NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
#25241
Köszönöm a jó tanácsot ..... bár én sok embert ismerek akiknek azonos a zenei ízlése .... legalábbis eddig ezt hittem .... de most már tudom ez nem lehetséges .....
#25239
МакSим - Штампы (Alexander Pierce Remix)
#25238
Dario Silver - Lonely in the name of Love (2017)
De hát ez pont egy komment.
Ha ezt a választ vártad,örülők hogy nem okoztam csalódást. <#hehe>#hehe>
Egy jó tanács : soha ne várd el senkitől hogy egy zene megítélésében egyetértsen veled,a zenei ízlés olyan mint az ujjlenyomat,sok hasonló van,de nincs két azonos!
Ha ezt a választ vártad,örülők hogy nem okoztam csalódást. <#hehe>#hehe>
Egy jó tanács : soha ne várd el senkitől hogy egy zene megítélésében egyetértsen veled,a zenei ízlés olyan mint az ujjlenyomat,sok hasonló van,de nincs két azonos!
ItaloDisco4Ever !
#25236
Köszi, pontosan ezt a választ vártam ........ no comment
"(remélem egyetértetek )" .....nem!!!<#hehe>#hehe> <#nevetes1>#nevetes1>
de ha már ez az album amiért én egy fillért nem adnék,a legjobb rajta,talán még az eredetit is felülmúlja :
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.07.29. 11:06:07
de ha már ez az album amiért én egy fillért nem adnék,a legjobb rajta,talán még az eredetit is felülmúlja :
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.07.29. 11:06:07
ItaloDisco4Ever !
igen az, van pár jó remix még azon a shanghai ballerina feldolgozás albumon. az elején még fura volt, de már elég jól megszoktam az öklut brünkölgiskel tájál szülá féle nyelvfordulatokat. 😊
#25233
Ez mekkora zene te jó ég ..... (remélem egyetértetek ) ..... az év eddigi legnagyobb slágere nálam 😊
#25232
Utoljára szerkesztette: allacska, 2017.07.26. 20:10:11
Akinek kell,már megszerezhető a Mirko Hirsch remix.
Sweet Summer Love - Mirko Hirsch remix by Steve Burbon (bandcamp)
Sweet Summer Love - Mirko Hirsch remix by Steve Burbon (bandcamp)
ItaloDisco4Ever !
Úgy ám,ez Fred Venturáék műve,egy nagyon jó "Italoconnection" zenei alap.
Szintén meghallgatnám Fred Ventura vokállal.
Elsősorban a spanyolok körében ez így is nagyon népszerű,elképesztő mennyiségű kommentet olvasni a videómegosztón a dalhoz!
Szintén meghallgatnám Fred Ventura vokállal.
Elsősorban a spanyolok körében ez így is nagyon népszerű,elképesztő mennyiségű kommentet olvasni a videómegosztón a dalhoz!
ItaloDisco4Ever !
de szép fiú!<#nevetes1>#nevetes1>
egy jó italoconnection zene transzveszti előadásban,
Fred Venturától is meghallgatnám ezt, angol verzóban persze. 😊
egy jó italoconnection zene transzveszti előadásban,
Fred Venturától is meghallgatnám ezt, angol verzóban persze. 😊
Szerintem is jó,s mivel a dalban érdekelt egyik személy távbarátom, vannak további infóim, majd ha aktuális lesz visszatérek rá.
ItaloDisco4Ever !
érdekes ez a tinypic, egyik pillanatban elen cora ep-ét mutat, a másikban meg most egy ugrató lovast! <#nevetes1>#nevetes1>
That was a first-hand information again to Mr.Wind. <#eljen>#eljen>
Thanks for this!
...a kiadó jövőbeni kiadványai közt ,ez is hamarosan.
Merthogy ezt elkapkodták ,azaz elfogyott,csúnya elírással ! (A spanyolokat általánosságban nem igazán izgatja az angol nyelv,az indok az övék is világnyelv)
infó 2
Thanks for this!
...a kiadó jövőbeni kiadványai közt ,ez is hamarosan.
Merthogy ezt elkapkodták ,azaz elfogyott,csúnya elírással ! (A spanyolokat általánosságban nem igazán izgatja az angol nyelv,az indok az övék is világnyelv)
infó 2
ItaloDisco4Ever !
Steve Burbon Project feat. Tom Garrow - Sweet Summer Love (Mirko Hirsch remix)
Érdekel a dallal kapcsolatban a véleményetek.
