NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
ez nem kellemes, hanem kifejezetten jó zene, szuper!
bár ahogy Biatomi is írta, van egy erős beütése (ezzel egyet is értek), de rendesen összerakott igényes kivitelű alkotás. reméljük lesz még minek örülni tőlük. <#vigyor0>#vigyor0>
bár ahogy Biatomi is írta, van egy erős beütése (ezzel egyet is értek), de rendesen összerakott igényes kivitelű alkotás. reméljük lesz még minek örülni tőlük. <#vigyor0>#vigyor0>
#24786
Szerethető mint Miko Mission<#eljen>#eljen>
Ez tényleg jól hangzik.
Utoljára szerkesztette: Musachy, 2017.04.30. 19:40:23
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Már csak azt nem tudom évek óta megfejteni, hogy hogyan kell kimondani nyelvtörés nélkül azt, hogy "vinyl-n"? <#nemtudom>#nemtudom> Vagy miért nem egyszerűbb a kötőjel helyett betűt írni: vinylen vagy vinilen esetleg? <#fejvakaras>#fejvakaras>
Utoljára szerkesztette: Musachy, 2017.04.30. 19:40:23
imo :) science fiction is science fact
Reméljük, ez a lemez már normális hangminőségben jelenik meg,
nem úgy mint a 2011-es Hargent féle Point Of No Return.. mert ahhoz a ponthoz én sem szívesen térnék vissza.<#falbav>#falbav>
nem úgy mint a 2011-es Hargent féle Point Of No Return.. mert ahhoz a ponthoz én sem szívesen térnék vissza.<#falbav>#falbav>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
OFFICIAL NEWS:
MS PROJECT new EP
Release date 05/05/2017
Only unreleased versions & new songs feat Michael Scholz from Systems in Blue
Tracklisting:
1-In The Sky 2k16 (Remix Edit)
2-Won't let the sun go down on me (Kankun Edit)
3-I'm not the man I used to be (feat Michael Scholz)
4-The Way (feat Michael Scholz)
5-Hold me (feat Michael Scholz)
6-In The Sky 2k16 (Extended club Remix)
7-Won't let the sun go down on me (Kankun Club Mix)
8-I'm not the man I used to be (The K Remix Long version)
9-I'm not the man i used to be (Electro Edit)
(P) & (c) 2017-MODERN ROMANTICS PRODUCTIONS SARL
New Italo Vinyl
A zene jó, az énekesről egyből Adolf H. bácsi ugrott be. Ha más bajsza lenne, nagy bajban lenne..<#nevetes1>#nevetes1>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.04.30. 15:16:32
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.04.30. 15:16:32
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
#24780
Nyáron vinyl-n is ez a kellemes újdonság! <#wink>#wink>
#24779
Tom Hooker --- Back in time CD 2
http://www73.zippyshare.com/v/Bsi9rwr3/file.html
01 Change Your Mind 4:30
02 Go To Mexico 5:01
03 Dominoes 5:15
04 I Look Into Your Eyes 5:24
05 Illusions 4:53
06 Shine Like A Diamond 4:50
07 What`s Happening 3:41
08 Nobody Loves Me 4:13
09 Swiss Cows 4:34
10 I Want You Tonight 5:52
11 Tell Me (Extended) 6:46
12 Vodka Kaboom (Extended) 6:32
13 My Russian Lady Night (Extended) 7:17
http://www73.zippyshare.com/v/Bsi9rwr3/file.html
01 Change Your Mind 4:30
02 Go To Mexico 5:01
03 Dominoes 5:15
04 I Look Into Your Eyes 5:24
05 Illusions 4:53
06 Shine Like A Diamond 4:50
07 What`s Happening 3:41
08 Nobody Loves Me 4:13
09 Swiss Cows 4:34
10 I Want You Tonight 5:52
11 Tell Me (Extended) 6:46
12 Vodka Kaboom (Extended) 6:32
13 My Russian Lady Night (Extended) 7:17
#24778
Tom Hooker --- Back In Time CD 1
http://www73.zippyshare.com/v/hqkK3RPk/file.html
01 I Don`t Wanna Fight 5:39
02 King Of The World 5:13
03 I Want You Tonight 5:45
04 Give Me Your Love 4:23
