NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

amaximus
#24787
ez nem kellemes, hanem kifejezetten jó zene, szuper!
bár ahogy Biatomi is írta, van egy erős beütése (ezzel egyet is értek), de rendesen összerakott igényes kivitelű alkotás. reméljük lesz még minek örülni tőlük. <#vigyor0>
#24786
Szerethető mint Miko Mission<#eljen>
Musachy
#24785
Ez tényleg jól hangzik.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Már csak azt nem tudom évek óta megfejteni, hogy hogyan kell kimondani nyelvtörés nélkül azt, hogy "vinyl-n"? <#nemtudom> Vagy miért nem egyszerűbb a kötőjel helyett betűt írni: vinylen vagy vinilen esetleg? <#fejvakaras>

Utoljára szerkesztette: Musachy, 2017.04.30. 19:40:23

imo :) science fiction is science fact

rain70
#24784
Jó zene és felőlem Hitler is énekelhetné, mert jó az egész. <#nyes>
Zephyr Retiring
#24783
Reméljük, ez a lemez már normális hangminőségben jelenik meg,
nem úgy mint a 2011-es Hargent féle Point Of No Return.. mert ahhoz a ponthoz én sem szívesen térnék vissza.<#falbav>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

AeroCool
#24782

OFFICIAL NEWS:
MS PROJECT new EP
Release date 05/05/2017
Only unreleased versions & new songs feat Michael Scholz from Systems in Blue
Tracklisting:
1-In The Sky 2k16 (Remix Edit)
2-Won't let the sun go down on me (Kankun Edit)
3-I'm not the man I used to be (feat Michael Scholz)
4-The Way (feat Michael Scholz)
5-Hold me (feat Michael Scholz)
6-In The Sky 2k16 (Extended club Remix)
7-Won't let the sun go down on me (Kankun Club Mix)
8-I'm not the man I used to be (The K Remix Long version)
9-I'm not the man i used to be (Electro Edit)
(P) & (c) 2017-MODERN ROMANTICS PRODUCTIONS SARL

New Italo Vinyl

Zephyr Retiring
#24781
A zene jó, az énekesről egyből Adolf H. bácsi ugrott be. Ha más bajsza lenne, nagy bajban lenne..<#nevetes1>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.04.30. 15:16:32

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#24780
Nyáron vinyl-n is ez a kellemes újdonság! <#wink>

#24779
Tom Hooker --- Back in time CD 2

http://www73.zippyshare.com/v/Bsi9rwr3/file.html

01 Change Your Mind 4:30
02 Go To Mexico 5:01
03 Dominoes 5:15
04 I Look Into Your Eyes 5:24
05 Illusions 4:53
06 Shine Like A Diamond 4:50
07 What`s Happening 3:41
08 Nobody Loves Me 4:13
09 Swiss Cows 4:34
10 I Want You Tonight 5:52
11 Tell Me (Extended) 6:46
12 Vodka Kaboom (Extended) 6:32
13 My Russian Lady Night (Extended) 7:17
#24778
Tom Hooker --- Back In Time CD 1

http://www73.zippyshare.com/v/hqkK3RPk/file.html

01 I Don`t Wanna Fight 5:39
02 King Of The World 5:13
03 I Want You Tonight 5:45
04 Give Me Your Love 4:23
05 River Of My Past 6:45
06 My Russian Lady Night 4:13
07 Back In Time 5:03
08 Tell Me 3:16
09 Move Into Your Heart 4:14
10 Shadow 3:30
11 Let`s Go Party 5:18
12 No Elevation 4:23
13 Vodka Kaboom 5:36
14 I Love Christmas Time 5:02
Zephyr Retiring
#24777
Hát ez van..<#pias>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#24776
Joy - Lunapark 2017

1.Lunapark
2.Lunapark (Maximix)
3.Lunapark (Remix Radio)
4.Lunapark (Remix Full)

http://www52.zippyshare.com/v/md1K4jwT/file.html
AeroCool
#24775
Még nem,de folyamatban van a jövő héten. <#awink>

