NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Igaz<#nevetes1>#nevetes1><#worship>#worship>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
#26250
"11. lemezről hallgatom a jobbnál jobb zenéket..
jelenleg az 1. cd 4. track-énél tartok, (Lost In Alphaville) de hosszú még a nap"
Az említett nóta a 10-es CD-n található, de semmi gond! <#wink>#wink><#wave>#wave>
jelenleg az 1. cd 4. track-énél tartok, (Lost In Alphaville) de hosszú még a nap"
Az említett nóta a 10-es CD-n található, de semmi gond! <#wink>#wink><#wave>#wave>
..és veled együtt mindenki más is akkor már<#nevetes1>#nevetes1>
Úgy látom nevezett kolléga egy időre elutazott valahová. Bízzunk benne, hogy olyan jó neki most, hogy többé vissza se néz..<#nyes>#nyes>
Részemről a tavalyi év kétszer is hozta new italo fronton amiket szeretek,
de nem hinném, hogy a ZYX ezen nemes és fontos alkotásait pont neked kellene bemutatnom..
..vagy akár bárki másnak is itt, aki rendszeresen benéz.
Én bevallom, most is (év elei nyitásként) máris nosztalgiázgatok egy kicsit és a 11. lemezről hallgatom a jobbnál jobb zenéket..
jelenleg az 1. cd 4. track-énél tartok, (Lost In Alphaville) de hosszú még a nap<#nyes>#nyes>
Jelezzétek, ha kijön a vol.12. lemez is idén a szériából..<#worship>#worship>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.01.02. 10:13:54
Úgy látom nevezett kolléga egy időre elutazott valahová. Bízzunk benne, hogy olyan jó neki most, hogy többé vissza se néz..<#nyes>#nyes>
Részemről a tavalyi év kétszer is hozta new italo fronton amiket szeretek,
de nem hinném, hogy a ZYX ezen nemes és fontos alkotásait pont neked kellene bemutatnom..
..vagy akár bárki másnak is itt, aki rendszeresen benéz.
Én bevallom, most is (év elei nyitásként) máris nosztalgiázgatok egy kicsit és a 11. lemezről hallgatom a jobbnál jobb zenéket..
jelenleg az 1. cd 4. track-énél tartok, (Lost In Alphaville) de hosszú még a nap<#nyes>#nyes>
Jelezzétek, ha kijön a vol.12. lemez is idén a szériából..<#worship>#worship>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.01.02. 10:13:54
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Wish Key - Man In The Air (NEW Italodisco Preview Iventi release 2018 !).
Radio Stad Den Haag - Top 100 Ratings
Radio Stad Den Haag - Top 100 Ratings
ItaloDisco4Ever !
Csak hogy jó zenékkel induljon 2018...
Mflex Sounds feat. Ghost girl - Timeline
Mflex Sounds feat. Ghost girl - Timeline
ItaloDisco4Ever !
#26246
Viszont kivánom .
#26245
BÚÉK Mindenkinek
#26244
Minden kedves fórum látogatónak BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!!!!
Sok jó zenét jövőre is mindannyiunknak, olyan sok jókat legalább, mint idén volt!!!
B.Ú.É.K.
Sok jó zenét jövőre is mindannyiunknak, olyan sok jókat legalább, mint idén volt!!!
B.Ú.É.K.
Tán nem okozok különösebb meglepetést,hiszen az idei év legjobb maxi-single kategóriában is első helyre raktam.
Ez 2017 legjobb new-italo zenéje nálam,egyben tisztelgés az előadó mellett (Federico Di Bonaventura, Paolo Gozzetti) duónak a 2017-ben elkövetett kitűnő remixekért!
Tobias Bernstrup - Utopia (Italoconnection Remix)
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.12.31. 16:56:06
Ez 2017 legjobb new-italo zenéje nálam,egyben tisztelgés az előadó mellett (Federico Di Bonaventura, Paolo Gozzetti) duónak a 2017-ben elkövetett kitűnő remixekért!
