NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

reynaud
#24485
Itt a videó is.

Bunny X - Lasers & Lace (Extended DJ Edit)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#24484
Épp a napokban volt egy üzenet váltásom Flemming Dalum-al,a téma egy nagyon ritka vinyl volt.

Ez a korong "It's Time" (Flemming Dalum remix) ?

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#24483
úgy néz ki,hogy új, de nagyon jó 80-as hangulata van. <#eljen>

Male Stripper (Bronski Beat Edit) is egész jó remix lett végre, bár az eredeti BB-hez semmi köze.

Utoljára szerkesztette: amaximus, 2017.03.10. 16:21:08
Wind 67
#24482
Mert megérdemlem

Csak a WAV peregjen

Wind 67
#24481

Csak a WAV peregjen

reynaud
#24480
Azt hiszem ez a legjobb remix az új verziók közt.
Man2Man - Male Stripper (Bronski Beat Edit) (sc)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#24479
reynaud
#24478
reynaud
#24477
Nem tudom ez egy 80s dal vagy új?, tetszik.



Dylan Mars and Vandal Moon - Dark Dancer
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.03.10. 14:34:45

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#24476
Nagyon jó ez a remix,ahogy azt Mike a SoundCloud-on címkézte ,több zenei stílust érint a dal,elképesztő profi megoldásokkal,szinte minden hangnak,dallamnak pontosan ott van a helye ahol lennie kell,a gitárszóló meg ......hmmmmmm <#taps>

ItaloDisco4Ever !

Zephyr Retiring
#24475
Igazán nincs mit kedves szaktárs-mester kolléga.
Amíg nem kapjuk meg eredetiben, ebben az mp4-ben meghallgathatod bármikor.
Örültem<#worship>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

amaximus
#24474
köszi
amaximus
#24473
a gitárszóló nekem külön orgazmust is okozott <#vigyor>, ezt a zenei oldalát én eddig még nem nagyon ismertem,vagy hallottam
Zephyr Retiring
#24472
Nation In Blue - Dancing On My Own

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#24471
Minden pozitiv visszajelzes sokat jelent szamomra.
Koszonom nektek! <#eljen>
rain70
#24470
Jó megyek, mert fürdetés jön bár ma megcsúsztunk vele, de hát ez a nap legszebb része, az egész egy kínszenvedés de legalább halálba röhögjük magunkat szinte minden fürdetéskor! <#nevetes1> Ezek csajok!!!
Utoljára szerkesztette: rain70, 2017.03.09. 20:26:37
rain70
#24469
bár nem kedvencem a spacesynth, de tök jók a zenéid! <#worship>
rain70
#24468
Amikor a hogy is hívják <#miaz>ezt az az alap megy a gitárszólóval még a talpamon is felállt a nem létező szőr meg a csaj úúúúúú kitérője nagyon ott van!!!!!!!!!!!!!!!! <#nevetes1> j a bassz alap a dobokkal meg kegyetlen folyton megy most és mindig hallok valami újat

de én is rakok ki valamit facéról csórtam mflexéknek egy szót se!!! <#nevetes2>

rain70
#24467
Azt se tudtam idáig hogy ki ez a Lewis Lane, most már tudom, de az Mflex-nek köszönhető nem neki. <#ticking>
imádom az ilyeneket! hülyeséget írtam! izé most úgy írok róla mintha lenne hasonló pedig nincs, mflex-et kár is utánozni bármikor belenyúl akármilyen stilusba és nekem nekünk annyi. becsinálok már amit művel a szintetizátoraival <#csodalk>Még jó hogy belefér <#hawaii><#worship>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2017.03.09. 19:52:00
amaximus
#24466
pedig mielőtt beraktam, már vagy négyszer meghallgattam,<#vigyor> de aztán nem bírtam ki, egyszerűen annyira zseniális lett, hogy el sem hiszem,
gyorsan utánanéztem az eredetinek is, amire áll, hogy ez az istenadta tehetséges mflex szarból is képes várat, nem is, inkább csodálatos palotát építeni. valószínű rongyosra fogom ezt még hallgatni a napokban.
rain70
#24465
Azóta semmi hír. <#nemtudom>
rain70
#24464
Éppen most akartam betenni ide, de megelőztél!
Tudtam valami megint van telefon csipog másodpercenként az üzentektől nézem is háááát!
Szóizévalami eszembe kéne jutnia erről a mflex csáveszről és a zenéról. Nincs rá szó, amit le tudnék írni erre a zenére. kikiderítem hol lehet megvenni. mert kell és kész!!!
Sírok annyira könyörtelen szíven talált! Ilyenek kellenek nekem!!!!!!!! <#sir><#eljen><#eljen><#worship>
Isten áldjon Mflex!!!!<#worship>
amaximus
#24463
tetszik! <#eljen><#worship>
amaximus
#24462
ehhez most konkrétan nem tudok mit hozzáfűzni,csak mert az ámulatból még nem tértem magamhoz, de a profilba biztos, hogy belefér <#wow1>

