NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#24687
Ez még így ebben a formában elég gyengus szerintem is.
Köszi! Reméljük még a mixmesterek kicsit finomitanak majd az összképen picit :-)
New Italo Vinyl
Meghallgathatod,meghallgathatjátok itt. (20-ik fentről)
ItaloDisco4Ever !
Ezt jól összerakta Mirko H. Jó hallgatni tényleg!
De mi ez a hülye videó a zene alatt?
Utoljára szerkesztette: rain70, 2017.04.13. 12:14:30
De mi ez a hülye videó a zene alatt?
Utoljára szerkesztette: rain70, 2017.04.13. 12:14:30
Elég izzadságszagú ez a demo és gondolom ez már sokat nem is fog változni.
Fut egy BO hasonmás alap és a felcsendülő refrén meg kimondottan gagyi.
Persze lehet, hogy a csáveszektől ennek ellenére jön egy ejakulációt kiváltó zene, de nem hiszen, hogy emiatt átírják az egészet! <#vigyor>#vigyor>
Ha mégis, elnézést fogok kérni. Vagy valami ilyesmi. <#zavart1>#zavart1>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2017.04.13. 12:09:30
Fut egy BO hasonmás alap és a felcsendülő refrén meg kimondottan gagyi.
Persze lehet, hogy a csáveszektől ennek ellenére jön egy ejakulációt kiváltó zene, de nem hiszen, hogy emiatt átírják az egészet! <#vigyor>#vigyor>
Ha mégis, elnézést fogok kérni. Vagy valami ilyesmi. <#zavart1>#zavart1>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2017.04.13. 12:09:30
#24679
#24678
Italove szösszenet az új dalból!
https://www.facebook.com/weareItalove/videos/1319852204757710/
https://www.facebook.com/weareItalove/videos/1319852204757710/
Ryan Paris is új nótával jelentkezett.
Ryan Paris featuring Sally " love on Ice "
Reméljük hamarosan ebből is lesz izelitő :-)
Ryan Paris featuring Sally " love on Ice "
Reméljük hamarosan ebből is lesz izelitő :-)
New Italo Vinyl
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
Majd megfeledkeztem a tegnapi ígéretemről.
Itt a hétvégi visszapillantás ,a másik német előadóval,majd egyszer ha lesz hozzá kedvem megkérdezem tőle,miért maradt le ez a dal a legutóbbi stúdió albumáról,fizikális korongon egyenlőre,sőt előfordulhat hogy soha nem lesz elérhető Mirko abszolút legjobb zenéje.
Mirko Hirsch - Open Up Your Heart
Itt a hétvégi visszapillantás ,a másik német előadóval,majd egyszer ha lesz hozzá kedvem megkérdezem tőle,miért maradt le ez a dal a legutóbbi stúdió albumáról,fizikális korongon egyenlőre,sőt előfordulhat hogy soha nem lesz elérhető Mirko abszolút legjobb zenéje.
Mirko Hirsch - Open Up Your Heart
ItaloDisco4Ever !
Ja. Mint ahogyan ez a tavalyi nóta is..
Robert Parker - '85 Again (feat. Miss K)
Bár ez lehet, hogy már volt itt ajánlva azóta..<#miaz>#miaz>
Robert Parker - '85 Again (feat. Miss K)
Bár ez lehet, hogy már volt itt ajánlva azóta..<#miaz>#miaz>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Midnight Resistance - Under Glass
Minket talán ez a verzió érdekel inkább:
Under Glass - Reflection Synthwave Mix
Minket talán ez a verzió érdekel inkább:
Under Glass - Reflection Synthwave Mix
ItaloDisco4Ever !
Az elmúlt évek legjobb dalait újratöltve,az új generációból a hétvégén két német előadó.
Távbarátságban vagyok vele,nagyon jó arc és kihajított anno egy olyan dalt ami 100% new-italo,profi munka!
Tom Garrow - Come Back
Távbarátságban vagyok vele,nagyon jó arc és kihajított anno egy olyan dalt ami 100% new-italo,profi munka!
Tom Garrow - Come Back
ItaloDisco4Ever !
Napok óta figyeltem,először csak teszt verziókat rakott fel,aztán ez lett a végleges.
A zenei alap nekem is tetszik,a vokálból többet kellett volna felhasználni,így olyan mintha a remix dub verziója lenne.
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.04.08. 11:19:10
A zenei alap nekem is tetszik,a vokálból többet kellett volna felhasználni,így olyan mintha a remix dub verziója lenne.
