NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

reynaud
#23824
Lian Ross - Game Of Love (Solo Version) // Official Video



Lian Ross - Show Announcement "Journey to the 80s" 5th Nov. 2016 // California

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#23823
Végre ,hallgatható minőségben!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#23822
Ramón Serratos - Don't Stop



ItaloDisco4Ever !

reynaud
#23821
#23820
Ami mar egy ideje duborog a Patrick Miller bulikon:

reynaud
#23819
ItaLove & TQ

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#23818


Bravo Mike !

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#23817
<#kacsint> bocs
amaximus
#23816
valamit nagyon tud,amit mi nagyon nem! <#nevetes1>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
élvezhető, sok szempontból különleges zenéket szerezni,és totálisan egyedit alkotni.
rain70
#23815
most hogy írod Amaximus meg se hallgattam a végét, hát ez a faszi kész! <#ijedt>
rain70
#23814
Na ez jó sikerült 1 perccel megelőztél <#zavart1>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2016.09.18. 17:21:49
rain70
#23813
Én nem tudom, hogy Mflex hova tudja még fokozni, de tudtam valami történt mert egyfolytában, így ahogy írom csipog a telefon amióta kirakta anyian szóltak már hozzá én már leíratkoztam mert nem bírja a telefon meg idegesít is <#nevetes1>. De a zene valami kegyetlen!!! Megint jött látott és KO.

amaximus
#23812
valami kezdődik.
passz ez végülis most milyen stílus, de tuti mflexszandos 😊
de valami nagyon durva lett. nem ismertem az eredetit,amit nem csodálok, de meghallgatva, azt kell mondjam, ez a Mflex Sounds a szarból is képes várat építeni! gratula!
a végén a beharangozók pedig nagyon komoly dolgokat sejtetnek,majd meglátjuk.

Mflex Sounds feat. The Lost Angeles - You're My Star

reynaud
#23811
Flashworx - Torrevado Beach



Olyan friss hogy még kiadásra vár!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#23810


Peter Wilson - Hold You Tight

Nagyon várt kiadvány (nov.24) ,ezen nem egy verzió+instrumental,valahogy így kellene egy lemez kiadáshoz hozzáállni.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#23809
Odessa - Private Disco Show



Ha ez egy hivatalos radio edit,vajon a kiadó miért spórolta le a vinylről?
Odessa ‎– Private Disco Show (discogs)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#23808
#23787



MERCEDES-BENZ ML 320 CDI 4MATIC

Én ebben a roncsban is gyakran hallgatok jó zenét,csak mert megérdemlem!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#23806
Ez a minden megerőltetést nélkülöző laza vokál és a nagyszerű zenei alap egymásra találtak,zseniális!

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#23805
Kszortó Jóska 😊

Jules Tropicana - Come On

remek újragondolás, remek remix <#eljen>
reynaud
#23804
Josep Xortó + The Congosound - Això Que Sona És Nostre (Italoconnection Remix)



Josep Xortó + The Congosound - Això Que Sona És Nostre (Italoconnection Remix) - (BandCamp)

ItaloDisco4Ever !

#23803
Eladta a jogokat egy kiadónak ők meg ráültek már vagy egy éve sajnos. <#violent>

reynaud
#23802
Talált!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#23801
Magic System D.J. - Without Your Love

Mikor a kiadás korongon,vagy ez is marad Ismael fiókjában mint "I'm Feeling Alone" ?
Olyanok kapnak a stílusban lemezszerződéseket akik a nyomába se érnek!

ItaloDisco4Ever !

#23800
Szépen ki van sminkelve de valójában ő
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
https://img.discogs.com/CfWv19cCq-8tca1wwPOGYdtNJQo=/fit-in/600x527/filters:strip_icc():format(jpeg):mode_rgb():quality(90)/discogs-images/R-7175789-1435420224-2736.jpeg.jpg
<#nyes>

#23799
MAGIC ! <#finom>

reynaud
#23798
A nemrég linkelt i'Venti d'Azzurro buli videóján láttuk,a 80s évek italo disco sztárjai sem fiatalodnak....
Na de ki látható ezen a fotón,várom a megfejtéseket!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#23796
Steven Jones & Logan Sky - Desire Lines (OGRE remix)



Steven Jones & Logan Sky - Desire (OGRE remix) - BandCamp

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#23795


Tobias Bernstrup - Trannies At Night (BandCamp)

Vinyl után a kazetta piac is feléled!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#23794
Pont tíz évvel ezelőtti new-italo a legjobbak egyike!

