NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#26404
Azért nem árt néha visszapillantani<#szeret><#finom>

Paul Parker - Don't Stop (Hi NRG Remix)
Utoljára szerkesztette: mfn, 2018.01.18. 14:35:06
rain70
#26403
Szerintem is, simán beférnek, bár a 26383 már tényleg határeset, a vödör és a szar között van valahol, de még az is elfér.
Ez itt nem italo disco topik, a fenti címekbe meg már-már nagyon sok műfaj belefér.
Reynaud!

Nem a te tisztséged megítélni és főleg ilyen kemény hangot adni, hogy mi tetszik neked és mi nem. Amaximus majd eldönti, illetve el is döntötte.
Ha nem tetszik, ugor át a hozzászólást, vagy ha nem megy, akkor itt lehet nyitni saját szemétdombot, ahogy a kolléga írta előttem és ott akkor lehet keményen fogalmazni, sőt káromkodni, tiltani és főleg hülye szabályokat hozni, hogy mit szabad és mit nem.

Béke legyen már csesszétek meg! <#bdead><#love11>
Rain kilépett, mert "sok dóga' van. <#zavart1><#integet2>

Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.01.18. 12:27:04
Musachy
#26402
Akár ez a #26383 jöhet is a "zenei szemétdombomra", ott elfér. Meg kapirgálhat is ott, aki akar, én nem vagyok olyan finnyás és válogatós, és korlátozott sem. <#nyes>

imo :) science fiction is science fact

#26401
<#eljen>
Utoljára szerkesztette: donicsfan, 2018.01.17. 23:05:09

amaximus
#26400
szerintem kitárgyaltuk, és én elfogadom az álláspontod, az ízlések meg tudjuk, hogy másoknak pofonok 😊 de mint írtam, felőlem maradhatnak, mert bár határeset, sajnos nincs rá egy dekóder tábla,ami 100% pontosággal megállapítja, hogy mi is az italo disco valójában?<#nevetes1> csak többnyire érezzük. mint a vajaskenyér ízét is.
sok mindennek örülnék én is, de sok előadó nem fogadja meg a tanácsaimat,hogy mikor mivel mit csináljon. <#nevetes1>

mára ezzel a kis csöppséggel búcsúzom.

MeTaMoRpHoSiS


#26399
Nem azt írtam hogy nem találtam italot, csak nekem igazán tetszőt nem. Ez nem a fórum és a feltöltők minősítése volt, inkább csak az hogy most nem készültek olyan nóták amit én annyira kedvelek. Általában csak a jó alap érdekel ezekből, kb olyan mint amit linkeltem de kérlek töröld mert valóban off itt. Van amikor egy oldalon találok itt 5 olyat is amit azonnal megszeretek. Most nem olyannak tűnt egyszerűen a felhozatal.
Nem állt szándékomban piszkálódni sem és vitát szítani sem, írni sem szeretnék többször, sajnálom ha félreérthető volt a stílusom.
A link jó szándékkal jött, de ha nagyon gáz menjen innen valóban, töröld légyszíves. Sajnos nekem nagyon tetszett az alapja én örülnék ha lennének ilyenek valami emberi énekkel is new-italo ban is, de már sokan mondták hogy nem jó az ízlésem, főként mert a szűk környezetemben egyedül vagyok az italo ( főleg eurodisco) szeretetével.
( A vajaskenyér zene nálam = étel, ha éhes vagy megeszed, de nem igazi jó kaja)
<#papakacsint>
Utoljára szerkesztette: donicsfan, 2018.01.17. 22:00:27

amaximus
#26398
ha belelendülsz,valóban elcseszett zenéket tudsz berakni,nem csak ide,hanem bárhová, utána napokig keresem az értelmét, de még sosem jöttem rá, hogy (és miért) csinálod?! <#nevetes1><#hehe><#integet2>
amaximus
#26397
a nyílt neten ezt az infót még sehol sem láttam leírva. ha ez biztos infó,akkor világpremier!<#kacsint>
amaximus
#26396
ha jól megnézed a fórum címét, láthatod, hogy legalább 4-5 féle stílusirányzatot fog át, és ha te az utolsó 20 oldalon nem találtál semmit,ami italora emlékeztet,akkor egyszerűen nem tudod,mi az italo vagy csak leszűkítetted az általad kedvelt vagy ismert irányzatokra, aminek miért kéne irányadó lenni bármiben, vagy csak írni akartál valami olyat,ami odaszúrkálós. ezzel biztos nem fogod a bárkitől vagy a fórumtól hiányolt nagy barátságot és megértését elnyerni, ha pedig nem is kerested, semmi okod vagy alapod megemlíteni annak általad vélt óriási hiányát itt.

