NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.



Spoiler (katt a megjelenítéshez)
CD1
01.F.R. DAVID Words
02.VALERIE DORE Get Closer
03.THE TWINS Ballet Dancer
04.MURRAY HEAD One Night In Bangkok
05.DESIRELESS Voyage Voyage (Euro Remix)
06.MATIA BAZAR Ti Sento
07.DEN HARROW A Taste Of Love
08.RADIORAMA Aliens
09.RAY FOSTER Run To Me
10.TULLIO DE PISCOPO Stop Bajon
11.DAVID CHRISTIE Saddle Up
12.BOYS TOWN GANG Can't Take My Eyes Off You
CD2
01.BRIAN ICE Talking To The Night
02.FANCY Lady Of Ice
03.KANO Another Life
04.KEN LASZLO Hey Hey Guy (Nunk Remix)
05.THE SPLASH BAND The End
06.VIDEOKIDS Woodpeckers From Space
07.ORLANDO JOHNSON One Night Pleasure
08.MAI TAI What Goes On
09.JULES TROPICANA Come On
10.CHARLIE DANONE You Ain't Got A Chance
11.MARCE I Want You
12.ANDERMAY En Azul (Italoconnection Remix)
I LOVE DISCO THE COLLECTION 2 -
CD1
01.LIMAHL Never Ending Story
02.PET SHOP BOYS West End Girls
03.ALAN ROSS Valentino Mon Amour
04.SILENT CIRCLE Touch In The Night
05.STYLOÓ Pretty Face (Live Version)
06.DREAM SEQUENCE Outside Looking In
07.J.D. JABER Don't Wake Me Up
08. KLEIN & M.B.O. Dirty Talk
09.JOE YELLOW Lover To Lover (For Sale)
10.GREEN ICE Gigolo
11.MICHAEL BEDFORD More Than A Kiss
12.PREMIO NOBEL Baby Doll
CD2
01.TRAKS Long Train Runnin'
02.ASHFORD & SIMPSON Found A Cure
03.WILLIAM PITT City Lights
04.P. LION Dream
05.SCOTCH Pictures (Power Mix)
06.TONY ESPOSITO Papa Chico (Remix)
07.ATLANTA Romantic Break
08.SHERYL LEE RALPH In The Evening
09.SILVER POZZOLI Cross My Heart
10.BRIAN & THE EDEN Sonsy Girl
11.MORENO Te Necesito A Ti Mujer
12.SYNERGIC SILENCE feat. FRED VENTURA Follow Your Instinct
Cay Hume And His Music Productions 3
1 Under Cover Lover (12" Version) - T. Ark
2 Meet Me In Moscow (12" Version) - The New Pilots
3 Do You Love Me (DJ Dance Mix'86) - Safety Silence
4 (C'est La Vie) Where Are The Mädels? <12" Version>12" Version> - Fantasie 11
5 Dance To Chic (12" Version) - Tripple G.
6 Rackety Ride (Extended Version) - Candy Belle
7 Julia (Maxi Mix) - K.b. Caps
8 Stay In Your Arms (12" Version) - David Giant
9 Melanie's Melody (12" Version) - B.B. Sally
10 No More In My House (Funhouse Mix) - Geily News
11 Don't Talk To Strangers (Club Mix) - Silk And Steele
12 Chirpy, Chirpy Cheep Cheep (Extended Remix) - Victoria
ItaloDisco4Ever !
Én még ezt a verziót nem ismertem. Mondjuk nekem a 88-as eredeti jobban bejön.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Vagy talán csak így a vinyl hangzás után meghallgatva ezt az mp3-at, lettem ilyen negatív<#vigyor5>#vigyor5>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
#25746
Ha esetleg még nem hallotta volna valaki!
Mike Mareen - Stand Up (Alternative Single Version)
http://www25.zippyshare.com/v/wwoQtgAe/file.html
Mike Mareen - Stand Up (Alternative Single Version)
http://www25.zippyshare.com/v/wwoQtgAe/file.html
#25745
Nem értelek, hiszen mi mindig egyetértünk..
Én is egyet, meg te is 😄
Amúgy szívesen. Számomra nem küszködés, hanem öröm, hogy a magyarázkodásaidat olvashatom 😊
Na eleget sódereltünk már ide, tolj inkább valami new italo mp3 zenét.
