NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

reynaud
#25194
aha,kellemes ...... video video !!!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25193
....tán nekik is érdekükben állna a legalább 1 perc 'zaj" :xD <#nevetes1>,az első zenéjük sikerében nem kis szerepe van a videónak,szerintem!

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#25192
mint ahogy ezt a melbourne-i csapatot is nagyon szeretem

Video Video - Not Gonna Die

Video Video - Forever Tomorrow



amaximus
#25191
tényleg jók!
a második a stílusban különösen tetszik.
amaximus
#25190
igen, tudom,miért raktad ki, de a fene vigye el, hogy tényleg képtelenek odarakni mellé fél vagy 1 perc zajt!<#vigyor0>
reynaud
#25189
Ettől ma lehidaltam,sokan feldolgozták már az elmúlt időszakban,de ez most nálam abszolút nyerő!

The Rhythm of the Night (Remix) soundcloud

és ez is jó.
La Notte Vola (soundcloud)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25188
Az első daluk amit kihajítottak,elég nagy dobásra sikeredett,ezen oknál fogva a "boritó".
Téged,engem és másokat is izgat (remélem) ,vajon milyen lesz a folytatás!
Vonalon vagyok,ha lesz több infó,majd szólok!

Halkan jegyzem meg,nem értem mostanság az előadók,zenészek hozzáállását,teljesen jogos elvárás lenne legalább egy "sample" a borítóhoz ,ez ugyebár a 80s -90s években másként működött.
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.07.18. 17:42:37

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#25186
végre én is kirakhatok itt még nem járt borítókat <#kacsint> (grrrr)
mflex sounds nyári dömping
azt írták, hogy a vol.2 nevezetű ma jelenik meg, a vol3 meg néhány nappal később, ez már érdekes, mert látok ezeken olyan címeket,amik még nem voltak a youtubeon.

mflex sounds - italo essentials vol2. vol.3
reflection recollection ep edit






amaximus
#25185
<#eljen>
amaximus
#25184
1 borító? nem sok, de ha olyan jó lesz,mint a nyitó zenéjük,akkor üsse kő! <#vigyor>
Zephyr Retiring
#25183
Augusztus közepe/vége leghamarabb..
Bár szerintem a java már ott lapul a gyűjteményedben egy ideje 😊
Futok még pár kört kiküldetésben a "frendcsájz" partnerekkel, aztán megyek csak a központba, de mire visszajövök, a lista meg lesz.
Te priviben kapod majd a teljes listát is, mert a régebbi italo ritkaságok közül is érdekelhet pár ha jól hallotam 😉
Addig meg nyomathatod az infókat ide az újabbakról...

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

AeroCool
#25182
Engem érdekel ha lesz.... köszi

New Italo Vinyl

reynaud
#25181

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25180
Steve Burbon project feat. Tom Garrow - Sweet Summer Love



Steve Burbon project feat. Tom Garrow - Sweet Summer Love (bandcamp)

ItaloDisco4Ever !

Zephyr Retiring
#25179
Tegnap átvonatoztunk Csabára (MM).. A Systems In Blue egyik gyűjtői példányából még volt egy darab, de mivel nem album volt, 4900 pénzért otthagytam. Italo vinylekkel sajna nem találkoztam, pár rock album viszont volt szintén 4900-ért...
Az asszonytól ezt kaptam, mert tudja, hogy szeretem és ez még nem volt meg..
Csak amiatt mutatom, hogy elég durva, hogy mennyiért vehetsz ma rock LP-t, és négyszer annyiért italo EP-t<#falbav>

Szemeztem egy Rhino 4 lemezes kiadvánnyal is (80-as évek italo/euro disco válogatáslemez) ami szintén 4900 volt és szintén utolsó példány, viszont átfutottam a számlistát és több, mint a 3/4-ed része valamilyen ripben már megvan. A maradék meg nem érdekel.

