NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#26455
Ezekkel az Orosz Lányos zenékkel mindig betalálnak,,,,,,Remek!!!<#eljen>#eljen><#integet2>#integet2>
#26454
Ilyen dallamvezetéssel nem nagyon lehet mellélőni! <#wink>#wink>
#26452
Elég friss! <#taps>#taps>
Tom Garrow - Russian Lady (Italodisco 2018 New Generation)
Vásárlás a videó alatti linken!
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2018.01.28. 17:23:30
Tom Garrow - Russian Lady (Italodisco 2018 New Generation)
Vásárlás a videó alatti linken!
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2018.01.28. 17:23:30
#26451
Csak hogy teljes legyen a kollekció ez is be lesz szerezve de kissé kezd olyan irányba menni ez a Maxi Music kiadó ami már nem mindig tetszik.
Vannak olyan zenék amihez nem kellene hozzányúlni mert úgy tökéletes eredeti formájában ahogy van. <#wink>#wink>
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2018.01.28. 13:43:57
Vannak olyan zenék amihez nem kellene hozzányúlni mert úgy tökéletes eredeti formájában ahogy van. <#wink>#wink>
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2018.01.28. 13:43:57
#26450
Ryan Paris & Stylove - Can Delight 2018
Hihetetlen, de pont ezeket kerestem 😊
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
ennek örömére jöjjennek picit az italo-hoz közelebbi alkotások,
elsőnek egy tucatnyi évvel korábbi remix cédéről az egyik verzió, ami úgy 1-2 évente mindig felüti a fejét,
majd 2 újabb kiadású instrumentál.
One-To-One - In The Morning Light (80's Remix)
Marcello Giordani DJ - Affari Italiani
Franz Scala - Cielo Alto
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2018.01.28. 07:38:15
elsőnek egy tucatnyi évvel korábbi remix cédéről az egyik verzió, ami úgy 1-2 évente mindig felüti a fejét,
majd 2 újabb kiadású instrumentál.
One-To-One - In The Morning Light (80's Remix)
Marcello Giordani DJ - Affari Italiani
Franz Scala - Cielo Alto
Utoljára szerkesztette: amaximus, 2018.01.28. 07:38:15
Ez esetben a legfelsőbb SG bírósághoz fordulok...
Sokan várnak előttem, úgy 15-20 éven belül újratárgyalják az ügyet 😄
Sokan várnak előttem, úgy 15-20 éven belül újratárgyalják az ügyet 😄
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
nem az a gond,hogy régi zene remixe, hanem az, hogy egyértelműen nem ide való,nincs mit mérlegelnem. az a nem korrekt, hogy régi motorosként és magadat ezen a fórumon vagy a másik előzményén korábban zenei matuzsálemként feltüntetve önmagadtól nincs annyi odafigyelésed és akaratod (=eszed), hogy ha már beraksz egy halom picsát, akkor olyan zenével rakd be,amiben legaláb egy ütemnyi taktus van abból a zenei repertoárból,ami a fórum címében ki van fejtve. fellebezésnek helye nincs,az ítélet jogerős.<#vigyor>#vigyor>
#26444
ENJOY
#26443
MANDY MANCINI - Love me (2018) DJ PEACH CLUB Ultrabass Remix
#26442
Részemről ez teljesen érthető, bár nem teljesen korrekt..
Szóval akkor itt hanyagolni kell minden remixet és feldolgozást, ami 2000 előtti zenékből készült.
Remélem, ezt majd minden mai new italo zenealkotóval is közlöd alkalom adtán 😊
Szóval akkor itt hanyagolni kell minden remixet és feldolgozást, ami 2000 előtti zenékből készült.
Remélem, ezt majd minden mai new italo zenealkotóval is közlöd alkalom adtán 😊
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
nem fér bele! töröltem, minden ilyet és hasonlót rakj a 90-es dance topikba! ott pont belefér!
