NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Zephyr Retiring
#24837
Mondjuk ez annyira már nem új, de azért még nekem tetszik..

Ross Alexander ft. Zoe - Obsession

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#24836
Hogyne. De ha lehet, Krisz Rudit se hagyd ki a felsorolásból..ha te is érted mire gondolok<#nyes>

Az újdonságokban általában jeleskedem. Az viszont igaz, hogy nem az italo újdonságokban..
Valamiben neked is jónak kell lenned nem igaz?<#wink>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

reynaud
#24835
Határozatlan időt írtam,az lehet 1 nap vagy akár 5 év is! <#hehe>
Szóval...kíváncsi voltam mi történik távollétemben,a számomra hasznos észrevételeim megtartom magamnak.
Talán neked annyit,nem jeleskedtél újdonságok prezentálásával,persze Metallica és Tobias Bernstrup közt elég nagy a kontraszt,remélem érted mire gondolok,jobban nem bontom ki.
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.05.06. 18:43:57

ItaloDisco4Ever !

Zephyr Retiring
#24834
És mi lesz az említett visszavonulással?
Ha csak egy röpke hétre lépsz le, felesleges drámaian búcsút inteni<#hehe>
Bár részemről jó látni, hogy más is kedveli a zenéket...a "jó" jelzőt most hanyagolom, mert ez most pont nem az én zeném<#vigyor>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

reynaud
#24833
Rename - Firewall (Eurotix remix)



Rename - Firewall (Bandcamp)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#24832
Igen a klip jó,arra utaltam én is ! <#kacsint>
Azt hiszem sosem fogok megbarátkozni az előadó ének tudásával,ez inkább szavalás mint éneklés.

ItaloDisco4Ever !

Zephyr Retiring
#24831
Ez most fájt! 😄
Az említett RSF nóta, felejthetetlen! 😊

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

amaximus
#24830
nem kell!

választani.<#vigyor>
amaximus
#24829
a klipp jó, de a dalról a Right Said Fred - I'm Too Sexy dialógusban előadott magasztos mondanivalójú (zeneileg felejthető) dala jut eszembe monó előadásban. <#kacsint>
reynaud
#24827
DDR Space Program - Weekend Cassette (DDR dub)



Ez már egy svéd produkció,megtudja valaki mondani kihez kapcsolható,a napokban posztoltak közül?

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#24826
reynaud
#24825

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#24824
Hey Guys!
Ma orosz napot tartunk.

Kezdésnek egy jó videoklip.



DIGITALO - "Time to Love" (2017)

ItaloDisco4Ever !

Zephyr Retiring
#24823
Nemrég a 80-ason is járt az original verzió.
Nem biztos, de mintha mfn kolléga jóvoltából..
A többi verzió meg sok mindennek nevezhető, csak épp hungarikumnak nem..<#vigyor5>
Nekem a Roland-féle jön be leginkább közülük. Ha választani kellene..
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.05.05. 12:23:01

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#24822
<#falbav><#nyes>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

amaximus
#24821
<#eljen>
amaximus
#24820
durva ! <#eljen><#vigyor>
hogy ezt a zenét honnan a fenéből kotorták elő?mert hogy nem Kati néni ajánlotta,az biztos. 😊
egyébként remek remixek lettek és még az eredeti is jól mutat mellettük, de a zenének ihletet adó francia dal azért jócskán érződik benne



#24819
Az alátét ,Tyrants In Therapy vinyl se rossz. <#nevetes1>

#24818

amaximus
#24816

night synthwave & nu-disco cocktail <#vigyor>

van benne orosz is <#nevetes1>

Pulse 80 & Spaceinvader-Expressways
Spaceinvaders-Acceleration
Neon Nox - Checkpoint feat. Rebecka Stragefors


levezetésnek

Absinth3 - Wanting More
amaximus
#24815
az utopia nagyon jó!!!!
utó pia, a korábbi piálások folytatása

felvilágosítás:
igen, a javarészt 99%
igen, ez nem egyenlő azzal, hogy vágyom arra, innen is mindenki le tudja kapni egy kattal
a cél, ahogy eddig is, a bemutatás.
nem, nem orosz warez oldalakról rakom át ide.
reynaud
#24814


Carino Cat - Speed Undercover (Bandcamp)

Olvastam,nagy az egyetértés miszerint ez egy kiváló dal,csatlakozom a jó véleményekhez,sőt túl licitálom az eddigieket,ez nálam 2017-ben eddig a legjobb zene,nagyon-nagyon jól sikerült produkció!
Megvásárolhatjátok már,van több infóm is a dallal kapcsolatban,de az még nem publikus!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#24813
Amaximus véleményével azonos az enyém is.
Egyáltalán nem találom nyálasnak,ez egy nagyon kellemes italo disco stílus jegyeket jól használó dal,kérdés mikor hallunk belőle többet,és várható é vinylen.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#24812
Heaven42 - The Rhythm Of Love (Album Teaser)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#24811
reynaud
#24810
Hi! <#wave>

Italove CD album tracklist:

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#24808
Ha igazán jó minőségben szeretnéd hallgatni Tobias Bernstrup dalát,a lehetőség adott,a közeli jövőben ahogy arról már adtam infót,megjelenik vinylen !

Egyébként reméltem ha kiszállok a fórumozásból,csak ide kattintok és elfogtok látni hasznos infókkal,újdonságokkal,1 poszt kivételével,elégedetlen vagyok veletek.
A warezolásról meg leírtam már a véleményem,orosz oldalakról lekapott mp3 minőségű fájlok újraosztására szerintem semmi szűkség!

ItaloDisco4Ever !

