NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
ritkán van ilyen, de ennél a klipnél csak a zenét hallgattam, mert ha nézni próbáltam, nem esett jól, fél perc múlva szédelegtem 😊
itt az operatőr és a vágó is nagyon be volt rúgva. <#nevetes1>#nevetes1> a hivatalos videó koncepcióról nem is beszélve.
itt az operatőr és a vágó is nagyon be volt rúgva. <#nevetes1>#nevetes1> a hivatalos videó koncepcióról nem is beszélve.
A videóval és a zenével kapcsolatos észrevételeddel is egyetértek.
Ez amint ki is írtam egy hivatalos videó,amin jómagam is meglepődtem,mert YT-os kontárok használnak ilyen eszközöket,a minél több kattintás vonzása érdekében.
A dal nagyszerű gondoltam itt a helye.
Nem állt szándékomban rosszullét közeli állapotot előidéznem benned,sorry Max! <#nevetes1>#nevetes1>
Ez amint ki is írtam egy hivatalos videó,amin jómagam is meglepődtem,mert YT-os kontárok használnak ilyen eszközöket,a minél több kattintás vonzása érdekében.
A dal nagyszerű gondoltam itt a helye.
Nem állt szándékomban rosszullét közeli állapotot előidéznem benned,sorry Max! <#nevetes1>#nevetes1>
ItaloDisco4Ever !
a remix pazar lett!
a videótól majdnem epilepszás rohamom lett.<#nevetes1>#nevetes1> a francnak kell ennyi és ilyen idegeesítő vágásokkal telebszni vmit....?<#gun>#gun>
a videótól majdnem epilepszás rohamom lett.<#nevetes1>#nevetes1> a francnak kell ennyi és ilyen idegeesítő vágásokkal telebszni vmit....?<#gun>#gun>
hö? wat? ükhm? <#wow1>#wow1>
szerintem fuss neki még 1x-2x az eredeti szövegnek és ha azt értelmezed,amit jól olvasol, akkor megkapod a helyes választ, annyit segítek előre, hogy nem az,amit elsőre bele láttál érteni. <#vigyor>#vigyor><#integet2>#integet2>
szerintem fuss neki még 1x-2x az eredeti szövegnek és ha azt értelmezed,amit jól olvasol, akkor megkapod a helyes választ, annyit segítek előre, hogy nem az,amit elsőre bele láttál érteni. <#vigyor>#vigyor><#integet2>#integet2>
#25589
Ugye azt csak viccnek szántad cimbi, hogy a gagyi bcr kiadványokhoz hasonlítottad Mirko Hirsch zenéit?Remélem igen, mert én biztos vagyok benne hogy amit csinál az nagyon igényes munka, még ha több néven is jelentet meg zenéket!<#nyes>#nyes>
nekem ez a 3 jön be az albumról, a fele így is töltelék zene, de a hangzásuk jó, végülis egy ilen régi csapattól ezt egy egész normális albumnak tartom
Boytronic-Big Hands For The Dreamers
Boytronic-Time After Midnight
Boytronic-Mad Love
Boytronic-Big Hands For The Dreamers
Boytronic-Time After Midnight
Boytronic-Mad Love
Nálam sem nyerő ha egy előadó több tucat néven hajítja ki a zenéit,van az az eset amikor indokolt,de ha nem akkor mire jó ???
A profittal kapcsolatban nem véletlen írtam a "megpróbál" ,próbálkozni lehet,de hogy az italo-disco stílusból lehet e markolni egy jelentősebb összeget,a mai állapotokat nézve,erősen kételyes,lásd a limitált mennyiségű kiadványokat.
Igen a haknizás az hozhat igazából a konyhára,de arra a szintre előbb el kell jutni hogy meghívás érkezzen,egy jó példa erre ItaLove!
A profittal kapcsolatban nem véletlen írtam a "megpróbál" ,próbálkozni lehet,de hogy az italo-disco stílusból lehet e markolni egy jelentősebb összeget,a mai állapotokat nézve,erősen kételyes,lásd a limitált mennyiségű kiadványokat.
