NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

reynaud
#25494
Szerény információim szerint a minimum egy : Special thanks to L..... Wind lett volna !
Majd legközelebb te is elmész a videoklip forgatásra ,s akkor ......

Sokan érdeklődnek nálam is Synergic Silence - Follow Your Instinct vinyl megjelenésről,mint Fred barátja tudsz é valami több infót?

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#25493
ezt már ajánlottam régen,de az már nem elérhető,így befrissítettem

Nina - Beyond Memory
amaximus
#25492
akkor a kazetta vagy orsós, esetleg tányércsörömpölés már nem is elég analógos neked? nincs tű a körben <#vigyor0>
amaximus
#25491
csatlakozom rainhez, a hatalmas és tényleg marhára uncsi borítóreklámok helyett több ilyet vagy bármi más hallgathatót kérek <#nyes>
amaximus
#25490
egész jó md alternatíva, nekem kifejezetten tetszenek a megoldásai <#vigyor><#eljen>
amaximus
#25489
akkor kb 1 hónap múlva ugyanitt?!<#vigyor>
amaximus
#25488
már nem mai darab, azt hiszem,itt még nem járt, pörögjünk fel <#vigyor>

Mike Sal - Nation Of Love (Vincenzo Salvia Remix)

rain70
#25487
Ez sem rossz. Tetszik.
rain70
#25486
A new retro-hoz ennek semmi köze, számomra hallgatatlan spacesynth zene. Aztán ki is merült a tudományuk.
rain70
#25485
A sok unalmas, hatalmas borítókkal televágott és semmilyen zene mellett ez valami kegyetlen szép alkotás.
MEMORY LANE! Fantasztikus! <#eljen>
Wind 67
#25484

Csak a WAV peregjen

AeroCool
#25483
Igen! Erre irtam hogy te tudsz valamit cimbora! <#law>

New Italo Vinyl

#25482
És akkor mégis csak AMD 25-27????<#awink><#integet2>
reynaud
#25481
Legalább úgy tíz napja akarnám már népszerűsíteni,de a sok duma közepette eddig lemaradt.

Dreamers Avenue - Memory Lane (sc)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25480
kellemes.



DDR Space Program - Fignon vs Lemond

Beszerezhetőség : DDR Space Program (bandcamp)

ItaloDisco4Ever !

Zephyr Retiring
#25479
Közben zenélgessünk is..

KN/GHT$ - ALLIGATOR (ITALOCONNECTION REMIX)

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#25478
Lassan ideje lenne egy saját maxit is próbaképpen kidobni a nyilvánosságnak.
Azt ugyan nem tudom, hogy bizonyos zenéid retrosynther verzióihoz mennyi közöd van, de
azt igen, hogy vinylen is elég ütősen szólhatna akár az is<#vigyor>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

amaximus
#25477
a sok név, támogató és bedolgozó alapján jó nagy ez a Clay csapat, de te így jártál! jobban kellett volna akarni!<#vigyor0><#nevetes1>
amaximus
#25476
Valahogy éreztem, hogy benne vagy a csapatban! <#eljen><#vigyor>
Wind 67
#25475
<#nezze><#eljen>
bezzeg az enyém nincs az előzőeken..<#confused>
na, majd beírok a panaszkönyvbe...

Csak a WAV peregjen

AeroCool
#25474

New Italo Vinyl

AeroCool
#25473
Erdélyi Péter

New Italo Vinyl

amaximus
#25472
az eredetit nem tudom sokáig hallgatni,nekem C oldalas,töltelék zene,
jó alapokkal gondoltad újra, teljesen más lett a hangulata. <#eljen>
amaximus
#25471
<#dumcsi> te melyik vagy a borító listáján? nagyon közel vagy a tűzhöz,mindig gyorsan hozod ezeket a friss infókat!<#vigyor>

a sötétebb vinyl borító egész pofás.

