NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#25952
https://www.youtube.com/watch?v=Eqs1Y_HfdaI
#25951
https://www.youtube.com/watch?v=9JvBYXf1mT0
Utoljára szerkesztette: yblm, 2017.12.17. 20:28:34
reynaud
#25950
Az év albuma,s arról a talán legjobb dal.

Peter Wilson - Brokenhearted (Italoconnection Remix)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25949
Szia Allada.

Én idén nem írok listát,inkább csak kiemelek majd év végéig néhány dalt,amik valamiért kiemelkednek az átlagból.

Kezdésnek itt van ez ,mint " A legjobb új formáció 2017-ben a new-italo disco stílusban.

Carino Cat - Speed Undercover

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25948
Már jönnek a 2018-as újdonságok is,mint e dal új remixben,a nagyon belelendült "Maxi Music records-tól".



P.S. : Nagy tétben mernék rá fogadni hogy nem lesz jobb a 2013s verziónál,majd visszatérünk rá a megjelenést követően.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25947
Az a 2004-es dátum egészen jó tippnek tűnik,ha nagyon szigorúan vesszük akár e lemeztől számíthatjuk.
De pont tíz éve volt Swan ‎– Shining Star ,ha az igazán nagy slágereket vesszük alapul.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25946
A "nagyon rossz " minősítésnek van legalább két tucat szinonimája,tehát ki tudlak cselezni. <#nevetes1>

Mivel hogy kedvelem a stílust ,viszonylag ritkán fordul tőlem elő hogy ennyire lehúzzak egy produkciót,és az a pár százezer túlzásnak tűnik.
Annyi rossz azért nincs,s a lemezkiadók által felkarolt majd kiadásra érdemesnek talált dalok nagy általánosságban hoznak egy jó szintet!

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#25945
<#vigyor1>
#25944
Nem is tagadom! <#nevetes1>

amaximus
#25943
ez egy vágáselőkészített grafika, elég frissiben kaphattad, már megint közel vagy a tűzhöz! <#vigyor>
amaximus
#25942
inkább tegyen fel értelmes kérdést, produkáljon érdemi és szintén értelmes hozzászólást,valamint inkább újdonságot,mit egy halom torrent linket korábbi kiadványokból. ha meg linkel,akkor azt is tegye normálisan, és ne rakjon ide olyan torrent oldalt,ahonnan még véletléenül rossz helyre kattintva 8 másik kattintást kell csinálni 12 felugró ablak mellett, hogy elérhető legyen egy szerencsétlen torrent fájl.
és ha ez mind megvan,akkor lehet önmagának tapsikolni.
#25941
A 2-est ma hallgattam végig.
Nagyszerű kiadvány. <#eljen>

#25940
Ez a pár rész már régóta fent van a torrenteken.
Tedd fel a az Italo Disco Lost Legend 6-10 részét.
Továbbá a az Euro Disco Lost Legend 1-10-ig sorozatot.
Meglátod arra más reakciók lennének! <#wink><#nevetes1>

#25939
Egy 50kg os Gáz oldal ez,
Utoljára szerkesztette: yblm, 2017.12.17. 12:10:52
#25938
Háát ez jóó zene?
#25937
Köszi a fogadtatást,
Utoljára szerkesztette: yblm, 2017.12.17. 12:04:17
#25936
Szia az elsőt most rendeletem meg 2 nappal később láttam a 2-t igy külön külön jön<#nevetes1>

#25935
Olyan az énekes hangja mint ha Tobias Bernstrup, a Twins-ből Ronny Schreinzer és a Retronic Voice-ból Daniel Pettersson lenne összegyúrva egy vocal-ban! <#nevetes1>

Szóval a végeredmény a fülemnek kellemes!
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2017.12.17. 10:24:37

#25934
Igazad van !
Magnus Kihlberg valóban a New Italo az egyik alapítójának lehet nevezni.
Mellesleg az egyik legnagyobb kedvencem is.
Lehet nekem is mélyebbre kellene ásnom a katalógusomban.

New Italo gyűjtőknek kötelező a 2-es CD is!

Italo Made In Spain ( Maxi Music Producciones ) CD 2 Spain 2017

amaximus
#25933
valóban igényes, és normálisan összerakott dalok, de nekem valamiért mindegyik olyan, hogy elhallgatom a háttérben, de egyikre sem emlékszem igazán.
amaximus
#25932
mood = tök részegek vagyunk és dalolászunk <#nevetes1>
amaximus
#25931
átnéztem a listáimat, találtam korábbról is ebbe a vonulatba eső dalokat
99-ből Cliff Wedge - Angel Eyes
98ból Digital Toy - Your Love Tonight

akkor lehet már picit előbb is volt <#vigyor>
#25930
És hogy ajánljak valami jót is akinek mindig szinte az összes zenéjük igényes és kellemes hallgatni való!

Exciting Valence - The Singles Collection



Album

#25929
"At last, our first album! Jam packed full of all your favourites and MORE. Guaranteed to get any party started or to get you in the mood for your night out. The girls have your back!"

