NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
így már világos! ...a félreértés és félrecsúszás is. köszi
tehát a lényeg, hogy peso és kész. 😊
$ = Ps
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2017.04.17. 17:10:03
tehát a lényeg, hogy peso és kész. 😊
$ = Ps
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2017.04.17. 17:10:03
#24736
Kicsit megkeveredtem...ha már egyszer Húsvét van,,,vagy mi<#mf2>#mf2>A Bunny X - I Never Wanted To Say Goodbye a favoritom,,,arra akartam ÍRNI,,,de most javítom<#integet2>#integet2>
Pofonegyszerű,Mexikó pénzneme a peso (nem dollár) de !!! ennek jelölése azonos pld.az USD jelölésével,és még továbbiakkal,pld . (kanadai dollár,ausztrál dollár stb.)!
Itt most azon a cetlin látható $ jelölés a téma,ami ahogy már írtam ,ha ezt egy mexikói írta,akkor teljesen rendben van,mert a pénznem a peso náluk így jelölendő!
A tévedés itt van #24723 ,Mexikóban nem dollár a pénznem,csak a jelölése azonos a dollárral!
Egyértelmű persze úgy lenne ha a peso ISO kódját MXN is hozzáírták volna,akkor nem lehetne félreértés!
Ahogy pld. a kanadai dollárt jelölik : $ CAD
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.04.17. 16:15:12
Itt most azon a cetlin látható $ jelölés a téma,ami ahogy már írtam ,ha ezt egy mexikói írta,akkor teljesen rendben van,mert a pénznem a peso náluk így jelölendő!
A tévedés itt van #24723 ,Mexikóban nem dollár a pénznem,csak a jelölése azonos a dollárral!
Egyértelmű persze úgy lenne ha a peso ISO kódját MXN is hozzáírták volna,akkor nem lehetne félreértés!
Ahogy pld. a kanadai dollárt jelölik : $ CAD
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.04.17. 16:15:12
ItaloDisco4Ever !
egy dollárjel, előtag nélkül önmagában nem azonos semmivel, hisz dollárból sokféle van.ha pedig egy árat dollárban adnak meg, én legutoljára gondolnék a sokféle dollár közül mexikói dollárra (erről ég nem is hallottam, olyanról már igen, hoy ott is szívesen átváltják a helyi garasokat akár USD-re is), ami igazából ezek szerint peso?! ha meg peso, akkor mi a fenének dollározzák le? főleg egy olyan témakörben,ami esetleg túlmutathat a mexikóvárosi zöldségpiac keretein?
mindegy. nem érdekes. tehát peso. van olyan hivatalos infó,ahol a peso=dollár kifejezéssel vagy fordítva?
Mex$-ről én hivatalosan nem tudok, ez lehet, az én tudatlanságom is,nyilván.nem vagyok egy tőzsdecápa.<#vigyor0>#vigyor0>
MXN pedig hivatalosan mex.peso. semmilyen dollár nincs benne.
VIVA MEXICO!
mindegy. nem érdekes. tehát peso. van olyan hivatalos infó,ahol a peso=dollár kifejezéssel vagy fordítva?
Mex$-ről én hivatalosan nem tudok, ez lehet, az én tudatlanságom is,nyilván.nem vagyok egy tőzsdecápa.<#vigyor0>#vigyor0>
MXN pedig hivatalosan mex.peso. semmilyen dollár nincs benne.
VIVA MEXICO!
" Az igazi nagy moka az lenne szamomra, ha egyszer ezekkel a spacesynth hangokkal dolgozhatnek fel egy jo acapellat. Amolyan Made Up Records stilusban."
Mondjuk mit szólnál ezekhez?
Elsőként : Claudia T.
Aztán a folytatásban ... 😊 akár ezt : Sauvage
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.04.17. 15:22:48
Mondjuk mit szólnál ezekhez?
Elsőként : Claudia T.
Aztán a folytatásban ... 😊 akár ezt : Sauvage
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.04.17. 15:22:48
ItaloDisco4Ever !
Jó zene,nekem a másik "Bunny X - I Never Wanted To Say Goodbye" még ettől is jobban tetszik!
ItaloDisco4Ever !
Isten kisbetűvel történő leírása miatt volt egy ejnye,ez nem számonkérés,későbbi hsz-emben leírtam,nem kell oly komolyan venni a helyesírást.
Felőlem mindenki úgy ír ahogy kedve tartja,nem érdekel.
Felőlem mindenki úgy ír ahogy kedve tartja,nem érdekel.