Érdekel a dallal kapcsolatban a véleményetek.
ItaloDisco4Ever !
"Ebben nem is kételkedem, mert ezt eddig is magasan hozták és tudták."
Igen,8 perc illetve a körüli játékidejű zenéket (lásd & hallgasd), Mike szokott tudni úgy megkomponálni hogy nincs "pause" a dal meghallgatása közben,inkább a "repeat" gomb megnyomása!
Rain,te nem elfogult vagy hanem Mflex rajongó,ez teljesen rendben lévő dolog,s ebben a zenei stílusban minden egyes rajongóját nagyon meg kell becsülnie az előadóknak.....
Igen,8 perc illetve a körüli játékidejű zenéket (lásd & hallgasd), Mike szokott tudni úgy megkomponálni hogy nincs "pause" a dal meghallgatása közben,inkább a "repeat" gomb megnyomása!
Rain,te nem elfogult vagy hanem Mflex rajongó,ez teljesen rendben lévő dolog,s ebben a zenei stílusban minden egyes rajongóját nagyon meg kell becsülnie az előadóknak.....
ItaloDisco4Ever !
nem tudom, hogy pontosan mi lesz, hisz egy csomó stílust írtak, én inkább valami vegyesre számítok, ebből is, abból is.
francba, látod a moments-et nem is kérdeztem, a borító alapján nem nehéz kitalálni, majd később lesz valahol. 😊
sem katiról, sem dmc-ről nincs fotóalbumom, de mflexről sincs. <#nevetes1>#nevetes1>
francba, látod a moments-et nem is kérdeztem, a borító alapján nem nehéz kitalálni, majd később lesz valahol. 😊
sem katiról, sem dmc-ről nincs fotóalbumom, de mflexről sincs. <#nevetes1>#nevetes1>
""""az Mflex Sounds megpróbálta a legszebb melódiákat és dallamokat összegyúrni, törekedve arra, hogy a hosszú dalok hosszú élményt is nyújtsanak. """"
Ebben nem is kételkedem, mert ezt eddig is magasan hozták és tudták, de akkor ezek szerint a vol3 is italo disco lesz mind?
Kate-ről és DMC-ről esetleg van fénykép?
Őket még nem láttuk! <#nevetes1>#nevetes1>
Csak egyvalami zavar, hogy a MOMENTS NINCS RAJTA!!!! Az mikor lesz elérhető, a legjobban az a dal érdekel?!!!
Ma is hallgattam, de most is tartom magam ahhoz, amit írtam: Mesterek feletti mestermű!
Utoljára szerkesztette: rain70, 2017.07.24. 12:55:49
Ebben nem is kételkedem, mert ezt eddig is magasan hozták és tudták, de akkor ezek szerint a vol3 is italo disco lesz mind?
Kate-ről és DMC-ről esetleg van fénykép?
Őket még nem láttuk! <#nevetes1>#nevetes1>
Csak egyvalami zavar, hogy a MOMENTS NINCS RAJTA!!!! Az mikor lesz elérhető, a legjobban az a dal érdekel?!!!
Ma is hallgattam, de most is tartom magam ahhoz, amit írtam: Mesterek feletti mestermű!
Utoljára szerkesztette: rain70, 2017.07.24. 12:55:49
nocsak, bő 4 nap után jött válasz, idézgetek belőle:
az alapkérdésem az volt, hogy mikor és miféle lesz a vol3 és naívan reméltem, gyorsan kapok egy csomó sample-t, de azt pont nem kaptam. <#rolleyes>#rolleyes>
"..........kérdésedre reagálva pár konkrétum az Italo Essentials Vol. 3 EP-vel kapcsolatban, ami már teljesen kész van jó ideje, és további zenék is be vannak tárazva, de megjelenése mégis legkorábban 10-15 nap múlva várható, többnyire valóban új zenékkel. Az sem elképzelhetetlen, lesz addig youtube ízelítő a tartalomból.
A sorban következő album hosszúságú EP-énk is követni fogja az Mflex Sounds-féle italo vonalat, de leginkább stíluskavalkádra kell számítani, italo disco, disco, ballada, chillout és ambient elemek váltakozására, de a Vol. 3 különlegessége talán az lesz, hogy kifejezetten hangulat manipulatív a tartalom, amiben az Mflex Sounds megpróbálta a legszebb melódiákat és dallamokat összegyúrni, törekedve arra, hogy a hosszú dalok hosszú élményt is nyújtsanak. Nagyon bízunk benne, hogy ez az EP még szélesebb rétegekhez fog szólni vagy eljutni, mint a korábbi zenék vagy albumok...........A tervek szerint pár hétig valószínű csak a bandcamp-en lesz megvásárolható, mielőtt a többi zeneboltban elérhetővé tesszük.....akit érdekel, kövesse nyomon a megjelenő hivatalos információkat.