De ne olyat, amit már hülyére hallgattam.. 😄
Én is egyet, meg te is 😄
Amúgy szívesen. Számomra nem küszködés, hanem öröm, hogy a magyarázkodásaidat olvashatom 😊
Na eleget sódereltünk már ide, tolj inkább valami new italo mp3 zenét.
De ne olyat, amit már hülyére hallgattam.. 😄
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
ha valami lényegtelen,nem is értem,miért izgat téged annyira, hogy hozzászólj? ja meg van,te vagy az a csak azért is fószer, aki mindig minden lényegtelen dolognál görcsösen küszköd azért, hogy még mások előtt hozzászólhasson! csak mert belőled árad, vagyis inkább már süt az intelligencia! ha pedig a leírtakat ennyire tudtad, és én ezt nem tudva, de önhibámon kívül megerősíthettem, akkor örülök, hogy végre egyertértünk! <#hehe>#hehe>
..akkor elkönyvelhetjük immáron azt is, hogy csak szerettél volna közölni te is valami frappáns, viszont teljesen lényegtelen dolgot azokkal, akik már mindezt tudják..
Köszönjük Emese 😄
Köszönjük Emese 😄
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
<#vigyor>#vigyor> első fejezeteddel egyetértek
a Mirko akcióban pedig valóban van egy pici érdekesség, egy profi nem véleményez vagy magyarázkodik egy jelentéktelen fórumon,
ámde lehet neki ez a fórum jelentős, na meg kevés olyan befolyással bíró embernek van ereje és lehetősége idecibálni az ilyen italo nagyságokat,mint ItaloMucsacso-nak. <#nyes>#nyes> és még az is lehet, ez mirkotól csak egy olyan gesztus, hogy ide írt,és megosztotta a gondolatait, máshová meg nem, amit csak a mi kegyeinkért tett. <#vigyor>#vigyor> tehát nézzük a másik oldaláról is a dolgot és akkor másként is érthetjük, értékelhetjük az egész kört.
annyi viszont minden oldalról biztos, ugathatunk mi bármiről, de ennek a fórumnak sincs beleugatása semmi komolyba, legalábbis az előadók saját dolgaiba nem.<#vigyor>#vigyor> de nem is ez a fórum célja.<#vigyor>#vigyor>
a Mirko akcióban pedig valóban van egy pici érdekesség, egy profi nem véleményez vagy magyarázkodik egy jelentéktelen fórumon,
ámde lehet neki ez a fórum jelentős, na meg kevés olyan befolyással bíró embernek van ereje és lehetősége idecibálni az ilyen italo nagyságokat,mint ItaloMucsacso-nak. <#nyes>#nyes> és még az is lehet, ez mirkotól csak egy olyan gesztus, hogy ide írt,és megosztotta a gondolatait, máshová meg nem, amit csak a mi kegyeinkért tett. <#vigyor>#vigyor> tehát nézzük a másik oldaláról is a dolgot és akkor másként is érthetjük, értékelhetjük az egész kört.
annyi viszont minden oldalról biztos, ugathatunk mi bármiről, de ennek a fórumnak sincs beleugatása semmi komolyba, legalábbis az előadók saját dolgaiba nem.<#vigyor>#vigyor> de nem is ez a fórum célja.<#vigyor>#vigyor>
Az asszony az ismerőse, vagyis nála biztosan csipogott, de ő akkor otthon volt a lányokkal, én meg nem. Meghallgatni csak most tudtam.
