NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ezt még meghallgattam, csak egy szóval tudnám jellemezni:
TOTÁLIS italo- DEDÓ kategória egyre szarabb énekhanggal. RP-nak is kinéz már a pihenés és elfelejteni napjainkat, hogy valamikor valóban nagy sztár volt, hasonlóan Fanncy-vel együtt és nem tovább rombolni a felépített várat. <#vomit>#vomit>
Öregségükre, elment az eszük.
Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.01.09. 13:07:51
TOTÁLIS italo- DEDÓ kategória egyre szarabb énekhanggal. RP-nak is kinéz már a pihenés és elfelejteni napjainkat, hogy valamikor valóban nagy sztár volt, hasonlóan Fanncy-vel együtt és nem tovább rombolni a felépített várat. <#vomit>#vomit>
Öregségükre, elment az eszük.
Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.01.09. 13:07:51
Elnézést, nem ebben, hanem a tavalyi évben. <#falbav>#falbav> Ma még nem értem rá enni, de most megyek is felfalni valami kínait! <#hehe>#hehe>
Ez angol nyelv lenne? <#zavart2>#zavart2>
Értem én és tudom, hogy főleg emiatt van rajta copyright, de én azt írtam néha tehetnének kivételt. <#nyes>#nyes>
Amit ezek csak ebben az évben kihajigáltak az asztalra, bőven beleférne egy-egy, ami simán végig fut, akár alacsony bitrátával.
Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.01.09. 12:53:49
Amit ezek csak ebben az évben kihajigáltak az asztalra, bőven beleférne egy-egy, ami simán végig fut, akár alacsony bitrátával.
Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.01.09. 12:53:49
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nem titok az, hogy mihez van közöm, vagy mihez nincs. Ez ilyen nesze semmi fogd meg jól kitérő volt. <#law>#law>
De valóban, aki nem idevaló, és csak balhézni meg trollkodni tud az menjen máshová koponyával a hónaljában.
De valóban, aki nem idevaló, és csak balhézni meg trollkodni tud az menjen máshová koponyával a hónaljában.
A Polimer (ami amúgy Magna) minden 30 év felettinek ismerős...na de a Polymer?! Olyat mutass 😄
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
#26293
Ha már előkerültek a kazetták meg a Polimer akkor : www.magnokazetta.hu
És egy cikk is a napokból : https://g7.24.hu/elet/20180107/ez-a-dolog-ami-a-kepen-van-egyre-nepszerubb/
És egy cikk is a napokból : https://g7.24.hu/elet/20180107/ez-a-dolog-ami-a-kepen-van-egyre-nepszerubb/
www.magnokazetta.hu
Jelen idő: van egy-két Polymer kazim..
De kinek nincs? 😊
De kinek nincs? 😊
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Jaja, nekem is volt egy-két Polymer kazim... <#hehe>#hehe>
imo :) science fiction is science fact
Van egy, ha jól sejtem mexikói csávesz aki Gerson remixeit rendszeresen feldobja,megakartam hagyni neki,de ha már rákérdeztél.
Victor Ark - Fell In Love With The DJ ( Gerson Tellez Remix)
Kazi ügyben képben vagyok,de egy pötty szándékkal cseszegetni akartalak ! <#kacsint>#kacsint>
Victor Ark - Fell In Love With The DJ ( Gerson Tellez Remix)
Kazi ügyben képben vagyok,de egy pötty szándékkal cseszegetni akartalak ! <#kacsint>#kacsint>
ItaloDisco4Ever !
victor-t miért törlted?
a kazinál muszacsi tudja mire céloztam,<#kacsint>#kacsint><#nevetes1>#nevetes1> nem a tiszteletlenség jele. szerintem kábé olyanokat használhattál,mint én is.
tehát a jobbakat. <#vigyor>#vigyor>
a kazinál muszacsi tudja mire céloztam,<#kacsint>#kacsint><#nevetes1>#nevetes1> nem a tiszteletlenség jele. szerintem kábé olyanokat használhattál,mint én is.
tehát a jobbakat. <#vigyor>#vigyor>
A kazettákról nagyobb tisztelettel,mert rálépek a nagylábujjadra! <#vigyor2>#vigyor2>
Ha lesz több időm tartok egy kis bemutatót azon márkákból amiket én használtam. <#wave>#wave>
Ha lesz több időm tartok egy kis bemutatót azon márkákból amiket én használtam. <#wave>#wave>
ItaloDisco4Ever !
