40257
NEW ITALO DISCO & Hi-NRG - SYNTHWAVE - NEW RETRO WAVE - NU-DISCO


banner


  • gogomac
    #27081
    Hi friends, do you have new single of Systems In Blue - Theres No Heart (Special 80s version), is it possible share please? thank you.
    here is info (youtube);
    https://www.youtube.com/watch?v=rx2NY2ZIJmA
    Utoljára szerkesztette: gogomac, 2018.06.02. 22:32:26
  • Biatomi
    #27080
    vinyl
  • Zephyr Retiring
    #27079
    Valahogy pont ilyesmi visszatérésre tippeltem..
    Erről az albumról, én már most tudom, hogy engem csak az "All I Want To Do" érdekel majd.
    A többi részemről dobós lesz..
  • Biatomi
    #27078
    igazad lehet
  • Biatomi
    #27077
    FINALLY got my copy today, and it seems to be the repress, it's not 100% flat but it's getting there and it plays perfectly on my (shitty stopgap) turntable. The instrumental seems slightly faster than the original but no biggie :)
    Na akkor,nem elég meggyöző.
  • ItaloMucsacso70
    #27076
    Nyomokban Twins-et tartalmaz , de ez kevés
  • wmallas
    #27075
    Szerintem inkább kifogyott a példányokból a Zyx,,gondolom az oldalukon még elég nagy lehet az érdeklődés és újranyomással próbálkoznak.Én nem nézem ki belőlük hogy megszólalt volna bennük egy belső hang és komolyabban megijednek a sok negatív visszajelzéstől a lemez minőségével kapcsolatban,,,bár előfrdulhat az is...
  • reynaud #27074
    Az 1986-os olasz kiadás megvolt nekem,az hibátlan minőség ,ha biztosra akarsz menni ,próbálj egy példányt abból beszerezni.
    Maxi CD megvan,hallgatható minőség!
    A manapság kiadott vinylekkel kapcsolatos problémákról hosszan lehetne csevegni,nekem erre most nincs időm.
  • reynaud #27073
    Andermay - En Blanco (Italoconnection Remix)



    Fred & Paolo legújabb mesterműve !
  • reynaud #27072
    The Twins új albumáról jót nem tudok ,rosszat pedig nem akarok írni.
    Belehallgat :
    The Twins - Living for the Future album (sample)
  • Biatomi
    #27071
    Volt itt is téma ez az elszúrt.... kiadás ZYX (Ocean Wings ‎– Loving In The Snow, ZYX Music ‎– MAXI 1008-12)
    konkrétan
    Aztán látok most újranyomást,amit máshogy értékel egy fazon.
    repress
    Talán a sok sok panasz miatt leállították ,majd újra elkezdték a gyártását? Tudtok esetleg erről valamit?
    Utoljára szerkesztette: Biatomi, 2018.06.01. 18:37:12
  • Zephyr Retiring
    #27070
    Egy kis kiigazítás ha megengeded nekem..
    Nem a vinyl hangminősége nem tökéletes, hanem csak ezen vinyl hangminősége nem tökéletes.
    Így pontosabb. Meg ugye még kérdés az is, kinek mi a tökéletes hangminőség..

    De akárhogyis, az tény, hogy a "The radio star" mint zene az E.V.-tól, az viszont tökéletes.

    És még egy apróság: a kitett linkedre nem lehet kattintani.
    Ahhoz használd legközelebb az " url beszúrása" gombot.

    Valahogy így (katt a linkért)

    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.05.29. 21:50:20
  • clayback
    #27069


  • clayback
    #27068
    Sziasztok. Figyelmetekbe szeretnék ajánlani egy különleges demo lemezt, mely a legelső vágással készült. Energy Voice - The Radio Star. A boritó egyedi szerkesztésű. Mondhatjuk úgyis , hogy ez a 0-s lemez. A vinyl hangminősége nem tökéletes. Ez az egyedi lemez azon okból kerül eladásra, hogy a további produkciókat támogassa. Akit érdekel a linkre kattintson. Szépet mindenkinek :)
    http://www.vatera.hu/energy-voice-the-radio-star-italo-disco-hi-nrg-2631722645.html
  • reynaud #27067
    ... itt a folytatás !