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.04.08. 11:19:10
ItaloDisco4Ever !
Igen ez egy két "A" oldalas maxi,a másik dal is remek ,nagyon jól sikerült muzsika!
ItaloDisco4Ever !
nyilván áttételesen ezzel is den harrow féle ügyre allegórizál, csak most nem akarta leírni, de jó poén"
Megkérhetlek hogy szállj ki az agyamból.és ne olvasd a gondolataimat? <#nevetes1>#nevetes1>
Abszolút jól vágod, jól értelmeztem a leírtakat! <#eljen>#eljen> <#wave>#wave>
Megkérhetlek hogy szállj ki az agyamból.és ne olvasd a gondolataimat? <#nevetes1>#nevetes1>
Abszolút jól vágod, jól értelmeztem a leírtakat! <#eljen>#eljen> <#wave>#wave>
ItaloDisco4Ever !
#24662
Annak ellenére,hogy szinte csak refrénekből áll, nekem is bejön.
Nagyon jó alapja van, nem " tuc tuc " tuning verzió.
Nagyon jó alapja van, nem " tuc tuc " tuning verzió.
#24661
Ez a Maxi nagyon erős lett .
Nekem a Car Crash is nagyon nagy kedvencem róla. <#finom>#finom>
Nekem a Car Crash is nagyon nagy kedvencem róla. <#finom>#finom>
#24660
Nekem nagyon tetszik mind a remix mind a videó is hozzá.<#eljen>#eljen>
100,egyszáz darab? <#nevetes1>#nevetes1>
nem tudom, hogy ez sok-e? neki biztos nem, de örül, hogy nem bukott a gyártáson.
ahhoz képest, hogy itthon már 1000db is aranylemezt hozna (az utóbbi pár évben),míg mondjuk a 90-es években egy ilyen eseményhez kb. 25-50.000 eladás is kellett volna csak itthon, na ahhoz képest ez nagyjából légyfingnyi. igaz, az italo előadók közül az utóbbi időkben sokan már ennek is nagyon örülnek, mármint mondjuk 100db legális vásárlónak, a 20-30ezres warezos sorbanálló tömeg előtt.<#nevetes1>#nevetes1>
nem tudom, hogy ez sok-e? neki biztos nem, de örül, hogy nem bukott a gyártáson.
ahhoz képest, hogy itthon már 1000db is aranylemezt hozna (az utóbbi pár évben),míg mondjuk a 90-es években egy ilyen eseményhez kb. 25-50.000 eladás is kellett volna csak itthon, na ahhoz képest ez nagyjából légyfingnyi. igaz, az italo előadók közül az utóbbi időkben sokan már ennek is nagyon örülnek, mármint mondjuk 100db legális vásárlónak, a 20-30ezres warezos sorbanálló tömeg előtt.<#nevetes1>#nevetes1>
nyilván áttételesen ezzel is den harrow féle ügyre allegórizál, csak most nem akarta leírni, de jó poén.
reynaud: nem az zavarta, hogy volt ,aki ezt nem tudta (és ők is sokan voltak, főleg még a netes korszak előtt),hanem az, hogy a jogdíjak nagy részét nem ő zsebelte vagy zsebeli be, hanem szétfolyik sokfelé.másrészt meg den beszólt neki párszor, és erre gondolta , hogy kiborítja a bilit. kicsit túlhisztizve a témát,mint ahogy akár mi itt is pár dolgot. <#vigyor>#vigyor>
reynaud: nem az zavarta, hogy volt ,aki ezt nem tudta (és ők is sokan voltak, főleg még a netes korszak előtt),hanem az, hogy a jogdíjak nagy részét nem ő zsebelte vagy zsebeli be, hanem szétfolyik sokfelé.másrészt meg den beszólt neki párszor, és erre gondolta , hogy kiborítja a bilit. kicsit túlhisztizve a témát,mint ahogy akár mi itt is pár dolgot. <#vigyor>#vigyor>
Jó hogy emlékeztetsz,mert nekem is szándékomban állt Rain hsz-ére válaszolni,egyszerűen megfeledkeztem róla,pedig készültem.
Ahogy Rain is utalt rá,Tom Hooker túltolta a hisztit,olyannyira hogy italo disco rajongóktól is sok negatív kritikát kapott érte,és tudva az akkori dolgokról,tényleg érthetetlen mi szükség volt a hisztire,a bizonygatásra.
