NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#25294

Capitalo- Capitalo (Alexander Pierce Remix)
Ezt a version nem láttam még itt...speciel ez tetszik nekem a legjobban...😊
reynaud
#25293
Egy másik jó svéd zenész.
jó klip & jó zene.

Cliff Wedge

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25292
Friss és ropogós,de korábbi zenéihez képest ez harmatos.

FM-84 feat. Ollie Wride - Never Stop (bandcamp)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25291


AMD Records PRESENTS...VINYLIZED! VOL. 2 (Around My Dream Records ‎– AMD 015 )

Ezen viszont van 3 jó zene (A1 + A3 + B3)

Peter Aresti - Solitary

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25290


AMD Records PRESENTS...VINYLIZED! VOL 1 (Around My Dream Records ‎– AMD 013)

Bagót sem ér,de azok akik minden szart megvesznek,majd erre is ráharapnak,nekem ingyen sem kéne!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25289
Egy szintén zenész megerősíti a véleményem,ez jó dolog,köszi!
Igen már-már hi-nrg,talán éppen ezért tetszik s díjazom ennyire,falra mászok a vontatott dallamú,ritmusú italo zenéktől,álmosítóak.

Mint ahogy a Modern Talking 80s dallamainak farvízén evezgető orosz italodisco előadók okádék zenéitől is,ezeknek a zenei színvonala az egykori Fásy mulató ,dinom-dánom szintjén mozog,a szomorú a történetben hogy sajnos van rá igény.
Néhányukat elküldeném zenei továbbképzésre a svéd zenészhez,megtanulhatnák tőle hogyan kell egy jó italo-disco alapot összedobni,a kottamásolás helyett!

ItaloDisco4Ever !

#25288
#25287
AeroCool
#25286

New Italo Vinyl

#25285
Koszi, ez tenyleg feludules volt. Kellemesen lenduletes es tenyleg annyira profi az italo-disco alap, hogy mar szinte hi-nrg. <#taps>
En a szovjetektol tobbnyire elalmosodom, de ez felebresztett.
reynaud
#25283
BOBBY O - DANGEROUS



Bobby O - Dangerous

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25282
Andermay - En Azul (Italoconnection Remix) - official video

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25281
Szóval.....Amaximus és én már kiértékeltük korábban,ez egy nagyon profi italo-disco alap,az elcsépelt orosz italo zenék helyett ajánlatos.

Henrik Johnson

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25280
Tetszik,jó remix! <#eljen> <#integet2>

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25279
Az új dal.

Carino Cat - Talk To The Hand - official video

ItaloDisco4Ever !

#25278

ItaLove feat. TQ - I need your love - Unofficial Mirko Hirsch Remix Demo (unreleased)
amaximus
#25277
jó ebédhez szól a nóta <#vigyor>

Italoconnecting Remixes Megamix by Uraler

#25276

Capitalo - Capitalo (Alexander Pierce & TDHDriver Remix) 2017
Zephyr Retiring
#25275
Mivel taposott a lelkedbe szegény Lajcsi, hogy ennyire kompromittálod a hangját?<#hehe>
Nekem erről a mixről az jut eszembe, hogy suszter maradjon a kaptafánál.

Szerintem a #25121 alatti mix sokkal jobb, bár elhiszem, hogy az sem tetszik mindenkinek<#wave>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#25274
IAN COLEEN
MONKEY MAN - TURN ON THE LIGHT(special dj remix)
#25273
És még egy tőlük: Carino Cat - Speed Undercover (ha volt már, bocs!)