szerintem az általad linkelt zenék bár alapjaikban tényleg tartalmaznak itt-ott italo elemeket (az alapokban, aztán másban nem,a vokál az egyikben diszkóshit,másik fele eurodance vonal), de ettől még így is messze van egy átlagos értelemben vett régi vagy új italo disco-tól és hát ahogy te sem találtál semmit, ezzel a 2 zenével te sem vitted a fórumot most közelebb álmaidhoz vagy elvárásaidhoz. ettől felőlem még elfér itt, végülis még nem metál, nem techno és a diszkó szóba ez is belefér. mindez nem barátságosság vagy megértés kérdése, csak stílusjegyek érzékelése. ha már megengeded magadnak, hogy jellemez itt bárkit vagy bármit,talán be kéne dobni valami jogalapot a fórumba hozzá, 2 necces zenén és egy "megmondtam" esszén kívül is, aztán lehet haverkodni. mert enélkül a te írásodban is csak a marakodás jegyei bugyognak fel, még ha te észre sem a veszed, semmivel sem vagy különb másoknál, akik ide írnak esetleg offot vagy féloffot. szerintem. és ezt nem marakodás miatt írtam le, csak azért, hogy szélirányba állítsalak, merre az előre. aztán megy az élet tovább.
Zephyr Retiring
#26395
Sok türelmet hozzá 😊
Én léceltem, mert 6 óra múlva kelés..
Béke.

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

reynaud
#26394
Gyere nyugodtan máskor is illetve gyakrabban,csupán az volna a kérésem maradjunk a topic zenei stílusainak vonalán.
Ez mindannyiunk játszótere akik kedvelik az italo-disco stílust,s ha az alap dolgokat betartjuk nem lesz belőle egy zenei szemétdomb.

Az általad linkelt videókban hallható zenéknek,zeneileg inkább van köze a 90s eurodance illetve mai elektronikus zenékhez mint az italo-euro disco stílushoz.
Az hogy te mit kedvelsz,milyen stílusú zenéket szeretsz hallgatni az privát dolgod,nekem nincs közöm hozzá,az viszont érdekes ha ilyen lesújtó a véleményed a mai italo zenékről,miért ebben a stílusban keresgélsz.

Van egy nagyon jó ,találó mondatod a hsz végén:
Pedig anno még azt hittem aki ezt a stílust szereti és abban nőtt fel azok legalább egymással kijönnek. Sajnos tévedtem.
Mielőtt feljöttem és aktiváltam magam e zenei fórumon,én is ezt tapasztaltam ,sajnos én is tévedtem!

ItaloDisco4Ever !

#26393
Dehogy veszem magamra, csak csevegek 😊 Peace van <#law>

Zephyr Retiring
#26392
Ne vedd magadra morci úr morgását 😉
Ma kakasost játszik, de amúgy arany szíve van. Holnapra majd lenyugszik és bedob valami (szerinte) jó kis italo mjúzikot..

Mi meg vagy egyetértünk vele, vagy sem 😉

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#26391
Köszi, tudom hogy kicsit off de az alapja még mindig jobban emlékeztet egy italo-euron felnevelkedettnek a new italo- és régi euro-italo-ra mint sok más itt található vajaskenyér darab. Visszaolvastam vagy 20 oldalt mert régen jártam erre és szinte nem találtam semmi olyan alapot ami kicsit is emlékeztet arra amit szeretek, gondoltam legalább belehallgat valaki pihenésképpen még ha a szöveg és a származás érthetetlen is. Annyi offot találni itt szerintem hogy elkophatna a billenytűd ha mindig írni fogsz 😊 Ne félj nem rakok többet nagyon, eddig sem raktam ide semmit, nem bántom a játszótereteket 😊
Max olvasni jövök néha ( illetve olvasni nem csak megnézni a linkeket, mert italo-hoz kapcsolódó topikhoz képest nem éppen a megértés és barátságosság jellemzi régóta a topikot sajnos így nem szívesem olvasom az állandó marakodást 😞 )
Pedig anno még azt hittem aki ezt a stílust szereti és abban nőtt fel azok legalább egymással kijönnek. Sajnos tévedtem.
Utoljára szerkesztette: donicsfan, 2018.01.17. 20:43:24

reynaud
#26390
Hogy engem mi zavar vagy mi nem zavarna,ahhoz neked semmi közöd!
Amíg itt vagyok aktívan addig a zenei "offokat" nem fogom szó nélkül hagyni!
Minden bizonnyal te szeretsz szemétdombon kapirgálni,én nem!

