NEW ITALO DISCO/SYNTHWAVE/NRW/NU-DISCO
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#26607
ENJOY, GERZON TELLEZ
Lassan én is nagypapakorban vagyok már, de az italo tűz még bennem is lobog mint az "Ikrekben"<#vigyor>#vigyor>
Hogy ezt bizonyítsam, dobok is egy digimax keverést, ami itt még nem volt..
Rosette - Fire (Digimax Italo Fever Remix)
Aztán lassan jönnek az "Ikrek" zenéi is..
Hogy ezt bizonyítsam, dobok is egy digimax keverést, ami itt még nem volt..
Rosette - Fire (Digimax Italo Fever Remix)
Aztán lassan jönnek az "Ikrek" zenéi is..
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
komolyan?! nem mertem ilyen nagyot gondolni.<#nevetes1>#nevetes1> csak benned bízok,úgy legyen!
az hogy régen mit csináltak, semmire sem garancia senkinél, legalább ezt megtanulhattad volna, de én és a mindenki más is reménykedik a legjobbakban <#vigyor>#vigyor>. sok nagyon igényes zenéjüket a mai napig szívesen hallgatom, csak a fénykor óta egy laza 30-35 év eltelt már, ők meg már nagypapakorban vannak.
ettől még kíváncsian várom, csak valamit mutassanak már.<#merges2>#merges2>
az hogy régen mit csináltak, semmire sem garancia senkinél, legalább ezt megtanulhattad volna, de én és a mindenki más is reménykedik a legjobbakban <#vigyor>#vigyor>. sok nagyon igényes zenéjüket a mai napig szívesen hallgatom, csak a fénykor óta egy laza 30-35 év eltelt már, ők meg már nagypapakorban vannak.
ettől még kíváncsian várom, csak valamit mutassanak már.<#merges2>#merges2>
Ezzel nem vagy egyedül. Mindenki várja aki valaha is kedvelte őket..
Mondjuk abból kiindulva, hogy milyen zenéket komponáltak ezidáig,
nagy meglepődésre ne számíts. Hozzák majd a megszokott dallamokat tutira..<#vigyor5>#vigyor5>
Mondjuk abból kiindulva, hogy milyen zenéket komponáltak ezidáig,
nagy meglepődésre ne számíts. Hozzák majd a megszokott dallamokat tutira..<#vigyor5>#vigyor5>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
én csak azt várom, hogy végre kijöjjön, és legyen rajta legalább élvezhető zene. <#vigyor>#vigyor>
ha csalódás lesz,az sokaknak lesz nagyon nagy csalódás, gondolom ezt ők is tudják, és lehet pont amiatt késik minden már egy ideje, mert volt belső körös demo és utána meg sok változtatás, vagy tudja a fene. nem is érdekelnek nagyon a részletei,csak halljuk már a végeredményt. <#kacsint>#kacsint>
ha csalódás lesz,az sokaknak lesz nagyon nagy csalódás, gondolom ezt ők is tudják, és lehet pont amiatt késik minden már egy ideje, mert volt belső körös demo és utána meg sok változtatás, vagy tudja a fene. nem is érdekelnek nagyon a részletei,csak halljuk már a végeredményt. <#kacsint>#kacsint>
Érdekes, hogy minden normális kiadónál már hetekkel a megjelenés előtt (amit pontosan napra belőnek) lehetséges az előrendelés. Ez meg állítólag valamikor áprilisban jelenik meg, de semmi infó, előrendelhetőségről meg szó sincs. Ezután mit várjunk? Remélem legalább a zene nem lesz csalódás.
imo :) science fiction is science fact
jó régen elkezdték felkavarni a hangulatot, azóta csak szöszmötölnek rajta. remélem megéri ez a hosszú előkészítő folyamat.
ha sokáig nézem ezt az LP borítót, émelygek. reméljük a zene majd kárpótol.
ha sokáig nézem ezt az LP borítót, émelygek. reméljük a zene majd kárpótol.
az új régi zenék zyx-es válogatásának válogatása <#kacsint>#kacsint>
Frank Lozano - I Wanna Fly (Extended Mix)
Stylove feat. Vincent International - You Are Bambina (Extended)
Magic System DJ - Up & Down
Ken Laszlo - Fire And Ice (Extended)
DJ Rocca & Fred Ventura - Looking For Love (Italoconnection Remix)
Tom Hooker - King Of The World (Extendance Mix)
Frank Lozano - I Wanna Fly (Extended Mix)
Stylove feat. Vincent International - You Are Bambina (Extended)
Magic System DJ - Up & Down
Ken Laszlo - Fire And Ice (Extended)
DJ Rocca & Fred Ventura - Looking For Love (Italoconnection Remix)
Tom Hooker - King Of The World (Extendance Mix)



ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
Tom Hooker ezen felvétele,ha nem tévedek,még nem volt a topic zenei ajánlata közt.
Dupla élvezet ! <#vigyor2>#vigyor2>
Dupla élvezet ! <#vigyor2>#vigyor2>
ItaloDisco4Ever !
Lásd !!! .... Ő sem töltikézik! <#nevetes1>#nevetes1>
ItaloDisco4Ever !
Semmi probléma!
S ha ez így van,még inkább bosszantó,egy 100 €-os maxiról,Tonschatz hivatalos videómegosztós fiókján,miért csak egy 40 mp-es részlet elérhető.
Mitől parázik,az a korosztály aki ezeket a zenei stílusokat hallgatja,nem hinném hogy beéri egy mp3 128kbps minőséggel.
Egyébként tényleg nem nézzek torrent oldalakat,sőt bevallom teljes komolysággal ,azt sem tudom hogy kell egy zenét letölteni egy torrent oldalról,de nem is akarom tudni,nem is érdekel!
S ha ez így van,még inkább bosszantó,egy 100 €-os maxiról,Tonschatz hivatalos videómegosztós fiókján,miért csak egy 40 mp-es részlet elérhető.
Mitől parázik,az a korosztály aki ezeket a zenei stílusokat hallgatja,nem hinném hogy beéri egy mp3 128kbps minőséggel.
Egyébként tényleg nem nézzek torrent oldalakat,sőt bevallom teljes komolysággal ,azt sem tudom hogy kell egy zenét letölteni egy torrent oldalról,de nem is akarom tudni,nem is érdekel!
ItaloDisco4Ever !
Már azt gondoltam csak nekem tetszik 😊 ...!
Tegnap este 4x indítottam újra a videót,betalált alaposan nálam,a zenei alapot ami szerintem tökéletesre kidolgozott csúcskategóriás italo-disco hangzás,megkoronázza a vokál minősége ami a 80s évek legjobb italo férfi énekeseinek produkcióival vetekszik!
Zárójelben a Neon Game nem véletlen lett feltüntetve,tudjuk róla milyen produkciókra képes.
Akár a videó alatt ,akinek van YT fiókja ,egy kommentben rákérdezhetne ,lesz é elérhetősége a dalnak a jövőben valamilyen kiadványon.
Várom az infót,ha tudsz ,tudtok többet....
Tegnap este 4x indítottam újra a videót,betalált alaposan nálam,a zenei alapot ami szerintem tökéletesre kidolgozott csúcskategóriás italo-disco hangzás,megkoronázza a vokál minősége ami a 80s évek legjobb italo férfi énekeseinek produkcióival vetekszik!
Zárójelben a Neon Game nem véletlen lett feltüntetve,tudjuk róla milyen produkciókra képes.
Akár a videó alatt ,akinek van YT fiókja ,egy kommentben rákérdezhetne ,lesz é elérhetősége a dalnak a jövőben valamilyen kiadványon.
Várom az infót,ha tudsz ,tudtok többet....
ItaloDisco4Ever !
Itt a tavasz akkor egy másik jó kis Italo disco !
Neo Romantic - Don't Wait For Tomorrow /2018/
Neo Romantic - Don't Wait For Tomorrow /2018/
#26589
#26588
Jó napot, amikor új dalok Tonschatz columbus és Icarus letöltésére lesz lehetőség ?
#26587
Ja bocsi most nézem hogy te a Believe In You EP-ről kérdeztél. <#falbav>#falbav><#worship>#worship>
Az még valóban nincs fent de valószínű hogy csak pár nap kérdése és az is bekerül a torrent discográfiába!
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2018.03.12. 09:05:33
Az még valóban nincs fent de valószínű hogy csak pár nap kérdése és az is bekerül a torrent discográfiába!
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2018.03.12. 09:05:33
#26586
Le se tagadhatná hogy Joan San Miguel-nek a Neon Game énekesének van hozzá köze.
Úgy látom még nagyon friss a nóta.<#eljen>#eljen>
Majd rákérdezek hogy hogyan lehet hozzájutni?
Vinyl, CD ,vagy esetleg digitális file formátumban.
Engem is érdekelne. <#taps>#taps>
Úgy látom még nagyon friss a nóta.<#eljen>#eljen>
Majd rákérdezek hogy hogyan lehet hozzájutni?
