NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#26000
http://mp3co.biz/artist/4044950373/Marco_Rochowski/
#25999
<#eljen>

Zephyr Retiring
#25998
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Felesleges. Csak a tökéletes kép jelzőre és nem annak tartalmára reagáltam. Az pedig, hogy a magánéletedben kikkel kommunikálsz, maradjon is abban a szférában.

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#25997
Ez nem Vizsgáztatás puszta érdeklődés hátha legalább infóval tudjuk segíteni egymást.

09. VA - I Love ZYX Italo Disco Collection 1CD
11.Fellini - Passenger (Extended Version)<#wink>

Bár mondjuk ő nagyon nem egy nótás előadó!
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2017.12.20. 11:54:10

#25996
Aki itt van szerintem tudja miről van szó .Nem kell vizsgázni asszem.
#25995

Pl
#25994
Marco Rochowski sok tucat jobbnál jobb szerzeményben benne van Infó de mégis csak most jelent meg az első
az ő nevével fémjelzett kézzelfogható CD album!
Nagyon jó , de inkább lírai zenéket tartalmaz.
Azért itt is megmutatja amiben borzasztó erős<#wink> , de főleg olyan dalok vannak rajta amit lehetőleg egy jó rendszeren, időt nem sajnálva kell meghallgatni.

Marco Rochowski - Silent Motion ( Space Sound Records ‎– SSR 00040 ) 2017
Discogs


Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2017.12.20. 11:41:00

#25993
Csak kíváncsiságból Pl: kik lennének azok az egy számos előadók?

#25992
Köszi ezeket már lerágtam. Valóban jó zenék.Én a Régebbi egy számos előadókat nyomozom, persze ezek is kiváló szerzemények.
#25991
Látod most jó "Válasz ...... Üzenetére küldted így nincs is félreértés!<#wink>

Ajánlok három albumot amit tegnap hallgattam.

Mind a három szerintem nagyon jó de közülük is kiemelkedik az International CD-je! <#finom><#szeret>

Fresh Fox - Anything (LUCA Records) CD Germany 2017
Discogs

International - Intl (Italo Box Music IBM 0011) CD 2017
Discogs

Spatial Vox - Singles Compilation (Italo Box Music IBM 0010) CD 2017
Discogs

#25990
Egy zenei szám véleményem szerint nincs időhöz kötve, A Csak 89 es is sokkal jobb mint mai utódaik.
#25989
Mégis nekem jött. Amugy lényegtelen, Egyébként annyira nem átlátjató itt minden, A nem gyenge zenéhe-z meglyegyezném ,hogy sok mai italót simán veri. Persze ez az én véleményem.
#25988
Bocsi de ez a válasz számomra több ponton is értelmezhetetlen! <#fejvakaras>
Az első mondatod nem jó helyre ment mert azt Zephyr-nek válaszoltam a képre.
Albumra meg a 7"-es vinyl-t értettem <#wink>, de az már egy valóban neked szóló másik hozzászólásra ment.

#25987
Mióta megkaptam a szerzőtől ajándékba nekem ez a kedvenc "Karácsonyi New Italo" dalom! <#szeret>

Retronic Voice - In this Moment


#25986
Ha nem tudod minek ,akkor minek írod?Kétlem ,hogy neki lenne albuma,Köszi.
#25985
Nem gyenge csak 1989-es.
Azért köszi. Beteszem a megszerzendő albumok közé! <#eljen>

#25984
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ha gondolod küldök neked priviben tökéletes képeket is.
Bár nem tudom minek?
Tudom hogy ez a kép nem tökéletes de nekem emlék mert én tudom a történetét.
Minden esetre a a képen szereplő személy valódiságáról ne kételkedj!

#25983


Nem gyenge zene.
#25982
Zephyr Retiring
#25981
Lassan megint itt az ideje<#miaz>

ItaLove - Christmas Time (Italo Version)

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#25980
Nem az.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Először is sötétben készült így magas a képzaj, másodszor is mozgás közben, így a fókusz sem éles és harmadszor egy Wolkswagen-t vezető ipsét látunk hátulról és ennyi. Tökéletes kép majd akkor lesz, ha nappali fénynél szemből, mosolyogva átkarolja egymás vállát egykori földim és korombéli kaposvári kollégánk. Addig viszont ezzel kell beérni..

