NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

reynaud
#25244
Tom Garrow - Angel Of My Heart



Tom Garrow - Angel Of My Heart (BandCamp)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25243
Orchestral Manoeuvres in the Dark - The Punishment of Luxury



OMD

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25242
Rég nem vártam ennyire egy új stúdió albumot mint most tőlük,rövidesen érkezik.

The Twins

ItaloDisco4Ever !

#25241
Köszönöm a jó tanácsot ..... bár én sok embert ismerek akiknek azonos a zenei ízlése .... legalábbis eddig ezt hittem .... de most már tudom ez nem lehetséges .....
reynaud
#25240
Jön hamarosan a vol.11

ItaloDisco4Ever !

#25239

МакSим - Штампы (Alexander Pierce Remix)
#25238
Dario Silver - Lonely in the name of Love (2017)
reynaud
#25237
De hát ez pont egy komment.

Ha ezt a választ vártad,örülők hogy nem okoztam csalódást. <#hehe>
Egy jó tanács : soha ne várd el senkitől hogy egy zene megítélésében egyetértsen veled,a zenei ízlés olyan mint az ujjlenyomat,sok hasonló van,de nincs két azonos!

ItaloDisco4Ever !

#25236
Köszi, pontosan ezt a választ vártam ........ no comment
reynaud
#25235
"(remélem egyetértetek )" .....nem!!!<#hehe> <#nevetes1>

de ha már ez az album amiért én egy fillért nem adnék,a legjobb rajta,talán még az eredetit is felülmúlja :




Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.07.29. 11:06:07

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#25234
igen az, van pár jó remix még azon a shanghai ballerina feldolgozás albumon. az elején még fura volt, de már elég jól megszoktam az öklut brünkölgiskel tájál szülá féle nyelvfordulatokat. 😊
#25233
Ez mekkora zene te jó ég ..... (remélem egyetértetek ) ..... az év eddigi legnagyobb slágere nálam 😊

#25232



Utoljára szerkesztette: allacska, 2017.07.26. 20:10:11
reynaud
#25231
Akinek kell,már megszerezhető a Mirko Hirsch remix.

Sweet Summer Love - Mirko Hirsch remix by Steve Burbon (bandcamp)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25230
Úgy ám,ez Fred Venturáék műve,egy nagyon jó "Italoconnection" zenei alap.
Szintén meghallgatnám Fred Ventura vokállal.
Elsősorban a spanyolok körében ez így is nagyon népszerű,elképesztő mennyiségű kommentet olvasni a videómegosztón a dalhoz!

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#25229
tudom, hogy TG haver, 😊
rendben, várjuk a folytatást.
amaximus
#25228
de szép fiú!<#nevetes1>
egy jó italoconnection zene transzveszti előadásban,
Fred Venturától is meghallgatnám ezt, angol verzóban persze. 😊
reynaud
#25227
s ha már a spanyolok és a spanyol nyelv......

La Prohibida - Baloncesto

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25226
Szerintem is jó,s mivel a dalban érdekelt egyik személy távbarátom, vannak további infóim, majd ha aktuális lesz visszatérek rá.

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#25225
érdekes ez a tinypic, egyik pillanatban elen cora ep-ét mutat, a másikban meg most egy ugrató lovast! <#nevetes1>
reynaud
#25224
That was a first-hand information again to Mr.Wind. <#eljen>
Thanks for this!

...a kiadó jövőbeni kiadványai közt ,ez is hamarosan.



Merthogy ezt elkapkodták ,azaz elfogyott,csúnya elírással ! (A spanyolokat általánosságban nem igazán izgatja az angol nyelv,az indok az övék is világnyelv)
infó 2

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#25223
szerintem nagyon jó!
reméljük a végén kap egy normális masterelést.
Wind 67
#25222

Csak a WAV peregjen

reynaud
#25221
Steve Burbon Project feat. Tom Garrow - Sweet Summer Love (Mirko Hirsch remix)



Érdekel a dallal kapcsolatban a véleményetek.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25220
"Ebben nem is kételkedem, mert ezt eddig is magasan hozták és tudták."

Igen,8 perc illetve a körüli játékidejű zenéket (lásd & hallgasd), Mike szokott tudni úgy megkomponálni hogy nincs "pause" a dal meghallgatása közben,inkább a "repeat" gomb megnyomása!

Rain,te nem elfogult vagy hanem Mflex rajongó,ez teljesen rendben lévő dolog,s ebben a zenei stílusban minden egyes rajongóját nagyon meg kell becsülnie az előadóknak.....

