NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

amaximus
#23774
ezen most meglepődtem.
amaximus
#23773
meg tudok állni bármit,amit akarok, de a kommunikációs önmegtartoztatás blogolásba menne át, és ez nem egy blog. <#kacsint>
ezért sem ahogy jólesik ill.tetszik alapon működik és ezért is reagálok.
nem szeretnék törölgetni, azt hiszem nem is nagyon kellett, csak a listás fotógalériákat szeretném elkerülni, amiket ha egyszer elkezdesz a korábbiak alapján nagyon bele tudsz lendülni <#vigyor0>, de 1 hónapban egyszer nyilván elfér bármilyen slágerlista kép, csak írd oda, hogy melyik forrás, adó vagy csoportosulás szüleménye. ez nem nagy ügy, annyit jelez, hogy 'kik szerint'
bár a listák hasznát vagy értelmét ettől függetlenül is megkérdőjelezem.ahogy korábban is.

jobban reprezentálhatna valódi sikert,vagy érdeklődést ezeknél akár egy letöltések, megtekintések, eladások, pozitív hozzászólások, megosztások száma vagy egyéb nyíltan átlátható adatok szerinti sorrendiség,mint ezek a náció, véletlenek sorozata, beadások és bevallások és tudja a frász miszerint összerakott, hitelességében is sok kérdőjeles listák,amik hitelesnek látszóan akarnak bármit is közvetíteni.

"Ez a lista a talán leginkább elismert"
én sok ilyen talán leginkább elismert listát ismerek. <#nevetes1> külön érdekességük, hogy többnyire más számokból és sorrendből állnak.

részemről ez ennyi, mindent elmondtam. azt hiszem. <#kacsint>
#23772
<#eljen>egyetértek veled kolléga!
reynaud
#23771
Megvagy értve,de ismerhetsz már ,mindent úgy csinálok ahogy nekem jólesik ill.tetszik.
Ha valami szúrja a szemed nyugodtan töröld,nem csinálok belőle problémát.
Ez a lista a talán leginkább elismert,amely elsősorban a topic témájához tartozó new-italo zenéket rangsorolja italo disco rajongók szavazatai alapján,egy hónapban egyszer elfér a topicban.

A napokban volt időm és kedvem délutánonként fórumozni hogy ez meddig tart ki egyenlőre nem tudom,de egyébként számomra ez nem fontos,nagyon nem szeretnék most vitázni veled,ha meg tudod állni ne reagálj erre a hsz-re,töröld ami nem tetszik és minden rendben van!

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#23770
az ajánlókat,linkeket próbáld meg követhetővé tenni, írd ki (ahogyan alapvetően meg is teszed) az előadót,számcímet, a kattints, new-italo és legjobb hívószavak kevésbé lesznek visszakövethetők 1-2 oldallal később.<#nevetes1>.

ezeket a nem reprezentatív csartokat , jó ég<#wow1>, tehát a különböző oldalak, különböző hallgatói csoportjainak szokásaiból összeállított netes slágerlistákat (amiből én is legalább egytucatnyit ismerek a holland,lengyel,orosz ésatöbbi pl lastfm netrádiók bűvöletében) meg elég egyszer linkelni és nézegesse, aki akarja, ehhez nem kell iderakni a listák fotóit sem hetente, sem havonta.


köszi a megértést.

Utoljára szerkesztette: amaximus, 2016.09.06. 18:33:19
reynaud
#23769
Az elmúlt hetek egyik legjobb new-italo zenéje: Kattints!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#23767


A legfrissebb new italo chart,van egy-két jó zene rajt!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#23766
Tomer Aaron - Cosmic Gate (Gerson Tellez remix)



Nem is rossz!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#23765
Is the same as : 2 Boys From England
Do not search on disk,because to my knowledge, unreleased tracks!

ItaloDisco4Ever !

