NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#25952
https://www.youtube.com/watch?v=Eqs1Y_HfdaI
#25951
https://www.youtube.com/watch?v=9JvBYXf1mT0
Utoljára szerkesztette: yblm, 2017.12.17. 20:28:34
Utoljára szerkesztette: yblm, 2017.12.17. 20:28:34
Az év albuma,s arról a talán legjobb dal.
Peter Wilson - Brokenhearted (Italoconnection Remix)
Peter Wilson - Brokenhearted (Italoconnection Remix)
ItaloDisco4Ever !
Szia Allada.
Én idén nem írok listát,inkább csak kiemelek majd év végéig néhány dalt,amik valamiért kiemelkednek az átlagból.
Kezdésnek itt van ez ,mint " A legjobb új formáció 2017-ben a new-italo disco stílusban.
Carino Cat - Speed Undercover
Én idén nem írok listát,inkább csak kiemelek majd év végéig néhány dalt,amik valamiért kiemelkednek az átlagból.
Kezdésnek itt van ez ,mint " A legjobb új formáció 2017-ben a new-italo disco stílusban.
Carino Cat - Speed Undercover
ItaloDisco4Ever !
Már jönnek a 2018-as újdonságok is,mint e dal új remixben,a nagyon belelendült "Maxi Music records-tól".
P.S. : Nagy tétben mernék rá fogadni hogy nem lesz jobb a 2013s verziónál,majd visszatérünk rá a megjelenést követően.
P.S. : Nagy tétben mernék rá fogadni hogy nem lesz jobb a 2013s verziónál,majd visszatérünk rá a megjelenést követően.
ItaloDisco4Ever !
Az a 2004-es dátum egészen jó tippnek tűnik,ha nagyon szigorúan vesszük akár e lemeztől számíthatjuk.
De pont tíz éve volt Swan – Shining Star ,ha az igazán nagy slágereket vesszük alapul.
De pont tíz éve volt Swan – Shining Star ,ha az igazán nagy slágereket vesszük alapul.
ItaloDisco4Ever !
A "nagyon rossz " minősítésnek van legalább két tucat szinonimája,tehát ki tudlak cselezni. <#nevetes1>#nevetes1>
Mivel hogy kedvelem a stílust ,viszonylag ritkán fordul tőlem elő hogy ennyire lehúzzak egy produkciót,és az a pár százezer túlzásnak tűnik.
Annyi rossz azért nincs,s a lemezkiadók által felkarolt majd kiadásra érdemesnek talált dalok nagy általánosságban hoznak egy jó szintet!
Mivel hogy kedvelem a stílust ,viszonylag ritkán fordul tőlem elő hogy ennyire lehúzzak egy produkciót,és az a pár százezer túlzásnak tűnik.
Annyi rossz azért nincs,s a lemezkiadók által felkarolt majd kiadásra érdemesnek talált dalok nagy általánosságban hoznak egy jó szintet!
ItaloDisco4Ever !
#25944
Nem is tagadom! <#nevetes1>#nevetes1>
ez egy vágáselőkészített grafika, elég frissiben kaphattad, már megint közel vagy a tűzhöz! <#vigyor>#vigyor>
inkább tegyen fel értelmes kérdést, produkáljon érdemi és szintén értelmes hozzászólást,valamint inkább újdonságot,mit egy halom torrent linket korábbi kiadványokból. ha meg linkel,akkor azt is tegye normálisan, és ne rakjon ide olyan torrent oldalt,ahonnan még véletléenül rossz helyre kattintva 8 másik kattintást kell csinálni 12 felugró ablak mellett, hogy elérhető legyen egy szerencsétlen torrent fájl.
és ha ez mind megvan,akkor lehet önmagának tapsikolni.
és ha ez mind megvan,akkor lehet önmagának tapsikolni.
#25941
A 2-est ma hallgattam végig.
Nagyszerű kiadvány. <#eljen>#eljen>
Nagyszerű kiadvány. <#eljen>#eljen>
#25940
Ez a pár rész már régóta fent van a torrenteken.
Tedd fel a az Italo Disco Lost Legend 6-10 részét.
Továbbá a az Euro Disco Lost Legend 1-10-ig sorozatot.
Meglátod arra más reakciók lennének! <#wink>#wink><#nevetes1>#nevetes1>
Tedd fel a az Italo Disco Lost Legend 6-10 részét.
Továbbá a az Euro Disco Lost Legend 1-10-ig sorozatot.
Meglátod arra más reakciók lennének! <#wink>#wink><#nevetes1>#nevetes1>
#25939
Egy 50kg os Gáz oldal ez,
Utoljára szerkesztette: yblm, 2017.12.17. 12:10:52
Utoljára szerkesztette: yblm, 2017.12.17. 12:10:52
#25938
Háát ez jóó zene?