#25272
Kellemes, hallgatható:

Carino Cat - Talk to the hand

https://carinocat.bandcamp.com/album/talk-to-the-hand
Musachy
#25271
Hosszúra nyúlt nyári üdülésem során valamilyen rádióban szólt ennek a zenének egy verziója, úgy tűnik bő tíz év után többeknek eszébe jutott. Meg kell mondjam ez a mix nem is olyan rossz. Jobb is lenne, ha Lajosunk inkább ilyeneket gyártana és nem erőltetné a dalszerzés-éneklést.

imo :) science fiction is science fact

#25270

O - Zone - Dragostea Din Tei (BIRIZDO 80's Italo Mix)
amaximus
#25269
dehogy vagy hülye! azaz nem ezért vagy hülye, de ez a lényegen nem változtat. <#hehe>
a többivel meg nem is terhelnélek, elég gondod van enélkül is. <#vigyor>
Zephyr Retiring
#25268
Én vagyok a hülye, hogy szóba hoztam<#falbav><#nyes>

Mondjuk meg sem kéne lepődnöm azok után,
amilyen minőségben átküldted nekem az odaát keresett Technotronic és NKOTB remixeket..<#wow1>

Amúgy meg most mit is szólhatnának hozzá egy Paul Parker újdonsághoz?
Akkor csodálkozz, ha majd VM-ben dobod ki..
Illetve ne csodálkozz, csak dobd ki és majd meglátod..<#hehe>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.08.10. 15:35:07

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

amaximus
#25267
zeff, sokszor írtam már, ez etikai kérdés! <#hehe><#hawaii>

hová fajulna a fórum, ha vm-ben osztogatnám az ajánlókat?
azt a butított mp3at is leszedték 2 nap alatt bő 130-an, mégis csak te szoltál hozzá a témához.
a többi rejtett letöltő miatt én nem fogom osztogatni itt a losslesst semmiből sem,vagy csak ritkán, az biztos. tehát 99%-ban marad a hallgasd meg szintű minőség,ahogyan eddig is.
<#vigyor>
Zephyr Retiring
#25266
PP-t nem csak én komálom<#nevetes1>
Köszönet érte, nagy zene!
De ha már úgyis a kedvemért tömöríted össze mp3-ba a zenéket, legalább egy valós 320-ba tedd már.
Úgy még hallgatni is jobb egy fokkal. Vagy valami ehhez hasonlóba.<#worship>

Falra mászom a 128 kbps körüli beállított értékeidtől<#falbav><#nyes>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

AeroCool
#25265

New Italo Vinyl

Zephyr Retiring
#25264
Szavaid mélyen meghatottak amaxi mester<#vigyor>
Meg fogom hallgatni, csak nem ma. De holnap szánok rá időt..<#worship>
És legközelebb 5 nap távollét miatt nem kell könnyes búcsút venned<#hehe>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

amaximus
#25263

a finn kebu a múlt évben is sokoldalúságát hozta, legyen tőle nagyjából a synthwave-be vagy instrumentálba sorolva ez

Kebu - Perplexagon Part 3 (Live)
Kebu - Perplexagon Part 3



és LA-ből jelezték pár napja nekem, hogy a hinrg nagy öregje ,a szerencsére még egész virális paul parker viszonylag csendben, de ismét hallatott magáról. újabb válogatás és remix albuma néhány régebbi számmal operál, miattunk és főleg zeff kedvéért csak mp3ban 😊, de leltem rajta egy egész jó és hosszú 8.16 zenét,amit én újnak hallok.

Paul Parker - The Man That Fell to Earth



amaximus
#25262
kellemes! maxhtor nagy. <#worship>



#25261
Én erre a remixre csak most akadtam rá,,,,nálam mindent visz most pillanatban....😊 Ha volt bocsika.....

Henry Saiz - Love Mythology (Maxthor Remix)
#25260
Digimax ujdonsagok:




#25259

Space Fantasy - Yuri Sosnin ( NEW 2017 )
Zephyr Retiring
#25258
Van egy zene, amit hallanotok kellene, viszont a látvány mellé
egyesekben (hogy is fogalmazzak) hagyhat némi kivetnivalót maga után<#hehe>
Emiatt, elnézést de spoilerezni fogom. Akit zavar a látvány, az inkább csak hallgassa<#worship>

Bad Boys Blue 2017 Remix
Spoiler (katt a megjelenítéshez)


Tudom, hogy ez csak egy remake, de akkor is..<#taps>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#25257

Jó kis version a megjelent vinylről...<#taps>
BIRIZDO I AM - Mademoiselle (Vis- a -vis Extended Remix)
Zephyr Retiring
#25256
Az erő legyen veled<#wave>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

amaximus
#25255
te nem lehetsz playmen, a-max playman, ha csak nem vagy többen, de ez is csak 1 olyan apró részletkérdés, mint hogy reagáljak-e minden hülyeségedre vagy hagyjam, játszál szépen itt a kefvenc játszótereden (sg fórumokon),ahol minden nap akár önmagadon kívüli is lehetsz. <#hehe> most a kínos rémrímed kedvéért elnézem neked ezt a bakit, miközben ma még pár horror filmet is elnézegetek. búcsúzom is egy darabig. <#vigyor0>
jó kisfiú legyél,amíg vissza nem térek!<#law>
Zephyr Retiring
#25254
Sajnos már egy ideje rájöttem, hogy magam is egy meg nem értett zseni vagyok..
Például zseniálisan szoktam süketelni is, mint azt magad is felismerted már.<#hehe>

Mondhatni egy Playmen vagyok...vagyis..öööö...<#vigyor5>
Ő Playmen: <#vigyor>

Playmen - Fallin'( Alexander Pierce Remix Italo Disco New Generation)

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

amaximus
#25253
bocsánat, de te kérdezted a miértjét. ha nem vagy rá kíváncsi, csak udvariasságból tetted, máskor ne tedd, fontos perceket spórolhatsz a világnak.ettől még ugyanannyit süketelhetsz bármiről,mint szoktál.<#hehe><#wave>
néha el is olvasom, de szerencsére mindre nem késztet válasz.<#nyes>
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2017.08.03. 19:51:29
Zephyr Retiring
#25252
Az utolsó mondatodban a vessző után el is mondtad a lényeget..
Legközelebb elég lesz ennyi is. A sok (felesleges) szöveget, inkább bízd rám<#worship>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

amaximus
#25251
csak a te kedvedért.<#hehe>
azért hangsúlyoztam ki, mert először nem nézegettem a klippet, hanem a fórumot olvasgattam és hszt írtam a zenehallgatás közben, így csak sokadikra láttam a videóban a kiírást, másrészt ha nem írják ki, akkor is egyből lehetett hallani, az első 20 mp alapján is, hogy egy mirko zene lehet csak (igaz a kedvedért viszont ki kellett írni,nehogy tévedésbe essél), és ken soha még csak hasonlót sem énekelt, ezért egyből feltűnt, hogy ez a stílus tőle egyáltalán nem megszokott.
de ugyanezt a zenét meghallgatnám mirko kicsit öblösebb hangján is, azzal is ugyanilyen,ha nem ütősebb lenne, csak hát ken-el jobban el lehet adni azt a pár vinylt.
Zephyr Retiring
#25250
Miért hangsúlyoztad ki MH-t? A vak is látja már a 3. másodpercnél, hogy ki írta és alkotta a zenét...

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

amaximus
#25249
ebben a pillanatban akartam hírét hozni! <#eljen> egy órával megelőztél! <#vigyor>

kellemes válogatás, így gyorsan belehallgatva,mindenki odatette magát!
a te zenéd is <#eljen>
a borító állati, Andrássy úti pálmafás montázs kompozícióval. <#nevetes1><#taps>
amaximus
#25248
remek zene, végre tényleg elüt az átlagostól, de a zenei téma, hangszerelés, szöveg és a vokál alapján sem tagadhatná le Ken, hogy ez nem Mirko Hirsch zene az ő előadásában. <#nevetes1><#eljen>

Blasta
#25247
Sziasztok! Ismét itt vagyunk a jótékony synthwave albumunkkal, gyertek és segítsunk kozosen Laurának és kozben egy remek nyári 80as számokkal teli albumot is kaptok 😉
Hungarian Synthwave Allstars vol 3 - Summer Edition

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Zephyr Retiring
#25246
Végre valami értelmes témát is előszedtek a szokásos "love and heart" séma helyett..
Mondjuk Ken Lackót (bocsánat: Gianni Coraini-t) már 30 éve is kedveltem..<#nevetes1>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.08.03. 14:10:36

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#25245
Jó a zene és a video is :-)
Ken Laszlo - Fire and Ice (Extended Version) - Official Promo Clip