a hangjával inkább elrentette a nagyobb közönséget. <#zavart1>#zavart1>
De lehet, hogy ennyi szünet után már egy Christina Aguilera-t is simán lenyom, akinek egy nukleáris bomba van a torkában? <#rolleyes>#rolleyes>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2016.07.23. 13:19:02
De lehet, hogy ennyi szünet után már egy Christina Aguilera-t is simán lenyom, akinek egy nukleáris bomba van a torkában? <#rolleyes>#rolleyes>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2016.07.23. 13:19:02
#23566
Elnézést Amaximus, a mobilom önkényesen át írta a neved Amazonas-ra és nem vettem észre elküldés előtt. :-)
The beauty is in the eyes of the beholder.
#23565
Mike új zenéjére tényleg nincs értelmes szó. Én azt gondolom, hogy Rain nagyon jól látja, hasonló alkotások még csak a közelében sincsenek. Ezért egyáltalán nem furcsa Amazonas részéről a mestermű hasonlat.
Vannak jó zenék, de olyan, mint Mflex Sounds, nos olyan nem volt és nem is létezik. Ezt csak ők tudják. :-)
Vannak jó zenék, de olyan, mint Mflex Sounds, nos olyan nem volt és nem is létezik. Ezt csak ők tudják. :-)
The beauty is in the eyes of the beholder.
#23564
a csáveszka? <#nevetes1>#nevetes1>
hát igen, összességében pazar lett, elég kevesen dobnak ki mostanában olyat, ami ekkora érdeklődést vagy nézettséget mozgat meg mostanság,
zeneileg, kidolgozottságában pedig már-már mestermű <#wow2>#wow2>, még akkor is, ha ez erős túlzás lehet egyeseknek, de ha azt nézzük, mit tudnánk mellérakni egálba a mai darabokból (1-2-3-at?), akkor már egyáltalán nem, ez egyedi,mint eddig szinte minden Mflex dal.
hát igen, összességében pazar lett, elég kevesen dobnak ki mostanában olyat, ami ekkora érdeklődést vagy nézettséget mozgat meg mostanság,
zeneileg, kidolgozottságában pedig már-már mestermű <#wow2>#wow2>, még akkor is, ha ez erős túlzás lehet egyeseknek, de ha azt nézzük, mit tudnánk mellérakni egálba a mai darabokból (1-2-3-at?), akkor már egyáltalán nem, ez egyedi,mint eddig szinte minden Mflex dal.
hogy miért kell hozzá, az valószínű kiderül. <#nevetes1>#nevetes1><#nevetes1>#nevetes1>
mondjuk mert a producere ezt tartotta jó ötletnek, és beleölt némi ösztönző pénzt Italove-nak is.
mondjuk mert a producere ezt tartotta jó ötletnek, és beleölt némi ösztönző pénzt Italove-nak is.
miért kell ehhez TQ? miért nem megy Italove-ként simán? Az előző scifi daluk is baromi jó volt.
Azt hiszem ha valaki én jogosult vagyok véleményezni ha az esőről szól. <#zavart1>#zavart1>
A csáveszkám magasan tojik unottan mindenki fejére. Utolérhetetlen! Még nem mostam fel magam a padlóról akkora zenét hajított ide megint. <#ijedt>#ijedt>
A csáveszkám magasan tojik unottan mindenki fejére. Utolérhetetlen! Még nem mostam fel magam a padlóról akkora zenét hajított ide megint. <#ijedt>#ijedt>
nagy köszi én is!
elég olcsón adod alapból is, de kíváncsi lennék, hogy csak az SG tábor,az most hirtelen milyen nagy lett? <#hehe>#hehe>
elég olcsón adod alapból is, de kíváncsi lennék, hogy csak az SG tábor,az most hirtelen milyen nagy lett? <#hehe>#hehe>
Ha valaki hiányolta volna, jön TQ újra. végreeeeeeee <#nevetes1>#nevetes1>
Jónak hangzik eddig.
Utoljára szerkesztette: rain70, 2016.07.21. 19:43:45
Jónak hangzik eddig.
Utoljára szerkesztette: rain70, 2016.07.21. 19:43:45
#23554
Grat es koszi a kodot!
Megjelent az uj EP-m Uraim!