Köszönjük.
Mflex Sounds Team
Kate"
eddig a néhány részlet, sokkal okosabb nem lettem, csak pici infóval gazdagabb<#hehe>#hehe>, és mivel beleolvastak a fórumba, Rain neked küldtek egy külön üzenetet <#nevetes1>#nevetes1>, priviben átnyomtam.
az alapkérdésem az volt, hogy mikor és miféle lesz a vol3 és naívan reméltem, gyorsan kapok egy csomó sample-t, de azt pont nem kaptam. <#rolleyes>#rolleyes>
"..........kérdésedre reagálva pár konkrétum az Italo Essentials Vol. 3 EP-vel kapcsolatban, ami már teljesen kész van jó ideje, és további zenék is be vannak tárazva, de megjelenése mégis legkorábban 10-15 nap múlva várható, többnyire valóban új zenékkel. Az sem elképzelhetetlen, lesz addig youtube ízelítő a tartalomból.
A sorban következő album hosszúságú EP-énk is követni fogja az Mflex Sounds-féle italo vonalat, de leginkább stíluskavalkádra kell számítani, italo disco, disco, ballada, chillout és ambient elemek váltakozására, de a Vol. 3 különlegessége talán az lesz, hogy kifejezetten hangulat manipulatív a tartalom, amiben az Mflex Sounds megpróbálta a legszebb melódiákat és dallamokat összegyúrni, törekedve arra, hogy a hosszú dalok hosszú élményt is nyújtsanak. Nagyon bízunk benne, hogy ez az EP még szélesebb rétegekhez fog szólni vagy eljutni, mint a korábbi zenék vagy albumok...........A tervek szerint pár hétig valószínű csak a bandcamp-en lesz megvásárolható, mielőtt a többi zeneboltban elérhetővé tesszük.....akit érdekel, kövesse nyomon a megjelenő hivatalos információkat.
Köszönjük.
Mflex Sounds Team
Kate"
eddig a néhány részlet, sokkal okosabb nem lettem, csak pici infóval gazdagabb<#hehe>#hehe>, és mivel beleolvastak a fórumba, Rain neked küldtek egy külön üzenetet <#nevetes1>#nevetes1>, priviben átnyomtam.
nekem is tetszik, csak visszafogottabb vagyok, na. nehhogy az legyen, hogy elfogult vagyok,mint te!<#nevetes1>#nevetes1>
neked nem kell.<#vigyor>#vigyor>
amit eddig láttam, az tényleg elég sok zene, azért is írtam pár napja, hogy nyári dömping jön.
lehet az a baj, hogy sokat írtál, én meg 2 év alatt csak 2x. <#nevetes1>#nevetes1> és az is valószíű,más téma miatt.
csak 1 email címet ismerek, a hivatalosat, csak arra tudok írni, hisz nem FBzek, ott csak a nyilvános oldalt látom, de eddig még nekem sem válaszolt senki, tehát a csordogálás még várat magára.<#vigyor0>#vigyor0>
neked nem kell.<#vigyor>#vigyor>
amit eddig láttam, az tényleg elég sok zene, azért is írtam pár napja, hogy nyári dömping jön.
lehet az a baj, hogy sokat írtál, én meg 2 év alatt csak 2x. <#nevetes1>#nevetes1> és az is valószíű,más téma miatt.
csak 1 email címet ismerek, a hivatalosat, csak arra tudok írni, hisz nem FBzek, ott csak a nyilvános oldalt látom, de eddig még nekem sem válaszolt senki, tehát a csordogálás még várat magára.<#vigyor0>#vigyor0>
Teljesen egyetértek. Nagy várakozással kattintottam rá, de az egész olyan semmilyen.
Pedig jól indul, aztán kipukkad.
Pedig jól indul, aztán kipukkad.
Másképp megfogalmazni nem lehet. Most valahogy azt értelmezem, hogy akiről jót írnak az elfogult? <#mf1>#mf1>
Baromság, ne írj már hülyeségeket. Ha lesz olyan darabokra szedem őt is, ahogy jó párszor megtettem már.