Én is paródiának remélem azért! <#falbav>

amaximus
#25928
ezt nem tudtam, fogjuk rá, hogy így van, mert miért ne,
jó verzió tényleg, és az italohoz közelebb van, az eredetije viszont valóban italo dance. ezért van oda sorolva a discogson.
a rainbow verzió sem rossz.
amaximus
#25926
jaj ne szórakozz, ez tényleg borzalmas, de az is látszik már a borítóképen, hogy ez csak egy hatalmas nagy paródia akar lenni, 2 énekelni nem tudó hülyével karaoke alapokon. semmi több. ezt azért ne soroljuk az albumok közé, de bizonyos szempontból tényleg az év albuma,mert ennyire szart tényleg ritkán lehet kifogni. <#nevetes1> utalok is nekik mindjárt 200 usd-t.

#25925
A new Italo kezdete 2000-es évtől kezdődött ezzel a pazar nótával!
Bár a maxit Italodance stílusnak írja a Discogs
Ez a track nagyon nem az!

Program 4 Feat. Mark Brandy - Bam Bam (80's Again Mix)

És nem csak szerintem! <#nevetes1>
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2017.12.17. 09:32:37

#25924
Akkor ezt már bele is teheted.<#csodalk>
Remélem csak viccnek szánták.
Főleg a 12-es track-et! <#fejvakaras>

" Az év albuma" <#nyes>
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2017.12.17. 09:23:25

amaximus
#25923
a frissekből,
egy kellemesre sikerült italo instrumental az inkább rap, electro, freestyle-ban próbákozó kolumbiai sráctól

DK Domino - Italo (2012 ESX Italo Disco)

és egy abszolút diszkó a texasi dj testvériségtől, a transzvesztita 😊 de epic house hangú Celeda-val mondjuk itt épp nem nagyon énekel <#vigyor>,de mellékes

Dirty Disco feat. Celeda - To The Dancefloor
amaximus
#25922
a nagyon rossz dolgoknak nyissunk új fórumot,mert ha ide raknánk az összes szerintünk rosszat,amiből azért van még pár százezer, akkor bedöglene a fórum motor.<#nevetes1>
starcrew még akár néhányszor hallgatható, bár valószínű pénzt nem adnék érte, a számomra bűn rossztól azért messze van. az alapjai egész jók.
reynaud
#25921

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25920
Bár nincs jelentősége,érdekelne ki mit gondol rajtunk kívül,húzható é egy határvonal amely évtől nyitott a new-italo.
A retro őrület disco zenében nagyjából 1998-tól indult szerintem,de annak még sok köze nem volt a 80s italo stílus jegyekhez!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25919

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#25918
szerintem ez simán lehet italo disco, az alapvető jellegzetességei megvannak, a new-beat amúgyis egy ingoványos stílusjegy.
azt nem tudom pontosan honnatól számít a new-italo, vagy épp miért pont onnan stb. de ha 2000 utáni, akkor bátran rá lehet fogni, akkor tájban kezdettt talán újraéledni ez a vonal, 2004ben már biztosan.
reynaud
#25916
Meghallgatnám angol nyelven,bár így finn nyelven speciális!
Nekem nagyon tetszik a zene,a videó meg tényleg mulattató,de jól passzol a zenéhez,tiszta retro 😊

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25915
Stílusjegyeiben én ezt "new-beat"-nek hallom,persze ettől még rápecsételhető az italo-disco!
2005-ös dalt nevezhetünk new-italo zenének? a véleményetekre voltam kíváncsi.

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#25914
ez a klipp hatalmas, én végig röhögtem, annyira retro, bár a finntől kicsit rosszul vagyok, de ez a zene még így is jó.<#vigyor>
amaximus
#25913
a heinakuu-val voltak már itt,ha jól emlékszem
amaximus
#25912
ebben most mi a kérdés?
//new-italo 2005???
#25911
https://torrentz2.eu/2de796cb7181529029695abf01dcd1a25f3a1bb3
Utoljára szerkesztette: yblm, 2017.12.16. 07:30:53
#25910
Valaki?
reynaud
#25909
Ez meg itt egy 2005-ös kiadású dal,new-italo 2005???

One To One - In The Morning Light (80s remix)



Nem egyszerű történet a beszerzése :Maxi CD

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25908
Készül az új zenéjük is : sample

Az előzőek egyébként letölthetők akár WAV minőségben : itt

Tehetséges!!!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25907
Dyva új maxi ? ... erről én semmit nem tudtam,ez most a pozíciódat ismerve a lemezkiadónál, infó első kézből,köszönjük!
Italove vinyl egy klassz kiadvány,jó zenékkel,de a maxi kiadási számát valószínű elírtad (DE 12013). <#wave>

ItaloDisco4Ever !

Wind 67
#25906
Pénteken piacon ez a maxi (DE 12003)
Jövő héten az új Dyva maxi

Csak a WAV peregjen

reynaud
#25904
Aksuli - Nyt!



Aksuli - Nyt! (Delorean Boys Remix)



Honfitársuk intézhetne nekik lemezmegjelenést,persze szigorúan limited 100 példányban kiadott ,sorszámozott vinylen!
Egyébként viccet félrerakva megérdemelnék,nekem ez tetszik!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#25903
AeroCool
#25902
Heaven 42 - Dancing & Moving
Utoljára szerkesztette: AeroCool, 2017.12.11. 20:21:36

New Italo Vinyl

reynaud
#25901
Ma érkezett,friss és ropogós!
Henrik Johnson - To the Stars (sc)

ItaloDisco4Ever !