#26438
Nekem is nagyon bejön,várom a csomagot!!<#awink>#awink>
#26437
Charly Danone – I Live In My Dream (Fun Remix) 2017
#26436
Következő csomagban benne lesz ez is! <#wink>#wink>
Nekem nagyon tetszik! <#finom>#finom>
Nekem nagyon tetszik! <#finom>#finom>
#26435
DISCOBONUS - NEW 2018 - DISCO LIGHT
#26434
Estimado - You Try To Help Me (2018)
úgy értem,ahogy gondolom! <#nevetes1>#nevetes1>
a többit én is hasonlóan látom,
de biztos más is elfoglalt, nem csak te + én (a világ várhat még). zene lesz majd, még korán van az évből, most épp olyan dolgokkal is foglalkoznom kell,ami brutálisan növeli a gdp-met. <#vigyor>#vigyor>
a többit én is hasonlóan látom,
de biztos más is elfoglalt, nem csak te + én (a világ várhat még). zene lesz majd, még korán van az évből, most épp olyan dolgokkal is foglalkoznom kell,ami brutálisan növeli a gdp-met. <#vigyor>#vigyor>
Hogy-ér-ted? 😄
Amúgy meg mi itt ez a nagy punnyadás? Fogom magam, s lelépek pár napra teret adva itt a legújabb italo disco zenéknek, erre tessék: keservesen telnek az esték, és még a fórumot is csak kevesen keresték..
Egyoldalas végtelen, haragom lesz égtelen ha nincs italo az éterben 😄
Amúgy meg mi itt ez a nagy punnyadás? Fogom magam, s lelépek pár napra teret adva itt a legújabb italo disco zenéknek, erre tessék: keservesen telnek az esték, és még a fórumot is csak kevesen keresték..
Egyoldalas végtelen, haragom lesz égtelen ha nincs italo az éterben 😄
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Clay Productions vinylek

Utoljára szerkesztette: AeroCool, 2018.01.24. 23:57:06

Utoljára szerkesztette: AeroCool, 2018.01.24. 23:57:06
New Italo Vinyl
#26429
Nálam is be lett szerezve " Olga" összes dala privátban már , de jó hogy hivatalosan is elérhetővé tették legalább ezeket a nótákat. <#szeret>#szeret>
nem tudtam róla, nálam ez a dal már fél éve lefutott, csak gondoltam megemlékezek róla. megint kicsit elkéstek az értékesítéssel.
#26427
Örültem én is ennek a kiadványnak! <#finom>#finom>
discobonus italo
Crystal Ice - Lonely Rebel (original version)
italo instrumental
Marcello Giordani DJ - Disco Sprint
és egy jól sikerült mashup disco kano italo háttérrel <#nyes>#nyes>
Khia and Kris Menace & Lifelike vs Nayio Bitz - Lick'o'polis
Crystal Ice - Lonely Rebel (original version)
italo instrumental
Marcello Giordani DJ - Disco Sprint
és egy jól sikerült mashup disco kano italo háttérrel <#nyes>#nyes>
Khia and Kris Menace & Lifelike vs Nayio Bitz - Lick'o'polis
Nem bírom megfordítani a kazit<#falbav>#falbav><#hehe>#hehe>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
new retro wave vocal
Highway Superstar - Burn This City
Highway Superstar - Maybe I'm Fallin In Love
Paradise Walk - Fallen Lovers
Sebastian Gampl feat. Tommy Reeve - Under Control
The Midnight feat. Nikki Flores - Light Years
The Midnight feat. Timecop1983 - River of Darkness
synthwave
Vincenzo Salvia - Ghosts In The Oven
The Lonely Boy - Waves
Mades - Nightkiller (original mix)
Castroe - Welcome Home
SelloRekT-LA Dreams - FlashBack
Castroe - Skeleton Song
Tears for Fears - Shout (Castroe remix)
italo
Tony Costa & Charly Danone - Go
korábbi ajánlatok italo
korábbi ajánlatok synthwave, italo house, nu disco stb
Sok mindennel magam sem vagyok tisztában, de ez nem tántorít el semmitől sem<#nevetes1>#nevetes1>