De a csáveszekről tudjuk, hogy nem földlakók! <#nevetes1>#nevetes1> Ennyi új zene meg honnan jön már? <#wow3>#wow3> hogyan?
Másrészről már én írtam neki 4-5 levelet is, de választ nem kaptam! Az sem biztos, hogy az az email címe még működik, amit én ismerek.
Vagy működik, de nem olvassák. Tehát, hogy is van ez, hogy Neked csordogáltatnak infó, vagy infókat? <#hamm>#hamm>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2017.07.22. 12:49:12
Baromság, ne írj már hülyeségeket. Ha lesz olyan darabokra szedem őt is, ahogy jó párszor megtettem már.
De a csáveszekről tudjuk, hogy nem földlakók! <#nevetes1>#nevetes1> Ennyi új zene meg honnan jön már? <#wow3>#wow3> hogyan?
Másrészről már én írtam neki 4-5 levelet is, de választ nem kaptam! Az sem biztos, hogy az az email címe még működik, amit én ismerek.
Vagy működik, de nem olvassák. Tehát, hogy is van ez, hogy Neked csordogáltatnak infó, vagy infókat? <#hamm>#hamm>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2017.07.22. 12:49:12
így szebben mutat, egyébként pofás darab, ha ez a 90es évek fénykorában jelenik meg, biztos, hogy megvettem volna

Utoljára szerkesztette: amaximus, 2017.07.22. 12:14:31

Utoljára szerkesztette: amaximus, 2017.07.22. 12:14:31
az agyon egy kicsit túlzás, amax megemlítettem. a philips audio cd felvevődre gondolsz?<#vigyor>#vigyor>
ne szivass már,bökd ki,
ua lemez és kétféle oldallal,vagy kétféle lemez vagy poros a polc? áruld már el inkább! 😊
ua lemez és kétféle oldallal,vagy kétféle lemez vagy poros a polc? áruld már el inkább! 😊
nem akartam ennyire kritikus lenni, én a vokált okolom az unalomért, de az is igaz, ez elég lett volna 5percben is.
Amaximus ,látom most éppen aktív vagy,ezt a képet most valami miatt nekem címzem,érdekel kitalálod é miért?
Figyelj minden részletre a fotón.

Figyelj minden részletre a fotón.

ItaloDisco4Ever !
Én kritikusabb leszek most nálad,ez úgy ahogy van dögunalmas!
Egy több mint 8 perces verziót akkor érdemes egy dalból csinálni ha azt megtudják úgy komponálni hogy nincsenek unalomba fulladó részek,ez a zene nálam másfél perc után pause,és felejtős!
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.07.22. 11:42:41
Egy több mint 8 perces verziót akkor érdemes egy dalból csinálni ha azt megtudják úgy komponálni hogy nincsenek unalomba fulladó részek,ez a zene nálam másfél perc után pause,és felejtős!
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.07.22. 11:42:41
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
pedig ez most eléggé elfogultan hangzik. <#vigyor0>#vigyor0>
amivel megint nem tudok nem egyetérteni,mert zeneileg ez ismét össze van rakva rendesen és az is igaz, ő tényleg teljesen egyedi, egyelőre hamisíthatatlan, vagy párja nincsen megoldásokkal és hangokkal.
jogos, rakhattam volna elérhetőségeket, de gondoltam,akárhová kattint bárki ms dolgokban, egy halom link van mindenhol,tehát nem lehet nem megtalálni. a vol2 húzós zenékből van, és ez a legutóbbi is a helyén van, de én már a vol3ra vagyok nagyon kíváncsi,met ott túl sok az ismeretlen. 2 napja írtam nekik némi infóért esedezve, ha kapok választ, megosztom.
amivel megint nem tudok nem egyetérteni,mert zeneileg ez ismét össze van rakva rendesen és az is igaz, ő tényleg teljesen egyedi, egyelőre hamisíthatatlan, vagy párja nincsen megoldásokkal és hangokkal.
jogos, rakhattam volna elérhetőségeket, de gondoltam,akárhová kattint bárki ms dolgokban, egy halom link van mindenhol,tehát nem lehet nem megtalálni. a vol2 húzós zenékből van, és ez a legutóbbi is a helyén van, de én már a vol3ra vagyok nagyon kíváncsi,met ott túl sok az ismeretlen. 2 napja írtam nekik némi infóért esedezve, ha kapok választ, megosztom.
