NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Wind 67
#24031

Csak a WAV peregjen

Wind 67
#24030
ITALOVE feat Fred Ventura - Never Surrender

Nov 17.

Csak a WAV peregjen

#24029
#24028
Sziasztok!
Új vagyok a fórumon elsőre saját "keverésem" mutatnám be ismert dalokból és klipekből.
Kíváncsi vagyok, hogy tetszik! :-)

reynaud
#24027
#23990

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#24026
Boytronic - My Baby Lost Its Way (2016)



ItaloDisco4Ever !

reynaud
#24025

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#24024


ROBERT PARKER - '85 Again (INDEX CODE Remix) - SoundCloud
Ezt a remixet összerakta alaposan,több mint jó!

INDEX CODE on BandCamp

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#24023


Mflex Sounds - No Escape (EP) - BandCamp
Mflex Sounds official

MFLEX SOUNDS - NO ESCAPE! NEW EP OUT NOW



ItaloDisco4Ever !

reynaud
#24022


Steve Burbon - Powerplay (BandCamp)

Steve Burbon - Night in Motion (Space-Mix)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#24020
A kiadványon egyértelműen a legjobb zene.

Egy hamarosan kapható vinyl (B1) Fred Ventura vokáljával,szintén jó zene.

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#24019
persze a nevek többnyire kamuk, de ez is egy jó remix lett
Ian Coleen feat. Silvio Anzzalotti & Rebecca Mayhem - Today (extended)



IAN COLEEN productions



amaximus
#24018
és ha már Alexander is megjelent errefelé egy beugró szintű zenéjével, íme közkívántra <#nevetes1> összedobtam a vasárnapi koktélozás mellé a viszonylag friss zenéiből egy kisebb csomagot a szerintem érdemesebbekből. kellemes csemegézést.

ha már letolódik az oldal sokezer hsz-el, 😊 mindezt később is elérhetitek a fórum kép alatti linkeken.



Alexander Pierce & Elena Kovaleva - Set Free

Alexander Pierce feat. Vengeance - I Miss You

Alexander Guzov - Trains (Alexander Pierce Remix)

Mohito - Don't Run From Me (Alexander Pierce Remix)

D. White - Follow Me (Alexander Pierce Remix)

Alexander Pierce - RoboCop 3

M.O.O.N. vs Ace of Base - Cruel Summer Dust (Alexander Pierce Mash-Up Remix)

Lerika - Heaven and Earth (Alexander Pierce Remix)



és egyben
Alexander Pierce mini best of

Utoljára szerkesztette: amaximus, 2016.11.06. 14:53:00
amaximus
#24017
Tom Garrow - Dance for me


amaximus
#24016
ja,nem rossz.
van egy magyar hsz alatta, azon beszartam.és képes volt 3 nyelven is odaírni. <#nevetes1> biztos be volt kokózva az imike!
#24015


Nekem nagyon tetszik 😊
Utoljára szerkesztette: allacska, 2016.11.06. 11:16:53
#24014
greetings, name???
https://www.facebook.com/nena.m.manzo/videos/1242765712441817/?__mref=message_bubble
reynaud
#24013
Thanks for that information, Mr Wind. <#eljen>

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#24012
vagy valami olyasmi, esetleg emo transzformáció, vagy kombináció. <#vigyor>
a vonóhorog a lényeg,nem a nemi identitás <#nevetes1>
#24011
Csaj??
amaximus
#24010
hát igen, ez valóban így szól, és ez a kiadó felelőssége is, de van bőr a képükön, legalább önbizalmuk az volt. <#nevetes1>
amaximus
#24009
mit tudtok azon ennyit agyalni, hogy kaki lett az eredeti verzió?! <#nevetes1> nem a vinyl volt rossz,hanem eleve a forrás zene. szarból meg nem lehet csodát tenni vinylre rakva sem.
az új album már a demóból is hallatszik, hogy minimum normális lesz.
Wind 67
#24008

Csak a WAV peregjen

Wind 67
#24007
Ha ezt mind megvetted volna, tudnád, h 34,9 €-volt az új ára. És mint a discogs is jelzi 80€ volt a legnagyobb értékesítés belőle. (egyébként a b1 tényleg elég orbáncos)

Csak a WAV peregjen

amaximus
#24006
a betyár mindenit.

Mflex Sounds - No Escape (mega italo disco)

reynaud
#24005
Egy favorit amin a "remastered " sem segít! 😊))
Az egyik nagyon elcseszett minőségű dal a 80s évekből.

Mozzart - Malice & Vice

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#24004
Nem hoznám kellemetlen helyzetbe az említett úriembert,tudjuk hogy a kiadó magyarországi megbízottja.
Egyébként problémás vinylek voltak ,vannak és lesznek,de szerencsére elenyésző számban.

ItaloDisco4Ever !

#24003
És bizony EZ is egy Home kép! <#papakacsint>

#24002
.."talán akad valaki az sg-t olvasok közt akinek megvan a lemez,és téged igazol,esetleg cáfol."


