NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

rain70
#25849
Nagyon jó!<#eljen><#law>
#25847
Maximálisan egyetértek veled<#integet2>
reynaud
#25846
Itt van már az ideje hogy e kiváló énekes,zenésszel meginduljon a szekér!
"Hold Me" még mindig nagy favorit,és ez a dal szintén jó az új remixben is.<#eljen> <#wave>

ItaloDisco4Ever !

#25845

Vincent International - You're My Love (You're My Life)(Extended New Version)
reynaud
#25844
Sok inkább szemétbe mint pörgetőre való italo helyett ajánlom!

Night Drive Records present Midnight Voyage Episode One Teaser Medley



+

discogs

ItaloDisco4Ever !

AeroCool
#25842
So happy to announce the first release for 2018 from AMD records... more infos to come soon!


New Italo Vinyl

AeroCool
#25841
AMD 028 - Eddy Huntington - Warsaw In The Night (Cinderella)
Coming soon...


New Italo Vinyl

amaximus
#25840
végre a déli szomszédainktól is van valami <#vigyor>
synthwave szerbiából, Isidor Bobinec elgondolásában

Isidor - Stardust
Isidor - Soldier Of Fortune
Isidor - Sentinel

reynaud
#25839
Tom Garrow - Valerie



Tom Garrow on bandcamp

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25838
Ez nagyon más mint amit a new gen stílustól kapunk mostanság,eltudnám képzelni "Italoconnection" remixben!

Josep Xortó + The Congosound - Port de la Selva



Ha tetszik itt megvásárolhatod!
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.12.02. 15:46:44

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25837
I think so,this is better remix from Gerson! <#kacsint>

Anika - Precious Love (Gerson Tellez ) High Energy remix

ItaloDisco4Ever !

#25835
ENJOY
#25834
reynaud
#25833
<#eljen> <#kacsint>

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25832
Stylove feat. Vincent International - You Are Bambina



Ez jó zene,a vokál minősége sokat dob az összképen!

Az énekes vonatkozásában egy új CD album!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25831
Felhívom a figyelmedet ,aljas szándékú véleménynyilvánítás kerülését kértem!

A többesszám indokolt,legutóbb éppen te akartál a gondolataimban olvasni,és feltételeztél olyant a véleményem alapján,mely teljességgel téves következtetés volt.
Ne tégy úgy mintha nem tudnád az elmúlt években mi folyt itt,aminek a csúcspontja az gyalázkodó videó volt,amelyben a zenészt és rajongóit is porrá alázták,mindezt paródiaként beállítva,meg ha jól emlékszem úgy idedobva "kaptam egy videót,ismeretlen a feladó" 😊 ,akkor most az aljasságra itt van egy példa!

Én nem gyártok összeesküvés elméleteket,nincs ilyen szándékom,mint aktív tagnak a zene fórumon,csupán az a kérésem,ahogy te is utalsz rá,ne melegítsük fel ezt a dolgot!
Én elfogadom ha valakinek korrekt véleménye van,de enged meg hogyha nekem arról más gondolataim vannak,azt én is elmondhassam és következményként nem jössz sem te,sem más "Mflexezéssel"! .... nem unjátok még,dedós játék részetekről!

A nyálcsöpögös ajnározásoddal kapcsolatban:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Csak a legutóbbi 3 Mflex dallal kapcsolatban:
#25708
#25510 (meg sem szólaltam!)
#25416
Ezeknél lényegesebben nagyobb jelzőket használtam,akár Italoconnection remixekre,vagy Magic System D.J. dalokra!
Tehát én nem érzem magam elfogultnak,nekem sem tetszik minden zenéje!


Itt most tegyünk pontot a téma végére,bár ha késztetést érzel válaszolni,tedd azt!
kattints ,5X5 csillagos minősítés,lemezgyűjtőktől,örömmel látom,és a stílusban tevékenykedő hazai előadónak, Clay-nek is sok sikert kívánok,magyar nyelven még inkább tetszik az általam tegnap linkelt dal,jó zene!

ItaloDisco4Ever !

Zephyr Retiring
#25830
Francba. Pedig én akartam 😊
De ha egyszer felesleges..

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Musachy
#25829
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nem tudom mi a többesszám jelentése, kinek szánod még a nekem címzett szöveget, de még egyszer elmondom, hogy semmi aljas szándék nincs, nem kell összeesküvés elméleteket gyártanod. Egyébként sem én emlegettem, csak megjegyeztem valamit. Korábban is írtam már, hogy ti még itt sem voltatok, amikor még Mflex meg Dióka itt kommentelt és az előbbi úriemberrel kapcsolatban semmi rossz érzésem nincs. Jó idők voltak azok.
Ami nekem nem jön be (amúgy szerintem ők is mulathatnak rajta), az az a nyálcsöpögős ajnározás, ami néha előfordult vele kapcsolatban. Nem gondolom, hogy erre volna szüksége. De ezt is mondtam már, lerágott csont ez a téma, az a hisztéria, ami akkor tör fel, ha valaki nem abban a stílusban meri megemlíteni a nevét, ami neked/nektek tetszik. El kell fogadni, ha valakinek más a véleménye, sehol nincs kőbe vésve, hogy csak magasztalni szabad. M.H-nek más a véleménye és kész. Vagy ki kell írni a fejlécbe, hogy ez itt főszabály.
felesleges reagálni

imo :) science fiction is science fact

amaximus
#25828
abszolút <#kacsint>
reynaud
#25827
Én pedig annak örülnék,ha végre az aljas szándékú "Mflexezést" befejeznétek!
Feltételezésekbe én is belemehetnék ha tovább gondolnám, mit miért tesz valaki,s milyen érdekből.

ItaloDisco4Ever !

Zephyr Retiring
#25826
Ez azért egy fél fokkal jobb, mint a #25810 alatti kukoricaszár 😊
De ismered a dörgést: kinek a pap..

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

AeroCool
#25825

New Italo Vinyl

reynaud
#25824
Szerintem stílusában bevágható ide!
Nincs benne semmi különös,egyszerűen csak kellemes,hallgatható!

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#25823
korábban gondolkoztam, hogy berakjam-e ide,aztán valamiért nem tettem. zeneileg ez is nagyon jó lett, mint sok más remixe is a japó fazonnak.
amaximus
#25822

sehogy nem új italo, de ha már itt is szóba és egy hete megjelent a remix cd,akkor jöjjön majdnem valami róla 😊

Some Bizarre - Don't Be Afraid (Flemming Dalum remix)

a másik kedvenc a Also Playable Mono Vocal Remix, majd máskor
reynaud
#25821
Dua Lipa - New Rules



Tényleg nincs igény a stílusra <#nevetes1>,kattints és olvasd a kommenteket,lásd a nézettséget!
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.11.30. 18:26:33

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25820
Clayback - A Vágyak Hajnalán (MDR. version)


ItaloDisco4Ever !

Musachy
#25819
Ennek szívből örülök! <#hehe>

imo :) science fiction is science fact

rain70
#25818
Neked is üldözési mániád van már?
Értelmezni kellene a sorok között. M H magyarázkodik folyamatosan, közben még arra IS rávetemedik, hogy degradálja magát egy sírós amatőrré.
Attól, hogy Mflex-et megemlítette, vagy BCR-t, egyiket sem védem, mert, ha olyan volt mind a kettő megkapta már tőlem a magáét.
Csak éppen nem az számít, hogy neki tetszik-e, hanem a hallgatóközönségnek. És ebben Mflex-ék, nem pedig MFlex szépen úgy elhúztak
a többi mai előadótól, hogy kár is összehasonlítani. Elég csak a csatornájukra és a nézettségekre pillantani. Amúgy meg nem is csodálom, DMC és Mflex más kategóriát képviselnek és nyilván rég nem csinálnák, ha nem menne a szekér. Ráadásul, Én még sehol nem olvastam olyat a fent említett két-három előadótól, hogy neki nem tetszik MH, aki konkrétan most már elhúzhatna a halál náthás ...ba, - ha már egy sima átlagember lett belőle - ezzel a dedós sírdogálással egy átlagfórumon. Egyetértek, Reynaud-dal.

