NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Szerény információim szerint a minimum egy : Special thanks to L..... Wind lett volna !
Majd legközelebb te is elmész a videoklip forgatásra ,s akkor ......
Sokan érdeklődnek nálam is Synergic Silence - Follow Your Instinct vinyl megjelenésről,mint Fred barátja tudsz é valami több infót?
Majd legközelebb te is elmész a videoklip forgatásra ,s akkor ......
Sokan érdeklődnek nálam is Synergic Silence - Follow Your Instinct vinyl megjelenésről,mint Fred barátja tudsz é valami több infót?
ItaloDisco4Ever !
akkor a kazetta vagy orsós, esetleg tányércsörömpölés már nem is elég analógos neked? nincs tű a körben <#vigyor0>#vigyor0>
csatlakozom rainhez, a hatalmas és tényleg marhára uncsi borítóreklámok helyett több ilyet vagy bármi más hallgathatót kérek <#nyes>#nyes>
egész jó md alternatíva, nekem kifejezetten tetszenek a megoldásai <#vigyor>#vigyor><#eljen>#eljen>
már nem mai darab, azt hiszem,itt még nem járt, pörögjünk fel <#vigyor>#vigyor>
Mike Sal - Nation Of Love (Vincenzo Salvia Remix)
Mike Sal - Nation Of Love (Vincenzo Salvia Remix)
A new retro-hoz ennek semmi köze, számomra hallgatatlan spacesynth zene. Aztán ki is merült a tudományuk.
A sok unalmas, hatalmas borítókkal televágott és semmilyen zene mellett ez valami kegyetlen szép alkotás.
MEMORY LANE! Fantasztikus! <#eljen>#eljen>
MEMORY LANE! Fantasztikus! <#eljen>#eljen>
Csak a WAV peregjen
#25482
És akkor mégis csak AMD 25-27????<#awink>#awink><#integet2>#integet2>
Legalább úgy tíz napja akarnám már népszerűsíteni,de a sok duma közepette eddig lemaradt.
Dreamers Avenue - Memory Lane (sc)
Dreamers Avenue - Memory Lane (sc)
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
Közben zenélgessünk is..
KN/GHT$ - ALLIGATOR (ITALOCONNECTION REMIX)
KN/GHT$ - ALLIGATOR (ITALOCONNECTION REMIX)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Lassan ideje lenne egy saját maxit is próbaképpen kidobni a nyilvánosságnak.
Azt ugyan nem tudom, hogy bizonyos zenéid retrosynther verzióihoz mennyi közöd van, de
azt igen, hogy vinylen is elég ütősen szólhatna akár az is<#vigyor>#vigyor>
Azt ugyan nem tudom, hogy bizonyos zenéid retrosynther verzióihoz mennyi közöd van, de
azt igen, hogy vinylen is elég ütősen szólhatna akár az is<#vigyor>#vigyor>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
a sok név, támogató és bedolgozó alapján jó nagy ez a Clay csapat, de te így jártál! jobban kellett volna akarni!<#vigyor0>#vigyor0><#nevetes1>#nevetes1>
<#nezze>#nezze><#eljen>#eljen>
bezzeg az enyém nincs az előzőeken..<#confused>#confused>
na, majd beírok a panaszkönyvbe...
bezzeg az enyém nincs az előzőeken..<#confused>#confused>
na, majd beírok a panaszkönyvbe...
Csak a WAV peregjen
az eredetit nem tudom sokáig hallgatni,nekem C oldalas,töltelék zene,
jó alapokkal gondoltad újra, teljesen más lett a hangulata. <#eljen>#eljen>
jó alapokkal gondoltad újra, teljesen más lett a hangulata. <#eljen>#eljen>
<#dumcsi>#dumcsi> te melyik vagy a borító listáján? nagyon közel vagy a tűzhöz,mindig gyorsan hozod ezeket a friss infókat!<#vigyor>#vigyor>
a sötétebb vinyl borító egész pofás.
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2017.10.17. 17:54:26
a sötétebb vinyl borító egész pofás.
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2017.10.17. 17:54:26
Akik több infóra vágynak a szép nagyméretű fotóknál,azokra Clay művész úr gondolt és feldobta ezt!
ItaloDisco4Ever !
Jó lett,tetszik!
Linda Ross zenéi közt a kedvencem "Touch me" Clara Moroni remek vokáljával!