#23764
GREETINGS, anyone know anything about this group, RECORDINGS ARE?

reynaud
#23763
reynaud
#23762


Fred Ventura - East And West (Deluxe Edition) - 2016.09.30

Tracklist :

01. It's My Time 4:42
02. Lost In Paris 3:48
03. Never Too Late 4:09
04. Heartbeat 5:37
05. One Day 3:32
06. No More Lies 4:09
07. Imagine 3:59
08. Wind Of Change 4:31
09. Late Night Train 4:39

Extended Versions, Mixes & Remixes:

10. It’s My Time (Mix Version) 6:16
11. Lost In Paris (Emotional Mix) 6:57
12. Housebeat 6:10
13. One Day (Extended Version) 6:08
14. Imagine (You'll Never Change Your Mind) (Extended Mix) 6:23
15. Wind Of Change (Extended Version) 6:15

TT 77:25

Kötelező,gyűjteménybe való kiadvány!
Itt is rendelhető:

Fred Ventura - East and West (Deluxe Edition)
Viszonyítási alapként:
Fred Ventura ‎– East & West (1989) CD Album
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2016.09.05. 17:10:42

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#23761
Egyetértek,ebben a stílusban Kalax tényleg brutális,ez nagyon magas színvonal.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#23760
Italo Disco New Generation vol.9-re Mirko remixében kellett volna ezt a dalt felrakni,de ha már így alakult akkor remélem lesz rá mód majd megvásárolni.
Én azt nem értem mi ebben a tabu,két különböző remixről van szó,nem gondolom hogy ha Mirko közzéteszi sajátját akkor kiüti a szóban forgó másikat,sőt miután csak egy remixről van szó,ha én lennék Mirko Hirsch felraknám a BandCamp oldalra lossless minőségben,és ingyen adnám a rajongóimnak!

ItaloDisco4Ever !

rain70
#23759
Kalax brutális mint mindig!
#23758
"Nem rakta fel,lossless minőségben jó volna megszerezni!"

Ez egyelőre nem fog összejönni mert pont a Michael Nolen maxi mix a konkurenciája a dalnak.
Egyszerre indultak és sajnos a ZYX Italo Disco New Generation Vol. 9-re a Michael féle verziót választották.

Mirko nem akar most alátenni Victor Plotnikov-nak.

Talán később lesz rá alkalom megszerezni de most tabu.

Amúgy Mirkoba még mindig nagy tüske hogy a Video Night semelyik kiadónak nem kellett egy Maxi vinyl formájában. <#shakehead>

reynaud
#23757
az!

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#23756
aha, a Nolen féle erősen bééé oldalas. <#vigyor0>
reynaud
#23755
reynaud
#23754
Van egy aktuális másik remix a dalból :
Etolie Vipe - Better Than You (Michael Nolen maxi mix)

Mirko remix nekem sokkal jobban tetszik,kerestem a BandCamp oldalán :
Mirko Hirsch (BandCamp)
Nem rakta fel,lossless minőségben jó volna megszerezni!

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#23752
tetszik ez a remix, és a Candide is végre valami frissülést hoz. <#vigyor1>
reynaud
#23751
Etolie Vipe - Better Than You (Mirko Hirsch Remix)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#23750
Elen Cora - Squirrel



Csak mert önzetlen vagyok...

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#23749
A videó alapján a hangulat lapos,fagyott volt.
Mintha a publikum csak azzal foglalatoskodott volna hogy jó felvételeket készítsen a buliról.
Ettől függetlenül ez a jelenlévőknek nagy élmény lehetett.

Martin Blix "a kakukktojás"képviselte az új generációt.

ItaloDisco4Ever !

rain70
#23748
<#eljen>

Jó buli lehetett, de Fred "látni akarom az ugrálást" kijelentésére, majd többszöri ismétlésre is azt hittem elalszik a közönség! <#nevetes2>
Vagyis tudja hogy kell lázba hozni az embereket.
Martin Blix mit keresett ott? Kakukk tojás volt a régi nagy italo sztárok közt, nem illett oda.
reynaud
#23747

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#23746
Köszönöm Allada !

ItaloDisco4Ever !

#23745
Reynaud !
Ez szól ott 7 percnél. Finzy Kontini - In The Name Of Love
reynaud
#23744
30 ANNI I VENTI d’AZZURRO Milano 2016



Na ez egy komoly feltöltés a májusi buli szervezőjétől.
Súgjon nekem aki tudja Clara Moroni melyik dalt énekli 7 perc körül,nem villan be és nincs időm keresgetni.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#23742
reynaud
#23741
Peter Wilson új album (2017.január)
Produced by Italoconnection, Matt Pop, Pete Hammond, John von Ahlen, Marco Rochowski, Retronic Voice, Mirko Hirsch.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#23740
Azoknak ajánlom akik Miskolc környékén laknak,egy bizonyos Miskolci fesztiválon ,szombat éjjel (24.00-01.00) fellép a két énekesnő ,több infót a neten találtok.



