NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

amaximus
#25144
pár újdonság a 2x is meghallgathatóak <#vigyor> közül


Thunder Porpoise - Oppenheimer's Gambit



Volt Age - Pleasure Operator (feat. Maram El Dsoki)




Modern Martina - ItaloDisco (demo)

amaximus
#25143
kellemes space darab <#eljen>
a liberate tesó is!<#kacsint>
amaximus
#25142
synthwave szerbiából

Isidor - Wave Rider




Isidor - Wave Rider (3L3CTROGUN Remix)


#25141
Van egy ilyen új...
(ssynth)

rain70
#25138
Egyet szögezzünk le és az évek alatt gondolom ez már leesett, aki ki és megismert.
Nem tollas a hátam! <#hehe>, de nagyon nem! Tehát nekem nem muszáj "megmagyaráznod" a semmit.

Close...
Wind 67
#25137
New Generation vol. 3. (RR 020 ) should be ready soon.
-Estimado - Without You
-Marc Fruttero - Dance My Life Away /Flashback Mix),
-Bunny X - If You Say Yes (Digimax Rmx)
-Carino Cat - Speed Undercover . etc...

Csak a WAV peregjen

#25136
Nekem meg pont ez,meg a Electro Potato - Vocoder Love, tetszik az itteni elmúlt egy heti youtube video, new italo
bemutató termésből.A Victor Ark feat. Matt Doll - Dark Affair -ban én is érzem a lapos részeket, de az alapja,meg a refrén
rendben van.Én már tudom is, hogy hol fogok belenyúlni,ha majd elérhető lesz az EP. Volt már olyan zeném, ahol az
"uncsi" részeket rövidebbre mixelve ,nekem jobban tetsző zene lett valamiből.
#25135
Köszönöm szépen :-) <#worship>
reynaud
#25134
Szevasz Rain!

Mint írtam az év első feléből válogattam a véleményem szerint legjobb italo-disco stílusú zenékből.
A "summer" azért került oda,mert benne vagyunk a nyárban,lassan a kellős közepén,ez utalás is volt arra,én ezen a nyáron ezeket a dalokat hallgatom gyakran,illetve fogom.
Azt gondolom egy zenei fórumon egy személyes vélemény alapján összeállított lista elfér,mondjuk úgy félévente,nem fogok két hét múlva újat írni.

Uborkaszezon....nem vagyunk elárasztva minőségi új zenékkel,Carino Cat dal már jó ideje fájlként elérhető,megvásárolható.

Nem gúnyolódtam,csak céloztam azok felé akik csak olvasgatnak....egy zene fórumnak a hozzászólások adják értelmét.
Nekem is van dolgom bőven,de akár naponta fél-egy órám zenékkel foglalkozni szerencsére egyenlőre van,ez nem életcélom,a zene számomra egy hobby.

De most úgy megsértődtem <#nevetes1> hogy tudod ahogy szoktam mondani,soha többet nem jövők fórumozni.
Aztán lehet a napokban kihajítja német zenész barátom az újdonságát,így aztán előfordulhat hogy meggondolom magam,és szokásom szerint visszatérek,vagy nem..... 😊 <#integet2>

ItaloDisco4Ever !

rain70
#25133
Ahogy írtad is, ez a te véleményed.
De mielőtt világszerte elterjedne ez a lista<#hehe>, csak közlöm, amit tavaly év végén is, hogy a nyár még csak most kezdődött, de a lényeg, hogy már van szép színesben megszerkesztve széltől szélig futó reklámcsíkkal.<#zavart1> Igaz, hogy az uborkaszezon állításod sem jött be,<#lama><#law> mert pont a az általad első helyen lévő "tetűmászó 0:47" ami valóban nagyon jó és űditő italo disco zene pontosan erre cáfolt rá, meg azóta már több is, de azért ha lehet a 2017-es top és mindent eldöntő slágerlistát ne két hét múlva dobd ide. <#duma>