Zephyr Retiring
#24807
Egyszer egy feltöltésed kapcsán azt állítottad, hogy neked javarészt jobb minőségben is megvannak ezek a zenék...
Akkor most nem értem..világosíts fel please.
Csupa fül vagyok<#hehe>

Addig hallgatok egy másik jó zenét (bár nem sokkal jobb hangminőségben)<#nevetes1>

Tobias Bernstrup - Utopia


Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.05.04. 12:28:10

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

amaximus
#24806
és egy egész jó remix, engesztélesképpen nagyonhosszúcímmel és borzalmas hangminőségben <#nevetes1>


Mr. Edd Lento Style feat. Corona - I Don't Wanna Be A Star (Mr. Edd Euro Disco 80's Retro Style)
amaximus
#24805
amaximus
#24804
ha a sunday nights-ra gondolsz, az szerintem inkább szentimentális, lírai (és egyébként egy kellemes, dallamos darab), mintsem nyálas, persze nyál és nyál közötti érzékenységünk mindannyiunknak különböző, ezért néha javasolt egy kis hardcore vagy metálzene hallgatása is, hogy tudjuk , épp hová húz a szívünk vagy fülünk. <#kacsint>
Musachy
#24803
Ez nagyon nyálas...

imo :) science fiction is science fact

AeroCool
#24802
Valami készül Tony Costa háza táján!<#circling>

New Italo Vinyl

Zephyr Retiring
#24801
Nekem jobban bejött a szürrealista korszakuk még 8 éve.
Hoztak valami egyedi színt és hangzást a zenei palettára..

Night in Wales - Alone in the world (2009)

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#24800
Idén kettő dal van idáig ami már biztos befutó a top 10-ben!

Peter Wilson - Brokenhearted
Night In Wales - Sunday Night

A második valami olyan elképesztően ötvözi a "dögöt" a kezdésével és a melankolikus dallamokat hogy még Sample formájában is
már az év befutója nálam! <#finom>

Már a Dancing is lenyűgözött na de ez....<#wow1><#szeret>

Coming soon EP Night In Wales.




#24799
Ha nem informáltak félre,akkor..........
Estimado-The Escape To Heaven 2017.06.16.
Heaven42-The Rhythm Of Love 2017.05.26
D.White-One Wish 2017.06.09.
Italove-The Album 2017.05.26
Mindegyik CD album formátumban....<#taps><#finom>


#24798
Ez elképesztően jó zene, köszi az ajánlót!

Peter Wilson ügyben Zepyhr-rel értek egyet, nem tudom, volt-e még ilyen ehhez hasonló new italo album, amit ennyiszer hallgattam meg (talán még a Nation Blue....)

Nálam idén mindent visz az Overdrive, abszolút profi minden téren, már minden taktusát tudom kívülről....

<#taps>
AeroCool
#24797


Album június.5

New Italo Vinyl

AeroCool
#24796


Shadows of the Night 12" release and pre-order soon, double single release in July, then I start recording again! This time a few songs from other people
Hamarosan előrendelés a vinyl-re. :-)
Utoljára szerkesztette: AeroCool, 2017.05.01. 15:11:44

New Italo Vinyl

AeroCool
#24795


https://bordelloaparigi.com/shop/musica/jan-demis-preludio-flemming-dalum-rework-12/

New Italo Vinyl

Zephyr Retiring
#24794
Nem inkább: ki korán kel, az fáradt lesz?<#nyes>

Amúgy nem rossz. Kicsit a Modern Talking-ra hajaz 1-2 zene róla,
de mivel csíptem a Bohlen - Anders párost, így nekem ez is bejön..<#eljen>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#24793
Csak a te kedvedért: bakeliton b@szki!
Azaz pontosabban:
Hitlerhez hihetetlenül hasonló hapsi hangjait hangosan,
hanghordozón hallgathatod ha (kell) ha (nem) haver!<#hehe>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#24792
Aki korán kel aranyat lel !!!
Mark Ashley-nek nagyon jól sikerült albuma ez !!!
Ajánlom mindenkinek.
Zephyr Retiring
#24791
off:<#felkialtas>
Figyeltétek, hogy mennyire egyszerre léptünk a tettek mezejére Lazzoo kollégával az imént?<#nevetes2>
on.

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#24790
Engem mostanság Peter Wilson fogott meg. (Nem úgy!<#falbav><#hehe>)

Szóval ha létezne a legkreatívabb new italo előadó cím, én biztosan rá szavaznék az Overdrive album kapcsán<#eljen>
Lassacskán már kívülről fújom a teljes szövegkönyvét, de egyelőre még csak az első cd-nek..
A másodikba még bele sem hallgattam. Nem azért, mert nem érdekel, hanem mert annyira leköt az első,
hogy a másodikat majd akkorra tartogatom, amikor már uncsi lesz az első..<#nyes>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#24789
Mark Ashley - I Will Not Forget You (2017)

http://www102.zippyshare.com/v/T2xhCzQr/file.html

01. Jenny Come Home (Radio Version)
02. Please Believe Me (Radio Version)
03. Breath of an Angel (Radio Version)
04. I Will Not Forget You (Radio Version)
05. A Night of Desire (Radio Version)
06. You're My One Love (Radio Version)
07. Words (Radio Version 2017)
08. Pulse of Time (Radio Version)
09. Tragedy of Love (Radio Version)
10. Hot Like Fire (Radio Version)
11. Face on the Wall (Radio Version)
12. Heart to Heart (Radio Version)
13. Jenny Come Home (Karaoke Version)
14. I Will Not Forget You (Karaoke Version)
15. Hot Like Fire (Karaoke Version)
16. Breath of an Angel (Karaoke Version)
amaximus
#24788
nagyon <#falbav><#bohoc><#hehe>