Utoljára szerkesztette: amaximus, 2017.10.17. 17:54:26
amaximus
#25470
így mindjárt más <#vigyor0>
reynaud
#25469
Akik több infóra vágynak a szép nagyméretű fotóknál,azokra Clay művész úr gondolt és feldobta ezt!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25468
A közelgő megjelenés apropójára egy "sample" jó volna!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25467


Jó lett,tetszik!
Linda Ross zenéi közt a kedvencem "Touch me" Clara Moroni remek vokáljával!
E dal eredetije nem tetszik,a te újragondolt verziódban viszont igen.....gratulálok!

ItaloDisco4Ever !

Wind 67
#25466


Okt. 26

Csak a WAV peregjen

AeroCool
#25465

New Italo Vinyl

AeroCool
#25464

New Italo Vinyl

AeroCool
#25463

New Italo Vinyl

#25462
Van egy uj...
Ez most egy 1990-es mu ujragondolasa. Termeszetesen csak a vokal eredeti.

Zephyr Retiring
#25461
El van nézve maxika<#nyes>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Analóg rendszeren természetesen azt értettem, amit jelent:
digitális konverzió nélküli hangerősítést a fizikai tűtől a hangszórókig.
Bár ezzel magad is tisztában vagy..
AD felvételeknél nem létezik jobb? Most még talán nem, bár az analóg stúdiószalagos felvételek se rosszak..

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#25460
A énekek szegények, de az iskola szép öreg iskola
#25459


Unreleased track from forthcoming "Italo Disco Legacy" to be released in 2017... stay tuned! Firstly recorded under "Expansives" in 1982.
amaximus
#25458
szerintem ez egyáltalán nem trash, sőt, üdítő <#vigyor0>
amaximus
#25457
elnézést szakika, de én is analógon hallgatok zenét (a dac után minden analóg), csak a forrás digitális, miközben nem forog semmi, és sokkal kevesebb benne a csomó felesleges, és a hangzást befolyásoló analóg alkatrész és hibalehetőség. <#nevetes1>
az eredeti maszter digitális vagy AD felvételeknél pedig nem létezik jobb, legfeljebb más, maszterelni pedig sokféleképpen lehet, a vinylre meg az esetek többségében mindig át kell maszterelni az eredeti felvételt is.
amaximus
#25456
2 napja megjelent a fantasztikus albumokat és zenéket gyártó Tim McEwan & Tyler Lyle páros, a The Midnight új albuma is, ennek örömére

The Midnight feat. Timecop1983 - River of Darkness




Zephyr Retiring
#25455
#25445-re akart menni.

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#25454
Én díjazom az ötletet. Analóg rendszereken zenét hallgatni, az mindig is egy más világ lesz, mint a digitális..
Elmondtad a véleményed, ez jó.
Aki úgy gondolja, az beszerzi majd vinylen, aki meg úgy, annak meg ott a digitális verzió.
Rendben van ez így, legalább lehet dönteni.

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#25453
Tiszta trash, de a kórus elképesztő. 😊
#25452

#25451
#25450


reynaud
#25449
reynaud
#25448
reynaud
#25447
Alex Valentini - Thunderlove - (all the teasers)



Alex Valentini ‎– Thunderlove (SGR 011)

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#25446
vegyesen, itt kevésbé ismert,de mégis népszerű vagy jobb italohouse, nrw, synthwave, funpop
és kazettás misi korábbi munkáiból is válogattam 😊
ahogy lenni szokott, mind vmben is megvan.<#whatever>

Future Feelings & Dee Dee - The Disco Feeling (Auxiliary tha Masterfader Remix)
Easy M - Bottoms Up (Irregular Disco Workers Remix)
Salta & Roma - We Love Computers (Irregular Disco Workers Remix)

Spargelschmaus - Mond <#vigyor0>

Max Elto - Backyard Animals (Michael Cassette Remix)
Max Elto - Somebody Like You
BT - Forget Me (Michael Cassette Remix)



amaximus
#25445
az mflex sounds vinyl maxi meglepett, de engem ezek a 2-3 számos korongok nem tudnak izgalomba hozni, főleg nem úgy, hogy a zenék már rég elérhetők digitálisan, de megértem, ha valaki ezekkel a színes műanyagokkal vezeti le a gyűjtői feszültséget.<#vigyor0>