NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A visszapillantást Amaximus egyik interjúalanyával folytatom.
Ezzel az állításommal biztosan sokan nem értenek egyet,de véleményem szerint ez Clay legjobb zenéje.
A dal megérdemelt volna egy jobb videót,és ha én lennék Clay ,készítenék e dalból új remixeket.
Italobox - Every Day, Every Night
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
a klip jó, valóban hiányoznak a hasonlók a stílusból, sőt a zene is remek szerintem is, lendületes, dinamikus,de valahogy nem sikerül elszakadni a Fantasy hangzásvilágtól, mert hát ez is dettó az, picit felújítva, átvariálva. Lian asszony 'meg hát'<#nevetes1>#nevetes1> pazarul tartja magát!
42mp-ig le voltam nyűgözve, gondoltam, végre valami újszerű,drasztikus,energikus hangzás,aztán mintha utána csak hozzácsapták volna a többit.
Engem csak úgy érdekel, ha Den Harrow írja alá, nem pedig ez a hisztis picsa, Hooker! <#hehe>#hehe>
A hétvégén két magyar előadó jön.
De ma még egy spanyol szuper produkció.
Victor Ark feat. Daniela Vecchia - Bacia Me (Neon Game Remix Edit)
De ma még egy spanyol szuper produkció.
Victor Ark feat. Daniela Vecchia - Bacia Me (Neon Game Remix Edit)
ItaloDisco4Ever !
Kíváncsian várom ,mikor lesz ebből valami.
Ismael zenéit sokan kedveljük!
A visszatekintést is vele kapcsolatban folytatom,a dal Ismael Blanco Ramos szerzemény.
Tehát maradunk a spanyoloknál.
Squash Gang - Hey You (What's Coming On Along The Way)
Ismael zenéit sokan kedveljük!
A visszatekintést is vele kapcsolatban folytatom,a dal Ismael Blanco Ramos szerzemény.
Tehát maradunk a spanyoloknál.
Squash Gang - Hey You (What's Coming On Along The Way)
ItaloDisco4Ever !
Igen,egy jó videoklip segít az előadónak a zenéjét népszerűsíteni + az italo-euro disco stílusnak is jót tesz!
ItaloDisco4Ever !
#24577
Hatalmas zene szerintem.
Már első hallásra állam a padlón volt tőle.<#szeret>#szeret>
És igen is kellenek ezek az Official videók, mert az ázsiai lányosoktól már hányok. <#szomoru1>#szomoru1>
Már első hallásra állam a padlón volt tőle.<#szeret>#szeret>
És igen is kellenek ezek az Official videók, mert az ázsiai lányosoktól már hányok. <#szomoru1>#szomoru1>
#24576
Éppen ma küldte el a kiadónak a 4 remasterelt zenét az új maxi-hoz! .<#taps>#taps>
Vissza a jó zenékhez,és vissza egy kicsit időben.
Mától néhány héten keresztül, az elmúlt évek legjobb new-italo zenéi közt válogatok.
Kezdésnek a legjobb hangú előadó,egyik legjobb zenéjét választottam,közel 5 évvel ezelőtti siker!
Magic System D.J. - You Are My Fantasy
Mától néhány héten keresztül, az elmúlt évek legjobb new-italo zenéi közt válogatok.
Kezdésnek a legjobb hangú előadó,egyik legjobb zenéjét választottam,közel 5 évvel ezelőtti siker!
Magic System D.J. - You Are My Fantasy
ItaloDisco4Ever !
Próbálok valami pozitív dolgot találni a "BCR" által tolt zenékben,de nem akar összejönni!
Mindenesetre azoknak akiknek erre igénye van ,itt a legújabb kiadványuk,csak egyet végighallgatni,az is kínszenvedés!
The Early Years Of Italo Disco Vol. 1 (Beach Club Records)
Mindenesetre azoknak akiknek erre igénye van ,itt a legújabb kiadványuk,csak egyet végighallgatni,az is kínszenvedés!
The Early Years Of Italo Disco Vol. 1 (Beach Club Records)
ItaloDisco4Ever !
#24572
A címe valami olyasmit jelent hogy "a te feled" ..... ez a remix nagyon jóóóóóó lett
#24571
Szerintem meg poénnak egyszer is bőven elég, hiszen kétszer elsütni egy poént az már inkább kínos.