Ugye, ugye! <#law>#law><#nevetes1>#nevetes1>
Tudtam én már abból a kis szösszenetből, hogy ez egy vérbeli italo disco dal lesz, de arra nem számítottam, hogy megint ennyire mesterien lesz összerakva. Honnan szedik ezeket a hangokat, hogy tudják előállítani, ami ennyire italo és ennyire egyedi, nem mástól elcsórt hasonló hangzás, hanem valóban Mflex SOUNDS!
A nálam csúfos bukású night after night italo disco zene után, amiről kiderült, hogy valahol eddig porosodott 2014 óta, ez a dal mindent lesöpör. Hallgatom 9 percen át és még hallgatnám és nem is hiszem el, hogy ennyi idő után még mindig annyira erős a dal, hogy nem akarom, hogy vége legyen. Nem tudom halljátok-e, de teljesen olyan, mintha két különböző dalt gyúrt volna egymásba Mflex, de erre csak ő képes, hogy mégis egy mesteri egésznek tűnjön. A befejezése is mesteri.<#ijedt>#ijedt>
Esküszöm, hogy ez a csávesz valahol nem normális <#nevetes2>#nevetes2>, mást nem tudok írni, mert az eszméletlen, meg a döbbenetes és a többi hülye közhely ömlengés megint csak enyhe kifejezése lenne ennek a tanítani való italo disco dalnak! A hétvégén ha hazaérek meg is veszem ezt az EP-t. De legkésőbb kedden. A videó is minden porcikájával együtt lélegzik a dallal.
Nem csodálom, hogy megint őrület van, én is megyek vissza a padlóra! <#nevetes1>#nevetes1>
Nem vagyok elfogult, ha valakinek ez jönne le, ami nem tetszik azt kiosztom, Mflex is megkapta már jó párszor a magáét, de amiket pár éve, ebben az évben, főleg mostanában idehajítanak, azt a mindenki csak legfeljebb valamennyire megtanulhatja, lemásolhatja, de jobbat a büdös életben nem fognak tudni csinálni.
És, ahogy Reynaud kolléga is kiszokta tenni az elérhetőségeket, én is kiteszem ide:
Azt hiszem bőven elég csak egy link, mert ott van az összes megvásárolható elérhetőség tulajdonképpen:
mflexsounds
Utoljára szerkesztette: rain70, 2017.07.21. 14:00:09
Tudtam én már abból a kis szösszenetből, hogy ez egy vérbeli italo disco dal lesz, de arra nem számítottam, hogy megint ennyire mesterien lesz összerakva. Honnan szedik ezeket a hangokat, hogy tudják előállítani, ami ennyire italo és ennyire egyedi, nem mástól elcsórt hasonló hangzás, hanem valóban Mflex SOUNDS!
A nálam csúfos bukású night after night italo disco zene után, amiről kiderült, hogy valahol eddig porosodott 2014 óta, ez a dal mindent lesöpör. Hallgatom 9 percen át és még hallgatnám és nem is hiszem el, hogy ennyi idő után még mindig annyira erős a dal, hogy nem akarom, hogy vége legyen. Nem tudom halljátok-e, de teljesen olyan, mintha két különböző dalt gyúrt volna egymásba Mflex, de erre csak ő képes, hogy mégis egy mesteri egésznek tűnjön. A befejezése is mesteri.<#ijedt>#ijedt>
Esküszöm, hogy ez a csávesz valahol nem normális <#nevetes2>#nevetes2>, mást nem tudok írni, mert az eszméletlen, meg a döbbenetes és a többi hülye közhely ömlengés megint csak enyhe kifejezése lenne ennek a tanítani való italo disco dalnak! A hétvégén ha hazaérek meg is veszem ezt az EP-t. De legkésőbb kedden. A videó is minden porcikájával együtt lélegzik a dallal.
Nem csodálom, hogy megint őrület van, én is megyek vissza a padlóra! <#nevetes1>#nevetes1>
Nem vagyok elfogult, ha valakinek ez jönne le, ami nem tetszik azt kiosztom, Mflex is megkapta már jó párszor a magáét, de amiket pár éve, ebben az évben, főleg mostanában idehajítanak, azt a mindenki csak legfeljebb valamennyire megtanulhatja, lemásolhatja, de jobbat a büdös életben nem fognak tudni csinálni.
És, ahogy Reynaud kolléga is kiszokta tenni az elérhetőségeket, én is kiteszem ide:
Azt hiszem bőven elég csak egy link, mert ott van az összes megvásárolható elérhetőség tulajdonképpen:
mflexsounds
Utoljára szerkesztette: rain70, 2017.07.21. 14:00:09