Itt pedig pár ingyenes dowload kód csak az SG-s tábornak. Aki kapja marja 😉
(A kódot ezen a linken tudjátok beírni és megkapjátok az ingyen letoltést)
1. ht9h-xjjj
2. 4uys-ey8y
3. qwkp-33uf
4. 9syg-w4mm
5. 34uz-cpyg
In Synth We Wave! <#wave>#wave>
Itt pedig pár ingyenes dowload kód csak az SG-s tábornak. Aki kapja marja 😉
(A kódot ezen a linken tudjátok beírni és megkapjátok az ingyen letoltést)
1. ht9h-xjjj
2. 4uys-ey8y
3. qwkp-33uf
4. 9syg-w4mm
5. 34uz-cpyg
In Synth We Wave! <#wave>#wave>
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
épp terveztem írni Rain-nek,hogy ne nekem gratuláljon,mert nekem könnyű volt belinkelni,és amúgyis lehet, hogy előkerülsz,mert mintha korábban is láttalak volna itt 1-2 fórumban, erre tessék. <#nyes>#nyes> nekem nyilván tetszik, különben nem is ajánlottam volna itt, és ahogy látom,másoknak sincs ellenére egy jó synthwave.<#nevetes1>#nevetes1> akkor ha már lehet direktben, gratulálok! soha rosszabbat! <#taps>#taps> a szöveg is jó,érdekes, bár nem teljesen egyértelmű, hogy miről is akar szólni. <#vigyor0>#vigyor0> de ez igazából nem is fontos, az érzés és lendület meg van.
A vocoderem megint bezsongott 😊
Koszonom szépen a megosztást és orulok nagyon, hogy tetszik 😉
IN SYNTH WE WAVE! <#wave>#wave>
Koszonom szépen a megosztást és orulok nagyon, hogy tetszik 😉
IN SYNTH WE WAVE! <#wave>#wave>
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
Ma viszont lesz egy nyugis napon talán. Melózni nem kell és a család anyóséknál egész nap. Hirtelen nem is tudom mit kezdjek magammal, talán bekéne záratni egy-két topikot! <#nevetes1>#nevetes1>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2016.07.17. 08:56:36
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nem kell komolyan venni, de talán mégis vagy mégsem, de mégis vagy inkább nemis! <#banplz>#banplz>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2016.07.17. 08:56:36
Az, hogy valami nem pont olyan, mint az eredetiben nem von le belőle semmit, hogy a csórás onnét van, különben első hallásra miért pont ez ugrott volna be? Ettől függetlenül jó az rész, nekem a vágások tömkelege és talán ötlettelensége, ami lerontotta a végén az egészet.
Ki mit és hogyan hall meg külön téma! <#hawaii>#hawaii>
Neon Droid, vagy Blasta új zenéje meg tényleg odabasz! Grat!<#eljen>#eljen>
Ki mit és hogyan hall meg külön téma! <#hawaii>#hawaii>
Neon Droid, vagy Blasta új zenéje meg tényleg odabasz! Grat!<#eljen>#eljen>
<#nevetes1>#nevetes1> na neeemááááá, oké, hogy hasonló, ha fejjel lefelé és vissszafelé pillantva tükörből hallgatom, de csak annyira,mint egy tyúk vagy kígyó tojás, azért mégse ugyanaz lesz belőle, vagy kb. ennyire....azt nézek bele,amit épp akarok,ettől még pont 2 teljesen különböző dolog is ott van.
Ölég jó zenék de tényleg van abban valami ami Ama írt. Fél évente nem tűnne fel a hasonlóság.
De tetszenek.
De tetszenek.
3:10-nél? Itt meg az elején. Csak azért figyeltem fel rá rögtön, mert a fiatal csáveszként én is buzultam rájuk. <#nevetes1>#nevetes1><#zavart2>#zavart2>
A tervet értem, külön mindegyik jó, bár így egymás után nekem picit sok az áthallás, ami nyilván azért van,mint amit te is írsz. Ettől függetlenül a Barbazza projekt szerintem jó irány,majd kiforrja magát,merre érdemes tologatni néhány dolgot.
Ide most egy rossz példa, de a hasonló koncepciók közül Evanton zenéi jutottak eszembe, akinek a 8. zenéje után már tök mindegy melyiket hallgatod a legyártott 333-ból, mert totálisan egybefolyik mind,igaz, ő szinte 2 beállítással operál minden zenéjénél,ami uncsi. Nálad azért messze nincs ilyen hasonlóság, de hosszabb távon lehet, érdemes résen maradni! <#vigyor>#vigyor><#kacsint>#kacsint>
Ide most egy rossz példa, de a hasonló koncepciók közül Evanton zenéi jutottak eszembe, akinek a 8. zenéje után már tök mindegy melyiket hallgatod a legyártott 333-ból, mert totálisan egybefolyik mind,igaz, ő szinte 2 beállítással operál minden zenéjénél,ami uncsi. Nálad azért messze nincs ilyen hasonlóság, de hosszabb távon lehet, érdemes résen maradni! <#vigyor>#vigyor><#kacsint>#kacsint>
#23541
Egysikunak erzed?
