NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#24535
Boris Zhivago - Memories 2016 Album

Boris Zhivago - Lonely Lover BCR 2015
Boris Zhivago - Love In Russia BCR 2015
Boris Zhivago - Love Is A Memory Away BCR 2016
Boris Zhivago - That Was Yesterday 2016
Boris Zhivago - The Girl That Saved My Life BCR 2017

Ezek a ténykedései ezen a néven a Love In Russian óta.

Hogy milyen zenék fogalmam sincs se időm se kedvem meghallgatni maxinként azt a 7-8 verziót belőle.<#nemtudom>
De miért is lenne más a Boris néven futtatott project mint az összes többi fantázia néven futtatott dala?<#fejvakaras>

De ha összeszámolod hogy az említett uriember az összes művében hányszor említi az előszeretettel használt Goodbye , Forever, Memory, Open , Heart és a Love szócskát ígérem megteszem hogy leülök és végighallgatom az összes maxit neked. <#nyes>
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2017.03.20. 11:23:53

Zephyr Retiring
#24534
Ezek a nyulas fiúk mindig kitalálnak és kitálalnak valamit<#nyes>
Konkrétan a Love In Russia óta eltelt időszakra gondoltam.

Nagy kedvenc még ma is nálam tőle:

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#24533
Pontosan nem egészen értem mire gondolsz mivel Boris Zhivago = Ken Martina-val vagyis az egész BCR-el szőröstül bőröstül!<#nevetes1>
Szóval ha konkrétan valamelyik közelmúltban kiadott Maxijára kérdezel akkor talán tudok rá válaszolni.<#fejvakaras>

Most nézd milyen kedvesek ezek a "nyulak" EZT a hamarosan megjelenő maxi vinyl rippet tojták nekem priviben a köszöntésemre priviben. <#taps>

Zephyr Retiring
#24532
Olyat fel sem tételeznék rólad, hogy valami csak 1 lemezről legyen meg<#vigyor>
Meséld el inkább, hogy Boris Zhivago hozze e még a régi formáját?
Az már engem is érdekelne. Nagy kedvenc volt régen... 3 - 4 éve..
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.03.20. 10:58:39

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#24531
Kemény 320 mp tré ahogy látom.<#shakehead>
De írtam én olyat hogy nekem csak a ZYX válogatásról van meg???? <#wink>

Zephyr Retiring
#24530
Amúgy meg..
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
..a 4. szülinapra még nem jár nagy ajándék...
4 x 3 az 12, tehát 12 másodpercre belehallgathatsz, hogy nálam hogyan is szól ez a digitális másolat 😊
Bár tudom nem szoktad, azért kukkantsd csak meg a spekit a CEP-pel is<#wink>

Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.03.20. 10:38:34

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#24529
Az a baj, hogy túl régóta ismersz, így átlátsz rajtam, mint bogár a szitán<#nyes>
Először is, boldog születésnapot és majd legközelebb talán egy pezsgővel is beállítok majd hozzád, de most nagyon el vagyok havazva.
Másodszor is meg kell mondjam, hogy VM-ben azért mérföldekkel jobban szól ez az Endless Love mint empéjtrében,
de ha az embernek ilyen barátai vannak mint te is, akkor elvisel némi kellemetlen ellenségeket is maga körül ha muszáj ..
(Remélem érted miért írom.)
Druszámat üdvözlöm ha rádír, vele még ritkábban értekezem mint veled.
Szép hetet és jó zenéket neked is<#worship><#integet2>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.03.20. 09:53:10

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#24528
Bár nekem kellene ma ajándékokat kapnom , de egye fene.
Ha valaki trükközik megérdemli hogy az ember nem tetszését nyilvánítsa ki
akár egy nyilvános megosztással is.

Nem véletlenül írtad ezt gyanítom!
"Kíváncsi lennék, hogy az eredet ZYX kiadványon eléri e a 20 kHz-et a freki ennél a zenénél.."