Igen a haknizás az hozhat igazából a konyhára,de arra a szintre előbb el kell jutni hogy meghívás érkezzen,egy jó példa erre ItaLove!
ItaloDisco4Ever !
egyértelmű a név választás párhuzama, bármi is a célja vagy iróniája, engem irritál a sok és legfőképp nem sok értelmet hordozó alterego.tehát azok,ahol ő maga is énekel, nem csak dalszerzőként van jelen. kb. 2 tucat minőségi zenéje van, és persze az open up your heart is ott van köztük. fogalmam sincs mekkora profitot lehet kihozni manapság az italo disco-ból, de meglepődnék, ha valaki egy nagyobb profit számmal állna elő az eladások terén. a haknizásból biztos 100x többet ki lehet hozni,az mégiscsak 'élő' (vagy playback,fél playback <#vigyor>#vigyor>)
Kezd Matt Pop munkássága egysíkúvá,unalmassá válni,bár ez a remix,az átlagosnál valamivel jobb!
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
Lehetséges hogy a "PCR" zenéit " just for fun " tolja, rámutatva a "BCR" által , gyakori művésznév változással címkézett,s meglehetősen gyakran kihajított produkciókra,amiknek a színvonala ráadásként az italo disco megcsúfolása!
Azonban ezzel a tevékenységével egy jó nagyot odabokszol , erős jobb horgot bevíve annak a zenei stílusnak amiből Ő is megpróbál profitot szakítani.
Ha csak egy jó poénnak szánta a "PCR" zenéket,itt pontot kéne rakni a végére és befejezni,s visszatérni a minőséghez,mint ez,ami egy top zene a szerzeményei közt:
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.11.03. 16:56:37
Azonban ezzel a tevékenységével egy jó nagyot odabokszol , erős jobb horgot bevíve annak a zenei stílusnak amiből Ő is megpróbál profitot szakítani.
Ha csak egy jó poénnak szánta a "PCR" zenéket,itt pontot kéne rakni a végére és befejezni,s visszatérni a minőséghez,mint ez,ami egy top zene a szerzeményei közt:
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.11.03. 16:56:37
ItaloDisco4Ever !
ezzel a klippel kellemes és persze érzelmes hangulatú lett, értékelem, még akkor is, ha a csaj hangján elég sok javító utómunka kellett, mert alapból nagyon nem ilyen <#vigyor0>#vigyor0>
2.20-nál poénosra vették a kérdést, jó ötlet volt.
Roxi Drive - See It In Your Eyes
2.20-nál poénosra vették a kérdést, jó ötlet volt.
Roxi Drive - See It In Your Eyes
99%ban nem rakok máshová linket, csak ide, és hát igen, ahogyan eddig is, sokan csak kattintanak amire lehet vagy ami megtetszik.
ez ahogy jól látod,sokszorosa annak,akik ide betűket is hánynak.de ebben semmi különleges vagy újdonság nincs, nekik is szól a műsor. azóta picit már változott a látogató és letöltés számláló is (mert ugye ez 2 külön adat), az általam itt ajánlott eddigi kb. 800 zene tőtikézés adatai szerint nagyjából 100-200 között szokott lenni az átlag érdeklődési arány a KSH <#hehe>#hehe> adatai alapján.
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2017.11.03. 16:18:49
ez ahogy jól látod,sokszorosa annak,akik ide betűket is hánynak.de ebben semmi különleges vagy újdonság nincs, nekik is szól a műsor. azóta picit már változott a látogató és letöltés számláló is (mert ugye ez 2 külön adat), az általam itt ajánlott eddigi kb. 800 zene tőtikézés adatai szerint nagyjából 100-200 között szokott lenni az átlag érdeklődési arány a KSH <#hehe>#hehe> adatai alapján.
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2017.11.03. 16:18:49
a német honos hekker wekker viszonylag unalmas, semmitmondó, minimál zenéi közül egy vélhetően csak véletlenül jobban sikerült, nem új, de legalább régebbi dalát idézem meg <#vigyor>#vigyor>
The Hacker - You
majd egy Ian Coleen féle -az újabb dalok minősége és hangzásvilága szerint már inkább mexikói,mintsem a korábban eleresztett német honos- üzemi gyártósorról érkezett közepes dalocska jön,amihez szarrá vokoderizálás után egy ismertebb <#vigyor>#vigyor> női hang is odaadta a nevét.