05 River Of My Past 6:45
06 My Russian Lady Night 4:13
07 Back In Time 5:03
08 Tell Me 3:16
09 Move Into Your Heart 4:14
10 Shadow 3:30
11 Let`s Go Party 5:18
12 No Elevation 4:23
13 Vodka Kaboom 5:36
14 I Love Christmas Time 5:02
http://www73.zippyshare.com/v/hqkK3RPk/file.html
01 I Don`t Wanna Fight 5:39
02 King Of The World 5:13
03 I Want You Tonight 5:45
04 Give Me Your Love 4:23
05 River Of My Past 6:45
06 My Russian Lady Night 4:13
07 Back In Time 5:03
08 Tell Me 3:16
09 Move Into Your Heart 4:14
10 Shadow 3:30
11 Let`s Go Party 5:18
12 No Elevation 4:23
13 Vodka Kaboom 5:36
14 I Love Christmas Time 5:02
#24776
Joy - Lunapark 2017
1.Lunapark
2.Lunapark (Maximix)
3.Lunapark (Remix Radio)
4.Lunapark (Remix Full)
http://www52.zippyshare.com/v/md1K4jwT/file.html
1.Lunapark
2.Lunapark (Maximix)
3.Lunapark (Remix Radio)
4.Lunapark (Remix Full)
http://www52.zippyshare.com/v/md1K4jwT/file.html
ez a David gyerek nagy rajongója lehet Mflexnek,mert korábban már elég sok hasonló feldolgozásába botlottam én is, szereti megpróbálni utánozni vagy hasonlóban előadni, ez még egész jó lett, persze a különbségek így is ég és föld, de ez így van jól. 😊 a hardvereiket én nem ismerem, de ha ismerném,akkor sem lennék okosabb a zeneszerzéshez.<#nevetes1>#nevetes1>
Erre most találtam rá, de nem is kérdés melyik a jobb. Mit jobb, ég és föld az eredeti.
Azért rendesen hallatszik már itt is, hogy Mflex milyen szerkentyűkkel dolgozhat.
David Jacek - Where Are You ? *SynthPop / Italo Dream* Mflex 2017
Mflex Sounds - Where Are You? 2014
Azért rendesen hallatszik már itt is, hogy Mflex milyen szerkentyűkkel dolgozhat.
David Jacek - Where Are You ? *SynthPop / Italo Dream* Mflex 2017
Mflex Sounds - Where Are You? 2014
#24770
Linda Jo Rizzo - Day of the Light (80's Reloaded)
(Modern Romantics Productions)
VÖ-Datum: 17.04.2017
http://www12.zippyshare.com/v/wRZBEP9D/file.html
1.Day of the Light (80's Reloaded)
2.Flames of Love (80's Reloaded)
3.Don't Let Me Down (80's Reloaded)
4.I Want You Tonight (feat. Tom Hooker) (80's Reloaded)
5.Fiesta (80's Reloaded)
6.Mon Amie (80's Reloaded)
7.Calling Me (feat. Saragossa Band) (80's Reloaded)
8.All Around (80's Reloaded)
9.Love Can Tell (80's Reloaded)
10.Around My Dream (80's Reloaded)
11.Linda's Solo (80's Reloaded)
12.The Flirts (80's Reloaded)
13.Day of the Light (80's Reloaded)
14.You're My First, You're My Last (80's Reloaded)
Utoljára szerkesztette: lazzoo, 2017.04.28. 18:56:06
(Modern Romantics Productions)
VÖ-Datum: 17.04.2017
http://www12.zippyshare.com/v/wRZBEP9D/file.html
1.Day of the Light (80's Reloaded)
2.Flames of Love (80's Reloaded)
3.Don't Let Me Down (80's Reloaded)
4.I Want You Tonight (feat. Tom Hooker) (80's Reloaded)
5.Fiesta (80's Reloaded)
6.Mon Amie (80's Reloaded)
7.Calling Me (feat. Saragossa Band) (80's Reloaded)
8.All Around (80's Reloaded)
9.Love Can Tell (80's Reloaded)
10.Around My Dream (80's Reloaded)
11.Linda's Solo (80's Reloaded)
12.The Flirts (80's Reloaded)
13.Day of the Light (80's Reloaded)
14.You're My First, You're My Last (80's Reloaded)
Utoljára szerkesztette: lazzoo, 2017.04.28. 18:56:06
Nem probléma,nem hinném hogy bárki köreit zavarnád itt ,sőt mivel én most határozatlan időre visszavonulok a fórumozástól,örülnék ha e topicban is aktív lennél és dobálnád az infókat legújabb new-italo illetve synthwave zenékről,és persze mások is.


