NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
hagyjuk már a tömjénezést! már sokadik hszben is ezt olvasom. <#nevetes1>#nevetes1>
frissiben erről most lemaradtam, de most meghallgattam párszor, és igen, nem tudok fogást találni, ez egy újabb no komment dobás, nem változtat az eddigieken, az MS 1 E.T. <#taps>#taps>
a vol3 meg még mindig sehol,áá
frissiben erről most lemaradtam, de most meghallgattam párszor, és igen, nem tudok fogást találni, ez egy újabb no komment dobás, nem változtat az eddigieken, az MS 1 E.T. <#taps>#taps>
a vol3 meg még mindig sehol,áá
zefi!
megint elemi tévedésben vagy! csak azért nem gond, mert már megszoktuk. <#nevetes1>#nevetes1>
egyszerűség, 4 ütem és sorozatos ismétlődések, 1 vagy 2 refrén, 0 mondanivaló.
ez sok esetben mind igaz is, de hát nem!
nem emiatt rossz már ez, és nem ezért vagy ennek ellenére lehet vagy lehetett szeretni a korabeli vagy akár a mai hasonló zenéket, hanem azért,mert a BCR sacc 95%-ban egyforma alkotásaiiban alig van olyan hang, hangzás, dob, ütem, ütemváltás, szinti elem, dallam, és 399x is elsütött, nem öngyilkosságba hajszoló olyan vokál és dallamvezetés, mint azokban a dalokban, amiket az általad felhozott kitételek ellenére is lehet szeretni.
ettől még nyilván tiszteletben tartjuk a bcr iránti perverz vágyaid és kívánjuk, hogy sose hallgass jobbat! <#nevetes1>#nevetes1>
megint elemi tévedésben vagy! csak azért nem gond, mert már megszoktuk. <#nevetes1>#nevetes1>
egyszerűség, 4 ütem és sorozatos ismétlődések, 1 vagy 2 refrén, 0 mondanivaló.
ez sok esetben mind igaz is, de hát nem!
nem emiatt rossz már ez, és nem ezért vagy ennek ellenére lehet vagy lehetett szeretni a korabeli vagy akár a mai hasonló zenéket, hanem azért,mert a BCR sacc 95%-ban egyforma alkotásaiiban alig van olyan hang, hangzás, dob, ütem, ütemváltás, szinti elem, dallam, és 399x is elsütött, nem öngyilkosságba hajszoló olyan vokál és dallamvezetés, mint azokban a dalokban, amiket az általad felhozott kitételek ellenére is lehet szeretni.
ettől még nyilván tiszteletben tartjuk a bcr iránti perverz vágyaid és kívánjuk, hogy sose hallgass jobbat! <#nevetes1>#nevetes1>
Rain nagyjából az én véleményemet is elmondta ezekkel a "BCR" zenékkel kapcsolatban.
Elindítottam a videót hátha végre valami mást hallok,de 50mp után pause,csak ugyanaz mint a többi korábbi produkció,semmi új.
Tré és azonnal felejtős! 😊
Elindítottam a videót hátha végre valami mást hallok,de 50mp után pause,csak ugyanaz mint a többi korábbi produkció,semmi új.
Tré és azonnal felejtős! 😊
ItaloDisco4Ever !
#25339
Ez most nekem is nagyon bejövős..<#eljen>#eljen> Kimondottan tetszik!!!
Mondjuk minden zene lehet az, ha a nap 24 órájában hallgatod<#nyes>#nyes>
Visszatekintve az italo disco hőskorára (amikor még igazi nagy diszkó slágerek is születtek) ott mis megfigyelhető az egyszerűség.
4 ütem, egy ismétlődő introféleség, egy refrén és persze 0 mondanivaló.
Nagyon sok italo előadónál jelen van a kreativitás hiánya, ami miatt unalomba fulladhatnak. Én személy szerint igyekszem nem túl sokat hallgatni senkit sem, mert én még hamarabb megunom őket, mint te<#vigyor>#vigyor>
De azért persze akadnak üdítő kivételek ebben a stílusban is. Tobias Bernstrup például egy megtestesült művész, akibe szorult némi kreativitás is szerencsére. Vagy sorolhatnám..
Diszkónak diszkó, sajnos nem italo de egész jók most még ők is.
Ken Martinát meg hallgasd csak háttérzajként, vagy sehogy sem ..<#hehe>#hehe>
Visszatekintve az italo disco hőskorára (amikor még igazi nagy diszkó slágerek is születtek) ott mis megfigyelhető az egyszerűség.
4 ütem, egy ismétlődő introféleség, egy refrén és persze 0 mondanivaló.
Nagyon sok italo előadónál jelen van a kreativitás hiánya, ami miatt unalomba fulladhatnak. Én személy szerint igyekszem nem túl sokat hallgatni senkit sem, mert én még hamarabb megunom őket, mint te<#vigyor>#vigyor>
De azért persze akadnak üdítő kivételek ebben a stílusban is. Tobias Bernstrup például egy megtestesült művész, akibe szorult némi kreativitás is szerencsére. Vagy sorolhatnám..
Diszkónak diszkó, sajnos nem italo de egész jók most még ők is.
Ken Martinát meg hallgasd csak háttérzajként, vagy sehogy sem ..<#hehe>#hehe>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Hát nagyon nagyon durván feldobta az eredetit annyi szent, de ez már szinte elvárható a csávesztől.
Az új Mirko H zene meglepően jó amit te raktál be, de koppintás az is, mást ő sem tud, több részlet is észrevehető benne, a vokál meg szar úgy ahogy van. A 6+ perc itt is sok már.
Utoljára szerkesztette: rain70, 2017.09.04. 08:03:53
Az új Mirko H zene meglepően jó amit te raktál be, de koppintás az is, mást ő sem tud, több részlet is észrevehető benne, a vokál meg szar úgy ahogy van. A 6+ perc itt is sok már.
Utoljára szerkesztette: rain70, 2017.09.04. 08:03:53
Ken Martina"Navratilova", nekem már baromi unalmas. Nem is hangszerelés, a vokálja egyszerűen idegesítően langyika és nem is tud mást.
A több, mint 8 perces "remekmű" 2 perc után totális unalomba fullad.
Utoljára szerkesztette: rain70, 2017.09.04. 07:58:47
A több, mint 8 perces "remekmű" 2 perc után totális unalomba fullad.
Utoljára szerkesztette: rain70, 2017.09.04. 07:58:47
Ken Martina munkássága kedvelőinek..
Aldo Lesina - Leave My Mind (Slow Mantova Mix)
Aldo Lesina - Leave My Mind (Slow Mantova Mix)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Ezen az álmosító ,hűvös vasárnap estén ettől felébredtem.
Szép munka ,extra dallamokkal,remek zenei megoldásokkal!
Szép munka ,extra dallamokkal,remek zenei megoldásokkal!
ItaloDisco4Ever !
Kicsit pipa vagyok a csáveszre jó pár hete, de külön tudom választani azt, hogy miért és azt, hogy mire képes zeneileg. Vagyis fütyürészve akármikor képes bármivel pofánvágni a sokaságot, amit csak kihajít az asztalra! Valami fantasztikus és hangulatos átcsomagolt,
vagy újradobozolt remix lett. Ez is!
Döbbenet! <#ijedt>#ijedt>
Mflex Sounds feat. Rimini Project - No More Goodbye (refurbished) (eurodance)
Utoljára szerkesztette: rain70, 2017.09.03. 19:59:08
vagy újradobozolt remix lett. Ez is!