New Italo Vinyl

amaximus
#24774
ez egy kis és egy nagyfröccs közé épp beférhet,máshová nagyon nem. <#vigyor>
amaximus
#24773
szép, akkor ez is meglett.<#vigyor>
amaximus
#24772
ez a David gyerek nagy rajongója lehet Mflexnek,mert korábban már elég sok hasonló feldolgozásába botlottam én is, szereti megpróbálni utánozni vagy hasonlóban előadni, ez még egész jó lett, persze a különbségek így is ég és föld, de ez így van jól. 😊 a hardvereiket én nem ismerem, de ha ismerném,akkor sem lennék okosabb a zeneszerzéshez.<#nevetes1>
rain70
#24771
Erre most találtam rá, de nem is kérdés melyik a jobb. Mit jobb, ég és föld az eredeti.
Azért rendesen hallatszik már itt is, hogy Mflex milyen szerkentyűkkel dolgozhat.

David Jacek - Where Are You ? *SynthPop / Italo Dream* Mflex 2017


Mflex Sounds - Where Are You? 2014
#24770
Linda Jo Rizzo - Day of the Light (80's Reloaded)
(Modern Romantics Productions)
VÖ-Datum: 17.04.2017

http://www12.zippyshare.com/v/wRZBEP9D/file.html

1.Day of the Light (80's Reloaded)
2.Flames of Love (80's Reloaded)
3.Don't Let Me Down (80's Reloaded)
4.I Want You Tonight (feat. Tom Hooker) (80's Reloaded)
5.Fiesta (80's Reloaded)
6.Mon Amie (80's Reloaded)
7.Calling Me (feat. Saragossa Band) (80's Reloaded)
8.All Around (80's Reloaded)
9.Love Can Tell (80's Reloaded)
10.Around My Dream (80's Reloaded)
11.Linda's Solo (80's Reloaded)
12.The Flirts (80's Reloaded)
13.Day of the Light (80's Reloaded)
14.You're My First, You're My Last (80's Reloaded)


Utoljára szerkesztette: lazzoo, 2017.04.28. 18:56:06
AeroCool
#24769

New Italo Vinyl

reynaud
#24768
Nem probléma,nem hinném hogy bárki köreit zavarnád itt ,sőt mivel én most határozatlan időre visszavonulok a fórumozástól,örülnék ha e topicban is aktív lennél és dobálnád az infókat legújabb new-italo illetve synthwave zenékről,és persze mások is.

ItaloDisco4Ever !

Zephyr Retiring
#24767
Bocs, nem direkt volt. Megtévesztett a fenti "promo downloads edm house" .. link<#vigyor5>
Majd legközelebb jobban odafigyelek, hogy sem haldokló zene, illetve sem egy haldokló zene fórum köreit ne zavarjam..<#nyes>

Addig meg talán szólhatna egy J.K. van der Bijl szerzemény.
Vagy talán nektek ismerősebben cseng a Ken Martina művésznév..

Change Your Heart

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

reynaud
#24766
Kalax - Time Lapse

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#24765
Joy - Lunapark



Joy - Lunapark

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#24764
Nézzük pozitívan,dobtál egy hsz-t a haldokló zene fórum egyik topikjába.
Úgy egyébként pedig ,stílusában ez a zene nem ide való,mellé lőttél.
Ajánlom figyelmedbe Amaximus másik topic.

ItaloDisco4Ever !

Zephyr Retiring
#24763
Hogy néhanapján egy kicsit más stílusok felé is kacsingassunk,
egy Hyo Moon Kim nevű fazon kezei közül, euro house vagy electronic house stílusban
Turbotronic fantázianéven hoztam most el egy 2014-es zenét meghallgatni..