Vinyl, CD ,vagy esetleg digitális file formátumban.
Engem is érdekelne. <#taps>#taps>
#26585
Pedig hidd el fent van az egész Tonschatz discográfiájuk az orosz torrenten.
Nézd meg a dátumot is !
Tudom te ott nem nézelődsz de ettől még a tény tény marad.
Ma már arra is lusták az egykoron lelkes youtube feltöltögetők hogy az újdonságokat prezentálják frissiben.
Vagy csak megunták a sok tiltást a szerzőktől.
De az biztos hogy sok sok új nóta már semmilyen formában nincs a videómegosztókon sem.
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2018.03.12. 08:48:47
Nézd meg a dátumot is !
Tudom te ott nem nézelődsz de ettől még a tény tény marad.
Ma már arra is lusták az egykoron lelkes youtube feltöltögetők hogy az újdonságokat prezentálják frissiben.
Vagy csak megunták a sok tiltást a szerzőktől.
De az biztos hogy sok sok új nóta már semmilyen formában nincs a videómegosztókon sem.
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2018.03.12. 08:48:47
Hoztam egy nagyon jó zenét,igazi 80s italo-disco hangzás!
David Verona - I Wanna See You In My Life ( Composers: Fernando Marzo, Neon Game & Jofre Horta Antoniou)
Ha valaki tud majd a dallal kapcsolatos beszerzési forrást,tessék szólni.
David Verona - I Wanna See You In My Life ( Composers: Fernando Marzo, Neon Game & Jofre Horta Antoniou)
Ha valaki tud majd a dallal kapcsolatos beszerzési forrást,tessék szólni.
ItaloDisco4Ever !
Mármint a videomegosztón ??? ... ezt most nem vágom mire utalsz.
Tonschatz - Believe In You EP dalairól belehallgatási lehetőség csak az a 40 mp-es (preview) van a hivatalos oldalukon,semmi más,senkitől!
Tonschatz - Believe In You EP dalairól belehallgatási lehetőség csak az a 40 mp-es (preview) van a hivatalos oldalukon,semmi más,senkitől!
ItaloDisco4Ever !
#26582
Tonschatz – Believe In You
Már a megjelenés napján megvette Stanics és "közkincsé" is tette!
Hogy nem tiltják le ezeket? <#fejvakaras>#fejvakaras>
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2018.03.10. 14:38:11
Már a megjelenés napján megvette Stanics és "közkincsé" is tette!
Hogy nem tiltják le ezeket? <#fejvakaras>#fejvakaras>
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2018.03.10. 14:38:11
Nem zártam ki egy esetleges visszatérést,néhány infót idehajítani nem esik nehezemre!
Peter Wilson 40 mp-es "ajánlom magam,s új zenémet" durva,merthogy mint te is utalsz rá ebből nem biztos hogy eldönthető mit akar eladni.
Mindenesetre én látok fantáziát a dalban,hiszen további verziók,remixek készülnek.
(Europop mix by Matt Pop, PWL style mix by Project K and a Flashback Ri-Mix by Fabio Ricci and Kimmo Salo)
Maradva a 40 mp ajánlóknál,ebből sem sok derül ki : Tonschatz - Columbus
Nem olcsó : Tonschatz – Believe In You (CD, EP) 2018
Secret Service dalokat feldolgozni merész vállalkozás,sanszos hogy az eredeti zenéikből képtelenség jobbat alkotni,(itt) további ....
Inkább érdekes mint jó!
Mostantól néha érkezem 😊 ,legyen mondjuk a következő alkalom " The Twins" új albuma kapcsán! <#integet2>#integet2>
s még egy ajánló : Samantha Fox hamarosan megjelenő új dala,biztosan akad majd a remixek közt néhány nekünk való is.

Peter Wilson 40 mp-es "ajánlom magam,s új zenémet" durva,merthogy mint te is utalsz rá ebből nem biztos hogy eldönthető mit akar eladni.
Mindenesetre én látok fantáziát a dalban,hiszen további verziók,remixek készülnek.
(Europop mix by Matt Pop, PWL style mix by Project K and a Flashback Ri-Mix by Fabio Ricci and Kimmo Salo)
Maradva a 40 mp ajánlóknál,ebből sem sok derül ki : Tonschatz - Columbus
Nem olcsó : Tonschatz – Believe In You (CD, EP) 2018
Secret Service dalokat feldolgozni merész vállalkozás,sanszos hogy az eredeti zenéikből képtelenség jobbat alkotni,(itt) további ....