ItaloDisco4Ever !
Mexikói peso jelölése azonos az Egyesült Államok dollárjával $ (Mex$, MXN) ,sőt náluk előbb használták a peso jelölésére mint az USA-ban a dollárhoz!
Tehát ezen a cetlin #24712 ,miután vélhetően egy mexikói írta,rendben van!
Tehát ezen a cetlin #24712 ,miután vélhetően egy mexikói írta,rendben van!
ItaloDisco4Ever !
Mindenki elvéti, vagy nem is akar egyáltalán úgy írni, ahogy kell.
Pl, én a legtöbbször tablett-ről ipad pro-n nyomom és nem nézem vissza, hogy az most helyes, vagy sem, szóval nem idevaló ez a számonkérés.
De ha már azt szeretnéd, hogy nyomjon a latba az írásod megkérdőjelezve mást, akkor vessző után space jön és minden esetben!
Pl, én a legtöbbször tablett-ről ipad pro-n nyomom és nem nézem vissza, hogy az most helyes, vagy sem, szóval nem idevaló ez a számonkérés.
De ha már azt szeretnéd, hogy nyomjon a latba az írásod megkérdőjelezve mást, akkor vessző után space jön és minden esetben!
#24725
Szent szar mekkora zene ez...<#eljen>#eljen> 10x-er hallgatom folyamatában<#taps>#taps>
azt látom. hogy az észt ott sem osztogatják csak úgy, jó,hogy nem zlotyban vagy márkában adták meg. <#vigyor0>#vigyor0> <#falbav>#falbav>
bevallom őszintén, foglalmam sincs, mi az a mexikói dollár és mennyit érhet, én csak a peso-t és Unidad De pénznemet ismerem náluk.
akkor mennyi is usd-ben ez a 800 mexikói akármi? <#nemtudom>#nemtudom>
bevallom őszintén, foglalmam sincs, mi az a mexikói dollár és mennyit érhet, én csak a peso-t és Unidad De pénznemet ismerem náluk.
akkor mennyi is usd-ben ez a 800 mexikói akármi? <#nemtudom>#nemtudom>
#24723
Mint kiderült mexicói dollárban értendő az ár.
Úgy meg azért már egy kicsit barátibb!!!
Úgy meg azért már egy kicsit barátibb!!!
én csak az árán tudok röhögni,
ha nagyon muszáj lenne (de nem az), ennek a negyedéből legyártatom magamnak vinylen mp3 forrásból akár stúdió minőségben <#nevetes1>#nevetes1>
ha nagyon muszáj lenne (de nem az), ennek a negyedéből legyártatom magamnak vinylen mp3 forrásból akár stúdió minőségben <#nevetes1>#nevetes1>
Bunny X - I Never Wanted To Say Goodbye (Digimax Night In Motion Mix)
I Love Success, Vol. 1 (cdbaby)
I Love Success, Vol. 1 (cdbaby)
ItaloDisco4Ever !
#24718
<#eljen>#eljen>
Orulok, hogy tetszenek a feldolgozasaim, de:
- csatornam feliratkozoinak szama nem azt igazolja, hogy nagyobb sikerekre szamithatnek
- a "jogimacera" miatt az acapella felhasznalas miatt valoszinuleg semmit nem tudnek kaszalni ezekkel a dalokkal
- egyre kevesbe talalok hasznalhato acapellat
Spacesynth vonalon "egy jo atlagos szint" kezdesnek nem rossz. Hatha tudok meg fejlodni. Ugy latom az italo vonal jelenleg nagyon telitett (aminek persze en is orulok). Jonnek a jobbnal jobb kiadvanyok, aztan itt van Miguel Cruz, aki elkepeszto szinvonalat kepvisel... Nem erzem, hogy pont az en muveim hianyoznanak a palettarol. Ugyanakkor a spacesynth mufaj nem nagyon porog. Total alloviznek erzem. Nem azt mondom, hogy a muveimmel kavicsot dobtam ebbe az allovizbe, de talan a spacesynthre ehes rajongok ertekelik vagy megszeretik oket.
Az igazi nagy moka az lenne szamomra, ha egyszer ezekkel a spacesynth hangokkal dolgozhatnek fel egy jo acapellat. Amolyan Made Up Records stilusban.