Én nem szoktam tesztelgetni minden egyes track-et minden kiadványról amit kapok.
De te valószínűleg már tudtad hogy a 2 CD. 10-es trackje
bizony csak akkor éri el a 20kHz-t ha kicsit rásegítettek ebben. <#nyes>

Mivel van egy külföldi barátom aki Beachclub Records-tól is szinte mindent megvesz a megjelenés napján és ezekkel napi szinten boldogít
ezért az Endless love is befutott olyan 7 óra tájban.<#nevetes1>

Hogy lásd mennyi utómunka van még benne mire úgy néz ki a lejátszóba ahogy azt illik ezért ITT VAN nyersen ahogy azt a BCR-es fiuk megálmodták!
Hallgatni lehet hogy soha nem fogom őket de cserealapnak még jók lehetnek.

Na béke legyen veled! <#wave>

Zephyr Retiring
#24527
Amíg várok, hallgatok egy kis Miko Vanilla zenét..

Ez az Endless Love..



Akinek bejön, és kell is, pár napja innen a Beachclub Records-tól viheti jobb minőségben is..
Nekem leginkább az In The Night extended jött be, de sajnos zsugori vagyok.
Sajnálok 1 eurót kiadni egy zenére.
Hallgatom inkább empéjtrében ingyen, én ugyanis sosem mondtam olyat, hogy mp3-ban nem hallgatok zenét..<#nyes>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.03.20. 08:50:53

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#24526
Lássuk.<#hehe>
De még mielőtt vér folyna feleslegesen,
egyelőre elég lesz csak a 2. cd 10. trackje veszteségmentesen.
Azt ugyanis Laci eddig még nem küldte át nekem priviben, pedig tudja, hogy mennyire szeretem.
Még rám sincs ideje soha<#nevetes1>
Kíváncsi lennék, hogy az eredet ZYX kiadványon eléri e a 20 kHz-et a freki ennél a zenénél..<#miaz>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.03.20. 08:30:40

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#24525
Ugyan honnét veszed, hogy nem eredeti a vinyl?
Minden további nélkül lehet az...
A lemez az igen. Ami a címke szerint rajta lévő zenét illeti, azzal már lehetnek némi gondok...<#hehe>

Mert ugyebár ha az eredeti Sunloverz feat. Rosette féle Fire (Digimax Italo Fever Remix)-ről van szó, akkor csak a cím hibás.
Én mindenesetre (ha ennyire érdekelne a dolog) felvenném a kapcsolatot Digimax-al és megkérdezném tőle, hogy ő mit tud a dologgal kapcsolatban..

Nekem ugyan nincs meg vinylen csak digitális formátumban, de nekem elég így is..

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#24524
Hát nem! És elég amatőr is szerintem. <#fejvakaras>

AeroCool
#24523
Csak nem vinyl? :-)

New Italo Vinyl

Zephyr Retiring
#24522
Ahogy te mondanád erre:

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

reynaud
#24521
Exciting Valence - Human Company



Exciting Valence on BandCamp

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#24520
Eurotix - When Did Your Heart Grow Cold?



ItaloDisco4Ever !

reynaud
#24519
Ez egy fórum,alap dolog ha valamiről más a véleményem mint pld. neked ,akkor azt ha úgy tartja kedvem,leírom.
Én nem gondolom hogy okod volt megsértődni,olyan dolgot bátorítasz ami szöges ellentétben van azzal amiről gyakran írsz.,erre utaltam.
Zenehallgatáshoz számomra az mp3 nem játszik.

Ehhez a témához mi köze Mflex zenei ténykedésének ??? , illetve annak hogy én mely előadók zenéit tartom magas színvonalúnak?
Igazából semmi közöd hozzá,de segítségül annyit, ha visszalapozol a topicban, több zenész ,előadó kapott már tőlem rendszeresen nagyon jó kritikát (ItaLove,Magic System D.J,Mirko Hirsch, vagy éppenséggel egy magyar formáció :Nouvelle Phénomène.