Azert futnak egy eloado neven, mert hasonlo a stilus es a hangszereles. Bar az elso korai italo, ez utobbi mar inkabb euro a nyolcvanas evek kozeperol simmons dobok hasznalataval, megis probalom ugy alakitani, hogy ha valaki megszereti valamelyiket, akkor lehetoleg a tobbi is hasonlo hatast valtson ki belole. Barbazza ilyen, de nem tudni meddig huzza meg... 😊
Azert futnak egy eloado neven, mert hasonlo a stilus es a hangszereles. Bar az elso korai italo, ez utobbi mar inkabb euro a nyolcvanas evek kozeperol simmons dobok hasznalataval, megis probalom ugy alakitani, hogy ha valaki megszereti valamelyiket, akkor lehetoleg a tobbi is hasonlo hatast valtson ki belole. Barbazza ilyen, de nem tudni meddig huzza meg... 😊
<#eljen>#eljen> nagyon 80-as, kellemes zene lett, <#kacsint>#kacsint>
jó ötlet a márkaépítés is, de ezek a 'Barbazza' zenék (scintilla,tropicale,miss discoteca) nem épülnek túlzottan is egymásba, egymásra?!
jó ötlet a márkaépítés is, de ezek a 'Barbazza' zenék (scintilla,tropicale,miss discoteca) nem épülnek túlzottan is egymásba, egymásra?!
#23539
egy remek német átdolgozás a 3 évvel korábbi eredetiből, majd Birizdo a boldogtalan vásárlásról mesél új albumának promóciójában
Chris Vlad - Bangkok (Ian's italo remix)
Birizdo I Am - Cannot Buy Happiness
Chris Vlad - Bangkok (Ian's italo remix)
Birizdo I Am - Cannot Buy Happiness
ez szívmelengető, de valahogy mégsem tudlak irigyelni! <#nevetes1>#nevetes1> és mi lesz még később? bele sem gondolok.
BO-t nem titkoltan szereti és sokszor meg is jeleníti dalaiban Italobox, ennek én mondjuk pont hogy örülök, és itt szerintem ezt jól ötvözte, nem lett unalmas,van benne annyi változatosság, hogy kitartson a lendület a végéig, a sok vágással nekem szintén nincs gondom, de az is lehet, hogy ő tudta,mit és hogy akar, csak neked nem megy át. Az avantgárd művészetek is ilyenek,vannak akik elélveznek tőle, vannak akik meg elhányják magukat. <#nevetes1>#nevetes1> A Joy az hol van? <#kacsint>#kacsint>
Jól indul! Aztán felétől ez is az lett (bohóckodás), átment BO-ba majd vissza MT-ba, utána egy kis JOY csórás, aztán összsevissza megvágva a szöveg, egy kis melody majd vágás majd ismét pedig ezzel nem kellett volna ezeket csinálni vagy nem ennyit, mert így olyan érzésem lett mintha nem tudta volna végül, hogy mit akar.
Robert Rodriguez nagy vágó is meg rendező, író meg minden más, de hát ő egy szuperképességű fazon! <#eplus2>#eplus2><#nevetes1>#nevetes1>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2016.07.11. 15:21:47
Robert Rodriguez nagy vágó is meg rendező, író meg minden más, de hát ő egy szuperképességű fazon! <#eplus2>#eplus2><#nevetes1>#nevetes1>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2016.07.11. 15:21:47
Az a három, pontosan négy az asszonnyal együtt, csak a legkisebb még nem beszél, hanem ha olyanja van, akkor sír, de ahogy igazán kell, ilyenkor fel kell venni és babusgatni, vagy pelenkázni, vagy etetni, vagy épp énekelünk! <#zavart2>#zavart2> <#nevetes1>#nevetes1>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2016.07.11. 15:13:29
Utoljára szerkesztette: rain70, 2016.07.11. 15:13:29
már bő 2tucat feletti mix születetett, örülök, hogy Italobox (bocsánat most épp Energy Voice színekben) is jót alkotott,bőven olyat, ami túlmutat sokak bohóckodásán.
Thomas Anders - Lunatic (Energy Voice M.D.R. mix)
Thomas Anders - Lunatic (Energy Voice M.D.R. mix)
#23531
Hali Italo nemzet!!!Ez az új Italove muzsika egész jó lett!!Ennek örömére itt az extended mix Italove - Heading For The Sun (Extended)<#integet2>#integet2>
omg 😊 esküszöm, hogy ez hirtelen fel sem tűnt,mert ezt a thd-ét gyorsan átléptem, pont a yomaha alapjai miatt (=nem sok ötlet kellett hozzá) de tényleg, ez haláli gagyi így!
a vicc az, hogy a vokál hangszíntartásos tempováltoztatását még én is 1 kattal megcsinálom, ezek meg nem az első zenéjüket csinálják.nagyon amatőr hiba.