<#vigyor>

És ha már szóba kerültek..jöhet is egy már két éves sláger<#eljen>

Energy Voice - The Radio Star



Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.12.20. 08:56:49

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#25979
tökéletes kép.
#25978
Az instrumentál zenék közül,ez az egyik kedvenc.Igaz 1.45-ig majdnem olyan mint 200 másik, de ott egy kiállás után
nagyon jó végig. Oblivion - To The Stars


Utoljára szerkesztette: allada67, 2017.12.19. 20:31:45
#25977
Kettő hete náluk meghallgattuk a készülő ujdonságokat majd ő vitt ki minket a kocsimmal a reptérre.
Nála hagytam egy hétig a kocsit és visszafelé szintén ő volt a söfőrünk.

Egy végtelenül közvetlen, nagyon jó fej akire büszke vagyok hogy a barátomnak mondhatom.
Hát így vagyok én Clay-el! <#worship>
KÉP <#wink>


reynaud
#25976
Maxthor és The Twins reméltem még az idén új anyagot,de ez már biztosan tolódik jövő év elejére.
Wind mestertől tudjuk jön hamarosan egy Dyva maxi,ami ha jó lesz,majd szeretgetjük jövőre.
Nekem több infóm nincs új megjelenésekről,ettől persze még néhány újdonság az ünnep alatt és után befuthat,majd résen leszünk! <#nevetes1>
Év utolsó napjára tartogatom az év legjobb dala díjat,tehát a lehetőség nyitott még! <#wave>

ItaloDisco4Ever !

rain70
#25975
szerintem meg es ezt mar tobbszor beigazolodott hogy ev vegeig kijohet barkitol egy olyan dal ami rogton atirhat egy mar veglegesitett listat.
egy ilyen ki a legjobb volt az evben listanak januarban lenne erdemi lenyege.
Utoljára szerkesztette: rain70, 2017.12.19. 19:33:56
#25974
Véleményem szerint jobb klippet is megérdemelne ez a nótácska.
#25973
Ennek örülök , mivel ,hogy Clay barátunkkal már kezet is fogtam , egy dedikált lemez kapcsán.Még DC, -z tem jó pár évvel ezelött ott nyertem , Studióvendég volt az egyik Italo rádióban, Elnézést ,de ezt elkellett mondanom.<#wave>
reynaud
#25972
Mára ígértem,elsősorban azért emelem ki mert remek ötlet volt magyar nyelvű verziót is készíteni.
Clay-től továbbra is remélek egy "Every Day,Every Night" színvonalú produkciót,az bitang jó,ez már közelített hozzá,szerintem.

Clayback - A Vágyak Hajnalán (MDR. version)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25971
Tényleg nem írtam még le,de alapértelmezettnek gondoltam, ez a visszatekintés az én szubjektív véleményem,fikciós díjakkal a topic zenei stílusaiban.
Természetesen én senkire nem akarom ráerőltetni a saját zenei ízlésem!
Remélem senkinek nem okozok vele álmatlan éjszakákat,akár ismert előadók is eljátszanak efféle dolgokkal,lásd. Victor Ark.

Mflex általad említett másik remixének egy sokkal rangosabb díjat szánok,majd láthatod milyen kategóriában.
Synthwave zenék közt a legjobb nálam is : Dreamers Avenue - Memory Lane megérdemelne egy komoly videót ,olvassátok a kommenteket!

Örültem a véleményednek,köszi! <#integet2>
Mások is csatlakozhatnak.....

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25970
s ha már a csalódottságnál tartunk,akkor kiosztott erre egy citrom díjat!
Aki kapja ezért a dalért Ken Laszlo és másik verzióban sem jobb.
Anno amikor megláttam újdonság K.L -tól ,nagy reményekkel indítottam a play gombra kattintva,lepergett a videó,s megkérdeztem " mi volt ez az előadóhoz méltatlan szar".

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25969
Carino Cat zene vezérdallama úgy idézi meg a 80s évek italo-disco hangzását,hogy közben pluszban ott van a dal zenei alapjaiban az is amit manapság úgy hívunk new-italo!
Kellemes vokál + nem túlbonyolított, dallamos, zenei alap,ez a varázsa ennek a dalnak,ami szerintem minden részletében jól kidolgozott,remek,igazi zenei élményt nyújtó darab.
A mai italo zenéktől azért ne remélj olyan színvonat mint a 80s évek kiemelkedő zenéi,mint pld. egy-egy Miko Mission dal.

Peter Wilson dal alapjai "Stock ,Aitken, Waterman" egykori szerzeményeire emlékeztet,nagyon magas színvonalú vokállal megspékelve,és a dallamokat befűszerezve némi 80s italo hangzással is,szerintem ez a dal egy szuper produkció!