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#25219
nem tudom, hogy pontosan mi lesz, hisz egy csomó stílust írtak, én inkább valami vegyesre számítok, ebből is, abból is.
francba, látod a moments-et nem is kérdeztem, a borító alapján nem nehéz kitalálni, majd később lesz valahol. 😊
sem katiról, sem dmc-ről nincs fotóalbumom, de mflexről sincs. <#nevetes1>

rain70
#25218
""""az Mflex Sounds megpróbálta a legszebb melódiákat és dallamokat összegyúrni, törekedve arra, hogy a hosszú dalok hosszú élményt is nyújtsanak. """"

Ebben nem is kételkedem, mert ezt eddig is magasan hozták és tudták, de akkor ezek szerint a vol3 is italo disco lesz mind?
Kate-ről és DMC-ről esetleg van fénykép?
Őket még nem láttuk! <#nevetes1>

Csak egyvalami zavar, hogy a MOMENTS NINCS RAJTA!!!! Az mikor lesz elérhető, a legjobban az a dal érdekel?!!!
Ma is hallgattam, de most is tartom magam ahhoz, amit írtam: Mesterek feletti mestermű!


Utoljára szerkesztette: rain70, 2017.07.24. 12:55:49
amaximus
#25217
italo remixes

JUST DO IT <#kacsint>
amaximus
#25216
spacesynth

Vovich-Ghost Rider



amaximus
#25215
nocsak, bő 4 nap után jött válasz, idézgetek belőle:

az alapkérdésem az volt, hogy mikor és miféle lesz a vol3 és naívan reméltem, gyorsan kapok egy csomó sample-t, de azt pont nem kaptam. <#rolleyes>


"..........kérdésedre reagálva pár konkrétum az Italo Essentials Vol. 3 EP-vel kapcsolatban, ami már teljesen kész van jó ideje, és további zenék is be vannak tárazva, de megjelenése mégis legkorábban 10-15 nap múlva várható, többnyire valóban új zenékkel. Az sem elképzelhetetlen, lesz addig youtube ízelítő a tartalomból.
A sorban következő album hosszúságú EP-énk is követni fogja az Mflex Sounds-féle italo vonalat, de leginkább stíluskavalkádra kell számítani, italo disco, disco, ballada, chillout és ambient elemek váltakozására, de a Vol. 3 különlegessége talán az lesz, hogy kifejezetten hangulat manipulatív a tartalom, amiben az Mflex Sounds megpróbálta a legszebb melódiákat és dallamokat összegyúrni, törekedve arra, hogy a hosszú dalok hosszú élményt is nyújtsanak. Nagyon bízunk benne, hogy ez az EP még szélesebb rétegekhez fog szólni vagy eljutni, mint a korábbi zenék vagy albumok...........A tervek szerint pár hétig valószínű csak a bandcamp-en lesz megvásárolható, mielőtt a többi zeneboltban elérhetővé tesszük.....akit érdekel, kövesse nyomon a megjelenő hivatalos információkat.

Köszönjük.

Mflex Sounds Team
Kate"

eddig a néhány részlet, sokkal okosabb nem lettem, csak pici infóval gazdagabb<#hehe>, és mivel beleolvastak a fórumba, Rain neked küldtek egy külön üzenetet <#nevetes1>, priviben átnyomtam.
amaximus
#25214
nekem is tetszik, csak visszafogottabb vagyok, na. nehhogy az legyen, hogy elfogult vagyok,mint te!<#nevetes1>
neked nem kell.<#vigyor>
amit eddig láttam, az tényleg elég sok zene, azért is írtam pár napja, hogy nyári dömping jön.
lehet az a baj, hogy sokat írtál, én meg 2 év alatt csak 2x. <#nevetes1> és az is valószíű,más téma miatt.
csak 1 email címet ismerek, a hivatalosat, csak arra tudok írni, hisz nem FBzek, ott csak a nyilvános oldalt látom, de eddig még nekem sem válaszolt senki, tehát a csordogálás még várat magára.<#vigyor0>
rain70
#25213
Ez viszont nagyon betalált!
rain70
#25212
Teljesen egyetértek. Nagy várakozással kattintottam rá, de az egész olyan semmilyen.
Pedig jól indul, aztán kipukkad.
rain70
#25211
Másképp megfogalmazni nem lehet. Most valahogy azt értelmezem, hogy akiről jót írnak az elfogult? <#mf1>
Baromság, ne írj már hülyeségeket. Ha lesz olyan darabokra szedem őt is, ahogy jó párszor megtettem már.
De a csáveszekről tudjuk, hogy nem földlakók! <#nevetes1> Ennyi új zene meg honnan jön már? <#wow3> hogyan?
Másrészről már én írtam neki 4-5 levelet is, de választ nem kaptam! Az sem biztos, hogy az az email címe még működik, amit én ismerek.
Vagy működik, de nem olvassák. Tehát, hogy is van ez, hogy Neked csordogáltatnak infó, vagy infókat? <#hamm>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2017.07.22. 12:49:12
amaximus
#25210
így szebben mutat, egyébként pofás darab, ha ez a 90es évek fénykorában jelenik meg, biztos, hogy megvettem volna


Utoljára szerkesztette: amaximus, 2017.07.22. 12:14:31
reynaud
#25209
Bingo! <#taps>
Nem okoztál csalódást,jó a memóriád!