R.D.C. feat. Linda Ross - You Are Appealing
//R - Manuel Rios
//D - Disco-B
//C - Ian Coleen
és belefutottam egy átlagos szintipop dal egészen egyben lévő remixébe,amit Anospere kellemesen alakított majdnem 2 új dallá <#vigyor0>#vigyor0>
Eden - Good As Gold (Anosphere 85 Remix)
Eden - Good As Gold (Anosphere Italo Disco Remix)
ez tényleg jó lett, bár kicsit késésben vagy ezzel is, reynaud résen van ám mindennel! <#nyes>#nyes>
leszokhatna már erről a bugyuta névmás kényszerről. csak a süketeknek nem tűnik fel a hangja, vagy épp csak a zenei megoldásai, és a hangzás.bosszantó BCR-es szerencsétlenkedés a majs ezer név alatt jól eladom magam. még a név is arra hajaz, mert ő meg a PCR , hahaha, ne ezzel majmolja az italo disco-t. <#vigyor>#vigyor>
a megjelenés másnapján már itt volt, csak lemaradtál róla,mert mostanában eltűntél! <#vigyor>#vigyor>
Sosem késő elkezdeni Maxika ! <#vigyor2>#vigyor2> <#eljen>#eljen> <#taps>#taps> .... s ha még boldoggá is tesz az remek dolog!
Azért persze ironizálást érzek ! <#nevetes1>#nevetes1> ,de végül is ez egy az újdonságokat bemutató topic,jót cselekedtél!
No és akkor én sem akarnék lemaradni,feltolok egy borítót én is.

Azért persze ironizálást érzek ! <#nevetes1>#nevetes1> ,de végül is ez egy az újdonságokat bemutató topic,jót cselekedtél!
No és akkor én sem akarnék lemaradni,feltolok egy borítót én is.

ItaloDisco4Ever !
el sem hiszitek,milyen boldog vagyok, hogy én is betolhatok egy tök felesleges borítót és egy megjelenés bejelentést <#hehe>#hehe>
CD 14 Euro
100 copies limited
Tracklist
1 –Various Italo Made In Spain
DJ Mix – Juan Martinez (2)
14:54
2 –Night In Wales Sunday Night 5:09
3 –Stylove Now Close Your Eyes 6:17
4 –Leatitia I Will Surrender 5:39
5 –Ken Laszlo Tonight 2017 6:23
6 –C.C. Catch Backseat Of Your Cadillac 2017 3:24
7 –Frank Lozano (2) I Wanna Fly 3:46
8 –Rakel Project Estas En Mi Corazon 7:24
9 –Stylove Stay 4:00
10 –Leatitia Give Me La Fiesta 6:24
11 –Blue Talking Give Love A Change 3:46
12 –Don Leone In The Middle Of Love 4:49
13 –Stylove* Kiss Me Baby 4:52
CD 14 Euro
100 copies limited
Tracklist
1 –Various Italo Made In Spain
DJ Mix – Juan Martinez (2)
14:54
2 –Night In Wales Sunday Night 5:09
3 –Stylove Now Close Your Eyes 6:17
4 –Leatitia I Will Surrender 5:39
5 –Ken Laszlo Tonight 2017 6:23
6 –C.C. Catch Backseat Of Your Cadillac 2017 3:24
7 –Frank Lozano (2) I Wanna Fly 3:46
8 –Rakel Project Estas En Mi Corazon 7:24
9 –Stylove Stay 4:00
10 –Leatitia Give Me La Fiesta 6:24
11 –Blue Talking Give Love A Change 3:46
12 –Don Leone In The Middle Of Love 4:49
13 –Stylove* Kiss Me Baby 4:52
MODE -ONE --NEW DOUBLE ALBUM "MELODY OF FREEDOM"......COMING SOON......

Utoljára szerkesztette: AeroCool, 2017.11.02. 17:50:32

Utoljára szerkesztette: AeroCool, 2017.11.02. 17:50:32
New Italo Vinyl
#25567
Szintén Mirko Productions egy abszolút etalon muzsika számomra!!!!<#szeret>#szeret><#szeret>#szeret>
#25566
A mi Mirko barátunk igen termékeny 2017-ben is!!!!Egy tucat fantázia néven dob piacra, jobbnál jobb muzsikákat,csak így tovább!!!!<#finom>#finom><#finom>#finom>
#25565
A Magic System DJ. rendesen hasít ezzel a kiváló New Italo muzsikával!!!!!!<#taps>#taps><#taps>#taps><#nyes>#nyes><#nyes>#nyes><#szeret>#szeret><#szeret>#szeret>
Igyekszem nem háborgatni lelki békédet a felségterületeden 😊
Azért egyet elárulhatnál még ha van kedved (mert kíváncsivá tettél)..
Ugyan honnan tudnád te megállapítani a forrását bármilyen mp3 fájlnak is?
Vagy ez csak amolyan felvágás akart lenni? 😊
Azért egyet elárulhatnál még ha van kedved (mert kíváncsivá tettél)..
Ugyan honnan tudnád te megállapítani a forrását bármilyen mp3 fájlnak is?
Vagy ez csak amolyan felvágás akart lenni? 😊
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Hoztam egy jó zenét,a remix elkövetője 320kbps mp3 minőségben elérhetővé tette,ha jól látom sc reg. szükségeltetik a letöltéshez..
Digital Romance - Together At Last (Maethelvin remix) - (sc)
Digital Romance - Together At Last (Maethelvin remix) - (sc)
ItaloDisco4Ever !
Szükségtelen orosz vagy egyéb warez oldalakra kattintatom annak megállapítására hogy mi a forrása egy-egy idehajított fájlnak.
Én következetesen tartom magam korábbi álláspontomhoz,ez a te esetedben már nem mondható el.
....lásd és olvasd saját korábbi véleményed ,ami nagy vonalakban az én kérésemmel azonos ,miszerint előtérbe helyezném azt hogy jókat dumáljunk zenékről.
Csak be kellett billentyűznöm a "warez" varázsszót a keresőbe egy saját korábbi hsz-em keresve,s ezt is dobta!
Mit is gondoljak most erről ? .... talán azt,nem díjazom ha valaki aljas eszközökkel játszik,majd annak következményét megpróbálja kimagyarázni.
A mesédet másnak eladhatód,én nem vagyok vevő rá!
P.S. : Zárjuk a témát,nem óhajtom a továbbiakban offolni a topicot,és nem vágyom a társaságodra,megkérlek tartsd ezt tiszteletben.
Köszönöm!
Én következetesen tartom magam korábbi álláspontomhoz,ez a te esetedben már nem mondható el.
....lásd és olvasd saját korábbi véleményed ,ami nagy vonalakban az én kérésemmel azonos ,miszerint előtérbe helyezném azt hogy jókat dumáljunk zenékről.
Csak be kellett billentyűznöm a "warez" varázsszót a keresőbe egy saját korábbi hsz-em keresve,s ezt is dobta!
Mit is gondoljak most erről ? .... talán azt,nem díjazom ha valaki aljas eszközökkel játszik,majd annak következményét megpróbálja kimagyarázni.
A mesédet másnak eladhatód,én nem vagyok vevő rá!
P.S. : Zárjuk a témát,nem óhajtom a továbbiakban offolni a topicot,és nem vágyom a társaságodra,megkérlek tartsd ezt tiszteletben.
Köszönöm!
ItaloDisco4Ever !
Látom, már 23-an megelőztek a belehallgatásba<#nyes>#nyes>
Gondolom máshol is megosztottad. Ezt a fórumot nem látogatják ennyien<#hehe>#hehe>
Az Isotype inkább az én világom..talán idővel csatlakozik majd a maxi verzió a többiekhez:
<#wave>#wave>
Gondolom máshol is megosztottad. Ezt a fórumot nem látogatják ennyien<#hehe>#hehe>
Az Isotype inkább az én világom..talán idővel csatlakozik majd a maxi verzió a többiekhez:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

<#wave>#wave>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
#25560
Én nem láttam még itt ezt a zenét...
June Saturday - The Girl With Golden Hair (Extended Version)
June Saturday - The Girl With Golden Hair (Extended Version)
#25559
Egy hosszabb részlet a készülő vinyl maxiról,,,😊
Én viszont mindig is kedveltem az OMD-t (hiszen new wave is) úgyhogy pár óra múlva ha gépközelben leszek, belehallgatok 😊
Kösz az ajánlót.
Kösz az ajánlót.
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Az előző #25556 természetesen reynaud-nak szólt..
(ezt a nyamvadt ócska mobilt meg szanálom hamarosan.)
(ezt a nyamvadt ócska mobilt meg szanálom hamarosan.)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Először is, itt nem gyalázkodtam és nem sértegettem senkit sem. Olvasd újra, legfeljebb sajnálkoztam, ami nem egyenlő az első két dologgal.
Másodszor, mert te jársz orosz warezoldalakon, és találsz ott new italo disco albumokat mp3-ban flac-ben vagy tudom is én miben, az még nem jeleni azt, hogy akkor minden mp3 zene onnan is származik.
És harmadszor, spoiler alá írtam (amit írtam) ráadásul nem is neked, így még véletlenül sem kell olvasgatnod a főtémát nem érintő megjegyzéseimet.
De hogy kiemeljek valami pozitívat is a sértődött reagálásodból, én örülök, hogy úriember vagy és visszafogod magad a sértegetésben. Ez nagyon helyes. Sajnálni viszont nyugodtan sajnálhatsz ha akarsz, szíved joga. Én ilyesmin nem szoktam megsértődni 😄
Mit is akartam még? Ja igen: köszönöm a direkt nekem készített sárga sorkiemelést. Bár nem teljesen igaz amit írsz, mert én például egyáltalán nem látogatok sem orosz, sem egyéb warezoldalakat, így ez az opció számomra nem elérhető 😊
(Írásodban a küzdök és a szükséges szavak kisbetűsek, de ezt sem sértésnek szánom, csak jelzem. És ha ez sem érdekel, akkor nem szükséges reagálnod. Nem küzdök ellened, eddig sem tettem.)
Másodszor, mert te jársz orosz warezoldalakon, és találsz ott new italo disco albumokat mp3-ban flac-ben vagy tudom is én miben, az még nem jeleni azt, hogy akkor minden mp3 zene onnan is származik.
És harmadszor, spoiler alá írtam (amit írtam) ráadásul nem is neked, így még véletlenül sem kell olvasgatnod a főtémát nem érintő megjegyzéseimet.
De hogy kiemeljek valami pozitívat is a sértődött reagálásodból, én örülök, hogy úriember vagy és visszafogod magad a sértegetésben. Ez nagyon helyes. Sajnálni viszont nyugodtan sajnálhatsz ha akarsz, szíved joga. Én ilyesmin nem szoktam megsértődni 😄
Mit is akartam még? Ja igen: köszönöm a direkt nekem készített sárga sorkiemelést. Bár nem teljesen igaz amit írsz, mert én például egyáltalán nem látogatok sem orosz, sem egyéb warezoldalakat, így ez az opció számomra nem elérhető 😊
(Írásodban a küzdök és a szükséges szavak kisbetűsek, de ezt sem sértésnek szánom, csak jelzem. És ha ez sem érdekel, akkor nem szükséges reagálnod. Nem küzdök ellened, eddig sem tettem.)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
sose voltam nagy Orchestral Manoeuvres In The Dark rajongó, pár remekművükön kívül nem az én stílusom a dallamviláguk, és az is tény, az utóbbi sok-sok évben nem is volt semmi érdemleges tőlük,így nem is voltak senki látómezejében, valószínű ide se kerültek volna soha. most megtöröm ezt az átkot <#vigyor>#vigyor> , mert megérdemlik.
jöjjön a legfrissebb lemezükről az általam kedvelt és ajánlott 2 db felvétel, az album többi száma kuka.
FLAC <#rolleyes>#rolleyes><#bohoc>#bohoc>
OMD - One More Time
OMD - Isotype
jöjjön a legfrissebb lemezükről az általam kedvelt és ajánlott 2 db felvétel, az album többi száma kuka.
FLAC <#rolleyes>#rolleyes><#bohoc>#bohoc>
OMD - One More Time
OMD - Isotype
Mi ellen küzdők én???
Arról talán nem én tehetek hogy szöveg illetve mondat értelmezésed gyakran nullás szintre zuhan,képtelen vagy felfogni az egyébként egyszerű szavakkal megírt könnyedén értelmezhető sorokat!
Tartom magam annyira úriembernek hogy a sértegetés fokát most minimalizáltam,de legközelebb nem ígérem hogy visszatudom fogni magam.
Ne keresd a társaságom,nem igénylek veled semmiféle eszmecserét,nagyon különböző típusú emberek vagyunk.
A hozzászólásaimra jogod van véleményt mondani,egyszer megtetted,azt szó nélkül hagytam,ragozni tovább sértegetéssel fűszerezve nem szűkséges.
Simán "reynaud" a megszólítás,nem Rénó papázunk,miközben gyalázkodsz!!!
....s akkor megismétlem kizárólag a te kedvedért kissé más szöveggel,remélem egy újabb nekifutásra talán sikerül értelmezned mi volt a kérésem.
mp3 minőségű,orosz warez oldalakról újra osztott,bárki számára elérhető fájlokkal ne szemeteljük tele a topicot!
Ez nem egyenlő ingyen zene elleni szélmalom harccal, esetenként én magam is kértem már zenét a fórumon,illetve nem kevés ingyen elérhető kiadvány linkjét raktam ki,és rakhatnék még többet,de a "köszönöm" visszajelzés elmaradása nem inspirál ilyen dolgokra.
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.10.30. 18:45:05
Arról talán nem én tehetek hogy szöveg illetve mondat értelmezésed gyakran nullás szintre zuhan,képtelen vagy felfogni az egyébként egyszerű szavakkal megírt könnyedén értelmezhető sorokat!
Tartom magam annyira úriembernek hogy a sértegetés fokát most minimalizáltam,de legközelebb nem ígérem hogy visszatudom fogni magam.
Ne keresd a társaságom,nem igénylek veled semmiféle eszmecserét,nagyon különböző típusú emberek vagyunk.
A hozzászólásaimra jogod van véleményt mondani,egyszer megtetted,azt szó nélkül hagytam,ragozni tovább sértegetéssel fűszerezve nem szűkséges.
Simán "reynaud" a megszólítás,nem Rénó papázunk,miközben gyalázkodsz!!!
....s akkor megismétlem kizárólag a te kedvedért kissé más szöveggel,remélem egy újabb nekifutásra talán sikerül értelmezned mi volt a kérésem.
mp3 minőségű,orosz warez oldalakról újra osztott,bárki számára elérhető fájlokkal ne szemeteljük tele a topicot!
Ez nem egyenlő ingyen zene elleni szélmalom harccal, esetenként én magam is kértem már zenét a fórumon,illetve nem kevés ingyen elérhető kiadvány linkjét raktam ki,és rakhatnék még többet,de a "köszönöm" visszajelzés elmaradása nem inspirál ilyen dolgokra.
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.10.30. 18:45:05
ItaloDisco4Ever !
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Értem én, hogy fakabát, de egy régi modellem van, amin mobil verzióban kell böngésznem, mert asztali verzióban folyton kidob a böngészőről<#falbav>#falbav>
Újra,erősebbre meg persze sajnálom a pénzt. Vagy nem is a pénzt. Itt inkább az elvekről van szó.
Egy értelmes és használható mai mobil közel egy 100-as.
Újra,erősebbre meg persze sajnálom a pénzt. Vagy nem is a pénzt. Itt inkább az elvekről van szó.
Egy értelmes és használható mai mobil közel egy 100-as.
Tudod te hány new italo disco albumot lehet manapság ennyiért venni?<#vigyor>#vigyor>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.10.30. 10:33:29
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Te is tudod,hogy mindezzel magam is tisztában vagyok, de nem tűrhettem tovább, hogy HG létedre csak a háttérben standby-kodsz<#nevetes1>#nevetes1>
Szeretem ha oktatni próbálsz olyan dolgokról, amit már akkor tudtam amikor te még a Ulmann Moncsi Moncsicsijére ráztad a popsid járókádban..<#rolleyes>#rolleyes>
Meggyőznöd amúgy sem engem kellene. Én a te oldaladon állok. Ketten együtt...(mi az égvilágon semmit sem fogunk együtt csinálni, de mindegy).. a sötét oldalon meg Rénó papa elkeseredetten küzd szélmalomharcot az ingyen zene ellen.
Komolyan, néha már sajnálom szegényt..<#nevetes1>#nevetes1>
Szeretem ha oktatni próbálsz olyan dolgokról, amit már akkor tudtam amikor te még a Ulmann Moncsi Moncsicsijére ráztad a popsid járókádban..<#rolleyes>#rolleyes>
Meggyőznöd amúgy sem engem kellene. Én a te oldaladon állok. Ketten együtt...(mi az égvilágon semmit sem fogunk együtt csinálni, de mindegy).. a sötét oldalon meg Rénó papa elkeseredetten küzd szélmalomharcot az ingyen zene ellen.
Komolyan, néha már sajnálom szegényt..<#nevetes1>#nevetes1>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
na figyu, te címeres egyetemi takarító <#nevetes1>#nevetes1>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
a yt de még a vevo csatornák sem warez, sőt megoszthatod nyugodtan a hivatalos linkeket, nekik is az a céljuk, hogy meg lehessen osztani minél szélesebb körben, ergo nő az ismertség és a hallgatottság,ami vásárlásra ösztönözhet, akinek meg nem,az letiltja ezt az opciót önmagánál és kész.
úgy érzem, nagyon rossz helyen söprögettél az egyetemeken,valószínú teljesen rossz kampuszon járkáltál,így az sem csoda, hogy hamar kirúgtak. <#hehe>#hehe>
azért engedik fel a zenéiket,mert a nézettség(reklámokkal) is bevételeket hoz nekik, nem is elenyészőt, a népszerűbb előadóknak meg ez csak felvezető a turnékhoz,koncertekhez, és nem mindenkinek elég a videós minőség,tehát tőlönk nyugatabbra még mindig előbb fogják beszerezni a zenéket a legális, fizetős online boltokból, mint hogy bemerészkedjenek akár az sgre <#hehe>#hehe>, akár komolyabb warez fórumokba vagy torrentre,mert náluk ilyen a szemlélet, ellenkező esetben vagy rutintalanoknál pedig komolyak a jogi következmények. nálunk warezelhetőségi szempontból még kánaán van, de pl. én így is sokat költök friss vagy régi zenékre is,mert számomra még fontos a valóban jó minőség, és nincs meg minden warezben 😊 de a HQ-ra sokaknak egyszerűen nincs igénye, nekik bőven elég a yt is,ami offline is üzemel. Legálisan.
úgy érzem, nagyon rossz helyen söprögettél az egyetemeken,valószínú teljesen rossz kampuszon járkáltál,így az sem csoda, hogy hamar kirúgtak. <#hehe>#hehe>
azért engedik fel a zenéiket,mert a nézettség(reklámokkal) is bevételeket hoz nekik, nem is elenyészőt, a népszerűbb előadóknak meg ez csak felvezető a turnékhoz,koncertekhez, és nem mindenkinek elég a videós minőség,tehát tőlönk nyugatabbra még mindig előbb fogják beszerezni a zenéket a legális, fizetős online boltokból, mint hogy bemerészkedjenek akár az sgre <#hehe>#hehe>, akár komolyabb warez fórumokba vagy torrentre,mert náluk ilyen a szemlélet, ellenkező esetben vagy rutintalanoknál pedig komolyak a jogi következmények. nálunk warezelhetőségi szempontból még kánaán van, de pl. én így is sokat költök friss vagy régi zenékre is,mert számomra még fontos a valóban jó minőség, és nincs meg minden warezben 😊 de a HQ-ra sokaknak egyszerűen nincs igénye, nekik bőven elég a yt is,ami offline is üzemel. Legálisan.
Joseph Heller óta tudjuk, hogy mi a 22-es csapdája. A YT is az. Mert official csatornákat (vevo) nyitnak a zenei előadók is, ahol gyakorlatilag javarészt ingyen hallgathatod zenéik egy részét. De arra is tudnék példát mutatni, hogy maga az előadó tölti fel egyes régebbi teljes albumait oda.
Aztán meg tojsz rá megvenni lemezen.
Amíg azt a feltöltést hallgatod, addig az valóban nem warez. De abban a pillanatban, amint megosztod te mint felhasználó (az előadó tudta és jóváhagyása nélkül) az máris illegális megosztás, tehát warez 😊
(Meg se próbálj ellenkezni, jártam jogi egyetemre. Ismerem a dörgést. Igaz, hogy csak takarítani, de akkor is. A dörgést meg onnan ismerem, ha kihagytam a retyótakarítást, és akkor mindenki dörgött-dörmögött nekem.) 😄
Zárójelben: bocs mindenkitől hogy szétoffoltam a témát. De mobilról nem műxik a spoiler gomb..<@morog>@morog> Van viszont cserébe ☆♡ és még € jel is helyette.
Zárójel bezár 😊
Aztán meg tojsz rá megvenni lemezen.
Amíg azt a feltöltést hallgatod, addig az valóban nem warez. De abban a pillanatban, amint megosztod te mint felhasználó (az előadó tudta és jóváhagyása nélkül) az máris illegális megosztás, tehát warez 😊
(Meg se próbálj ellenkezni, jártam jogi egyetemre. Ismerem a dörgést. Igaz, hogy csak takarítani, de akkor is. A dörgést meg onnan ismerem, ha kihagytam a retyótakarítást, és akkor mindenki dörgött-dörmögött nekem.) 😄
Zárójelben: bocs mindenkitől hogy szétoffoltam a témát. De mobilról nem műxik a spoiler gomb..<@morog>@morog> Van viszont cserébe ☆♡ és még € jel is helyette.
Zárójel bezár 😊
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
oké akkor + youtube <#nevetes1>#nevetes1>
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2017.10.29. 13:22:05
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
és kb. tucatnyi egyéb videómegosztó társai nem warezolnak, hanem online bemutatnak! bár kis leleményességgel máris lehet mp3 minőségszintű ingyen zenéje sokaknak sokmindenből. de nincs gyári download gomb sehol,tehát nem hivatalosan! 😊
a warez onnantól kezdődik,amikor a bemutató illegálisan feltöltött tartalmon alapul, vagy illegálisan szedi le valaki, ennek értelmezése és megítélése országonként eltér, pl. oroszban zeneileg szinte semmi sem illegális,a jogvédelem alig-alig létezik. <#vigyor>#vigyor>
az usaban meg 1-3 db illegális mp3ért is köztéri akasztást kaphatsz egyes államokban!
konklúzió: oroszban jó! <#nyes>#nyes>
a warez onnantól kezdődik,amikor a bemutató illegálisan feltöltött tartalmon alapul, vagy illegálisan szedi le valaki, ennek értelmezése és megítélése országonként eltér, pl. oroszban zeneileg szinte semmi sem illegális,a jogvédelem alig-alig létezik. <#vigyor>#vigyor>
az usaban meg 1-3 db illegális mp3ért is köztéri akasztást kaphatsz egyes államokban!
konklúzió: oroszban jó! <#nyes>#nyes>
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2017.10.29. 13:22:05
Jó a szó tesó 😊
Mi (is) ritkán értünk egyet, de ez most a ritka alkalmak egyike.
A felsorolásodból a YT, mint zenei "óriáswarez" kimaradt.
Ejnye-bejnye 😄
Mi (is) ritkán értünk egyet, de ez most a ritka alkalmak egyike.
A felsorolásodból a YT, mint zenei "óriáswarez" kimaradt.
Ejnye-bejnye 😄
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