Brutális!!! Nem igaz ez a csávesz <#dumcsi>#dumcsi>, eddig nekem sem volt ez kedvenc, de így padlót fogtam újra. Hogy a fenébe csinálja, de tényleg? <#guluszem1>#guluszem1>
Amaximus, a deszpaszító és társait én is utálom, de ezt kell adni, mert most ezt zabálják valamiért a népek és a lényeges része, hogy spanyol, vagy portugál nyelven énekeljék. A rádiók veszik, mint a cukrot a latinos hangzású húgyléket és nyomják is szinte percenként. <#gunyos1>#gunyos1>
Mirko H-t. Tisztelem! Hogy ő is ilyen rossz körülmények között csinálja a zenéket, amik néha nagyon jók, de néha egyik-másik csak éppen azért nem ugyanaz, mert eggyel, vagy kettővel alatta, felette van az akkordon. De ez a sg-ln való néhai kiigazítás, siránkozása inkább visszataszító és amatőrségre vall. Egy profi sehol, semmilyen körülmények közt nem írja le a sérelmeit, legfőképpen nem ugrik átlagoknak egy átlagfórumra egy átlag topikba, aminek eddig sem volt beleugatása szinte semmibe. <#falbav>#falbav>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2017.11.24. 04:54:00
Brutális!!! Nem igaz ez a csávesz <#dumcsi>#dumcsi>, eddig nekem sem volt ez kedvenc, de így padlót fogtam újra. Hogy a fenébe csinálja, de tényleg? <#guluszem1>#guluszem1>
Amaximus, a deszpaszító és társait én is utálom, de ezt kell adni, mert most ezt zabálják valamiért a népek és a lényeges része, hogy spanyol, vagy portugál nyelven énekeljék. A rádiók veszik, mint a cukrot a latinos hangzású húgyléket és nyomják is szinte percenként. <#gunyos1>#gunyos1>
Mirko H-t. Tisztelem! Hogy ő is ilyen rossz körülmények között csinálja a zenéket, amik néha nagyon jók, de néha egyik-másik csak éppen azért nem ugyanaz, mert eggyel, vagy kettővel alatta, felette van az akkordon. De ez a sg-ln való néhai kiigazítás, siránkozása inkább visszataszító és amatőrségre vall. Egy profi sehol, semmilyen körülmények közt nem írja le a sérelmeit, legfőképpen nem ugrik átlagoknak egy átlagfórumra egy átlag topikba, aminek eddig sem volt beleugatása szinte semmibe. <#falbav>#falbav>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2017.11.24. 04:54:00
Nekünk inkább már csak Berni<#hehe>#hehe>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Na .... még megérjük hogy bejelented hogy gyümölcsöző kapcsolataidat felhasználva megalapítod a "Kaposi New Italo Allstars Disco Band" formációt! <#hehe>#hehe> <#nevetes1>#nevetes1> meg sem lepődnénk,hiszen akinek ilyen hatalmas befolyása van a stílusban mint neked....
Mirko és sokan mások a stílusban elérhetőek,és készséggel válaszolnak néhány órán belül,a hozzájuk intézett kérdésekre,soroljak neked most italo disco sztárokat akikkel levelező kapcsolatban vagyok,voltam idén? .... nem teszem,mert felesleges villongásnak tartanám,nincs ebben semmi rendkívüli,meg aztán privát beszélgetésekre még csak utalni sem akarok.
Mirko és sokan mások a stílusban elérhetőek,és készséggel válaszolnak néhány órán belül,a hozzájuk intézett kérdésekre,soroljak neked most italo disco sztárokat akikkel levelező kapcsolatban vagyok,voltam idén? .... nem teszem,mert felesleges villongásnak tartanám,nincs ebben semmi rendkívüli,meg aztán privát beszélgetésekre még csak utalni sem akarok.
ItaloDisco4Ever !
#25736
Mode One - The Legend Of The New Generation (Radio RymeX) By Eurokrimen 2017
http://www36.zippyshare.com/v/jOIgVRPw/file.html
http://www36.zippyshare.com/v/jOIgVRPw/file.html
Reálisan jól látod a dolgokat !
Talán csak még annyit,vannak jó new-italo dalok szép számban az elmúlt évekből,de az igazán extra produkciókból nem oly sok,tán 1-2 tucatra való ,ha mondjuk az elmúlt 5 évre vetítjük a felhozatalt.
Talán csak még annyit,vannak jó new-italo dalok szép számban az elmúlt évekből,de az igazán extra produkciókból nem oly sok,tán 1-2 tucatra való ,ha mondjuk az elmúlt 5 évre vetítjük a felhozatalt.
ItaloDisco4Ever !
#25733
Az első kép ez akart lenni csak elbénáztam.<#fejvakaras>#fejvakaras>
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2017.11.22. 14:28:52
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2017.11.22. 14:28:52
#25732
Nem ígérem hogy ezentúl minden itt szóba kerülő New Italo nagyságot "idecincálok" egy egy helyreigazításért.
De jobb ha most ő öntött tiszta vizet a pohárba egy fals információról.
Csak kérnem kellett és jött.<#wink>#wink>
Igen én tudom miről beszélsz.
Kis túlzással olyan pozícióba vagyok a zenében mint K.L. Adolf az MLM-ben, ha érted mire gondolok. <#nyes>#nyes>
A kapcsolatom Benstrup"papával" (is) elég gyümölcsöző.
Őrült a fazon de egy zseni!!!!! <#nevetes1>#nevetes1>
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2017.11.22. 14:19:45
De jobb ha most ő öntött tiszta vizet a pohárba egy fals információról.