Mashup : 2 vagy több zene összekeverése,egy dal instrumentális verziója,egy másik vagy akár több dal accapella (vokáljával).
Mflex nagyon sok saját dallal,szerzeménnyel rendelkezik,és sokunk örömére remixeket (nem mashup)!!! is készít.
Itt tanulmányozhatod a kiadványain található zenéit : Mflex Sounds on BandCamp

Aztán innentől kezdve ha kérhetem hanyagoljuk egymást,nincs sem energiám sem kedvem, önbálványozó,csak saját maguk igazát hajtó emberekkel vitázni,illetve meggyőzni nyilvánvaló dolgokról olyanokat akiket lehetetlen.


ItaloDisco4Ever !

AeroCool
#24518
Laci! A saját értelmezésében értette :-) <#awink>
Utoljára szerkesztette: AeroCool, 2017.03.17. 19:10:50

New Italo Vinyl

#24517
Miért vágna már eret?<#fejvakaras>
Úgy gondolod hogy az olyan nagy szám?
Megjelenés előtt már egy héttel elküldte nekem a ZYX! <#nyes>

#24516
Semmilyen remast nem történt a lemezzel,úgy tűnik hogy a szövegértéseddel is gond van!!!<#csodalk>A legjobb remastot, az idáig megjelent ZYX Italo Disco New Generation kollekcióbol, a tízesre értettem, ergo a studió remasterelése csillagos 5-ös!Ha pedig nem fejezed be a kekeckedést, akkor a teljes veszteségmentes ZYX Italo Disco New Generation vol. 10-et is megosztom itt a fórumon és akkor bizony te tuti hogy eret vágsz!<#nyes>
Utoljára szerkesztette: Nastar, 2017.03.17. 17:32:39
Musachy
#24515
<#hehe>

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#24514
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
ad1) inkább így empéjtrében remaszterelgessen a kolléga, mint (sokak szerint) a lossless-t "rontsa" el nem?

ad2) már megint magadat minősíted mások sértegetésével. a HQ szakértőn ha engem értettél, akkor pont hogy én említettem lentebb, hogy lesz aki "lát majd benne kinevetnivalót".
éppen ezt fejtettem ki virágnyelven, hogy felesleges volt egy gagyi 192 alatti empéjrét maszterelgetni és "eladni" 320-ként.

ad3) inkább azon gondolkozz el csendben és lehetőleg magadban, hogy kottamásolókat "szidsz" és lenézel, mflex zenéit meg az egekig magasztalod, miközben ő is csak (jelenleg még) csak egy kottamásoló szintjén jár.
a legtöbb zenéje eredetileg másé. amit csinált eddig azt nyugodtan nevezhetjük akár egy mesteri mashupnak is.
ne érts félre, tehetséges a srác, ez nem is vitás. vannak jó ötletei. és tuti, hogy egy nap olyat alkot majd, hogy még én is megemelem a képzeletbeli kalapom majd előtte. de ez a nap még nem jött el.

ad4) ha tudsz értelmesen reagálni akkor szívesen belemegyek a veled való kommunikációba (lehetőleg itt spoiler alatt, hogy ne zavarjunk másokat vele), de ha erre nem vagy képes, akkor ne is válaszolj. nem vagyunk semmiben sem egy szinten és ezt értsd ahogy akarod.
béke veled.

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

reynaud
#24513
Erasure - Love You To The Sky (Official Lyric Video)



Mintha megállt volna az idő,ez ugyanolyan jó mint pld.tőlük az egyik legnagyobb zene 92-ből.
Erasure - Breath Of Life (Aire Clarke Mix)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#24512
Tudjuk egy jó remix csodákra képes.

Lana Del Rey Summertime Sadness - Retrowave Remix by Jessica Santo (SoundCloud)

Ha van SoundCloud fiókod,ingyen letöltheted WAV minőségben!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#24511


Mi ez? Lekaptad a netről, mp3 minőségben és azt remasterelted? 😊,s mindehhez HQ szakértő támogatását is megkaptad.
Nagyok vagytok ,ez jobb mint egy kabaré! <#nevetes1>

ItaloDisco4Ever !

tgolyo
#24510
Szia! Ennél sokkal olcsóbban is meg lehet csináltatni akár svájcban is , ha megvan a masteranyag.

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

AeroCool
#24509
Sziasztok!
Dear Friends! A new single by THE CROSSLINES now is available at VINYL format 😊
So if you are interested to buy it you can write a private message to Александр Безь (Alexander Bez)
Allright, there is "The Crosslines - Give Me Your Love" 7" vinyl, 45 rpm, containing two tracks:
1. Give Me Your Love
2. Never Let You Go (a new one)
And it sounds really amazing! Unfortunaly, my camera cant deliver a quality of sound, but believe me its superb!
I dont have enough money to set a serial production of it, so I've made a test one. And its already sold. I can make more vinyls, but it will cost 50$ per each. I almost get nothing from it, its just a price from production 😊 So if you are interested to buy it you can write me a private message
Ha valakit esetleg érdekelne. Sajnos csak 7-es,de aki a kicsit nem becsüli a nagyot nem érdemli :-)
Utoljára szerkesztette: AeroCool, 2017.03.15. 22:11:55

New Italo Vinyl

#24508
Kössz cimbi!<#vigyor0>
Zephyr Retiring
#24507
Bár az eredetit nem hallottam még, de ennek fényében így mp3-ban ebben nem látok semmi kivetnivalót.
Igaz mások meg majd láthatnak benne némi kinevetni valót is akár<#hehe>
Csak így tovább mester<#eljen>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#24506
Üdv cimbi ok!<#wave>
Zephyr Retiring
#24505
Úgy legyen. Meglesem én is.<#ticking>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#24504
Szép délutánt kívánok minden fórumtársamnak,viszonylag egy friss 2cds kiadvánnyal a ZYX Italo Disco New Generation 10-ről van szó, ami remasterelésben a legjobb lett eddig szerintem!cd1<#taps>cd2<#taps>
reynaud
#24503


Josep Xortó + The Congosound - Això Que Sona És Nostre_Limited Edition 7" Vinyl

Aki nem elégszik meg a digitális fájllal a dalból,itt a lehetőség vinylen.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#24501
reynaud
#24500
Na....egészen igényes zene oroszoktól.

Daria Danatelli - Marion (mini EP) - Free DL (BandCamp)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#24499
Zephyr Retiring
#24498
Ezt elhagytad útközben<#nyes>
Amúgy szép munka<#eljen>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#24497
Peter Wilson - Overdrive (Deluxe Edition) 2017

CD 1:

01. Hold You Tight <03:55>
02. Brokenhearted <03:56>
03. Take A Chance On Loving You <03:55>
04. Overdrive <04:00>
05. Midnight Lover <03:52>
06. In The Distance <03:26>
07. Shadows Of The Night <05:37>
08. Systematic <03:56>
09. Love Me Tonight <04:35>
10. Together Alone <04:58>
11. Anxiety <03:40>
12. Satellites <04:06>
13. I Just Wanna Turn Back Time <04:10>
14. Never In A Million Years <03:40>

http://www108.zippyshare.com/v/JvGINFGj/file.html

CD 2:

01. Love Into Action <05:21>
02. Seven Days <03:27>
03. Sharper Than A Knife <03:50>
04. Brokenhearted (Italoconnection Remix) <05:48>
05. Satellites (Pete Hammond Station To Station Mix) <08:48>
06. Systematic (Matt Pop Jack Love And House Mix) <07:01>
07. Last Man Standing (Parralox feat. Peter Wilson) <04:26>
08. The Scene Of The Crime <04:05>

http://www108.zippyshare.com/v/bfA6zEby/file.html

Cover: http://www108.zippyshare.com/v/00xihkUd/file.html


Utoljára szerkesztette: lazzoo, 2017.03.12. 14:21:24
reynaud
#24496
Az első EP anyaga [ Los Angeles ] rendkívül jól sikerült,a folytatás már nem annyira,hamarosan érkezik az új kiadvány.