De azért örülök, hogy a címzett értette a poént. Végül is ez is lett volna a cél<#eljen>#eljen>
Részemről rendszer nem lesz ebből. Mármint mulatós zenékből.
Viszont ha már egy Blue-t említettem lentebb (poénból), akkor szedjünk is elő egy másik Blue-t napjainkból..
Legyen ez mondjuk Mrs. Blue. És szóljon tőle "stílszerűen" a Never Enough<#nyes>#nyes>
De természetesen mivel már este van, szigorúan csakis az instrumental night mix verzió<#eljen>#eljen>
Szép estét a még fent lévőknek és további jó zenéket mindenkinek<#wave>#wave>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.03.29. 20:32:02
De azért örülök, hogy a címzett értette a poént. Végül is ez is lett volna a cél<#eljen>#eljen>
Részemről rendszer nem lesz ebből. Mármint mulatós zenékből.
Viszont ha már egy Blue-t említettem lentebb (poénból), akkor szedjünk is elő egy másik Blue-t napjainkból..
Legyen ez mondjuk Mrs. Blue. És szóljon tőle "stílszerűen" a Never Enough<#nyes>#nyes>
De természetesen mivel már este van, szigorúan csakis az instrumental night mix verzió<#eljen>#eljen>
Szép estét a még fent lévőknek és további jó zenéket mindenkinek<#wave>#wave>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.03.29. 20:32:02
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
igen,pontosan ezt éreztem, és hallottam <#nevetes1>#nevetes1> 1-2 alkalommal poénból befér,de ha lehet, rendszert ne csináljunk belőle. <#wow1>#wow1>
igen, valamivel érdekessé, egyedivé kellett tenni az albumot, hogy személyesen magáénak érezze a kedves vásárló <#hehe>#hehe>
Flashback Records soron következő kiadványa.
Több infóért érdeklődj a kiadó hazai vezérénél : Wind
Andrea Majocchi 80s munkái közt talán ez a legjobb.
Raigo - Let Me Live
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
Jó üzletember,ha pénzről van szó nincs bohóckodás.
Ha megvásárolod a CD-t ezt kapod +
Ha megvásárolod a CD-t ezt kapod +
ItaloDisco4Ever !
Apropó mulatós,lehet így is,ilyen színvonalú zenével,a 80s évek elejéről,sok hazai DJ jó ismerőse a dal.
Fritz - Hungaria
Fritz - Hungaria
ItaloDisco4Ever !
Ismerve Amaximus zenei ízlését ,úgy gondolom ha kattint a videóra,valami hasonlót fog átélni! <#nevetes2>#nevetes2> <#nevetes1>#nevetes1>
Lehet egy kérésem ? ... ha valakit elkap az ihlet,illetve csiklandozza a vágy egy laza mulatós nóta iránt,találjon hozzá megfelelő topicot,én mindjárt ajánlok is egyet ,Musachy barátunk plezsör topikját.
ItaloDisco4Ever !
Ezmiez a videó? A zene tényleg jó lenne, de a csávesz meg hülye és így nevetséges lett az egész!
Akármerre is jársz, a Mamy blue 2013-as magyar verzióját csak itt hallhatod<#vigyor>#vigyor>
Sajnos muszáj lesz spoiler alá tennem, mert bár szerintem lazán belefér a könnyed laza diszkó kategóriába,
valahogy mégsem érzem teljesen ideillőnek..pedig..0.40-től..<#nyes>#nyes>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.03.27. 19:29:43
Sajnos muszáj lesz spoiler alá tennem, mert bár szerintem lazán belefér a könnyed laza diszkó kategóriába,
valahogy mégsem érzem teljesen ideillőnek..pedig..0.40-től..<#nyes>#nyes>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.03.27. 19:29:43
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
ItaloDisco4Ever !
Ez viszont egy jól összedobott videó,persze azért más lehetőségekkel bír az előadó.(jahh és a verdák....hmmmmm)
Tom Hooker - My Russian Lady Night - (official video)
Tom Hooker - My Russian Lady Night - (official video)
ItaloDisco4Ever !
Parralox feat. Peter Wilson - Last Man Standing
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.03.27. 18:09:28
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.03.27. 18:09:28
ItaloDisco4Ever !
Most hogy már kicsavarogtad magad,mint jó házigazda,őrizd meg aktivitásod! <#nevetes1>#nevetes1>
Azért ha például valamit töröltetni akarnék,jó ha kéznél vagy!
