NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#26455
Ezekkel az Orosz Lányos zenékkel mindig betalálnak,,,,,,Remek!!!<#eljen><#integet2>
#26454
Ilyen dallamvezetéssel nem nagyon lehet mellélőni! <#wink>

Zephyr Retiring
#26453
És elég jó is 😊

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#26452
Elég friss! <#taps>

Tom Garrow - Russian Lady (Italodisco 2018 New Generation)

Vásárlás a videó alatti linken!



Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2018.01.28. 17:23:30

#26451
Csak hogy teljes legyen a kollekció ez is be lesz szerezve de kissé kezd olyan irányba menni ez a Maxi Music kiadó ami már nem mindig tetszik.
Vannak olyan zenék amihez nem kellene hozzányúlni mert úgy tökéletes eredeti formájában ahogy van. <#wink>
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2018.01.28. 13:43:57

#26450
Ryan Paris & Stylove - Can Delight 2018

amaximus
#26449
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
<#nevetes1>
Zephyr Retiring
#26448
Hihetetlen, de pont ezeket kerestem 😊

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

amaximus
#26447
ennek örömére jöjjennek picit az italo-hoz közelebbi alkotások,
elsőnek egy tucatnyi évvel korábbi remix cédéről az egyik verzió, ami úgy 1-2 évente mindig felüti a fejét,
majd 2 újabb kiadású instrumentál.

One-To-One - In The Morning Light (80's Remix)
Marcello Giordani DJ - Affari Italiani
Franz Scala - Cielo Alto


Utoljára szerkesztette: amaximus, 2018.01.28. 07:38:15
Zephyr Retiring
#26446
Ez esetben a legfelsőbb SG bírósághoz fordulok...

Sokan várnak előttem, úgy 15-20 éven belül újratárgyalják az ügyet 😄

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

amaximus
#26445
nem az a gond,hogy régi zene remixe, hanem az, hogy egyértelműen nem ide való,nincs mit mérlegelnem. az a nem korrekt, hogy régi motorosként és magadat ezen a fórumon vagy a másik előzményén korábban zenei matuzsálemként feltüntetve önmagadtól nincs annyi odafigyelésed és akaratod (=eszed), hogy ha már beraksz egy halom picsát, akkor olyan zenével rakd be,amiben legaláb egy ütemnyi taktus van abból a zenei repertoárból,ami a fórum címében ki van fejtve. fellebezésnek helye nincs,az ítélet jogerős.<#vigyor>
#26444
ENJOY
#26443
MANDY MANCINI - Love me (2018) DJ PEACH CLUB Ultrabass Remix
#26442
Zephyr Retiring
#26441
Részemről ez teljesen érthető, bár nem teljesen korrekt..

Szóval akkor itt hanyagolni kell minden remixet és feldolgozást, ami 2000 előtti zenékből készült.

Remélem, ezt majd minden mai new italo zenealkotóval is közlöd alkalom adtán 😊

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

amaximus
#26440
nem fér bele! töröltem, minden ilyet és hasonlót rakj a 90-es dance topikba! ott pont belefér!


#26438
Nekem is nagyon bejön,várom a csomagot!!<#awink>
#26437
Charly Danone ‎– I Live In My Dream (Fun Remix) 2017
#26436
Következő csomagban benne lesz ez is! <#wink>
Nekem nagyon tetszik! <#finom>

#26435
DISCOBONUS - NEW 2018 - DISCO LIGHT
#26434
Estimado - You Try To Help Me (2018)
amaximus
#26433
úgy értem,ahogy gondolom! <#nevetes1>

a többit én is hasonlóan látom,
de biztos más is elfoglalt, nem csak te + én (a világ várhat még). zene lesz majd, még korán van az évből, most épp olyan dolgokkal is foglalkoznom kell,ami brutálisan növeli a gdp-met. <#vigyor>
amaximus
#26432
szép gyűjtemény.<#eljen> 1 nekem is van,de azt csak dísznek vettem.
Zephyr Retiring
#26431
Hogy-ér-ted? 😄

Amúgy meg mi itt ez a nagy punnyadás? Fogom magam, s lelépek pár napra teret adva itt a legújabb italo disco zenéknek, erre tessék: keservesen telnek az esték, és még a fórumot is csak kevesen keresték..

Egyoldalas végtelen, haragom lesz égtelen ha nincs italo az éterben 😄

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

AeroCool
#26430
Clay Productions vinylek



Utoljára szerkesztette: AeroCool, 2018.01.24. 23:57:06

New Italo Vinyl

#26429
Nálam is be lett szerezve " Olga" összes dala privátban már , de jó hogy hivatalosan is elérhetővé tették legalább ezeket a nótákat. <#szeret>

amaximus
#26428
nem tudtam róla, nálam ez a dal már fél éve lefutott, csak gondoltam megemlékezek róla. megint kicsit elkéstek az értékesítéssel.
#26427
Örültem én is ennek a kiadványnak! <#finom>

amaximus
#26426
ne szerencsétlenkedj már! ez egy egyoldalas végtelenített, nem kell fordítgatni.
amaximus
#26425
discobonus italo
Crystal Ice - Lonely Rebel (original version)

italo instrumental
Marcello Giordani DJ - Disco Sprint

és egy jól sikerült mashup disco kano italo háttérrel <#nyes>
Khia and Kris Menace & Lifelike vs Nayio Bitz - Lick'o'polis
Zephyr Retiring
#26424
Nem bírom megfordítani a kazit<#falbav><#hehe>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

amaximus
#26422
még egy a polcról,
egy jól sikerült új remix

Parallels - The Last Man (Radio Wolf remix)

amaximus
#26421
Boys in Space - Universe of Love

amaximus
#26420
Victor Ark Feat. George Aaron - Somebody

amaximus
#26419
<#nevetes1><#falbav><#hehe> nagyon pihent kerge flúgos
Zephyr Retiring
#26418
Sok mindennel magam sem vagyok tisztában, de ez nem tántorít el semmitől sem<#nevetes1>
Ma is hoztam pár (szerintem) érdekes cuccost, de inkább spoilerezném, mert vannak akik szemellenzősek és így nem nézik jó szemmel az ilyesmiket. (Bemutatom az új Rain-t, valamint előhalásztam egy 8 éves zenei vidit is egy akkori átlagos napomról. Megjegyzem, olyan sokat azóta sem változtam semmiben..<#hehe>)