FM-84 - 2017 EP Teaser (SoundCloud)
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.03.12. 13:36:03

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#24495
23rd Underpass - You And I

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#24494
Michael Oakley - Devotion



Személyes favorit,azoknak ajánlom akik zenei ízlése igényesebb a MT kottamásolatoktól bűvöletbe kerülőktől.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#24493
Peter Wilson - Overdrive (Matt Pop's Full Throttle Mix, preview)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#24492

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#24491
Mike zenéit tényleg nem lehet senki máséhoz hasonlítani,egészen egyedi ,markáns synth dallamokkal ,olyan zenei atmoszférát teremt,ami sodor magával,minden hang,dallam teljes harmóniában szólal meg a zenéiben ,egy pillanatnyi unalmas rész nélkül,ezért is van az hogy egy 7 perces hosszúságú dala ,elejétől a végéig érdeklődést fenntartó tud lenni,ahogy ezt te is írod.
Szerintem neked felesleges mondanom,mert értesz hozzá,de azért megemlítem,rengeteg meló van egy ilyen dallal.

Ellenpéldaként mondhatom,gyakran 1 percnél többet képtelen vagyok hasonló stílusú zenékből meghallgatni,olyan primitív egyszerű zenei megoldásokat hallani.
A 80s kottamásolókról nem is beszélve,akiktől csak annyira telik hogy mások által szerzett dalok koppintásával próbálnak magunknak egy pillanatnyi népszerűséget szerezni,ezek nálam egyszeri meghallgatás után mennek a süllyesztőbe.
Egyébként ez az új Mflex zene nekem is kell!

ItaloDisco4Ever !

rain70
#24490
Ez valóban nagyon jó!
rain70
#24489
Ezért írtam, hogy kár őt bárkihez is hasonlítani már, vagy hasonlíttatni. Amikor olyan zenét rakott ki, ami nem tetszett azt is leírtam, de ez a csávesz nem tud tévedni, annyira magas szinten van benne a muzikalitás, amit nem lehet tanulni. Sok évig én is zongoráztam, most az egészet kb megb...tom! Ennyi egyedi hang, dallam és végéig az érdeklődést fenntartó zenéket szerintem nem elfogultság, csak ő tud és ugye amit ő kidobál átlagban minimum 7 percesek. Az előbb írtam neki, kíváncsi vagyok válaszol-e. Kell nekem ez a zene és kész!!!!!!!!!!!!!!<#zavart1>

Érdekes hogy a csávesz mennyire háttérben van régóta. Szinten alig hallatja a hangját vagy már semmennyire, erre jön lát és pofánvág főleg a hallgatókat. Akarok még ilyeneket! <#zavart2>
<#nevetes1>

Egy gitárszólót meg így berakni egy illyen nem is tudom milyen stílusba, hát brutál. Ahogy írod is, mintha mindig is odapasszolt volna.
Utoljára szerkesztette: rain70, 2017.03.11. 12:19:36
Zephyr Retiring
#24488
Hát igen...mint azt jól tudjuk mind:
Minden nagyágyúnak nagy a ..
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
..szele. Zefnek meg a szövege..

<#nevetes1>

De a viccet félretéve, hogy lássunk végre valami a topikhoz illő érdemleges és hasznos témát is,
ha már szóba került a neve, régi ismerősünk Flemming Dalum egy 2008-as igen jól sikerült interjúját itt elolvashatjátok.

Angollal való inkompatibilitás esetén ajánlom figyelmetekbe szokásos nyelv és igazságügyi szakértőnk segítségét. (alias: musachy from sg.)<#law>

Legyen szép hétvégétek, én most ennyit mondhatok.
A többi már rajtatok múlik..<#integet2>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.03.11. 08:57:25

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

reynaud
#24487

ItaloDisco4Ever !

AeroCool
#24486
Szép pakk! :-)

New Italo Vinyl