Szóval "Den Harrow" egy italo disco project volt,Roberto Turatti & Miki Chieregato & Tom Hooker (alias Thomas Beecher) és Stefano Zandri (modell,táncos) főszereplésével + kiváló háttér énekesekkel ,a nagyobb sikereket természetesen Tom Hooker énekelte fel,de kapott szerepet,Silver Pozzoli és Chuck Rolando is.
Egy zseniálisan tálalt italo disco vállalkozás volt,egy olyan soralbummal (Overpower) ami e stílusnak sokunk szerint az egyik top soralbuma,nálam konkrétan dobogós!
A fentebb leírtakat azért mostanra szinte mindenki tudja.
Den Harrow név függetlenül attól ki vokálozta a dalokat,nagy dobás,de mostanság akihez anno a dalokat kötötték ,így nézz ki.
Rain ,biztos hogy tőle szeretnél dedikálást?

Ahogy Rain is utalt rá,Tom Hooker túltolta a hisztit,olyannyira hogy italo disco rajongóktól is sok negatív kritikát kapott érte,és tudva az akkori dolgokról,tényleg érthetetlen mi szükség volt a hisztire,a bizonygatásra.
Szóval "Den Harrow" egy italo disco project volt,Roberto Turatti & Miki Chieregato & Tom Hooker (alias Thomas Beecher) és Stefano Zandri (modell,táncos) főszereplésével + kiváló háttér énekesekkel ,a nagyobb sikereket természetesen Tom Hooker énekelte fel,de kapott szerepet,Silver Pozzoli és Chuck Rolando is.
Egy zseniálisan tálalt italo disco vállalkozás volt,egy olyan soralbummal (Overpower) ami e stílusnak sokunk szerint az egyik top soralbuma,nálam konkrétan dobogós!
A fentebb leírtakat azért mostanra szinte mindenki tudja.
Den Harrow név függetlenül attól ki vokálozta a dalokat,nagy dobás,de mostanság akihez anno a dalokat kötötték ,így nézz ki.
Rain ,biztos hogy tőle szeretnél dedikálást?

ItaloDisco4Ever !
#24651
Den Harrow-al ütősebb lett volna! <#eljen>#eljen>
#24650
Úgy látszik alábecsülték a keresletet mert hogy a 100 DB simán elkelt és sokan vettek volna még belőle.
A 21-es és a 65-ös sorszámú Magyarországra került .
És ki tudja mennyi még amiről nem tudok. 😊
A 21-es és a 65-ös sorszámú Magyarországra került .
És ki tudja mennyi még amiről nem tudok. 😊
Apropó, Tom Hooker (kicsit későn, csak visszaolvastam a topikban):
<#nevetes1>#nevetes1>
<#nevetes1>#nevetes1>
imo :) science fiction is science fact
ItaloDisco4Ever !
A visszapillantás velük folytatódik,személyes talán legnagyobb kedvencem tőlük.
A svédek mindig is jók voltak a pop zenében,a zene irodalomból tudjuk mennyi világsztárt adtak.
ItaLove - Strangers In The Night
A svédek mindig is jók voltak a pop zenében,a zene irodalomból tudjuk mennyi világsztárt adtak.
ItaLove - Strangers In The Night
ItaloDisco4Ever !
Leegyszerűsítve a warez témát,én úgy gondolom sokan csak azért kattintanak a zene fórumra ,hogy lássák mit vihetnek ingyen,azaz mit találnak ami letölthető,miközben úgy egyébként semmit nem tesznek hozzá.
Ezeknek az itt sunnyogó,settenkedő tagoknak én a magam részéről biztosan nem töltenék fel a saját gyűjteményemből semmit.
Sőt inkább letagadom hogy az meg van nekem,kellemetlen amikor valakit vissza kel utasítani.
Még tovább egyszerűsítve,nem lenne jó ha az összes topic a zene fórumon,download link gyűjteménnyé válna,jó kis ízes párbeszédek nélkül,az már engem biztosan nem vonzana ide.
Remélem így már teljesen világos miért tiltanám a warezt,de ez csak egy vélemény,az én véleményem ami egészen biztos nem kapna itt egyetlen támogatást sem.
Lazuljunk,dumáljunk jókat a zenékről abban partner vagyok,csak nem igazán találunk társakat hozzá,az nagyszerű dolog volna ha ez a topic nem Reynaud blogjává silányulna,teljes mértékben egyetértek veled.
Végül egy kis poénkodás aminek szerintem talán van is némi alapja.