Tobias Bernstrup - Utopia (Italoconnection Remix)
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.12.31. 16:56:06
ItaloDisco4Ever !
#26240
Boldog és zenékben gazdag Új Évet kívánok! B.U.ÉK. 2018!
#26239
Ahhoz nem kell kugli, az egy egy nagy hányás,
<#guluszem1>#guluszem1>
<#guluszem1>#guluszem1>
#26237
Megkérdezném egy szakértőt, mi az a NU Disco?
,, Várom az okos dolgokat,
,, Várom az okos dolgokat,
#26236
Nem vitázni jöttem ide, ellenkezőleg, viszont ha lefikázzák amit csípek azt viszont nem díjjazom, és ez normális dolog a nagy embereknél is, mint ti vagytok, tudom ez eiit nem az őskor, de nem is a jövő ezt valljuk be öszintén,gondoljatok bele, ha hallgattok egy szuper 2017 es bcr szart, mire tudtok emlékezni?megmondom, semmire,na ez itt a felfogás hiánya, csak nem meritek bevállalni, pe rsze ez is csak az én véleményem volt, nem sértek meg senkit, remélem . Sajnálom Aeroccolt amiért nem áll mellém , holott tudom simán mellettem áll , befejeztem mára, Jó mulatást a Bcr világában,
#26234
Elvileg az , vagy nem tudsz olvasni?nehogy belém körmölj kollega, ..
<#boxer>#boxer>
<#boxer>#boxer>
minden fórumnak van témavonala, ezt általában az egyszerű emberek is megértik, te a jelek szerint még egyszerűbb vagy. <#vigyor1>#vigyor1>
nem jelent gondot, sok hasonlóval hoz össze a sors, van gyakorlatom a helyzetkezelésben. <#wow3>#wow3> a lényegen nem változtat, ha nem sikerül elkapnod vagy tartanod a vonalat,majd besegítek. itt nincsenek főnökök, nem kell jóban lenni senkivel, jattolni sem kell, de valakinek el kell döntenie, hogy kik maradjanak a kerítésen kívül vagy belül. a többi építő gondolatod a mai napra tekintettel nem kommentálom. ha itt szeretnél fórumozni (nem kötelező), ugyanazokat az elvárásokat tartsd be és tartsd tiszteletben,ami itt egyformán mindenkitől elvárható,így veled sem lehet kivételezni,akkor sem, ha egyszerű vagy és akkor sem, ha emellett mások szeretik a BCR-t, versenyszerűen költik a pénzüket akármennyi zenére, miközben belefulladnak a lemezeikbe.
nem jelent gondot, sok hasonlóval hoz össze a sors, van gyakorlatom a helyzetkezelésben. <#wow3>#wow3> a lényegen nem változtat, ha nem sikerül elkapnod vagy tartanod a vonalat,majd besegítek. itt nincsenek főnökök, nem kell jóban lenni senkivel, jattolni sem kell, de valakinek el kell döntenie, hogy kik maradjanak a kerítésen kívül vagy belül. a többi építő gondolatod a mai napra tekintettel nem kommentálom. ha itt szeretnél fórumozni (nem kötelező), ugyanazokat az elvárásokat tartsd be és tartsd tiszteletben,ami itt egyformán mindenkitől elvárható,így veled sem lehet kivételezni,akkor sem, ha egyszerű vagy és akkor sem, ha emellett mások szeretik a BCR-t, versenyszerűen költik a pénzüket akármennyi zenére, miközben belefulladnak a lemezeikbe.
#26231
Ez nem a : NEW ITALO DISCO & Hi-NRG - SYNTHWAVE - NEW RETRO WAVE - NU-DISCO forum? Vagy Én vagyok rossz helyen?
