NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

reynaud
#23876
Tudtommal sajnos kiadatlan,3 évvel ezelőtti remix,a Split Mirrors tagjától.

Strange Talk - Cast Away (Henry Flex Remix)



ItaloDisco4Ever !

reynaud
#23875
FlashBack Megamix 2016 (By DJ Peet Need)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#23874
A videó pocsék,a zene jó.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#23873
Mirko annyi jó kritikát kapott már tőlem....most nem fog!
A 35 másodpercet végighallgatva,a kommersz jelzőt tartom megfelelőnek.
Eurobeat? hmmm,mitől is?

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#23872
gyakorlatilag már ennyiből úgy érzem, a teljes számot ismerem. meglepődnék, ha meglepődnék. <#nyes>

tudom, hogy ez csak engem zavar, de ez épp elég ok, <#nevetes1> Mirko nem tudna egy icipicit igényesebb, uploaded tunestotube reklámszöveg nélküli videófeltöltőt választani? hihetetlenül ellenszenves tud lenni az efféle beleerőltetett felirat ettől a szolgáltatástól.
amaximus
#23871
szokásosan jó. bár videót inkább ne csináljon.<#nevetes1>
reynaud
#23870
reynaud
#23869
Na ebből mi lesz ?
Mirko Hirsch......

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#23868
Egy "flashback" ,hivatalosan majdnem napra pontosan két éve ,egy kiváló synthpop muzsika ,remek videóval.

ΜFLΞΧ - I Came In Like A Wrecking Ball




ΜFLΞΧ - I Came in Like a Wrecking Ball (BandCamp)
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2016.10.03. 15:58:47

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#23867
Tudom,szakítja a topic zenei stílusainak határait ,de olyan jó zene hogy muszáj volt elrejtenem a linkek közt.😊


ItaloDisco4Ever !

amaximus
#23866
a Presence of Mind nekem bejön, a klipp is jó lett, de ez nagyon Depeche,
ezekből semmi nincs benne NEW ITALO DISCO & Hi-NRG - SYNTHWAVE - NEW RETRO WAVE - NU-DISCO
azért köszi, a zene jó
reynaud
#23865
Most egyetértünk,teljes mértékben!

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#23864
Endless Dream,Cosmo Tron ezek örök klasszikusok szerintem is,
de ez az album túlontúl is pont az első 1-2 albumra akar hasonlítani, dettó ua. befutott hangjegyek,már-már ua. az a 4-8 dallam vezetés, jó-jó,de nekem 30 év távlatából akkor is belefért volna némi többlet, de az nincs.
amaximus
#23862
értem én, hogy újraaktualizáltad, de hool van itt videó??? én egy fotót látok némi mozgó ekvalézerrel. vagy az már a videó??? <#kacsint>

Józsi sikereieben nem tudom, hogy mennyiben van jelen ez a fórum, de nyilvánvaló, hogy akik már nincsenek itt régóta, azok is itt vannak! Ez csak nekik nem nyilvánvaló. <#nevetes1>

'azóta én hallottam már egy újabb zenéjüket is!'
most ne kérleld már magad, nyögd ki, mire gondolsz, <#vigyor0> a RY remixre vagy vmi másra?
reynaud
#23861
Erről marad le aki nem veszi,vette meg,én még mindig a Discovery Trip (1989) albumot favorizálom. (Endless Dream,Cosmo Tron) ezeknél számomra jobbat nem tudtak csinálni!

Laser Dance - Force Of Order (Album Preview)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#23860
Ha megnézed a dátumot,olyan friss és aktuális volt a link hogy videó még nem volt,azóta én hallottam már egy újabb zenéjüket is!
Egyébként "Josep Xortó dal "Italoconnection" remixéből ez a topik csinált slágert,mert senki sem olvassa,csak majdnem mindenki aki régebben is.

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#23859
ez is pont ugyanolyan jó <#vigyor>
reynaud
#23858
Stylove - Carry On

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#23857

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#23856
Talán sem!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#23855
hát....úgy szól mintha egy eddig kiadatlan 80s Laserdance dalt hallgatnék.

