NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
ItaloDisco4Ever !
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Oly egyszerű hogy attól nagyszerű!
ItaloDisco4Ever !
Ugyanis ebben az esetben, egy Modern Talking klón klónozásáról van szó,bonyolódik a helyzet!<#nevetes1>#nevetes1>
Ez a zenei alap megtámogatva egy jó vokállal,maradva keleten pld. Ira Vain,Monika Novak esetleg Irina Bez ráénekelne,talán még eladható is lenne!
Akkor ha valaki megtalálja a klón klónját,jelezze majd! <#wave>#wave>
ItaloDisco4Ever !
persze az is lehet, együtt szerezték és mindkettőjük nevén fut
Michael Nolen zenéi között kell keresgélni, nekem ez nem pont ugyanaz!!!
<#csodalk>#csodalk>
De ilyen lépésre akkor se szántam volna magam ha nekem kellett volna ez a nóta. <#nevetes1>#nevetes1>
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2018.01.12. 17:28:39
ItaloDisco4Ever !
Amúgy én elsőre Birizdo-ra gondoltam. <#nevetes1>#nevetes1>
#25722
Azért a Modern Talking klónok közt is akad néha egészen meglepően jó produkció,ettől a formációtól én ilyen jót még nem hallottam!
DiscoBonus - My World Is Burning (bandcamp)

Utoljára szerkesztette: reynaud, 2018.01.12. 17:02:22
ItaloDisco4Ever !
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nouveau Riche - It's My Party
discogs
ItaloDisco4Ever !
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
ItaloDisco4Ever !
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
ItaloDisco4Ever !
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Hangfalat szekrénybe,szekrény tetejére nem helyezzünk,azt még + megjegyezheted volna hogy a japánok meglepő módon igazán jó minőségben megszólalni tudó hangfalakat nem képesek gyártani,ezen a piacon az angolok a jók elsősorban.
ItaloDisco4Ever !
Csak mellékesen én momentán szeretem a nagy képeket a fórumon ...... hali
www.magnokazetta.hu
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
imo :) science fiction is science fact
A bőség zavara.
Utoljára szerkesztette: AeroCool, 2018.01.11. 23:58:27
New Italo Vinyl
Alexander Pierce - To The Stars
Egy barátomnak kellene.
A zene megvan nekem csak ki kellene keresnem valami alapján. <#fejvakaras>#fejvakaras>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Gerson szép lassan Digimax fölé nő remixelésben!
ItaloDisco4Ever !
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
ItaloDisco4Ever !
http://www.mediafire.com/file/tcss1jc6gx3dko1/PRODUCERS+20+MASTERIZADO.rar
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Mostanság úgyis megfordult itt egy két kettyós...rajtam kívül is<#nevetes1>#nevetes1>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
S hogy mitől lesz ritkaság egy kazi? Hát csak annyitól, hogy kevés maradt fent belőle. A Bobby O. kazid pont azért nem érdekel és pont azért nem kérdeztem, mert kimegyek a helyi piacra és veszek egy tucatot ha akarok. De persze nem akarok<#hehe>#hehe> Viszont, te oda mehetsz ahová csak akarsz, lengyel Takt kazin Fancy Gold remixét, a büdös életbe nem fogod tudni előkeríteni.
Na ezért is neveztem én ritkaságnak..<#nevetes1>#nevetes1>
Ja, és nem mellesleg, ha lenne legalább egy Takt kazid is, nem szóltad volna le a minőségét sem gagyi jelzővel..<#vigyor>#vigyor>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
nem siklottam el korábban sem semmi felett, csak nem lépte át azt a határt, még AKKOR SEM, HA TE ÚGY ÉREZTED, amikor erőből kellett volna beleavatkoznom. a trollkodás megítélése bizonyos szintig szubjektív dolog, ennyi erővel sok hszt kéne csak azért törölni, mert én úgy gondolom, hogy nekem nem fér bele. de én nem vagyok az előző hg,aki a saját igényére akarta formálni a hszek zömét, én hagyom, hogy normális hangvétel között lehessen ellentmondani egymásnak,mert ez nem egy politikai párt, hogy ki kell vágni,akinek merőben más a véleménye, nézőpontja mondjuk az enyémtől. az más téma, hogy a srác valószínű nem lett volna már sokáig,mert értetlen is volt és nem találta ela témát. de az esélyt megkapta, hogy konszolidálódjon, csak már nem volt elég ideje hozzá. <#nevetes1>#nevetes1> a trágár módtól azért tartózkodott,arra figyelt!
a te fotóidra sem mondtam, hogy ártalmasak, azt mondtam, azaz kértem (!) hogy rakd spojlerbe! erre felbosszantottad magad! <#vigyor0>#vigyor0>
a többit ezek alapján már nem magyarázom tovább.
a vinyl gyűjteményed is sokakat érdekelhet, én is megnézném, de csak spojlerbe az óriás fotókat, mert nagyon elrontja a látképet a sok fotó, és elvesznek benne a hszek is,amikor valaki át akarja nézni az oldalt .