Inkább érdekes mint jó!
Mostantól néha érkezem 😊 ,legyen mondjuk a következő alkalom " The Twins" új albuma kapcsán! <#integet2>#integet2>
s még egy ajánló : Samantha Fox hamarosan megjelenő új dala,biztosan akad majd a remixek közt néhány nekünk való is.

ItaloDisco4Ever !
#26580
DREAMLINE
tudtam, hogy visszatérsz (a hozzászólások közé is), csak az idő volt kérdéses! <#worship>#worship><#vigyor>#vigyor>
több fül, többet hall, egy ilyen fórum erről is szól. hiába van letöltve a teljes internet a végtelen nagy microsdxc kártyámra, nincs mindig időm átnézni az egészet. <#nevetes1>#nevetes1>
alex és sam...o.k.,
matt pop azon zenéje egyszer hallgatós,gyorsan felejtős, wilson unalmas téma, és 20-40mp-es semmiket eleve meg sem hallgatok,mert nem tudok vele mit kezdeni
italoconnection 4 hónapos zenéje már többször volt, ez meg a sokadik remixét éli, csak előtérbe került a háttér vokálos csaj, és megkapta a zene a teljesen szokásos IC alapokat és egy újabb szintisávot, elsőre kellett volna így! 😊
legalább viszont pont annyira remekmű lett, mint az IC legjobbjai. ez biztos polcon lesz.
mostantól néha érkezz. <#eljen>#eljen>
több fül, többet hall, egy ilyen fórum erről is szól. hiába van letöltve a teljes internet a végtelen nagy microsdxc kártyámra, nincs mindig időm átnézni az egészet. <#nevetes1>#nevetes1>
alex és sam...o.k.,
matt pop azon zenéje egyszer hallgatós,gyorsan felejtős, wilson unalmas téma, és 20-40mp-es semmiket eleve meg sem hallgatok,mert nem tudok vele mit kezdeni
italoconnection 4 hónapos zenéje már többször volt, ez meg a sokadik remixét éli, csak előtérbe került a háttér vokálos csaj, és megkapta a zene a teljesen szokásos IC alapokat és egy újabb szintisávot, elsőre kellett volna így! 😊
legalább viszont pont annyira remekmű lett, mint az IC legjobbjai. ez biztos polcon lesz.
mostantól néha érkezz. <#eljen>#eljen>
Alex Scuderi - I Feel The Same
Alex Scuderi - I Feel The Same (bandcamp)
Top!
Ennyit most,majd talán érkezem még néha! <#wave>#wave>
Alex Scuderi - I Feel The Same (bandcamp)
Top!
Ennyit most,majd talán érkezem még néha! <#wave>#wave>
ItaloDisco4Ever !
Ismertük már korábbról,itt a 2018-as verzió.
Sam Feldt X Lucas & Steve Ft. Wulf - Summer On You (JSC via Rimini 2K18 Rmx)
Sam Feldt X Lucas & Steve Ft. Wulf - Summer On You (JSC via Rimini 2K18 Rmx)
ItaloDisco4Ever !
Italoconnection - Humanize (A Visitor From Another Meaning Remix)
Italoconnection - Metropoli (expanded double cd)
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2018.03.09. 19:26:01
Italoconnection - Metropoli (expanded double cd)
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2018.03.09. 19:26:01
ItaloDisco4Ever !
Maxika,pedig vannak az újdonságok,aktualitások illetve a közeljövőben kiadásra szánt ,megjelenésre váró zenék közt nagyon jók is.
Mivel most van néhány szabad percem,és kedvem is hozzá,dobok nektek néhány infót!
Peter Wilson - Careless Nights (preview)
Mivel most van néhány szabad percem,és kedvem is hozzá,dobok nektek néhány infót!