Ja, most pár hét pihi lesz megint, de kaptam egy új kollégát akivel pár szót váltottunk még csak, de kiderült, hogy italo vinyl gyűjtő.
Olyan listát készít majd nekem (italo/euro disco vinylekből) amiktől szívesen megválna. (100-150 lemez) Köztük főleg ritkaságok (picture maxik és betiltott borítójú lemezek is) Ez utóbbiakra magam is kíváncsi lettem<#wilting>
Ha lesz közte new italo lemez netán, fogom jelezni, hátha itt is érdekel valakiket..

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Wind 67
#25178

Csak a WAV peregjen

#25177
Köszi a visszajelzeseket!
<#worship>
reynaud
#25176
Ryan Paris feat. Mauro - Buona Sera Dolce Vita

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25175
Na mesélj,mi a nagy nevetés tárgya,tán nem értesz egyet a leírtakkal?

Mielőtt válaszolnál... a tények makacs dolgok és azt gondolom ,nem attól lesz valakinek befolyása e zenei stílus dolgaiban hogy szuper aktivitással lájkolja,kommenteli a videomegosztón és a face-n a videókat valamint az előadók bejegyzéseit,még csak attól sem hogy kap egy fájlt akár még megjelenés előtt.
Az viszont már valami ha valaki egy lemezkiadótól kap megbízást vagy éppen közbenjárására egy előadónak kiadják a dalát lemezen és folytathatnám....
Az előadók, lemezkiadók a bevételeikből tudják magukat fenntartani.....ugye sejted mire gondolok?,aki beéri egy fájllal,vinyl rip-el, az egy púp a hátukon.

ItaloDisco4Ever !

#25174
Aki megszeretné vásárolni Tom Hooker ‎– Back In Time (European Edition)
Hargent New Media ‎– HGNM1702 kiadásában
2 × CD, Album
Hungary
Released:
24 Jul 2017

#25173
<#nevetes1><#nevetes2>

reynaud
#25172
Ez történik ha valakinek tényleg van befolyása,ráhatása,ismertsége manapság a new-italo stílusban!
Köszönjük !

ItaloDisco4Ever !

Wind 67
#25171
Tegnap elmarasztaltam őket, hogy az ígért bemutató részleteket elfelejtették közétenni. Hát mára meg is született..

Csak a WAV peregjen

amaximus
#25170

<#nevetes1> van benne valami
amaximus
#25169
the night szerencse hogy ingyen is elérhető,mert ezért a katyvaszért pénzt nem adnék, a másik rendben van
köszi az infót.
amaximus
#25168
full nyúlt alapok, néhol picit b kategóriás jellemzők, de szeretjük A1-et! <#vigyor><#eljen>
amaximus
#25167
a look..az tényleg jó zene a king pedig egy abból készített egyszerű leirat, de akinek ez vinylen kell,annak tényleg jó vétel lesz.
amaximus
#25166
nekem ez még nem mond sokat, várjuk azért meg a véglegest vagy teljes hosszt az ováció előtt. egyelőre még azt sem látom vagy tudom, mi lesz az ep-én, gondolom a korábban youtubon megjelent zenékből is lesz rajta. meg hát mikor is? szóval türelmes vagyok.<#guluszem1>
reynaud
#25165
Peter Wilson - Satellites/I Just Wanna Turn Back Time (previews)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25164
Eden-Don't Wanna Lose You



Eden - Don't wanna lose you (remixes) Free DL (bandcamp)
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.07.12. 16:04:56

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25163

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25161
Ez infó első kézből,és már csak "Carino Cat" miatt is kapós kiadvány lesz!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25160
Tom Hooker - I Look Into Your Eyes



Tom Hooker ‎– King Of The World / I Look Into Your Eyes (Flashback Records ‎– FLA 0007 ) -Vinyl, 12", 45 RPM, Maxi-Single

Nagyon jó! <#taps>

Gondolom a legkézenfekvőbb beszerzési lehetőséget a hazai lemezgyűjtők már ismerik:
Wind

