NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Pedig véleményem szerint ők is elég közel állnak a korabeli italo disco-hoz.
Korabeli alatt értsd: 80-as évek, mint az italo disco aranykora..
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Vagy ahogy egy régi kolléga mondta: "Dombon ülő vadászkutya legyek ha (én) nem."<#nyes>#nyes>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Összekevertem a hsz.-ek sorszámát, ennyi történt.
Szövegértéssel eddig nincs gond, talán<#nyes>#nyes> Bár ami késik, az nem múlik...
Apropó Eddy...
Huntington bácsi nekem mindig a U.S.S.R.-t képviseli mindenhol és mindenkor.
Ez a Cinderella nekem nem gyere be, de ez csak az én véleményem...
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Nem is igényeltem tőled újabb választ,leírtad itt újra ugyanazt amit korábban.
ItaloDisco4Ever !
Eddy Huntington videóját ami az én egyik tegnapi hsz-em része volt, a feltöltő törölte,azaz már nem volt megtekinthető,ezt törölted,helyesen,jól tetted.
Nem kell cenzúrát kiáltani,az ez esetben nem volt.
Időközben újra feltöltötték a videót ,javítva ,változtatva a címkézésen .(Eddy Huntington neve volt helytelenül írva a törölt videóban!)
Eddy Huntington - Cinderella
ItaloDisco4Ever !
tovább már nem erőltetem,vannak dolgok,amikre kár időt pazarolni, még nekem is.<#hawaii>#hawaii>

Utoljára szerkesztette: amaximus, 2017.01.21. 10:44:21
Most meg mitől van deja vu-m?<#hehe>#hehe>
Á, ez csak egy mellékzönge az elmémben...ilyet más sosem tesz<#nevetes1>#nevetes1>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Hihetetlen bátorságra vall ezen a lőporos aknamezős területen<#hehe>#hehe>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
de mivel a mondat így kezdődik, ugye ebben nem ismersz sem magadra, sem a videódra?
már csak fohászkodni tudok a helyes válaszért!<#vigyor0>#vigyor0><#falbav>#falbav>
imo :) science fiction is science fact
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Mikor és ki és honnan? <#falbav>#falbav><#hehe>#hehe>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
-nem távolítottam el semmilyen videódat,
-nem volt cenzúra,
-nem gondoltam a beágyazásra (csak reggel, felkelés után,akkor is csak egy pillantra),
-engem nem zavart (azt is leírtam,h. miért,most nem idézem fel újra a kedvedért sem),
hogy mindezek miatt te öreg vagy-e vagy bazári majom vagy-e vagy esetleg mind2,azt döntsd el önmagad vagy esetleg döntsék el mások! <#nevetes1>#nevetes1><#hehe>#hehe>
Jól van na! Öreg vagyok én már bazári majomnak<#hehe>#hehe>
Mutass inkább valami jó kis new italo zenét és már lépek is innen<#nyes>#nyes>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.01.21. 09:19:52
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
<#falbav>#falbav><#hehe>#hehe><#nevetes1>#nevetes1>
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2017.01.21. 09:13:18
Amit akartam elmondtam, a spoiler alatt, akit érdekel majd átfutja. Akit meg nem, én azt is megértem<#vigyor>#vigyor>
De korrekt attól még lehetsz nyugodtan mellébeszélés nélkül is.
A linkelt vidit nem távolították el továbbra sem (602 megtekintés jelenleg), csak téged is zavar és kész.<#hehe>#hehe>
Éljen a cenzúra és a new italo, ámen<#worship>#worship>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.01.21. 09:07:11
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Figyelem az eseményeket, csak csendben. Gondolom mindenki életének vannak olyan szakaszai,amikor vannak fontosabb dolgok a netnél és a fórumoknál is, ebben az évben picit arányt váltok, de emögött csak a személyes dolgaim állnak csupán,aminek terheivel vagy okaival nem fárasztok senkit.
Üdvözlet az errefelé igen rikán látott tagoknak.
-Zeff: valóban bármilyen zenét kirakhatsz,ami a fórum címében is benne van,<#vigyor>#vigyor> bár azt a 4 évvel ezelőtti nem tudom milyen előadást én sem tudom értelmezni, mert sem a zenei, sem a lényegi témáját nem vágom, de nyilván maradhat,mert szpojlerbe raktad, ha valaki nem nézi meg <#hehe>#hehe>, szerintem nem zavaró,de azért próbáljunk meg a fórum fővonalára koncentrálni.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
-Reynaud: a 24307-est törlöm,mert a teljes tartalmat jelző linkelt videót eltávolították.