Peter Wilson - Careless Nights (preview)
ItaloDisco4Ever !
a szerintem mostani legtöbb aktuális éppenhogy zs oldalas zenétől annyira lebénultam, hogy véletlenül sem akartam kirakni egyet sem. 😊
inkább ugorjunk vissza picit az időbe, a formáció futólag volt már errefelé, az átlagnál lényegesebben igényesebb zenével és vokállal,
Julie és Sharon női vokál páros lenyűgöző hangjaival, Dave Hewson legendás és zseniális zeneszerző alkotásaiból, nem ritkán csodálatos szintetizátor dallamokal vegyítve ma ezt a 3 dalt ajánlom
Twins Natalia - When We Were Young
Twins Natalia - Set Love Free
Poeme Electronique - A Mourner's Lament
inkább ugorjunk vissza picit az időbe, a formáció futólag volt már errefelé, az átlagnál lényegesebben igényesebb zenével és vokállal,
Julie és Sharon női vokál páros lenyűgöző hangjaival, Dave Hewson legendás és zseniális zeneszerző alkotásaiból, nem ritkán csodálatos szintetizátor dallamokal vegyítve ma ezt a 3 dalt ajánlom
Twins Natalia - When We Were Young
Twins Natalia - Set Love Free
Poeme Electronique - A Mourner's Lament
Urak ha esetleg érdekel valakit Privátban itt , vagy e-mailben:[email protected]
Utoljára szerkesztette: AeroCool, 2018.03.08. 23:04:20
New Italo Vinyl
#26571
Sziasztok.
Közeledik a Március vége és az utolsó simítások vannak az első válogatás CD megjelenés elött.
Egyedi megjelenéssel, meg nem jelent változatokkal, és egy Megamix-el tesszük tartalmassá az albumot.
Készülnek az új dalok is Vinyl kiadásra.
Italobox - You are everything
Energy Voice - Disco lights
Italobox - For your love
Az új dalokból ízelítőt kaphattok a Megamixben.
Sok munkát fektettem az albumba, remélem tetszeni fog nektek 😊
A megjelenésekkel kapcsolatos infókat írni fogom.
Szép napot mindenkinek 😊
Közeledik a Március vége és az utolsó simítások vannak az első válogatás CD megjelenés elött.
Egyedi megjelenéssel, meg nem jelent változatokkal, és egy Megamix-el tesszük tartalmassá az albumot.
Készülnek az új dalok is Vinyl kiadásra.
Italobox - You are everything
Energy Voice - Disco lights
Italobox - For your love
Az új dalokból ízelítőt kaphattok a Megamixben.
Sok munkát fektettem az albumba, remélem tetszeni fog nektek 😊
A megjelenésekkel kapcsolatos infókat írni fogom.
Szép napot mindenkinek 😊
#26570
Ne légy feszült ideges, inkább lökjél be egy M flexi alkotást és attól megnyugszol.
Ez ez mi ez? <#wilting>#wilting> 1:33-nál már ez is "szelfkontrollozik" ? De minek, miért?<#falbav>#falbav>
A többiről nem is beszélve. <#ticking>#ticking>
A többiről nem is beszélve. <#ticking>#ticking>
Ez viszont tetszett. Igaz mindenhonnét volt csórás, de azokat jól összerakták. <#eljen>#eljen>
Ezek a Yela mixek abból állnak, hogy alányomja az automata és már-már kurva idegesítő dobot? És ettől DJ csávesz? Aha. <#idiota>#idiota>
Szarok, az eredeti zenék jobbak. (saját vélemény)
Ken Laszló 80-as években mindent taroló Tonight-ja meg sosem lesz jobb, mint ahogy ez sem.
Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.03.08. 09:39:00
Szarok, az eredeti zenék jobbak. (saját vélemény)
Ken Laszló 80-as években mindent taroló Tonight-ja meg sosem lesz jobb, mint ahogy ez sem.
Utoljára szerkesztette: rain70, 2018.03.08. 09:39:00
#26565
<#awink>#awink>
#26564
#26563
#26561
Egy végtelenül szerény , kedves, zeneértő és gyűjtő barát az sg-ről a facebook-ról és nem utolsó sorban személyes ismeretségből.<#sir>#sir>
Pár éve távozott közülünk Tomi!
Pár éve távozott közülünk Tomi!
#26560
Ma volt szerencsém hallani az új Ismael Blanco zenét .<#taps>#taps>
Készüljetek! <#finom>#finom><#wink>#wink>
Készüljetek! <#finom>#finom><#wink>#wink>
#26559
Ez a második zene amiben nagyon nem egyezik a véleményünk Sanya!<#wow1>#wow1>
Szerintem nagyon kis ütős zene lett ez.<#finom>#finom>
Nekem mindenképp kell!!!! <#wink>#wink>
Szerintem nagyon kis ütős zene lett ez.<#finom>#finom>
Nekem mindenképp kell!!!! <#wink>#wink>
#26558
<#bee1>#bee1>
#26557
Köszönöm a z infót kolléga.<#worship>#worship>
A többit majd megbeszéljük! <#wave>#wave>
A többit majd megbeszéljük! <#wave>#wave>