Nem vagyok vaskalapos,mindenkivel meg pláne nem,aki marad a topic zenei stílus vonalán azzal örömmel dumálok,ha van egy jó téma.
Az tudom ha rajtad múlna e topic zenei színvonala,egy nagy halom szemétdomb lenne a mulatóstól a metálig.
Tedd magad hasznossá,és linkeld a tagnak Musachy topicját,mert eltévedt,ezzel kellett volna kezdened és nem engem megtalálni,pláne úgy hogy jól tudod nem kívánom a társaságod!

ItaloDisco4Ever !

Zephyr Retiring
#26389
Le ne szedd már a fejét csórikámnak<#nyes>
Azt nem mondom, hogy nekem is nagy kedvencem lesz ez a két orosz? bolgár? nyelvezetű mjúzik, de ha picit lazítunk a gyeplőn, még mindig jobbak ezek itt, mint azok a majdnem mulatós dizsi előadók, akiket én hozok<#nevetes1>
Vagy ha a Metallica legújabb zenevideója miatt értetlenkednél, még az is érthetőbb lenne<#vigyor>
Talán csak nem ismeri mucsácsó mester legutóbbi zenetotyikját, azért tette ide..
Ha ilyen vaskalapos maradsz mindenkivel, a végén egyedül maradsz.
Bár lehet, hogy téged nem is zavarna<#hehe>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

reynaud
#26388
Fred Ventura ,1962.07.16. napján született Milánóban,azaz idén júliusban lesz 56 éves!
Maxika barátommal ,nagyon közel jártunk ahhoz hogy telibe találjuk a helyes születési évszámot!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#26387
Bingó !!!
Igen , Ken Laszlo !
Gratulálok Allada ! <#taps>

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#26386


Dupla off !

NEW ITALO DISCO & Hi-NRG - SYNTHWAVE - NEW RETRO WAVE - NU-DISCO

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#26385
<#eljen>

ItaloDisco4Ever !

#26384
Gianni Coraini lenne az én tippem. (Ken Laszlo)
#26383
New Tone feat FolkBeat - Po Kamenu (Martik C RMX)

#26382
DJ.Val - I like it (Original mix)


Utoljára szerkesztette: donicsfan, 2018.01.17. 01:34:09

#26381
Egy régi kedvenc új köntösben:
Jan Demis - Preludio (Flemming Dalum Rework) 2017



<#taps>
reynaud
#26380
Night City Tribute - The Songs of Secret Service (Format: CD, digital + possibly a special remix 12" vinyl. )

Alakul a tracklista :

- Matt Pop & Martin Blix (of Italove) - Let Us Dance Just A Little Bit More
- Rational Youth - Flash In The Night
- Parralox - The Dancer (Remix)
- Italoconnection - Night City
- Johan Baeckström Music - Cry Softly (Time Is Morning)
- Evan - Oh Susie
- Electric City Cowboys feat Mia Moilanen - The Way You Are
- GLAS - Bring Heaven Down
- Stockholm Nightlife - Where The Wind Blows
- Leaderboard - Dancing in Madness
- The Real Parakeet - Aux Deux Magots

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#26379
Nem Fancy,de köszönöm a tippet ! <#integet2>

ItaloDisco4Ever !

#26378
Manfred Alois Segieth....azt gondolom
reynaud
#26377
Aksuli - Ruusu-Maaria



Óriási zene ! <#eljen> <#taps>

Lossless letölthető ingyen : (itt !)

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#26376
A spoilert nyitva egy fotó,van é egy olyan éles szemű tag,aki megtudja mondani , kicsoda balról a harmadik személy ?
Természetesen egy italo-disco énekes,zenész,ennyit segítségül.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Utoljára szerkesztette: reynaud, 2018.01.16. 17:23:39

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#26375
57-58 évesnek tippelem Bonaventura úrat!

Amit az én esetemben tippelsz ,néhány évvel 52 évesnél fiatalabb vagyok,és általában egy olyan 8-10 évvel szoktak még annál is fiatalabbnak nézni.
Okos meglátás sok függ a genetikán,a jóképűség meg egy szerencsés adottság,ami pld. a munkámmal kapcsolatban (idegenforgalom,vendéglátás) a hosszú évek során sok előnyt jelentett! <#kacsint>
De zárjuk is ezt,viszont ha valaki tudja Fred pontosan hány éves,kérem közölje velünk.