Döbbenet! <#ijedt>#ijedt>
Mflex Sounds feat. Rimini Project - No More Goodbye (refurbished) (eurodance)
Utoljára szerkesztette: rain70, 2017.09.03. 19:59:08
Így közel 2 hónap után, hogy szó volt róla,(<#vigyor5>#vigyor5>) akkor a privi ment neked is<#wave>#wave>
Tudod a jelszót: jobb későn, mint talán<#nevetes1>#nevetes1><#wave>#wave>
Tudod a jelszót: jobb későn, mint talán<#nevetes1>#nevetes1><#wave>#wave>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Köszönöm szépen! <#eljen>#eljen>
Utoljára szerkesztette: AeroCool, 2017.09.03. 16:53:19
Utoljára szerkesztette: AeroCool, 2017.09.03. 16:53:19
New Italo Vinyl
#25328
Hajrá , sok sikert a projekthez! <#wink>#wink>
Végre kiadja a Flashback Records is Vinyl-en.
500 Kópia Fehér Limitált Kiadás.Már várom mert nagy kedvencem.
New Italo Vinyl
FM Attack - Stellar (bandcamp)
Korábbi zenéit nagyra tartom,egyenlőre bele sem tudtam hallgatni az új kiadványba.
ItaloDisco4Ever !
Csak igényteleneknek 😊..... sorry azoktól kiknek tetszik!....tudom mindenki más ízléssel bír!
Siberian Heat/Elen Cora - Dance Of Summer
Siberian Heat/Elen Cora - Dance Of Summer
ItaloDisco4Ever !
Ez talán a 4-ik alias már,érdekes ez most betalált nálam ,de a korábbi (Dario Silver.Foxbox,Rick De Moore) néven kiadott zenéi,nekem nem tetszettek.
Van hogy indokolt a névváltoztatás ,mert mondjuk egy másik zenész is részese a produkciónak ,de Mirko esetében ez nem áll fenn,hozzád hasonlóan én sem díjazom ha valaki egy tucat néven dobálja ki a zenéit.
Egyébként ennek a zenének van egy üzenete....remélem vágjátok,a dal szövegében + a videó alatt odakarcolta mondanivalóját Hirsch úr:
Van hogy indokolt a névváltoztatás ,mert mondjuk egy másik zenész is részese a produkciónak ,de Mirko esetében ez nem áll fenn,hozzád hasonlóan én sem díjazom ha valaki egy tucat néven dobálja ki a zenéit.
Egyébként ennek a zenének van egy üzenete....remélem vágjátok,a dal szövegében + a videó alatt odakarcolta mondanivalóját Hirsch úr:
ItaloDisco4Ever !
az elején 30mpnél BCR által egymilliószor felhasznált pergődob és a valerie dore áthallású átírt részleleket kivéve szuper lett! <#eljen>#eljen>
és remélem még az én életemben kigyógyul a találjunk ki mindenre egy új előadónevet kényszerbetegséget, vagy adnak neki rá gyógyszert. 😊
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2017.09.02. 14:02:08
és remélem még az én életemben kigyógyul a találjunk ki mindenre egy új előadónevet kényszerbetegséget, vagy adnak neki rá gyógyszert. 😊
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2017.09.02. 14:02:08
Üdv mindenkinek!
Keresném jó minőségben https://www.discogs.com/Mr-Zivago-Russian-Paradise/release/1163081
Mr.Zivago - Russian Paradise vinyl elő és hátlap boritóját. Nem a Discogs-ost!
Köszönöm szépen a segitséget előre is!
Keresném jó minőségben https://www.discogs.com/Mr-Zivago-Russian-Paradise/release/1163081
Mr.Zivago - Russian Paradise vinyl elő és hátlap boritóját. Nem a Discogs-ost!
Köszönöm szépen a segitséget előre is!
New Italo Vinyl
Erről beszélek ilyet mi a frásznak kell erőltetni.
Giuseppe Alicata - You Are My Love (Michael Nolen version) (2017)
Van erre egy jó angol kifejezés : AWFUL!!!