Utoljára szerkesztette: rain70, 2017.11.30. 07:20:32
amaximus
#25817
a kamu plázsig én is jó voltam.<#vigyor0> ez az ének hang egyedi.p
C.D. ez nagyon jó! <#eljen> és a video is remekül van összevágva.
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2017.11.29. 18:45:22
reynaud
#25816
A beazonosítás megtörtént,igen ez az!
Bitang jó zene!
Grat. a nagy fekete koronghoz!

Thanks for the help Mr. Musachy ! <#worship>

ItaloDisco4Ever !

Musachy
#25815
Természetesen ismerem, amennyiben a szöveges rész utánira gondolsz. Nagy kedvenc, meg is van szép nagy fekete korongon. Camouflage - That Smiling Face <#nyes>

imo :) science fiction is science fact

reynaud
#25814
Az alábbi linken a play gombra kattintva az első dalt ha valaki ismeri.....mondja el nekem a címét!

El laberinto - Maxthor 80's Mixtape - 11/03/17

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25813
Anoraak - Outcome (Absolute Valentine Remix)



Nem tudom a limted free dl wav vagy mp3 ,aki letölti dobjon egy infót!
Anoraak - Outcome (Absolute Valentine Remix) - (sc)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25812
1 kis hi-nrg
Charly Danone: I live in my dream (videoclip oficial) 2017


ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25811
Jajj ! <#levele>
Akkor már inkább ez,ebben a vokál is hallgatható,sőt....
Stylove Feat. Vincent International - You Are Bambina (sc)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25810
1 fokkal talán jobb ez a new gen,bár a fene se tudja,ebben a kukoricaszárban talán több fantázia van akár zeneileg is,s még mulatni is lehet rá! <#hehe> <#nevetes1>

ItaloDisco4Ever !

#25809


Zephyr Retiring
#25808
" mert sokat foglalkozom az otthoni zenei hangminőséggel.."

Ne foglalkozz vele, hanem hallgasd<#hehe>
Csak neked, csak most és csak a spoiler alatt 5 percben..
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

A Marantz-ot ne irigyeld<#wave>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.11.29. 11:50:45

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

AeroCool
#25807

New Italo Vinyl

Zephyr Retiring
#25806
Kukoricaszár helyett..<#hehe>

New Roby - Hold Me in Your Heart (2017)



Akinek nem jön be a dallam, az is legalább valami szépet lásson már<#nevetes1>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Oszt, ha jól viselkedtek, jövőre egy hasonlóan gyönyörű helyről posztolok majd ide képeket..<#vigyor>

Csak vicceltem. Így is van már épp elég haragosom és irigyem <#eplus2>

Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.11.29. 10:55:49

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#25805
Bocs a késésért..csak most értem haza 😄

A lentebb kifejtett véleményekhez (becsülettel végigolvastam mindenkiét) kivételesen nincs érdemleges hozzáfűznivalóm 😊

Illetve csupán annyi, hogy öröm volt látni és olvasni, hogy van mindenkinek saját véleménye, és valamennyire sikerült elfogadni azt, hogy más, másként is gondolhatja..

Tehát mára mindenkinek egy piros pont 😉

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

reynaud
#25804
jajj nekünk ! <#nevetes1> .... majd jön a"halvány őszi rózsa + a sárgul már a kukoricaszár ! <#vigyor2> <#nyes>

Bye Amaximus!

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#25803
mára mennem kell, nemsoká jön a váltásom!
zeff műsorszámai következnek több csatornán és fórumon is! jó szórakozást! <#nevetes1><#hehe>
amaximus
#25802
<#nevetes1> jó,akkor dacolj még picit nyugodtan,ameddig jólesik, de ha majd elmúlt, akkor nyugodtan ajánld azt, amit még a dackorszakod előtt is ajánlottál volna! <#vigyor1>
reynaud
#25801
Vannak köztük jók,de most dacos vagyok,ha maradok a fórumon,a jövőben kizárólag haverok dalait fogom népszerűsíteni!

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#25800
tudom, hogy direkt rejtetted el benne, hogy megtalálhassam. a nagyok mind így csinálják! <#nevetes1>