Lásd. a "talált zenék" topic <#hehe>#hehe> <#vigyor2>#vigyor2> mint ellenpélda.
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.03.27. 18:06:15
Azért ha például valamit töröltetni akarnék,jó ha kéznél vagy!
Lásd. a "talált zenék" topic <#hehe>#hehe> <#vigyor2>#vigyor2> mint ellenpélda.
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.03.27. 18:06:15
ItaloDisco4Ever !
nem tűntem el, bár mostanában valóban átfutottam néhány országon, de azért a világtérképről nem mentem le <#nevetes1>#nevetes1>, és a fekete kontinensen sem jártam, így net is volt mindenhol. rápillantottam közben néha az sgre, láttam, hogy a boldogság megvan, nekem most ennyi is elég volt. <#nevetes1>#nevetes1>
nekem eddig nem sikerült megértenem az úriember apokaliptikusan elcseszett videó és önimádó (lehet ezért lett estimado?) fotómontázs kreálmányait.<#vigyor>#vigyor>
" dél-afrikából ritkán hozok zenét"
Érdekes ,úgy eltűntél,éppen arra gondoltam valami egzotikus országba mentél nyaralni,ahol nincs internet.....
Érdekes ,úgy eltűntél,éppen arra gondoltam valami egzotikus országba mentél nyaralni,ahol nincs internet.....
ItaloDisco4Ever !
Jó hogy újra felbukkantál,talán valamivel közelebb kerültem ahhoz hogy megértsem a művész úr szándékát a videóval ! 😊 <#nevetes1>#nevetes1>
Talán ez annyiból érdekesebb annál mint mikor a fotóalbumából szemezgethetünk,hogy igazán jót lehet rajta röhögni,másra nem való.
Talán ez annyiból érdekesebb annál mint mikor a fotóalbumából szemezgethetünk,hogy igazán jót lehet rajta röhögni,másra nem való.
ItaloDisco4Ever !
143-as synthwave, nrw és italo rovat
7DD9 - Fantastic Voyage
Starfounder - Losing Sense
Mike Salta DJ - Cosmic Run
ezt csak azért,mert dél-afrikából ritkán hozok zenét. <#vigyor0>#vigyor0>
MachineVision - CyberPunk2077
7DD9 - Fantastic Voyage
Starfounder - Losing Sense
Mike Salta DJ - Cosmic Run
ezt csak azért,mert dél-afrikából ritkán hozok zenét. <#vigyor0>#vigyor0>
MachineVision - CyberPunk2077
xD <#falbav>#falbav><#hehe>#hehe> úgy gondolom itt egy rögtönzött werkfilmet látunk, hogy hogyan készülnek a rejtélyes és hollywoodi trükköket is felvonultató videói. a helyében ezt így biztos nem raktam volna ki, most minden ihletem elszállt. <#nevetes1>#nevetes1>
Tom Hooker - double CD teaser "Back In Time"
Ahogy mondani szokták,megéri az árát!
Rendelheted :
Tom Hooker double CD - Back in Time
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.03.25. 11:44:14
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
Nocsak,nocsak még kiderül,az új Bunny X dal nem csak nekem tetszik!
Lehet ám véleményezni az itt bemutatott zenéket,nem tilos, ha mindenki csak az olvasgatás módot válassza,akkor logikus,egy idő után nem lesz mit olvasni a topicban! :-)
Lehet ám véleményezni az itt bemutatott zenéket,nem tilos, ha mindenki csak az olvasgatás módot válassza,akkor logikus,egy idő után nem lesz mit olvasni a topicban! :-)
ItaloDisco4Ever !
#24543
<#vigyor2>#vigyor2>
Én meggondolnám, hogy Abi vagy Conrad adjon egy nyelvest a szülinapomon, de ha neked mind1, nekem is . Happy Birthday to you !
Csak a WAV peregjen
#24541
Igy van! Kösz a helyesbítést.
Végül is nem tök mindegy?
Végül is nem tök mindegy?
Kenny Thomas - Thinking About Your Love (Dim Zach Edit)
Dimos Zachariadis a görög LIEBE duó tagja.
Több munkája itt :Dim Zach (BandCamp)
Dimos Zachariadis a görög LIEBE duó tagja.
Több munkája itt :Dim Zach (BandCamp)
ItaloDisco4Ever !
Valaki írja már meg neki,próbáljon meg összedobni egy jó videót mert ez mi? xD ,a zene annyira nem is rossz!
ItaloDisco4Ever !