Turbotronic - Bounce (radio edit) 2014

A "csapat" 2011-től napjainkig aktív. Zenéik javarészt csak 320-ban elérhetőek..
Mondhatnám, hogy ez a jövő formátuma, de ez még a jelen..<#kacsint>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

reynaud
#24762
Bunny X - Lasers and Lace (Live at the Gateway)



Kissé nagyobb élmény,mint egy lemezborítót nézni a videóban! 😊

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#24761
Ezt valószínű csak a 23rd Underpass-tól ismeritek,ez a feldolgozás kiüti az eredetit.

TAXX - Sometimes (Fotonovela Remix)

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#24760
van rajta 1- 2 jó feldolgozás
#24759
Tisztelgés ez a kiadvány a Svéd Sanghai Synth-pop csapat előtt akik a műfajban a legnagyobb kedvenceim.<#taps>



reynaud
#24758
reynaud
#24755
#24615
Tracklist :

A1 "Never Surrender" (Extended)
A2 "Never Surrender" (Flashback Rmx)
B1 "I Need Your Love" (Extended)
B2 "Never Surrender" (Italoconnection Rmx)


Release date: 2017.04.28

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#24754

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#24753
Erasure - Love You To The Sky (Matt Pop Remix)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#24752
reynaud
#24751
Stylove Feat. Night In Wales & Mark Ashley - Stay

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#24749
reynaud
#24748
Kalax vs. Alan Walker vs. Avicii - Fade Into Midnight (Star Man mashup)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#24747


Mivel ez egy zenei topic,ha javasolhatom,ne firtassuk tovább a dollár történetét ilyen mélységekben,azt hiszem ezt letárgyaltuk már,és visszatérve a kiindulóponthoz.,ez a nem hivatalos korong már beszerezhető,olyan áron amire volt utalásom.
ESR Vol. 5

ItaloDisco4Ever !

#24746
THE COST OF THE DISC OF DIGIMAX IS OF 40 DOLLARS APPROXIMATELY BUT MORE SHIPPING, TAKE INTO ACCOUNT THAT IT IS AN INDEPENDENT PRODUCTION AND THAT INCREASES A LITTLE COSTS....
#24745
ENJOY
#24744
Nem akarok belepofázni, de egyszer régen valahol olvastam/láttam, hogy a dollár az két vonalas volt, így lehetett megkülönböztetni a peso-tól. hogy ez miért szűnt meg arról viszont fogalmam sincs...

The Matrix has you...

rain70
#24743
Milyen jó, hogy van net, ha az ember gyorsan utána olvas szinte azonnal kitűnik az átlag hülyék közül. <#hehe>
Én, maradtam most átlag hülye, mert leragadtam a mexikói dollárnál. lol
Utoljára szerkesztette: rain70, 2017.04.18. 14:38:17
#24742
VALENTINA - OCASSIONAL DREAM, GERSON TELLEZ REMIX
http://www.mediafire.com/file/ccuhlpjc9g92cup/Valentina_-_Ocassional__Dream__-_Gerson_Tellez_remix_.mp3
reynaud
#24741


femmepop - Dancing With Myself (New Album) - BandCamp

Jó hangú énekesnő,ha én synthwave zenékben utaznék,biztos megkörnyékezném egy közös projektre!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#24740
Italove feat Fred Ventura - Never Surrender (Flashback Remix)



Nagyon hamarosan vinylen,remélem már tudod kivel kell kapcsolatba lépned ha szeretnél egy példányt,ha nem 1x még segítek.
Wind

#24615

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#24739
😊

Részemről lezárva a témát,egy mexikóinak $ jelölés a pénzükre olyan mint ahogy mi lazán 800 Ft -ot írunk az eladási árnál, HUF nélkül.
Ha megnézzük a peso árfolyamát ,jelenleg (15.79 HUF) látok ,akkor átszámítva a 800 peso .....nem folytatom,úgy is tudod mire gondolok. <#wave>

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#24738
Na jól van akkor,mert ez tényleg jobb,mint amelyikre válaszoltál! <#integet2>

ItaloDisco4Ever !