NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Boris Zhivago - Lonely Lover BCR 2015
Boris Zhivago - Love In Russia BCR 2015
Boris Zhivago - Love Is A Memory Away BCR 2016
Boris Zhivago - That Was Yesterday 2016
Boris Zhivago - The Girl That Saved My Life BCR 2017
Ezek a ténykedései ezen a néven a Love In Russian óta.
Hogy milyen zenék fogalmam sincs se időm se kedvem meghallgatni maxinként azt a 7-8 verziót belőle.<#nemtudom>#nemtudom>
De miért is lenne más a Boris néven futtatott project mint az összes többi fantázia néven futtatott dala?<#fejvakaras>#fejvakaras>
De ha összeszámolod hogy az említett uriember az összes művében hányszor említi az előszeretettel használt Goodbye , Forever, Memory, Open , Heart és a Love szócskát ígérem megteszem hogy leülök és végighallgatom az összes maxit neked. <#nyes>#nyes>
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2017.03.20. 11:23:53
Konkrétan a Love In Russia óta eltelt időszakra gondoltam.
Nagy kedvenc még ma is nálam tőle:
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Szóval ha konkrétan valamelyik közelmúltban kiadott Maxijára kérdezel akkor talán tudok rá válaszolni.<#fejvakaras>#fejvakaras>
Most nézd milyen kedvesek ezek a "nyulak" EZT a hamarosan megjelenő maxi vinyl rippet tojták nekem priviben a köszöntésemre priviben. <#taps>#taps>
Meséld el inkább, hogy Boris Zhivago hozze e még a régi formáját?
Az már engem is érdekelne. Nagy kedvenc volt régen... 3 - 4 éve..
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.03.20. 10:58:39
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
De írtam én olyat hogy nekem csak a ZYX válogatásról van meg???? <#wink>#wink>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
4 x 3 az 12, tehát 12 másodpercre belehallgathatsz, hogy nálam hogyan is szól ez a digitális másolat 😊
Bár tudom nem szoktad, azért kukkantsd csak meg a spekit a CEP-pel is<#wink>#wink>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.03.20. 10:38:34
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Először is, boldog születésnapot és majd legközelebb talán egy pezsgővel is beállítok majd hozzád, de most nagyon el vagyok havazva.
Másodszor is meg kell mondjam, hogy VM-ben azért mérföldekkel jobban szól ez az Endless Love mint empéjtrében,
de ha az embernek ilyen barátai vannak mint te is, akkor elvisel némi kellemetlen ellenségeket is maga körül ha muszáj ..
(Remélem érted miért írom.)
Druszámat üdvözlöm ha rádír, vele még ritkábban értekezem mint veled.
Szép hetet és jó zenéket neked is<#worship>#worship><#integet2>#integet2>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.03.20. 09:53:10
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Ha valaki trükközik megérdemli hogy az ember nem tetszését nyilvánítsa ki
akár egy nyilvános megosztással is.
Nem véletlenül írtad ezt gyanítom!
"Kíváncsi lennék, hogy az eredet ZYX kiadványon eléri e a 20 kHz-et a freki ennél a zenénél.."
Én nem szoktam tesztelgetni minden egyes track-et minden kiadványról amit kapok.
De te valószínűleg már tudtad hogy a 2 CD. 10-es trackje
bizony csak akkor éri el a 20kHz-t ha kicsit rásegítettek ebben. <#nyes>#nyes>
Mivel van egy külföldi barátom aki Beachclub Records-tól is szinte mindent megvesz a megjelenés napján és ezekkel napi szinten boldogít
ezért az Endless love is befutott olyan 7 óra tájban.<#nevetes1>#nevetes1>
Hogy lásd mennyi utómunka van még benne mire úgy néz ki a lejátszóba ahogy azt illik ezért ITT VAN nyersen ahogy azt a BCR-es fiuk megálmodták!
Hallgatni lehet hogy soha nem fogom őket de cserealapnak még jók lehetnek.
Na béke legyen veled! <#wave>#wave>
Ez az Endless Love..
Akinek bejön, és kell is, pár napja innen a Beachclub Records-tól viheti jobb minőségben is..
Nekem leginkább az In The Night extended jött be, de sajnos zsugori vagyok.
Sajnálok 1 eurót kiadni egy zenére.
Hallgatom inkább empéjtrében ingyen, én ugyanis sosem mondtam olyat, hogy mp3-ban nem hallgatok zenét..<#nyes>#nyes>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.03.20. 08:50:53
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
De még mielőtt vér folyna feleslegesen,
egyelőre elég lesz csak a 2. cd 10. trackje veszteségmentesen.
Azt ugyanis Laci eddig még nem küldte át nekem priviben, pedig tudja, hogy mennyire szeretem.
Még rám sincs ideje soha<#nevetes1>#nevetes1>
Kíváncsi lennék, hogy az eredet ZYX kiadványon eléri e a 20 kHz-et a freki ennél a zenénél..<#miaz>#miaz>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.03.20. 08:30:40
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Minden további nélkül lehet az...
A lemez az igen. Ami a címke szerint rajta lévő zenét illeti, azzal már lehetnek némi gondok...<#hehe>#hehe>
Mert ugyebár ha az eredeti Sunloverz feat. Rosette féle Fire (Digimax Italo Fever Remix)-ről van szó, akkor csak a cím hibás.
Én mindenesetre (ha ennyire érdekelne a dolog) felvenném a kapcsolatot Digimax-al és megkérdezném tőle, hogy ő mit tud a dologgal kapcsolatban..
Nekem ugyan nincs meg vinylen csak digitális formátumban, de nekem elég így is..
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
ItaloDisco4Ever !
Én nem gondolom hogy okod volt megsértődni,olyan dolgot bátorítasz ami szöges ellentétben van azzal amiről gyakran írsz.,erre utaltam.
Zenehallgatáshoz számomra az mp3 nem játszik.
Ehhez a témához mi köze Mflex zenei ténykedésének ??? , illetve annak hogy én mely előadók zenéit tartom magas színvonalúnak?
Igazából semmi közöd hozzá,de segítségül annyit, ha visszalapozol a topicban, több zenész ,előadó kapott már tőlem rendszeresen nagyon jó kritikát (ItaLove,Magic System D.J,Mirko Hirsch, vagy éppenséggel egy magyar formáció :Nouvelle Phénomène.
Mashup : 2 vagy több zene összekeverése,egy dal instrumentális verziója,egy másik vagy akár több dal accapella (vokáljával).
Mflex nagyon sok saját dallal,szerzeménnyel rendelkezik,és sokunk örömére remixeket (nem mashup)!!! is készít.
Itt tanulmányozhatod a kiadványain található zenéit : Mflex Sounds on BandCamp
Aztán innentől kezdve ha kérhetem hanyagoljuk egymást,nincs sem energiám sem kedvem, önbálványozó,csak saját maguk igazát hajtó emberekkel vitázni,illetve meggyőzni nyilvánvaló dolgokról olyanokat akiket lehetetlen.
ItaloDisco4Ever !
Utoljára szerkesztette: AeroCool, 2017.03.17. 19:10:50
New Italo Vinyl
Úgy gondolod hogy az olyan nagy szám?
Megjelenés előtt már egy héttel elküldte nekem a ZYX! <#nyes>#nyes>
Utoljára szerkesztette: Nastar, 2017.03.17. 17:32:39
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
ad2) már megint magadat minősíted mások sértegetésével. a HQ szakértőn ha engem értettél, akkor pont hogy én említettem lentebb, hogy lesz aki "lát majd benne kinevetnivalót".
éppen ezt fejtettem ki virágnyelven, hogy felesleges volt egy gagyi 192 alatti empéjrét maszterelgetni és "eladni" 320-ként.
ad3) inkább azon gondolkozz el csendben és lehetőleg magadban, hogy kottamásolókat "szidsz" és lenézel, mflex zenéit meg az egekig magasztalod, miközben ő is csak (jelenleg még) csak egy kottamásoló szintjén jár.
a legtöbb zenéje eredetileg másé. amit csinált eddig azt nyugodtan nevezhetjük akár egy mesteri mashupnak is.
ne érts félre, tehetséges a srác, ez nem is vitás. vannak jó ötletei. és tuti, hogy egy nap olyat alkot majd, hogy még én is megemelem a képzeletbeli kalapom majd előtte. de ez a nap még nem jött el.
ad4) ha tudsz értelmesen reagálni akkor szívesen belemegyek a veled való kommunikációba (lehetőleg itt spoiler alatt, hogy ne zavarjunk másokat vele), de ha erre nem vagy képes, akkor ne is válaszolj. nem vagyunk semmiben sem egy szinten és ezt értsd ahogy akarod.
béke veled.
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Mintha megállt volna az idő,ez ugyanolyan jó mint pld.tőlük az egyik legnagyobb zene 92-ből.
Erasure - Breath Of Life (Aire Clarke Mix)
ItaloDisco4Ever !
Lana Del Rey Summertime Sadness - Retrowave Remix by Jessica Santo (SoundCloud)
Ha van SoundCloud fiókod,ingyen letöltheted WAV minőségben!
ItaloDisco4Ever !
Mi ez? Lekaptad a netről, mp3 minőségben és azt remasterelted? 😊,s mindehhez HQ szakértő támogatását is megkaptad.
Nagyok vagytok ,ez jobb mint egy kabaré! <#nevetes1>#nevetes1>
ItaloDisco4Ever !
forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!
Sziasztok!
Dear Friends! A new single by THE CROSSLINES now is available at VINYL format 😊
So if you are interested to buy it you can write a private message to Александр Безь (Alexander Bez)
Allright, there is "The Crosslines - Give Me Your Love" 7" vinyl, 45 rpm, containing two tracks:
1. Give Me Your Love
2. Never Let You Go (a new one)
And it sounds really amazing! Unfortunaly, my camera cant deliver a quality of sound, but believe me its superb!