#25937
Köszi a fogadtatást,
Utoljára szerkesztette: yblm, 2017.12.17. 12:04:17
Utoljára szerkesztette: yblm, 2017.12.17. 12:04:17
#25936
Szia az elsőt most rendeletem meg 2 nappal később láttam a 2-t igy külön külön jön<#nevetes1>#nevetes1>
#25935
Olyan az énekes hangja mint ha Tobias Bernstrup, a Twins-ből Ronny Schreinzer és a Retronic Voice-ból Daniel Pettersson lenne összegyúrva egy vocal-ban! <#nevetes1>#nevetes1>
Szóval a végeredmény a fülemnek kellemes!
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2017.12.17. 10:24:37
Szóval a végeredmény a fülemnek kellemes!
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2017.12.17. 10:24:37
#25934
Igazad van !
Magnus Kihlberg valóban a New Italo az egyik alapítójának lehet nevezni.
Mellesleg az egyik legnagyobb kedvencem is.
Lehet nekem is mélyebbre kellene ásnom a katalógusomban.
New Italo gyűjtőknek kötelező a 2-es CD is!
Italo Made In Spain ( Maxi Music Producciones ) CD 2 Spain 2017

Magnus Kihlberg valóban a New Italo az egyik alapítójának lehet nevezni.
Mellesleg az egyik legnagyobb kedvencem is.
Lehet nekem is mélyebbre kellene ásnom a katalógusomban.
New Italo gyűjtőknek kötelező a 2-es CD is!
Italo Made In Spain ( Maxi Music Producciones ) CD 2 Spain 2017

valóban igényes, és normálisan összerakott dalok, de nekem valamiért mindegyik olyan, hogy elhallgatom a háttérben, de egyikre sem emlékszem igazán.
átnéztem a listáimat, találtam korábbról is ebbe a vonulatba eső dalokat
99-ből Cliff Wedge - Angel Eyes
98ból Digital Toy - Your Love Tonight
akkor lehet már picit előbb is volt <#vigyor>#vigyor>
99-ből Cliff Wedge - Angel Eyes
98ból Digital Toy - Your Love Tonight
akkor lehet már picit előbb is volt <#vigyor>#vigyor>
#25930
És hogy ajánljak valami jót is akinek mindig szinte az összes zenéjük igényes és kellemes hallgatni való!
Exciting Valence - The Singles Collection
Album
Exciting Valence - The Singles Collection
Album
#25929
"At last, our first album! Jam packed full of all your favourites and MORE. Guaranteed to get any party started or to get you in the mood for your night out. The girls have your back!"
Én is paródiának remélem azért! <#falbav>#falbav>
Én is paródiának remélem azért! <#falbav>#falbav>
ezt nem tudtam, fogjuk rá, hogy így van, mert miért ne,
jó verzió tényleg, és az italohoz közelebb van, az eredetije viszont valóban italo dance. ezért van oda sorolva a discogson.
a rainbow verzió sem rossz.
jó verzió tényleg, és az italohoz közelebb van, az eredetije viszont valóban italo dance. ezért van oda sorolva a discogson.
a rainbow verzió sem rossz.
jaj ne szórakozz, ez tényleg borzalmas, de az is látszik már a borítóképen, hogy ez csak egy hatalmas nagy paródia akar lenni, 2 énekelni nem tudó hülyével karaoke alapokon. semmi több. ezt azért ne soroljuk az albumok közé, de bizonyos szempontból tényleg az év albuma,mert ennyire szart tényleg ritkán lehet kifogni. <#nevetes1>#nevetes1> utalok is nekik mindjárt 200 usd-t.
#25925
A new Italo kezdete 2000-es évtől kezdődött ezzel a pazar nótával!
Bár a maxit Italodance stílusnak írja a Discogs
Ez a track nagyon nem az!
Program 4 Feat. Mark Brandy - Bam Bam (80's Again Mix)
És nem csak szerintem! <#nevetes1>#nevetes1>
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2017.12.17. 09:32:37
Bár a maxit Italodance stílusnak írja a Discogs
Ez a track nagyon nem az!
Program 4 Feat. Mark Brandy - Bam Bam (80's Again Mix)
És nem csak szerintem! <#nevetes1>#nevetes1>
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2017.12.17. 09:32:37
#25924
Akkor ezt már bele is teheted.<#csodalk>#csodalk>
Remélem csak viccnek szánták.
Főleg a 12-es track-et! <#fejvakaras>#fejvakaras>
" Az év albuma" <#nyes>#nyes>
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2017.12.17. 09:23:25
Remélem csak viccnek szánták.