    Steven Silverheart - Wherever, Whenever



    Steven Silverheart on BandCamp
  • reynaud #27066
  • Copernico
    #27065
    Modern Boots - Feel My Broken Heart (Extended Modern Boots Mix)
  • Biatomi
    #27064

    Szerintem itt még ez nem volt így....(honi érdekeltség,nem rossz cucc)
  • Nastar
    #27063
    Egy szemernyi kétségem sincs affelől,hogy amit Mirko csinál,az nagyon de nagyon jó! Kiváló férfias hang, semmi nyál, igazi tekintélyt parancsoló orgánum,a zenei alapokról nem is beszélve!Úgy látom ebből megint vásárlás lesz!!!!!
  • reynaud #27062
    Modern Talking sounds rajongóknak !



    +
  • reynaud #27061
    Dorina Dog ... azt gondoltam a play gomb indítása előtt ,female vocals lesz a dalban !

  • ItaloMucsacso70
    #27060
    Mirko?

    DORINA DOG - Ballerina (2018)
  • ItaloMucsacso70
    #27059
    Elég merész kis videót tett alá Dmitriy!

    D.White - Don​`​t Be Shy (special mix)

  • Biatomi
    #27058
    tesóA tesó....

    Utoljára szerkesztette: Biatomi, 2018.05.26. 17:06:54
  • wmallas
    #27057

    Anabel Lee - A Question Of Words
  • AeroCool
    #27056


    COMING JUNE 1st IN DIGITAL & DOWNLOAD "TAKE ME" PRODUCED BY MINO SICILIANO (DEL FARO) A SONG WITH A TOTALLY NEW SOUND AND BEAT!!!!! LINK COMING SOON.
    Utoljára szerkesztette: AeroCool, 2018.05.25. 21:24:07
  • reynaud #27055
    Vincent International - Hold Me (New Version)

  • reynaud #27054
    Andermay - En Blanco (Official Lyric Video)

    (En Azul) Fred Venturáék remixében gyakran pörög nálam !
  • reynaud #27053
    Van egy jó hírem,lesz folytatás is ...
  • Biatomi
    #27052
    vagy... az instru...
  • Nornic
    #27051
  • ItaloMucsacso70
    #27050
    Köszönöm az infót már nálam is dübörög a teljes maxi!
  • reynaud #27049
    Tam Harrow (feat. Tom Hooker) - No Time to Say Goodbye - (Live DJ Set



    Azért Tom Hooker nem Peter Wilson garasoskodó útját járja,nagy tétben mertem volna rá fogadni hogy lesz hivatalos videó a dal teljes audio sávjával!

  • reynaud #27048


    Andermay - En Blanco (Italoconnection Remix) ...."world premier" volt az alábbi linken cirka 1.08.00 min.-tól!
    Belehallgat ide ((kattint)

  • reynaud #27047


    Jól sikerült italo-disco Norvégiából !


    Nekem már megvan és ti is megszerezhetitek!


  • reynaud #27046
    Ha valakinél megvan rá az igény hogy lossless minőségben,illetve ha fizikális korongon is elérhető egy dal azon hallgassa,megfogja vásárolni.

    Viszont egy zenehallgatás terén igénytelen valakit ezekkel a trüközésekkel sem fognak vásárlásra ösztönözni,ez legfeljebb arra jó hogy ideig-óráig egy youtube-os lúzer-user nem lesz képes a teljes dal audio sávját felhasználva egy gagyi videót kreálni.
  • ItaloMucsacso70
    #27045
    Hamarosan egy új kiadvány!

    Maxime Duvall - Raining In My Heart
  • ItaloMucsacso70
    #27044
    2014-ben az egyik nagy kedvenc volt!
  • gyula1971
    #27043
  • ItaloMucsacso70
    #27042
    "Részvétem azoknak akik zenehallgatáshoz megelégednek egy 128kbps minőségű fájlal,szánalom....márpedig a zenei portálokon ebben a minőségben töltik fel az előadók azon zenéiket amikért remélnek némi aprópénzt,...."

    Ezt nem egészen tudom értelmezni.
    Persze tudom, látom , a többségnek elég ha átkonvertálva letöltik a youtube-rol azt hagy szóljon a telon vagy vagy valamilyen külső hangszórón. De az előadók mostanság pontosan ezért nem teszik fel a szerzeményeiket elejétől a végéig hogy mások ne tudják felhasználni belőle a zenét.
    Annak meg akik évtizedek óta zenékkel foglalkoznak , ne adj isten gyűjtik, bőven elég max egy perces részlet hogy eldöntsd egy zenéről hogy az kell-e neki fizikális vagy digitális kiadványban lossless.