Orulok, hogy tetszenek a feldolgozasaim, de:
- csatornam feliratkozoinak szama nem azt igazolja, hogy nagyobb sikerekre szamithatnek
- a "jogimacera" miatt az acapella felhasznalas miatt valoszinuleg semmit nem tudnek kaszalni ezekkel a dalokkal
- egyre kevesbe talalok hasznalhato acapellat
Spacesynth vonalon "egy jo atlagos szint" kezdesnek nem rossz. Hatha tudok meg fejlodni. Ugy latom az italo vonal jelenleg nagyon telitett (aminek persze en is orulok). Jonnek a jobbnal jobb kiadvanyok, aztan itt van Miguel Cruz, aki elkepeszto szinvonalat kepvisel... Nem erzem, hogy pont az en muveim hianyoznanak a palettarol. Ugyanakkor a spacesynth mufaj nem nagyon porog. Total alloviznek erzem. Nem azt mondom, hogy a muveimmel kavicsot dobtam ebbe az allovizbe, de talan a spacesynthre ehes rajongok ertekelik vagy megszeretik oket.
Az igazi nagy moka az lenne szamomra, ha egyszer ezekkel a spacesynth hangokkal dolgozhatnek fel egy jo acapellat. Amolyan Made Up Records stilusban.
#24717
Italove - I Trust You (Like I Trust Myself) (Extended)
#24716
Én a negyedikre leszek igazán kíváncsi mert Magic System DJ is lesz rajta.<#taps>#taps>
ItaloDisco4Ever !
Szia.
Mindenekelőtt köszönöm a korrekt választ.
A helyesírási dolgokat pakoljuk félre,koncentráljunk a zenére.
Az általam linkelt zenéd,stílusában abszolút idevaló,kellemes synthwave.
Naponta a stíluson belül,úgy nagyjából egy tucatnyi új dalról kapok infót ezek közt sajnos,egyre kevesebb az igazán kiemelkedő produkció.
Rengeteg a próbálkozó,és a kommersz minőség!
A spacesynth kiadványoddal hoztál egy jó átlagos szintet,de én nem igazán vagyok egy spacesynth rajongó.
Italo/eurobeat : Van érzéked hozzá,ezt bizonyítottad,és én arra gondolok,énekes hiányában,remixekkel kéne próbálkoznod,a lehetőségeket nem ismerem,csak tipp.
80s évek végi,90s évek eleji italo zenék feldolgozásával nagyot kaszálhatnál,persze tudom a szerzői jogok,acapella stb. szóval nem egyszerű történet.
Sok sikert a továbbiakban!
Mindenekelőtt köszönöm a korrekt választ.
A helyesírási dolgokat pakoljuk félre,koncentráljunk a zenére.
Az általam linkelt zenéd,stílusában abszolút idevaló,kellemes synthwave.
Naponta a stíluson belül,úgy nagyjából egy tucatnyi új dalról kapok infót ezek közt sajnos,egyre kevesebb az igazán kiemelkedő produkció.
Rengeteg a próbálkozó,és a kommersz minőség!
A spacesynth kiadványoddal hoztál egy jó átlagos szintet,de én nem igazán vagyok egy spacesynth rajongó.
Italo/eurobeat : Van érzéked hozzá,ezt bizonyítottad,és én arra gondolok,énekes hiányában,remixekkel kéne próbálkoznod,a lehetőségeket nem ismerem,csak tipp.
80s évek végi,90s évek eleji italo zenék feldolgozásával nagyot kaszálhatnál,persze tudom a szerzői jogok,acapella stb. szóval nem egyszerű történet.
Sok sikert a továbbiakban!
ItaloDisco4Ever !
#24712
Lehet hogy később elnézést kell kérnem a kételkedésért
de egyelőre ezen csak röhögni tudok! <#wow1>#wow1><#csodalk>#csodalk>
Az biztos hogy ezzel a négy nótával meglenne az év Maxi-ja cím! 😊
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2017.04.16. 18:12:09
de egyelőre ezen csak röhögni tudok! <#wow1>#wow1><#csodalk>#csodalk>
Az biztos hogy ezzel a négy nótával meglenne az év Maxi-ja cím! 😊
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2017.04.16. 18:12:09
#24711
Jogos, hogy nagy kezdobetuvel illik irni a Teremto nevet, de akar ezt is irhattad volna:
“Ne mondd ki hiába Istenednek, az Úrnak a nevét, mert nem hagyja az Úr büntetés nélkül, ha valaki hiába mondja ki a nevét!” (1Móz 20,7)
Na de majd valami vallasos vagy helyesirasi forumon tovabb elmelkedhetunk azon, hogy Isten nevet miert kell nagy betuvel, a satan vagy ordog nevet meg kicsivel irni. Csunya volna, ha ilyen buta dolog miatt borulna fel a vilagmindenseg egyensulya. <#circling>#circling>
Igazad van, hasznalom a nagybetuket, de pusztan esztetikai okokbol. Tobbnyire: ELOADO - Szam Cime alakban, de itt egyszeruen csak nájlony vagyok, csupa kisbetuvel.
