NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
tele vagy újjal vagy olyan újjal,amik jók is?!
azért 1-2-őt ajánlhatsz belőle, hátha pont az kerülte el a figyelmünket.
azért 1-2-őt ajánlhatsz belőle, hátha pont az kerülte el a figyelmünket.
Tolhatnék egy csomó új zenét,tele vagyok infókkal,de minek... inkább jöjjön az elmúlt évek számomra legnagyobb zenéje,nem italo-disco,attól sokkal több!
ItaloDisco4Ever !
véleményem szerint a rövidek után kéne egy vessző,ugyanis
'amik rövidek,' (azt ....azokat)
visszaható névmás összefüggés miatt
tehát így lenne helyes, zárójelben a visszahatás:
Amúgy azokat a hsz-eket, amik rövidek, (azt ....azokat) legalább többnyire el is olvassák,
'amik rövidek,' (azt ....azokat)
visszaható névmás összefüggés miatt
tehát így lenne helyes, zárójelben a visszahatás:
Amúgy azokat a hsz-eket, amik rövidek, (azt ....azokat) legalább többnyire el is olvassák,
Nemagyarázkoggyámá! <#duma>#duma>
Olyan szép és agyonbonyolított nyelvünk van, hogy kár lenne, ha nem halnánk bele a helyesírásába. Apropó nagybetű és net: én attól szoktam kiakadni, amikor valaki az e-mail címeknél a nagybetűket követeli...
Olyan szép és agyonbonyolított nyelvünk van, hogy kár lenne, ha nem halnánk bele a helyesírásába. Apropó nagybetű és net: én attól szoktam kiakadni, amikor valaki az e-mail címeknél a nagybetűket követeli...
imo :) science fiction is science fact
a 'tízenévesen' tízévesnek olvastam, <#vigyor>#vigyor> ebből volt a félreértés.
jaj ne titkolózz már!
Pioneer, Denon, NAD, JVC, Sansui, Marantz, Akai, Panasonic, Technics, Sony,Luxman, Krell, Mark Levinson?
a fene sem emlékszik már,mik voltak a jobbak 80ban? 😊
Jahh,erre emlékszem ,még elnézést is kértél a kisbetűvel kezdődő mondatok miatt.
Nyugi,engem már nem zavar,írj ahogy jól esik!
Nyugi,engem már nem zavar,írj ahogy jól esik!
ItaloDisco4Ever !
ja, igen, aha, úgy van! <#vigyor0>#vigyor0>
elnézést,ha rossz hatással vagyok a kezdőbetűidre, a fórumokon nekem ez csak gyorsírási praktikusság, nem nyelvújító szándék.
sokáig bill.hiba miatt nem tudtam jól írni, volt amikor csak ékezetek nélkül angolról tudtam (az szörnyű, bosszantó és vicces is volt egyben), azóta sokat fejlődtem, de a kis-nagybetűs kezdés a neten csak formalitás, fórumozgatás közben akkora (semekkora) jelentősége nincs,mint mondjuk a tagoltságnak, vesszőknek, mondatközi vagy mondatvégi írásjeleknek. ha sokat és gyorsan írok, belecsúszik hiba, elütés, kihagyás, ez velejár, nem a tudatlanságom tükre.
elnézést,ha rossz hatással vagyok a kezdőbetűidre, a fórumokon nekem ez csak gyorsírási praktikusság, nem nyelvújító szándék.
sokáig bill.hiba miatt nem tudtam jól írni, volt amikor csak ékezetek nélkül angolról tudtam (az szörnyű, bosszantó és vicces is volt egyben), azóta sokat fejlődtem, de a kis-nagybetűs kezdés a neten csak formalitás, fórumozgatás közben akkora (semekkora) jelentősége nincs,mint mondjuk a tagoltságnak, vesszőknek, mondatközi vagy mondatvégi írásjeleknek. ha sokat és gyorsan írok, belecsúszik hiba, elütés, kihagyás, ez velejár, nem a tudatlanságom tükre.
Ezt még 18 évesen a szakközépiskola elvégzése után kaptam a szüleimtől.
Zenebarát családban nőttem fel,5 évesen már kezeltem a faterom lemezjátszóját,pörgetem a bakelit lemezeit!
1x volt műszerésznél a készülék,az EQ-t csináltattam,úgy kaptam vissza a mestertől hogy azt üzente a kollégámtól,vigyázzak rá mert ritka jó készülék,gyönyörű hanggal,persze én ezt tudtam,hidd el ez tényleg nagyon jól szól,videoton nane,nem egy kategória.
Egyébként most egy 1980-as évjáratú erősítőt használok zenehallgatáshoz,hogy ez mi ,az titok!
Talán majd egyszer lefotózom és feldobom ide!
Zenebarát családban nőttem fel,5 évesen már kezeltem a faterom lemezjátszóját,pörgetem a bakelit lemezeit!
1x volt műszerésznél a készülék,az EQ-t csináltattam,úgy kaptam vissza a mestertől hogy azt üzente a kollégámtól,vigyázzak rá mert ritka jó készülék,gyönyörű hanggal,persze én ezt tudtam,hidd el ez tényleg nagyon jól szól,videoton nane,nem egy kategória.
Egyébként most egy 1980-as évjáratú erősítőt használok zenehallgatáshoz,hogy ez mi ,az titok!
Talán majd egyszer lefotózom és feldobom ide!
ItaloDisco4Ever !
a regények nem a többségnek vagy többséghez szólnak, a többségé a linkek, kattintható tartalmak. <#vigyor0>#vigyor0> a hosszú agymenéses monológok válogatott szereplők közötti mono-dialógusok. <#nevetes1>#nevetes1>
amúgy 2 mondatot írtál és egy vessző hibát ejtettél, egy ötvenmondatos válasznál a te esetedben lineáris arányosítással kalkulálva tényleg túl sok hibalehetőséget rejtene, megértem, hogy nem akarod tele-helytelen-írni az egész fórumot. <#nevetes1>#nevetes1> de itt mi toleránsak vagyunk, senkit nem degratáltunk még le a helytelenírása miatt. remélem. <#vigyor0>#vigyor0> várjuk a hosszú hszeidet.
amúgy 2 mondatot írtál és egy vessző hibát ejtettél, egy ötvenmondatos válasznál a te esetedben lineáris arányosítással kalkulálva tényleg túl sok hibalehetőséget rejtene, megértem, hogy nem akarod tele-helytelen-írni az egész fórumot. <#nevetes1>#nevetes1> de itt mi toleránsak vagyunk, senkit nem degratáltunk még le a helytelenírása miatt. remélem. <#vigyor0>#vigyor0> várjuk a hosszú hszeidet.