ItaloDisco4Ever !
Bocs, nem direkt volt. Megtévesztett a fenti "promo downloads edm house" .. link<#vigyor5>#vigyor5>
Majd legközelebb jobban odafigyelek, hogy sem haldokló zene, illetve sem egy haldokló zene fórum köreit ne zavarjam..<#nyes>#nyes>
Addig meg talán szólhatna egy J.K. van der Bijl szerzemény.
Vagy talán nektek ismerősebben cseng a Ken Martina művésznév..
Change Your Heart
Majd legközelebb jobban odafigyelek, hogy sem haldokló zene, illetve sem egy haldokló zene fórum köreit ne zavarjam..<#nyes>#nyes>
Addig meg talán szólhatna egy J.K. van der Bijl szerzemény.
Vagy talán nektek ismerősebben cseng a Ken Martina művésznév..
Change Your Heart
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
ItaloDisco4Ever !
Nézzük pozitívan,dobtál egy hsz-t a haldokló zene fórum egyik topikjába.
Úgy egyébként pedig ,stílusában ez a zene nem ide való,mellé lőttél.
Ajánlom figyelmedbe Amaximus másik topic.
Úgy egyébként pedig ,stílusában ez a zene nem ide való,mellé lőttél.
Ajánlom figyelmedbe Amaximus másik topic.
ItaloDisco4Ever !
Hogy néhanapján egy kicsit más stílusok felé is kacsingassunk,
egy Hyo Moon Kim nevű fazon kezei közül, euro house vagy electronic house stílusban
Turbotronic fantázianéven hoztam most el egy 2014-es zenét meghallgatni..
Turbotronic - Bounce (radio edit) 2014
A "csapat" 2011-től napjainkig aktív. Zenéik javarészt csak 320-ban elérhetőek..
Mondhatnám, hogy ez a jövő formátuma, de ez még a jelen..<#kacsint>#kacsint>
egy Hyo Moon Kim nevű fazon kezei közül, euro house vagy electronic house stílusban
Turbotronic fantázianéven hoztam most el egy 2014-es zenét meghallgatni..
Turbotronic - Bounce (radio edit) 2014
A "csapat" 2011-től napjainkig aktív. Zenéik javarészt csak 320-ban elérhetőek..
Mondhatnám, hogy ez a jövő formátuma, de ez még a jelen..<#kacsint>#kacsint>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Bunny X - Lasers and Lace (Live at the Gateway)
Kissé nagyobb élmény,mint egy lemezborítót nézni a videóban! 😊
Kissé nagyobb élmény,mint egy lemezborítót nézni a videóban! 😊
ItaloDisco4Ever !
Ezt valószínű csak a 23rd Underpass-tól ismeritek,ez a feldolgozás kiüti az eredetit.
TAXX - Sometimes (Fotonovela Remix)
TAXX - Sometimes (Fotonovela Remix)
ItaloDisco4Ever !
#24759
Tisztelgés ez a kiadvány a Svéd Sanghai Synth-pop csapat előtt akik a műfajban a legnagyobb kedvenceim.<#taps>#taps>
Ez nagyon <#taps>#taps>
Disco Digitale - Angelina Angel Eyes (SoundCloud)
Ballerina – The Tribute to Shanghai
Disco Digitale - Angelina Angel Eyes (SoundCloud)
Ballerina – The Tribute to Shanghai
ItaloDisco4Ever !
Atelier Folie – Freedom Time (Vinyl, 12", 45 RPM, Limited Edition, Numbered) - Disco Modernism – DM 018 - (2017)
Peter Wilson – Shadows Of The Night (Vinyl, 12", 45 RPM, Limited Edition, Numbered ) - Disco Modernism – DM 017 (2017)
Tobias Bernstrup – Utopia (Vinyl, 12", 33 ⅓ RPM, Limited Edition, Numbered ) - Disco Modernism – DM 016 (2017)
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.04.22. 10:24:53
ItaloDisco4Ever !