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#25208
az agyon egy kicsit túlzás, amax megemlítettem. a philips audio cd felvevődre gondolsz?<#vigyor>
reynaud
#25207
egy kis help.....agyon piszkáltál anno miatta!....persze nincs harag!

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#25206
ne szivass már,bökd ki,
ua lemez és kétféle oldallal,vagy kétféle lemez vagy poros a polc? áruld már el inkább! 😊
amaximus
#25205
nem akartam ennyire kritikus lenni, én a vokált okolom az unalomért, de az is igaz, ez elég lett volna 5percben is.
reynaud
#25204
Amaximus ,látom most éppen aktív vagy,ezt a képet most valami miatt nekem címzem,érdekel kitalálod é miért?
Figyelj minden részletre a fotón.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25203
Én kritikusabb leszek most nálad,ez úgy ahogy van dögunalmas!
Egy több mint 8 perces verziót akkor érdemes egy dalból csinálni ha azt megtudják úgy komponálni hogy nincsenek unalomba fulladó részek,ez a zene nálam másfél perc után pause,és felejtős!
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.07.22. 11:42:41

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#25202
a zene kellemes, de nem túl izgalmas ez a vokál, Danielnek kicsit megkopott a hangja?!
reynaud
#25201
Retronic Voice - True



Retronic Voice - True (bandcamp)

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#25200
pedig ez most eléggé elfogultan hangzik. <#vigyor0>
amivel megint nem tudok nem egyetérteni,mert zeneileg ez ismét össze van rakva rendesen és az is igaz, ő tényleg teljesen egyedi, egyelőre hamisíthatatlan, vagy párja nincsen megoldásokkal és hangokkal.
jogos, rakhattam volna elérhetőségeket, de gondoltam,akárhová kattint bárki ms dolgokban, egy halom link van mindenhol,tehát nem lehet nem megtalálni. a vol2 húzós zenékből van, és ez a legutóbbi is a helyén van, de én már a vol3ra vagyok nagyon kíváncsi,met ott túl sok az ismeretlen. 2 napja írtam nekik némi infóért esedezve, ha kapok választ, megosztom.

Wind 67
#25199

Csak a WAV peregjen

rain70
#25198
Ugye, ugye! <#law><#nevetes1>
Tudtam én már abból a kis szösszenetből, hogy ez egy vérbeli italo disco dal lesz, de arra nem számítottam, hogy megint ennyire mesterien lesz összerakva. Honnan szedik ezeket a hangokat, hogy tudják előállítani, ami ennyire italo és ennyire egyedi, nem mástól elcsórt hasonló hangzás, hanem valóban Mflex SOUNDS!
A nálam csúfos bukású night after night italo disco zene után, amiről kiderült, hogy valahol eddig porosodott 2014 óta, ez a dal mindent lesöpör. Hallgatom 9 percen át és még hallgatnám és nem is hiszem el, hogy ennyi idő után még mindig annyira erős a dal, hogy nem akarom, hogy vége legyen. Nem tudom halljátok-e, de teljesen olyan, mintha két különböző dalt gyúrt volna egymásba Mflex, de erre csak ő képes, hogy mégis egy mesteri egésznek tűnjön. A befejezése is mesteri.<#ijedt>

Esküszöm, hogy ez a csávesz valahol nem normális <#nevetes2>, mást nem tudok írni, mert az eszméletlen, meg a döbbenetes és a többi hülye közhely ömlengés megint csak enyhe kifejezése lenne ennek a tanítani való italo disco dalnak! A hétvégén ha hazaérek meg is veszem ezt az EP-t. De legkésőbb kedden. A videó is minden porcikájával együtt lélegzik a dallal.
Nem csodálom, hogy megint őrület van, én is megyek vissza a padlóra! <#nevetes1>

Nem vagyok elfogult, ha valakinek ez jönne le, ami nem tetszik azt kiosztom, Mflex is megkapta már jó párszor a magáét, de amiket pár éve, ebben az évben, főleg mostanában idehajítanak, azt a mindenki csak legfeljebb valamennyire megtanulhatja, lemásolhatja, de jobbat a büdös életben nem fognak tudni csinálni.
És, ahogy Reynaud kolléga is kiszokta tenni az elérhetőségeket, én is kiteszem ide:
Azt hiszem bőven elég csak egy link, mert ott van az összes megvásárolható elérhetőség tulajdonképpen:

mflexsounds


Utoljára szerkesztette: rain70, 2017.07.21. 14:00:09
amaximus
#25197
az nálam nagyon betalált!
amaximus
#25196
na de nem úgy ez, tehát megjelent az EP

Mflex Sounds - I Wanna Know



amaximus
#25195
hol a video?? ez egy állókép!<#nevetes1>