A helyesírással kapcsolatban én is szóltam már,akkor leszavaztak,így aztán én sem törődöm már annyira vele.
Hajlamos vagyok amaximus után ,kisbetűvel kezdeni a mondatokat.
Vannak azért témák,mondanivaló ,amiket sajnos nem lehet párszóval kifejteni,mert az a többség nem biztos hogy megérti mit akarsz közölni.
Hajlamos vagyok amaximus után ,kisbetűvel kezdeni a mondatokat.
Vannak azért témák,mondanivaló ,amiket sajnos nem lehet párszóval kifejteni,mert az a többség nem biztos hogy megérti mit akarsz közölni.
ItaloDisco4Ever !
örömmel látom,nem egy hátrányos helyzetű családban nőttél fel! <#vigyor0>#vigyor0> 10 évesen volt már ilyened? gratula! <#vigyor0>#vigyor0>
a hangzását azért mai füllel már biztos átértékelnéd, azóta sokat hallottál, az emlékek meg szépítik a valóságot. az én emlékeimben egy unitra valami vagy egy videoton ra6383s is szépen szólt, ami így is volt, igaz, egy adag alapzajjal együtt, csak azóta már szintet léptem.
a hangzását azért mai füllel már biztos átértékelnéd, azóta sokat hallottál, az emlékek meg szépítik a valóságot. az én emlékeimben egy unitra valami vagy egy videoton ra6383s is szépen szólt, ami így is volt, igaz, egy adag alapzajjal együtt, csak azóta már szintet léptem.
Talán azért írok tőmondatokat, hogy ne vétsek annyi helyesírási hibát, mint azok, akik regényeket írnak. Amúgy azokat a hsz-eket, amik rövidek legalább többnyire el is olvassák, míg amikor van egy ötvenmondatos agymenés, már tekeri is el a többség.
imo :) science fiction is science fact
Amaximus,csak neked mint hi-fi szakértő blogger,
Ez volt még tízenévesen életem első komolyabb erősítője.
Döbbenet milyen jól szólt,hosszú évekig használtam,aztán megadta magát!
Itt ezt az orrom előtt vitték el,fillérekért.
kattints a nagyobb képért!
Ez volt még tízenévesen életem első komolyabb erősítője.
Döbbenet milyen jól szólt,hosszú évekig használtam,aztán megadta magát!
Itt ezt az orrom előtt vitték el,fillérekért.
kattints a nagyobb képért!
ItaloDisco4Ever !
ez még furcsa számodra?
én azon lepődtem meg hogy ezúttal túl bonyolította a hsz-t ,túl írta! <#nevetes1>#nevetes1>
Komolyra fordítva,állandóan kapom Mflex kapcsán a beszólásokat,pedig több mint tucat előadót említhetnék akiket az elmúlt években kiemeltem,népszerűsítettem,dicsértem,jó kritikákkal.
Mflex-ről nem szabad ??? .... én szeretem a zenéit,ennyi.....szimplán!
én azon lepődtem meg hogy ezúttal túl bonyolította a hsz-t ,túl írta! <#nevetes1>#nevetes1>
Komolyra fordítva,állandóan kapom Mflex kapcsán a beszólásokat,pedig több mint tucat előadót említhetnék akiket az elmúlt években kiemeltem,népszerűsítettem,dicsértem,jó kritikákkal.
Mflex-ről nem szabad ??? .... én szeretem a zenéit,ennyi.....szimplán!
ItaloDisco4Ever !
LOL! <#nevetes1>#nevetes1> .... ez most tetszett,legalább van benne humor ! <#taps>#taps>
ItaloDisco4Ever !
te most kekeckedsz?! <#hehe>#hehe><#nevetes1>#nevetes1>
csak mond, hogy igen!<#vigyor>#vigyor>
csak mond, hogy igen!<#vigyor>#vigyor>
mint a sok kisebb-nagyobb online sajtónak hívott felületeken elérhető tartalmak rendszeres olvasója,
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
ide értve az index és szövetséges érdekoldalait is, 109%os bizonyossággal állíthatom, hogy a megjelenő cikkek,blogok tartalmának és színvonalának megfelelő szövegezést 80%ban képes lennék előllítani, zeff pedig akár 90%ban is <#nevetes1>#nevetes1>, de sajnos egyedül sem időm, sem pedig kedvem nincs hozzá. megfizteni pedig nem tudnak, de ahogy lehet olvasni azt a sokszor csak süketelést és kell egy semmitmondó cikk mára is valamiket, látszik, hogy mást sem fizetnek jól. <#nevetes1>#nevetes1> ez a tényállás gyorsan kiderülne, ha lenne egy független cikkértékelő rendszerük,amit természetesen önvédelemből sosem mernének bevezetni, hisz kész öngyilkosság lenne, ha kiderülne, mikor és milyen szinten nézik hülyének az olvasói közönséget vagy az, hogy a megjelenések fele a kuka mellé szánva jobban mutatna. természetesen születnek szép számmal is megfelelő színvonalú és tartalmú cikkek is, oknyomozások, magas színvonalú szakmai tartalmak, néha még semleges politikai is, és egyéb széles körben érdekes témakörök, tehát nem arról van szó, hogy minden és mindenki alkalmatlan, de lenne bőven min változtatni, viszont az nem hozna annyi reklám kattintás bevételt és a napi x mennyiségű bulvárszintre szerintük igény van.
Lehet ezt így is értelmezni,de szerintem elért egy olyan szintre ebben a stílusban ami már megkövetel egy zenésztől egy bizonyos tartást.
Igen abszolút nem fair hogy neveket említett abból a stílus irányzatból melyben Ő is ténykedik,nem illő dolog!
Ez a véleményem nem Mflex védő ,bárkit említett volna ugyanúgy szóvá teszem.
Igen abszolút nem fair hogy neveket említett abból a stílus irányzatból melyben Ő is ténykedik,nem illő dolog!
Ez a véleményem nem Mflex védő ,bárkit említett volna ugyanúgy szóvá teszem.
ItaloDisco4Ever !
Lehet, hogy szerinted nem kellene itt magyarázkodnia egy ilyen átlagfórumon, lehet, hogy nem profi, lehet, hogy amatőr, de szerintem legalább ember, akinek lehet véleménye és ott fejti ki, ahol akarja. Pont attól lesz ember, hogy akár ide is leírja a véleményét.
De lehet, hogy attól lett unfair, hogy megemlítette Mflexet olyan kontextusban, amiben itt nem illő?
De lehet, hogy attól lett unfair, hogy megemlítette Mflexet olyan kontextusban, amiben itt nem illő?
imo :) science fiction is science fact
Mintha javasoltam volna az iméntiekben,fáradj be kéz a kézben ,téma haveroddal egy lapkiadó szerkesztőségébe,próbáljatok szerencsét,lehet ezzel a szakértelemmel amivel rendelkeztek,karriert csinálhatnátok! <#hehe>#hehe> <#nevetes1>#nevetes1> <#worship>#worship>
ItaloDisco4Ever !
nincs miért haragudnom, ha bárki haragszik azért,mert leírom a véleményem, az legyen a saját baja. van nekem a való életben ezer más okom mások hülyesége miatt bosszankodni.<#vigyor0>#vigyor0>
amíg hatásvadász szagú vagy ferdítésekkel teli egy cikk, nekem mindegy ki az írója, miért ne minősíthetném le?! az olvasónak joga van véleményformálásra! így működik a sajtó és újságírás. miért kéne nekem készpénznek vennem bármit,amit valaki leír,tényszerű tévedésekkel, mert ő úgy gondolja.
a rendszeresen leminősítekkel viszont vitatkoznék, nekem nem rémlik, hogy ez egy rendszeres propaganda lenne, de ha így van, biztos rossz cikkeket idézgetsz. keresd magadban a hibát, hisz zeff is tudja, hogy én, na jó meg ő is szinte tökéletesek vagyunk. <#nevetes1>#nevetes1><#worship>#worship>
bocs,ma egy fórumban sem lehet elvenni a jó kedvem koholt vádak alapján. <#vigyor>#vigyor>
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2017.11.27. 15:39:38
amíg hatásvadász szagú vagy ferdítésekkel teli egy cikk, nekem mindegy ki az írója, miért ne minősíthetném le?! az olvasónak joga van véleményformálásra! így működik a sajtó és újságírás. miért kéne nekem készpénznek vennem bármit,amit valaki leír,tényszerű tévedésekkel, mert ő úgy gondolja.
a rendszeresen leminősítekkel viszont vitatkoznék, nekem nem rémlik, hogy ez egy rendszeres propaganda lenne, de ha így van, biztos rossz cikkeket idézgetsz. keresd magadban a hibát, hisz zeff is tudja, hogy én, na jó meg ő is szinte tökéletesek vagyunk. <#nevetes1>#nevetes1><#worship>#worship>
bocs,ma egy fórumban sem lehet elvenni a jó kedvem koholt vádak alapján. <#vigyor>#vigyor>
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2017.11.27. 15:39:38
félreérted,nem a személyes ledegradálásomként élem meg! (nem az én írásom!),a cikk írót ,írásaikat minősíted le rendszeresen.
Tudod ,van a te vélemény,meg van az én vélemény, + mások véleménye,törvényszerű hogy különbözőek,akár ilyen témában is.
Aiwa deck szuper gép volt,igen nagyon sajnálom,de anno elvarázsolt a CD megjelenése!
Pioneer : nem rossz hangzású készülék,de egy asztali Technics cd player megveri,simán!
Persze az sem mindegy milyen hi-fi rendszerhez kötjük,a maga idején ez egy jó kategóriás DVD player volt!
Na,harag azért nincs remélem! <#wave>#wave>
Tudod ,van a te vélemény,meg van az én vélemény, + mások véleménye,törvényszerű hogy különbözőek,akár ilyen témában is.
Aiwa deck szuper gép volt,igen nagyon sajnálom,de anno elvarázsolt a CD megjelenése!
Pioneer : nem rossz hangzású készülék,de egy asztali Technics cd player megveri,simán!
Persze az sem mindegy milyen hi-fi rendszerhez kötjük,a maga idején ez egy jó kategóriás DVD player volt!
Na,harag azért nincs remélem! <#wave>#wave>
ItaloDisco4Ever !
azért mondta magát amatőrnek,mert egyrészt szerény, más szempontból meg nem a balatoni magyar vállalkozó és egyben profi zenészekhez képest titulálta magát. <#nevetes1>#nevetes1> az is igaz, hogy a profi zenész élőben előad, koncertezik, esetleg énekelget, nem pedig pc mögött szoftverrel a házi stúdióban rakja össze amit, tehát így nézve simán elfogadható az amatőr önjelző, de igazából lényegtelen mindkettő. az viszont való igaz, nem biztos, hogy szerencsés (profi) más előadó felé nemtetszését így kinyilvánítani, de ha visszakanyarodunk oda, hogy ő amatőr, és mint bármely más fórumozó mondott véleményt, akkor máris érthető. <#vigyor>#vigyor>
most tényleg, nem teljesen mindegy? van aki szereti a zenéjét, van aki nem, és ez így van minden előadóval. írt ide,beköszönt, nyilván tudjuk kinek minek a hatására. ettől még lesz holnap is. <#kacsint>#kacsint>
a fiktív ezerféle álnév mániája pedig megalapozza, hogy van ahová nem írja ki a saját nevét, volt ez régen is így, főleg az italo disco-ban.<#vigyor>#vigyor> nem kérhetjük rajta ezt számon.
most tényleg, nem teljesen mindegy? van aki szereti a zenéjét, van aki nem, és ez így van minden előadóval. írt ide,beköszönt, nyilván tudjuk kinek minek a hatására. ettől még lesz holnap is. <#kacsint>#kacsint>
a fiktív ezerféle álnév mániája pedig megalapozza, hogy van ahová nem írja ki a saját nevét, volt ez régen is így, főleg az italo disco-ban.<#vigyor>#vigyor> nem kérhetjük rajta ezt számon.
valószínű csak véletlen egybeesés, hogy volt véleményem az általad linkelt cikkhez, egyrészt olvastam korábban, tehát nem miattad volt véleményem róla, másrészt a téma érdekelt és érintett is, mert sokat foglalkozom az otthoni zenei hangminőséggel, az pedig teljes adabszurdum, hogy egy általad hozott cikk tartalmáról alkotott véleményem te személyes degradálásnak veszed.
van online felületem, másik fórumban már szóba hoztam, de nem linkelek, a végén még ledegradálnád!<#nevetes1>#nevetes1>
én nerm értek semmihez sem, ettől még lehet véleményem, ugye?! hisz ha olyan is írhat bármiről,aki nincs annyira benne, akkor én miért ne?<#vigyor>#vigyor> a mai linkjeidre rá sem kattintok,nehogy belekeveredjek valami zűrbe!<#nevetes1>#nevetes1>
az aiwa f660 szép darab volt,sajnálhatod is!
a cd-sacd kombó playerekről röviden, nem az a lényeg, hogy lejátszotta, minőség szempontjából a világon bárhol bármikor csak az számít, hogy milyen elektronikát,dacot pakolnak mögé. az első vagy olcsóbb szegmensbe szánt szériákba nyilván nem rakták bele a drágább cd modellekbe szánt alkatrészeket, jobbára üzleti , kereskedelmi okai van annak, hogy milyen termék milyen célközönséget céloz meg.
van online felületem, másik fórumban már szóba hoztam, de nem linkelek, a végén még ledegradálnád!<#nevetes1>#nevetes1>
én nerm értek semmihez sem, ettől még lehet véleményem, ugye?! hisz ha olyan is írhat bármiről,aki nincs annyira benne, akkor én miért ne?<#vigyor>#vigyor> a mai linkjeidre rá sem kattintok,nehogy belekeveredjek valami zűrbe!<#nevetes1>#nevetes1>
az aiwa f660 szép darab volt,sajnálhatod is!
a cd-sacd kombó playerekről röviden, nem az a lényeg, hogy lejátszotta, minőség szempontjából a világon bárhol bármikor csak az számít, hogy milyen elektronikát,dacot pakolnak mögé. az első vagy olcsóbb szegmensbe szánt szériákba nyilván nem rakták bele a drágább cd modellekbe szánt alkatrészeket, jobbára üzleti , kereskedelmi okai van annak, hogy milyen termék milyen célközönséget céloz meg.
talán még annyit,mint italo-disco fan,a ténykedésemmel az elmúlt években azon voltam hogy segítsem az előadók dalait.kiadványait népszerűsíteni.
A továbbiakban ennek értelmét nem látom!
A továbbiakban ennek értelmét nem látom!
ItaloDisco4Ever !
Azért az elég lesújtó ha bepillantunk a ide + ide is + még ide .... hogy amatőrnek mondja magát,és ebből manapság nem lehet megélni.
Anno a munkám során volt szerencsém Balatonparti szállodákban ismert,népszerű magyar zenészekkel találkozni,kicsit beszélgetni,profi zenészek voltak,és többségünknek a zene mellett egyéb vállalkozása is volt.
Az én elképzelésem szerint az amatőr az ki elmegy egy tehetségkutatóra,hogy ott ha tehetséges felfedezzék,és később beindíthassa a karrierjét hogy aztán profi zenész vállhasék belőle.
Persze tudom nyugati országokban minden a pénz körül forog,és ha szigorúan vesszük az számít profinak aki a mi példánkat véve megtud élni csak a zenélésből.
Bennem most egy varázscsapásra megtört valami,Mirko írását olvasva.
Ilyen produkciókkal a háta mögött,ha amatőrnek tartja magát akkor sem jön egy ilyen átlag fórumra,ilyen dolgokat leírni, más zenészekről véleményt írni ugyanazon stíluson belüli érdekeltséggel,nem illik,nem odavaló dolog,ez nem szimplán úgy működik hogy elmondja a véleményét,ennek azért vannak íratlan fair szabályai melyet illő betartani.
A viselkedése tényleg nem profi,az valóban amatőr a véleményem szerint,olvasva a bejegyzését!
s akkor még utalva arra a félreértésre a Will House dal esetében.
rákérdeztem mely dalokat készítette Ő,nos például ezen videó alatt én nem látom a Mirko Hirsch nevet,érdemes a kommenteket is olvasni,más is bizonytalan volt ott,mennyivel megkönnyítené nekünk egyszerű zenekedvelők helyzetét,nem kéne találgatni.
Az pedig végképp érdekes és visszataszító ,hogy van itt valaki,aki hátulról nem egyenesben intézkedik,most csúnyát írnék,de próbálok finoman fogalmazom inkább,egy jó pontért,jelentést tesz ,azaz a mi kis játszóterünkön nem poénkodhatunk kedvünkre,mert ki tudja melyik lesz a következő hátba szúrós akciója,akár egy laza tévedésért,amiről nem biztos hogy mi tehetünk,olvasd a fentebb írtakat!
Anno a munkám során volt szerencsém Balatonparti szállodákban ismert,népszerű magyar zenészekkel találkozni,kicsit beszélgetni,profi zenészek voltak,és többségünknek a zene mellett egyéb vállalkozása is volt.
Az én elképzelésem szerint az amatőr az ki elmegy egy tehetségkutatóra,hogy ott ha tehetséges felfedezzék,és később beindíthassa a karrierjét hogy aztán profi zenész vállhasék belőle.
Persze tudom nyugati országokban minden a pénz körül forog,és ha szigorúan vesszük az számít profinak aki a mi példánkat véve megtud élni csak a zenélésből.
Bennem most egy varázscsapásra megtört valami,Mirko írását olvasva.
Ilyen produkciókkal a háta mögött,ha amatőrnek tartja magát akkor sem jön egy ilyen átlag fórumra,ilyen dolgokat leírni, más zenészekről véleményt írni ugyanazon stíluson belüli érdekeltséggel,nem illik,nem odavaló dolog,ez nem szimplán úgy működik hogy elmondja a véleményét,ennek azért vannak íratlan fair szabályai melyet illő betartani.
A viselkedése tényleg nem profi,az valóban amatőr a véleményem szerint,olvasva a bejegyzését!
s akkor még utalva arra a félreértésre a Will House dal esetében.
rákérdeztem mely dalokat készítette Ő,nos például ezen videó alatt én nem látom a Mirko Hirsch nevet,érdemes a kommenteket is olvasni,más is bizonytalan volt ott,mennyivel megkönnyítené nekünk egyszerű zenekedvelők helyzetét,nem kéne találgatni.
Az pedig végképp érdekes és visszataszító ,hogy van itt valaki,aki hátulról nem egyenesben intézkedik,most csúnyát írnék,de próbálok finoman fogalmazom inkább,egy jó pontért,jelentést tesz ,azaz a mi kis játszóterünkön nem poénkodhatunk kedvünkre,mert ki tudja melyik lesz a következő hátba szúrós akciója,akár egy laza tévedésért,amiről nem biztos hogy mi tehetünk,olvasd a fentebb írtakat!
ItaloDisco4Ever !
Ilyen mélységében engem ez a dolog nem érdekel!
Nem akarlak sem téged sem mást győzködni,én nem vagyok hangmérnök,de azért a témát képes vagyok reálisan megközelíteni.
Azt azért megfigyeltem,ezeket a linkelt cikkeimet rendszeresen leminősíted,degradálod.
Nem értem,ha ennyire értesz hozzá ,karöltve a másik taggal miért nem ti írjátok ezeket a cikkeket azon médiák online felületén ! 😊 <#hehe>#hehe>
Tessék próbálkozni,hátha...
Linkelek azért még a témában néhány olvasnivalót,szájtépés helyett.
olvasnivaló
cikk
blog bejegyzés
Majd nem muszáj ezeket az írásokat szintén leminősíteni,engem legalábbis nem érdekel,mert nem fogsz tudni meggyőzni!
Viszont mutatok Maxika neked valamit ,nekem van egy ilyenem,fekete színben.
Pioneer Dv565A Dvd Player
Ez már 2003-ban alkalmas volt lejátszani a Super Audio Cd-t ,no mi a véleményed,erről a gépről,ha már ennyire vágod a témát?
Szerinted képes egy audio cd-t olyan minőségben lejátszani mint egy jobb minőségű asztali cd lejátszó?
Természetesen én tudom a választ..... 😊,aztán nem ferdíteni és mellébeszélni.... <#nevetes1>#nevetes1>
Ilyenem csak volt,a mai napig sajnálom hogy eladtam!

Nem akarlak sem téged sem mást győzködni,én nem vagyok hangmérnök,de azért a témát képes vagyok reálisan megközelíteni.
Azt azért megfigyeltem,ezeket a linkelt cikkeimet rendszeresen leminősíted,degradálod.
Nem értem,ha ennyire értesz hozzá ,karöltve a másik taggal miért nem ti írjátok ezeket a cikkeket azon médiák online felületén ! 😊 <#hehe>#hehe>
Tessék próbálkozni,hátha...
Linkelek azért még a témában néhány olvasnivalót,szájtépés helyett.
olvasnivaló
cikk
blog bejegyzés
Majd nem muszáj ezeket az írásokat szintén leminősíteni,engem legalábbis nem érdekel,mert nem fogsz tudni meggyőzni!
Viszont mutatok Maxika neked valamit ,nekem van egy ilyenem,fekete színben.
Pioneer Dv565A Dvd Player
Ez már 2003-ban alkalmas volt lejátszani a Super Audio Cd-t ,no mi a véleményed,erről a gépről,ha már ennyire vágod a témát?
Szerinted képes egy audio cd-t olyan minőségben lejátszani mint egy jobb minőségű asztali cd lejátszó?
Természetesen én tudom a választ..... 😊,aztán nem ferdíteni és mellébeszélni.... <#nevetes1>#nevetes1>
Ilyenem csak volt,a mai napig sajnálom hogy eladtam!
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

ItaloDisco4Ever !
a 708090ben olvastam,hiányoltad a visszajelzést a vmotorock digire, de a végén magadnak válaszoltad meg a kérdést. <#nevetes1>#nevetes1>
leszedtem én is, nem is lett olyan rossz, mondhatnám, amit írtál önmagadnak, mert annyira tényleg nem rossz <#vigyor>#vigyor>
de mennyire nem rossz vagy mennyire rossz, nem inkább úgy kéne feltenni azt a kérdést?!<#nyes>#nyes>
ezt ne itt tárgyaljuk ki, ott és itt sem sokakat érdekel, majd a hihicsojszban megbeszéljük.
nem elírás. <#vigyor0>#vigyor0>
leszedtem én is, nem is lett olyan rossz, mondhatnám, amit írtál önmagadnak, mert annyira tényleg nem rossz <#vigyor>#vigyor>
de mennyire nem rossz vagy mennyire rossz, nem inkább úgy kéne feltenni azt a kérdést?!<#nyes>#nyes>
ezt ne itt tárgyaljuk ki, ott és itt sem sokakat érdekel, majd a hihicsojszban megbeszéljük.
nem elírás. <#vigyor0>#vigyor0>
nagyjából azért úgy látom egyetértünk, így egybeírva! <#vigyor>#vigyor> mélységében, példáid alapján mindketten tudjuk és értjük,miről van szó.
ez kicsit aggaszt, kezdek félni, mert mostanában te szinte csak egyetérteni jársz ide! remélem nincs semmi komolyabb bajod és részedről ez nem egy búcsú előtti megbocsájtásról fog szólni! <#nevetes1>#nevetes1> hanem csak az újabb digitzalizált vinyled felrakásának beharangozó kampányának része. persze HRA-ban. <#nevetes1>#nevetes1>
lehet pontatlanul fogalmaztam pár helyen, nem a hra ellen voksolok, hanem a minőségre, ez a kettő nem egyenesen arányos,ahogyan azt te is megfigyelted, tapasztalod, érzed,hallod stb
csak arra szerettem volna reflektálni, hogy kezeljük ezt a dolgot a helyén, nem kell túlzásokba esni. mindeképp bízom benned, hogy el tudod intézni, a zenei kiadók,stúdiók figyeljenek már oda,mit adnak ki a kezük közül vagy mit adnak hozzá a kiadásokhoz. mostantól ez a dolog már csak rajtad múlik és én, de szerintem itt mindannyian bízunk benned! <#worship>#worship> aztán ha ez így lesz, ígérem onnantól én leszek a hra és egyéb jól hangzó (hit)vallási fanatikus hang és zenetani fogalmak szövetségének legfőbb hírdetőjének nemzetközi úttörője!
személyeskedésbe nem mentem bele, a cikkről írtam futó gondolatokat, lejáratásról beszélned meg itt egyszerűen értelmetlen, de értelmetlen dolgokat már sokat csináltál életedben, tehát ezen itt nincs is mit fingreszelni, ehhez csak annyit, egy újságíró vagy cikkíró igenis bírja el vagy vállalja a kritikát! főleg ha indexes főcímbe kerülve kapja arcába a sokféle nép az észt vagy világmegváltó technikát, azért ezeknek a társadalmi felelőssége sokkal nagyobb <#nevetes1>#nevetes1> ,mint bugyuta ákos önblogóló napi naplópó jegyzeteinek véletlenszerű terjedése. emiatt neked nem kell védnököt játszanod, ha ismerős, ha szimpatizáns,akkor sem.
ahogyan az elején is kezdtem,a végét is ezzel zárnám, mert szeretném, hogy erre emlékezz, nagyon nagy mértékben egyetértünk, így még a nap is szebben süt!<#worship>#worship><#law>#law><#vigyor0>#vigyor0>
ez kicsit aggaszt, kezdek félni, mert mostanában te szinte csak egyetérteni jársz ide! remélem nincs semmi komolyabb bajod és részedről ez nem egy búcsú előtti megbocsájtásról fog szólni! <#nevetes1>#nevetes1> hanem csak az újabb digitzalizált vinyled felrakásának beharangozó kampányának része. persze HRA-ban. <#nevetes1>#nevetes1>
lehet pontatlanul fogalmaztam pár helyen, nem a hra ellen voksolok, hanem a minőségre, ez a kettő nem egyenesen arányos,ahogyan azt te is megfigyelted, tapasztalod, érzed,hallod stb
csak arra szerettem volna reflektálni, hogy kezeljük ezt a dolgot a helyén, nem kell túlzásokba esni. mindeképp bízom benned, hogy el tudod intézni, a zenei kiadók,stúdiók figyeljenek már oda,mit adnak ki a kezük közül vagy mit adnak hozzá a kiadásokhoz. mostantól ez a dolog már csak rajtad múlik és én, de szerintem itt mindannyian bízunk benned! <#worship>#worship> aztán ha ez így lesz, ígérem onnantól én leszek a hra és egyéb jól hangzó (hit)vallási fanatikus hang és zenetani fogalmak szövetségének legfőbb hírdetőjének nemzetközi úttörője!
személyeskedésbe nem mentem bele, a cikkről írtam futó gondolatokat, lejáratásról beszélned meg itt egyszerűen értelmetlen, de értelmetlen dolgokat már sokat csináltál életedben, tehát ezen itt nincs is mit fingreszelni, ehhez csak annyit, egy újságíró vagy cikkíró igenis bírja el vagy vállalja a kritikát! főleg ha indexes főcímbe kerülve kapja arcába a sokféle nép az észt vagy világmegváltó technikát, azért ezeknek a társadalmi felelőssége sokkal nagyobb <#nevetes1>#nevetes1> ,mint bugyuta ákos önblogóló napi naplópó jegyzeteinek véletlenszerű terjedése. emiatt neked nem kell védnököt játszanod, ha ismerős, ha szimpatizáns,akkor sem.
ahogyan az elején is kezdtem,a végét is ezzel zárnám, mert szeretném, hogy erre emlékezz, nagyon nagy mértékben egyetértünk, így még a nap is szebben süt!<#worship>#worship><#law>#law><#vigyor0>#vigyor0>
Kiváló kampányszöveg ez az írás a HRA ellen<#eljen>#eljen>
Ha egy nap úgy döntesz, hogy az SG helyett a politikai pályára merészkedsz, keress meg. Nyerő páros leszünk<#hehe>#hehe>
Azért én szívből remélem, hogy egyszer majd eljön az a nap is, hogy mindez visszájára fordul, és odafigyelnek majd a zenei kiadók, hogy milyen hangminőségű lemezek kerülnek ki a kezeik közül..
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.11.27. 11:28:54
Ha egy nap úgy döntesz, hogy az SG helyett a politikai pályára merészkedsz, keress meg. Nyerő páros leszünk<#hehe>#hehe>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A gond ott kezdődik, amikor a hír hozójának személyét kezded lejáratni, és nem a hír tartalmával foglalkozol.
Egy végtelenül becsületes ember is hordhat össze orbitális baromságokat, miközben egy fantáziadús amatőr újságíró is írhat értelmes és érdekes cikkeket.
Ricsi jó gyerek, kedvelem is az írásait, mert megpróbál tárgyilagos és érthető maradni az átlagemberek számára is. Nyilván se nem atomfizikus, se nem hangmérnök, de még csak technikusi végzettsége sincs, ennek ellenére baromi vicces és jó cikket írt egy kínai zsebmoziról is, aminek hatására magam is vásároltam egyet. És ami fontos: nem bántam meg.
Témát 96/24 fronton már keresztbe kasul és oda vissza megbeszéltük, ennek kapcsán az egyik legértelmesebb megjegyzést talán pont tőled olvastam ennek fontosságáról, illetve lényegtelenségéről. Amit én meg kiegészítettem annyival, hogy bizonyos ritka esetekben indokolt csupán a 96/24 (de még inkább csupán a 48/24 vagy csak 48/16 is akár) míg az esetek 99,98%-ában bőven elég a 44,1/16 CDDA minőség is. Pláne itt, a diszkó fronton, ahol még magam sem igen találkoztam gyári 96/24 lemezekkel. Pop stílusban már igen, Bryan Ferry, Madonna vagy Enya akiket hallgattam már így GYÁRI lemezekről, stúdióban kikevert maszterral.
Rock stílusban és klasszikus zenében is, számtalan előadó van aki kiadott ilyen HRA hangminőséggel lemezt.
Bár követné őket az italo disco fronton is valaki, de te is tudod, meg én is (és szerintem igen sokan még rajtunk kívül), hogy az italo disco-nak bőven elég a maximum vinyl hangzás, de a CDDA is legtöbbször megfelel.
A HRA nem rossz dolog, csak nem mindegy milyen tartalmat tolnak hozzá. Belefutottam már olyan 96/24-bites gyári kiadványba is, hogy gyalázatos, még a 32/16-os spektrumot sem érte el. Régi felvétel volt, akkori eszközökkel és mikrofonokkal, és ezen a HRA remaszter sem segített. De ugyanez a probléma mint tudjuk, a gyári CDDA lemezeknél is megesik néha.
Ahogy ott sem tudjuk előre mit veszünk (lásd a legutóbbi gyári Tom Hooker lemezt<#falbav>#falbav>) ugyanúgy a gyári HRA lemezeknél sem lehetünk előre biztosak a kiválóan magas hangminőségben.
Ez a koncertlemez például minden fillért megért:
Egy végtelenül becsületes ember is hordhat össze orbitális baromságokat, miközben egy fantáziadús amatőr újságíró is írhat értelmes és érdekes cikkeket.
Ricsi jó gyerek, kedvelem is az írásait, mert megpróbál tárgyilagos és érthető maradni az átlagemberek számára is. Nyilván se nem atomfizikus, se nem hangmérnök, de még csak technikusi végzettsége sincs, ennek ellenére baromi vicces és jó cikket írt egy kínai zsebmoziról is, aminek hatására magam is vásároltam egyet. És ami fontos: nem bántam meg.
Témát 96/24 fronton már keresztbe kasul és oda vissza megbeszéltük, ennek kapcsán az egyik legértelmesebb megjegyzést talán pont tőled olvastam ennek fontosságáról, illetve lényegtelenségéről. Amit én meg kiegészítettem annyival, hogy bizonyos ritka esetekben indokolt csupán a 96/24 (de még inkább csupán a 48/24 vagy csak 48/16 is akár) míg az esetek 99,98%-ában bőven elég a 44,1/16 CDDA minőség is. Pláne itt, a diszkó fronton, ahol még magam sem igen találkoztam gyári 96/24 lemezekkel. Pop stílusban már igen, Bryan Ferry, Madonna vagy Enya akiket hallgattam már így GYÁRI lemezekről, stúdióban kikevert maszterral.
Rock stílusban és klasszikus zenében is, számtalan előadó van aki kiadott ilyen HRA hangminőséggel lemezt.
Bár követné őket az italo disco fronton is valaki, de te is tudod, meg én is (és szerintem igen sokan még rajtunk kívül), hogy az italo disco-nak bőven elég a maximum vinyl hangzás, de a CDDA is legtöbbször megfelel.
A HRA nem rossz dolog, csak nem mindegy milyen tartalmat tolnak hozzá. Belefutottam már olyan 96/24-bites gyári kiadványba is, hogy gyalázatos, még a 32/16-os spektrumot sem érte el. Régi felvétel volt, akkori eszközökkel és mikrofonokkal, és ezen a HRA remaszter sem segített. De ugyanez a probléma mint tudjuk, a gyári CDDA lemezeknél is megesik néha.
Ahogy ott sem tudjuk előre mit veszünk (lásd a legutóbbi gyári Tom Hooker lemezt<#falbav>#falbav>) ugyanúgy a gyári HRA lemezeknél sem lehetünk előre biztosak a kiválóan magas hangminőségben.
Ez a koncertlemez például minden fillért megért:
Azért én szívből remélem, hogy egyszer majd eljön az a nap is, hogy mindez visszájára fordul, és odafigyelnek majd a zenei kiadók, hogy milyen hangminőségű lemezek kerülnek ki a kezeik közül..
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.11.27. 11:28:54
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Thanks for your opinion, I think it is clear, we understand and accept. At least for most of us. <#vigyor>#vigyor>
#25762
I've read some of the comments (although the google translation from Hungarian to English may not be 100% correct)
and there is one thing I would like to comment on:
Somebody here wrote something like "a professional should never comment on his situation or write in a public Italo discussion forum".
Well, first of all, I'm not a professional musician because I have a regular day job and music has always been and will always be my hobby. That's why I am not dependent on labels or managers telling me what to do and what no to do and I will always stay true and honest just as I expect it from other people.
And - most important - I was contacted by a Hungarian fan, who thought it might be important to clear up things about the "Will House" release here because rumours and false information on discussion boards can sometimes spread like the plague and are often taken way too seriously. That's why I had posted here and not because I scan through discussion boards all day to read what people say about my music. 😉
I am a fan of 80s music - just as most of you are too. So, if you like my music: thank you. 😊
If you don't like it: no problem 😉 because personally, I don't like some New Gen productions by artists such as BCR or MFlex either. You cannot please everyone.
In the end, it's all a matter of personal taste but sometimes people tend to forget that 😉
Utoljára szerkesztette: MirkoHirsch, 2017.11.26. 23:48:54
and there is one thing I would like to comment on:
Somebody here wrote something like "a professional should never comment on his situation or write in a public Italo discussion forum".
Well, first of all, I'm not a professional musician because I have a regular day job and music has always been and will always be my hobby. That's why I am not dependent on labels or managers telling me what to do and what no to do and I will always stay true and honest just as I expect it from other people.
And - most important - I was contacted by a Hungarian fan, who thought it might be important to clear up things about the "Will House" release here because rumours and false information on discussion boards can sometimes spread like the plague and are often taken way too seriously. That's why I had posted here and not because I scan through discussion boards all day to read what people say about my music. 😉
I am a fan of 80s music - just as most of you are too. So, if you like my music: thank you. 😊
If you don't like it: no problem 😉 because personally, I don't like some New Gen productions by artists such as BCR or MFlex either. You cannot please everyone.
In the end, it's all a matter of personal taste but sometimes people tend to forget that 😉
Utoljára szerkesztette: MirkoHirsch, 2017.11.26. 23:48:54
sok ténnyel, és sok féligazsággal. ezért nekem inkább tűnik szenzáció hajhászónak, mint sem 'tényszerűnek'.
ez csak az én véleményem. másnak lehet ez egy friss és aktuális cikk.
a legnagyobb tévedés,ami fogalomzavart sejtet a háttérben
- "HRA fájl csaknem harmincszor annyi adatot tartalmaz, mint egy jobb mp3."
mindezt a bitsebességből kreálta? ez egyáltalán nem így van, inkább 30x vagy akárhányszor nagyobb a mérete, egyáltalán nem biztos, hogy a tartalma is annyival több,mint a mérete!
-"minél nagyobb a fájlméret, annál precízebb a reprodukció."
ez sem igaz, lásd a sokmillió digitalizált fost,ami elérhető vagy akár bármely régi, elavult vagy nem megfelelő technikával vagy beállításokkal rögzített felvételeket,akár sacd újrakiadásban is (sok ilyet hallgattam) . a reprodukciót az MQR eredete és a végleges masztering határozza meg, és ha az eleve rossz,akkor aztán 100Ghz-en sem lesz jobb a reprodukció.
itt a LEHET vagy valószínű ami megfelelő kifejezés.
-az újabb.sokadik butaság, az alsó hangon százezres példaként bereklámozott usb dac eszköz,ami egyrészt vicc,másrészt meg hagyjuk már azt a megközelítést, hogy MQA kompatibilisség akkora komoly beruházást igényel, hogy komoly pénzt emészt fel. már eleve a cikk címe is blődség,mert eszement nagy felbontású zenét sem költséges hallgatni (már évek óta). ha pedig a tidal fizikai eszköz megkötéssel nyújtja csak a stúdió minőséget,akkor jó hülye az, aki úgy hallgatja a zenét.
-és a leglényegesebb, önmagában csak a nagyfelbontású hra felvételnél csak annyira biztos, hogy mondjuk a sokszor meghivatkozott cédé minőségnél jobban is fog szólni a zene, vagy épp niel young és énekegyüttes csapata,mint az, hogy az emberiség valaha is elhagyja a tejútrendszerünket.
a hangminőséget nem kéne összekeverni a lehetséges frekvenciaátvitellel, elérhető max dinamikával, jellemgörbékkel, grafikonokkal, vagy másképp mondva az elméleti reprodukciós képességgel. ha a stúdiófelvétel nyersanyagából egy gyatra masztering készül, akkor az sacd-re, dvd-audiora feltupírozott szinten sem lesz jobb. (kikevert hangzásképet kapunk, hisz a jó esetben külön rögzített zenei sávokat össze kell keverni több csatornára leképezve, ahol emellett nem egyszer belenyúlnak nem csak a hangszínekbe, de egyéb paraméterekbe is),
a cikk meg azt sugallja, ha valami szuperextranagyfelbontású extrabighighmega resolution akkor már szuper jó is. hát egyáltalán nem!
aki így gondolja, szerintem emg az a hipszter,nem az,aki kazettát is hallgat még. <#vigyor>#vigyor>
és hagy ne soroljam a többi abszurd tartalmat.