Csak kérnem kellett és jött.<#wink>#wink>
Igen én tudom miről beszélsz.
Kis túlzással olyan pozícióba vagyok a zenében mint K.L. Adolf az MLM-ben, ha érted mire gondolok. <#nyes>#nyes>
A kapcsolatom Benstrup"papával" (is) elég gyümölcsöző.
Őrült a fazon de egy zseni!!!!! <#nevetes1>#nevetes1>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
blob:https://imgur.com/b52afa9d-1da5-4072-9a94-4dced88bddb3]Ha mikulásig nem találkoznánk keress a sorok között!https://i.imgur.com/MFEPc0Q.jpg
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2017.11.22. 14:19:45
7 éve még Benstrup papát is Lervi "mutatta be" neked, ehhez képest eléggé összekaptad magad mostanra.
Lottószámokkal a héten ne vergődj, mindjárt dobom fel a nyerő szelvényt, aminek egy részét névtelenül majd eljuttatom hozzád, eddigi new italo fronton tett szolgálataidért cserébe 😉
Te tudod miről beszélek, mások véleménye engem meg eddig sem nagyon izgatott 😄
Üdvözlet és minden tiszteletem Mirko-nak, Clay-nek és az italo-slepp többi tagjának is.
Ha addig nem találkoznánk, kellemes ünnepeket és további jó zenéket kívánok mindenkinek.
Have a nice day 😊
Lottószámokkal a héten ne vergődj, mindjárt dobom fel a nyerő szelvényt, aminek egy részét névtelenül majd eljuttatom hozzád, eddigi new italo fronton tett szolgálataidért cserébe 😉
Te tudod miről beszélek, mások véleménye engem meg eddig sem nagyon izgatott 😄
Üdvözlet és minden tiszteletem Mirko-nak, Clay-nek és az italo-slepp többi tagjának is.
Ha addig nem találkoznánk, kellemes ünnepeket és további jó zenéket kívánok mindenkinek.
Have a nice day 😊
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
nagy vonalakban én is egyetértek vele és veled is! 😊
néhány elemében picit másképp látom, érzem,amit ír, pl. hogy túl sokan MD-t majmolnak, és hogy lassan megsemmísíti önmagát a NID vagy NGID stílus,
nos sokan majmolnak (mi a sok?), sokan rendkívül alacsony színvonalon, de az is mind inkább az orosz régióból ered, hisz ott a mai napig rendkívül népszerű az MD, lásd pl a 80-as autórádió koncertsorozatok hozzánk képest gigantikus teltházas rendezvényeit,ahol az MD jelenség alapillér.
az új italo pedig addig fog élni,amíg a mi +-1 generációnk közül ezt a zenei alkotó képességű nagy rajongók vagy korabeli előadók életben tartják, azaz zenét szereznek, persze, hogy ki fog majd halni, de az emberiség is ki fog. majd egyszer, reméljük kicsit később. 😊
a néhány extra produkció mondjuk az elmúlt 10 évben nálam legalább 200-300 db, dallamban, zenei igényességben is kiváló zenét fel tud mutatni, és bár ez a szám jóval kevesebb,mint a 80asban, de ez talán normális is, hisz már nem a 80asban vagyunk és sokkal sokkal több a zenei stílus is. 😊 na meg a 80asban is ezerszámra születtek zsé-kategóriás diszkó dalok. 😊 még vagy már az is csoda, hogy egyáltalán létezik és valahol picit számon lehet tartani ezt a NID stílust.
az előadók a munka mellett csinálják, és morzsányi a bevétel, az szinte adta magát, nem mondom, hogy örülök annak,hogy Mirko ezt most megerősítette, de sokan ezért is járnak inkább haknizni,mert azért fizetnek is sok helyen,vagy ésszerű összeget el lehet kérni érte, persze csak kevés előadó alkalmas színpadi megjelenésre vagy előadásra. az igényes vagy igénytelenebb feldolgozásokról meg már sokszor írtunk, nekem nincs bajom azzal, ha remix születik és bizonyos fokig még jól is sikerül, de sokszor van inkább hogy nem üti meg a feldolgozott dalhoz mértem a mércét. 😊 nálam.
az sem várható el, hogy a NID-ben csak 80as dobgépes és szinti hangok, elemek legyenek, ezek nélkül is lehet jó NID zene, bár ezekkel nyilván hitelesebb,retrósabb lehet minden.
nagyjából ezekben látom, nézem picit másképp ezt a zenei szegmenst. de örülök, hogy Mirko személyesen írt ide <#worship>#worship><#eljen>#eljen>, biztos nem sok fórum van,ahová tényleg ismert és népszerű előadó beír. a fórumnak nagy becs lenne, ha mások is megtennék néha, el tudnék képzelni még pár előadót,akiktől nagy öröm lenne, ha csak futó bejegyzést is tennének ide! <#worship>#worship>
néhány elemében picit másképp látom, érzem,amit ír, pl. hogy túl sokan MD-t majmolnak, és hogy lassan megsemmísíti önmagát a NID vagy NGID stílus,
nos sokan majmolnak (mi a sok?), sokan rendkívül alacsony színvonalon, de az is mind inkább az orosz régióból ered, hisz ott a mai napig rendkívül népszerű az MD, lásd pl a 80-as autórádió koncertsorozatok hozzánk képest gigantikus teltházas rendezvényeit,ahol az MD jelenség alapillér.
az új italo pedig addig fog élni,amíg a mi +-1 generációnk közül ezt a zenei alkotó képességű nagy rajongók vagy korabeli előadók életben tartják, azaz zenét szereznek, persze, hogy ki fog majd halni, de az emberiség is ki fog. majd egyszer, reméljük kicsit később. 😊
a néhány extra produkció mondjuk az elmúlt 10 évben nálam legalább 200-300 db, dallamban, zenei igényességben is kiváló zenét fel tud mutatni, és bár ez a szám jóval kevesebb,mint a 80asban, de ez talán normális is, hisz már nem a 80asban vagyunk és sokkal sokkal több a zenei stílus is. 😊 na meg a 80asban is ezerszámra születtek zsé-kategóriás diszkó dalok. 😊 még vagy már az is csoda, hogy egyáltalán létezik és valahol picit számon lehet tartani ezt a NID stílust.
az előadók a munka mellett csinálják, és morzsányi a bevétel, az szinte adta magát, nem mondom, hogy örülök annak,hogy Mirko ezt most megerősítette, de sokan ezért is járnak inkább haknizni,mert azért fizetnek is sok helyen,vagy ésszerű összeget el lehet kérni érte, persze csak kevés előadó alkalmas színpadi megjelenésre vagy előadásra. az igényes vagy igénytelenebb feldolgozásokról meg már sokszor írtunk, nekem nincs bajom azzal, ha remix születik és bizonyos fokig még jól is sikerül, de sokszor van inkább hogy nem üti meg a feldolgozott dalhoz mértem a mércét. 😊 nálam.
az sem várható el, hogy a NID-ben csak 80as dobgépes és szinti hangok, elemek legyenek, ezek nélkül is lehet jó NID zene, bár ezekkel nyilván hitelesebb,retrósabb lehet minden.
nagyjából ezekben látom, nézem picit másképp ezt a zenei szegmenst. de örülök, hogy Mirko személyesen írt ide <#worship>#worship><#eljen>#eljen>, biztos nem sok fórum van,ahová tényleg ismert és népszerű előadó beír. a fórumnak nagy becs lenne, ha mások is megtennék néha, el tudnék képzelni még pár előadót,akiktől nagy öröm lenne, ha csak futó bejegyzést is tennének ide! <#worship>#worship>
Emlékszem,a napokban éppen veled témáztunk arról,mennyi anyagi bevétele lehet ebben a stílusban az előadóknak?
Jól gondoltuk ,Mirko megerősítette a sejtésünket!
Egyébként nagy vonalakban én egyetértek a véleményével.
Egy mai italo disco dal ,néhány tényleg extra produkció kivételével nem tud rám olyan hatással lenni mint anno a 80s zenék a stílusban.
Igaza van abban is hogy középszerű (szerintem még annál is lejjebb színvonalú) Modern Talking másolatokkal próbálkoznak sokan.
Én sokszor írtam már le,mennyire rühelem az MT kottamásolókat,semmi értelmét nem látom,nem hoz újat!
Az a Robin Gibb feldolgozás meg egyszerűen minősíthetetlen,olcsó játék olyanoknak akik képtelenek az igazi jó minőséget,színvonalat meghallani egy zenében!
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.11.21. 22:14:18
Jól gondoltuk ,Mirko megerősítette a sejtésünket!
Egyébként nagy vonalakban én egyetértek a véleményével.
Egy mai italo disco dal ,néhány tényleg extra produkció kivételével nem tud rám olyan hatással lenni mint anno a 80s zenék a stílusban.
Igaza van abban is hogy középszerű (szerintem még annál is lejjebb színvonalú) Modern Talking másolatokkal próbálkoznak sokan.
Én sokszor írtam már le,mennyire rühelem az MT kottamásolókat,semmi értelmét nem látom,nem hoz újat!
Az a Robin Gibb feldolgozás meg egyszerűen minősíthetetlen,olcsó játék olyanoknak akik képtelenek az igazi jó minőséget,színvonalat meghallani egy zenében!
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.11.21. 22:14:18
ItaloDisco4Ever !
nekem meg úgy legyen ötösöm a lottón,ahogyan ezt a mai dalt (ami nem is tudom egyébként minek lett ide rakva,annyira nem idevaló offtopik) meghallva első gondolatom az volt, hogy meg kéne kérdezni Mirko-tól, hogy hogy is van ez,mert ez a zene annyira távol áll tőle,hogy nincs mivel hozzá kötni, és van egy gyanúm, első megérzésre azt akartam leírni, hogy valószínű ez a PCR inkább egy üzleti vagy marketing alapú együttműködés vagy kreálmány, és nem minden Mirkoé. Erre tessék. Kiderült, hogy tényleg nem. 😊
Bár jókat írt Mirko a témában, azért nem teljesen minden van úgy,ahogyan azt ő látja, bár tényleg sok igazság van a soraiban.
Az tény,az ő angol szövegei írva és általa énekelve is szuperek!
Bár jókat írt Mirko a témában, azért nem teljesen minden van úgy,ahogyan azt ő látja, bár tényleg sok igazság van a soraiban.
Az tény,az ő angol szövegei írva és általa énekelve is szuperek!
#25726
Hi Reynaud,
I have written, composer and produced
Shock Wave 85 - Night by Night
Neon Shades - I love the Night
Mauro Mission - Hey Italo
Plus guest vocals and remix on Ti Amo. And I also did Vodka Girl, which is actually meant as a parody and not to be taken seriously.
I have written, composer and produced
Shock Wave 85 - Night by Night
Neon Shades - I love the Night
Mauro Mission - Hey Italo
Plus guest vocals and remix on Ti Amo. And I also did Vodka Girl, which is actually meant as a parody and not to be taken seriously.
I agree with your thoughts,my opinion is similar!
Thanks for telling us these things!
Thanks for telling us these things!
ItaloDisco4Ever !
Hey Mirko!
Is ok,thanks for the rectification,and sorry for the mistake!
Then i would love to know ,which songs you wrote and made in your project from these : ? .... or we mistaken?
Peach Club Records
Of course,if you want to tell to me,i am just interested!
Thanks if is it possible!
Best Wishes!
Is ok,thanks for the rectification,and sorry for the mistake!
Then i would love to know ,which songs you wrote and made in your project from these : ? .... or we mistaken?
Peach Club Records
Of course,if you want to tell to me,i am just interested!
Thanks if is it possible!
Best Wishes!
ItaloDisco4Ever !
#25723
Így tudnám megjósolni a lottó számokat már gazdag lennék! <#nyes>#nyes><#wink>#wink>
#25722
And one more thing:
I feel that the Italo/Euro New Gen scene is slowly destroying itself by releasing too many mediocre and interchangeable tracks by Modern Talking clones with always the same harmonies and sounds - not to forget certain labels/producers that always produce the same songs over and over again but under different names. 😉
Today's New Gen producers may have a high quality and perfect clean sound but unfortunately most of them cannot write memorable songs that hit you right in the heart and forget that a big part of Italo Disco has always been its imperfection (false English, heavy accents, too much delay/reverb, ...)
For me, it seems that almost no one produces the classic Italo sound from the golden age of 1983-1986 anymore.
Where are new songs in classic and 80s sounding Radiorama, Aleph, Gazebo, Albert One, Ken Laszlo style?
Only very few producers keep up the high quality standard and try to sound like in the 80s.
Today, it's mostly modern, soulless dance pop with 80s elements (just look at the Robin Gibb "Juliet" cover version below)
but no classic drum machines / synth sounds. That's really sad.
And believe me: No one does it for the money in these days.
Sales are usually poor and 95% of the artists/producers of the New Gen scene have got regular day jobs - just like me. 😉
Utoljára szerkesztette: MirkoHirsch, 2017.11.21. 19:47:54
I feel that the Italo/Euro New Gen scene is slowly destroying itself by releasing too many mediocre and interchangeable tracks by Modern Talking clones with always the same harmonies and sounds - not to forget certain labels/producers that always produce the same songs over and over again but under different names. 😉
Today's New Gen producers may have a high quality and perfect clean sound but unfortunately most of them cannot write memorable songs that hit you right in the heart and forget that a big part of Italo Disco has always been its imperfection (false English, heavy accents, too much delay/reverb, ...)
For me, it seems that almost no one produces the classic Italo sound from the golden age of 1983-1986 anymore.
Where are new songs in classic and 80s sounding Radiorama, Aleph, Gazebo, Albert One, Ken Laszlo style?
Only very few producers keep up the high quality standard and try to sound like in the 80s.
Today, it's mostly modern, soulless dance pop with 80s elements (just look at the Robin Gibb "Juliet" cover version below)
but no classic drum machines / synth sounds. That's really sad.
And believe me: No one does it for the money in these days.
Sales are usually poor and 95% of the artists/producers of the New Gen scene have got regular day jobs - just like me. 😉
Utoljára szerkesztette: MirkoHirsch, 2017.11.21. 19:47:54
#25721
Hello everyone! This is Mirko Hirsch. I'm sorry, but I don't speak/write Hungarian, so I have to write in English.
Just for your information:
I have got nothing to do with the Will House song posted on this forum and I am definitely NOT the composer, singer, writer, producer or video editor of this song. It is NOT one of my pseudonyms.
As you know, I love Italo Disco, Eurodisco, 80s Synth Pop / Wave and Melodic Rock but the Will House song is a totally different style and much too modern for me.
I hope I could clarify things up.
All the best!
Mirko
Utoljára szerkesztette: MirkoHirsch, 2017.11.21. 19:27:41
Just for your information:
I have got nothing to do with the Will House song posted on this forum and I am definitely NOT the composer, singer, writer, producer or video editor of this song. It is NOT one of my pseudonyms.
As you know, I love Italo Disco, Eurodisco, 80s Synth Pop / Wave and Melodic Rock but the Will House song is a totally different style and much too modern for me.
I hope I could clarify things up.
All the best!
Mirko
Utoljára szerkesztette: MirkoHirsch, 2017.11.21. 19:27:41
#25720
Szerintem hamarosan ír ide pár sort Mirko és helyre teszi azt a téves információt hogy ehhez a valamihez bármi köze is lenne! <#shakehead>#shakehead>
Nekem már elmondta hogy semmi köze hozzá.
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2017.11.21. 18:52:24
Nekem már elmondta hogy semmi köze hozzá.
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2017.11.21. 18:52:24
Most hogy mondod Miki tényleg hasonlít Clay fizimiskájára,meg ugyebár a fekete szemüveg ..... 😊
ItaloDisco4Ever !
Egy tízes listára való jó new-italo zenét azért könnyen össze lehet szedni,egy kissé én is gyengébbnek érzem az idei évben a felhozatalt.
A mennyiség a minőség rovására ment!
A mennyiség a minőség rovására ment!
ItaloDisco4Ever !
Tudjuk mindannyian akik kedvelik ezt a stílust milyen színvonalon képes zenéket komponálni,meg azt is hogy 80s italo-disco sztárokkal dolgozhatott együtt az elmúlt években,elérve a stíluson belül egy jó szintre,ehhez képest ezek a "PCR" zenék <#fejvakaras>#fejvakaras>....nem is tudom hogy minősítsem,talán egy hasonlattal,mintha egy élvonalbeli focista az NB III szintjére esne vissza.
Nem tudom mennyi pénz van a digitális értékesítésekben,de én a helyében elgondolkodnék azon hogy megéri e,ilyen zenei produkciókkal rombolni az eddig felépített karrierjét!
Nem tudom mennyi pénz van a digitális értékesítésekben,de én a helyében elgondolkodnék azon hogy megéri e,ilyen zenei produkciókkal rombolni az eddig felépített karrierjét!
ItaloDisco4Ever !
Nekem tetszik. Meg jó a szerkó is rajtuk. <#nyes>#nyes>
De biztos, hogy az Miki Chieregato? Nem Clay? <#bee1>#bee1>
De biztos, hogy az Miki Chieregato? Nem Clay? <#bee1>#bee1>
imo :) science fiction is science fact
#25715
Én nem érzem gyengébbnek a termést,,szerintem brutális mennyiségben ontják a new italo vagy annak mondott zenéket,,talán ez lehet az oka annak hogy lagymatagnak érzed az idei kínálatot.Top 10-es listába beszállok én is, a magam kis ismeretével..😊
#25714
Az idei évben kicsit gyengébb a termés, ez valóban nem nekünk való.
2-3 hét, és ismét listázhatunk, ha van kedvetek egy top 10-est írni.
Emlékszem tavaly, egész jó zenék kerültek itt elő.
Pl. Stockholm Nightlife feat. Nathalie - Stay One Day ( Cliff Wedge Remix )
2-3 hét, és ismét listázhatunk, ha van kedvetek egy top 10-est írni.
Emlékszem tavaly, egész jó zenék kerültek itt elő.
Pl. Stockholm Nightlife feat. Nathalie - Stay One Day ( Cliff Wedge Remix )
#25713
Én azt gondolom hogy totál ráment a pénzmagra....Lehet nagyon jól mennek a digitális értékesítések és meglovagolja a lehetőséget,,,Kár hogy már tényleg nem számít milyen zenével rukkol elő<#confused>#confused>
mint ahogy ez is egy tök furcsa produkció......olyanoktól akiktől italo-disco volna az elvárás.
Tom Hooker & Miki Chieregato - Rain
Tom Hooker & Miki Chieregato - Rain
ItaloDisco4Ever !
Mirko .....
a címkézés nem helytálló,ennek sok köze nincs a new-italo stílushoz!
Nem tudom,nem értem miért jó az neki hogy amit felépített korábban,azt ilyen kommersz zenékkel tönkre vágja!
Mi a véleményetek?
a címkézés nem helytálló,ennek sok köze nincs a new-italo stílushoz!
Nem tudom,nem értem miért jó az neki hogy amit felépített korábban,azt ilyen kommersz zenékkel tönkre vágja!
Mi a véleményetek?
ItaloDisco4Ever !
#25710
WILL HOUSE - Sunset Love (2017) - NEW GEN ITALO DISCO / AMBIENT / SPACE VOCODER
rövidebben ... amihez Mike hozzányúl abból mindig valami jobbat kapunk mint az eredeti!
merthogy az original nekem sem tetszik,az Mflex remix viszont igen!
merthogy az original nekem sem tetszik,az Mflex remix viszont igen!
ItaloDisco4Ever !
kicsit minimál instrumentál, az eleje is puffog, de benne van az italo érzés <#vigyor0>#vigyor0>
Ben Businovsky - Vapoury Door
Ben Businovsky - Vapoury Door
én fotelben ültem és moziztam. <#vigyor>#vigyor> szerencsére nekem nem csipog esztelenül, de talán még nem vagyok késésében. <#nevetes1>#nevetes1> na igen, ez már remix! nem csak valamiféle szemetelés az eredetivel. a deszpaszítótól rosszul vagyok, de a szó-fija <#vigyor0>#vigyor0> egy picit talán zeneileg alapból is jobb, annak aki kedveli a lationos pop zenét. én nem. ettől még az eredeti mondhatjuk, hogy világsláger. ki érti a tömegek ízlését? <#nevetes1>#nevetes1>
viszont ez a remix szerintem ütős lett, igen kellemes és már nekem is hallgatható diszkó közegbe rakja ezt a dalt.
viszont ez a remix szerintem ütős lett, igen kellemes és már nekem is hallgatható diszkó közegbe rakja ezt a dalt.
#25704
Na mi van a fületeken ültök?
Nem csipognak még a telefonok a sok üzenetektől?
Mflex Sounds feat. Alvaro Soler - Sofia (flashback dance synths remix)
Nem csipognak még a telefonok a sok üzenetektől?
Mflex Sounds feat. Alvaro Soler - Sofia (flashback dance synths remix)
<#vigyor2>#vigyor2> <#hehe>#hehe> ..... maradj inkább az AC/DC - nél! .... abban a stílusban jobban mozogsz!
ItaloDisco4Ever !
szerintem még a csapat sem tudja,milyen jó synthwave dalt csinált, elvégre ők inkább pop punk stílusban ténykednek,de nagy ritkán becsúszik valami hasonló. <#vigyor>#vigyor>
USA, Greenville
Eleventyseven - Inside Out
USA, Greenville
Eleventyseven - Inside Out
Ezt most találtam, érdekesség ....<#wink>#wink>
Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !