NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
http://www.mediafire.com/file/ed6wp6ngmoz17zu/PRODUCERS+MEXICO+18.rar
Juno Dreams - Awaken
Készült belőle egy vokál verzió is,ritka eset amikor egy dal esetében jobbnak tartom a vokál mentes verziót 😊,de így sem rossz.
Candy Apple Blue & Juno Dreams - Awakening (ft. Nick Bramlett) Official Music Video
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.01.29. 13:00:29
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
The Twins discography No.1 nálam ez a dal,aminek ez a remix verziója is tökéletesre sikeredett.
The Twins - Not The Loving Kind (Remix Long Version '91)
ItaloDisco4Ever !
Mika Thorwine - The Trysting Place remek finn spacesynth
Robert Parker feat. Miss K - '85 Again (Neon Nox Remix)
Parralox - Flamboyant (Pet Shop Boys)
Parralox - Heaven Must Have Sent You Back To Me (Cicero)
Parralox - Face To Face Heart To Heart (The Twins)
Parralox feat. Louise Love - A Question Of Love

LIAN ROSS FEAT. MODE ONE - Game Of Love (Extended Mix)
SAVAGE - And You Are (Flashback Remix)
RYAN PARIS - It‘S My Life (Eddy Mi Ami Remix)
MIRKO HIRSCH - Lost In Alphaville (Extended Version)
STYLOVE - Don‘T Break My Heart
BRIAN ICE - On The Moon (Vocal Version)
FRANK LOZANO - Forever Love (Extended)
D. WHITE - Walking (ZYX Extended Version)
MIKO VANILLA - In The Night (Extended Summer Mix)
DIGITAL EMOTION - Full Control
ODESSA - Private Disco Show
LASERDANCE - Space Opera
ITALOVE FEAT. TQ - I Need Your Love (Extended)
MAXTHOR - Flamingos (New Extended Version)
CRISTINA MANZANO FEAT. KRISTIAN CONDE - Moving Your Hips (Michael Nolen
Extended Version)
LISA FIORE - Say Hello (And Not Goodbye) (Extended Version)
STEVE BURBON - Night In Motion (Space-Mix)
ROMANTIC AVENUE - Don‘T Gamble With My Heart
PETER WILSON - Broken Hearted (Extended)
AVENIDA FEAT. ME-K-NO - La Fuerza Del Destino (Extended)
SURF DANCER - Everybody Dance Tonight
NATION IN BLUE - Dancing On My Own (Extended Version)
DIGITALO - Winter (Extended Version)
WOLFRAMM - Give Me All Your Love (Michael Nolen Maxi Disco Remix)
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.01.28. 16:56:06
ItaloDisco4Ever !
Szuper!
Parralox - Holiday '16 (BandCamp)
Parralox - Subculture
ItaloDisco4Ever !
Ők sem fiatalodnak,viszont egy jó hír The Twins rajongóknak,új stúdió albumon dolgoznak,utoljára 1993-ban adtak ki új dalokkal soralbumot.
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
Алимханов А. & Светлана Астор - Fly With Me
Robert Parker - '85 Again (Feat. Miss K) The Remixes (Free DL) - BandCamp
Valaki lecsekkolhatná a minőséget helyettem,az egyik verzió engem is érdekel ha jó minőségben szól.
ItaloDisco4Ever !
Tobias Bernstrup - Utopia (Snippet)
Tobias Bernstrup - Utopia - (Covenant Remix) (Snippet)
ItaloDisco4Ever !
Nem tudom elkötelezte é magát valamely kiadóhoz,de kézenfekvő talán az volna ha mint a legutóbbi korongját továbbra is a "FlashBack Records" tolná ki a dalait.
Sokkal többre hivatott a tehetsége,kiváló hangja alapján,mint amit eddig elért!
ItaloDisco4Ever !
synth-pop, euro disco zene ami egyben egy filmajánló is lett időközben<#vigyor>#vigyor>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Kansas-ból
Nowtro - Neon Marathon
Nowtro - Uplink2
Akkor nincs mese, gyorsan tedd ki spoiler nélkül az egész albumot<#nyes>#nyes>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Ez Itt a 22-es csapdája! <#nevetes1>#nevetes1>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
-valóban, az LG régen még gyártott aktív 3D-ét, de alapvetően évek óta a passzív mellett tette le a voksát,
-nem a plazma technológia lett halott,hanem az igény lett szinte nulla rá, de ez a 2 azért üzletileg erősen összefügg.
-lehet, hogy kismillió film jön ki, de egyre csökken a számuk, azt meg biztos elfelejtetted megnézni, hogy melyik szoftveresen generált 3D, és melyik pedig real 3D-ben forgatott! a gyártók már kezdenek leállni a valós 3D-vel ,mert sokkal nagyobb a gyártási költségemelkedés,mint a valós haszon bekőle a részükre, még akkor is, ha te (és én is persze) még évekig tudsz 3D forrásokat nézegetni, de erre a gyártók szarnak rá,és te meg majd kapod a sok generált 3D-ét,és a néhány holirudi nagyfilm hellyel közzel valós 3D verzióját.na, de tényleg zárjuk be itt a tv topikot! 😊
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
És hogy kicsit engeszteljem a felháborodó fórum lakókat egy dal a Digitalo régen várt CD-jéről ami még nem volt elérhető!