A gúnyólódásodat sem értem, mikor megint az a téma jön elő, hogy csak Reynaud viszi a hátán a topikot és más nem szól hozzá, végül nem lesz miről beszélni és szerintem Amaximus jelezhetné már, hogy a topik zárható, mert mindenki csak a háttérben veri nem dumcsizik itt, vagy esetleg én is léphetek az ügyben. <#nevetes2> Ne kezdjük amit tavaly, ez a topik pont úgy jó, ahogy van. Mindenki annyit szól hozzá, amennyit akar. Ne a Te dolgod ezt sérelmezni. És nem azért írtam, mert éppen csalánra pisáltam, csak épp így alakult.
Mindenkinek van dolga, pl család, munka bármi és nem az az életcélja, hogy egy fórumon b...sza el. <#integet2>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2017.07.01. 07:38:18
AeroCool
#25132
Szia! Már megjelent.
https://www.gloobalmusic.es/Tienda/prestashop/es/inicio/18-max-system-your-bring-the-sun.html
Szivesen! :-)
Utoljára szerkesztette: AeroCool, 2017.07.01. 04:50:35

New Italo Vinyl

#25131
Szia! Nem tudod mikor jelenik ez meg?
Köszi <#eljen>
#25130
Szerintem is gyenge!

reynaud
#25129
Victor Ark feat. Matt Doll - Dark Affair



Nekem nem tetszik,lapos az egész!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25128
Jók ezek is!
Egy év végi bővebb listán helyük lesz.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25127
Most hogy mondod,tényleg olyan mint egy CD hátsó borító, az időmből ennyire futotta,egyébként el is fogadnék ezzel a 10 dallal egy CD válogatást,merthogy a 3-as sorszámú még meg sem jelent,a 8-as pedig nincs meg,mert a lemezről csak a felírt verzió tetszik,így aztán én ezt spórolósra fogva magam,kihagyom.

A tippeket köszi,ezek korábbról már ismert ,de valóban 2017-es kiadványokon megjelent felvételek.
Őszintén szólva nem éppen az én zenei világom egyik sem,nem cserélném egyik dalt sem a tízes listámról ezekkel,de ízlés dolga,neked bejövős,egy ilyen jellegű lista meg erről szól.

ItaloDisco4Ever !

#25126
Én ezeket a zenéket még minden képen ide sorolnám!
Tony Costa Feat Charly Danone - Go!
Retronic Voice - Sea of Life
Baccara feat. Maria Mendiola & Cristina Sevilla - I Belong To Your Heart

amaximus
#25125
egy elég jó spacesynth

Illuminaire - Alysius



amaximus
#25124
és a dancsó peti féle videó remixe is remek lett. Sanyika! <#vigyor>

Neo feat. Dancshow - Videomania (Electro Potato Remix)



amaximus
#25123
őszintén mondom, hogy most meglepett az ifjúság <#eljen>

Electro Potato - Vocoder Love (1984 Version)



Zephyr Retiring
#25122
Dieter Bohlen - Megamix (modern talking megahits 2017)



"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#25121
Szép lista vizualizáció<#taps><#eljen>
Engem egy audio cd hátuljára emlékeztet<#nevetes1>

3 zenét feltétlenül meg kell említsek amit hiányolok a listádról,
vagy inkább ha lenne sajátom, egészen biztosan szerepelnének rajta..

3. Spatial Vox - Incanto d'Amore (megunhatatlan vérbeli italo)

2. D. White - One Wish (kihagyhatatlan klasszikus stílusú italo)

és ugyan már régebb óta elérhető, de Európában még csak idén került korongra,
tehát sorolhatom ide az egyik számomra legkedvesebb zenét is:

1. Birizdo I Am ‎– Mademoiselle (2017. 05. 17-től)

Ezt a tavalyi verziót pedig csak úgy hallgatni adom, mert az idei listára már nem tehető<#vigyor>

Birizdo I Am - Mademoiselle (Italo NRG Bell Edit 2016)


Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.06.30. 06:29:00

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

reynaud
#25119
The Best : Carino Cat - Speed Undercover

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25118


Az év első felének legjobb italo-disco zenéi közt válogatva a rangsor,véleményem szerint ezek a new-italo dalok említésre méltók az elmúlt hónapokból.
Amennyiben hozzácsapnátok a listához még egy-két dalt ,a lehetőség nyitott.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25117
Orlando - Easy Lover (Savino Mix) 2017



Ráduma nélkül!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25114
Ez a trehány videó méltó a korongra került zenékhez,még jó hogy feldobtad a tracklistát,mert a videóból csak találgatni lehetne:

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25113
Azért megkérdezném ,Giuseppe Alicata kezébe kiadott mikrofont,mert hogy énektudása nagyjából egyenlő a nullával,súlytalan az egész!
Amúgy sem vagyunk elkényeztetve jó férfi énekesekkel az új generációból,van Ismael Blanco Ramos.Martin Blix meg utána egy jó nagy űr,de ez a vokál mindent visz,lefelé ....

ItaloDisco4Ever !

AeroCool
#25112
Victor Ark Track list

New Italo Vinyl

AeroCool
#25111

New Italo Vinyl

AeroCool
#25110
Altra "Musica di plastica" (Vinile Flashback Records) in arrivo. B| - Tom Hooker Miki Chieregato Due
http://www.kepmegoszto.com/201706280002/5952d5fbe1ce4-19248105_1407875769281026_971083453022618549_n.html

Utoljára szerkesztette: AeroCool, 2017.06.28. 00:03:04

New Italo Vinyl

AeroCool
#25109

New Italo Vinyl

AeroCool
#25108

New Italo Vinyl

#25107
Heaven42 - The Rhythm of Love 2017

http://www61.zippyshare.com/v/uKJNXwlH/file.html

01. Saturday Night (05:59)
02. Sinner (06:10)
03. Give Me Your Love (06:17)
04. Lost In Your Heart (03:52)
05. Angels Of The Night (04:23)
06. You And Me (03:10)
07. Just Tonight (Synthya remix) (03:46)
08. Against The Odds (04:26)
09. Midnight Train (04:04)
10. I Miss Your Touch (03:42)
11. Run Away (04:28)
12. Strong To Fight (06:17)
13. Dancing & Moving (05:06)
#25106
Systems in Blue - Take It Like a Man - EP (2017)

http://www118.zippyshare.com/v/YuvWWA6e/file.html

Systems In Blue
2017 -Systems In Blue - Take It Like a Man - EP 320 00:22:58
01. Take It Like a Man
02. Take It Like a Man (Extended Mix)
03. Take It Like a Man (MS Project Edit)
04. Take It Like a Man (MS Project Club Mix)
amaximus
#25105
néhány napja a mindenféléről <#vigyor> énekelő együttes svéd zenei érában és 80's synth-pop hangzással megjelenő, egyelőre magáról igen keveset eláruló csapat kellemes zenéiből válogattam

G L A S

GLAS - Vakuum

GLAS - Människor

GLAS - Ögon

GLAS - Gud


a végét meg leöblítjük egy egész jó remix-el

Tomer Aaron - Here We Go (Gerson Tellez italo disco remix)

#25104
Szeptemberben 3. album <#eljen>

Systems In Blue - Take It Like A Man (Album Version )

#25103
A legnagyobbak <#eljen>
SYSTEMS IN BLUE - TAKE IT LIKE A MAN " 2017" Mr Project ( Extended Mix )

#25102
Tony Costa Feat Birizdo I Am - Yesterday
#25101
BCR gyűjtőknek,hogy ne legyen unalmas <#hehe>
BCR
reynaud
#25100
Tony Costa feat. Charly Danone - Go!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25099

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25098
Linkin Park - In The End (Fury Weekend remix)



sc

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25097
Legalább ahogy azt Peter Wilson szokta,egy 50mp-es sample 😊,azoknak akik érdeklődését felkeltette,s esetleg meg is vásárolnák.

ItaloDisco4Ever !

AeroCool
#25096

New Italo Vinyl

AeroCool
#25095

New Italo Vinyl

Zephyr Retiring
#25094
Tgolyó utólagos engedélyével<#vigyor><#worship>
Bár már amúgy is látta itt majdnem mindenki<#nevetes1>

Clayback A kulisszák mögött 2017.06.04.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.06.20. 21:27:51

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#25093
Egy kis olvasnivaló: Balla balla! Az italo disco titkos története.
Forrai Krisztián 3 éve így gondolta.

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."