Giuseppe Alicata - You Are My Love (Michael Nolen version)
Van erre egy jó angol kifejezés : AWFUL!!!
ItaloDisco4Ever !
Remélem a közeljövőben valamelyik kiadó legalább egy CD válogatásra feldobja.
Ezt Mirko nagyon összerakta,valahogy így kell manapság egy jó new-italo disco zenét alkotni!
Biztos unjátok már,de még 1x.....😊 az elcsépelt orosz italo előadók, zenék helyett pld. ez a kiadó rástartolhatna Mirko Hirsch fizikális korongon még kiadatlan dalaira.
Ezt Mirko nagyon összerakta,valahogy így kell manapság egy jó new-italo disco zenét alkotni!
Biztos unjátok már,de még 1x.....😊 az elcsépelt orosz italo előadók, zenék helyett pld. ez a kiadó rástartolhatna Mirko Hirsch fizikális korongon még kiadatlan dalaira.
ItaloDisco4Ever !
#25317
Nagggyon JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!! 😊
Na nézzük meg a videót is,az elején a kazettás rész,full retro,ötletes !
Flash Connection - Number One (Official Clip) (2017)
Bravo Mirko ! <#taps>#taps>
Flash Connection - Number One (Official Clip) (2017)
Bravo Mirko ! <#taps>#taps>
ItaloDisco4Ever !
#25314
Train to Spain - I Follow you
Mit szólsz,belehallgassunk mit akar megvetetni velünk a lemezkiadó?
Merthogy az extra méretű borítóképekből,nem biztos hogy vágjuk....szóval lehet fülelni.
AMD Records present...vinylized! vol.3
Merthogy az extra méretű borítóképekből,nem biztos hogy vágjuk....szóval lehet fülelni.
AMD Records present...vinylized! vol.3
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
Szép nagy lemezborítók !
Első blikkre eléggé unalmas,ötlettelen,de majd ha teljes egészében,jó minőségben meghallgatható lesz,véleményezzük.
Carino Cat - Passion Of Love : sample
Első blikkre eléggé unalmas,ötlettelen,de majd ha teljes egészében,jó minőségben meghallgatható lesz,véleményezzük.
Carino Cat - Passion Of Love : sample
ItaloDisco4Ever !
#25308
Nem találtam még itt ,ebben a verzióban...
Marc Fruttero: “Dance My Life Away” (Flashback Mix)
Marc Fruttero: “Dance My Life Away” (Flashback Mix)
#25307
mp3? Anno az már igen régen volt, azt hiszem! <#nevetes1>#nevetes1>
Nem ő tehet róla hogy elbalfaszkodták a "stúdióba" az amúgy remek munkáját.
Mellesleg ha nem rágom a fülét hogy lépjen tovább a demo-n , ezt a nótát te nem hallod soha, és más sem. <#nyes>#nyes>
Nem vagyok az aki ha valami nem tetszik akkor beállok a a pucsítók közé ami jellemző a közösségi oldalakon.
Ha valami nem tetszik akkor nem fogom dicshimnuszokkal illetni.
Úgy tudom te is ezt vallod.
Nem égettem le senkit, szerencsére ő sem annak vette.
Viszont aki a vásárolható file-kal ilyen módon trükközik arról megvan a véleményem.
Nem kell elárulnod semmit a vinyl spektrumáról látom én is. <#wink>#wink>
Nem ő tehet róla hogy elbalfaszkodták a "stúdióba" az amúgy remek munkáját.
Mellesleg ha nem rágom a fülét hogy lépjen tovább a demo-n , ezt a nótát te nem hallod soha, és más sem. <#nyes>#nyes>
Nem vagyok az aki ha valami nem tetszik akkor beállok a a pucsítók közé ami jellemző a közösségi oldalakon.
Ha valami nem tetszik akkor nem fogom dicshimnuszokkal illetni.
Úgy tudom te is ezt vallod.
Nem égettem le senkit, szerencsére ő sem annak vette.
Viszont aki a vásárolható file-kal ilyen módon trükközik arról megvan a véleményem.
Nem kell elárulnod semmit a vinyl spektrumáról látom én is. <#wink>#wink>
Nincs baj a fülemmel,remek a hallásom!
Amikor anno egy mp3 fájllal is beérted,arra én most milyen jelzővel illessem a hallásod milyenségét ?
A lemez zeneileg 4 remek dalt tartalmaz,nem írtam a korongon hallható dalok minőségéről semmit.
Aki kíváncsi rá milyen minőségben szólnak a felvételek a vinylen,vásárolja meg a lemezt,aztán majd meggyőződhet róla.
Without Your Love spektrum képét megnéztem,hogy mit láttam,nem árulom el.
P.S. : Rendszeresen kapok előadóktól infókat,legutóbb pld. Cliff Wedge -től,de fel sem merül bennem hogy egy nyilvános fórumon,privát beszélgetésből idézzek,vagy közzé tegyem + egy barátomnak tartott vagy nevezett előadót sosem járatnék le illetve égetném,semmi esetre sem!
Amikor anno egy mp3 fájllal is beérted,arra én most milyen jelzővel illessem a hallásod milyenségét ?
A lemez zeneileg 4 remek dalt tartalmaz,nem írtam a korongon hallható dalok minőségéről semmit.
Aki kíváncsi rá milyen minőségben szólnak a felvételek a vinylen,vásárolja meg a lemezt,aztán majd meggyőződhet róla.
Without Your Love spektrum képét megnéztem,hogy mit láttam,nem árulom el.
P.S. : Rendszeresen kapok előadóktól infókat,legutóbb pld. Cliff Wedge -től,de fel sem merül bennem hogy egy nyilvános fórumon,privát beszélgetésből idézzek,vagy közzé tegyem + egy barátomnak tartott vagy nevezett előadót sosem járatnék le illetve égetném,semmi esetre sem!
ItaloDisco4Ever !
#25305
Akkor nálad baj van a füleddel , egyre többen jelzik hogy a Without your love-al nagy bajok vannak, bár el kell ismerni az legalább a lemezen lossless. Olyan mint ha egy üvegbúra alol szólna az egész.
Amikor 2015-ben elkészült a dal még egyáltalán nem így szólt.
Valamit kurvára elbasztak rajta a masterelés során.
Minőségileg a leggyengébb lemez sajnos Ismaeltől.
És az a röhej hogy hogy mikor ezt közöltem vele elküldte ugyan azt a file-t 24-bit-ben amit a Bandcamp-on lehet kapni.
És ő sem tudja megmagyarázni hogy mi történt.
Ez volt tőle az utolsó reakció az egészre.
"Then. In & out chaeted me. I dont have losses file. In the next job i will send you the wav files for free"
Amikor 2015-ben elkészült a dal még egyáltalán nem így szólt.
Valamit kurvára elbasztak rajta a masterelés során.
Minőségileg a leggyengébb lemez sajnos Ismaeltől.
És az a röhej hogy hogy mikor ezt közöltem vele elküldte ugyan azt a file-t 24-bit-ben amit a Bandcamp-on lehet kapni.
És ő sem tudja megmagyarázni hogy mi történt.
Ez volt tőle az utolsó reakció az egészre.
"Then. In & out chaeted me. I dont have losses file. In the next job i will send you the wav files for free"
Nem tudok e hibáról,én nem vásároltam meg.
Ajánlom vinylen a beszerzést,nagyon jó lemez.
Én napi szinten hallgatom ,a favorit : Up and Down
Ajánlom vinylen a beszerzést,nagyon jó lemez.
Én napi szinten hallgatom ,a favorit : Up and Down
ItaloDisco4Ever !
#25303
Érthetetlen és bosszantó.
Ilyen hibát nem szabadna megengedni.
A Without your love-nak köze nincs a lossless-hez a vásárolható file-ok között.<#fejvakaras>#fejvakaras>
Ilyen hibát nem szabadna megengedni.
A Without your love-nak köze nincs a lossless-hez a vásárolható file-ok között.<#fejvakaras>#fejvakaras>
Meghallgattam és tudom illetve érthető miért maradsz az eredetinél.
Köszi az infót,a soundcloud-on szétlájkolták + jelenleg 415 komment ....
Köszi az infót,a soundcloud-on szétlájkolták + jelenleg 415 komment ....
ItaloDisco4Ever !
mivel a házat 😊 is eléggé kedvelem, gyűjtöm és hallgatom, így ez elég egyszerű, a melodic house vagy deep house tájáról egy elég húzós sláger volt, ami most kapott egy italosabb alapot, nem rossz, de ha meghallgatod az eredetit, akkor tudni fogod, miért maradok ennél inkább az eredetinél
Nicolas Haelg & Alfie Rhodes feat. Syren - Callin' Your Name
Nicolas Haelg & Alfie Rhodes feat. Syren - Callin' Your Name
Akik hozzám hasonlóan türelmetlenül várják az új The Twins stúdióalbumot ,itt a legfrissebb infó.
Személy szerint a két kedvenc albumom tőlük,érdekességként most kazettán mutatom,ha már meg van a gyűjteményemben,remélem ezt a hangzást folytatják.

Személy szerint a két kedvenc albumom tőlük,érdekességként most kazettán mutatom,ha már meg van a gyűjteményemben,remélem ezt a hangzást folytatják.

ItaloDisco4Ever !
New Generation Vol. 3 (teaser medley)
Ez egy jó,vásárlásra érdemes kiadvány,ha beleakarnék kötni a lemezborítót említeném meg,merthogy létezik olyan "marketingkommunikációs politika" ha valaki elakar adni valamit a legapróbb részletekre is érdemes figyelni.
Rebirth Records Present - The New Generation Vol. 3 (Vinyl, 12", 33 ⅓ RPM, Compilation )
Ez egy jó,vásárlásra érdemes kiadvány,ha beleakarnék kötni a lemezborítót említeném meg,merthogy létezik olyan "marketingkommunikációs politika" ha valaki elakar adni valamit a legapróbb részletekre is érdemes figyelni.
Rebirth Records Present - The New Generation Vol. 3 (Vinyl, 12", 33 ⅓ RPM, Compilation )
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
#25296
Stockholm Nightlife ☆ Stay One Day ☆ (Prospero Remix by A51M)
Ez odavág rendesen,,,szerintem 😊
Ez odavág rendesen,,,szerintem 😊
ezek jólestek, jók kerültek az ajánlókba, köszi a tippeket!
Andermay - En Azul (Italoconnection Remix) szuperlatívusz klipp, jó zene,hála a fiúknak
Bobby O sem lenne rossz, de már unalmas, hogy nem tud vagy nem akar kilépni ebből a meghatározó BO stílusból.
Atelier Folie - Freedom Time (Italoconnection Naked Mix) újabb hatalmas elismerés a fiúknak 😊
Cliff Wedge feldolgozás csúcs
Capitalo- Capitalo (Alexander Pierce Remix) egész jó
Andermay - En Azul (Italoconnection Remix) szuperlatívusz klipp, jó zene,hála a fiúknak
Bobby O sem lenne rossz, de már unalmas, hogy nem tud vagy nem akar kilépni ebből a meghatározó BO stílusból.
Atelier Folie - Freedom Time (Italoconnection Naked Mix) újabb hatalmas elismerés a fiúknak 😊
Cliff Wedge feldolgozás csúcs
Capitalo- Capitalo (Alexander Pierce Remix) egész jó