Főleg a 12-es track-et! <#fejvakaras>#fejvakaras>
" Az év albuma" <#nyes>#nyes>
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2017.12.17. 09:23:25
a frissekből,
egy kellemesre sikerült italo instrumental az inkább rap, electro, freestyle-ban próbákozó kolumbiai sráctól
DK Domino - Italo (2012 ESX Italo Disco)
és egy abszolút diszkó a texasi dj testvériségtől, a transzvesztita 😊 de epic house hangú Celeda-val mondjuk itt épp nem nagyon énekel <#vigyor>#vigyor>,de mellékes
Dirty Disco feat. Celeda - To The Dancefloor
egy kellemesre sikerült italo instrumental az inkább rap, electro, freestyle-ban próbákozó kolumbiai sráctól
DK Domino - Italo (2012 ESX Italo Disco)
és egy abszolút diszkó a texasi dj testvériségtől, a transzvesztita 😊 de epic house hangú Celeda-val mondjuk itt épp nem nagyon énekel <#vigyor>#vigyor>,de mellékes
Dirty Disco feat. Celeda - To The Dancefloor
a nagyon rossz dolgoknak nyissunk új fórumot,mert ha ide raknánk az összes szerintünk rosszat,amiből azért van még pár százezer, akkor bedöglene a fórum motor.<#nevetes1>#nevetes1>
starcrew még akár néhányszor hallgatható, bár valószínű pénzt nem adnék érte, a számomra bűn rossztól azért messze van. az alapjai egész jók.
starcrew még akár néhányszor hallgatható, bár valószínű pénzt nem adnék érte, a számomra bűn rossztól azért messze van. az alapjai egész jók.
Ez nagyon rossz! <#levele>#levele>
Starcrew 84 - There was a time (bandcamp)
Starcrew 84 - There was a time (bandcamp)
ItaloDisco4Ever !
Bár nincs jelentősége,érdekelne ki mit gondol rajtunk kívül,húzható é egy határvonal amely évtől nyitott a new-italo.
A retro őrület disco zenében nagyjából 1998-tól indult szerintem,de annak még sok köze nem volt a 80s italo stílus jegyekhez!
A retro őrület disco zenében nagyjából 1998-tól indult szerintem,de annak még sok köze nem volt a 80s italo stílus jegyekhez!
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
szerintem ez simán lehet italo disco, az alapvető jellegzetességei megvannak, a new-beat amúgyis egy ingoványos stílusjegy.
azt nem tudom pontosan honnatól számít a new-italo, vagy épp miért pont onnan stb. de ha 2000 utáni, akkor bátran rá lehet fogni, akkor tájban kezdettt talán újraéledni ez a vonal, 2004ben már biztosan.
azt nem tudom pontosan honnatól számít a new-italo, vagy épp miért pont onnan stb. de ha 2000 utáni, akkor bátran rá lehet fogni, akkor tájban kezdettt talán újraéledni ez a vonal, 2004ben már biztosan.
Meghallgatnám angol nyelven,bár így finn nyelven speciális!
Nekem nagyon tetszik a zene,a videó meg tényleg mulattató,de jól passzol a zenéhez,tiszta retro 😊
Nekem nagyon tetszik a zene,a videó meg tényleg mulattató,de jól passzol a zenéhez,tiszta retro 😊
ItaloDisco4Ever !
Stílusjegyeiben én ezt "new-beat"-nek hallom,persze ettől még rápecsételhető az italo-disco!
2005-ös dalt nevezhetünk new-italo zenének? a véleményetekre voltam kíváncsi.
2005-ös dalt nevezhetünk new-italo zenének? a véleményetekre voltam kíváncsi.
ItaloDisco4Ever !
ez a klipp hatalmas, én végig röhögtem, annyira retro, bár a finntől kicsit rosszul vagyok, de ez a zene még így is jó.<#vigyor>#vigyor>
#25911
https://torrentz2.eu/2de796cb7181529029695abf01dcd1a25f3a1bb3
Utoljára szerkesztette: yblm, 2017.12.16. 07:30:53
Utoljára szerkesztette: yblm, 2017.12.16. 07:30:53
#25910
Valaki?
Ez meg itt egy 2005-ös kiadású dal,new-italo 2005???
One To One - In The Morning Light (80s remix)
Nem egyszerű történet a beszerzése :Maxi CD
One To One - In The Morning Light (80s remix)
Nem egyszerű történet a beszerzése :Maxi CD
ItaloDisco4Ever !
Dyva új maxi ? ... erről én semmit nem tudtam,ez most a pozíciódat ismerve a lemezkiadónál, infó első kézből,köszönjük!
Italove vinyl egy klassz kiadvány,jó zenékkel,de a maxi kiadási számát valószínű elírtad (DE 12013). <#wave>#wave>
Italove vinyl egy klassz kiadvány,jó zenékkel,de a maxi kiadási számát valószínű elírtad (DE 12013). <#wave>#wave>
ItaloDisco4Ever !
Aksuli - Nyt!
Aksuli - Nyt! (Delorean Boys Remix)
Honfitársuk intézhetne nekik lemezmegjelenést,persze szigorúan limited 100 példányban kiadott ,sorszámozott vinylen!
Egyébként viccet félrerakva megérdemelnék,nekem ez tetszik!
Aksuli - Nyt! (Delorean Boys Remix)
Honfitársuk intézhetne nekik lemezmegjelenést,persze szigorúan limited 100 példányban kiadott ,sorszámozott vinylen!
Egyébként viccet félrerakva megérdemelnék,nekem ez tetszik!
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
New Italo Vinyl
Ma érkezett,friss és ropogós!
Henrik Johnson - To the Stars (sc)
Henrik Johnson - To the Stars (sc)
ItaloDisco4Ever !