Illetve csak a barátoknak. 😄
Stand for the World (feat. Italo Disco Stars)
I
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2017.01.22. 17:44:44
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Egyszer gondoltam beszerzek még egy aktív szemcsit, hogy többen is tudjuk nézni egyszerre a 3D-t.
Belibbentem egy "szaküzletbe" (tényleg az, de nem írnék reklámot senkinek) és mondom az ipsének, mi kéne.
Elkezd vigyorogni a bajsza alatt és a következőket válaszolta félvállról (nem szó szerit ezeket, de nagyjából):
- A plazma halott technológia, és egyébként sem gyárt az LG aktív szemüs 3D tévéket. Biztos csak benéztem valamit.
- Igen, igazad van tesó - feleltem - valóban benéztem, hogy egy szakértővel beszélgetek<#falbav>#falbav>
- Amúgy a plazma annyira halott technológia, hogy a 3D thx-et is elsőként csak egy 3D LG plazma kapta meg. Na szevasz!
Többet be nem tettem a lábam abba az üzletbe, bár talán azóta már kirúgták a csákót..
A 3D terén egyébként nem értünk egyet, de gondolom ezen már meg sem lepődsz.
Kismillió film jön ki blurayen 3D-ben szinte havonta<#vigyor>#vigyor>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.01.22. 17:31:23
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2017.01.22. 17:27:09
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
"Sosincs túl nagy tévé vagy cici" <#nyes>#nyes>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
még a legjobb plazmákban is mindig is idegesített a "képzaj" jelenség (a fogyasztásról nem is beszélve), bár ezt sokak szeme nem érzékelte, de ez is olyan,mint a hifi, van aki hallja, van aki nem, van akinek meg mindegy mit hall vagy mit nem. <#vigyor>#vigyor>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Mire elmagyarázta, hogy az egy aktív szemcsi és be kell oldalt kapcsolni<#hehe>#hehe>
Csak lestünk. Valami 3D-s mese ment (vagy annak demója már nem emlékszem), de egy negyed óra múlva levettem a szemcsit és megkérdeztem az árát. 1,5 millió volt. Szerencsére csak forintban<#nyes>#nyes>
Épp nem volt nálam annyi, de eldöntöttem, nekem kell egy 3D plazma mindenképpen, csak jobb lenne 1 milla alatt jóval kevesebbért..
Nem sokra rá kijött az a modell ami nekem pont megfelelt 50"-os ban.
Még ma is örömömet lelem benne. Van crt is, led is és előbb utóbb lesz majd oled is, de még nem fontos.
A közel 6 éves LG 3D plazmám a full besötétített nappaliban még mindig ott van a toppon, igaz nem 4K-ban, de egyelőre azért nem is hemzsegünk még a 4K-s filmekben tucatszám...
Persze plazmát újonnan többé már nem veszel sehol, így aki az LCD-nél melegebb tónusokra vágyik az kénytelen lesz egy oled-et beszerezni majd..
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
főleg úgy, hogy a fényereje kisebb mint egy lednek -erős napfényes szobában van csak jelentősége- és kb. 5 év múlva fakulni fog a színek intenzitása.legalábbis a tech eddigi állapota szerint, de az is igaz, hogy gyorsan fejlődik, akár nagyot is változhat a piac és lejjebb mehet az ára, vagy lecseréled egy újra 2 év után és neked ezek nem is vetnek fel kérdéseket.azért irigyellek picit! de én még egy darabig maradok ennél 75JU7000 😊
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
én még csak mobilon láttam, és csak hd kijelzővel, de ott tökéletes!<#nevetes1>#nevetes1>
ha meg hd, akkor ez van, láttam már ott fullhdékat is azon a csatin, gondolom sok minden befolyásolja, hogy milyen lesz kirakva.
a vidi is szuper, de ez a zene frenetikus felújítás vagy remix lett<#taps>#taps>
Mflex Sounds - Return of the Ultimate Warlord
Ez pedig egy Spatial Vox alkotás..
<#wave>#wave>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Okos ember vagy te , a többit kitalálod....<#wink>#wink>
Erre merje valaki azt mondani hogy nyálas italo-disco!
XTRA!
ItaloDisco4Ever !
Alef jó, őtet szeressük<#eljen>#eljen><#wave>#wave>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
de ilyen sokszor? pont ezért borzalmas a szövegértésed, bármennyire is szajkózod az ellenkezőjét, mert a javasolt sokszori átolvasás és újraértelmezés után sem esett le. <#hehe>#hehe>
akkor a kedvedért hagyjuk az összetett mondatokat és zenéljünk! <#vigyor>#vigyor>
demo már volt, most legyen az első, nem truehd extended verzió
Aleph (Dave Rodgers) - Fly To Me (Italoconnection Remix 2017)
A zene egyébként tetszene...
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
ISMAEL<#wink>#wink>
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2017.01.21. 17:52:16