Ha volna a "boci boci tarkának" new italo verziója,és feltöltenéd,tuti hogy azt is sokan letöltenék. <#nevetes1>#nevetes1>
Ezeknek az itt sunnyogó,settenkedő tagoknak én a magam részéről biztosan nem töltenék fel a saját gyűjteményemből semmit.
Sőt inkább letagadom hogy az meg van nekem,kellemetlen amikor valakit vissza kel utasítani.
Még tovább egyszerűsítve,nem lenne jó ha az összes topic a zene fórumon,download link gyűjteménnyé válna,jó kis ízes párbeszédek nélkül,az már engem biztosan nem vonzana ide.
Remélem így már teljesen világos miért tiltanám a warezt,de ez csak egy vélemény,az én véleményem ami egészen biztos nem kapna itt egyetlen támogatást sem.
Lazuljunk,dumáljunk jókat a zenékről abban partner vagyok,csak nem igazán találunk társakat hozzá,az nagyszerű dolog volna ha ez a topic nem Reynaud blogjává silányulna,teljes mértékben egyetértek veled.
Végül egy kis poénkodás aminek szerintem talán van is némi alapja.
Ha volna a "boci boci tarkának" new italo verziója,és feltöltenéd,tuti hogy azt is sokan letöltenék. <#nevetes1>#nevetes1>
ItaloDisco4Ever !
értem mire gondolsz,de szerintem meg túl van lihegve.
meddig lenne újdonság egy újdonság?ki és milyen alapon határozná ezt meg?
amiről nem lehet megállapítani, hogy újdonság vagy nem,vagy kinek a milye, milyen jogviszonyban van a dallal,azzal mit csinálnánk?
ha meg nem vagyunk következetesek minden warez jelleggel,akkor mi alapján kivételezhetnénk mással? az is elég egyoldalú lenne minden szempontból.
szóval sok olyan kérdést feszegetnénk ezzel,amivel a parlamentben vagy alkotmánybíróság előtt is hónapokig hánykódhatna az ügy.
természetesen az itt ismert magyar előadókat azért úgy gondolom, nagyjából tiszteletben tartjuk, főleg,ha ők, vagy a jogsértő tartalmat eltávolítani kívánt hiteles jogi képviselő mondjuk konkrét megkeresést céloz felénk valamiért. én ennyiben látom a warezbiztonság racionalitását. a többi része ennek pedig valljuk be mindannyiunktól kicsit csúsztatás,hisz 101%-ban biztos vagyok benne, mindenki warezolt már valamit életében,még újdonságokat is. ez meg itt nem a legfelsőbb bíróság, hogy ítélkezzünk és a jogi képviseletünk is szegényes.<#vigyor0>#vigyor0>
nem akarok azt csinálni,amit egyébként akarnék,mert akkor csak az és csak úgy lehetne,ami nekem is tetszik<#vigyor0>#vigyor0>, de ez bőven nincs így, én is azt szeretném, hogy aki idejön (mindeki vagy bárki),az viszonylag jól érezze magát.mindenki bedob valamit a közösbe,ahogy tud,aztán vagy hasznára válik a többieknek vagy nem.de sokszor mondtam,ez nem egy blog, sokaknak sokféleképpen kell sok szempontból megfelelni,ami soha nem egyszerű.ha körbenézel bármely más hazai vagy külföldi igen látogatott zenei közösségi oldalon,akkor látod, hogy miről szól, és hát többségében nem arról, hogy hol lehet megvenni egy új, 150 eurós kiadványt.
zenéljünk,lazuljunk, társalkodjunk, közben meg kezeljük vagy inkább kerüljük az apró konfliktusokat csendben.
neked itt van szavad,mert aktív tagja vagy ennek a fórumnak,ez alapján ha a többség (ami itt nekem már max. 5 itt ténykedő embert is jelent) egyetért az irányelveiddel (vagy annak bármely részével), és ennek alkalmazását és feltételeit pontosan meghatározzátok, felőlem bevezethetjük. addig meg zenéljünk.<#worship>#worship><#integet2>#integet2>
meddig lenne újdonság egy újdonság?ki és milyen alapon határozná ezt meg?
amiről nem lehet megállapítani, hogy újdonság vagy nem,vagy kinek a milye, milyen jogviszonyban van a dallal,azzal mit csinálnánk?
ha meg nem vagyunk következetesek minden warez jelleggel,akkor mi alapján kivételezhetnénk mással? az is elég egyoldalú lenne minden szempontból.
szóval sok olyan kérdést feszegetnénk ezzel,amivel a parlamentben vagy alkotmánybíróság előtt is hónapokig hánykódhatna az ügy.
természetesen az itt ismert magyar előadókat azért úgy gondolom, nagyjából tiszteletben tartjuk, főleg,ha ők, vagy a jogsértő tartalmat eltávolítani kívánt hiteles jogi képviselő mondjuk konkrét megkeresést céloz felénk valamiért. én ennyiben látom a warezbiztonság racionalitását. a többi része ennek pedig valljuk be mindannyiunktól kicsit csúsztatás,hisz 101%-ban biztos vagyok benne, mindenki warezolt már valamit életében,még újdonságokat is. ez meg itt nem a legfelsőbb bíróság, hogy ítélkezzünk és a jogi képviseletünk is szegényes.<#vigyor0>#vigyor0>
nem akarok azt csinálni,amit egyébként akarnék,mert akkor csak az és csak úgy lehetne,ami nekem is tetszik<#vigyor0>#vigyor0>, de ez bőven nincs így, én is azt szeretném, hogy aki idejön (mindeki vagy bárki),az viszonylag jól érezze magát.mindenki bedob valamit a közösbe,ahogy tud,aztán vagy hasznára válik a többieknek vagy nem.de sokszor mondtam,ez nem egy blog, sokaknak sokféleképpen kell sok szempontból megfelelni,ami soha nem egyszerű.ha körbenézel bármely más hazai vagy külföldi igen látogatott zenei közösségi oldalon,akkor látod, hogy miről szól, és hát többségében nem arról, hogy hol lehet megvenni egy új, 150 eurós kiadványt.
zenéljünk,lazuljunk, társalkodjunk, közben meg kezeljük vagy inkább kerüljük az apró konfliktusokat csendben.
neked itt van szavad,mert aktív tagja vagy ennek a fórumnak,ez alapján ha a többség (ami itt nekem már max. 5 itt ténykedő embert is jelent) egyetért az irányelveiddel (vagy annak bármely részével), és ennek alkalmazását és feltételeit pontosan meghatározzátok, felőlem bevezethetjük. addig meg zenéljünk.<#worship>#worship><#integet2>#integet2>
Még a végén kiderül eléggé azonos a stíluson belül a zene ízlésünk ! <#eljen>#eljen> <#law>#law>
Na képzeld amikor a felvezető szöveget írtam,pont arra gondoltam,nem tudok erre a remixre megfelelő jelzőt találni,mert ahogy te is írod a brutális,és egyebek is gyengék a dalra.
Hetente legalább két-három alkalommal hallgatom,nem nagyon lehet ráunni!
Na képzeld amikor a felvezető szöveget írtam,pont arra gondoltam,nem tudok erre a remixre megfelelő jelzőt találni,mert ahogy te is írod a brutális,és egyebek is gyengék a dalra.
Hetente legalább két-három alkalommal hallgatom,nem nagyon lehet ráunni!
ItaloDisco4Ever !
Szevasz Amaximus!
Ez is vélemény amit te felvázoltál, én meg továbbra is tartom a sajátom.
Warez témában természetesen nem a videómegosztó illetve,soundcloud,bandcamp oldalon található zenei tartalmakra gondoltam.
Tényleg nem vagyok ebben tájékozott,sőt marhára nem is érdekel,de talán úgy működik hogy pld. a YT-ra vagy soundcloud-ra ,felhasználók által feltöltött zenéket ha sérti egy szerző vagy a kiadó jogait,akkor az oldal üzemeltetőjével letilthatja.
Ha a feltöltő maga az előadó,a dal szerzője vagy a lemezkiadó akkor az ugyebár teljesen rendben van.
Szerencsére a new-italo stílusban mostanság az újdonságok nagy részét megtalálhatjuk az előadó vagy a kiadó hivatalos fiókjaiban.
Én igyekszem ezeket a videókat ,feltöltéseket választani.
De!!! hangsúlyozom warez tiltás alatt nem erre gondoltam,hiszen pld. a 80s zenékkel nagy bajban lennénk ha hivatalos forrást akarnánk találni,ebben igazad van,ez sok zenei fórumot megakasztana.
....és hogy mire gondoltam...? ...ha én lennék itt a házigazda,(nem akarok!!!) újdonságokhoz download linket a topicban,ahogy az pld. warez oldalakon van,nem tűrnék el,azonnal törölném.
Ez az én véleményem,én így cselekednék,nem kell senkinek erre rábólintani,mindenki azt tesz felőlem amit akar.
Nem írtam olyat hogy visszamenőleg százezer hsz-t monitoroz,mindig csak a közeljövőben linkelt és esetleg időközben a videómegosztón törlésre került tartalmak törlésére gondoltam,ez nyilván úgy oldható meg ha nem érkezett rá válasz,volt is a közelmúltban rá példa,amikor egy nap után a szerző törölte egy baki miatt a videóját,és nagyon helyesen törölted,én meg újra tudtam linkelni,a már javított,korrigált videót.
A fórumozást én úgy szeretném ha érdemi,értelmes beszélgetések,hsz váltások lennének,megbeszélve ki mit gondol egy-egy dalról,újdonságról,ki mit vásárol ezekből stb....
Totálisan félreértettél,nem azt kértem hogy egy kis csipkelődés ,nézeteltérés miatt hsz-ek sorát töröld,csak leírtam a véleményem,én hogy gondolom egy jó házigazda szerepét egy ilyen jellegű topicban,semmire nem akarlak rávenni,felőlem azt csinálsz amit akarsz.....
További jó fórumozást mindenkinek!
Ez is vélemény amit te felvázoltál, én meg továbbra is tartom a sajátom.
Warez témában természetesen nem a videómegosztó illetve,soundcloud,bandcamp oldalon található zenei tartalmakra gondoltam.
Tényleg nem vagyok ebben tájékozott,sőt marhára nem is érdekel,de talán úgy működik hogy pld. a YT-ra vagy soundcloud-ra ,felhasználók által feltöltött zenéket ha sérti egy szerző vagy a kiadó jogait,akkor az oldal üzemeltetőjével letilthatja.
Ha a feltöltő maga az előadó,a dal szerzője vagy a lemezkiadó akkor az ugyebár teljesen rendben van.
Szerencsére a new-italo stílusban mostanság az újdonságok nagy részét megtalálhatjuk az előadó vagy a kiadó hivatalos fiókjaiban.
Én igyekszem ezeket a videókat ,feltöltéseket választani.
De!!! hangsúlyozom warez tiltás alatt nem erre gondoltam,hiszen pld. a 80s zenékkel nagy bajban lennénk ha hivatalos forrást akarnánk találni,ebben igazad van,ez sok zenei fórumot megakasztana.
....és hogy mire gondoltam...? ...ha én lennék itt a házigazda,(nem akarok!!!) újdonságokhoz download linket a topicban,ahogy az pld. warez oldalakon van,nem tűrnék el,azonnal törölném.
Ez az én véleményem,én így cselekednék,nem kell senkinek erre rábólintani,mindenki azt tesz felőlem amit akar.
Nem írtam olyat hogy visszamenőleg százezer hsz-t monitoroz,mindig csak a közeljövőben linkelt és esetleg időközben a videómegosztón törlésre került tartalmak törlésére gondoltam,ez nyilván úgy oldható meg ha nem érkezett rá válasz,volt is a közelmúltban rá példa,amikor egy nap után a szerző törölte egy baki miatt a videóját,és nagyon helyesen törölted,én meg újra tudtam linkelni,a már javított,korrigált videót.
A fórumozást én úgy szeretném ha érdemi,értelmes beszélgetések,hsz váltások lennének,megbeszélve ki mit gondol egy-egy dalról,újdonságról,ki mit vásárol ezekből stb....
Totálisan félreértettél,nem azt kértem hogy egy kis csipkelődés ,nézeteltérés miatt hsz-ek sorát töröld,csak leírtam a véleményem,én hogy gondolom egy jó házigazda szerepét egy ilyen jellegű topicban,semmire nem akarlak rávenni,felőlem azt csinálsz amit akarsz.....
További jó fórumozást mindenkinek!
ItaloDisco4Ever !
Az nem az én asztalom. Én már csak hallgatom a zenéket.
Vannak hangmesterek nélkülem is épp elegen<#vigyor>#vigyor>
Vannak hangmesterek nélkülem is épp elegen<#vigyor>#vigyor>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
annyira nem újítás,amit csinálnak, robosztus metál és rock gitárdallamok,szólók és riffek synthwave kombóban, hisz az nrw-sythwave fronton ezt 1-2 régebbi előadó nagyon magas színvonalon űzi, de ezek a mostani alkotásaik kifejezetten felemelik a nagyobbak közelébe (vagy közé) őket.bár a hangminőségen, maszteren van még mit javítani.
Nekem is bejön, de inkább hallgattam, mert nem tudtam eldönteni mit is reagáljak rá.
Épp ma 7 hónapja olvastam róluk itt.
Rám üdítően hatnak mindig az efféle újítások.
Épp ma 7 hónapja olvastam róluk itt.
Rám üdítően hatnak mindig az efféle újítások.
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
na ez már tényleg döfi. remek zene lett, az egyik legjobbjuk. bár ezek a Föllöw Üs féle erőltetett szlengek (vidi leírásban) nálam mindig kínos röhögőgörcsöt váltanak ki.
ezek szerint sok minden be tud érni,csak van amihez idő kell. <#vigyor>#vigyor>
nekem elsőre is szerelem volt, kellemes és egyedi darab.<#eljen>#eljen>
nekem elsőre is szerelem volt, kellemes és egyedi darab.<#eljen>#eljen>
<#taps>#taps>
Ez egy igen szépen összerakott véleménykifejtés volt. Mivel részint engem is érint,
egy fontos dolgot leszögeznék még utoljára:
Beszélgessünk ha lehet, háborúk (cicaharcok) helyett!<#worship>#worship>
Mármint ha van miről. És fogadjuk el mások véleményét (ha nem is értünk vele egyet).
Tudom ez mindenkinek nehéz, de ha nekem megy, akkor más is képes lehet rá.
És ha már cicaharc, a tűzzel szépen is lehet játszani. Íme:
Legyen kellemes napotok!<#wave>#wave>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.04.06. 10:44:35
Ez egy igen szépen összerakott véleménykifejtés volt. Mivel részint engem is érint,
egy fontos dolgot leszögeznék még utoljára:
Beszélgessünk ha lehet, háborúk (cicaharcok) helyett!<#worship>#worship>
Mármint ha van miről. És fogadjuk el mások véleményét (ha nem is értünk vele egyet).
Tudom ez mindenkinek nehéz, de ha nekem megy, akkor más is képes lehet rá.
És ha már cicaharc, a tűzzel szépen is lehet játszani. Íme:
Legyen kellemes napotok!<#wave>#wave>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.04.06. 10:44:35
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
ugye csak viccből írtad ezeket,de legalább a felét?
ha nem,akkor nem biztos, hogy jól tudod,mi a házigazda joga és dolga. olyan biztos nincs a dolgok között, hogy visszamenőlegesen 10-100.0000 hszt folyamatosan átnéz,monitoroz, és az esetlegesen már nem aktuális témájú,tartalmú youtube videókat vagy akármi hszeket törölje. ez abszurd is lenne. főleg az egyéb szöveges tartalmat is magában foglaló hszeknél,aminek éretelmezése vagy esetleg valahová kapcsolódó szöveges vonzata nem kívánja meg a törlést. törölni amúgyis csak indokolt esetben lehet, és ennek a környezetnek a fenállását és a hg jogok közül a hsz törlés gyakorlását egyelőre én állapítom meg és azt csak valóban indokolt esetben alkalmazom. pici cicaharc miatt nem.
nem a hg dolga, hogy egy fórum dübörögjön, arra vannak a fórumba látogató tagok. ez legyen már a ti dolgotok. én pedig vagyok még olyan képesség birtokában, hogy el tudom dönteni, az adott tartalom ideillő-e vagy még belefér kategória, akár stílusában,akár tartalmában.
legyetek aktívak (ez a kevésbé aktívaknak szól!), kevesebb hülyeséget beszéljetek (ez mindenkinek szól!) és akkor a fórum épülni tud vagy fog. ettől még beszélgetni, véleményt formálni lehet sok mindenről,ami kapcsolódik vagy kapcsolódhat, és 1-2 úgymond kilengésért vagy merő sületlenségért (pl. by Zephyr) nem fogok senkit sem nyilvánosan megkövezni. akkor sem, ha egyébként simán ráférne. Hogy a véleményem mikor és kinek mondom el, annak semmi köze a hg üzemmódhoz.
a warez témakörben pedig totálisan dezinformált vagy, ugyanis a magyar és nemzetközi szerzői jog törvények alapján szigórúan véve warez alapon itt legfeljebb néhány fotó, néhány kb. 30-60mp-es hangminta és vagy csak hivatalos kiadói,szerzői oldalak, értékesítési felületek, vagy azokon megjelenő tartalom linkelgetése jelenhetne meg vagy a hivatalos forrásból megerősített módon ingyenesen terjeszthető anyagok (tehát még a mindeféle akárki által felrakott youtube videók sem,amiket akár direkt vagy véletlenül már te is raktál fel vagy hoztál! hisz azokban már nem csak hang,de vizuális tartalom warez is előfordulhat), ezek alapján a hszekben megjelenő tartalom felügyelete és az antiwarez direktívák szigorú betartása komolyabb értelemben egyenlő lenne sok zenei fórum halálával.
másrészt a szerzői jogvédelmet (mi, mikor, miért, milyen alapon minősül vagy minősíthető wareznek) nem a hg-nak kell ellátnia.
az én aktivitásom a háttérből is futhat,nem kell nekem minden hsz-t külön kommentálnom, vagy napi 4 hszt idelöknöm,
ha szükséges,mert én annak ítélem, akkor ahogyan eddig is,megteszem a megfelelő lépéseket. nagy lufira fújt kis csetepaté miatt nem fogok vérengzést generálni.
szerintem megbeszéltétek a felmerülő gondokat, lépjünk túl rajta és maradjunk továbbra is az itt kedvelt zenei irányzatoknál.
LET THE MUSIC PLAY!
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2017.04.06. 07:30:53
ha nem,akkor nem biztos, hogy jól tudod,mi a házigazda joga és dolga. olyan biztos nincs a dolgok között, hogy visszamenőlegesen 10-100.0000 hszt folyamatosan átnéz,monitoroz, és az esetlegesen már nem aktuális témájú,tartalmú youtube videókat vagy akármi hszeket törölje. ez abszurd is lenne. főleg az egyéb szöveges tartalmat is magában foglaló hszeknél,aminek éretelmezése vagy esetleg valahová kapcsolódó szöveges vonzata nem kívánja meg a törlést. törölni amúgyis csak indokolt esetben lehet, és ennek a környezetnek a fenállását és a hg jogok közül a hsz törlés gyakorlását egyelőre én állapítom meg és azt csak valóban indokolt esetben alkalmazom. pici cicaharc miatt nem.
nem a hg dolga, hogy egy fórum dübörögjön, arra vannak a fórumba látogató tagok. ez legyen már a ti dolgotok. én pedig vagyok még olyan képesség birtokában, hogy el tudom dönteni, az adott tartalom ideillő-e vagy még belefér kategória, akár stílusában,akár tartalmában.
legyetek aktívak (ez a kevésbé aktívaknak szól!), kevesebb hülyeséget beszéljetek (ez mindenkinek szól!) és akkor a fórum épülni tud vagy fog. ettől még beszélgetni, véleményt formálni lehet sok mindenről,ami kapcsolódik vagy kapcsolódhat, és 1-2 úgymond kilengésért vagy merő sületlenségért (pl. by Zephyr) nem fogok senkit sem nyilvánosan megkövezni. akkor sem, ha egyébként simán ráférne. Hogy a véleményem mikor és kinek mondom el, annak semmi köze a hg üzemmódhoz.
a warez témakörben pedig totálisan dezinformált vagy, ugyanis a magyar és nemzetközi szerzői jog törvények alapján szigórúan véve warez alapon itt legfeljebb néhány fotó, néhány kb. 30-60mp-es hangminta és vagy csak hivatalos kiadói,szerzői oldalak, értékesítési felületek, vagy azokon megjelenő tartalom linkelgetése jelenhetne meg vagy a hivatalos forrásból megerősített módon ingyenesen terjeszthető anyagok (tehát még a mindeféle akárki által felrakott youtube videók sem,amiket akár direkt vagy véletlenül már te is raktál fel vagy hoztál! hisz azokban már nem csak hang,de vizuális tartalom warez is előfordulhat), ezek alapján a hszekben megjelenő tartalom felügyelete és az antiwarez direktívák szigorú betartása komolyabb értelemben egyenlő lenne sok zenei fórum halálával.
másrészt a szerzői jogvédelmet (mi, mikor, miért, milyen alapon minősül vagy minősíthető wareznek) nem a hg-nak kell ellátnia.
az én aktivitásom a háttérből is futhat,nem kell nekem minden hsz-t külön kommentálnom, vagy napi 4 hszt idelöknöm,
ha szükséges,mert én annak ítélem, akkor ahogyan eddig is,megteszem a megfelelő lépéseket. nagy lufira fújt kis csetepaté miatt nem fogok vérengzést generálni.
szerintem megbeszéltétek a felmerülő gondokat, lépjünk túl rajta és maradjunk továbbra is az itt kedvelt zenei irányzatoknál.
LET THE MUSIC PLAY!
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2017.04.06. 07:30:53