New version 2018 " Ryan Paris " FALL IN LOVE " !!!!!!!!! Produced by Juan Martinez , special thanks to Matt Heaven and the two fellows brothers for the instrumental vinyl intro !!
New Italo Vinyl
#26229
Figyuka főnök bácsi, ha gond van a szar számokkal amiket ide merészkedek rakni basszál ki a picsába, és éltesd a nyálas szarokat amiket te is elötérbr helyezel BUÉK,
Én még senkinek nem mondtam mit rakjon ide . nem is fogom,.Ami neki tetszik. Nem ami másnak, Elvagytok varázsolva a Vinyl szarokkal meg ezt is sorolhatnám, Itt arról szól a dolog ki mennyi pénzt tud beleölni a zenék beszerzésébe, Ez egyáltalán nem ide kéne ,hogy tartozzon, márpedig itt vannak néhányan akik versenyszeűen ezt művelik , Fulladjanak bele az ő dolguk, Viszont még egy jót nem táncoltak vagy társaságban nem érezte magát jól egyik emberke sem , lehet még te sem. Én egy egyszeű ember vagyok , nem olyan mint pl te, Na szia Maxika,
Én még senkinek nem mondtam mit rakjon ide . nem is fogom,.Ami neki tetszik. Nem ami másnak, Elvagytok varázsolva a Vinyl szarokkal meg ezt is sorolhatnám, Itt arról szól a dolog ki mennyi pénzt tud beleölni a zenék beszerzésébe, Ez egyáltalán nem ide kéne ,hogy tartozzon, márpedig itt vannak néhányan akik versenyszeűen ezt művelik , Fulladjanak bele az ő dolguk, Viszont még egy jót nem táncoltak vagy társaságban nem érezte magát jól egyik emberke sem , lehet még te sem. Én egy egyszeű ember vagyok , nem olyan mint pl te, Na szia Maxika,
a 80as éveket,az akkor megkedvelt zenéket stílusban a mai korban igen nehéz lenne visszahozni, vagy pótolni. kisebb nagyobb sikerrel utánozni, vagy halovány emlékű hasonlókkal sokan próbálkoznak, ebből is a BCR 'szarok' itt sem túl népszerűek, de néha szóba kerülhetnek, de egyik dolog miatt sem érdemes bosszankodnod, csak arra figyelni, hogy itt nem a 30-35 éves zenék a csapatási vonal, hanem az ezredforduló utániak napjainkig, abból is inkább az újabbak.<#kacsint>#kacsint>
#26227
Elnézést amiért így adom elő a dolgokat,viszont aki a jó zenéket ismeri, nem az egy személyes előadókat helyezi elötérbe-én bizony nem-hanem a három négy tagú bandákat, Persze vannak kivételek,de ez elenyésző,Ez sok mindentől függ, milyen kedved van ,kivel vagy, hol , stb, Én ezeket a zenéket ajánlom leginkább, nem a meseszerű club records szarokat, ugye nem kell sorolnom ezeket a hányásokat, inkább nem is irok már , mert csak bosszantom magam ezeken. A 80S varázst már nem tudják pótolni valljuk be őszintén, Minden jót kivánok nektek,
oké, ezeket betudjuk az év utolsó napjának, köszönjük, biztos mindenki ismer legalább 15957 db 80as zenét és klippet is, csak azt nem ide kell rakni. mostantól légy szíves maradj úgy 2000 utáni olyan zenéknél és klippeknél,ami a témába vág. BÚÉK.
#26223
Ezért a Klippért is megkövezhettek,
#26222
Ezek a táncolható dizsi zsenék.
#26221
Nállam a sok közül ez a szám és a ralph ,G -Moonlight hour sanghai c nóta a zene, Ezekbe ,még nem nyultak beleé
Boldog új évet kivánok minden ellenségemnek,.
Boldog új évet kivánok minden ellenségemnek,.
zeff erőltetett szóvicceihez méltón
Kívánok mindenkinek Boldog Új Évet! <#vigyor>#vigyor> és kedvétől vagy körülményektől függő jó bulizást!