Mflex Sounds feat. Lewis Lane - Runaway Love (reinterpretation remix)



amaximus
#24461
Remélem nem lett komoly baja!
#24459
Spacesynth

Zephyr Retiring
#24458
Na ne mondd. Csak nem ide gondoltad? <#hehe>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#24457
Na ez meg az, amit tényleg ellapozok, sőt átlapozok máshová...

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#24456
Birizdo I Am (Birizdo Lajos) - Fire In My Heart

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#24455
Ami ebből rád is vonatkozik, az a "tovább kell lapozni". És ott a pont.
Kár ragozni, ideje lenne elfogadni, hogy mind mások vagyunk.

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#24454
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Lehet, hogy fejlődik, de a folyamat nem ismert előttem, mert, amikor látom, hogy "lossless remastered" már lapozok is tovább... Miután dícsérgettétek, megfüleltem már egyet, hátha... Belehallgattam a Savage-ba és ez még mindig a "kár volt" kategória. Szerintem még mindig túltolja. Hagyjunk esélyt a loudness gombnak is, ha ilyet akarunk. Bár még az sem cseszi szét így a hangképet. A legrosszabb az, hogy vannak olyan típusú emberek, akiket sosem lehet eltéríteni az irányvonaluktól, akkor sem, ha az nyilvánvalóan nem jó. Egyszerűen tovább kell lapozni, bátorítani vétek. Ha nem lenne világos, "Naszti"ról beszéltem.

Utoljára szerkesztette: Musachy, 2017.02.27. 11:16:15

imo :) science fiction is science fact

Musachy
#24453
"Tőtikemester - ide nekem minden linket!" <#hehe>

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#24452
Sajnálattal hallom...hogy nem engem dicsérsz, de majd pótolhatod ha elkészül a T. Delux<#nevetes1>
Bár igaz ami igaz, meg kell jegyeznem dicséretet még nemigen hallottam tőled fórumtagok irányába..

Na nem mintha számítana. Nekem az is elég, ha lököd inkább helyette napjaink diszkóslágereit<#wave>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

amaximus
#24451
ezen a reinkarnálódott és nem tudok színészkedni szövegeden jót röhögtem.<#nevetes1> tötikemester???
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
komoly név, nagy lehettél. <#vigyor1>
a másik tag nem ismerős, szerintem nem is láttam errefelé, de most ez nem is számít. nasztit talán már a regem óta ismerem, pontosabban az akkori akcióit és a sajtóvisszhangokat.<#nyes> és persze azóta is látom, hogy ténykedik.
támogatni ugyan nem támogatom, csak arra kértem, ha már csinál valamit,azt csinálja jól. <#vigyor> ennek bensőségét akkoriban bőven kifejtettem felé,nem ismétlem. szerintem nagyrészt megfogadta, és csinált már akár gyűjteménybe is rakhatót, mostanában már egész jókat is!

Utoljára szerkesztette: amaximus, 2017.02.26. 20:09:35
Zephyr Retiring
#24450
Magánvélemény:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
..én persze már a kezdetek kezdetén láttam benne a tehetség csíráját. Kaptam is a "támogatás" miatt rendesen a fejemre.
Te nem tudhatod, de régebben volt egy hasonló szitu egy Trendboy nevezetű kollégával is.
Egyetlen különbség volt csak kettejük közt: Trendboy feladta. Naszti legalább hajlandó próbálkozni újra és újra és újra, ami jó.
Előre is leszögezném, hogy jómagam sem az egykori Trendboy, sem a jelenlegi Nastar sem vagyok.<#hehe>
Még ha hallottam is innen-onnan utalásokat ilyesmiről, akkor sem.
Nem is tudok színészkedni. Egy Tötikemester inkarnációm volt csupán egy hétig, de se perc alatt lebuktam vele<#nyes>
Tanultam az esetből, azóta nem reinkarnálódom. Ha valami nem tetszik, elmondom Zefként és kész.
Elég nekem, ha csak erre az egy "regre" kapok a fejemre a nagy számért<#vigyor>

Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.02.26. 19:48:17

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#24449
Csak elírás, elnézést. A "csinálni" helyett a grabbelni lett volna a helyes szó <#worship>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

amaximus
#24448
egyébként néha rá szoktam nézni naszti munkáira
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
és örülök, hogy a korai sok hiba és jelenség után hajlott pár észrevételt figyelembe venni vagy megfogadni, az utóbbi időben már halottam tőle egész jó poti tologatást is.<#vigyor0> ami sokkal jobb lett,mint egy-egy átlag régi eredetin. aztán az más kérdés, hogy épp milyen eredeti forrásanyagon kezd el melózni, hisz abból lemezenként,kiadónként,kiadásonként is sok fajta létezik és az engem érdeklő zenék legjobb minőségű anyagait én sem vagyok rest begyűjteni, ehhez képest is szoktam összehasonlítani párat.

amaximus
#24447
csinálni????
nem tudom, a buta hack-en kívül mi lenne a lényeg a példádban, de lehet,nem is baj. <#vigyor> <#law>
mielőtt valami hülyeséget kezdenél leírni hozzá,azért vedd figyelembe, van némi rálátásom a témára, <#worship> persze közel sem annyi és olyan mélységben,mint neked, ezért koncentrálj a mondat első részére.
Zephyr Retiring
#24446
Itt is vagyok már<#nyes>
Ne légy túl szigorú, vedd azt is figyelembe, hogy még megizzadni sem volt időm közben<#vigyor><#worship>

bitfutás (ahogy kellett volna csinálni)<#wave>
Nem remaszter. Én nem Naszti vagyok kolléga. Abban ő a jó<#vigyor5>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.02.26. 18:52:44

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

amaximus
#24445
jaj isten ments! nem vagyok kíváncsi a remaszteredre.
csak annyit akartam ezzel, hogy általában a losslessből 128ban szoktam kirakni az ajánlóim,most ahhoz képest ezt 192ben osztottam meg. nem pedig azért, hogy te ezt szuper tuninggal dvd audioba konvertáld vagy átfuttasd mindenféle varázspálcán.szóval ezt itt ne!
Zephyr Retiring
#24444
A zene nem is rossz<#law>
A bitfutási feljebb-tolásod viszont még hagy némi kivetnivalót maga után..
Mindjárt mutatok egy trükköt...(eltűnik egy pár percre...) ...

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

amaximus
#24443
szójáték volt, nem lepődöm meg, ha nem érted, <#nyes> de jobban örülnék, ha valamivel jobbakat hoznál. <#vigyor>
mint pl. ezt a régi klasszikus sikert új köntösben a legfrissebb megjelenések közül,
csak bcr-ed kedvéért icipicit feljebb toltam a bitfutást.<#nyes>

Nayio Bitz - Sugar Pie Honey Punch (Rafael Lambert Remix)

Zephyr Retiring
#24442
Ezt meg csak azért, mert tudom, régebben az eredeti is nagy kedvence volt sokaknak<#email>

DJ Sterling Silver - Visitors

Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.02.26. 15:55:14

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#24441
Esetleg nem eléggé italo disco? Vagy nem elég új?
Vagy csak fázol?<#hehe>

Csak neked itt a "final disco mix" verzió is. Mondjuk nem egy HQ, de legalább friss...
veled ellentétben<#hawaii>


Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.02.26. 15:48:58

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#24440
Megkérdeztem Ismaelt , semmi köze ehhez az amúgy tényleg remek dalhoz! <#eljen>

#24439
Valamiért én ebből nagyon kihallom a Magic System Dj stílusát...majd rákérdek Juan Martineztől....<#finom> De nagyon bíztató amit hallok..
amaximus
#24438
de ha már jöttek mostanában a feldolgozások,akkor én ezt dobom az egészen frissek közül, természetesen átírt szöveget kapott

az MD orosz reinkarnációja Алимханов А egész kellemes áténekléssel, és 1-2 tényleg jó betéttel hozta létre

Hammers - Your Dream (Твоя Мечта)


Modern Talking "In 100 Years"
amaximus
#24437
B(c)RRRRRR
amaximus
#24436
több oka is van,
ebből az egyik pl. mert 99%-ban a hasonló statikus (1 fotó alá dobva a zene) videók számomra nem videók