Ezt meg csak úgy önszorgalomból, mert jelen pillanatban ettől jobb minőségben úgysem hallgathatja itt senki sem...még<#nyes>#nyes>
Have a nice day<#wave>#wave>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.01.21. 07:06:48
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
(Régebb óta ha akarnám sem tudnám<#vigyor>#vigyor>)
zoranpityunak küldöm, mint követendő jó példa<#eljen>#eljen>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.01.21. 06:38:39
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Kezdtem azt hinni, hogy csak én vagyok agyament néha, de örömmel látom, hogy vagyunk még páran ezzel így<#nyes>#nyes>
Szívből kívánom neked, hogy zeneileg a fejlődés útjára lépj mihamarabb és akusztikailag is egy jobb produkció részesei lehessünk a közeljövőben...vagy akkor amikor itt lesz az ideje<#hehe>#hehe>
A humort is fejlesztheted még, mert bár én értem és vevő is vagyok rá mindig, azért látod, ezzel nem mindenki van így..
Kitartás kedves zoranpityu! Lélekben veled vagyok (ha gondolkodásban nem is mindig)<#vigyor>#vigyor><#wave>#wave>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Inkább őt hallgassuk most, de ha csak csoportos felkérés nem érkezik ellene,
egyszer majd én is kiteszem valamelyik zenémet..(csak nem ide, mert az nem new italo)<#hawaii>#hawaii>
Szóljon hát az egyik kedvenc new italo zeném 2014-es retroshynter remix verziója<#eljen>#eljen>
Még hogy nem ismerjük egymást...<#eplus2>#eplus2>...illetve izé...természetesen nem ismerjük egymást.<#vigyor>#vigyor>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
"..De ide nem csak kimondottan Italo zenék jöhetnek."
Ezt csak a rend kedvéért idéztem, tehát nem én találtam ki.
Egyébként megnyugtatlak (mielőtt még teljesen feleslegesen tovább idegeskednél) mint ahogy eddig sem, ezután sem fogok itt lábatlankodni túl sűrűn.
Ennek elsősorban az az oka, hogy a fórum szellemi atyjaként nem kívánok egy olyan közösség része lenni, aki ellehetetlenítette a fórum eredeti alapítóját (és még jó pár egyéb kollégát, akik mellé mertek állni) valamint elítélem a szabad véleménynyilvánítás bármilyen nemű retorzióját is!
Ezt értsd úgy, hogy ahogy neked jogod van valamiről elmondani a véleményed, úgy legyen joga másnak is elmondani a sajátját.
Az meg hogy néha elkanyarodik valaki a fő témától, bárkivel előfordulhat.
Van, aki azt hiszi, hogy egy márkás autó kormánya előtt készített zenei cd fotója is topikszoros téma<#nevetes1>#nevetes1>
Szerintem (és nem kell egyet érteni velem ha nem akarsz) ameddig valaki azt kulturáltan és normális hangvitellel teszi,
akár építő jelleggel is hadd mondja már el a véleményét szabadon.
Persze más a helyzet, ha valaki szándékosan, káromkodva, szidalmazva és illetlenül viselkedik.
Én illedelmesen végigolvastam a véleményedet és elfogadom, hogy te így gondolod.
Ha bárki más ezt rajtam kívül nem képes megtenni, akkor lehet gondolkozni,
hogy ki vélekedik helyesen és mi egy topik lényege valójában.
Ritkán nézek csak be úgyhogy egy percig sem kell aggódj miattam.<#hehe>#hehe>
Ha ez így neked is megfelel, akkor részemről téma lezárva.
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Zenélj hiszen ez a fórum a zenéről szól! Köszi! Minden jót!
New Italo Vinyl
Emlékszem hogyne emlékeznék a régi időszakra és a videora a Nagy Durranás 3 -ra <#integet2>#integet2>
Igazad van ezt csak az érti aki tudja ennek a videonak az előzményeit.... ugy gondolom hogy ezen nem sértödött meg senki inkább jót nevettek rajt.