Nem ismertem,nem rossz az original,de csatlakozom az előttem szólókhoz,az angol kiejtés a vokálban botrányos!
Az új remixek közt ez nálam a nyerő:
Edy Band - Sexy Lady (Flemming Dalum Remix) snippet (sc)
Az új remixek közt ez nálam a nyerő:
Edy Band - Sexy Lady (Flemming Dalum Remix) snippet (sc)
ItaloDisco4Ever !
ahh van Edynek egy nem is kicsi tájszólása, <#nevetes1>#nevetes1> a 80as években szerintem elvegyült volna kelet eu felé <#vigyor>#vigyor>, ma már persze jobb a nyelvérzékünk és esetenként igényesebbek is vagyunk rá. hallgasd kaziról,az úgy érzelmesebb töltetet ad neki nálad. <#nevetes1>#nevetes1>
#26282
Ez nagyon nagy kedvenc régóta nálam, köszike Sanyikám!!!<#law>#law>
nagy gratula sanyikának, na jó, már felnőtt, a sanyinak! <#vigyor0>#vigyor0> nem tudom, hogy sikerült előszedni ezt a zenét, de ezzel az új, teljesen lopott, átvett, lemásolt zenei alappal akrhogy is nézem,hallgatom,fantasztikus lett! ÜGYES! <#eljen>#eljen><#vigyor>#vigyor>
#26279
BÚÉK MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!
ez szerintem is így van, nem egy orosz vagy más nemzeti válogatásokon hallottam már ms zenéket igénytelen módon a kopis youtube videóból kiszedve, ezen csak nevetni tudok, hogy meg sem hallgatják,mit raknak rá? másrészt tényleg zavaró a vidiben, de sokadrészt érthető módon ezzel is azt akarják, hogy legalább páran vegyék, előbb-utóbb úgyis felkerül warezbe. valószínű kevésbé foglalkoznak a néhány ember zenei élményének megtörésével. ha valami nekem nagyon kell, és nem tudom másként megszerezni, én is megveszem.ennél már csak az a bosszantóbb, ha megvenni sem tudom, mert mondjuk nincs fent digitálisan.
a görög duó utolsó lemezéről a kedvencem
Marsheaux - Like A Movie
és egy másik jó duó kellemes dallamai oroszul
Alimkhanov A & Svetlana Astor - Two Hearts
Marsheaux - Like A Movie
és egy másik jó duó kellemes dallamai oroszul
Alimkhanov A & Svetlana Astor - Two Hearts
(new) Italo disco..csak úgy..<#vigyor5>#vigyor5>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.01.04. 09:54:40
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.01.04. 09:54:40
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Még mindig divat a falra szögezni a vinyl borítókat? Vagy 20 éve nézett ki így a szobám..<#nyes>#nyes>
A zene se rossz<#vigyor>#vigyor>
A zene se rossz<#vigyor>#vigyor>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Eddy Mi Ami .... van egy sablon kottája,arra építi a remixei nagy részét,nagyon hasonló minden munkájában a dallamvezetés és a stílusjegyek,ez is egy a tucatból,de!!! mindezek ellenére,ez nekem tetszik,úgy összességében egy klassz new-italo dal!
ItaloDisco4Ever !
Tény,ez a bizonyos audió sávot védő szöveg,alkalmas arra hogy megtörje hallgatás közben a zenei élményt.
Viszont ha a másik oldalát nézzük a dolognak,vannak a lúzer ,warez huszárok ,akik abban élik ki napi örömforrásukat hogy lelopják a YT videók audió sávját aztán felkonvertálják 320kbps,majd "upload" ruszki és egyéb ingyenes letöltő oldalakra.
Én ennek a jelenségnek a kivédésére gondolom a háttér szándékot .
Egy-egy zenész keményen akár hetekig dolgozik a dalain,közben ugye hogy csak egy költséget említsek pld.magas villanyszámla,természetes ha a beleadott munkája után viszont akar valamit látni,ez nem feltétlen pénzéhesség!
Kattints ide ! .... lehet ezt így is! (The D.J. play Mflex Sound vinyl on turntable!) ...egyébként a pörgető fordulatszáma ....!
A zenével kapcsolatos véleményednek örültem! <#eljen>#eljen>
Viszont ha a másik oldalát nézzük a dolognak,vannak a lúzer ,warez huszárok ,akik abban élik ki napi örömforrásukat hogy lelopják a YT videók audió sávját aztán felkonvertálják 320kbps,majd "upload" ruszki és egyéb ingyenes letöltő oldalakra.