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Bosszantó azt látni hogy néhány kazetta fotó ellen odaszúrsz,ugyanakkor amit tényleg nem kéne engedni ,s mint HG jogod volna eltávolítani minden következmények nélkül, azt kimagyarázod,vagy lazán elsiklasz felette!
Számomra annál nincs zavaróbb ,ha valaki trágár módon,arcoskodva,trollt játszik,bárki által feltöltött néhány, zenével kapcsolatos fotó nem oly ártalmas egy ilyen típusú fórumon.
Leírtam érthetően ma ,részemről zártam a kazetta témát,tehát folytatástól nem kell tartani,a szépen gyarapodó vinyl gyűjteményemet ezek után már meg sem próbálom néhány fotón bemutatni,mert biztosan zavaró hatással bírna számodra!
Volt kérésem hsz törléssel kapcsolatban,ne kelljen újra megismételnem,köszönöm! <#worship>#worship>
ItaloDisco4Ever !
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
ez a fórum zenei,abból is inkább olyan, amiket lehet hallgatni, nem hifis, de ettől még belefér néhány ilyen produktív hsz is, csak kértem, hogy rakd spojlerbe, mielőtt elkap a lendület és az összes kazidat és egyéb hifi herkentyűt befotózod ide. <#vigyor1>#vigyor1> nem egyet raktál, nem 1 egyedi hsz miatt jeleztem, hanem mert láttam, a kazetták dec 31ig is kitartanának. tehát csak javasoltam, emiatt nem kell hőzöngeni, megcsinálod te vagy más szépen csendben az ilyen manővert spojlerben, és megy az élet tovább. NO HISZTY!
a hatalmas lemezborítókat sem tartom nagy ötletnek ide berakni, de az legalább picit kapcsolódik egy konkrét zenei megjelenéshez.
ItaloDisco4Ever !
Folytasd kérlek,csak így tovább!!! BRAVO! ....de ne csak akkor amikor én dobok néhány off hsz-t,lett volna dolgod az elmúlt hetekben is,akkor nagyvonalúan csendben átsiklottál azon amin nem kellett volna,s ettől lényegesen durvább dolgok voltak!
Kedves Amaximus , remélem maradsz e kemény vonalas HG stílusnál,s kérésemre most töröld (26304) , (26303) , (26302) hsz-eimet!
Köszi,
ItaloDisco4Ever !
imo :) science fiction is science fact
ezzel a hanggal lehetne csinálni egy jó zenét, de ez a másolat, átirat, újraértelmezés így <#zavart2>#zavart2>
ItaloDisco4Ever !
Dyva - Dyva (extended version)
Dyva – Dyva ( FLA 0006 )
Ha szeretnél egy példányt ,így ajánlatos : Wind
ItaloDisco4Ever !
Az meg kérdéses az általad mutatott miért is volna ritkaság,akik pld. a Balatonpart környékén laknak,vagy megfordultak turistaként Fonyódon a lengyel piacon, azok tudják ezeket a bóvlikat teherautónyi mennyiségben árulták.
Én viszont tudnék original műsoros kazetta gyűjteményemből ritkaságokat mutatni,hogy csak egyet említsek : Bobby Orlando.
Kérdezd meg akaram é megmutatni ??? ... NEM!!!
A tegnap mutatott kazik valóban tucat gyártott termékek,de kiváló minőségűek,a fotóim minőségéről ugyanez nem mondható el 😊.
A csúcsminőség ezek közt a spoiler alatti fotómon is látható (BASF REFERENCE MAXIMA TP II)
Ennyit zárásként a témáról,az offokért elnézést,mindjárt jön a kárpótlás.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

ItaloDisco4Ever !
Az utolsó hazai kazettamanufaktura - Czipó Tibor üzeme
Szerintem zárhatjuk is a témát, mert mindjárt jön kedvenc HG-nk és egy retro (kazis) ninja rúgással seggbe rúg mindannyiunkat<#hehe>#hehe>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.01.10. 10:19:33
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
A tucatkazetták helyett, miért nem inkább valami ilyesmi ritkaságokat mutogatsz?
Figyelem! a spoiler lenyitása egyes személyekben gyűtői vérszemet okozhat!<#hehe>#hehe>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Viszont a new-italo korszakban kihajított néhány korongot amik nálam 5 csillagos minősítésűek (I Wanna Love You Once Again ,Parisienne Girl ,Sensation Of Love, You Are My Life és ennek a való igaz nem éppen jól sikerült átdolgozásnak az első kiadása is egy jó zene tőle Mauro-val közösen.
Tehát az én véleményem szerint Ryan Paris jobb mint valaha,viszont Fancy-vel egyetértek,Ő tényleg már csak rombol abból amit a 80s években felépített,egyébiránt személy szerint nálam a 80s években az egyik első számú euro disco favorit volt!
ItaloDisco4Ever !