Dyva - Please My Love (2006)



Infó : FLASHBACK SEPTEMBER SALE

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#23793
Nem tudom Mike ezt vokál nélkül dobja ki? egy jó hangú énekesnő vokáljával nagyot ütne,mondjuk pofán a Modern Talking kottamásolókat!
Egészen profi mástól nem hallható dallamok!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#23792
Olyan bazi nagy minőségi választék nincsen new-italo fronton,csak nézz körül a YT-on,a feltöltések több mint 90%-a maszat,selejt!
Na a maszek,kontár mixek,remixekről nem is beszélve,amiket én letiltanék ha rajtam múlna!

Ez a Ryan Paris dal szerintem egy jó new-italo,így 2016-ban örüljünk hogy van ilyen színvonalú italo!

ItaloDisco4Ever !

rain70
#23791
Igaz, az nincs odaírva, hogy melyik évben! <#zavart2>
deeee várós a csávesz dala
amaximus
#23790
én egy nulla LE-s fotelben ülve is meghallgattam már tucatszor és ugyanúgy élveztem <#vigyor0>
szinte energiabomba
amaximus
#23789
közel állsz a tűzhöz,hogy ilyen jól informált vagy? <#vigyor>
amaximus
#23788
a fickó évek óta ugrálgatott a stílusokban, főleg közepes remixekkel, de mostanában átnyergelt a hi-nrg felé

Ramon Serratos - No Rhyme No Reason (Hi-NRG version)

Ramon Serratos - Don't Stop (Hi-NRG version)
rain70
#23787
Ezt autópályán tudom elképzelni, ahogy alattam van egy 6-700 lóerős roncs! <#zavart1>
De nem rossz valóban.
rain70
#23786
Hamarosan és ősz, tehát tél előtt! <#nevetes1>
amaximus
#23785
<#nevetes1> csak azért röhögök,mert én is pár perce gondoltam,hogy berakom,aztán mondom, mégse, hisz csak egy rövidke demó,meg konkrét infó sincs, de ha valaki tudja mi és mikorra várható,az nyugodtan súgjon.


rain70
#23784
Ők sem tétlenkednek, ez eddig betalált rendesen nálam!!!<#guluszem1>

Mflex Sounds - italo disco prognostic demo sound


Utoljára szerkesztette: rain70, 2016.09.11. 11:14:34
amaximus
#23783
ez viszont brutál kemény, de ez a kaliforniai duó,ami néha trióvá is bővül, pár éve már igazi csemege a synthwave-ben

egy remek synthwave remixel adóznak a Queen-nek.
a gitárosuk szerint fenomenálisan nyomja

Dance with the Dead feat. Queen - We Will Rock You (remix)


amaximus
#23782
nekem nem a keménysége a gondom, összességében nem fogott meg, de ezt írtam is, hogy nem a zene miatt raktam ki.
rain70
#23781
Nekem ez túl kemény már, főleg egy Kalax-hoz képest.
rain70
#23780
Oké, ilyen legyen! <#law>
amaximus
#23779
synthwave,

ez a zene az én ízlésemnek közepes, bár igényes, valószínű simán átlépném, szóval ezt inkáb csak az ötletes videó miatt

Volkor X - This Means War



amaximus
#23778
ez nem tudom, mi, de jó

Italo Dixon

amaximus
#23777
ez picit túlzás, ilyen legyen a leghallgathatatlanabb new italo. <#kacsint>
rain70
#23776
A zene meg jó, de harmadikra-negyedikre már ez is beleolvad a nagy semmibe.
rain70
#23775
Nem először hallom, hogy RP autotune segítségét veszi igénybe, vagy valami hasonló akkordjavító programot, szerintem enélkül már nem tudna hamis mentesen énekelni, mert ilyet amatőrök használnak. Ami ugyan minimumra van tekerve, de simán hallatszik még így is.
Utoljára szerkesztette: rain70, 2016.09.07. 15:42:14