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2016.07.02. 18:51:11
a vicc az, hogy a vokál hangszíntartásos tempováltoztatását még én is 1 kattal megcsinálom, ezek meg nem az első zenéjüket csinálják.nagyon amatőr hiba.
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2016.07.02. 18:51:11
azt hiszem, el tudom képzelni milyen (agyzsibbasztó) lehet nonstop 3 nővel, azaz nem, mégsem. 😊 legalábbis nálatok akkor ritka alkalom a csend.
azóta több újabb remix is kijött és meghallgatva kétségtelen, hogy ez az mflex féle toronymagasan van, és még talán 2-3-at mernék egyáltalán remixnek nevezni, a többi abszolút garázs verzió, kíváncsi leszek miket fognak ezekeből kiválogatni a remix EP-re, még az is lehet, hogy olyanokat,amik fent sincsenek a youtube-on, vagy maga a kiadó csináltatta, és ez az egész csak valami felhajtás a dalnak.
azóta több újabb remix is kijött és meghallgatva kétségtelen, hogy ez az mflex féle toronymagasan van, és még talán 2-3-at mernék egyáltalán remixnek nevezni, a többi abszolút garázs verzió, kíváncsi leszek miket fognak ezekeből kiválogatni a remix EP-re, még az is lehet, hogy olyanokat,amik fent sincsenek a youtube-on, vagy maga a kiadó csináltatta, és ez az egész csak valami felhajtás a dalnak.
#23526
PRODUCERS MEXICO 17
http://www.mediafire.com/download/2sda4sl35859cbo/PRODUCERS+MEXICO+17.rar
http://www.mediafire.com/download/2sda4sl35859cbo/PRODUCERS+MEXICO+17.rar
Thd nem rossz ezzel a jommahartjommaszó feldolgozással, de van fülem és ilyeneket mi is szoktunk csinálni a stúdióban, vagyis avval hogy lelassította az ütemet jommahart szintűre, ezáltal ugye Anders hangja is nagyon mély lesz, sőt ennyi ütemlassítás után már darth vader is egy visítós kisgyereknek tűnhetett mellette. Ezt a hangsávot utána sok másik pótméter tekergetésével az eredetivel megegyező szintre kell hozni miközben az ütem megmarad és itt van elbaltázva ugyanis túltolta és már már inkább túl kislányos lett Anders hangja.
Ez elég amatőr hiba, mert közben kell hallgatni az eredeti hangszínt is, de a komolyabb cuccok 99%-ban szinte be is állítják a normális hangszínt 1 másodperc alatt, na most ez neki enyhén szólva nem sikerült.
Utoljára szerkesztette: rain70, 2016.06.28. 05:12:17
Ez elég amatőr hiba, mert közben kell hallgatni az eredeti hangszínt is, de a komolyabb cuccok 99%-ban szinte be is állítják a normális hangszínt 1 másodperc alatt, na most ez neki enyhén szólva nem sikerült.
Utoljára szerkesztette: rain70, 2016.06.28. 05:12:17
Tegnap hallottam már este, most indulás előtt is és ez egy igazi állon rúgás a szó nagyom jó értelmében!
A felsoroltakba belehallgattam, azok sem rosszak, de Mflex hangszerelése után a többi csak amatőr próbálkozásoknak tűnnek nekem. <#ijedt>#ijedt>
Ritkán vagyok mostanában, mert a család nullára szívja a már nullán lévő erőmet. A kiscsajok mindig kérdeznek, amire válaszolni kell, ha pár óra után az egyik befejezi, jön a másik körforgásban, Mire vége, addigra jön az asszony és azt veszem észre, hogy már reggel van és inulni kell a sok szaros pelenkák közepette. <#zavart2>#zavart2><#nevetes1>#nevetes1>
A felsoroltakba belehallgattam, azok sem rosszak, de Mflex hangszerelése után a többi csak amatőr próbálkozásoknak tűnnek nekem. <#ijedt>#ijedt>
Ritkán vagyok mostanában, mert a család nullára szívja a már nullán lévő erőmet. A kiscsajok mindig kérdeznek, amire válaszolni kell, ha pár óra után az egyik befejezi, jön a másik körforgásban, Mire vége, addigra jön az asszony és azt veszem észre, hogy már reggel van és inulni kell a sok szaros pelenkák közepette. <#zavart2>#zavart2><#nevetes1>#nevetes1>