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2017.11.26. 20:13:28
ez csak az én véleményem. másnak lehet ez egy friss és aktuális cikk.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
mintha ez az egész most jött volna elő hirtelen a semmiből, de az biztos, a cikkíró most hallott erről a dologról (és jött a felismerés, jéééé, van ilyen???) vagy csak most hallott a 128as mp3nál jobb minőségű zenét. a többit pedig összeollózta innen onnan. nem vagyok elfogult, de első olvasatra ez jött át az egészből és a sok tényszerűenk leírt nem tényszerű állítás. az nem pont e cikkhez kapcsolódik, más téma, hogy az index az elmúlt 1-2 évben egyre lejjebb megy a színvonalban, néha bulvároldalakon jobb cikkek születnek,mióta ráengedték az oldalra a blogolhat bárki értelmiségi részlegüket, és valószínű csak ők nem akarják észrevenni, hogy sokszor ismételgetik a témákat, cikkeket, mint a music fm a reggeli műsorait 3 hetente vagy 3 havonta párszor. gáz.
a legnagyobb tévedés,ami fogalomzavart sejtet a háttérben
- "HRA fájl csaknem harmincszor annyi adatot tartalmaz, mint egy jobb mp3."
mindezt a bitsebességből kreálta? ez egyáltalán nem így van, inkább 30x vagy akárhányszor nagyobb a mérete, egyáltalán nem biztos, hogy a tartalma is annyival több,mint a mérete!
-"minél nagyobb a fájlméret, annál precízebb a reprodukció."
ez sem igaz, lásd a sokmillió digitalizált fost,ami elérhető vagy akár bármely régi, elavult vagy nem megfelelő technikával vagy beállításokkal rögzített felvételeket,akár sacd újrakiadásban is (sok ilyet hallgattam) . a reprodukciót az MQR eredete és a végleges masztering határozza meg, és ha az eleve rossz,akkor aztán 100Ghz-en sem lesz jobb a reprodukció.
itt a LEHET vagy valószínű ami megfelelő kifejezés.
-az újabb.sokadik butaság, az alsó hangon százezres példaként bereklámozott usb dac eszköz,ami egyrészt vicc,másrészt meg hagyjuk már azt a megközelítést, hogy MQA kompatibilisség akkora komoly beruházást igényel, hogy komoly pénzt emészt fel. már eleve a cikk címe is blődség,mert eszement nagy felbontású zenét sem költséges hallgatni (már évek óta). ha pedig a tidal fizikai eszköz megkötéssel nyújtja csak a stúdió minőséget,akkor jó hülye az, aki úgy hallgatja a zenét.
-és a leglényegesebb, önmagában csak a nagyfelbontású hra felvételnél csak annyira biztos, hogy mondjuk a sokszor meghivatkozott cédé minőségnél jobban is fog szólni a zene, vagy épp niel young és énekegyüttes csapata,mint az, hogy az emberiség valaha is elhagyja a tejútrendszerünket.
a hangminőséget nem kéne összekeverni a lehetséges frekvenciaátvitellel, elérhető max dinamikával, jellemgörbékkel, grafikonokkal, vagy másképp mondva az elméleti reprodukciós képességgel. ha a stúdiófelvétel nyersanyagából egy gyatra masztering készül, akkor az sacd-re, dvd-audiora feltupírozott szinten sem lesz jobb. (kikevert hangzásképet kapunk, hisz a jó esetben külön rögzített zenei sávokat össze kell keverni több csatornára leképezve, ahol emellett nem egyszer belenyúlnak nem csak a hangszínekbe, de egyéb paraméterekbe is),
a cikk meg azt sugallja, ha valami szuperextranagyfelbontású extrabighighmega resolution akkor már szuper jó is. hát egyáltalán nem!
aki így gondolja, szerintem emg az a hipszter,nem az,aki kazettát is hallgat még. <#vigyor>#vigyor>
és hagy ne soroljam a többi abszurd tartalmat.
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2017.11.26. 20:13:28
Nyílegyenes vagyok,nem volna esélyed magassarkúban sem! <#vigyor2>#vigyor2> xD
Az a dekoltázs.......
Az a dekoltázs.......
ItaloDisco4Ever !
olvastam,még tegnap reggel,
a cikk szellemisége még hagyján, de látszik, hogy egy totál amatőr írogatott megint egy komolynak álcázott cikket tele csúsztatásokkal, szinte semmilyen tapasztalattal a témában, annyira komoly ez a cikk is, mint a ZINDEXES nagycikkek többsége, okos tónik blogolnak mindenről,amit látnak valamilyen külföldi bulvár oldalon és érzik,azért bele lehet szúrni egy kis reklámbevételt.
a cikk szellemisége még hagyján, de látszik, hogy egy totál amatőr írogatott megint egy komolynak álcázott cikket tele csúsztatásokkal, szinte semmilyen tapasztalattal a témában, annyira komoly ez a cikk is, mint a ZINDEXES nagycikkek többsége, okos tónik blogolnak mindenről,amit látnak valamilyen külföldi bulvár oldalon és érzik,azért bele lehet szúrni egy kis reklámbevételt.
azzal a 2db 800cm3-es plusszal én is csinos lennék, hidd el! <#nevetes1>#nevetes1>
Olga tényleg vonzó! <#vigyor>#vigyor>
ez a zene jól sikerült, páran mégis a magas kórusokat hiányolták, viccesen utalva a leplezhetetlenre.<#nevetes1>#nevetes1>
a discobonusnak a land of cry and fun vinylen kiadott változata még egészen jóra sikerült. talán még nem volt itt.
Olga tényleg vonzó! <#vigyor>#vigyor>
ez a zene jól sikerült, páran mégis a magas kórusokat hiányolták, viccesen utalva a leplezhetetlenre.<#nevetes1>#nevetes1>
a discobonusnak a land of cry and fun vinylen kiadott változata még egészen jóra sikerült. talán még nem volt itt.
1 újabb példa,hogy kell elrontani egy kedvelt 80s dalt !
Tribute Fancy - Flames Of Love (Feat. Robin) (sc)
Tribute Fancy - Flames Of Love (Feat. Robin) (sc)
ItaloDisco4Ever !
Ezt szívesen hallgattam volna a '80-as években is, beleillik a képbe.
imo :) science fiction is science fact
ItaloDisco4Ever !
Ismét a jól bevált MT hangzás és hozzá némi "inglis lengvidzs"...
imo :) science fiction is science fact
Crystal Ice - Call Me Your Lover
...várom a véleményetek,én azzal kezdem az énekesnő hmmm <#finom>#finom> ... csinos!
...várom a véleményetek,én azzal kezdem az énekesnő hmmm <#finom>#finom> ... csinos!
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !