NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
megosztok egy kis különlegességet, melynek eredetije még a múlt év végén kijött, nemrég pedig picit megremixelgették, ami tipikusan nem italo disco,fogjuk rá nu-disco, de zeneileg azt hiszem bőven kárpótolja <#vigyor>#vigyor> mindenben azokat, akik szeretik a funky, italo, groove, nu disco stílus elegyeket is,mert ezeket Mr. Ali Jamieson nagyon jól érzi. az italo brutalo verzió szerintem feleslegesen lett 9 és fél perc hosszú, amikor 5 percben is elég lett volna, de sajnos nem kérdeztek meg róla.
NU-DISCO
Ali Jamieson feat. Raff - Ever After Love
Ali Jamieson feat. Raff - Ever After Love (Italo Brutalo's Cosmic Disco Remix)
Ali Jamieson feat. Raff - Ever After Love (Rhayader Remix)
NU-DISCO
Ali Jamieson feat. Raff - Ever After Love
Ali Jamieson feat. Raff - Ever After Love (Italo Brutalo's Cosmic Disco Remix)
Ali Jamieson feat. Raff - Ever After Love (Rhayader Remix)
már 2012-ben is dalolászta, jó sokáig gyúrták a lemezre.
mint ahogy ezt is.biztos volt már itt korábban.
Mode One - Queen Of My Heart
mint ahogy ezt is.biztos volt már itt korábban.
Mode One - Queen Of My Heart
Na igen. Valaha könnyebben meg lehetett határozni egy egy zenei műfajt, stílust..
pl. Kraftwerk: elektronikus zene kb. 1970-től..
vagy Modern Talking: pop zene kb.1984-től...
még akkor is, ha sokan a Kraftwerk-et a synth space,
a Modern Talking-ot meg az italo disco hőseinek tekintik..
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2016.11.19. 18:24:03
pl. Kraftwerk: elektronikus zene kb. 1970-től..
vagy Modern Talking: pop zene kb.1984-től...
még akkor is, ha sokan a Kraftwerk-et a synth space,
a Modern Talking-ot meg az italo disco hőseinek tekintik..
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2016.11.19. 18:24:03
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
és persze félprecenként megjelenik egy új bicsklubrekordc tükrözött tükör a tükörnek tükörje-féle kiadvány is, de nincs erőm belinkelgetni, úgy látom, másnak sincs. <#nevetes1>#nevetes1>
tegnap hallgattam az albumot, nagyon jó kis válogatás, fogalmam sincs minek vagy miért ült Mirko ezeken ennyit, mert ez sok éve is siker lehetett volna. az igaz,akkor most mit adott volna ki? <#nyes>#nyes>
azon meg csak mindig mosolygok,ahogyan állandóan mentegetőzik a minőségéért, de zeneileg igencsak jók lettek.
Mirko Hirsch - Here We Belong
azon meg csak mindig mosolygok,ahogyan állandóan mentegetőzik a minőségéért, de zeneileg igencsak jók lettek.
Mirko Hirsch - Here We Belong
Mode One - Heaven is Waiting (Official Video) <#taps>#taps>
Mode One - Queen of My Heart
Buy & Listen & Watch
Mode One - Queen of My Heart
Buy & Listen & Watch
ItaloDisco4Ever !
Baccara feat. María Mendiola & Cristina Sevilla - I Belong to Your Heart (Official Video)
ItaloDisco4Ever !
Ha már letorkolsz, legalább nézd meg mire válaszoltam<#hehe>#hehe>
Amire ugyanis reflektáltam az 6 nóta
(pontosabban 1 nóta 5 változata + 1 bónusz nóta) amik 320-ak.
És mielőtt még nagyon belemerülnénk a nótaestbe..<#nyes>#nyes>...én lépek<#wave>#wave>
A többi 128-as kutyulmányt meg meghagyom nektek<#wow3>#wow3><#eplus2>#eplus2>
Amire ugyanis reflektáltam az 6 nóta
(pontosabban 1 nóta 5 változata + 1 bónusz nóta) amik 320-ak.
És mielőtt még nagyon belemerülnénk a nótaestbe..<#nyes>#nyes>...én lépek<#wave>#wave>
A többi 128-as kutyulmányt meg meghagyom nektek<#wow3>#wow3><#eplus2>#eplus2>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
azért a hirtelen sok felhozatalban rendesen van feldúsított 128as is.
nekem nem lényeg, csak szólok,nehogy rákapcsold az sacd erősítőre.<#integet2>#integet2>
nekem nem lényeg, csak szólok,nehogy rákapcsold az sacd erősítőre.<#integet2>#integet2>
Sziasztok!
Eladóak a következő bakelit lemezek.Ha esetleg valakit érdekel belőle valami jelezze! Köszönöm!
MIXED EMOTIONS - DEEP FROM THE HEART/LP
SANDRA - TEN ON ONE/LP
C.C.CATCH - CATCH THE CATCH/LP
DON LUIS Y COMPANIA - VIVA EL AMOR/LP
ALITA HEART - LOVE ME TONIGHT
VIENNA LUSTHOUSE - READY FOR RADETZKY
ANTONELLA - SUPERSONIC LEVEL
LUCIA & PROJECT 2 - LA ISLA BONITA
LUCIA - MARINERO (REMIX)
YENA - FEEL THE BEAT OF LOVE
AMINATI - TURN ME UP
L-VIRA - TALKIN'BOUT RAMBO
M LIKE MOON - SUNLIGHT
BOZUWA - NIGHTS IN NAIROBI
AXODRY - FEEL IT RIGHT
20 FINGERS FEAT KATRINA - SEX MACHINE
CARTOUCHE - FEEL THE GROOVE
BLISS TEAM - LOVE IS FOREVER
AFRIKA BAMBAATAA - PUPUNANY
2 COWBOYS - EVERYBODY GONFI GON
RADIO DJ - SONG FOR YOU
THE OUTHERE BROTHERS - BOOM BOOM BOOM
ANKAWA - WALLA WALLA COCO
CABBALLERO - DANCING WITH TEARS IN MY EYES
DON VITO - COCCO DI MAMMA
JULIA - COME TO ME
BLISS TEAM - HOLD ON TO LOVE
LOUISE HAMILTON - DON'T LEAVE ME
Q-MATIC - SUCESS
CLUB HOUSE FEAT.CARL.- LIGHT MY FIRE
APANACHEE - SPIRITS OF NATURE
SANGWARA - GANGSTA'S PARADISE
2 EIVISSA - OH LA LA LA
THE OUTHERE BROTHERS - DON'T STOP
MELODIE MC - BOMBA DENG
LANOTTE - NEVER STAY ALONE
IMPERIO - AMOR INFINITUS
DIRTY BOYZ - SPAGHETTI
PAOLA & CHIARA - VAMOS A BAILAR
MAJOR K. - WHO THE FUCK IS CAPTAIN JACK?
IMPERIO - VENI VIDI VICI
DECADANCE - BAILAMOS
M.C.SAR & THE REAL MC COY - PUMP UP THE JAM
Eladóak a következő bakelit lemezek.Ha esetleg valakit érdekel belőle valami jelezze! Köszönöm!
MIXED EMOTIONS - DEEP FROM THE HEART/LP
SANDRA - TEN ON ONE/LP
C.C.CATCH - CATCH THE CATCH/LP
DON LUIS Y COMPANIA - VIVA EL AMOR/LP
ALITA HEART - LOVE ME TONIGHT
VIENNA LUSTHOUSE - READY FOR RADETZKY
ANTONELLA - SUPERSONIC LEVEL
LUCIA & PROJECT 2 - LA ISLA BONITA
LUCIA - MARINERO (REMIX)
YENA - FEEL THE BEAT OF LOVE
AMINATI - TURN ME UP
L-VIRA - TALKIN'BOUT RAMBO
M LIKE MOON - SUNLIGHT
BOZUWA - NIGHTS IN NAIROBI
AXODRY - FEEL IT RIGHT
20 FINGERS FEAT KATRINA - SEX MACHINE
CARTOUCHE - FEEL THE GROOVE
BLISS TEAM - LOVE IS FOREVER
AFRIKA BAMBAATAA - PUPUNANY
2 COWBOYS - EVERYBODY GONFI GON
RADIO DJ - SONG FOR YOU
THE OUTHERE BROTHERS - BOOM BOOM BOOM
ANKAWA - WALLA WALLA COCO
CABBALLERO - DANCING WITH TEARS IN MY EYES
DON VITO - COCCO DI MAMMA
JULIA - COME TO ME
BLISS TEAM - HOLD ON TO LOVE
LOUISE HAMILTON - DON'T LEAVE ME
Q-MATIC - SUCESS
CLUB HOUSE FEAT.CARL.- LIGHT MY FIRE
APANACHEE - SPIRITS OF NATURE
SANGWARA - GANGSTA'S PARADISE
2 EIVISSA - OH LA LA LA
THE OUTHERE BROTHERS - DON'T STOP
MELODIE MC - BOMBA DENG
LANOTTE - NEVER STAY ALONE
IMPERIO - AMOR INFINITUS
DIRTY BOYZ - SPAGHETTI
PAOLA & CHIARA - VAMOS A BAILAR
MAJOR K. - WHO THE FUCK IS CAPTAIN JACK?
IMPERIO - VENI VIDI VICI
DECADANCE - BAILAMOS
M.C.SAR & THE REAL MC COY - PUMP UP THE JAM
New Italo Vinyl
#24069
Syntheticsax - No Chance
http://www59.zippyshare.com/v/jZutkd3x/file.html
Candide - We're Not Too Old
http://www59.zippyshare.com/v/a8P19FhY/file.html
Linda Jo Rizzo - USSR (Zyx Italo Mix)
http://www59.zippyshare.com/v/1LT1Inm8/file.html
Rick De Moore - She's My Lady (Extended Version)
http://www59.zippyshare.com/v/Wv7YfOLk/file.html
Ryan Paris - It´s My ( You´re) My Life (Eddy Mi Ami Version)
http://www59.zippyshare.com/v/lOuiWToC/file.html
Supermode - Tell Me Why (DJ Savin Remix)
http://www59.zippyshare.com/v/dJIjDIgb/file.html
Tears For Fears - Everybody Wants To Rule The World (Jason Conti Remix)
http://www59.zippyshare.com/v/TQITmtEt/file.html
TQ - In The Night (The Solo Version)
http://www59.zippyshare.com/v/ZQKNhPJ9/file.html
http://www59.zippyshare.com/v/jZutkd3x/file.html
Candide - We're Not Too Old
http://www59.zippyshare.com/v/a8P19FhY/file.html
Linda Jo Rizzo - USSR (Zyx Italo Mix)
http://www59.zippyshare.com/v/1LT1Inm8/file.html
Rick De Moore - She's My Lady (Extended Version)
http://www59.zippyshare.com/v/Wv7YfOLk/file.html
Ryan Paris - It´s My ( You´re) My Life (Eddy Mi Ami Version)
http://www59.zippyshare.com/v/lOuiWToC/file.html
Supermode - Tell Me Why (DJ Savin Remix)
http://www59.zippyshare.com/v/dJIjDIgb/file.html
Tears For Fears - Everybody Wants To Rule The World (Jason Conti Remix)
http://www59.zippyshare.com/v/TQITmtEt/file.html
TQ - In The Night (The Solo Version)
http://www59.zippyshare.com/v/ZQKNhPJ9/file.html
#24068
Retronic Voice vs Joy Peters - Dancing in my Asian Heart 2016
http://www59.zippyshare.com/v/ihLY1LTJ/file.html
Samantha Fox - Touch Me 2016 (Extended Mix)
http://www59.zippyshare.com/v/DMDwudBq/file.html
Sandra - Maybe tonight (Yaakov gorsetman Remix)
http://www59.zippyshare.com/v/K6FgQXg2/file.html
Savage - Only you (Frainbreeze rework)
http://www59.zippyshare.com/v/rxgtLAia/file.html
Silent Circle - Touch In The Night (Dj Ferency Remix 2015)
http://www59.zippyshare.com/v/fmLareMR/file.html
http://www59.zippyshare.com/v/ihLY1LTJ/file.html
Samantha Fox - Touch Me 2016 (Extended Mix)
http://www59.zippyshare.com/v/DMDwudBq/file.html
Sandra - Maybe tonight (Yaakov gorsetman Remix)
http://www59.zippyshare.com/v/K6FgQXg2/file.html
Savage - Only you (Frainbreeze rework)
http://www59.zippyshare.com/v/rxgtLAia/file.html
Silent Circle - Touch In The Night (Dj Ferency Remix 2015)
http://www59.zippyshare.com/v/fmLareMR/file.html
#24067
First Love ft Delane & Eden - Self control 2k16 (Yan De Mol vs. Follow The Sunlight Remix)
http://www59.zippyshare.com/v/0eXvQf0L/file.html
Ivan - Fotonovela (SHINOBI RMX)
http://www59.zippyshare.com/v/mDyXyBaj/file.html
Latin Lover - DR. Casanova Laser Megamix (Hit Megamix)
http://www59.zippyshare.com/v/T55fd2Zk/file.html
Lian Ross - Call my name Scratch my name 2.16(Yan De Mol Bootleg)
http://www59.zippyshare.com/v/0Mnr0XsK/file.html
Nick Festari - Web Kiss The Radio (Extended Mix)
http://www59.zippyshare.com/v/sWLhDpMk/file.html
http://www59.zippyshare.com/v/0eXvQf0L/file.html
Ivan - Fotonovela (SHINOBI RMX)
http://www59.zippyshare.com/v/mDyXyBaj/file.html
Latin Lover - DR. Casanova Laser Megamix (Hit Megamix)
http://www59.zippyshare.com/v/T55fd2Zk/file.html
Lian Ross - Call my name Scratch my name 2.16(Yan De Mol Bootleg)
http://www59.zippyshare.com/v/0Mnr0XsK/file.html
Nick Festari - Web Kiss The Radio (Extended Mix)
http://www59.zippyshare.com/v/sWLhDpMk/file.html
És természetesen 320-ban<#nevetes1>#nevetes1><#eljen>#eljen>
Nem is rossz..
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2016.11.17. 19:54:09
Nem is rossz..
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2016.11.17. 19:54:09
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
#24065
Adam Van Hammer feat. Kitsu – Dolce Vita 2016 (Split Mirrors Remix)
http://www59.zippyshare.com/v/LgdX8auz/file.html
Albert One - Turbo Diesel (Benzin berlin REEDIT)
http://www59.zippyshare.com/v/W06JrPEK/file.html
Alexander Pierce feat. Vengeance - I Miss You
http://www59.zippyshare.com/v/q7bfhw5i/file.html
DJ SOLLDA-Popcorn (SONG HI NRG synth POP Remix)(New Italo Disco)
http://www59.zippyshare.com/v/eQLmVYo3/file.html
Fancy - Flames Of Love (Yaakov Gorsetman Remix)
http://www59.zippyshare.com/v/9WzvG0HH/file.html
http://www59.zippyshare.com/v/LgdX8auz/file.html
Albert One - Turbo Diesel (Benzin berlin REEDIT)
http://www59.zippyshare.com/v/W06JrPEK/file.html
Alexander Pierce feat. Vengeance - I Miss You
http://www59.zippyshare.com/v/q7bfhw5i/file.html
DJ SOLLDA-Popcorn (SONG HI NRG synth POP Remix)(New Italo Disco)
http://www59.zippyshare.com/v/eQLmVYo3/file.html
Fancy - Flames Of Love (Yaakov Gorsetman Remix)
http://www59.zippyshare.com/v/9WzvG0HH/file.html
#24064
Italove - Heading For The Sun (Flashback DJ Ri-Mix)
http://www59.zippyshare.com/v/39Knqg0W/file.html
Paul Rein - Hold Back Your Love 2016 (30 Years Anniversary)
http://www59.zippyshare.com/v/opAiYxDA/file.html
Paul Rein - Communicate 2016 (30 Years Anniversary)
http://www59.zippyshare.com/v/lXCnun0l/file.html
Paul Rein - Lady-O 2016 (30 Years Anniversary)
http://www59.zippyshare.com/v/syOlM5WF/file.html
http://www59.zippyshare.com/v/39Knqg0W/file.html
Paul Rein - Hold Back Your Love 2016 (30 Years Anniversary)
http://www59.zippyshare.com/v/opAiYxDA/file.html
Paul Rein - Communicate 2016 (30 Years Anniversary)
http://www59.zippyshare.com/v/lXCnun0l/file.html
Paul Rein - Lady-O 2016 (30 Years Anniversary)
http://www59.zippyshare.com/v/syOlM5WF/file.html
#24063
Már is töltheted:
Italove & Fred Ventura - Never Surrender
http://www26.zippyshare.com/v/uk2xdk6H/file.html
Italove & Fred Ventura - Never Surrender
http://www26.zippyshare.com/v/uk2xdk6H/file.html
Már megvásárolhatod.
Italove & Fred Ventura - Never Surrender
Jó dolog hogy ilyen népszerű a kiadvány,de persze cirka 10 évvel ezelőtti lemezkiadási szokások szerint,ez Londonból vagy Németországból beszerezve ,maxi CD-n e héten birtokomban volna.....változnak az idők és változtak a zene kiadási trendek.

Italove & Fred Ventura - Never Surrender
Jó dolog hogy ilyen népszerű a kiadvány,de persze cirka 10 évvel ezelőtti lemezkiadási szokások szerint,ez Londonból vagy Németországból beszerezve ,maxi CD-n e héten birtokomban volna.....változnak az idők és változtak a zene kiadási trendek.

ItaloDisco4Ever !
remekül tovább lett gondolva az eredeti bassline vonal! szuper! <#eljen>#eljen>
és a hold back.... is jó lett.
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2016.11.13. 16:57:45
és a hold back.... is jó lett.
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2016.11.13. 16:57:45
Paul Rein – Lady-O (2016)
Paul Rein - Lady-O 2016 (30 Years Anniversary) - (SoundCloud)
Paul Rein on SoundCloud
Paul Rein - Lady-O (live)
Paul Rein - Lady-O 2016 (30 Years Anniversary) - (SoundCloud)
Paul Rein on SoundCloud
Paul Rein - Lady-O (live)
ItaloDisco4Ever !
az Axis Mundi Studio élvezhető, kellemes darabjai a korai eurobeat hangulatából
David Mansfield - You're The One (Thunderclouds Mix) FLAC
David Mansfield - You're The One (Thunderclouds Mix) MP3
Daneka Gold - Chasing Shadows (Full Vox Mix) FLAC
Daneka Gold - Chasing Shadows (Full Vox Mix) MP3
majd a magát svédnek valló, és egyébként sokoldalú előadó synthwave közeli munkásságaiból szemzgettem
Alexander Warnolf - Blue Thunder
Alexander Warnolf - Sunshine Supernova
Alexander Warnolf - Bells Of Orion
Alexander Warnolf - Floppie Fun
David Mansfield - You're The One (Thunderclouds Mix) FLAC
David Mansfield - You're The One (Thunderclouds Mix) MP3
Daneka Gold - Chasing Shadows (Full Vox Mix) FLAC
Daneka Gold - Chasing Shadows (Full Vox Mix) MP3
majd a magát svédnek valló, és egyébként sokoldalú előadó synthwave közeli munkásságaiból szemzgettem
Alexander Warnolf - Blue Thunder
Alexander Warnolf - Sunshine Supernova
Alexander Warnolf - Bells Of Orion
Alexander Warnolf - Floppie Fun
Én meg köszönöm hogy meghallgattad helyettem is,idő hiányában én még nem jutottam el odáig,de az immént megnéztem a spectrogram képét a felvételnek és megrémültem,igazad van brutál túl van tolva,és éppen most hallgatva valóban a torzításig van emelve a hangerő.
Ez van....pedig maga a zene, a remix nagyon jó.
Ez van....pedig maga a zene, a remix nagyon jó.
ItaloDisco4Ever !
super=szuper
ugye? és nem sex,vagy sexy, hanem szex,szexi. <#vigyor>#vigyor>
köszi, hogy elintézted! <#worship>#worship><#vigyor0>#vigyor0>, az elsőt leszedtem, de szólj neki, hogy gyorsan törölje is le nyugodtan,mert konkrétan annyira torzít, hogy hallgathatatlan, én már le is töröltem és (most a bosszúság beszél belőlem) b@ssza meg az ilyen sok, tök süket, amatőr, balfék, hozzá nem értő önstúdiós jelölt. minek csinál -akár jó- zenét,aki ennyire nem hallja, hogy az egész egy hányás? túlvezérelt, halálba torzított, sávonként katasztrófálisan maszterelt hangerővel. sajnos nem egyedi az eset, volt már mostanában pár hasonlóan remek találkozásom,amik a kukában landoltak.
valószínű, azért nem adja pénzért,mert ez egy remix, más anyagának felhasználásával,amihez meg nem kapott vagy nem kért engedélyt,így pénzért sem adhatja, de ezért ebben az állapotában egy fillért sem fizetnék,sőt ingyen sem kell.
neked azért köszi!<#vigyor>#vigyor>
ugye? és nem sex,vagy sexy, hanem szex,szexi. <#vigyor>#vigyor>
köszi, hogy elintézted! <#worship>#worship><#vigyor0>#vigyor0>, az elsőt leszedtem, de szólj neki, hogy gyorsan törölje is le nyugodtan,mert konkrétan annyira torzít, hogy hallgathatatlan, én már le is töröltem és (most a bosszúság beszél belőlem) b@ssza meg az ilyen sok, tök süket, amatőr, balfék, hozzá nem értő önstúdiós jelölt. minek csinál -akár jó- zenét,aki ennyire nem hallja, hogy az egész egy hányás? túlvezérelt, halálba torzított, sávonként katasztrófálisan maszterelt hangerővel. sajnos nem egyedi az eset, volt már mostanában pár hasonlóan remek találkozásom,amik a kukában landoltak.
valószínű, azért nem adja pénzért,mert ez egy remix, más anyagának felhasználásával,amihez meg nem kapott vagy nem kért engedélyt,így pénzért sem adhatja, de ezért ebben az állapotában egy fillért sem fizetnék,sőt ingyen sem kell.
neked azért köszi!<#vigyor>#vigyor>
Egész jó ! <#eljen>#eljen>
Side A
Apolo - Kiss Me Tonight
Produced by Brayan Master Mix
Lyrics by Digimax - Brayan López
Mastering by KikeONE
Side B
B1 Favretto Feat Naan - Never Enough
Remix by Brayan Master Mix
B2 Félix Cartal & Clockwork Ft. Madame Buttons - The Fire
Remix by Brayan Master Mix
A vinyl az igéret szerint, december második hetében lesz megvásárolható.
B1 + B2 ha a linkelt verziókban kerülnek a korongra,az nálam nem nyerő!
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2016.11.11. 13:43:32
Side A
Apolo - Kiss Me Tonight
Produced by Brayan Master Mix
Lyrics by Digimax - Brayan López
Mastering by KikeONE
Side B
B1 Favretto Feat Naan - Never Enough
Remix by Brayan Master Mix
B2 Félix Cartal & Clockwork Ft. Madame Buttons - The Fire
Remix by Brayan Master Mix
A vinyl az igéret szerint, december második hetében lesz megvásárolható.
B1 + B2 ha a linkelt verziókban kerülnek a korongra,az nálam nem nyerő!
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2016.11.11. 13:43:32
ItaloDisco4Ever !
Elintéztem hogy ez a super remix letölthető legyen,arra nem is számítottam hogy nem kér pénzt a dalért.
ROBERT PARKER - '85 again (INDEX CODE remix) - Free DL (BandCamp)
Egy másik nagyszerű remix tőle:
LANA DEL REY - Summertime (INDEX CODE remix) - Free DL - (BandCamp)
ROBERT PARKER - '85 again (INDEX CODE remix) - Free DL (BandCamp)
Egy másik nagyszerű remix tőle:
LANA DEL REY - Summertime (INDEX CODE remix) - Free DL - (BandCamp)
ItaloDisco4Ever !
augusztus óta jó sokat tanakodtak rajta, hogy ebben a formában is meg legyen, de tényleg üdítő hangzású és dallamú zene!<#eljen>#eljen>
bár az előadói névadás kicsit érdekes, mi ez? Ápoló vagy Apollo akart lenni?! Az illusztrált kép alapján az utóbbi.
Van olyan nyelv,ahol 1 L-el írják? az etruszk mitológiában vagy olyan, hogy Apulu, de Apolo-ról még nem hallottam. <#vigyor0>#vigyor0> biztos nem ez az erőssége a remixes fickónak. <#nyes>#nyes> a zenével kárpótol.
bár az előadói névadás kicsit érdekes, mi ez? Ápoló vagy Apollo akart lenni?! Az illusztrált kép alapján az utóbbi.
Van olyan nyelv,ahol 1 L-el írják? az etruszk mitológiában vagy olyan, hogy Apulu, de Apolo-ról még nem hallottam. <#vigyor0>#vigyor0> biztos nem ez az erőssége a remixes fickónak. <#nyes>#nyes> a zenével kárpótol.
#24052
Apolo - Kiss me tonight
Enyhén szólva is Hatalmasssssssssss...
így már mindjárt jobb,mint csak pvc-én.<#vigyor0>#vigyor0> (bocsánat a lemezgyűjtőktől)
az EV Clay verzió bár sok új megoldást nem tartalmaz,amit még ne hallottunk volna, de alapvetően jó lett.
az EV Clay verzió bár sok új megoldást nem tartalmaz,amit még ne hallottunk volna, de alapvetően jó lett.
ItaLove - Heading For The Sun (Digital Files) - FlashBackRecords - (BandCamp)
Akit így érdekel,itt a lehetőség!
Akit így érdekel,itt a lehetőség!
ItaloDisco4Ever !
Joe Yellow kiadványról nem tudtam,CD 1 tracklista teljesen rendben van,a CD 2 elsősorban instrumental verziókkal nálam nem nyerő,érdektelen.
Rádió illetve remix verziókat kellett volna a CD 2-re pakolni.
Lassan egy éve kutakodom " Take My Heart " ezen verzióját keresve korongon,hivatalosnak tűnik,a feltöltő DJ az egyik leghallgatottabb italo disco rádiónál.
DYVA album kiadása ezekkel a dalokkal jó ötlet volt!
Rádió illetve remix verziókat kellett volna a CD 2-re pakolni.
Lassan egy éve kutakodom " Take My Heart " ezen verzióját keresve korongon,hivatalosnak tűnik,a feltöltő DJ az egyik leghallgatottabb italo disco rádiónál.
DYVA album kiadása ezekkel a dalokkal jó ötlet volt!
ItaloDisco4Ever !
#24046
De készül itt még valami finomság: <#finom>#finom>
DYVA – HARSH WIND (REMIXES 2016)
Label: Analog Language
Release date: 25.11.2016
Catalog number: AL7
1. DYVA – HARSH WIND (Corba B Shockin’ Bell Remix) 6:51
2. DYVA – HARSH WIND (Flemming Dalum Remix) 6:03
DYVA – HARSH WIND (REMIXES 2016)
Label: Analog Language
Release date: 25.11.2016
Catalog number: AL7
1. DYVA – HARSH WIND (Corba B Shockin’ Bell Remix) 6:51
2. DYVA – HARSH WIND (Flemming Dalum Remix) 6:03
#24045
Az igazság az hogy egyszerre három kiadvány jelent meg de csak a Dyva kapott nagy publicitást idáig.
Pedig mind a három <#wink>#wink> kiadványnál kitettek magukért a készítők.
CD-hez képest nagyon jó a minőségük bizony.
DYVA - HARSH WIND (The Official Second Album)2016
Joe Yellow - YELLOWGRAPHY 2 CD 2016
REWIND TO THE 80s - GERMANY 2016
A Dyva - Leftover Love végre úgy szól ahogy annak már anno szólnia kellett volna és valóban egy teljesen átdolgozott remek verzió lett. <#taps>#taps>
Pedig mind a három <#wink>#wink> kiadványnál kitettek magukért a készítők.
CD-hez képest nagyon jó a minőségük bizony.
DYVA - HARSH WIND (The Official Second Album)2016
Joe Yellow - YELLOWGRAPHY 2 CD 2016
REWIND TO THE 80s - GERMANY 2016
A Dyva - Leftover Love végre úgy szól ahogy annak már anno szólnia kellett volna és valóban egy teljesen átdolgozott remek verzió lett. <#taps>#taps>
<#nyes>#nyes> tippelgetnünk lehet, de jobban járunk, ha megvárjuk a fejleményeket.ha lesznek.<#kacsint>#kacsint>
Disc Jockey lesz és csak new-italo zenéket játszik ... ?
Segítség én ezt nem értem! <#nevetes1>#nevetes1>
Na mindegy majd kiderül.
Segítség én ezt nem értem! <#nevetes1>#nevetes1>
Na mindegy majd kiderül.
ItaloDisco4Ever !
mert a stílust népszerűsíteni úgy is lehet, hogy nem zenél, ahogy mi is ezt tesszük. <#vigyor>#vigyor> lehet, ide jön majd fórumozni.<#nevetes1>#nevetes1>
Ez elég zavaros,ha nagy tervei vannak a new-italo stílusban akkor miért ír olyant le,amit idéztem tőle.
Talán kollégám lesz,vagy már DJ?
Dobhatna nekünk egy infót,Ő hogy gondolja,gondolta...
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2016.11.09. 18:56:56
Talán kollégám lesz,vagy már DJ?
Dobhatna nekünk egy infót,Ő hogy gondolja,gondolta...
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2016.11.09. 18:56:56
ItaloDisco4Ever !
értem.
a második részt már kevésbé,mármint a terveket, de egyéb infó hiányában szerintem nem leszek most okosabb.<#vigyor0>#vigyor0><#worship>#worship>
miért kell külön népszerűsíteni (mondjuk lehetni ettől még lehet),akik szeretik,azok ismerik,és tudják,mit hol keressenek vagy találnak meg.
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2016.11.09. 18:50:45
a második részt már kevésbé,mármint a terveket, de egyéb infó hiányában szerintem nem leszek most okosabb.<#vigyor0>#vigyor0><#worship>#worship>
miért kell külön népszerűsíteni (mondjuk lehetni ettől még lehet),akik szeretik,azok ismerik,és tudják,mit hol keressenek vagy találnak meg.
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2016.11.09. 18:50:45
#24039
Clay-el valóban jóban vagyok , de nem ezért van meg, hanem mert megvan a maxi!
Nagy tervei vannak a New Italo-val kapcsolatban , főleg a népszerűsítésével, de számomra sem
egyértelmű hogy mit akar egyáltalán. [#fejvakaras
Nagy tervei vannak a New Italo-val kapcsolatban , főleg a népszerűsítésével, de számomra sem
egyértelmű hogy mit akar egyáltalán. [#fejvakaras
Azt olvastam a napokban ,Clay bizonytalan időre pihenteti a zenélést.
Miért pont most?
Miért pont most?
ItaloDisco4Ever !
#24035
Az 5.ös Track is örvendetes mert még a Youtube-ra se tudták feltenni a teljes verziót. <#nevetes1>#nevetes1>
A tracklistát lehagytad.
ItaLove feat. Fred Ventura - Never Surrender
1 Never Surrender
2 Never Surrender (Italoconnection remix)
3 Never Surrender (NeonNights Club 33 mix)
4 Never Surrender (Synthetic Dream Club mix)
5 Heading for the Sun (Energy Voice M.D.R. mix)
6 Never Surrender (Extended)
ItaLove feat. Fred Ventura - Never Surrender
1 Never Surrender
2 Never Surrender (Italoconnection remix)
3 Never Surrender (NeonNights Club 33 mix)
4 Never Surrender (Synthetic Dream Club mix)
5 Heading for the Sun (Energy Voice M.D.R. mix)
6 Never Surrender (Extended)
ItaloDisco4Ever !
#24032
Úgy legyen<#awink>#awink>