Koszi a reklamot, de nem ereztem annyira idevalonak ezt a muzsikat, igy itt ezt valoban nem mutattam be. Valaki erdeklodott iranta, igy felnyomtam a Bandcampre. Ott aztan kiderult, hogy masnak is bejon...
En is jobban szeretem az italo disco/eurobeat vonalat, de most azt egy picit pihentetem. Nincsen enekesem, a stilus meg igenyelne erosen.
A spacesynth mufaj eletkepes emberi (Homo sapiens sapiens) hangok nelkul is, igy most ebben probalok szerencset.
“Ne mondd ki hiába Istenednek, az Úrnak a nevét, mert nem hagyja az Úr büntetés nélkül, ha valaki hiába mondja ki a nevét!” (1Móz 20,7)
Na de majd valami vallasos vagy helyesirasi forumon tovabb elmelkedhetunk azon, hogy Isten nevet miert kell nagy betuvel, a satan vagy ordog nevet meg kicsivel irni. Csunya volna, ha ilyen buta dolog miatt borulna fel a vilagmindenseg egyensulya. <#circling>#circling>
Igazad van, hasznalom a nagybetuket, de pusztan esztetikai okokbol. Tobbnyire: ELOADO - Szam Cime alakban, de itt egyszeruen csak nájlony vagyok, csupa kisbetuvel.
Koszi a reklamot, de nem ereztem annyira idevalonak ezt a muzsikat, igy itt ezt valoban nem mutattam be. Valaki erdeklodott iranta, igy felnyomtam a Bandcampre. Ott aztan kiderult, hogy masnak is bejon...
En is jobban szeretem az italo disco/eurobeat vonalat, de most azt egy picit pihentetem. Nincsen enekesem, a stilus meg igenyelne erosen.
A spacesynth mufaj eletkepes emberi (Homo sapiens sapiens) hangok nelkul is, igy most ebben probalok szerencset.
#24710
Taníts Mester <#worship>#worship>
Nem kell olyan komolyan venni a helyesírást,én is elvétem néha,de ha mondjuk Pityu vagy István nagybetűvel írjuk,azt hiszem alap hogy Isten nevét nem kis betűvel írjuk le.
Bocs, de ez nekem nem oly vicces! <#boxer>#boxer>
De ha már itt vagy,miért nem az új zenédet mutattad be,hasznosabb lett volna,amúgy látom előszeretettel használod a nagybetűket! <#hehe>#hehe> <#nevetes1>#nevetes1>
ZSG - Falling Star (BandCamp)
Nekem jobban bejött amikor "eurobeat" pörgősebb italo disco stílusban utazgattál!
Bocs, de ez nekem nem oly vicces! <#boxer>#boxer>
De ha már itt vagy,miért nem az új zenédet mutattad be,hasznosabb lett volna,amúgy látom előszeretettel használod a nagybetűket! <#hehe>#hehe> <#nevetes1>#nevetes1>
ZSG - Falling Star (BandCamp)
Nekem jobban bejött amikor "eurobeat" pörgősebb italo disco stílusban utazgattál!
ItaloDisco4Ever !
#24708
Itt komolyan kell ám venni a helyesírást, az Ördögbe is! <#boxer>#boxer>
<#nevetes1>#nevetes1>
Utoljára szerkesztette: nájlony, 2017.04.15. 12:39:39
<#nevetes1>#nevetes1>
Utoljára szerkesztette: nájlony, 2017.04.15. 12:39:39
#24706
Egy remek hármas<#szeret>#szeret>!!!
Ryan Paris - It's My Life (Eddy Mi Ami Remix)
Brian Ice - On The Moon (Vocal Version)
Odessa - Privat Disco Show
Ryan Paris - It's My Life (Eddy Mi Ami Remix)
Brian Ice - On The Moon (Vocal Version)
Odessa - Privat Disco Show
#24705
Hála isten nem EX mivel hamarosan még a nyár előtt jön a Systems In Blue 3. albuma<#taps>#taps>
#24704
kb fél órája hallgatóztam meg itt,és a zárójeles is dettó<#eljen>#eljen>
Ha valakinek rajtam kívül tetszik az Italove dal,a további verziókba belehallgathat,és meg is vásárolhatja.
Matt Pop club mix (Yazoo hangzás) egész jó!
Italove - I Trust You (Like I Trust Myself) - (cdbaby)
Matt Pop club mix (Yazoo hangzás) egész jó!
Italove - I Trust You (Like I Trust Myself) - (cdbaby)
ItaloDisco4Ever !
Amaximus, bocs az OFF-ért ,de ezt mivel az italo-disco kedvelők elsősorban ezt a topicot figyelik [ remélem! 😊 ] ,ezért a vinyl gyűjtőknek itt ajánlom e 4 hamarosan elérhető,megvásárolható lemezt.
M & G – When I Let You Down (Dark Entries – DE-159) Vinyl, 12", 45 RPM, Reissue, Remastered (2017)
Joe Garrasco & M.M. – Action (Dark Entries – DE-160) Vinyl, 12", 33 ⅓ RPM, Reissue, Remastered (2017)
Flying – Marilyn (Dark Entries – DE-161 ) Vinyl, 12", 45 RPM, Reissue, Remastered (2017)
Tony Moore D.J. – Tonight (Dark Entries – DE-162 ) Vinyl, 12", 45 RPM, Reissue, Remastered (2017)
M & G – When I Let You Down (Dark Entries – DE-159) Vinyl, 12", 45 RPM, Reissue, Remastered (2017)
Joe Garrasco & M.M. – Action (Dark Entries – DE-160) Vinyl, 12", 33 ⅓ RPM, Reissue, Remastered (2017)
Flying – Marilyn (Dark Entries – DE-161 ) Vinyl, 12", 45 RPM, Reissue, Remastered (2017)
Tony Moore D.J. – Tonight (Dark Entries – DE-162 ) Vinyl, 12", 45 RPM, Reissue, Remastered (2017)
ItaloDisco4Ever !
<#eljen>#eljen>ez alapvetően minden szempontból ritka, ritkán talán egymásra az európai fülnek is hallgatható japán dallam és ének a synthwave-ben,most, azaz 1 éve ez sikerült, de talán nem is saccolnék mellé, ha azt tippelném, nem sok ilyen volt,van vagy lesz. <#vigyor>#vigyor>
bár ennek a csapatnak vannak még hallgatható zenéi.
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2017.04.14. 12:24:30
bár ennek a csapatnak vannak még hallgatható zenéi.
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2017.04.14. 12:24:30
#24700
Ezt a dalt nem lehet kihagyni a visszatekintésből,Monika Novak a legjobb énektudását ebben nyújtotta,és ez a dal megérdemelt volna a kiadótól egy klassz videoklipet.
Mention - No Changes
Mention - No Changes
ItaloDisco4Ever !
Na...ritka pillanat a topicban.
Music from Japan!
Annyira nem is rossz!
Satellite Young feat. Mitch Murder - Sniper Rouge (Free DL) - BandCamp
Music from Japan!
Annyira nem is rossz!
Satellite Young feat. Mitch Murder - Sniper Rouge (Free DL) - BandCamp
ItaloDisco4Ever !
ha már picit visszatekintősdi volt a közelmúltból mostanában,leporoltam, ez talán még nem volt itt
a dal forrása szinte nyilvánvaló egy, a szerzők oldalán 80asból megmaradt demo anyag volt
Giusy Dej - Follow Me (Hysteric Extended Edit)
aztán bocsássuk meg Ryan Paris gyengeségeid, mondjuk ezzel
Ryan Paris feat. Valerie Flor - Yo Quiero Amarte Una Vez
és egy ötletében remek újdonság italo disco+hip-hop+rap (persze hogy ismerős taktusokkal, homemade stílusban)
JK-Rock - Tonight
a dal forrása szinte nyilvánvaló egy, a szerzők oldalán 80asból megmaradt demo anyag volt
Giusy Dej - Follow Me (Hysteric Extended Edit)
aztán bocsássuk meg Ryan Paris gyengeségeid, mondjuk ezzel
Ryan Paris feat. Valerie Flor - Yo Quiero Amarte Una Vez
és egy ötletében remek újdonság italo disco+hip-hop+rap (persze hogy ismerős taktusokkal, homemade stílusban)
JK-Rock - Tonight
....és nem csak a 80s években voltak Tom Hooker vokáljával jó zenék.
A 90s eurodance dalaiban is jól tolta.
A 90s eurodance dalaiban is jól tolta.
ItaloDisco4Ever !