ItaloDisco4Ever !

reynaud
#23739
reynaud
#23738
Christina Manzano feat. Kristian Conde - Moving Your Hips:
Meghallgat ide kattint.
Megszerez itt.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#23737
Mindenkinek ízlése és igénye szerint,de én nem díjazom már ismert kottákból való másolást!
Miért gondolod hogy az eredetit felülírja az a másolat ami az original (Laserdance) zenei alapra ,ötletre épül.

Aki szeretne a 140 ,számozott példányból magáénak tudni egyet,igyekezzen,jelenleg 69,70,71,72 sorszámú lemezre lehet lecsapni!
Laserdance ‎– Force Of Order
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2016.09.01. 16:10:14

ItaloDisco4Ever !

#23736
Majd meglátjuk!<#nevetes1>
#23735
Csak hogy azok már a múlt , ez az album meg a jelen.
Én meg a LaserDance legújabb albumával hasonlítanám majd össze. <#awink>

#23734
Valóban nagyon jó album lett, de Michiel van der Kuy munkái szerintem überelhetetlenek,csak egy párat említenék meg közülük New Adventure ,Sky Orbit,Technoid ,Warriors ha meghallgatod ezeket a nótákat rögtön rá fogsz jönni, hogy a te általad említett Kazakhstan srác albuma fényévekre van ezekhez képest!<#nyes><#wave>
Utoljára szerkesztette: Nastar, 2016.09.01. 13:37:23
#23733
Idén az OBLIVION - Voyage To Discovery zseniális albumát kellene űberelnie a LaserDance-nek.
Nehéz lesz, még akkor is ha tudjuk hogy a Kazakhstan srác albuma a LaserDance + Koto + Vangelis + J. M. Jarre alapokra épül.

#23732
Itt a jó link az említett Laserdance nótához!LaserDance - Feel So Fine (vinyl rip remastered 1988).FLAC bár a másik se rossz amit tévedésből raktam ki!<#finom>
#23731
Ezt a hangzást kéne tovább vinniük, ez még most is nagyon király, pedig idestova 28 éves dalról beszélünk!
De mivel az egyik kedvenc Laserdance nótámról van szó, ez sem kerülhette el a remasterelésem!Innen:LaserDance - Que Me Pasa (vinyl rip remastered 1988).FLACJa és elnézést offért.<#wave>
amaximus
#23730

rocky téma zenére hajazó synthwave-es elegy <#kacsint>

Phaserland - To Be Strong
#23729
A Strikes Back c. Laserdance albumot en is megvettem, de ket szam kivetelevel tenyleg harmatgyenge volt, ami annak is volt koszonheto, hogy "Written-By, Composed By – Julius Wijnmalen". Viszont azokban a spacesynth szempontjabol inseges idokben orultem, hogy egyaltalan megjelenik valami hasonlo. Szerencsere, utana azert felfutott a mufaj es igazan jo albumok is megjelentek. Kar, hogy azota megint visszaesett a komponalasi kedvuk a legjobb eloadoknak.
amaximus
#23728
már már újdonságként jelenthetném be, de igazából pár hónapja megvannak ezek a mai ajánlók

Fred Ventura picit megint elkalandozott,most épp a synthpop felé egy remek feldolgozással (az eredeti szinte felejthető), de alapvető italo jegyek azért itt is feltűnnek szerencsére,
a 7 inch verzió borzalmas 55mp felvezetését ki is vettem ebből,mert kikészítő, de a többi egészen jóra sikerült és ha elkészül egy átütő italo verzió, az mindenképpen aratni fog.

Adriani & Ventura - Changing (7 inch)

és a másik pedig inkább ebbe a fórumba való, egy italo disco alapokat is felhasználó, de alapvetően italo house nóta
Younger Than Me feat. Lara Caprotti - Honey

amaximus
#23727
jó sokat kellett rángatni az egeret ide-oda,mire ezt a klippet összerakták!<#nevetes1>
az alapja tetszik, dance, matt pop, de ezt ettől független nehezen tudom átszellemülve hallgatni az eredeti árnyékában, ami annyira jó, hogy nagy kihívás a nyomdokaiba lépni bárhogy.
amaximus
#23726
hát ez a hangzás nyilván bukás lett, néha már fájóna gagyi, de sajnos sem engem, sem téged nem kérdeztek meg előtte, hogy ez az irány jó-e! és csinálják-e tovább? 😊 így bukta lett.<#kacsint>
reynaud
#23725
Ezt hallgasd meg,brutál! Matt Pop



P.S. : Grant Miller - Love Revolution daláról,megjelenés, stb. ha van valakinek infója,ne tartsa magába.

ItaloDisco4Ever !