NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Capitalo- Capitalo (Alexander Pierce Remix)
Ezt a version nem láttam még itt...speciel ez tetszik nekem a legjobban...😊
FM-84 feat. Ollie Wride - Never Stop (bandcamp)
ItaloDisco4Ever !
AMD Records PRESENTS...VINYLIZED! VOL. 2 (Around My Dream Records – AMD 015 )
Ezen viszont van 3 jó zene (A1 + A3 + B3)
Peter Aresti - Solitary
ItaloDisco4Ever !
AMD Records PRESENTS...VINYLIZED! VOL 1 (Around My Dream Records – AMD 013)
Bagót sem ér,de azok akik minden szart megvesznek,majd erre is ráharapnak,nekem ingyen sem kéne!
ItaloDisco4Ever !
Igen már-már hi-nrg,talán éppen ezért tetszik s díjazom ennyire,falra mászok a vontatott dallamú,ritmusú italo zenéktől,álmosítóak.
Mint ahogy a Modern Talking 80s dallamainak farvízén evezgető orosz italodisco előadók okádék zenéitől is,ezeknek a zenei színvonala az egykori Fásy mulató ,dinom-dánom szintjén mozog,a szomorú a történetben hogy sajnos van rá igény.
Néhányukat elküldeném zenei továbbképzésre a svéd zenészhez,megtanulhatnák tőle hogyan kell egy jó italo-disco alapot összedobni,a kottamásolás helyett!
ItaloDisco4Ever !
En a szovjetektol tobbnyire elalmosodom, de ez felebresztett.
ItaloDisco4Ever !
Henrik Johnson
ItaloDisco4Ever !
ItaLove feat. TQ - I need your love - Unofficial Mirko Hirsch Remix Demo (unreleased)
Capitalo - Capitalo (Alexander Pierce & TDHDriver Remix) 2017
Nekem erről a mixről az jut eszembe, hogy suszter maradjon a kaptafánál.
Szerintem a #25121 alatti mix sokkal jobb, bár elhiszem, hogy az sem tetszik mindenkinek<#wave>#wave>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
MONKEY MAN - TURN ON THE LIGHT(special dj remix)
Carino Cat - Talk to the hand
https://carinocat.bandcamp.com/album/talk-to-the-hand
imo :) science fiction is science fact
O - Zone - Dragostea Din Tei (BIRIZDO 80's Italo Mix)
a többivel meg nem is terhelnélek, elég gondod van enélkül is. <#vigyor>#vigyor>
Mondjuk meg sem kéne lepődnöm azok után,
amilyen minőségben átküldted nekem az odaát keresett Technotronic és NKOTB remixeket..<#wow1>#wow1>
Amúgy meg most mit is szólhatnának hozzá egy Paul Parker újdonsághoz?
Akkor csodálkozz, ha majd VM-ben dobod ki..
Illetve ne csodálkozz, csak dobd ki és majd meglátod..<#hehe>#hehe>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.08.10. 15:35:07
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
hová fajulna a fórum, ha vm-ben osztogatnám az ajánlókat?
azt a butított mp3at is leszedték 2 nap alatt bő 130-an, mégis csak te szoltál hozzá a témához.
a többi rejtett letöltő miatt én nem fogom osztogatni itt a losslesst semmiből sem,vagy csak ritkán, az biztos. tehát 99%-ban marad a hallgasd meg szintű minőség,ahogyan eddig is.
<#vigyor>#vigyor>
Köszönet érte, nagy zene!
De ha már úgyis a kedvemért tömöríted össze mp3-ba a zenéket, legalább egy valós 320-ba tedd már.
Úgy még hallgatni is jobb egy fokkal. Vagy valami ehhez hasonlóba.<#worship>#worship>
Falra mászom a 128 kbps körüli beállított értékeidtől<#falbav>#falbav><#nyes>#nyes>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Meg fogom hallgatni, csak nem ma. De holnap szánok rá időt..<#worship>#worship>
És legközelebb 5 nap távollét miatt nem kell könnyes búcsút venned<#hehe>#hehe>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
a finn kebu a múlt évben is sokoldalúságát hozta, legyen tőle nagyjából a synthwave-be vagy instrumentálba sorolva ez
Kebu - Perplexagon Part 3 (Live)
Kebu - Perplexagon Part 3
és LA-ből jelezték pár napja nekem, hogy a hinrg nagy öregje ,a szerencsére még egész virális paul parker viszonylag csendben, de ismét hallatott magáról. újabb válogatás és remix albuma néhány régebbi számmal operál, miattunk és főleg zeff kedvéért csak mp3ban 😊, de leltem rajta egy egész jó és hosszú 8.16 zenét,amit én újnak hallok.
Paul Parker - The Man That Fell to Earth
Henry Saiz - Love Mythology (Maxthor Remix)
Space Fantasy - Yuri Sosnin ( NEW 2017 )
egyesekben (hogy is fogalmazzak) hagyhat némi kivetnivalót maga után<#hehe>#hehe>
Emiatt, elnézést de spoilerezni fogom. Akit zavar a látvány, az inkább csak hallgassa<#worship>#worship>
Bad Boys Blue 2017 Remix
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Tudom, hogy ez csak egy remake, de akkor is..<#taps>#taps>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Jó kis version a megjelent vinylről...<#taps>#taps>
BIRIZDO I AM - Mademoiselle (Vis- a -vis Extended Remix)
jó kisfiú legyél,amíg vissza nem térek!<#law>#law>
Például zseniálisan szoktam süketelni is, mint azt magad is felismerted már.<#hehe>#hehe>
Mondhatni egy Playmen vagyok...vagyis..öööö...<#vigyor5>#vigyor5>
Ő Playmen: <#vigyor>#vigyor>
Playmen - Fallin'( Alexander Pierce Remix Italo Disco New Generation)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
néha el is olvasom, de szerencsére mindre nem késztet válasz.<#nyes>#nyes>
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2017.08.03. 19:51:29
Legközelebb elég lesz ennyi is. A sok (felesleges) szöveget, inkább bízd rám<#worship>#worship>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
azért hangsúlyoztam ki, mert először nem nézegettem a klippet, hanem a fórumot olvasgattam és hszt írtam a zenehallgatás közben, így csak sokadikra láttam a videóban a kiírást, másrészt ha nem írják ki, akkor is egyből lehetett hallani, az első 20 mp alapján is, hogy egy mirko zene lehet csak (igaz a kedvedért viszont ki kellett írni,nehogy tévedésbe essél), és ken soha még csak hasonlót sem énekelt, ezért egyből feltűnt, hogy ez a stílus tőle egyáltalán nem megszokott.
de ugyanezt a zenét meghallgatnám mirko kicsit öblösebb hangján is, azzal is ugyanilyen,ha nem ütősebb lenne, csak hát ken-el jobban el lehet adni azt a pár vinylt.
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
kellemes válogatás, így gyorsan belehallgatva,mindenki odatette magát!
a te zenéd is <#eljen>#eljen>
a borító állati, Andrássy úti pálmafás montázs kompozícióval. <#nevetes1>#nevetes1><#taps>#taps>
Hungarian Synthwave Allstars vol 3 - Summer Edition

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
Mondjuk Ken Lackót (bocsánat: Gianni Coraini-t) már 30 éve is kedveltem..<#nevetes1>#nevetes1>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.08.03. 14:10:36
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Ken Laszlo - Fire and Ice (Extended Version) - Official Promo Clip