Szép napot és jó zenéket mindenkinek<#wave>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ígéretemhez méltón akkor kezdetnek íme a minden ízében megújult Rain:



Itt pedig az azóta is saját (zenei) útját kereső 8 évvel ezelőtti (nem italo-s) önmagam klónja tetszeleg<#wink>


"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

amaximus
#26417
gonosz
Musachy
#26416
Aztán ki ne derüljön, hogy inkább Freddy... <#hehe>

imo :) science fiction is science fact

amaximus
#26415
most olvasom a helyzet eszkalálódását. Barim, ne szívd már mellre, mindenki elmondta a véleményét,mindenki meghallgattatott, ettől még senkinek sincs igaza! (csak nekem!) <#vigyor1> senki nem kívánta, hogy bárki visszahúzódjon innen a békés meleg otthonába drága vinyleket még drágább hifi szerkókon egyedül hallgatni. tehát nincs olyan dolog,amit érdemes mellre szívni, főleg ilyen lényegében piszlicsálé ügy miatt. te se tedd, rázd meg magad, aztán toljad,amit szoktál, vagy különben megírjuk Frednek, hogy te vagy a magyar alteregója!

#26414
Reynaud !
Köszönet a sok újdonságért,infóért amit eddig ide tettél.
Nekem hiányoznának a bemutatóid.
Musachy
#26413
Talán hp-t használ fórumozásra, azért lehet... <#rolleyes>

imo :) science fiction is science fact

rain70
#26412
Ne forgasd ki a szavaimat, mert azt nagyon utálom. <#lama>Írhatnék én is regényt, hogy melyik szónak, mi a jelentése, de most ehhez nincs kedvem és később sem lesz.
A megítélés kérdése pedig abban merül ki, hogy - ez nekem nem tetszik - és tovább lépsz, vagy nem lépsz tovább, mint pl most sem és mindig előbújik belőled ez a HP kiakadás, bedurcizás és végül lelépés. Viszont itt rögtön "csak" három fórumozóval vesztél össze és/vagy oktattad ki, csak azért, mert bekerült pár olyan zene, ami szerinted nem ide való. Az egyik tényleg határeset, de már kitárgyaltuk.
Én, pl nem szoktam írni, hogy ez nem idevaló, hanem, hogy 10-ből kilenc kb tök unalmas. <#dumcsi>
Ami más kritika és át is léptem rajtuk.
Nos, be is fejezem, mert tényleg regény lesz belőle. Egy szó, mint száz, senki nem akarja, hogy lelépjél, meg besértődj sokadszorra, de ha ez neked valami öröm, akkor lelked rajta. <#puszi><#integet2>
Szerintem, maradj és felejts el a picsába az egészet, mert kezdek pipa lenni! <#nevetes2>

Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.01.18. 19:28:51
#26411
#26410
Musachy
#26409
Nem felejtettem el.

imo :) science fiction is science fact

reynaud
#26408
Kedves Rain!

Ha nem az én tisztségem megítélni,mi tetszik nekem és mi nem,akkor kié?
Megkérhetlek hogy ezt a jogot hadd tarthassam meg magamnak,ugye engedélyezed,köszönöm.
Mint ahogy az útmutató ajánlásodat miszerint hogy kell viselkednem ,szintén köszönöm.

Ha az ominózus ,általam kifogásolt zenék stílusban elférnek itt,s ez alapvetően nem egy new-italo disco stílusra épülő topic,akkor én rossz helyen vagyok,semmi keresnivalóm a továbbiakban itt,s az általad kért béke ,remélem a távozásommal megteremtődik!
Ha a jövőben az én elvárásomnak ,igényemnek megfelelően alakul a topic zenei arculata,megfontolom a visszatérést,de most Reynaud kilép!
Élményekben gazdag, jó fórumozást kívánok minden zenerajongó tagnak!

Nem én volnék ha nem tolnék még zenét,merthogy én azért fórumoztam :

Egy újdonság :
BOYS IN SPACE - Universe of Love (STEVE BURBON REMIX) (2018) - New Gen Italo Disco / Space Synth



Egy régebbi Steve Burbon munkái közt.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#26407
Elfelejtetted a szemétdomb linkjét prezentálni,jó kapirgálást!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#26406
Betonbiztos ! <#kacsint>

ItaloDisco4Ever !

amaximus
#26405
.

spacesynth
egyenesen a szerintem igencsak tehetséges DJ Filipe Santos-tól, aki egy új márkanév alatt ömlesztette el a piacot hasonlóan pörgős zenéivel. korábbi ajánlásaim tőle
ITT1 és ITT2

Mr. Rocket feat. Alpha Code - Kosmikality (Devil's Workshop Mix)

synthwave outro remek

Castroe - Laurel Palms Hotel

italo by Ian Coleen

Italo Prince - Heartbeat (Long Version)