Én ennek a jelenségnek a kivédésére gondolom a háttér szándékot .
Egy-egy zenész keményen akár hetekig dolgozik a dalain,közben ugye hogy csak egy költséget említsek pld.magas villanyszámla,természetes ha a beleadott munkája után viszont akar valamit látni,ez nem feltétlen pénzéhesség!
Kattints ide ! .... lehet ezt így is! (The D.J. play Mflex Sound vinyl on turntable!) ...egyébként a pörgető fordulatszáma ....!
A zenével kapcsolatos véleményednek örültem! <#eljen>#eljen>
ItaloDisco4Ever !
Ez korrekt. Én is igyekeznék meghallgatni a megjelenések után, de amikor már harmadszor hangzik el két percen belül a "(ran) díemszí a zene ólja" szöveg, akkor kinyomom és leteszek róla.
imo :) science fiction is science fact
Csak közhelyet tudnék írni, döbbentem hallgattam és néztem végig ezt a sehova nem sorolható és fantasztikus stílust.
Megint olyan pompásan építette be a gitárt a dalba a zongorával együtt, hogy élvezet volt hallgatni. Bár én ezt raktam volna Karácsonyra, de ők biztosan jobban tudják mit, mikor és miért. Csodálatos hangok és nagyon megülő, beszippantó atmoszféra egy távoli világból!!!!!! <#eljen>#eljen>
A copyright szöveg már nagyon, de nagyon idegesítő, tehetnének egy évben egyszer-kétszer kivételt. Tudom, hogy amiatt van, hogy vegyék meg, de ennyire pénzéhes banda azért ne legyenek!!! <#hehe>#hehe>
Szóval, mestermű az én füleimnek. Hallatszik az aprólékos kidolgozás minden porcikájában. <#eljen>#eljen>
Megint olyan pompásan építette be a gitárt a dalba a zongorával együtt, hogy élvezet volt hallgatni. Bár én ezt raktam volna Karácsonyra, de ők biztosan jobban tudják mit, mikor és miért. Csodálatos hangok és nagyon megülő, beszippantó atmoszféra egy távoli világból!!!!!! <#eljen>#eljen>
A copyright szöveg már nagyon, de nagyon idegesítő, tehetnének egy évben egyszer-kétszer kivételt. Tudom, hogy amiatt van, hogy vegyék meg, de ennyire pénzéhes banda azért ne legyenek!!! <#hehe>#hehe>
Szóval, mestermű az én füleimnek. Hallatszik az aprólékos kidolgozás minden porcikájában. <#eljen>#eljen>
Ez nagyon jó zene! Az énekes??? csaj amatőr hangja meg lerontja eléggé, de még így is jó!
Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.01.03. 15:33:16
Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.01.03. 15:33:16
A 80-as években elsőre megbukott volna a sok sláger mellett, de most kimondottan jó volt egyszer meghallgatni. <#wow3>#wow3><#wink>#wink>
"Úgy látom nevezett kolléga egy időre elutazott valahová."
Igen, a halálba! <#bdead>#bdead>
Emiatt felesleges ide regisztrálni, mást nem csinált, mint direkt csinálta a feszkót!
Értetlen fogalmazás, beszólások, arcoskodás és csak azért is azt csinálom, amit akarok, meghozta neki a gyümölcsét.
Igen, a halálba! <#bdead>#bdead>
Emiatt felesleges ide regisztrálni, mást nem csinált, mint direkt csinálta a feszkót!
Értetlen fogalmazás, beszólások, arcoskodás és csak azért is azt csinálom, amit akarok, meghozta neki a gyümölcsét.
#26259
Legend....on vinyl (2018)
discogs
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2018.01.02. 16:16:39
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

discogs
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2018.01.02. 16:16:39
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
Dear Friends! This Friday, January 5th - there is gonna be a NEW SINGLE from MaN Records by NEO Romantic called "Miracle Time".
We hope you will enjoy it!
The demo snippet you can listen here -
Neo Romantic

We hope you will enjoy it!
The demo snippet you can listen here -
Neo Romantic

New Italo Vinyl
#26253
Ennek a kiadványnak már a borítója is pazar! ( Szerintem)


#26252
Barbi-t is megtalálta a New Italo!