Ma is hoztam pár (szerintem) érdekes cuccost, de inkább spoilerezném, mert vannak akik szemellenzősek és így nem nézik jó szemmel az ilyesmiket. (Bemutatom az új Rain-t, valamint előhalásztam egy 8 éves zenei vidit is egy akkori átlagos napomról. Megjegyzem, olyan sokat azóta sem változtam semmiben..<#hehe>#hehe>)
Szép napot és jó zenéket mindenkinek<#wave>#wave>
Ma is hoztam pár (szerintem) érdekes cuccost, de inkább spoilerezném, mert vannak akik szemellenzősek és így nem nézik jó szemmel az ilyesmiket. (Bemutatom az új Rain-t, valamint előhalásztam egy 8 éves zenei vidit is egy akkori átlagos napomról. Megjegyzem, olyan sokat azóta sem változtam semmiben..<#hehe>#hehe>)
Szép napot és jó zenéket mindenkinek<#wave>#wave>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ígéretemhez méltón akkor kezdetnek íme a minden ízében megújult Rain:
Itt pedig az azóta is saját (zenei) útját kereső 8 évvel ezelőtti (nem italo-s) önmagam klónja tetszeleg<#wink>#wink>
Itt pedig az azóta is saját (zenei) útját kereső 8 évvel ezelőtti (nem italo-s) önmagam klónja tetszeleg<#wink>#wink>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Aztán ki ne derüljön, hogy inkább Freddy... <#hehe>#hehe>
imo :) science fiction is science fact
most olvasom a helyzet eszkalálódását. Barim, ne szívd már mellre, mindenki elmondta a véleményét,mindenki meghallgattatott, ettől még senkinek sincs igaza! (csak nekem!) <#vigyor1>#vigyor1> senki nem kívánta, hogy bárki visszahúzódjon innen a békés meleg otthonába drága vinyleket még drágább hifi szerkókon egyedül hallgatni. tehát nincs olyan dolog,amit érdemes mellre szívni, főleg ilyen lényegében piszlicsálé ügy miatt. te se tedd, rázd meg magad, aztán toljad,amit szoktál, vagy különben megírjuk Frednek, hogy te vagy a magyar alteregója!
#26414
Reynaud !
Köszönet a sok újdonságért,infóért amit eddig ide tettél.
Nekem hiányoznának a bemutatóid.
Köszönet a sok újdonságért,infóért amit eddig ide tettél.
Nekem hiányoznának a bemutatóid.
Talán hp-t használ fórumozásra, azért lehet... <#rolleyes>#rolleyes>
imo :) science fiction is science fact
Ne forgasd ki a szavaimat, mert azt nagyon utálom. <#lama>#lama>Írhatnék én is regényt, hogy melyik szónak, mi a jelentése, de most ehhez nincs kedvem és később sem lesz.
A megítélés kérdése pedig abban merül ki, hogy - ez nekem nem tetszik - és tovább lépsz, vagy nem lépsz tovább, mint pl most sem és mindig előbújik belőled ez a HP kiakadás, bedurcizás és végül lelépés. Viszont itt rögtön "csak" három fórumozóval vesztél össze és/vagy oktattad ki, csak azért, mert bekerült pár olyan zene, ami szerinted nem ide való. Az egyik tényleg határeset, de már kitárgyaltuk.
Én, pl nem szoktam írni, hogy ez nem idevaló, hanem, hogy 10-ből kilenc kb tök unalmas. <#dumcsi>#dumcsi>
Ami más kritika és át is léptem rajtuk.
Nos, be is fejezem, mert tényleg regény lesz belőle. Egy szó, mint száz, senki nem akarja, hogy lelépjél, meg besértődj sokadszorra, de ha ez neked valami öröm, akkor lelked rajta. <#puszi>#puszi><#integet2>#integet2>
Szerintem, maradj és felejts el a picsába az egészet, mert kezdek pipa lenni! <#nevetes2>#nevetes2>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.01.18. 19:28:51
A megítélés kérdése pedig abban merül ki, hogy - ez nekem nem tetszik - és tovább lépsz, vagy nem lépsz tovább, mint pl most sem és mindig előbújik belőled ez a HP kiakadás, bedurcizás és végül lelépés. Viszont itt rögtön "csak" három fórumozóval vesztél össze és/vagy oktattad ki, csak azért, mert bekerült pár olyan zene, ami szerinted nem ide való. Az egyik tényleg határeset, de már kitárgyaltuk.