#24615
Tracklist :
A1 "Never Surrender" (Extended)
A2 "Never Surrender" (Flashback Rmx)
B1 "I Need Your Love" (Extended)
B2 "Never Surrender" (Italoconnection Rmx)
Release date: 2017.04.28
Tracklist :
A1 "Never Surrender" (Extended)
A2 "Never Surrender" (Flashback Rmx)
B1 "I Need Your Love" (Extended)
B2 "Never Surrender" (Italoconnection Rmx)
Release date: 2017.04.28
ItaloDisco4Ever !
A lemez árát tessék figyelni.
A meghökkentő : Tom Hooker – Back In Time
A baráti : Tom Hooker – Back In Time (Maschina Records – MASHCD - 004 )
A meghökkentő : Tom Hooker – Back In Time
A baráti : Tom Hooker – Back In Time (Maschina Records – MASHCD - 004 )
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
Mivel ez egy zenei topic,ha javasolhatom,ne firtassuk tovább a dollár történetét ilyen mélységekben,azt hiszem ezt letárgyaltuk már,és visszatérve a kiindulóponthoz.,ez a nem hivatalos korong már beszerezhető,olyan áron amire volt utalásom.
ESR Vol. 5
ItaloDisco4Ever !
#24746
THE COST OF THE DISC OF DIGIMAX IS OF 40 DOLLARS APPROXIMATELY BUT MORE SHIPPING, TAKE INTO ACCOUNT THAT IT IS AN INDEPENDENT PRODUCTION AND THAT INCREASES A LITTLE COSTS....
#24745
ENJOY
#24744
Nem akarok belepofázni, de egyszer régen valahol olvastam/láttam, hogy a dollár az két vonalas volt, így lehetett megkülönböztetni a peso-tól. hogy ez miért szűnt meg arról viszont fogalmam sincs...
The Matrix has you...
Milyen jó, hogy van net, ha az ember gyorsan utána olvas szinte azonnal kitűnik az átlag hülyék közül. <#hehe>#hehe>
Én, maradtam most átlag hülye, mert leragadtam a mexikói dollárnál. lol
Utoljára szerkesztette: rain70, 2017.04.18. 14:38:17
Én, maradtam most átlag hülye, mert leragadtam a mexikói dollárnál. lol
Utoljára szerkesztette: rain70, 2017.04.18. 14:38:17
#24742
VALENTINA - OCASSIONAL DREAM, GERSON TELLEZ REMIX
http://www.mediafire.com/file/ccuhlpjc9g92cup/Valentina_-_Ocassional__Dream__-_Gerson_Tellez_remix_.mp3
http://www.mediafire.com/file/ccuhlpjc9g92cup/Valentina_-_Ocassional__Dream__-_Gerson_Tellez_remix_.mp3
femmepop - Dancing With Myself (New Album) - BandCamp
Jó hangú énekesnő,ha én synthwave zenékben utaznék,biztos megkörnyékezném egy közös projektre!
ItaloDisco4Ever !
Italove feat Fred Ventura - Never Surrender (Flashback Remix)
Nagyon hamarosan vinylen,remélem már tudod kivel kell kapcsolatba lépned ha szeretnél egy példányt,ha nem 1x még segítek.
Wind
#24615
Nagyon hamarosan vinylen,remélem már tudod kivel kell kapcsolatba lépned ha szeretnél egy példányt,ha nem 1x még segítek.
Wind
#24615
ItaloDisco4Ever !
😊
Részemről lezárva a témát,egy mexikóinak $ jelölés a pénzükre olyan mint ahogy mi lazán 800 Ft -ot írunk az eladási árnál, HUF nélkül.
Ha megnézzük a peso árfolyamát ,jelenleg (15.79 HUF) látok ,akkor átszámítva a 800 peso .....nem folytatom,úgy is tudod mire gondolok. <#wave>#wave>
Részemről lezárva a témát,egy mexikóinak $ jelölés a pénzükre olyan mint ahogy mi lazán 800 Ft -ot írunk az eladási árnál, HUF nélkül.
Ha megnézzük a peso árfolyamát ,jelenleg (15.79 HUF) látok ,akkor átszámítva a 800 peso .....nem folytatom,úgy is tudod mire gondolok. <#wave>#wave>
ItaloDisco4Ever !