I dont have enough money to set a serial production of it, so I've made a test one. And its already sold. I can make more vinyls, but it will cost 50$ per each. I almost get nothing from it, its just a price from production 😊 So if you are interested to buy it you can write me a private message
Ha valakit esetleg érdekelne. Sajnos csak 7-es,de aki a kicsit nem becsüli a nagyot nem érdemli :-)
Utoljára szerkesztette: AeroCool, 2017.03.15. 22:11:55
New Italo Vinyl
Igaz mások meg majd láthatnak benne némi kinevetni valót is akár<#hehe>#hehe>
Csak így tovább mester<#eljen>#eljen>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Josep Xortó + The Congosound - Això Que Sona És Nostre_Limited Edition 7" Vinyl
Aki nem elégszik meg a digitális fájllal a dalból,itt a lehetőség vinylen.
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
Amúgy szép munka<#eljen>#eljen>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
CD 1:
01. Hold You Tight <03:55>03:55>
02. Brokenhearted <03:56>03:56>
03. Take A Chance On Loving You <03:55>03:55>
04. Overdrive <04:00>04:00>
05. Midnight Lover <03:52>03:52>
06. In The Distance <03:26>03:26>
07. Shadows Of The Night <05:37>05:37>
08. Systematic <03:56>03:56>
09. Love Me Tonight <04:35>04:35>
10. Together Alone <04:58>04:58>
11. Anxiety <03:40>03:40>
12. Satellites <04:06>04:06>
13. I Just Wanna Turn Back Time <04:10>04:10>
14. Never In A Million Years <03:40>03:40>
http://www108.zippyshare.com/v/JvGINFGj/file.html
CD 2:
01. Love Into Action <05:21>05:21>
02. Seven Days <03:27>03:27>
03. Sharper Than A Knife <03:50>03:50>
04. Brokenhearted (Italoconnection Remix) <05:48>05:48>
05. Satellites (Pete Hammond Station To Station Mix) <08:48>08:48>
06. Systematic (Matt Pop Jack Love And House Mix) <07:01>07:01>
07. Last Man Standing (Parralox feat. Peter Wilson) <04:26>04:26>
08. The Scene Of The Crime <04:05>04:05>
http://www108.zippyshare.com/v/bfA6zEby/file.html
Cover: http://www108.zippyshare.com/v/00xihkUd/file.html
Utoljára szerkesztette: lazzoo, 2017.03.12. 14:21:24
FM-84 - 2017 EP Teaser (SoundCloud)
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.03.12. 13:36:03
ItaloDisco4Ever !
Személyes favorit,azoknak ajánlom akik zenei ízlése igényesebb a MT kottamásolatoktól bűvöletbe kerülőktől.
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
Szerintem neked felesleges mondanom,mert értesz hozzá,de azért megemlítem,rengeteg meló van egy ilyen dallal.
Ellenpéldaként mondhatom,gyakran 1 percnél többet képtelen vagyok hasonló stílusú zenékből meghallgatni,olyan primitív egyszerű zenei megoldásokat hallani.
A 80s kottamásolókról nem is beszélve,akiktől csak annyira telik hogy mások által szerzett dalok koppintásával próbálnak magunknak egy pillanatnyi népszerűséget szerezni,ezek nálam egyszeri meghallgatás után mennek a süllyesztőbe.
Egyébként ez az új Mflex zene nekem is kell!
ItaloDisco4Ever !
Érdekes hogy a csávesz mennyire háttérben van régóta. Szinten alig hallatja a hangját vagy már semmennyire, erre jön lát és pofánvág főleg a hallgatókat. Akarok még ilyeneket! <#zavart2>#zavart2>
<#nevetes1>#nevetes1>
Egy gitárszólót meg így berakni egy illyen nem is tudom milyen stílusba, hát brutál. Ahogy írod is, mintha mindig is odapasszolt volna.
Utoljára szerkesztette: rain70, 2017.03.11. 12:19:36
Minden nagyágyúnak nagy a ..
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
<#nevetes1>#nevetes1>
De a viccet félretéve, hogy lássunk végre valami a topikhoz illő érdemleges és hasznos témát is,
ha már szóba került a neve, régi ismerősünk Flemming Dalum egy 2008-as igen jól sikerült interjúját itt elolvashatjátok.
Angollal való inkompatibilitás esetén ajánlom figyelmetekbe szokásos nyelv és igazságügyi szakértőnk segítségét. (alias: musachy from sg.)<#law>#law>
Legyen szép hétvégétek, én most ennyit mondhatok.
A többi már rajtatok múlik..<#integet2>#integet2>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.03.11. 08:57:25
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Ami minket erről érdekelhet:
A1 State Of Art - Dreamers (Italoconnection Remix Radio Edit) snippet
ItaloDisco4Ever !