Én, pl nem szoktam írni, hogy ez nem idevaló, hanem, hogy 10-ből kilenc kb tök unalmas. <#dumcsi>#dumcsi>
Ami más kritika és át is léptem rajtuk.
Nos, be is fejezem, mert tényleg regény lesz belőle. Egy szó, mint száz, senki nem akarja, hogy lelépjél, meg besértődj sokadszorra, de ha ez neked valami öröm, akkor lelked rajta. <#puszi>#puszi><#integet2>#integet2>
Szerintem, maradj és felejts el a picsába az egészet, mert kezdek pipa lenni! <#nevetes2>#nevetes2>
Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.01.18. 19:28:51
#26411
#26410
Kedves Rain!
Ha nem az én tisztségem megítélni,mi tetszik nekem és mi nem,akkor kié?
Megkérhetlek hogy ezt a jogot hadd tarthassam meg magamnak,ugye engedélyezed,köszönöm.
Mint ahogy az útmutató ajánlásodat miszerint hogy kell viselkednem ,szintén köszönöm.
Ha az ominózus ,általam kifogásolt zenék stílusban elférnek itt,s ez alapvetően nem egy new-italo disco stílusra épülő topic,akkor én rossz helyen vagyok,semmi keresnivalóm a továbbiakban itt,s az általad kért béke ,remélem a távozásommal megteremtődik!
Ha a jövőben az én elvárásomnak ,igényemnek megfelelően alakul a topic zenei arculata,megfontolom a visszatérést,de most Reynaud kilép!
Élményekben gazdag, jó fórumozást kívánok minden zenerajongó tagnak!
Nem én volnék ha nem tolnék még zenét,merthogy én azért fórumoztam :
Egy újdonság :
BOYS IN SPACE - Universe of Love (STEVE BURBON REMIX) (2018) - New Gen Italo Disco / Space Synth
Egy régebbi Steve Burbon munkái közt.
Ha nem az én tisztségem megítélni,mi tetszik nekem és mi nem,akkor kié?
Megkérhetlek hogy ezt a jogot hadd tarthassam meg magamnak,ugye engedélyezed,köszönöm.
Mint ahogy az útmutató ajánlásodat miszerint hogy kell viselkednem ,szintén köszönöm.
Ha az ominózus ,általam kifogásolt zenék stílusban elférnek itt,s ez alapvetően nem egy new-italo disco stílusra épülő topic,akkor én rossz helyen vagyok,semmi keresnivalóm a továbbiakban itt,s az általad kért béke ,remélem a távozásommal megteremtődik!
Ha a jövőben az én elvárásomnak ,igényemnek megfelelően alakul a topic zenei arculata,megfontolom a visszatérést,de most Reynaud kilép!
Élményekben gazdag, jó fórumozást kívánok minden zenerajongó tagnak!
Nem én volnék ha nem tolnék még zenét,merthogy én azért fórumoztam :
Egy újdonság :
BOYS IN SPACE - Universe of Love (STEVE BURBON REMIX) (2018) - New Gen Italo Disco / Space Synth
Egy régebbi Steve Burbon munkái közt.
ItaloDisco4Ever !
.
spacesynth
egyenesen a szerintem igencsak tehetséges DJ Filipe Santos-tól, aki egy új márkanév alatt ömlesztette el a piacot hasonlóan pörgős zenéivel. korábbi ajánlásaim tőle
ITT1 és ITT2
Mr. Rocket feat. Alpha Code - Kosmikality (Devil's Workshop Mix)
synthwave outro remek
Castroe - Laurel Palms Hotel
italo by Ian Coleen
Italo Prince - Heartbeat (Long Version)
spacesynth
egyenesen a szerintem igencsak tehetséges DJ Filipe Santos-tól, aki egy új márkanév alatt ömlesztette el a piacot hasonlóan pörgős zenéivel. korábbi ajánlásaim tőle
ITT1 és ITT2
Mr. Rocket feat. Alpha Code - Kosmikality (Devil's Workshop Mix)
synthwave outro remek
Castroe - Laurel Palms Hotel
italo by Ian Coleen
Italo Prince - Heartbeat (Long Version)