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#26374
én sem tudom pontosan, mikori, de olyan 62-65 születésűnek tippelem, ebben a korban már azért mindenkin látszik, hogy öregszik, és ha te 52-56 évesen sokkal jobban nézel ki, mint ő, és még hasonlítasz is a fiatalkori önmagára, akkor te 1 szerencsés jóképű vagy + genetika. <#vigyor1>
szerintem meg az italo előadók közül így is ő van az egyik legjobb "formában"

reynaud
#26373
Ez annyira jó így ,szerintem a betét csak elrontaná!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#26372
New-italo korszakból a favorit ez tőle,sajnos egyenlőre hiányzó darab a gyűjteményemből!
Alba & Fred Ventura - Without You


ItaloDisco4Ever !

reynaud
#26371
Fiatalos ,aláírom,viszont megöregedett külsőre.
Az egyik nagy kedvencem a stílusban,nagyítóval kéne keresnem az italo disco zenéi közt olyant ami nem tetszik,hatalmas alakja e stílusnak!
Te tudod mennyi idős ? ,mert én nem.

Van itt egy (fotó) róla,ez számomra azért döbbenetes mert ennyi idősen nagyon hasonlóan néztem ki,ugyanaz a frizura,szem, és az arcvonások szinte teljesen megegyezőek,sőt kb.súlyra is stimmeltünk,nem viccelek,van egy ilyen fotóm igaz az színes,mellé raknám .... és ezt csak azért említem meg,mert én olyan sokat nem változtam,Ő viszont külsőre rengeteget a képhez képest!

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#26370
vártam bele még egy betétet, de így is nagyon nagyon kellemes hangulatú! nekem tetszik!
amaximus
#26369
nem tudom miért írod ezt, korához képest kifejezetten jól tartja magát , fiatalos.
reynaud
#26368
The clone of Modern Talking from Russia !




DiscoBonus - Collection №1 (BandCamp)


ItaloDisco4Ever !

reynaud
#26367
Rago & Farina and Italoconnection (live)



Fred-nek sem sikerült megtalálnia az örök ifjúság elixirt,öregszik rendesen,mint mi is!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#26366
No és erről mi a véleményed ?

Kiile - 18..4 (Marvel83' Remix)



Free DL (on soundcloud ) ha van fiókod,akár lossless minőségben!

ItaloDisco4Ever !

Zephyr Retiring
#26365
A #26352 sem lett jobban elrejtve, pedig azt meg pont nem kellett volna 😉
Reméljük ezt legközelebb orvosolod.
Egyébiránt (szerintem) ha jön még ki MT új zene, az is elfér itt.
Bár ők sem kifejezetten italo disco..

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

reynaud
#26364
A nagy számok törvénye alapján,abban bíztam hátha kifogok végre valami jó és hallgatható zenét az általad random dobált YT videók közt,hasztalan kattintás volt újfent,mint ahogy az már szokásos tőled! <#hehe> <#nevetes1>

ItaloDisco4Ever !

Zephyr Retiring
#26363
Valóban nem. De direkt elrejtettem. Minek találtad meg?

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

reynaud
#26362
Te sem gondolod komolyan hogy ez idevaló! <#hehe> <#vigyor2>

ItaloDisco4Ever !

Zephyr Retiring
#26361
Modern Talking feldolgozás (akart lenni) akik mellesleg pop zenét játszottak vagy mit<#nevetes1>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

reynaud
#26360
Vendéglátós,lakodalmas,gagyi,bóvli,s ami a legfontosabb ... nem new-italo!
Mi a frászt kell idehajítani ilyet!

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#26359
én is úgy látom, mostanában,az elmúlt 1 évben már nem is értem,mikkel és minek jön ki?
reméljük ez csak átmeneti és lesz még miért rajongani tőle is.
reynaud
#26358
Nem rakok mindent spoilerbe!
Igen jól hallod,a dal nagyszerű!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#26357
Lossless minőségben sem kéne,Col Bennett magas színvonalon kezdett a stílusban (Los Angeles EP - vel) aztán a folytatás szerintem már nem sikeredett olyan szinten,folyamatosan csúszik lefelé,lejtős pályára állítva magát,s ez még akkor is igaz ha a linkelt dal egy 2010-es kiadatlan zenéje.

ItaloDisco4Ever !

Zephyr Retiring
#26356
Fityfenét ez lenne jó
Ha nem ütne néha félre a melósruhás muki<#nyes>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

amaximus
#26355
nem kell átesni a ló túloldalára, most mindent spojlerbe raksz?

ez nem egy egyszerű dal, és valóban nagyszerű! kifejezetten jó!