ItaloDisco4Ever !

rain70
#25159
OMGOMGOMG!!!
nesze neked uborkaszezon!
remelem ipad-rol jo lesz a belinkeles!
a hatamon felallt a szor ettol a kis etvagygerjesztotol!
MFLEX SOUNDS most megmutatja majd milyen az igazi italo disco! Nagyon varom!!!! Wow ezek a csaveszok tonkretesznek! <#wow1><#nevetes1> Azok a hangok omg BRUTALIS!!!! miert van mar vege?... <#falbav><#zavart1>

#25158
A WITHOUT YOUR LOVE-t elszúrta<#shakehead>, kettő éve máshogy készítette el.
Persze aki nem hallotta annak ez is nagyon tetszeni fog.
Még jó hogy anno rágtam a fülét hogy készítse el mert csak egy másfél perces demója volt belőle.

reynaud
#25156
"NEW MAGIC SYSTEM DJ VINYL" :

FAR AWAY FROM ME (REMASTERD)
UP & DOWN
WITHOUT YOUR LOVE
SEE YOU AGAIN


infó
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.07.11. 16:30:39

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25155
Jock Hattle - All For One

ItaloDisco4Ever !

rain70
#25154
talan befer ide ez a tegnapi zene bar nem lesz a kedvencem de nem is rossz.
nemetul meg eleg ritkan hallani
Thomas Anders - Sternenregen (ZDF Fernsehgarten 09.07.2017)


rain70
#25153
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A rengeteg hsz kozott talatam egy ilyet is es komolyan mondom hogy ebben semmi tulzas nincs foleg ha masok is igy latjak!!!
https://kephost.com/image/0tSb

amaximus
#25152
a matt pop remix egész jó, de ezzel az énekelgetéssel nem tudok mit kezdeni, valahogy sehogy se nem. <#vigyor0>
amaximus
#25151
4 nővel egész jól bírod a napi kihívásokat. nekem sokszor egy is sok! <#nevetes1>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
nem írtam le, de szinte szóról szóra én is így gondoltam.
az eredeti egy hallgatható, de átlagos zene, ebből az MS megint egy remekművet csinált, nem tudom, hogy csinálja, de olyan érzékkel nyúl a dalok használható részeihez, amit csak nagyon kevesen tudnak.betalált rendesen. <#eljen>
Wind 67
#25150

Csak a WAV peregjen

rain70
#25149
tetszik! <#eljen>
rain70
#25148
ezek is jo zenek!
rain70
#25147
most nem bibelodok ekezetekkel ipad-on gyorsba irok.
tegnap nem tudtam meghallgatni bar hallottam hogy a facebookon megint megorult a telefon.
a csalad kicsinalt agyilag <#nevetes1> 3 kislany maszkalt a fejemen orakon at szerintuk a felesegemmel ez baromi vicces es apanak is nagyon tetszik! hat 2-3 ora utan mar nagyon nem <#falbav>
de az uj hirtelen a semmibol megjelent remix megint csak kozhely lenne es ujbol padlot fogtam.
az eredeti dal ehhez kepest egy fos pedig az is eleg jol hangzik de ezek a csaveszek tudjak hova kell nyulni atvarialni es teljesen uj a video alatti leirasbol idezve a 80 as es a wave hangzast olyan szintre emelni hogy megint lekoltozzek padlora. soha ne hagyjak abba meg par szamomra nem tetszo vagy a megszokottnal gyengebb alkotas is jelenik meg mert nincs ra szo amit Mflex muvel.
fantasztikus es lehengerlo dal!!!!! de ez kozhely megfogalmazni jol nem is lehet annyira tancraperdito hangulatos es elvezetes lett a brutalis es szokasos Mflex hangokrol nem is beszelve!!!<#eljen>
amaximus
#25146
new retro wave

Moderns - Jarre
amaximus
#25145

Mflex Sounds feat. Bleachers - Don't Take The Money (80's reincarnation remix)