Ha Carino Cat további zenéire írod a csalódottságot,azzal egyetértenék,mert a folytatás laposra sikerült a Speed Undercover-t követően!
Tiszteletben tartom a véleményed,te így gondolod,mások ,meg én is másként,két azonos zenei ízlésű ember nincs,csak hasonló,mint az ujjlenyomat!

ItaloDisco4Ever !

#25968

Ez sem rossz.
rain70
#25967
Az év legjobb férfi énekese, előadója, album, feldolgozása, szokatlan, de ez nekem pont nem tetszik Mflex-től stb.<#hehe> "Haggyadmá" <#nevetes2>
Írd már oda, hogy saját vélemény!
Szerintem meg ennél sokkal, de sokkal jobb feldolgozás is készült, igazi mestermű feletti lett ugyancsak Mflex-éktől, ki mástól??? a Mflex Sounds feat. Bleachers' - Don't Take The Money (80's reincarnation remix) . Ez meg az én saját véleményem.
A Moments-t meg már meg sem említem, amire nincsenek szavak. Egy új műfajt hajított ki a csávesz és próbálták utána a gitárt belecsempészni, pl Italove, amit írtam is, de jobb lett volna elvetni at ötletet, mert a tüptürüp dalukat <#idiota>még jobban szarabbá tette.
Ehhez olyan hallás kellene legalább minimálisan, mint ezeknek a másik bolygóról jött DMC&MS bandának.<#alien2><#alien>

Synthwave stílusban a Memory Lane elsöpört mindent nálam.
Carino Cat tényleg nagyon jó, de Allada jól leírta, bugyuta ének és hang is, bugyuta szöveggel, bár ez nem fontos és számomra egyáltalán nem oda illő a nagyon jó italo disco hangszereléshez viszonyítva az a hülye szaxizás inkább elqrta, vagy inkább kizökkentette számomra.



Utoljára szerkesztette: rain70, 2017.12.19. 06:22:00
#25966
Nekem pont ez,meg a Peter Wilson - Brokenhearted (Italo Connection Remix) az év csalódása.
Ilyen szuper zenei alapokra ezeket ráénekelni, nekem nagyon nem passzol a zene,meg a vokál.
Pedig nem hamisan,inkább profin énekelnek, csak maga a dallam egy közönséges popzene érzését kelti.
Hiányzik a klasszikus italo disco varázsa.
reynaud
#25965
Az év legjobb feldolgozása (rework).

Mflex Sounds & The Immortals - The Ultimate Warlord



folyt.köv. a legjobb magyar nyelvű dallal,holnap!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25964
Na komolyodjunk,a visszapillantást 2017 legjobb férfi énekesével folytatom.
A jóképű spanyol csávesz,Ismael Blanco Ramos jön,a szerintem legjobb dalával a 2017-es maxiról.

Magic System D.J. - Up and Down

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25963
Ki ez a jól éneklő gyévuska?

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25962
What? ... <#fejvakaras> ... torrente,legend?

Erről van szó? <#hehe> <#nevetes1>

ItaloDisco4Ever !

#25961
Küld el nekem itt privát-ba.
Ha a sorozat 6-10-es része benne van akkor nagy király vagy. ;-)

#25960
Meghallgattam a legendet, Vannak benne elég jó zenék,Csak torrentel tudok szolgálni, Az meg neketek nemokés,
#25959
Engem érdekel, de csak losslessben.
Hajrá tied a pálya. ;-)

#25958
Fönök megvan 1-10ig , Ha kell szivesen adom, Még külön Mixben is,
#25957
Eurocool téged külön üdvözöllek.
Rég láttalak. szia.
#25956
Nos keresek egy zenét jópár éve. Még anno grabbereltem,.Egy nöi duett énekel benne,a refrénje így hallásból így hangzik..
Light light sity light, vagy night night sity night,És van benne egy kibaszott nagy gitárszóló.Italo disco az tuti. a 80s évekböl.
Hátha valakinek beugrik. Köszi jóéjt.
#25955
#25954
https://www.youtube.com/watch?v=tGVC8GlS0Kg
Hátha valaki így nem ismerte.
#25953
Elnézést, de még most ismerkedem az oldallal. majd egyszer sikerül az is .hogy itt legyen a nyíl is.
#25952
https://www.youtube.com/watch?v=Eqs1Y_HfdaI
#25951
https://www.youtube.com/watch?v=9JvBYXf1mT0
Utoljára szerkesztette: yblm, 2017.12.17. 20:28:34