NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ross Alexander ft. Zoe - Obsession
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Az újdonságokban általában jeleskedem. Az viszont igaz, hogy nem az italo újdonságokban..
Valamiben neked is jónak kell lenned nem igaz?<#wink>#wink>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Szóval...kíváncsi voltam mi történik távollétemben,a számomra hasznos észrevételeim megtartom magamnak.
Talán neked annyit,nem jeleskedtél újdonságok prezentálásával,persze Metallica és Tobias Bernstrup közt elég nagy a kontraszt,remélem érted mire gondolok,jobban nem bontom ki.
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.05.06. 18:43:57
ItaloDisco4Ever !
Ha csak egy röpke hétre lépsz le, felesleges drámaian búcsút inteni<#hehe>#hehe>
Bár részemről jó látni, hogy más is kedveli a zenéket...a "jó" jelzőt most hanyagolom, mert ez most pont nem az én zeném<#vigyor>#vigyor>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
ItaloDisco4Ever !
Azt hiszem sosem fogok megbarátkozni az előadó ének tudásával,ez inkább szavalás mint éneklés.
ItaloDisco4Ever !
Az említett RSF nóta, felejthetetlen! 😊
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Ez már egy svéd produkció,megtudja valaki mondani kihez kapcsolható,a napokban posztoltak közül?
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
Ma orosz napot tartunk.
Kezdésnek egy jó videoklip.
DIGITALO - "Time to Love" (2017)
ItaloDisco4Ever !
Nem biztos, de mintha mfn kolléga jóvoltából..
A többi verzió meg sok mindennek nevezhető, csak épp hungarikumnak nem..<#vigyor5>#vigyor5>
Nekem a Roland-féle jön be leginkább közülük. Ha választani kellene..
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.05.05. 12:23:01
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
hogy ezt a zenét honnan a fenéből kotorták elő?mert hogy nem Kati néni ajánlotta,az biztos. 😊
egyébként remek remixek lettek és még az eredeti is jól mutat mellettük, de a zenének ihletet adó francia dal azért jócskán érződik benne
Peter Wilson - Broken Hearted(Extended)
D. White - Walking(ZYX Extended Version)
Digital Emotion - Full Control
C. Manzano Feat. K. Conde - Moving Your Hips(Michael Nolen Extended)
Lisa Fiore - Say Hello(Extended Version)
Nation In Blue - Dancing On My Own(Extended Version)
night synthwave & nu-disco cocktail <#vigyor>#vigyor>
van benne orosz is <#nevetes1>#nevetes1>
Pulse 80 & Spaceinvader-Expressways
Spaceinvaders-Acceleration
Neon Nox - Checkpoint feat. Rebecka Stragefors
levezetésnek
Absinth3 - Wanting More
utó pia, a korábbi piálások folytatása
felvilágosítás:
igen, a javarészt 99%
igen, ez nem egyenlő azzal, hogy vágyom arra, innen is mindenki le tudja kapni egy kattal
a cél, ahogy eddig is, a bemutatás.
nem, nem orosz warez oldalakról rakom át ide.
Carino Cat - Speed Undercover (Bandcamp)
Olvastam,nagy az egyetértés miszerint ez egy kiváló dal,csatlakozom a jó véleményekhez,sőt túl licitálom az eddigieket,ez nálam 2017-ben eddig a legjobb zene,nagyon-nagyon jól sikerült produkció!
Megvásárolhatjátok már,van több infóm is a dallal kapcsolatban,de az még nem publikus!
ItaloDisco4Ever !
Egyáltalán nem találom nyálasnak,ez egy nagyon kellemes italo disco stílus jegyeket jól használó dal,kérdés mikor hallunk belőle többet,és várható é vinylen.
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
Egyébként reméltem ha kiszállok a fórumozásból,csak ide kattintok és elfogtok látni hasznos infókkal,újdonságokkal,1 poszt kivételével,elégedetlen vagyok veletek.
A warezolásról meg leírtam már a véleményem,orosz oldalakról lekapott mp3 minőségű fájlok újraosztására szerintem semmi szűkség!
ItaloDisco4Ever !
Akkor most nem értem..világosíts fel please.
Csupa fül vagyok<#hehe>#hehe>
Addig hallgatok egy másik jó zenét (bár nem sokkal jobb hangminőségben)<#nevetes1>#nevetes1>
Tobias Bernstrup - Utopia
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.05.04. 12:28:10
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Mr. Edd Lento Style feat. Corona - I Don't Wanna Be A Star (Mr. Edd Euro Disco 80's Retro Style)
Hoztak valami egyedi színt és hangzást a zenei palettára..
Night in Wales - Alone in the world (2009)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Peter Wilson - Brokenhearted
Night In Wales - Sunday Night
A második valami olyan elképesztően ötvözi a "dögöt" a kezdésével és a melankolikus dallamokat hogy még Sample formájában is
már az év befutója nálam! <#finom>#finom>
Már a Dancing is lenyűgözött na de ez....<#wow1>#wow1><#szeret>#szeret>
Coming soon EP Night In Wales.
Estimado-The Escape To Heaven 2017.06.16.
Heaven42-The Rhythm Of Love 2017.05.26
D.White-One Wish 2017.06.09.
Italove-The Album 2017.05.26
Mindegyik CD album formátumban....<#taps>#taps><#finom>#finom>
Peter Wilson ügyben Zepyhr-rel értek egyet, nem tudom, volt-e még ilyen ehhez hasonló new italo album, amit ennyiszer hallgattam meg (talán még a Nation Blue....)
Nálam idén mindent visz az Overdrive, abszolút profi minden téren, már minden taktusát tudom kívülről....
<#taps>#taps>
Shadows of the Night 12" release and pre-order soon, double single release in July, then I start recording again! This time a few songs from other people
Hamarosan előrendelés a vinyl-re. :-)
Utoljára szerkesztette: AeroCool, 2017.05.01. 15:11:44
New Italo Vinyl
https://bordelloaparigi.com/shop/musica/jan-demis-preludio-flemming-dalum-rework-12/
New Italo Vinyl
Amúgy nem rossz. Kicsit a Modern Talking-ra hajaz 1-2 zene róla,
de mivel csíptem a Bohlen - Anders párost, így nekem ez is bejön..<#eljen>#eljen>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Azaz pontosabban:
Hitlerhez hihetetlenül hasonló hapsi hangjait hangosan,
hanghordozón hallgathatod ha (kell) ha (nem) haver!<#hehe>#hehe>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Mark Ashley-nek nagyon jól sikerült albuma ez !!!
Ajánlom mindenkinek.
Figyeltétek, hogy mennyire egyszerre léptünk a tettek mezejére Lazzoo kollégával az imént?<#nevetes2>#nevetes2>
on.
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Szóval ha létezne a legkreatívabb new italo előadó cím, én biztosan rá szavaznék az Overdrive album kapcsán<#eljen>#eljen>
Lassacskán már kívülről fújom a teljes szövegkönyvét, de egyelőre még csak az első cd-nek..
A másodikba még bele sem hallgattam. Nem azért, mert nem érdekel, hanem mert annyira leköt az első,
hogy a másodikat majd akkorra tartogatom, amikor már uncsi lesz az első..<#nyes>#nyes>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
http://www102.zippyshare.com/v/T2xhCzQr/file.html
01. Jenny Come Home (Radio Version)
02. Please Believe Me (Radio Version)
03. Breath of an Angel (Radio Version)
04. I Will Not Forget You (Radio Version)
05. A Night of Desire (Radio Version)
06. You're My One Love (Radio Version)
07. Words (Radio Version 2017)
08. Pulse of Time (Radio Version)
09. Tragedy of Love (Radio Version)
10. Hot Like Fire (Radio Version)
11. Face on the Wall (Radio Version)
12. Heart to Heart (Radio Version)
13. Jenny Come Home (Karaoke Version)
14. I Will Not Forget You (Karaoke Version)
15. Hot Like Fire (Karaoke Version)
16. Breath of an Angel (Karaoke Version)