Kívánok mindenkinek Boldog Új Évet! <#vigyor>#vigyor> és kedvétől vagy körülményektől függő jó bulizást!
ha nem írod oda, nehezen ismertem volna fel, de jól. <#vigyor>#vigyor>
clara pedig bombázó, volt ezen a képen, legalább 10 éve, ma sem néz ki rosszul, csak nem erre hasonlít. <#nevetes1>#nevetes1>
clara pedig bombázó, volt ezen a képen, legalább 10 éve, ma sem néz ki rosszul, csak nem erre hasonlít. <#nevetes1>#nevetes1>
ItaloDisco4Ever !
Mike Mareen,aki saccra úgy néz ki itt mint egy segédmunkás,még lapátot is látok a háttérben!


ItaloDisco4Ever !
s akkor nézzünk meg néhány 80s euro-italo disco sztárt napjainkban.
Kezdésnek Linda mama & Fancy ,aki ha jól látom dajeroltatta a parókáját! <#vigyor2>#vigyor2>

Kezdésnek Linda mama & Fancy ,aki ha jól látom dajeroltatta a parókáját! <#vigyor2>#vigyor2>

ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
Ez a logikai konstans variáns volt az idei búcsúajándékom nektek 😊
Túl egyértelmű lett volna azt írni, hogy ha minden kedvencemet eredeti lemezeken beszerzem, az lazán veri egy pesti összmomfortos rózsadombi villa árát is..
Happy New (italo) Year 2018!
U.i: a 33 limites vinylek lényegét majd valamikor jövőre kitárgyaljuk itt vagy máskor, velem vagy mással (vagy csak majd ti egymással) 😄
Bújjék..mindenki ahová 😉
Zef voltam, idénre kikapcsoltam..
SzeWAVsztok!
Túl egyértelmű lett volna azt írni, hogy ha minden kedvencemet eredeti lemezeken beszerzem, az lazán veri egy pesti összmomfortos rózsadombi villa árát is..
Happy New (italo) Year 2018!
U.i: a 33 limites vinylek lényegét majd valamikor jövőre kitárgyaljuk itt vagy máskor, velem vagy mással (vagy csak majd ti egymással) 😄
Bújjék..mindenki ahová 😉
Zef voltam, idénre kikapcsoltam..
SzeWAVsztok!
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
ItaloDisco4Ever !
Ezt hogy találtad? .... óriási !
Na igen ,a vinyl korongokra nagyon vigyázni kell,ugyanakkor egy CD lemezen akár meg is reggelizhetsz,utána letörlök egy puha mikroszálas kendővel,és már dobhatod is a lejátszóba!
Azért ezt mindenki csak saját felelősségre próbálja ki !<#nevetes1>#nevetes1>
Na igen ,a vinyl korongokra nagyon vigyázni kell,ugyanakkor egy CD lemezen akár meg is reggelizhetsz,utána letörlök egy puha mikroszálas kendővel,és már dobhatod is a lejátszóba!
Azért ezt mindenki csak saját felelősségre próbálja ki !<#nevetes1>#nevetes1>
ItaloDisco4Ever !
Ez egészen biztos hogy Mirko? <#ravasz1>#ravasz1> majd érdeklőd meg kérlek.
Ám mivel te mindig jól informált vagy,nagy a sansz rá hogy igen,ez esetben valóban odatette magát ,+1 értékelhetetlen ,hozzá méltatlan produkcióhoz & +1 fantázianév!
Ez a vokál <#fejvakaras>#fejvakaras> ....ezmiez?
P.S. : Még jó hogy épp ma emeltem egészen magasra egy Tom Garrow dal kapcsán,ami ugyebár egy közös munkájuk!
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.12.30. 19:58:11
Ám mivel te mindig jól informált vagy,nagy a sansz rá hogy igen,ez esetben valóban odatette magát ,+1 értékelhetetlen ,hozzá méltatlan produkcióhoz & +1 fantázianév!
Ez a vokál <#fejvakaras>#fejvakaras> ....ezmiez?
P.S. : Még jó hogy épp ma emeltem egészen magasra egy Tom Garrow dal kapcsán,ami ugyebár egy közös munkájuk!
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2017.12.30. 19:58:11
ItaloDisco4Ever !
hogy logikailag is megpróbálsz az idézgetéseiddel egy önmagára visszamutató (és egyébként továbbra is értelmetlen) folyamatot szemléltetni, ahhoz már nem tudok mit hozzáfűzni. <#hehe>#hehe> nem ez volt a kiinduló téma reynaud részéről sem. pihentessük ezt mondjuk egy évig. <#vigyor1>#vigyor1>
a prezentáció jaj de jó, de mostanában a profinak gondolt előadóktól nem értem ezt legyártottak 33 db lemezt és olyan boldog vagyok fétist, hogy ugrabugrálok vele és szorongatva mutogatom egy videóban. <#nevetes1>#nevetes1> a csaj persze ettől még szimpi.
a prezentáció jaj de jó, de mostanában a profinak gondolt előadóktól nem értem ezt legyártottak 33 db lemezt és olyan boldog vagyok fétist, hogy ugrabugrálok vele és szorongatva mutogatom egy videóban. <#nevetes1>#nevetes1> a csaj persze ettől még szimpi.
a zene jó, de a vokál maszter katasztrófa, még Mirkohoz képest is, remélem ez nem a végleges,
ALAN SHELLING-el pedig remélem belefullad minden további új fantázianeveibe, bocsánat, ahogyan ő mondja, pszeudonimjaiba. <#falbav>#falbav>
ALAN SHELLING-el pedig remélem belefullad minden további új fantázianeveibe, bocsánat, ahogyan ő mondja, pszeudonimjaiba. <#falbav>#falbav>
#26206
DIEGO LA RIVA - Desire (2018)
#26205
Az év utolsó előtti napjára még Mirko is odatette magát!
ALAN SHELLING - Burn the Street (2018)
ALAN SHELLING - Burn the Street (2018)
Természetesen.
Amúgy az én kedvenc idei mini vidim ez: "Presentation"<#vigyor>#vigyor>
Magát a zenét (és a hivatalos vidit) meg pár sorral lentebb már kitárgyaltuk..<#nevetes1>#nevetes1>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.12.30. 14:53:30
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
eredeti szöveg idézet a #26196 alatt:
"Nem is szorult volna másolt cuccokra,nagyon jómódú család egyke gyermeke,könnyedén kiperkálta a kiválasztott lemezek árát!"
válaszom erre a #26197 alatt:
"Az, hogy sok pénzed van, nem jeleni azt egyben, hogy feltétlen szórnod is kell. Ha hangminőségre egy CDDA és egy wav lossless közt becsukott szemmel sem hallasz különbséget, akkor bőven elég lesz a wav is."
Válaszom további része csak utópia..
"Nem is szorult volna másolt cuccokra,nagyon jómódú család egyke gyermeke,könnyedén kiperkálta a kiválasztott lemezek árát!"
válaszom erre a #26197 alatt:
"Az, hogy sok pénzed van, nem jeleni azt egyben, hogy feltétlen szórnod is kell. Ha hangminőségre egy CDDA és egy wav lossless közt becsukott szemmel sem hallasz különbséget, akkor bőven elég lesz a wav is."
Válaszom további része csak utópia..
Amúgy az én kedvenc idei mini vidim ez: "Presentation"<#vigyor>#vigyor>
Magát a zenét (és a hivatalos vidit) meg pár sorral lentebb már kitárgyaltuk..<#nevetes1>#nevetes1>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.12.30. 14:53:30
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."