E dal eredetije nem tetszik,a te újragondolt verziódban viszont igen.....gratulálok!
ItaloDisco4Ever !
#25462
Van egy uj...
Ez most egy 1990-es mu ujragondolasa. Termeszetesen csak a vokal eredeti.
Ez most egy 1990-es mu ujragondolasa. Termeszetesen csak a vokal eredeti.
El van nézve maxika<#nyes>#nyes>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Analóg rendszeren természetesen azt értettem, amit jelent:
digitális konverzió nélküli hangerősítést a fizikai tűtől a hangszórókig.
Bár ezzel magad is tisztában vagy..
AD felvételeknél nem létezik jobb? Most még talán nem, bár az analóg stúdiószalagos felvételek se rosszak..
digitális konverzió nélküli hangerősítést a fizikai tűtől a hangszórókig.
Bár ezzel magad is tisztában vagy..
AD felvételeknél nem létezik jobb? Most még talán nem, bár az analóg stúdiószalagos felvételek se rosszak..
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
#25460
A énekek szegények, de az iskola szép öreg iskola
#25459
Unreleased track from forthcoming "Italo Disco Legacy" to be released in 2017... stay tuned! Firstly recorded under "Expansives" in 1982.
elnézést szakika, de én is analógon hallgatok zenét (a dac után minden analóg), csak a forrás digitális, miközben nem forog semmi, és sokkal kevesebb benne a csomó felesleges, és a hangzást befolyásoló analóg alkatrész és hibalehetőség. <#nevetes1>#nevetes1>
az eredeti maszter digitális vagy AD felvételeknél pedig nem létezik jobb, legfeljebb más, maszterelni pedig sokféleképpen lehet, a vinylre meg az esetek többségében mindig át kell maszterelni az eredeti felvételt is.
az eredeti maszter digitális vagy AD felvételeknél pedig nem létezik jobb, legfeljebb más, maszterelni pedig sokféleképpen lehet, a vinylre meg az esetek többségében mindig át kell maszterelni az eredeti felvételt is.
2 napja megjelent a fantasztikus albumokat és zenéket gyártó Tim McEwan & Tyler Lyle páros, a The Midnight új albuma is, ennek örömére
The Midnight feat. Timecop1983 - River of Darkness
The Midnight feat. Timecop1983 - River of Darkness
Én díjazom az ötletet. Analóg rendszereken zenét hallgatni, az mindig is egy más világ lesz, mint a digitális..
Elmondtad a véleményed, ez jó.
Aki úgy gondolja, az beszerzi majd vinylen, aki meg úgy, annak meg ott a digitális verzió.
Rendben van ez így, legalább lehet dönteni.
Elmondtad a véleményed, ez jó.
Aki úgy gondolja, az beszerzi majd vinylen, aki meg úgy, annak meg ott a digitális verzió.
Rendben van ez így, legalább lehet dönteni.
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
#25453
Tiszta trash, de a kórus elképesztő. 😊
#25452
#25451
#25450
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
vegyesen, itt kevésbé ismert,de mégis népszerű vagy jobb italohouse, nrw, synthwave, funpop
és kazettás misi korábbi munkáiból is válogattam 😊
ahogy lenni szokott, mind vmben is megvan.<#whatever>#whatever>
Future Feelings & Dee Dee - The Disco Feeling (Auxiliary tha Masterfader Remix)
Easy M - Bottoms Up (Irregular Disco Workers Remix)
Salta & Roma - We Love Computers (Irregular Disco Workers Remix)
Spargelschmaus - Mond <#vigyor0>#vigyor0>
Max Elto - Backyard Animals (Michael Cassette Remix)
Max Elto - Somebody Like You
BT - Forget Me (Michael Cassette Remix)
és kazettás misi korábbi munkáiból is válogattam 😊
ahogy lenni szokott, mind vmben is megvan.<#whatever>#whatever>
Future Feelings & Dee Dee - The Disco Feeling (Auxiliary tha Masterfader Remix)
Easy M - Bottoms Up (Irregular Disco Workers Remix)
Salta & Roma - We Love Computers (Irregular Disco Workers Remix)
Spargelschmaus - Mond <#vigyor0>#vigyor0>
Max Elto - Backyard Animals (Michael Cassette Remix)
Max Elto - Somebody Like You
BT - Forget Me (Michael Cassette Remix)