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#23854
azt írta Nastar előrelátóan helyesen, hogy TALÁN, ez biztos benézted. <#vigyor> és ez így is van, talán igen,talán nem, egyébként meg jó ez,nincs ezzel semmi baj, azzal viszont csak egyetérteni tudok, hogy a "nagy durranásokat főleg év végére szokták tartogatni", főleg a legvégére. <#nevetes1>
amaximus
#23853
ne legyen. <#vigyor>
a zenék már önállóan korábban is elérhetők voltak, ha valakinek megéri, hogy CD-lemezre írták,annak okoz esetleg ez örömöt.
amaximus
#23852
unboxing <#nevetes1>
amaximus
#23851
hát <#ijedt>
#23850
Ez így is van jól cimbi,gondold el hogy milyen egyhangú lenne a világ, ha mindenki mindenben egyetértene.<#nevetes1>
rain70
#23849
Szerintem meg nagyon nem az idei év legjobb remixe, nekem valahogy nem is passzol az énekhez az egyébként fantasztikusan összerakott dallam, ráadásul ilyen kijelentést tenni szeptemberben, mikor a nagy durranásokat főleg év végére szokták tartogatni, elég nagy ostobaság! <#zavart1><#eplus2><#law>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2016.09.30. 09:36:52
#23848
Szerintem is, és szerintem sem.<#integet2>

#23847
Szép estét Italo nemzet!Az idei év talán legjobb remixe lett szerintem, a Split Mirrors - The Right Time 1987-es dalának Digimax feldolgozása.Ennek örömére itt egy valós vbr mp3 rip a dalból!01-split mirrors - the right time (digimax remix)<#finom>
Musachy
#23846
Még Kaposi Laciban sem reménykedhetünk, hogy feltenné, pedig neki biztos megvan! <#wink>

imo :) science fiction is science fact

reynaud
#23845

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#23844
LaserDance - Inter Galactic

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#23843
Candide - We're Not Too Old

ItaloDisco4Ever !

#23842
Lenne rá egy fogadásom hogy ez még sokáig nem kerül fel egyik torrentre sem. <#nyes>

#23841
Ráadásul rögtön az első track!<#nyes>
#23840
Már a Split Mirrors - The Right Time (Digimax Remix) miatt megérte. <#taps>

reynaud
#23839
Alex Valentini - It's Time (Official Video)



Alex Valentini ‎– It's Time (Vinyl, 12"😉

ItaloDisco4Ever !

#23838
Én normalizáltam a felvételt azt már így került cd-re nállam az eredetivel eggyütt.Mivel a felvételre már nincs szükségem,vigyétek<#wave>!!!!
Italove Tq - I Need Your Love
#23837
David Lyme 2016 október új single megjelenés.David Lyme
amaximus
#23836
most nem igazán értelek, mi az hogy halk lett?
már-már üvölt. bár engem csak az extended érdekelt, az pár fokkal talán jobb.
vagy mi lett neked halk? csendben töltötted le?<#vigyor>
#23835
egyetértek veled<#eljen>
más kérdés hogy a letölthető fájl igen halkra sikeredett<#csodalk><#wow3>,sebaj lesz ez még kézzel fogható.....
hallllkan!
amaximus
#23834
szerintem remek lett és szinte ingyen adják. <#eljen>
reynaud
#23833
ItaLove & TQ - I Need Your Love



Italove & Tq - I Need Your Love

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#23831
a Mirko féle remix akár önmagában is, a többi szerintem elhanyagolható,legalábbis semmi extra.
reynaud
#23830
Juno Dreams - Daydreamer



Juno Dreams - Space Warp (BandCamp)

Top!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#23829
Engem maxi cd-n is érdekelne,azonnal megrendelném!

ItaloDisco4Ever !

#23828
Nagyon megérte a 10 dollárt! <#finom>

reynaud
#23827