Megtisztelő itt újra látni és köszi a feltöltést <#worship>#worship>
Üdv: A nagy durranás 3 készitője <#taps>#taps>
A lényegre térve,e topicnak vannak megjelölt zenei stílusai,azok bemutatására használandó,függetlenül attól ki a házigazdája,ettől te élesen elkanyarodtál.
Ne gyártsál összeesküvés elméleteket ,csak ennyi és nem több amiért válaszoltam a hsz-edre.
A többi dumád teljesen felesleges,lerágott csont a zene fórumon,és inkább abba ne menjünk bele kinek hány regisztrációja van,volt már egyéb okokból.
Biztos lehetsz benne nekem sosem volt másik.
ItaloDisco4Ever !
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.01.20. 19:27:58
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Egyvalamire legalább jó volt: tegnap este 9 órától idáig 100-an tekintették meg (és még be sem nézett mindeni aki szokott)<#nyes>#nyes>
Amúgy ez egy bullshit vidi (duma, rizsa, sóder, vaker) semmi több.
Pár eszement eldalolta (vagy olyasmi) a véleményét egy olyan SG-s időszakról, aminek te még csak részese sem voltál (a reged szerint) illetve akkoriban csöppenhettél bele...
Kivéve természetesen, ha egy megújított reggel jöttél vissza egy régi reged után (ez is előfordult már itt mással)..
Egyébként inkább ezt a véleményt fogják törölni hamarosan, ha nem sikerül finoman fogalmaznom..
A lényeg, hogy volt egy személy, aki nyitott valahol, valamikor egy topikot (amit mellesleg én javasoltam neki egyszer) erre felbukkant pár "irigy hónaljmirigy" aki tönkre vágta az egészet merő féltékenységből.
Én ezt így látom. Te pedig nem tudhatod, hogy most miről, kikről beszélek. Elvileg.
Amaximus pedig végképp nem, hacsak....
hacsak nem ő is egy visszaeső reges<#hehe>#hehe>
Innentől fogva pedig egyáltalán nem értem a megsértődésedet.
A "nagy durranás 3" és az első kettő is mellesleg csupán vicc.
Ahhoz hogy megértsd, ismerned kell az előzményeket. Ha nem ismered, akkor nyilván nem lesz vicces.
Ha ismered és mégsem találod viccesnek, akkor viszont csak egy magyarázat lehetséges:
te is egy "irigy hónaljmirigy" voltál valaha...
Vagy csak én is vicceltem: (mu)hahaha<#hehe>#hehe>
Prológus: az üzi egyébként pedig AeroCoolnak szólt, nem neked,
sem pedig a többi 100 egyénnek aki lenyitotta a spoilert. Sorry.
..talán sikerült rövidre fogni. Mármint magamhoz képest<#nevetes1>#nevetes1>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.01.20. 19:21:31
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
Egy szó jut eszembe : ízléstelen + nem a topic témája!
Meséld majd el ,de ha lehetséges tömören ,röviden ,milyen célból raktad ezt ide,ha poénnak szántad én ezen nem tudok nevetni!
ItaloDisco4Ever !
Ez jó szöveg ,tetszik,megnevetettél! <#vigyor2>#vigyor2>
Itt egy másik verzió : Digitalo - Shining (Nu Disco Remix) (snippet)
ItaloDisco4Ever !
Ha még van aki emlékszik az ütős "nyú-itáló" csapatra..
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
<#nevetes1>#nevetes1>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.01.19. 21:09:23
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
New Italo Vinyl
The Radio Star M D R Remix 2017..Hallottam belőle ezt-azt...mondhatom ütős lessz!!!!!!!!!!!<#finom>#finom><#taps>#taps>
ItaloDisco4Ever !
Igen úgy tűnik ,a new-italo hívőknek tetszik a dal. kattints ide!
Ez egy közepes tempójú,egészen kellemes italo disco dal,de nekem hiányzik valami extra a dallamvezetésből,talán egy jó remix acélosabbá tehetné.
ItaloDisco4Ever !
Csak a WAV peregjen
Csak a WAV peregjen
A rövidesen kapható maxiján hallható újdonsága :
Brian Ice-On The Moon (SoundCloud)
Egy "flashback" Brian Ice (Fabrizio Rizzolo) vokáljával,nagy zene!
Valentino - You Are The Sunshine (1990)
ItaloDisco4Ever !