Akkor fordulj bizalommal Wind-hez ezen kérdéseddel kapcsolatban.<#wink>

Ha jól emlékszem anno ők is futottak egy hiábavaló kört ezzel kapcsolatban.

reynaud
#24001
Furcsa, 74 gyűjtő birtokában a maxi,és ebből akad olyan aki értékelte is a kiadványt,méghozzá öt csillaggal,a discogs oldalon,jelezni szokták egy-egy kommentben ha a lemez problémás.

A feltöltéseden tényleg borzalmas a minőség,talán akad valaki az sg-t olvasok közt akinek megvan a lemez,és téged igazol,esetleg cáfol.
Egyébként ezért a lemezért én 100€-ot nem fizettem volna anno, hibátlan minőségben sem,az új DYVA album viszont megéri az árát.

ItaloDisco4Ever !

#24000
Hallgasd meg a saját füleddel.
Igazából még ma sem tudom elhinni hogy ezt így ki merték adni! <#fejvakaras>

Két perc borzalom és kettő perc minőségi zene!<#shakehead> ugyan arról a korongról!
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2016.11.04. 18:16:23

#23999
Márpedig ha jól emlékszem ( elég régen volt már) bizony a megjelenéskor volt ez az ára.
Most már lejjebb ment kicsit!

Amúgy az A oldala meg tökéletes minőségű a vinyl-nek. <#finom>

https://www.discogs.com/Dyva-Clap-Again/release/617376

#23998
Ez is egy érdekes párosítás lett!
Még szoktatom magam hozzá, mert Lenroy inkább csak a nevét adta hozzá. <#nyes>

http://www.junodownload.com/products/imma-lenroy-feel-the-sound/3240376-02/

reynaud
#23997
Gondolom azt kizárhatjuk hogy a maxi megjelenése idején a korong nyitó ára 100€ volt.
Én a jelenre értettem,pláne ha gyűjtők körében ismert már az elcseszett minőség,s ha tényleg van aki ennyiért árulja a lemezt tudva a rossz minőségű felvételről,ahhoz kéne egy-két "kedves" kommentet fűzni,nemde?

Linkeld be nekem azt a kiadványt,kíváncsi vagyok.

ItaloDisco4Ever !

#23996
"Egyébként ki az a lúzer aki ad 100€-ot egy rossz felvételt tartalmazó maxiért? "

Szerinted amikor megrendelték rá volt írva a maxira hogy szarul szól?
Utólagos reklamációkra meg nem igazán reagáltak érdemben.
Elhiheted elég sokan fel voltak háborodva a Flashback Records ezen kiadvány miatt!

reynaud
#23995
Felbolydult a net egy képtől....én is várom mit kapunk e közös projektől.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#23994
Tom Hooker - Tell Me (Official italodisco video)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#23993
Ez a "legbotrányosabban szóló felvétel " általam nem ismert 😊,de ezek szerint,minden bizonnyal azért készült új mix a dalból,mert a korábbit elcseszték.
Így aztán nagy a valószínűsége annak, ez a CD album probléma mentes lesz,de majd kiderül ha hozza a postás a rendelést.

Egyébként ki az a lúzer aki ad 100€-ot egy rossz felvételt tartalmazó maxiért? :XD

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#23992
én inkább minden idők első 300 trágya felvétele közé sorolnám. <#vigyor>
a botrányos inkább az, hogy ezt nem ingyen hajították ki,hanem még pénzt is kértek érte.<#nevetes1>
az eredeti már új korában is gáz volt, mintha egy olcsó kazettás magnóval vették volna fel egy régi bérház dohos lakásásban.az biztos, hogy stúdiót 200 km-es körzetben nem látott.
a new mix-et meg teljesen új és újra lett énekelve.
#23991
Minden idők általam ismert legbotrányosabban szóló felvétele a Leftlover Love Dyva egy 100 Euros maxiján található!<#falbav><#duhos2>

Hát nagyon kíváncsi vagyok hogy fog szólni ez a ( New Mix) ezen a kiadványon. <#fejvakaras>

reynaud
#23990


Dyva - Harsh Wind (The Second Album) - (2016.Nov.25)

Tracklist :

1. Unbelievable (Extended Version)

2. Joy (Extended Version)

3. My Only Love (New Mix)

4. I Know (Extended Version)

5. All the Night (Blackzone Remix)

6. Alone Again (Extended Version)

7. My Love (Don't Let Me Down) (P.R. Mix)

8. Cannery the Canary (Extended Dance Version)

9. Leftover Love (New Mix)

10. Harsh Wind (Album Version)


Dyva - Harsh Wind (The Second Album)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#23989
Le Cliché - Terms & Conditions



LE CLICHÉ - The Product Is You (BandCamp)

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#23988
mi az a csaj orrában, vonóhorog? <#vigyor> omg
#23987

Tom Hooker - Tell Me
reynaud
#23985
Marc Fruttero - Dance My Life Away



Megbeszéltük korábban,ez egész jól sikerült,a videó az előadó feltöltése.

ItaloDisco4Ever !

#23984
<#eljen>
reynaud
#23983


Marcel De Van feat. Anna Jones - In My Dreams

ItaloDisco4Ever !