Kalax : teljes egyetértés,top quality synthwave!<#eljen>#eljen>
Ryan Paris : A 80s években gyártott dalai közül talán egy zenéje, de nem a dolce vita ami számomra említésre való.
Az elmúlt években viszont volt 2-3 jó zenéje ,"Parisienne Girl" talán a legjobb ezek közt.
Italove : Nincs túl bonyolítva,egyszerű dallamvezetés,de mivel némi Bobby Orlando 80s hangzás hallható a dal zenei alapjában,nekem tetszik,Martin Blix meg egy nagyon jó énekes!
Ryan Paris-el kapcsolatban miszerint a csúcson kell abbahagyni,nekem inkább egy másik előadó jut eszembe,aki amit felépített a 80s és 90s évek végéig,azt sikerült a 2000s évek-től teljesen lerombolni,ha valami újat látok tőle inkább gyorsan kattintok el onnan,nem tudom még meddig vezet és hová a lejtmenet,de tényleg ideje volna visszavonulnia.
Az egyik legnagyobb favorit volt anno nálam : Fancy
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.04.14. 11:27:38
Ryan Paris : A 80s években gyártott dalai közül talán egy zenéje, de nem a dolce vita ami számomra említésre való.
Az elmúlt években viszont volt 2-3 jó zenéje ,"Parisienne Girl" talán a legjobb ezek közt.
Italove : Nincs túl bonyolítva,egyszerű dallamvezetés,de mivel némi Bobby Orlando 80s hangzás hallható a dal zenei alapjában,nekem tetszik,Martin Blix meg egy nagyon jó énekes!
Ryan Paris-el kapcsolatban miszerint a csúcson kell abbahagyni,nekem inkább egy másik előadó jut eszembe,aki amit felépített a 80s és 90s évek végéig,azt sikerült a 2000s évek-től teljesen lerombolni,ha valami újat látok tőle inkább gyorsan kattintok el onnan,nem tudom még meddig vezet és hová a lejtmenet,de tényleg ideje volna visszavonulnia.
Az egyik legnagyobb favorit volt anno nálam : Fancy
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.04.14. 11:27:38
ItaloDisco4Ever !
#24693
Természetesen a CD kapcsán igazságtalanság lenne ha nem említenénk meg
Michele Chieregato nevét.
Nagyban hozzájárult hogy ez a kiadvány ilyen jól sikerült.<#worship>#worship>
Michele Chieregato nevét.
Nagyban hozzájárult hogy ez a kiadvány ilyen jól sikerült.<#worship>#worship>
#24692
Tom egy nagy bohóc és igen , tele van kicsinyes bosszúval a múltért, de ha ha odateszi
magát akkor számtalanszor bizonyítja hogy ő bizony nagyon is tud zenélni.
Az új Dupla CD-je is ezt bizonyítja .
Az egyik kedvencem róla a King Of The World.
De szerintem az egész kiadványon érezni a profizmusát a zenéhez.
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2017.04.14. 10:39:32
magát akkor számtalanszor bizonyítja hogy ő bizony nagyon is tud zenélni.
Az új Dupla CD-je is ezt bizonyítja .
Az egyik kedvencem róla a King Of The World.
De szerintem az egész kiadványon érezni a profizmusát a zenéhez.
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2017.04.14. 10:39:32
Akárhogy is, azért Tom zenéi igen jók szoktak lenni! <#eljen>#eljen> Ez tényleg olyan '80-as érzés.
imo :) science fiction is science fact
#24690
Ebből a sima, csak Tom Hooker vocal verzió, ami még jobban tetszik. Az év végén nálam ott lehet a top 10-ben.
#24689
Hi NRG kategóriában meg állja helyét, de pont 1 percig hallgatva, nem tudnám lepontozni......de a fefrén megmenti ezt a zenét.
A véleményem ugyanaz, ötlettelen, 1 perc után már dög unalmas és a végletekéig verejtékszagú.
R. Paris új szerzeményére meg inkább nem is írok semmit, talán annyit, hogy létezik régóta olyan lehetőség, hogy a csúcson kellene abbahagyni, ezt meg elrakni egy szekrénybe jó mélyre.
Kalax, meg nem tud tévedni! <#eljen>#eljen>
R. Paris új szerzeményére meg inkább nem is írok semmit, talán annyit, hogy létezik régóta olyan lehetőség, hogy a csúcson kellene abbahagyni, ezt meg elrakni egy szekrénybe jó mélyre.
Kalax, meg nem tud tévedni! <#eljen>#eljen>
